arkiv‎ > ‎Onsdagsrenn 2012‎ > ‎

Startliste 2012

Alfabetisk startliste Onsdagsrenn 2012
Startliste sist oppdatert 21.03.2012. Dersom listen innholder feil eller mangler kan e-post sendes til onsdagsrenn@gmail.com.
 
Startliste A
Startnr NavnKlasse Tid
415A2 Ukjent løper,415 NOCLAS 17:30:00
9999A2 Ukjent løper,9999 NOCLAS 17:30:00
1013Ag-Barkli,Håkon GU7 17:30:00
1014Ag-Barkli,Ingrid JU7 17:30:00
475Alnes,Victoria Johanna J7 17:30:00
622Amundsen,Eline Hole JU7 17:30:00
621Amundsen,Guro Hole J9 17:30:00
607Amundsen,Thale Thijssen JU7 17:30:00
1346Amundsen,Vår Aurora Bye JU7 17:30:00
606Amundsen,Vår Thijssen JU7 17:30:00
48Andersen,Dina J10 18:12:00
707Andersen,Elise Hjelset J7 17:30:00
193Andersen,Emil Bøifot G12 18:48:30
190Andersen,Esten Bøifot G9 18:47:30
552Andersen,Hedda J7 17:30:00
783Andersen,Oskar G7 17:30:00
705Andersen,Sigri Hjelset JU7 17:30:00
669Anderssen,Selma Jaklin J7 17:30:00
1048Andreassen,Lilje-Marie Vårtun JU7 17:30:00
324Andreassen,Nora Wikran JU7 17:30:00
170Angelsen,Andreas G8 18:42:30
943Angelsen,Fredrik GU7 17:30:00
944Angelsen,Kristian GU7 17:30:00
169Angelsen,Kristina Viktoria JU7 18:42:30
171Angelsen,Marius G10 18:43:00
1290Antiveros,Mathias GU7 17:30:00
624Antonsen,Ida Wiik J12 17:30:00
351Antonsen,Johanne Kristin J12 17:30:00
623Antonsen,Morten G8 17:30:00
297Arnesen,Ådne G14 19:14:30
525Aronsen,Ottar Severin Tande GU7 17:30:00
267Astad,Carl-Fredrik G13 19:07:00
217Astad,Lars-Kristian G10 18:54:30
326Aukland,Maren Sollie J9 17:30:00
Startliste AA
Startnr NavnKlasse Tid
828Aasland,Frida Aasland J10 17:30:00
829Aasland,Jonas Aasland G12 17:30:00
Startliste B
Startnr NavnKlasse Tid
1322Bakken,Adele JU7 17:30:00
946Bakkevoll,Silje J7 17:30:00
920Ballovarre,Joakim G13 17:30:00
922Ballovarre,Tobias G11 17:30:00
921Ballovarre,Vilde JU7 17:30:00
1298Bartnes,Liv Helgesen JU7 17:30:00
1299Benonisen,Eline JU7 17:30:00
1039Bensnes,Øyvind G8 17:30:00
384Berg Andersen,Tobias G9 17:30:00
753Berg-Olsen,Agnes JU7 17:30:00
721Berg-olsen,Kaja JU7 17:30:00
720Berg-olsen,Ludvik GU7 17:30:00
719Berg-olsen,Magnus G8 17:30:00
754Berg-Olsen,Øyvind GU7 17:30:00
895Berge-Johansen,Trym GU7 17:30:00
1294Bergli,Kaja JU7 17:30:00
608Berglund,Hedda JU7 17:30:00
609Berglund,Snorre G9 17:30:00
999Berglund,Sofia JU7 17:30:00
729Bergmo,Adrian GU7 17:30:00
1328Bergvoll,Caroline JU7 17:30:00
304Bergvoll,Ingrid J7 17:30:00
246Bernhardsen,Håvard Vaeng G12 19:01:30
461Berntsen,Emma Martine J9 17:30:00
599Bessesen,Mimmi Kornelia JU7 17:30:00
467Birkely,Regine Angermo J9 17:30:00
1107Bjerkli-Karlsen,Klara JU7 17:30:00
590Bjørkli-Eriksen,Henrik G7 17:30:00
360Bjørn,Johanne JU7 17:30:00
450Bjørn,Mia JU7 17:30:00
803Bjørn-Nilsen,Emil G8 17:30:00
568Blindheim,Jonas GU7 17:30:00
391Blix,Alfred GU7 17:30:00
390Blix,Signe J8 17:30:00
814Borch,Simon G8 17:30:00
397Brandmo,Andreas G7 17:30:00
1078Brandvoll,Aurora Knudsen J8 17:30:00
1221Bratteng,Andreas G10 17:30:00
375Breiland,Mathilde Sofie J9 17:30:00
1038Breivik,Anton GU7 17:30:00
1037Breivik,Johan G9 17:30:00
262Breivik,Markus G13 19:05:30
300Breivik,Nora J10 19:15:00
984Brekke,Sigrid J11 17:30:00
983Brekke,Vegard G8 17:30:00
1238Brekmo Jenssen,Eirill J8 17:30:00
1237Brekmo Jenssen,Signe JU7 17:30:00
518Bremnes,Daniel G7 17:30:00
519Bremnes,Fredrik GU7 17:30:00
96Brenna,Edvard Karlsen G14 18:24:00
94Brenna,Henriette Karlsen J11 18:23:30
95Brenna,Henrik Karlsen G14 18:24:00
1360Brodin,Rakel JU7 17:30:00
