arkiv‎ > ‎Onsdagsrenn 2011‎ > ‎

Startliste 2011

Alfabetisk startliste Onsdagsrenn 2011
Startliste sist oppdatert 31.03.2011. Dersom listen innholder feil eller mangler kan e-post sendes til onsdagsrenn@gmail.com.
 
Startliste A Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
463 Abrahamsen,Helle Langbakk J7 17:30:00
1034 Ag-Barkli,Håkon JU7 17:30:00
1035 Ag-Barkli,Ingrid JU7 17:30:00
411 Alnes,Victoria Johanna JU7 17:30:00
440 Amundsen,Eline Hole JU7 17:30:00
439 Amundsen,Guro Hole J8 17:30:00
310 Amundsen,Vår Thijssen JU7 17:30:00
993 Andersen,Dina J9 17:30:00
994 Andersen,Hedda JU7 17:30:00
907 Andersen,Lea Elisabeth J7 17:30:00
1160 Andersen,Simen G10 17:30:00
338 Anderssen,Jenny Jaklin J9 17:30:00
337 Anderssen,Selma Jaklin JU7 17:30:00
1040 Andreassen,Trond-Øyvind G8 17:30:00
365 Andresen,Martin Nikolai G12 17:30:00
366 Andresen,Martin Nikolai G12 17:30:00
834 Antonsen,Ida Wiik J11 17:30:00
544 Antonsen,Johanne Kristin J11 17:30:00
833 Antonsen,Morten Andreas G7 17:30:00
282 Astad,Carl-Fredrik G12 19:10:30
243 Astad,Lars-Kristian G9 19:01:00
981 Auglend Albrigtsen,Ella J7 17:30:00
980 Auglend Albrigtsen,Lea J10 17:30:00
714 Aukland,Maren Sollie J8 17:30:00
1088 Aune Gjerdrum,Simen Alexander G7 17:30:00
1112 Aune Nilsen,Ida JU7 17:30:00
1111 Aune Nilsen,Ingrid J8 17:30:00
Startliste AA Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
852 Aannerud,Milly J13 17:30:00
908 Aarskog,Marte JU7 17:30:00
1190 Aaraas Christoffersen,Christian GU7 17:30:00
1129 Aas,Lukas Uglehus GU7 17:30:00
354 Aasland,Frida J9 17:30:00
328 Aasmoe,Frida J8 17:30:00
Startliste B Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
566 Bakke Lorentzen,Mathilde JU7 17:30:00
1013 Bakkejord,Anna Linnea J9 17:30:00
823 Bakken,Dina J9 17:30:00
125 Bakkevold,Vemund Løkås G14 18:31:30
414 Ballovarre,Joakim G12 17:30:00
415 Ballovarre,Tobias G10 17:30:00
416 Ballovarre,Vilde JU7 17:30:00
1216 Barth-Heyerdahl,Miriam J7 17:30:00
1207 Bauna-Grønlie,Ida Marie JU7 17:30:00 1207
1206 Beck-Hauglid,Elise Mari J8 17:30:00 1206
233 Bekkelund,Eivind Laholt G9 18:58:30
1158 Benjaminsen,Idun Brigtsdatter J10 17:30:00
838 Benjaminsen,Karoline J9 17:30:00
1157 Benjaminsen,Nor Brigtssønn G7 17:30:00
294 Benonisen,Robin Johan G13 19:13:30
1068 Bensnes,Øivind G7 17:30:00
490 Berg,Amanda Sofie JU7 17:30:00
1064 Berg,Hedda Jakobsen JU7 17:30:00
1065 Berg,Henrik Jakobsen G11 17:30:00
380 Berg Andersen,Tobias G8 17:30:00
795 Berg-Olsen,Magnus G7 17:30:00
664 Berge-Johansen,Trym GU7 17:30:00
670 Bergesen,Aksel GU7 17:30:00
672 Bergesen,Anna J12 17:30:00
671 Bergesen,Signe J8 17:30:00
761 Bergholt,Joakim GU7 17:30:00
923 Bergli,Kaia JU7 17:30:00
924 Bergli,Lukas G7 17:30:00
554 Berglund,Snorre G8 17:30:00
922 Berglund Mikkelsen,Isak G7 17:30:00
1049 Bergmo Hansen,Camilla J9 17:30:00
1009 Bergmo Hansen,Daniel GU7 17:30:00
314 Bergvoll,Ingrid JU7 17:30:00
560 Bernhardsen,Astrid Elida Vaeng JU7 17:30:00
561 Bernhardsen,Eline Andrea Vaeng JU7 17:30:00
263 Bernhardsen,Håvard Vaeng G11 19:06:00
