Новини

Свято осені «З дощиком ми дружимо»

опубліковано 2 лист. 2017 р., 02:06 Оржиця Відділ освіти

        З приходом осені природа вабить своїм різнобарв'ям погляди прохожих. Якщо в цю пору завітати до лісу або в парк, то нібито відразу потрапляєш в казку.
На виконання річного плану закладу та з метою розвитку творчості у вихованців в Чутівському садочку відбулося свято осені «З дощиком ми дружимо». Святковий зал, прикрашений гірляндами з осіннього листя та паперовим ключем журавлів, наповнили гості, усміхнені та радісні вони з нетерпінням чекали виступу наших маленьких артистів.
        І тут казка розпочалась. Кого тільки ми не побачили: осінь-красуню, дощик, хмаринку, вітерець, листочки,  лісові грибочки, зайчиків та їжачка, який виконав запальну пісеньку  «Їжачок-лісовичок»! Діти співали, танцювали, грали в ігри. Осінь пригощала присутніх яблуками, грушами та виноградом. Головним гостем свята був запашний коровай з нового урожаю, яким почастували усіх гостей у залі.
По закінченню свята відбулася виставка робіт з осінніх природних матеріалів, в якій взяли участь батьки із своїми дітьми. Тут були аплікації, картини, ікебани, вироби з гарбуза та натюрморти з фруктів, а дзвінкі голосочки вихованців залишили теплий слід в холодну пору у наших серцях.
    Ольга Оленцевич, завідувач Чутівським ДНЗ «Дзвіночок»
Таночок «Парасольки»
Друзі Осені-красуні
Гість свята «Запашний коровай»
Виставка осінніх робіт «Дружно працювали, осінь зустрічали»

Безпеці вчаться дошкільнята

опубліковано 30 жовт. 2017 р., 06:41 Оржиця Відділ освіти

        Безпека дітей…Як часто вона залежить від нас, дорослих. Хтось може запитати: «Навіщо пояснювати малюкові правила безпеки, якщо він поки що з'являється на вулиці за руку з дорослим»? Але ж  незабаром малюки  підростуть підуть до школи,  стануть самостійними пішоходами. І до цього часу в малюка потрібно сформувати свідому і безпечну поведінку. Від цього залежить здоров'я, а часом і його життя.
        Вихователь Кононенко Н.В. провела з дітьми старшої групи «Червона Шапочка»  тиждень під девізом «Твій друг – дорожній рух». Упродовж тижня  діти ознайомилися зі знаками, дорожньою розміткою, розглянули ситуації, які можуть виникнути на дорозі і тротуарі. В спеціально-обладнаній  кімнаті з БЖД під час бесід, розглядання ілюстрацій, читання художніх творів, створення ігрових ситуацій дітям надавалась можливість запам’ятати та вивчити правила безпечних ігор з м’ячем, катання на санчатах, роликах, велосипеді поблизу дороги.
Практичні знання з безпеки руху в спеціально обладнаному коридорі  дошкільного закладу дали змогу створити умови для відпрацювання правильної поведінки дітей на вулиці, автоматизації навичок дисциплінованого пішохода. Макети вулиці та перехрестя, що обладнані в коридорі, вихователь активно використовує як з навчальною метою, так і для самостійної ігрової діяльності дітей.
        Підсумок тижня дорожнього руху  пройшов у формі сюжетно-рольової гри, що заохотило дітей до активної ігрової та рухової діяльності: вони їздили  на машинах, самокатах, переходили «вулицю» тощо.
Висновок зробили разом: необхідно знати правила дорожнього руху і дотримуватися їх. Діти повинні усвідомлювати: проїжджа частина вулиці призначена для автомобілів, тротуар — для пішоходів, переходити дорогу можна тільки у встановлених місцях, а ми будемо допомагати їм в цьому.
Людмила Половина, вихователь-методист Оржицького ДНЗ «Дзвіночок»