1111Brodin,Sigrid Lea JU7 17:30:00
758Brones Engen,Ingrid J8 17:30:00
93Brones Engen,Jakob G12 18:23:30
1329Brox,Angelica JU7 17:30:00
1223Brox,Hans Eirik G7 17:30:00
1224Brox,Karoline JU7 17:30:00
354Brox,Kevin G7 17:30:00
39Brox,Victoria JU7 18:10:00
436Brustad-Olsen,Mia JU7 17:30:00
1292Bråthen,Erik GU7 17:30:00
969Buch,Ole Morten GU7 17:30:00
327Buvang,Tobias G8 17:30:00
1012Bye,Sverre August G9 17:30:00
1355Bye Amundsen,Vebjørn G8 17:30:00
587Børve-Olsen,Hedda J9 17:30:00
588Børve-Olsen,Martine JU7 17:30:00
Startliste C
Startnr NavnKlasse Tid
1297Chramer,Ulla JU7 17:30:00
731Christensen,Adrian GU7 17:30:00
1163Christensen,Hanna JU7 17:30:00
790Christensen,Hannah Elisabeth JU7 17:30:00
734Christensen,Markus GU7 17:30:00
1159Christensen,Mats G9 17:30:00
Startliste D
Startnr NavnKlasse Tid
779Dahl,Ida JU7 17:30:00
42Dahl,Jens Hjertø G7 18:10:30
856Dahl,Nikolai GU7 17:30:00
379Dahl,William Kristoffer G7 17:30:00
761Dalberg,Andrea JU7 17:30:00
239Dalberg,Ian G12 19:00:00
228Dalberg,Linn J10 18:57:00
422Dale,Lotte Skogstad JU7 17:30:00
371Daljord,Kristine Marie JU7 17:30:00
957Dalsbø Ellingsen,Jens Petter GU7 17:30:00
956Dalsbø Ellingsen,Magnus G8 17:30:00
1126Dalslåen,Oskar JU7 17:30:00
64DANIELSEN,VICTORIA NICOLINE J9 18:16:00
1306Darre Strand,Sigrun J7 17:30:00
1363Davenport,Signe JU7 17:30:00
196Degerstrøm Hanssen,Jakob G10 18:49:00
1108Deibele,Annika Jorunn JU7 17:30:00
276Deraas Grimsgaard,Regine J13 19:09:00
1135Descomps,Valentine JU7 17:30:00
200Didriksen,Benita J9 18:50:00
877DITLEFSEN,SINDRE LARSEN G7 17:30:00
935Domaas Stiberg,Madelin JU7 17:30:00
1366Drangfelt,Vega Hanna JU7 17:30:00
204Dybwad Kristensen,Johannes GU7 18:51:00
225Dybwad Kristensen,Oda J10 18:56:30
Startliste E
Startnr NavnKlasse Tid
207Echroll,Anja J12 18:52:00
1116Edøy Bergseth,Sofie JU7 17:30:00
850Eidesen,Anja JU7 17:30:00
906Eidesen Lian,Oskar GU7 17:30:00
867Eidissen,Tobias Falk GU7 17:30:00
377Eidsmo Urdal,Andrea Louise J8 17:30:00
447Eilertsen,Eline J7 17:30:00
1340Einvik,Jonas GU7 17:30:00
342Eira,Ailo Matheo Aasheim G8 17:30:00
973Eira,Anne Majlen J9 17:30:00
749Ekker-Pedersen,Martin G7 17:30:00
77Eknes Adolfsen,Isak G7 18:19:30
76Eknes Adolfsen,Sindre G10 18:19:00
451Eliassen,Anna Kristine J9 17:30:00
1007Eliassen,Elias G12 17:30:00
563Eliassen,Emilie JU7 17:30:00
706Elstad,Nora J10 17:30:00
641Elvebu,Johannes Lilletun GU7 17:30:00
592Elverum,Amalie Ivarsson JU7 17:30:00
960Elvestad Pedersen,Ida JU7 17:30:00
197Elvestad Pedersen,Jonathan G10 18:49:30
361Elvevoll,Amund G8 17:30:00
25Emberland,Eveline Vinje J7 18:06:30
308Emberland,Ville Vinje GU7 17:30:00
746Engstad,Jesper G9 17:30:00
1082Engstad,Lisbeth J9 17:30:00
747Engstad,Vetle GU7 17:30:00
520Engvik,Ole-Edvin Sandnes G9 17:30:00
279Engvik,Per-Morten S G13 19:10:00
1242Enojarvi,Anna Kaisa J7 17:30:00
1241Enojarvi,Elias G11 17:30:00
516Eriksen,Bjørnar Normann GU7 17:30:00
255Eriksen,Louise J12 19:04:00
517Eriksen,Sigve Normann GU7 17:30:00
396Eskildsen,Emilie J8 17:30:00
376Eskildsen,Sofie JU7 17:30:00
413Eskonsipo,Jon Mika G9 17:30:00
414Eskonsipo,Mia Kristine J7 17:30:00
971Eskonsipo,Petri Matias GU7 17:30:00
Startliste F
Startnr NavnKlasse Tid
918Fagerli,Mia J8 17:30:00
411Fagerthun,Alexander G12 17:30:00
275Fagerthun,Victoria Cecilie J13 19:09:00
699Falch,Bjørn Skandfer G9 17:30:00
522Falk,Magnus GU7 17:30:00
1356Falkenberg Smeland,Njål GU7 17:30:00
223Fareth,Astrid J9 18:56:00