841 Bernhardsen,Vegard Vaeng G13 17:30:00
1081 Berntsen,Anders GU7 17:30:00
1082 Berntsen,Eirik Esaias G10 17:30:00
304 Berntsen,Emma Martine J8 17:30:00
843 Berntsen,Erle S. J7 17:30:00
844 Berntsen,Johan S. GU7 17:30:00
901 Bessesen,Mimmi Kornelia JU7 17:30:00
900 Bessesen,Olivia Linnea J8 17:30:00
353 Birkelund-Jensen,Petter G7 17:30:00
745 Birkely,Karmen Angermo JU7 17:30:00
744 Birkely,Regine Angermo J8 17:30:00
872 Bjerknesli,Maiken Rose J8 17:30:00
250 Bjørgen Nilsen,Sondre G10 19:02:30
721 Bjørn,Ida Fossheim J10 17:30:00
722 Bjørn,Vegar Fossheim GU7 17:30:00
954 Bjørn-Nilsen,Emil GU7 17:30:00
1166 Bjørn-Nilsen,Frida JU7 17:30:00 1166
650 Bjørnvold,Magnus GU7 17:30:00
649 Bjørnvold,Oda J9 17:30:00
322 Blindheim,Jonas GU7 17:30:00
441 Blix,Alfred GU7 17:30:00
443 Blix,Bendik G9 17:30:00
442 Blix,Signe J7 17:30:00
760 Blomli Tjeldflåt,Oskar GU7 17:30:00
706 Blomstereng,Henriette J8 17:30:00
748 Bottenvann,Emma J7 17:30:00
947 Brandmo,Andreas GU7 17:30:00
990 Brandvoll,Aurora Knudsen J7 17:30:00
876 Bratberg,Alexander G7 17:30:00
877 Bratberg,Emil G12 17:30:00
875 Bratberg,Joakim GU7 17:30:00
799 Bratteng,Andreas G10 17:30:00
982 Brattland,Emma Sjarlotte J8 17:30:00
444 Breiland,Mathilde Sofie J8 17:30:00
1078 Breisjøberg-Jensen,Teodor GU7 17:30:00
869 Breivik,Anton GU7 17:30:00
870 Breivik,Johan G8 17:30:00
279 Breivik,Markus G12 19:10:00
6 Breivik,Nora J9 18:01:30
252 Breivik,Nora Sofie J9 19:03:00
1030 Brekke,Ole Andre G12 17:30:00
1031 Brekke,Sigrid J10 17:30:00
1032 Brekke,Vegard G7 17:30:00
434 Brekmo,Alexandra JU7 17:30:00
17 Brekmo,Katja Sofie J7 18:04:30
762 Bremnes,Daniel GU7 17:30:00
763 Bremnes,Fredrik GU7 17:30:00
11 Brenna,Edvard Karlsen G13 18:03:00
372 Brenna,Henriette Karlsen J10 17:30:00
12 Brenna,Henrik Karlsen G13 18:03:00
3 Brennvik,Elias T. GU7 18:01:00
987 Broks,Maja Lundell J7 17:30:00
938 Brones Engen,Ingrid J7 17:30:00
939 Brones Engen,Jakob G11 17:30:00
779 Brox,Hans Eirik GU7 17:30:00
778 Brox,Karoline JU7 17:30:00
946 Brox,Kevin GU7 17:30:00
640 Brustad,Lea J7 17:30:00
641 Brustad,Siren J10 17:30:00
330 Brustad-Olsen,Mia JU7 17:30:00
484 Bruun,Henning GU7 17:30:00
483 Bruun,Marie J9 17:30:00
486 Braathen,Aleksander G9 17:30:00
758 Braathen,Smilla P. JU7 17:30:00
485 Braathen,Thomas G11 17:30:00
311 Bugge,Mie W. JU7 17:30:00
1076 Buvang,Tobias G7 17:30:00
1130 Børve-Olsen,Hedda J8 17:30:00
1131 Børve-Olsen,Martine JU7 17:30:00
92 Baastad Bjerkås,Ingrid Martine J9 18:23:00
1033 Båtnes,Simen GU7 17:30:00
Startliste C Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
1072 Celius,UlrikRotvold GU7 17:30:00
1146 Chramer,Ulla JU7 17:30:00
556 Christensen,Hannah JU7 17:30:00
1017 Christensen,Markus GU7 17:30:00
842 Clausen,Peder G10 17:30:00
Startliste D Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
345 Dahl,William GU7 17:30:00
724 Dahl Karlsen,Amalie J7 17:30:00
725 Dahl Karlsen,Christian GU7 17:30:00
764 Dalbakk,Lars Ivar Lyngmo G9 17:30:00
254 Dalberg,Linn J9 19:03:30
260 Dalberg,,Ian G11 19:05:00