Екскурсія до парку

опубліковано 30 жовт. 2017 р., 06:37 Оржиця Відділ освіти

        Осіннього сонячного ранку у Великоселецькому дошкільному навчальному закладі «Веселка» гудуть малята, як бджоленята. Їм стало відомо про те, що сьогодні вони йдуть на екскурсію до осіннього, майже казкового парку.
Зібравшись, ми вирушили по відомому маршруту. По дорозі в малят виникало багато різних запитань щодо того, що ми будемо робити в парку. Версій було безліч: на пікнік, збирати гриби, жолуді та багато інших, але ми тримали інтригу.
        Дійшовши до назначеного місця, дітлахи почали збирати листочки, розглядаючи осінню гаму кольорів. Малята помітили, що листя змінило своє забарвлення та стало опадати. Разом ми визначали приналежність листочка тому чи іншому виду дерев.
        На виході з парку ми побачили двох маленьких білченят. Малята з великим задоволенням спостерігали за  їхньою поведінкою. Повертаючись у дитячий садок, дітлахи ділились одне одному своїми враженнями.
Валентина Королевська, вихователь Великоселецького ДНЗ  «Веселка»

Нехай в країні спокій буде сьогодні, завтра і завжди

опубліковано 30 жовт. 2017 р., 06:33 Оржиця Відділ освіти

У Новооржицькому дошкільному навчальному закладі «Дружба» 12 жовтня 2017 року відбулося патріотичне свято до Дня захисника України «Нехай в країні спокій буде сьогодні, завтра і завжди», яке підготували діти середньої та старшої групи разом з вихователем Юрченко О.М. та музичним керівником Лупій О.Я.
Головне завдання сьогодення – виховати у наших дітей любов до рідного краю, повагу до її історії та традицій, бути добрими та толерантними. Найкраще це робити залучивши дітей до участі у тематичних святах та розвагах, конкурсах, іграх.
Щоб люди товаришували одне з одним,
Щоб світ яскравим був і кольоровим,
Щоб в душах панували щастя й чистота,
Повинна світом править доброта!
Ніна Пащенко, завідувач Новооржицького ДНЗ «Дружба»

Привітання-побажання

опубліковано 30 жовт. 2017 р., 06:13 Оржиця Відділ освіти

        «Треба в кожній дитині коштовну перлину, самородок її неодмінно знайти. І шукати свою неповторну стежину вихованцеві кожному допомогти» - саме такий обов’язок сучасного педагога – плекати високодуховну особистість, здатну йти своїм власним добрим шляхом, даруючи світу любов і змінюючи його на краще.
На знак пошани до найважливішої праці педагога вересневими днями у Тарасенківському ДНЗ «Калинка» було проведено заняття-розвагу «Привітання-побажання».
        Для привітання потрібний подарунок, то діти із задоволенням його виготовляли. Спільним рішенням постановили - подарувати працівникам аплікацію з осінніх квітів. Під час роботи було використано різні види паперу (кольоровий, гофрований, картон), клей та природний матеріал.
        Крім подарунка вихованці побажали працівникам всіх гараздів та виконали свої улюблені пісні.
Дуже приємно відчувати плоди своєї роботи, любові і ласки до дітей, отримавши від них це маленьке свято.

Тетяна Різник, вихователь Тарасенківського ДНЗ «Калинка»

Вітаємо із Днем дошкілля та Днем учителя!

опубліковано 28 вер. 2017 р., 23:15 Оржиця Відділ освіти


Екскурсія до школи

опубліковано 15 вер. 2017 р., 05:50 Оржиця Відділ освіти

        Промайнуло радісне літечко. Перший день осені покликав школяриків в затишні класні кімнати, подарував їм нові зустрічі, враження, невгамовний дзвін шкільного дзвоника. На його звук до школи на екскурсію вирушили й вихованці Тарасенківського ДНЗ «Калинка».
        Під час екскурсії діти ознайомилися із класними кімнатами, спортивним залом та широкими коридорами, побували також в шкільній їдальні-залі, де проходило свято.
        Із захопленням і заздрістю дивилися вони на колишніх вихованців, а нині першокласників. Ще нещонедавно усі разом гралися в пісочниці, а сьогодні вони вже сядуть за шкільні парти і отримають підручники.
        Свято дошкільнятам дуже сподобалося і хоча накрапав дрібний дощик, не світило сонечко – та настрій був чудовий.
Тетяна Різник, вихователь Тарасенківського ДНЗ «Калинка»