221Fareth,Kristine J9 18:55:30
259Fareth,Nils Helge G13 19:05:00
206Fause,Ida Margrete J13 18:51:30
203Fause,Nils Henrik G7 18:51:00
1278Finstad,Sander Elias G7 17:30:00
1261Finstad,Victoria Marie J9 17:30:30
573Forset Hansen,Aurora J7 17:30:00
574Forseth Hansen,Solveig JU7 17:30:00
595Fredriksen,Noah Nikolai G7 17:30:00
245Frekhaug,Henrik Eikrem G12 19:01:30
1112Friberg,Marcus GU7 17:30:00
40Frost,petter G9 18:10:00
479Fuhr,Ask Hallgrim G8 17:30:00
75Fyhn Kaldestad,Christina J8 18:19:00
Startliste G
Startnr NavnKlasse Tid
627Gabrielsen,Tom-Ove G10 17:30:00
981Galschjødt Nilssen,Marie JU7 17:30:00
868Gamslett,Ask Isak J. G8 17:30:00
385Gamst-Ditlefsen,Kristian G9 17:30:00
386Gamst-Ditlefsen,Magnus GU7 17:30:00
85Gerhardsen,Sivert Silsand G8 18:21:30
394Gjerdrum,Andreas G7 17:30:00
343Gjuvsland,Tiril Rolness JU7 17:30:00
928Glesaaen,Audun G7 17:30:00
235Grape,Emilie J11 18:59:00
1276Grape Kristiansen,Aile J10 17:30:00
741Grenersen,Signe Kristine Kjerulf JU7 17:30:00
229Grimsgaard,Johannes G11 18:57:30
970Groth,Kamilla JU7 17:30:00
249Grønli,Sigurd G12 19:02:30
316Gudøy,Ole-Kristian G8 17:30:00
1269Gulljord,Birk J7 17:30:00
418Gussiås,Erle JU7 17:30:00
929Gutvik,Martine J7 17:30:00
Startliste H
Startnr NavnKlasse Tid
544Hagen,Eirik G7 17:30:00
209Haldorsen,Ruben G12 18:52:30
732Halvorsen,Fredrik G10 17:30:00
735Halvorsen,Marthe JU7 17:30:00
319Hannus Rognmo,Hedda JU7 17:30:00
318Hannus Rognmo,Synne J9 17:30:00
1317Hansen,Athene JU7 17:30:00
891Hansen,Elias Dahl G9 17:30:00
833Hansen,Lina J7 17:30:00
805Hansen,Marie J9 17:30:00
893Hansen,Marius Dahl G9 17:30:00
1066Hansen,Martin G11 17:30:00
1347Hansen,Sigurd GU7 17:30:00
571Hansen,Vetle G10 17:30:00
794Hansen-Aarøen,Isak G8 17:30:00
793Hansen-Aarøen,Mathe JU7 17:30:00
1348Hansen-Aarøen,Sigve GU7 17:30:00
1049Hanssen,Ane-Marte Børg J12 17:30:00
701hanssen,martine bræck J9 17:30:00
708Hansson,Ida JU7 17:30:00
938Hansson,Isak G8 17:30:00
907Harper,Linus GU7 17:30:00
443Haugan,Sigrid J8 17:30:00
1357Haugen Melstaf,Isadora JU7 17:30:00
853Haugnes,Hedda Sagstuen J10 17:30:00
483Haugnes,Håkon Sagstuen GU7 17:30:00
738Havnør Fenes,Elise J9 17:30:00
900Heitmann Bjerck,Jonah GU7 17:30:00
322Helsingeng,Sander GU7 17:30:00
323Helsingeng,Simen G9 17:30:00
756Helstad,Eli Anna Nesset J8 17:30:00
757Helstad,Siri Nesset J12 17:30:00
579Hemmingsen,Herman Buhl G10 17:30:00
997Henninen,Daniel GU7 17:30:00
1139Henninen,Sandra Amalie J7 17:30:00
1128Henriksen,Alva Viktoree JU7 17:30:00
537Henriksen,Håkon G7 17:30:00
1127Henriksen,Siri Natalie JU7 17:30:00
290Henriksen,Sivert G12 19:12:30
1302Hergot-Høgset,Amathea JU7 17:30:00
580Hermandsen,Ingrid J8 17:30:00
581Hermandsen,Julie JU7 17:30:00
730Hildonen,Alida J7 17:30:00
637Hjort-Larsen,Gustav GU7 17:30:00
636Hjort-Larsen,Ludvig G7 17:30:00
353Holen,Andrine J8 17:30:00
352Holen,Iver GU7 17:30:00
303Holmang,Andreas GU7 17:30:00
301Holmang,Brede G9 17:30:00
302Holmang,Sigurd G7 17:30:00
1029Holst,Lilly J8 17:30:00
1028Holst,Wilma JU7 17:30:00
870Holte,Helle Karoline JU7 17:30:00
871Holte,Tuva J7 17:30:00
438Huglen,Eli JU7 17:30:00
437Huglen,Ola G8 17:30:00
892Hunstad,Benjamin GU7 17:30:00
890Hunstad,Juni Kristine J8 17:30:00
401Husjord,Oda J10 17:30:00
838Hustad Berg,Noah GU7 17:30:00
837Hustad Berg,Sebastian G7 17:30:00
1323Hæstad,Isak Aronsen GU7 17:30:00
1281Høifødt,Tale Sophie JU7 17:30:00
423HØYER,WILLIAM RODAL GU7 17:30:00
274HÅGENSEN,TORA J13 19:08:30