704 Dale,Lotte Skogstad JU7 17:30:00
405 Daljord,Kristine Marie JU7 17:30:00
404 Daljord,Martin G7 17:30:00
895 Dallmann,Bjørn Aslak G13 17:30:00
1020 Danielsen,Emil August G10 17:30:00
1019 Danielsen,Jens G10 17:30:00
303 Danielsen,Pilip Noa GU7 17:30:00
450 Davenport,Santiago G7 17:30:00
451 Davenport,Signe JU7 17:30:00
15 Davidson,Mia Stedenfeldt J10 18:04:00
596 Degerstrøm Hanssen,Jakob Fredrik G9 17:30:00
595 Degerstrøm Hanssen,Otine Ingeborg J12 17:30:00
241 Didriksen,Benita J8 19:00:30
927 Ditlefsen,Edvard GU7 17:30:00
926 Ditlefsen,Oskar G10 17:30:00
537 Dybwad Kristensen,Johannes GU7 17:30:00
536 Dybwad Kristensen,Oda J9 17:30:00
538 Dybwad Kristensen,Susanna J14 17:30:00
1183 Dyping,Margrete JU7 17:30:00
1184 Dyping,Susanne JU7 17:30:00
1122 Daae,Iver Olasønn GU7 17:30:00
Startliste E Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
1039 Eaton Johansen,Tuva J7 17:30:00
857 Edvardsen,Guro Strand JU7 17:30:00
300 Edøy,Sigbjørn G14 19:15:00
1050 Eidesen,Anja JU7 17:30:00
1051 Eidesen,Juni J8 17:30:00
624 Eidissen,Ragnhild J10 17:30:00
130 Eidissen,Sivert G11 18:32:30
546 Eidsmo Urdal,Andrea J7 17:30:00
301 Eilertsen,Eline JU7 17:30:00
1010 Eilertsen,Hedda Theodora J7 17:30:00
539 Eilertsen,Lina Zhong J7 17:30:00
478 Eines,Marius GU7 17:30:00
429 Eira,Anne Majlen J8 17:30:00
373 Eithun,Sander M. G8 17:30:00
500 Ekker-Pedersen,Martin GU7 17:30:00
709 Eknes Adolfsen,Isak GU7 17:30:00
113 Eknes Adolfsen,Sindre G9 18:28:30
780 Eliassen,Anna Kristine J8 17:30:00
730 Eliassen,Emilie JU7 17:30:00
527 Eliassen,Emma J9 17:30:00
815 Eliassen,Jakob Johannes GU7 17:30:00
816 Eliassen,Karl Christian G10 17:30:00
811 Ellingsen,Jens Petter D. GU7 17:30:00
810 Ellingsen,Magnus Dalsbø G7 17:30:00
932 Elstad,Nora J9 17:30:00
1121 Eltoft,Sigrid JU7 17:30:00
545 Elvebu,Johannes Lilletun GU7 17:30:00
309 Elvevoll,Amund G7 17:30:00
131 Engen,Sigurd Arne Brones G13 18:33:00
528 Engstad,Jesper G8 17:30:00
1133 Engstad,Lisbeth J8 17:30:00
529 Engstad,Vetle GU7 17:30:00
631 Eriksen,Bjørnar Normann GU7 17:30:00
911 Eriksen,Henrik Bjørkli GU7 17:30:00
259 Eriksen,Louise J11 19:05:00
912 Eriksen,Magnus Bjørkli GU7 17:30:00
632 Eriksen,Sigve Normann GU7 17:30:00
677 Eskildsen,Emilie J7 17:30:00
678 Eskildsen,Sofie JU7 17:30:00
894 Eskonsipo,Jon Mika G8 17:30:00
893 Eskonsipo,Mia Kristine JU7 17:30:00
Startliste F Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
110 Fagerheim-Olsen,Emma J8 18:27:30
111 Fagerheim-Olsen,Erlend G10 18:28:00
1090 Fagerli,Mia J7 17:30:00
123 Fagermo,Isak G11 18:31:00
22 Fagerthun,Victoria J12 18:05:30
273 Fagerthun,Victoria J12 19:08:30
781 Fagervold,Johannes Lagesen GU7 17:30:00
375 Falch,950 GU7 17:30:00
374 Falch,Bjørn Skandfer G8 17:30:00
120 Falck,Jørgen G13 18:30:00
1187 Falk,Magnus GU7 17:30:00
115 Fareth,Astrid J8 18:29:00
28 Fareth,Astrid J8 18:07:00
239 Fareth,Astrid J8 19:00:00
29 Fareth,Kristine J8 18:07:30
240 Fareth,Kristine J8 19:00:00
284 Fareth,Nils Helge G12 19:11:00
521 Fause,Nils Henrikq G7 17:30:00
643 Fenes,Elise Havnør J8 17:30:00
