CITIZEN® kraujospūdžio matuokliai - 40% pigiau!

Remigijus Gineitis paskelbė 2012-01-11 03:16   [ atnaujinta 2012-03-19 04:13 ]
Kviečiame prekybos partnerius skleisti gerą žinią apie pažangius, malonaus dizaino, labai tikslius ir kokybiškus CITIZEN® kraujospūdžio matuoklius!

CITIZEN matuokliai - tai japoniška kokybė, patikimumas ir gražus dizainas. Matuokliai atitinka medicinos prietaisų ES direktyvos 93/42/EEB reikalavimus, todėl jiems metrologinės patikros nereikia. Visi CITIZEN matuokliai turi matavimo duomenų išsaugojimo funkciją, kuri suteikia galimybę stebėti asmens kraujo spaudimo kitimą, kraujo spaudimui sureguliuoti vartojamų vaistų efektyvumą, laiku diagnozuoti susirgimus.

Prašom kreiptis į UAB "Optifarma" atstovą.

Kas yra kraujospūdis?

Širdis yra pompa, kuri pumpuoja kraują kūne. Kraujas yra pumpuojamas iš širdies į arterijas pastoviu slėgiu. Šis slėgis yra vadinamas arteriniu kraujospūdžiu, o apskritai jį vadiname tiesiog kraujospūdžiu. Kraujospūdis yra apibūdinamas keliomis slėgio reikšmėmis, t. y. sistoliniu spaudimu, kuris parodo, kokiu slėgiu širdis išpumpuoja kraują, ir diastoliniu spaudimu, parodančiu, kokiu slėgiu kraujas yra sugrąžinamas į širdį.

Kodėl naudinga kraujospūdį matuoti namuose?

Kraujospūdžio matavimo namuose rezultatai yra tikslesni, nes namuose matuojate, kai esate stabilios būklės, ramūs ir atsipalaidavę. Gydytojai skiria didelį dėmesį namuose atliktų kraujospūdžio matavimų rezultatams. Patariama matuoti kraujospūdį kasdien tokiu pačiu paros metu ir užsirašyti savo kraujospūdžio svyravimus.

Kas pirmiausiai turėtų įsigyti CITIZEN kraujo spaudimo matuoklį?

Asmenys, kurie priklauso šioms padidėjusios rizikos grupėms:
  • Yra aukštas arba žemas kraujo spaudimas
  • Yra vyresnio amžiaus
  • Asmuo yra rūkantis
  • Nesubalansuotai maitinasi
  • Nesaikingai vartoja alkoholį
  • Serga cukriniu diabetu
  • Yra menopauzė 
  • Yra mažai fiziškai aktyvus 
Nepamirškite, jog Jūsų kraujospūdis nuolatos kinta. Tai reiškia, kad duomenys, gauti po daugelio matavimų per ilgą laiką, yra kur kas reikšmingesni už vieno matavimo rezultatus. Dėl šios priežasties Jūs turite matuoti kraujospūdį kasdien. Būtų idealu, jei matuotumėte jį kasdien tokiu pačiu paros metu.

Ċ
Remigijus Gineitis,
2012-03-19 10:16
Comments