780Haagensen,Eline Sletten J11 17:30:00
1136Haarpaintner,Felix GU7 17:30:00
Startliste I
Startnr NavnKlasse Tid
466Indrevik,Axel Appelbom GU7 17:30:00
465Indrevik,Johannes Appelbom G7 17:30:00
806Ingebrigtsen,Mathilde J7 17:30:00
807Ingebrigtsen,Olivia JU7 17:30:00
633Ingebrigtsen,Tuva Gamst J9 17:30:00
Startliste J
Startnr NavnKlasse Tid
533Jacobsen,Brage Sørbøe GU7 17:30:00
531Jacobsen,Torje Sørbøe GU7 17:30:00
795Jakobsen,Aksel Joakim GU7 17:30:00
995Jakobsen,Anna Elilie JU7 17:30:00
1150Jakobsen,Emil GU7 17:30:00
841Jakobsen,Fredrik Tverelv G7 17:30:00
1313Jakobsen,Iver GU7 17:30:00
996Jakobsen,Jørgen G7 17:30:00
842Jakobsen,Marius Tverelv GU7 17:30:00
670Jawahir Karlsen,Maria JU7 17:30:00
119Jensen,Eskil André G12 18:30:00
742Jensen,Fredrik GU7 17:30:00
843Jensen,Oskar G9 17:30:00
666Jensen Seternes,Hallvar G7 17:30:00
507Jentoft,Andrea J9 17:30:00
508Jentoft,Hannah JU7 17:30:00
280Jervidal,Håkon G13 19:10:00
979Johannessen,Karoline Marie JU7 17:30:00
990Johansen,Albert Iver GU7 17:30:00
1354Johansen,Amalie Lynvmo JU7 17:30:00
69Johansen,Aron GU7 18:17:30
202Johansen,Daniel G8 18:50:30
991Johansen,Emil Johannes GU7 17:30:00
243Johansen,Fredrik G12 19:01:00
620Johansen,Fredrik Knoph G11 17:30:00
640Johansen,Isabell J11 17:30:00
1160Johansen,Jonas G7 17:30:00
936Johansen,Kenneth GU7 17:30:00
849Johansen,Mads GU7 17:30:00
848Johansen,Maia JU7 17:30:00
496Johansen,Maria JU7 17:30:00
512Johansen,Mia JU7 17:30:00
1262Johansen,Noah H GU7 17:30:00
860Johnsen,Emilie Elise J7 17:30:00
859Johnsen,Emma Sofie J9 17:30:00
709Johnsen,Mats G8 17:30:00
772Johnsen,Maximillian GU7 17:30:00
802Johnsen,Thomas Haug G9 17:30:00
428Johnsen Lilleng,Elvine J7 17:30:00
429Johnsen Lilleng,Lucas GU7 17:30:00
1258Josefsen,Emil G. GU7 17:30:00
490Julin,Maren JU7 17:30:00
489Julin,Margrethe JU7 17:30:00
1016Jørgensen,Andrea J9 17:30:00
1359Jørgensen,Emil Jan GU7 17:30:00
610Jørgensen,Nikolai Bergland GU7 17:30:00
Startliste K
Startnr NavnKlasse Tid
528Kaiander,Ingrid Marie J9 17:30:00
883Kaneko-Hansen,Aya Emilie JU7 17:30:00
812Kangabire,Esther J9 17:30:00
79Kanstad,Eivind G12 18:20:00
80Kanstad,Matilde J8 18:20:00
919Karlsen,Bastian GU7 17:30:00
885Karlsen,Benedicte B. JU7 17:30:00
58Karlsen,Charlotte Solhaug J13 18:14:30
673Karlsen,Christian Dahl GU7 17:30:00
281Karlsen,Eskild G13 19:10:30
1365Karlsen,Hedda JU7 17:30:00
1364Karlsen,Herman GU7 17:30:00
884Karlsen,Johannes B. G10 17:30:00
982Karlsen,Jonas A Solhaug G7 17:30:00
665Karlsen Berglund,Anna JU7 17:30:00
1154Karlstad Sørlie,Sondre GU7 17:30:30
556Killi-Sareussen,Brage GU7 17:30:00
902Kilmark Tønnesen,Jørgen G8 17:30:00
874Kjær,Sander GU7 17:30:00
1059Kjærvik,Anna Kornelia JU7 17:30:00
1058Kjærvik,Ella Hermine JU7 17:30:00
1026Klausen,Elida Rørvik JU7 17:30:00
840Klo,Edvard Karlsen G8 17:30:00
839Klo,Filip Karlsen GU7 17:30:00
509Knutsen,Leon-Valentin G8 17:30:00
915Kongsli Wassbakk,Elias GU7 17:30:00
916Kongsli Wassbakk,Jonas G7 17:30:00
501Konradsen,Helene JU7 17:30:00
500Konradsen,Jakob G9 17:30:00
1361Koppinen,Daniel GU7 17:30:00
1362Koppinen,Vanessa J8 17:30:00
1010Koth Selnes,Iver G7 17:30:00
743Kristensen,Kornelia Elise J7 17:30:00
712Kristiansen,Helle J7 17:30:00
950Kristiansen,Johann Alfred G12 17:30:00
713Kristiansen,Leah JU7 17:30:00
728Kristiansen,Martin Skog GU7 17:30:00
727Kristiansen,Robert Skog G9 17:30:00
284Kristiansen,Sigve G13 19:11:00
491Kristiansen,Thomas GU7 17:30:00