410 Figenschou,Ingrid J8 17:30:00
1199 Figenschou,Sigrid G11 17:30:00
291 Finnseth,Øyvind G14 19:13:00
1056 Finnstø,Johanne JU7 17:30:00
741 Finsrud,Theodor G7 17:30:00
621 Finstad,Mikal G10 17:30:00
542 Finstad,Sander Elias GU7 17:30:00
543 Finstad,Victoria Marie J8 17:30:00
107 Fjereide@gmail.com,Synne Lian J10 18:27:00
829 Florholmen,Sjur GU7 17:30:00
960 Flaa,Jenny JU7 17:30:00
961 Flaa,Ulrik G7 17:30:00
18 Foenneboe,Casper G9 18:04:30
455 Foenneboe,Sivert G9 17:30:00
456 Foenneboe,Sivert G9 17:30:00
264 Frekhaug,Henrik G11 19:06:00
549 Friborg,Ole Johan G14 17:30:00
550 Friborg,Per Ivar G12 17:30:00
7 Frost,Petter G8 18:02:00
320 Frydstad,Helene Andrea JU7 17:30:00
321 Frydstad,Håvard Andreas G10 17:30:00
1150 Fuhr,Ask G7 17:30:00
1036 Funderud Skogvang,Peder G9 17:30:00
20 Furulund,Ingri J10 18:05:00
479 Furulund,Kristian GU7 17:30:00
108 Fønnebø,Ellen Linnea J9 18:27:00
109 Fønnebø,Hilja Aurora J11 18:27:30
622 Føyen,Live JU7 17:30:00
Startliste G Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
423 Gabrielse,Tom-Ove G9 17:30:00
424 Gabrielse,Tom-Ove G9 17:30:00
406 Gamslett,Ask Isak J. G7 17:30:00
407 Gamslett,Vår Marie J. J10 17:30:00
1085 Gamst,August GU7 17:30:00
469 Gamst-Ditlefsen,Kristian G8 17:30:00
470 Gamst-Ditlefsen,Magnus GU7 17:30:00
944 Gard Eliassen,Elias G11 17:30:00
1080 Gerhardsen,Sivert Silsand G7 17:30:00
4 Gerhardsen,Trym Silsand G10 18:01:00
401 Gjerdrum,Andreas GU7 17:30:00
609 Gjikaj,Simona Cecilia Johansen J7 17:30:00
626 Glesaaen,Audun GU7 17:30:00
1204 Godø,Hans Magne Rørvik GU7 17:30:00 1204
1205 Godø,Tilde Rørvik J8 17:30:00 1205
256 Grape,Emilie J10 19:04:00
1212 Grenersen,Signe Kristine JU7 17:30:00
249 Grimsgaard,Johannes Deraas G10 19:02:30
276 Grimsgaard,Regine Deraas J12 19:09:00
914 Groth,Kamilla JU7 17:30:00
270 Grønli,Sigurd G11 19:07:30
1097 Gudmundsen,Simon G9 17:30:00
352 Gudøy,Ole-Kristian G7 17:30:00
522 Gulstad Kristiansen,Helle JU7 17:30:00
509 Gutrad-Erikson,Julie JU7 17:30:00
Startliste H Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
738 Halvorsen,Fredrik G9 17:30:00
319 Hannus Rognmo,Hedda JU7 17:30:00
318 Hannus Rognmo,Synne J8 17:30:00
491 Hansen,Benedikte S JU7 17:30:00
445 Hansen,Elias Dahl G8 17:30:00
772 Hansen,Frida J9 17:30:00
1002 Hansen,Hans-Kristian G10 17:30:00
723 Hansen,Ingrid JU7 17:30:00
492 Hansen,Iselin S JU7 17:30:00
773 Hansen,Lina JU7 17:30:00
999 Hansen,Marie J8 17:30:00
446 Hansen,Marius Dahl GU7 17:30:00
759 Hansen,Martin G10 17:30:00
567 Hansen-Bjørvik,Adrian GU7 17:30:00
568 Hansen-Bjørvik,Emilie JU7 17:30:00
517 Hansen-Aarøen,Isak G7 17:30:00
518 Hansen-Aarøen,Marthe JU7 17:30:00
606 Hanssen,Lisa JU7 17:30:00
995 Hanssen,Martine B. J8 17:30:00
962 Hansson,Isak G7 17:30:00
892 Hansson,Oskar Rødseth GU7 17:30:00
918 Harmandsen,Julie JU7 17:30:00
1161 Haugan,Hanne J11 17:30:00 1161
1162 Haugan,Sigrid J7 17:30:00 1162
646 Hauge-Johansen,Jonas GU7 17:30:00
766 Haugen,Emil Andreas G8 17:30:00
767 Haugen,Simon Leander GU7 17:30:00
665 Haugerudbråten,Kristianne J7 17:30:00