Ознайомлення з класною кімнатою

Спритні, веселі, дружні у Золотухинському ДНЗ

опубліковано 15 вер. 2017 р., 05:48 Оржиця Відділ освіти

        Фізкультурні свята  і розваги чи не найулюбленіший спосіб проведення дозвілля малят, під час яких діти оздоровлюються, відкривають для себе мальовничі куточки  рідного села, пізнають історію краю, активно відпочивають, вчаться спілкуватися з однолітками й дорослими.
Нещодавно в Золотухинському ДНЗ "Веселка" була проведена спортивна розвага з елементами туризму "Спритні, веселі, дружні", метою якої було пропаганда фізкультури і спорту, популяризація здорового способу  життя. Дітям було запропоновано підготуватися  до туристичного походу , як це робили їх пращури  - славні козаки.
        Зробивши розминку та склавши в рюкзаки все необхідне для походу, дошкільнята вирушили в  подорож.  Але на їхньому шляху траплялись безліч перешкод. Зокрема, в естафеті "Переправа через міст", "Переступання драбини"малята проявили витривалість і винахідливість, а у естафеті "Хокей на траві" були швидкі і спритні. Найзахопливішими перешкодами для дітей були "Перехід через тунель" та "Перестрибни через вогнище". Безліч позитивних емоцій та відчуття командного духу проявилося у грі "Знайди скарб козаків".
        Діти з великим захопленням і цікавістю відшукали чарівну скриньку з солодощами. Смачний був козацький куліш та українські вареники,  якими діти смакували на свіжому повітрі.
        Для малят цей день був цікавий і корисний, він залишив багато приємних вражень.
Світлана Мокрій, вихователь Золотухинського ДНЗ "Веселка"

День Знань у Вишневому ДНЗ

опубліковано 15 вер. 2017 р., 05:46 Оржиця Відділ освіти

        До Дня знань у Вишневому ДНЗ «Сонечко» старшою групою «Ромашка» була підготовлена розвага «Ми діти твої, Україно», до проведення якої долучилися вихованці середньої і ясельної груп.
Ми, українці, нація прадавня,
На цій землі – багато тисяч літ.
Культурою й традиціями славна,
І багатющий в нас духовний світ.
        У святково вбраному залі  діти старшої групи, одягнені в національні костюми, зворушливо співали Гімн України, тримаючи праву руку коло серця. Безпосередньо і щиро дошкільнята розповідали вірші про рідну землю, українську мову, родину.
Метою розваги був розвиток пізнавальної активності дітей, прагнення якомога більше надати малятам  знань про свій народ, національні традиції, розширення обсягу знань про Україну, культуру, прапор і символи держави, формування стійкого інтересу до художнього слова та фольклору, виховання у дітей любові і шани до своєї Батьківщини, свого села.
        А ще дуже зраділи дітлахи смачному гостинцю, який приготувала мама одного з вихованців - пирогу з яблуками.
        Завершилася розвага веселим і запальним флешмобом, від учаті в якому заряджались позитивом всі діти.
Оксана  Минка, вихователь Вишневого ДНЗ «Сонечко»

Свято Першого дзвоника у садочку «Ромашка»

опубліковано 15 вер. 2017 р., 05:43 Оржиця Відділ освіти

        1 вересня  2017 року  дитячий садок  «Ромашка»  радо відкрив  свої двері  дошкільнятам села і привітав усіх із Днем знань. У гості до малечі завітав домовичок Кузя, який постійно живе в садочку та  спостерігає за вихованцями.  Із собою він приніс скарб для  дітей - нові яскраві книжечки. Малеча  разом з гостем веселилася  та розважалася. А веселий дзвоник розвів  дітей по своїх групах для нових цікавих подорожей.
Юлія Пурденко, музичний керівник  Лазірківського ДНЗ
Домовичок Кузя завітав на свято
Запальний  улюблений  таночок  домовичка Кузі
Щирі привітання працівників закладу зі святом

1-10 of 236