91kristoffersen,Ola G11 18:23:00
1143Krogh,Sigurd GU7 17:30:00
586Kroken,Hanne Kristine J13 17:30:00
584Kroken,Marlen Irene JU7 17:30:00
1113Kræmer,Alfon GU7 17:30:00
976Kræmer,Frida JU7 17:30:00
1115Kræmer,Sanna J8 17:30:00
1008Kvarsnes,Ine Nilsen J8 17:30:00
1045Kværnstuen,Håkon G8 17:30:00
1046Kværnstuen,Kristoffer GU7 17:30:00
199Kaasen,Tor Fredrik G10 18:50:00
Startliste L
Startnr NavnKlasse Tid
1060Labba,Neda Margrethe J7 17:30:00
1077Langgård,Anna Linnea J9 17:30:00
1076Langgård,Liam C. G7 17:30:00
550Larsen,Elisa Mariann JU7 17:30:00
614Larsen,Johannes Lie G7 17:30:00
219Larsen,Sølve Oliver G10 18:55:00
825Leiknes,Ole-Andreas G8 17:30:00
967Leikvin,Leopold Sylvest GU7 17:30:00
862Leiros-Fagerlund,Magnus GU7 17:30:00
861Leiros-Fagerlund,Mie JU7 17:30:00
331Leithe,Arnar GU7 17:30:00
330Leithe,Ellisiv J8 17:30:00
59Lekhal,Mia J10 18:15:00
60Lekhal,Nora J10 18:15:00
1288Lien,Noah Høybakk GU7 17:30:00
1287Lien,Theo Høybakk GU7 17:30:00
285Lieng,Petter G13 19:11:30
378Liland,Sigrid Aurora Lillevoll JU7 17:30:00
576Liland,Sverre Lillevoll GU7 17:30:00
421Lillehaug,Martin GU7 17:30:00
420Lillehaug,Vilde J9 17:30:00
917Lindberg,Edvard GU7 17:30:00
726Lindberg,Lars G7 17:30:00
725Lindberg,Stine J10 17:30:00
1333Lindquist,Leon GU7 17:30:00
1023Lindstrøm,Helle Sparboe JU7 17:30:00
92Litveit,Aksel Svensen G7 18:23:00
534Lode,Amund GU7 17:30:00
693Loe-Olsen,Ailo Wilhelm GU7 17:30:00
283Lohne,Sigve G13 19:11:00
836Lorentzen,Ludvig G11 17:30:00
583Lorentzen,Mathilde Bakke J7 17:30:00
435Loso,Hannah Sofie JU7 17:30:00
248Losvik,Edvard Lian G11 19:02:00
798Ludvigsen,Alise Bugge J8 17:30:00
799Ludvigsen,Maja Bugge JU7 17:30:00
694Lund,Ingrid Andrea J10 17:30:00
201Lundberg,Marius G7 18:50:30
215Lundberg,William G9 18:54:00
715Lydersen,Svein Kristian GU7 17:30:00
927Lykseth,Steffen G12 17:30:00
820Lyngedal,Elias GU7 17:30:00
99Lyngedal,Isak G9 18:25:00
444Lyngmo,Ole Myrstad GU7 17:30:00
962Lyngmo Dalbakk,Lars Ivar G10 17:30:00
208Lysvoll,Adeline J12 18:52:00
1070Lægdene,Sunniva JU7 17:30:00
978Løngårdh,Birk GU7 17:30:00
195Løngårdh,Ida Kristin J7 18:49:00
Startliste M
Startnr NavnKlasse Tid
959Magnussen,Matias G7 17:30:00
776Malmo Skogstad,Jonas GU7 17:30:00
777Malmo Skogstad,Vilde JU7 17:30:00
914Malnes Fredriksen,Julie JU7 17:30:00
334Manin,Lea Karlsen JU7 17:30:00
335Manin,Sondre Karlsen GU7 17:30:00
872Markussen,Sivert Buvang GU7 17:30:00
234Martinez Hellevik,Anders G11 18:58:30
459Martinsen,Ingrid Alette J7 17:30:00
458Martinsen,Jenny Sofie J7 17:30:00
1104Martinsen,Mariel JU7 17:30:00
471Martnes,Sebastian GU7 17:30:00
220Mathisen,Erik G10 18:55:00
310Mathisen,Henrik Stormo GU7 17:30:00
941Mathisen,Sigurd GU7 17:30:00
942Mathisen,Sondre GU7 17:30:00
787Matsuoka,Maki J7 17:30:00
788Matsuoka,Ray GU7 17:30:00
792meløe,solveig ytreberg JU7 17:30:00
430Mikkola Ärnström,Johanne J7 17:30:00
431Mikkola Ärnström,Oskar GU7 17:30:00
288Moe Nilsen,Henrik G13 19:12:00
1072Moldestad,August G12 17:30:00
961Molid,Mathilde JU7 17:30:00
257Monsen,Signe Marie J12 19:04:30
1002Mortensen,Angelica JU7 17:30:00
852Moumakwa,Godwill Kgosi G8 17:30:00
658Myrli,Sara J9 17:30:00
1165Myrvoll,Amanda Sjøberg JU7 17:30:00
511Myrvoll,Markus Kroer GU7 17:30:00
43Myrvoll,Mia Kroer J8 18:11:00
1114Mækelæ Lindblad,Eivor JU7 17:30:00
542Møller Rørtveit,Theodor G9 17:30:00
1239Mørk Andreassen,Mikkel GU7 17:30:00
690Måseide,Atle Ferdinand GU7 17:30:00
Startliste N
Startnr NavnKlasse Tid