1101 Havelien,Sebastian GU7 17:30:00
1025 Heggelund,Geir-Håkon G7 17:30:00
1026 Heggelund,Marta Maria J9 17:30:00
765 Heggmo,Mathias GU7 17:30:00
1052 Heimberg Solhaug,Sindre GU7 17:30:00
433 Heitmann,Save Lilja JU7 17:30:00
1144 Heitmann Bjerck,Jonah GU7 17:30:00
395 Helmersen,Emma Marie JU7 17:30:00
535 Helsingeng,Sander GU7 17:30:00
597 Helsingeng,Sander GU7 17:30:00
496 Helstad,Eli Anna Nesset J7 17:30:00
555 Helstad,Ingrid Elise Nesset J14 17:30:00
497 Helstad,Siri Nesset J11 17:30:00
1181 Hemmingsen,Hedda J8 17:30:00
618 Hemmingsen,Herman Buhl G9 17:30:00
1180 Hemmingsen,Vilde JU7 17:30:00
417 Henden-Foshaug,Andreas GU7 17:30:00
418 Henden-Foshaug,Erlend GU7 17:30:00
916 Henriksen,Aksel GU7 17:30:00
930 Henriksen,Balder GU7 17:30:00
393 Henriksen,Håkon GU7 17:30:00
915 Henriksen,Oliver GU7 17:30:00
232 Henriksen,Sivert G11 18:58:00
315 Henriksen,Stina Bergvoll J11 17:30:00
377 Henriksen Hansen,Sebastian GU7 17:30:00
917 Hermandsen,Ingrid JU7 17:30:00
421 Hermansen,Dina Elisabeth J10 17:30:00
1053 Hermansen,Julie Iren J9 17:30:00
422 Hermansen,Nora Marie J8 17:30:00
1027 Hilding,Selma J9 17:30:00
832 Hildonen,Alida JU7 17:30:00
349 Hilmarsen,Hannah Christine JU7 17:30:00
348 Hilmarsen,Joachim G9 17:30:00
520 Hilmarsen,Kian GU7 17:30:00
519 Hilmarsen,Leon GU7 17:30:00
747 Hjort-Larsen,Gustav GU7 17:30:00
746 Hjort-Larsen,Ludvig GU7 17:30:00
1178 Hôgfeldt,Nicklas GU7 17:30:00
1177 Hôgfeldt,Victoria JU7 17:30:00
684 Holan Kildemo,Brage GU7 17:30:00
685 Holan Kildemo,Sigurd GU7 17:30:00
1149 Holde Tofte,Anton GU7 17:30:00
935 Holde Tofte,Theodor GU7 17:30:00
106 Hole-Ambjørnsen,Sebastian G9 18:26:30
645 Hole-Ambjørnsen,Susanne JU7 17:30:00
689 Holen,Andrine J7 17:30:00
489 Holen,Iver GU7 17:30:00
1024 Holm,Josefine JU7 17:30:00
1147 Holm Jacobsen,Ola GU7 17:30:00
459 Holmang,Andreas GU7 17:30:00
457 Holmang,Brede G8 17:30:00
458 Holmang,Sigurd GU7 17:30:00
612 Holmen,Ida Kristine J8 17:30:00
749 Holst,Lilly J7 17:30:00
750 Holst,Wilma JU7 17:30:00
1086 Holsæter,Sander GU7 17:30:00
379 Holte,Helle Karoline JU7 17:30:00
378 Holte,Tuva JU7 17:30:00
334 Huglen,Eli JU7 17:30:00
333 Huglen,Ola G7 17:30:00
688 Huseby Palmén,Astrid JU7 17:30:00
432 Husjord,Oda J9 17:30:00
673 Hustad Berg,Sebastian GU7 17:30:00
846 Häggman,Sofie J10 17:30:00
16 Härmä,Martti G10 18:04:00
234 Härmä,Martti G10 18:58:30
1057 Høgmo,Elias GU7 17:30:00
733 Høiseth Arntzen,Elias G12 17:30:00
1091 Høydal,Johannes T. G8 17:30:00
1092 Høydal,Nora T. JU7 17:30:00
275 Hågensen,Tora J12 19:09:00
660 Haagensen,Eline Sletten J10 17:30:00
1173 Håkonsen,Louise J7 17:30:00 1173
Startliste I Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
548 Ims,Helge GU7 17:30:00
718 Indrevik,Axel Appelbom GU7 17:30:00
717 Indrevik,Johannes Appelbom GU7 17:30:00
985 Indrevoll,Andreas G11 17:30:00
984 Indrevoll,Elida Marie JU7 17:30:00
430 Ingebrigtsen,Eirin J8 17:30:00
358 Ingebrigtsen,Mathilde Evenmo JU7 17:30:00
359 Ingebrigtsen,Olivia Evenmo JU7 17:30:00
431 Ingebrigtsen,Tuva Gamst J8 17:30:00