287Nerdal,Jørgen G13 19:12:00
566Nergaard,Ask GU7 17:30:00
233Nes-Lorentsen,Jakob G11 18:58:30
649Nesheim Mikalsen,Isak GU7 17:30:00
593Ness,Einar Hauglann G9 17:30:00
594Ness,Ellinor Marie J7 17:30:00
282Nikolaisen,Johannes G13 19:10:30
964Nilsen,Ida JU7 17:30:00
993Nilsen,Ida AUne JU7 17:30:00
992Nilsen,Ingrid Aune J9 17:30:00
222Nilsen,Jørgen G10 18:55:30
1295Nilsen,Marius Heen GU7 17:30:00
679Nilsen,Mia JU7 17:30:00
555Nilsen,Mia JU7 17:30:00
857Nilsen,Scott Ariel G7 17:30:00
309Nilsen,Tuva Kornbakk J7 17:30:00
980Nilssen,Johanne Galschjødt J9 17:30:00
498Norbye,Thomas G9 17:30:00
661nordeng,kasper GU7 17:30:00
898Nordeng,Sivert G9 17:30:00
933Nordfjell Hætta,Ronja J7 17:30:00
989Nordmo,Annabel Marie JU7 17:30:00
561Norvang,Simon Aleksander GU7 17:30:00
562Norvang,Thomas Andre G7 17:30:00
453Nylund,Oda Marie JU7 17:30:00
350Nymo,Norah Slettli JU7 17:30:00
349Nymo,Torje Slettli GU7 17:30:00
768Nyyssönen,Are G8 17:30:00
Startliste O
Startnr NavnKlasse Tid
1142Ogolla Olsen,Leon GU7 17:30:00
1090Olaisen,Emma Kristine J10 17:30:00
1285Olsen,Are Nikolai Sørensen G7 17:30:00
1253Olsen,David Andre G11 17:30:00
543Olsen,Geir G12 17:30:00
73Olsen,Karoline S. J8 18:18:30
362Olsen,Michael G8 17:30:00
261Olsen,Niklas Andrè G13 19:05:30
773Olsen,Noah Marius GU7 17:30:00
363Olsen,Sander GU7 17:30:00
432Olsen,Sivert Lind G7 17:30:00
1284Olsen,Tom Ruben Sørensen GU7 17:30:00
899Olsen Urdal,Georg G9 17:30:00
778Ophaug,Rikke Karoline J8 17:30:00
359Osvaldsen,Marita J9 17:30:00
455Ottem,Erik G11 17:30:00
457Ottem,Kari J8 17:30:00
456Ottem,Kristian G8 17:30:00
1053Ottesen,Mari Kristine J12 17:30:00
1240Ottesen,Tobias GU7 17:30:00
Startliste P
Startnr NavnKlasse Tid
771Palmén Huseby,Astrid J7 17:30:00
1358Paulsen,Bjørnar GU7 17:30:00
894Paulsen,Frikk Kofoed G8 17:30:00
994Paulsen,Marie JU7 17:30:00
502Paulsen,Noa Trane GU7 17:30:00
718Pedersen,Amund K GU7 17:30:00
1003Pedersen,Brynjar G11 17:30:00
1079Pedersen,Isak GU7 17:30:00
213Pedersen,Jonas G8 18:53:30
348Pedersen,Kåre Skogvang G7 17:30:00
1054Pedersen,Linus GU7 17:30:00
763Pedersen,Madelen J10 17:30:00
1345Pedersen,Pia Andrea JU7 17:30:00
273Pedersen,Sara J13 19:08:30
764Pedersen,Sunniva JU7 17:30:00
1071Pedersen,Thea JU7 17:30:00
226Pedersen,Tone Lise J9 18:56:30
717Pedersen,Vebjørn K G8 17:30:00
1055Pedersen,Vilde J11 17:30:00
1334Pedersen,Vilde JU7 17:30:00
1236Pedersen Braathen,Smilla JU7 17:30:00
21Pettersen,Astrid J10 18:05:30
399Pettersen,Henrik Johannes G9 17:30:00
398Pettersen,Jørgen Andreas G7 17:30:00
294Pettersen,Karl Kristian kjile G13 19:13:30
24Pettersen,Morten G8 18:06:00
896Pettersen,Thea J7 17:30:00
503pettersen,torkil G7 17:30:00
230Pettersen,Trym G11 18:57:30
Startliste R
Startnr NavnKlasse Tid
1065Rebac,Dian Johansen GU7 17:30:00
205Reingjerdskog,Elise J13 18:51:30
1314Reingjerdskog,Johan G9 17:30:00
1315Reingjerdskog,Ulrik Mainius GU7 17:30:00
1083Reinnes,Jørgen G14 17:30:00
1074Reinnes,Stine J9 17:30:00
880Richardsen,Pernille JU7 17:30:00
882Richardsen,Sofia JU7 17:30:00
71Riise-Hansen,Karoline J8 18:18:00
770Riise-Krogh,Johannes G7 17:30:00
389Rognmo,Hårek GU7 17:30:00
232Rognmo,Tobias G11 18:58:00
766Rognseth,Sofie J8 17:30:00
218Romsaas,Hallvard G10 18:54:30
663Romsaas,Håkon GU7 17:30:00
662Romsaas,Ingeborg J8 17:30:00
380Rones,Bård Solli GU7 17:30:00
1245Rudi Brox,Camilla J8 17:30:00
1086Rushfeldt,Frida Reier J10 17:30:00
393Ryvoll,Gustav G8 17:30:00