654 Ingrid Alette,Martinsen JU7 17:30:00
272 Isaksen,Malin J12 19:08:00
391 Iversen,Christopher Teigstad G9 17:30:00
785 Iversen,Nora JU7 17:30:00
784 Iversen,Thea JU7 17:30:00
1029 Iversen Sæther,Helle JU7 17:30:00
1028 Iversen Sæther,Tina J9 17:30:00
Startliste J Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
693 Jackola,Daniel GU7 17:30:00
1118 Jacobsen,Brage Sørbøe GU7 17:30:00
1200 Jakobsen,Aksel Joakim GU7 17:30:00
956 Jakobsen,Amandus GU7 17:30:00
794 Jakobsen,Anna Emilie JU7 17:30:00
552 Jakobsen,Fredrik GU7 17:30:00
793 Jakobsen,Jørgen GU7 17:30:00
553 Jakobsen,Marius GU7 17:30:00
955 Jakobsen,Steinar Antonius GU7 17:30:00
971 Jansen,Linea Skotnes JU7 17:30:00
972 Jansen,Nora Skotnes J7 17:30:00
1015 Jawahir Karlsen,Maria JU7 17:30:00
653 Jenny Sofie,Martinsen JU7 17:30:00
100 Jensen,Adrian G11 18:25:00
1014 Jensen,Elle Katrine J9 17:30:00
454 Jensen,Erling Sandnes GU7 17:30:00
400 Jensen,Fredrik GU7 17:30:00
1106 Jensen,Kristoffer G7 17:30:00
1059 Jensen,Oskar G8 17:30:00
1140 Jensen Seternes,Hallvar GU7 17:30:00
1139 Jensen Seternes,Håkon GU7 17:30:00
837 Jentoft,Andrea Sofie J8 17:30:00
202 Jervidal,Håkon Isaksen G12 18:50:30
467 Jevningen,Eskild Dahl GU7 17:30:00
466 Jevningen,Johannes Dahl G9 17:30:00
465 Jevningen,Tage Dahl G12 17:30:00
655 Johanne,Martinsen JU7 17:30:00
731 Johannessen,Andreas Aleksander G7 17:30:00
732 Johannessen,Cecilia J10 17:30:00
340 Johannessen,Silje Henriette J8 17:30:00
339 Johannessen,Sindre G10 17:30:00
958 Johansen,Benjamin GU7 17:30:00
179 Johansen,Daniel G7 18:45:00
351 Johansen,Danielle Olive JU7 17:30:00
265 Johansen,Fredrik G11 19:06:30
526 Johansen,Fredrik Knoph G10 17:30:00
830 Johansen,Isabell J10 17:30:00
983 Johansen,Mia JU7 17:30:00
602 Johansen,Mia JU7 17:30:00
269 Johansen,Runar G11 19:07:30
290 Johansen,Simen G14 19:12:30
344 Johnsen,Emilie Elise JU7 17:30:00
343 Johnsen,Emma Sofie J8 17:30:00
988 Johnsen,Erik Victor G10 17:30:00
803 Johnsen,Rikke Zhe Strand J8 17:30:00
501 Johnsen,Rind J12 17:30:00
1021 Johnsen,Thomas Haug G8 17:30:00
948 Johnsen Kræmer,Tobias GU7 17:30:00
392 Johnsen Lilleng,Elvine JU7 17:30:00
1143 Johnsen Vongraven,Ask GU7 17:30:00
818 Jonsson,Eirik K GU7 17:30:00
817 Jonsson,Thea Sofie JU7 17:30:00
1074 Josefsen,Emil GU7 17:30:00
453 Julin,Margrethe Strand JU7 17:30:00
707 Jølle,Einar Høgetveit GU7 17:30:00
708 Jølle,Maria Høgetveit JU7 17:30:00
1202 Jørgensen,Hedda B. JU7 17:30:00
1203 Jørgensen,Isak B. G7 17:30:00
1211 Jørgensen,Lukas GU7 17:30:00
782 Jørstad,Leo G7 17:30:00
783 Jørstad,Timmy G9 17:30:00
Startliste K Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
998 Kaiander,Ingrid Marie J8 17:30:00
835 Kaldestad,Christina Fyhn J7 17:30:00
299 Kalstad Gamst,Hedda J12 19:15:00
23 Kalstad Gamst,Sindre G14 18:06:00
289 Kalstad Gamst,Sindre G14 19:12:30
1198 Kalstad Larsen,Amalie JU7 17:30:00
1099 Kangabire,Esther J8 17:30:00
387 Kanstad,Eivind G11 17:30:00
386 Kanstad,Matilde J7 17:30:00
506 Karlsen,Adrianne With J7 17:30:00
850 Karlsen,Amalie Dahl J7 17:30:00
651 Karlsen,Andreas GU7 17:30:00
970 Karlsen,Bastian GU7 17:30:00
384 Karlsen,Benedicte B. JU7 17:30:00
851 Karlsen,Christian Dahl GU7 17:30:00
229 Karlsen,Eskil G11 18:57:30
383 Karlsen,Johannes B. G9 17:30:00
659 Karlsson,Lucas GU7 17:30:00
408 Karttunen Lundqvist,Vilde Maria J9 17:30:00
674 Kiil - Hansen,Brage GU7 17:30:00
577 Killi-Sareussen,Brage GU7 17:30:00
703 Kilmark,Petter G7 17:30:00
1154 Kjerstad,Norun J11 17:30:00
1182 Kjær,Sander GU7 17:30:00
1197 Kjærulf Grenersen,Ingeborg Marie J8 17:30:00
608 Kleiving,Maia JU7 17:30:00
287 Kloster Snekkevik,Julie J14 19:12:00
367 Knudtsen,Ina Lunndal JU7 17:30:00
368 Knudtsen,Mia Lunndal J8 17:30:00
1007 Knutsen,Kristoffer Nikolai G8 17:30:00
836 Knutsen,Leon-Valentin G7 17:30:00
1006 Knutsen,Victoria Elise J10 17:30:00
1066 Kongsli,Guro Hagen JU7 17:30:00
1067 Kongsli,Gustav Hagen GU7 17:30:00
1108 Konradsen,Helene JU7 17:30:00
756 Kornbakk Nilsen,Tuva JU7 17:30:00
1168 Korsæth,Sindre Egilson G7 17:30:00 1300
910 Krane,Oda Schrøder J10 17:30:00
679 Kreutzer,Adam G8 17:30:00
742 Kristensen,Kornelia Elise JU7 17:30:00
743 Kristensen,Olivia Maria JU7 17:30:00
1084 Kristiansen,Aile Grape J9 17:30:00
302 Kristiansen,Johann A G11 17:30:00
625 Kristiansen,Robert Skog G8 17:30:00
473 Kristiansen,Signe JU7 17:30:00
122 Kristiansen,Sigve G12 18:30:30
369 Kristiansen,Thomas GU7 17:30:00
438 Kristoffersen,Lucas G7 17:30:00
511 Kroken,Erik GU7 17:30:00
476 Kroken,Erik GU7 17:30:00
357 Kroken,Hanne Kristine J12 17:30:00
512 Kroken,Karoline JU7 17:30:00
510 Kroken,Karoline JU7 17:30:00
475 Kroken,Karoline JU7 17:30:00
356 Kroken,Katrine Andrea J10 17:30:00
355 Kroken,Marlen Irene JU7 17:30:00
1016 Kroken,Marlen Irene JU7 17:30:00
341 Kræmer,Alfon GU7 17:30:00
1201 Kræmer,Frida JU7 17:30:00
1214 Kræmer,Kristian G8 17:30:00
1215 Kræmer,Ola N. G10 17:30:00
342 Kræmer,Sanna J7 17:30:00
271 Kræmer,Sofie K J12 19:08:00
1128 Krøger,Georg GU7 17:30:00
1126 Krøger,Irma J10 17:30:00
1127 Krøger,Ulrik GU7 17:30:00
687 Kvande-Hemmingsen,Anne Charlotte JU7 17:30:00
1217 Kvarsnes,Ine Nielsen JU7 17:30:00
1185 Kværnstuen,Håkon G7 17:30:00
447 Kværnstuen,Kristoffer GU7 17:30:00
121 Kaasen,Tor Fredrik G9 18:30:30
Startliste L Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
1145 Labba,Neda Margrethe GU7 17:30:00
613 Lagesen Fagervold,Johannes GU7 17:30:00
633 Langaune,Kristian G9 17:30:00
634 Langaune,Mathias GU7 17:30:00
117 Langgård,Anna Linnea J8 18:29:30
104 Langgård,Gabriel G8 18:26:00
116 Langgård,Gard William G11 18:29:00
103 Langgård,Hanna Kornelia J10 18:26:00
729 Langgård,Liam C. GU7 17:30:00
887 Langhaug,Eskil GU7 17:30:00
1079 Larsen,Anastasia J8 17:30:00
591 Larsen,Elisa Mariann JU7 17:30:00
427 Larsen,Joakim Lie G9 17:30:00
428 Larsen,Johannes Lie GU7 17:30:00
248 Larsen,Sølve Oliver G9 19:02:00
771 Lauritsen,Alma JU7 17:30:00
669 Leandersen,Christian G7 17:30:00
668 Leandersen,Håvard GU7 17:30:00
1210 Leikvin,Leopold Sylvest GU7 17:30:00
336 Leiros-Fagerlund,Mie JU7 17:30:00
854 Leithe,Arnar GU7 17:30:00