251Ryvoll,Trygve G12 19:03:00
1009Rørvik,Jo Olsen GU7 17:30:00
1218Røtvold Engvik,Thomas GU7 17:30:00
1089Røvik,Regine J9 17:30:00
Startliste S
Startnr NavnKlasse Tid
328S Hansen,Benedikte J7 17:30:00
329S Hansen,Iselin J7 17:30:00
1030Sagerup,Ottar G7 17:30:00
338Sagerup-Nordkild,Erle JU7 17:30:00
339Sagerup-Nordkild,Sivert GU7 17:30:00
337Sagerup-Nordkild,Vilde J9 17:30:00
244Samuelsen,Sander G12 19:01:00
547Sandnes,Mats Atle G11 17:30:00
1138Sandvik,Einar GU7 17:30:00
325Sandvik,Fredrik G7 17:30:00
227Sandvik,Kamilla J10 18:57:00
492Sandvik Pedersen,Sarah JU7 17:30:00
1006Sannes,Silje Hegstad J9 17:30:00
473Schjølberg,Mikael G7 17:30:00
474Schjølberg,Sander GU7 17:30:00
855Schulz,Sigurd Holm G8 17:30:00
419Sebulonsen,Ida JU7 17:30:00
236Seglsten,Sunniva J11 18:59:00
560Seljevoll,Isak Johannes GU7 17:30:00
87Severinsen,Therese J12 18:22:00
88Severinsen,Trym G9 18:22:00
572Sigurdsen,Ingrid JU7 17:30:00
987Simonsen,Aleksander Børstad G12 17:30:00
988Simonsen,Audun Mathias Børstad G7 17:30:00
484Sjöberg,Nora JU7 17:30:00
1100Sjøgren,Joachim G10 17:30:00
416Sjøvik Eidesen,Andrea J7 17:30:00
63Skildheim,Vetle G9 18:16:00
923Skjelmo Sæbø,Hanne J12 17:30:00
687Skjærstein,Kristian G7 17:30:00
1267Skog,Marius GU7 17:30:00
313Skog,Sondre G12 17:30:00
1268Skog-Hanssen,Espen G8 17:30:00
1265Skogholt,Inger Marie JU7 17:30:00
1266Skogholt,Jostein G8 17:30:00
1264Skogholt,Karl Otto G7 17:30:00
695Skoglund,Eir Bjorvand J9 17:30:00
696Skoglund,Åsne Bjorvand J7 17:30:00
345Skogvik,johannes G7 17:30:00
344Skogvik,Madeleine Helene J10 17:30:00
373Skorpe,Tilde Sofie Gamst JU7 17:30:00
372Skorpe,Vegard Gamst G7 17:30:00
374Skorpe,Åshild Eline Gamst JU7 17:30:00
1063Skotes - Jansen,Nora J8 17:30:00
286Sleipnes,Sigurd G13 19:11:30
968Sletten Haagensen,Marie J13 17:30:00
639Smeland,Viljar Falkenberg GU7 17:30:00
260Snekkevik,Emil Kloster G13 19:05:00
889Solbakken,Sondre G7 17:30:00
888Solbakken,Thea Kristine J9 17:30:00
514Solberg,Emil Boye G7 17:30:00
513Solberg,Ida Marie JU7 17:30:00
515Solberg,Sigve GU7 17:30:00
212Soleng,Runar G12 18:53:00
682Solhaug,Sindre Heimberg G7 17:30:00
1301Solhaug Eidsmo,Alva JU7 17:30:00
875Solheim,Emilie JU7 17:30:00
937Sollie Paulsen,Maia Eline JU7 17:30:00
940Solvang,Elias GU7 17:30:00
355Stabel,Victoria J11 17:30:00
1244Steen,Henrik GU7 17:30:00
408Steen,Nikolai GU7 17:30:00
1259Steffensen,Henrik H. G7 17:30:00
1260Steffensen,Nikolai H. GU7 17:30:00
821Stensland,Ingrid Irene J9 17:30:00
822Stensland,Ingvild Terese J7 17:30:00
823Stensland,Øyvind Andre GU7 17:30:00
1000Stokkedal,Thea Lundstrøm J8 17:30:00
951Stokmo,Ava JU7 17:30:00
100Strand,Idunn J11 18:25:00
62Strøm,Mathias G9 18:15:30
367STRØM STIBERG,LINNEA J8 17:30:00
368STRØM STIBERG,MARCUS GU7 17:30:00
733Strømsnes,Andreas GU7 17:30:00
897Stuge,Yulissa Liv J7 17:30:00
659Styve,Andreas GU7 17:30:00
551Størkersen,Andreas Volden GU7 17:30:00
242Sundheim,Ola Aasmo G12 19:00:30
824Sundheim,Vetle Aasmo G8 17:30:00
909Sundquist,Emilie G9 17:30:00
910Sundquist,Vilde JU7 17:30:00
252Sundstrøm,Erik Kronstad G12 19:03:00
214Sundstrøm,Trygve G10 18:53:30
406svendsen,Aron G7 17:30:00
955Sverdrup,Charlotte J12 17:30:00
954Sverdrup,Ulrik G8 17:30:00
966Sylvest Leikvin,Malte G8 17:30:00
341Sæther,Helle Iversen J7 17:30:00
340Sæther,Tina Iversen J10 17:30:00
253Sørensen,Arthur Kruse G12 19:03:30
681Sørensen,Ella JU7 17:30:00
333Sørensen,Emil GU7 17:30:00
680Sørensen,Kristian GU7 17:30:00
510Sørensen,Sofie Solvoll J9 17:30:00
254Sørensen,Teodor Kruse G12 19:03:30
660Sørensen,Tobias G7 17:30:00
810Sørensen Ous,Brage GU7 17:30:00
445sørgård,kristina JU7 17:30:00
1310Sørlie,Amund Bakke GU7 17:30:00
864Sørnes,Eirik G7 17:30:00
865Sørnes,Sigurd GU7 17:30:00
369Sørslett,Oskar G8 17:30:00
1069Sørvoll,Andreas GU7 17:30:00
Startliste T
Startnr NavnKlasse Tid
488Teigen,Mina Iversen JU7 17:30:00
755Tennvassås,Amanda JU7 17:30:00
570Tennvassås,Thea J7 17:30:00
452Tetlie,Linnea JU7 17:30:00
424theodorsen johannessen,Jannike JU7 17:30:00
425theodorsen johannessen,sindre G11 17:30:00
1321Thomassen,Embla J8 17:30:00
1353Thomassen,Håkon J10 17:30:00
264Thomassen,Joachim G13 19:06:00
29Thomassen,Mikael G10 18:07:30
557Thomassen,Selma JU7 17:30:00
1352Thomassen,Thea JU7 17:30:00
332Thomassen,Ulrik GU7 17:30:00
336Tjeldflåt,Oskar Blomli GU7 17:30:00
774Tjosaas,Charlotte J8 17:30:00
775Tjosaas,Mathildr Sofie J10 17:30:00
1043Tofte,Anton Holde GU7 17:30:00
1042Tofte,Theodor Holde GU7 17:30:00
1296Tokle,Olav Bjørnvarsønn GU7 17:30:00
365Trulsen,Matteus Nymo GU7 17:30:00
364Trulsen,Maya Nymo J8 17:30:00
631Tveitnes Pedersen,Adrian G8 17:30:00
632Tveitnes Pedersen,Bendik GU7 17:30:00
558Tveraa,Theo Alexander Ellingsen GU7 17:30:00
559Tveraa,Tim Ellingsen GU7 17:30:00
1052Tyler,Hanna J8 17:30:00
1051Tyler,Ingfrid JU7 17:30:00
675Tøllefsen,Magnus Liset G11 17:30:00
Startliste U
Startnr NavnKlasse Tid
939Uhre,Eirik Andreas GU7 17:30:00
827Uleberg,Edvard GU7 17:30:00
470Uleberg,Idun Vileid JU7 17:30:00
469Uleberg,Martin Vileid G8 17:30:00
Startliste V
Startnr NavnKlasse Tid
866Valøy,Endre Nikolai G11 17:30:00
409Vang,Nora J8 17:30:00
250Vatne,Kristian G12 19:02:30
356Voie,Mia Jennie J8 17:30:00
676Vorren,Eirik Kristian GU7 17:30:00
677Vorren,Håkon Tobias G8 17:30:00
716Vaadal,Kristian Vangberg GU7 17:30:00
271Vaadal,Sigurd Vangberg G13 19:08:00
Startliste W
Startnr NavnKlasse Tid
1256Wahlgren,Ingrid JU7 17:30:00
1349Walid Jaf,Daniel G8 17:30:00
305Walnum,Eline Marie Næss J7 17:30:00
797Waltenberg,Gaute GU7 17:30:00
617Wara,Simon G11 17:30:00
796Weenås Meyer,Adele J7 17:30:00
1015Wegeland-Songstad,Andrea J8 17:30:00
1351Wergeland Songstad,Fredrik GU7 17:30:00
1350Wergeland Songstad,Jørgen G10 17:30:00
320Westgaard,Ingrid Helberg JU7 17:30:00
486westh Hammer Kaasa,Lucas G8 17:30:00
480Wiborg,Aslak GU7 17:30:00
482Wiborg,Brage GU7 17:30:00
481Wiborg,Lodin GU7 17:30:00
1047Widding,Christian G10 17:30:00
650Wikmark,Astrid Johanne Bartnes JU7 17:30:00
652Wikmark,Tor Erik Bartnes GU7 17:30:00
653Wikmark,Trygve Bartnes G9 17:30:00
1033Wikran,August N. GU7 17:30:00
1032Wikran,Mathias N. GU7 17:30:00
963Wikran-Thorsen,Emma JU7 17:30:00
494Wilsgård,Mathilde. Tveit JU7 17:30:00
102Wilsgård Benjaminsen,Karoline J10 18:25:30
321workinn,kevin G7 17:30:00
1250Waade Bratberg,Marine J8 17:30:00
Startliste Y
Startnr NavnKlasse Tid
441Yri,Helene Naemi JU7 17:30:00
Startliste Z
Startnr NavnKlasse Tid
539Zachariassen,Aleksander Engstad GU7 17:30:00
724Zachariassen,Aslak Lunde GU7 17:30:00
540Zachariassen,Kristian Engstad G8 17:30:00
722Zachariassen,Sigri Lunde J9 17:30:00
723Zachariassen,Tuva Lunde J7 17:30:00
Startliste Ø
Startnr NavnKlasse Tid
1271Ødegård,Ane J13 17:30:00
1272Ødegård,Sara J10 17:30:00
854Øverli,Sofie Larsen J8 17:30:00
1344Øverås,Jacob GU7 17:30:00
Startliste Å
Startnr NavnKlasse Tid
947Årland,Dina JU7 17:30:00

25.03.12 17:56:47 

Comments