853 Leithe,Ellisiv J7 17:30:00
979 Lejon,Frida J10 17:30:00
1136 Lekhal,Nora J9 17:30:00
280 Leknessund,Andreas G12 19:10:00
285 Leknessund,Oda J14 19:11:30
5 Leknessund,Oda J14 18:01:30
1137 Lekaal,Mia J9 17:30:00
740 Lian,Kristian G9 17:30:00
1167 Lian,Oskar Eidisen GU7 17:30:00 1167
925 Licknes,Frida Helen JU7 17:30:00
716 Lillehaug,Martin GU7 17:30:00
715 Lillehaug,Vilde J8 17:30:00
394 Lillevoll Liland,Sigrid Aurora JU7 17:30:00
1042 Lina,Ovardi GU7 17:30:00
1058 Lind,Henning G G8 17:30:00
726 Lind Olsen,Julian GU7 17:30:00
727 Lind Olsen,Sivert GU7 17:30:00
821 Lind-Olsen,Nicolai G9 17:30:00
592 Lindberg,Lars GU7 17:30:00
593 Lindberg,Stine J9 17:30:00
1109 Lindblad,Eivor M. JU7 17:30:00
1188 Litveit,Aksel Svensen GU7 17:30:00
1194 Litveit,Syver Svensen GU7 17:30:00
695 Lockertsen,Lavrans G7 17:30:00
694 Lockertsen,Njård GU7 17:30:00
598 Lode,Amund GU7 17:30:00
200 Lohne,Sigve G12 18:50:00
890 Lohne,Elias G7 17:30:00
1100 Lorentsen,Helle JU7 17:30:00
1047 Lorentzen,Ludvig G10 17:30:00
370 Ludvigsen,Alise Bugge J7 17:30:00
739 Lund,Gunnar G9 17:30:00
667 Lund,Ingrid Andrea J9 17:30:00
594 Lunde,August G8 17:30:00
642 Lydersen,Svein Kristian GU7 17:30:00
1163 Lye,Ole GU7 17:30:00 1163
24 Lykseth,Steffen G11 18:06:00
735 Lyngedal,Elias GU7 17:30:00
118 Lyngedal,Isak G8 18:29:30
635 Lyngmo,Ole Myrstad GU7 17:30:00
696 Løngårdh,Birk Andre GU7 17:30:00
112 Løngårdh,Ida Kristin JU7 18:28:00
Startliste M Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
728 Magnussen,Mathias GU7 17:30:00
1148 Malma Skogstad,Vilde JU7 17:30:00
891 Manin,Sondre Karlsen GU7 17:30:00
540 Markussen,Tobias G8 17:30:00
220 Martinez-Hellevik,Anders G10 18:55:00
652 Martinsen,Solveig J12 17:30:00
1117 Martnes,Sebastian GU7 17:30:00
1083 Marvik,Frida J8 17:30:00
1107 Masterud Lundamo,Magnus GU7 17:30:00
1023 Mathiassen,Maja JU7 17:30:00
246 Mathisen,Erik G9 19:01:30
974 Matsuoka,Maki JU7 17:30:00
973 Matsuoka,Ray GU7 17:30:00
324 Meland,Hanna JU7 17:30:00
325 Meland,Linnea JU7 17:30:00
630 Mentzoni,Sigurd Falck GU7 17:30:00
805 Midtgard,Thale Amalie J8 17:30:00
1220 Mikkelsen,Erland G9 17:30:00
258 Monsen,Signe J11 19:04:30
1098 Mortensen,Angelica JU7 17:30:00
662 Mortensen,Jenny JU7 17:30:00
1000 Mortensen,William GU7 17:30:00
644 Mortensen,Øyvind GU7 17:30:00
867 Moumakwa,Godwill Kgosi G7 17:30:00
277 Myhr,Gard Edvard G12 19:09:30
1176 Myrbakk,Tidemand GU7 17:30:00
563 Myreng Mikalsen,Amalie J7 17:30:00
564 Myreng Mikalsen,Henriette J11 17:30:00
565 Myreng Mikalsen,Live Sofie J13 17:30:00
868 Myrland,Ian GU7 17:30:00
1155 Myrli,Sara J8 17:30:00
525 Myrvoll,Mia J7 17:30:00
Startliste N Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
1022 Navjord,Anna JU7 17:30:00
474 Nergaard,Ask GU7 17:30:00
25 Nes-Lorentzen,Jakob G10 18:06:30
571 Ness,Einar Hauglann G8 17:30:00
572 Ness,Ellinor Marie JU7 17:30:00
399 Ness,Gabriel GU7 17:30:00
398 Ness,Sara J7 17:30:00
230 Nikolaisen,Johannes G12 18:57:30
873 Nilsen,Emil G8 17:30:00
874 Nilsen,Ida JU7 17:30:00
468 Nilsen,Julie J10 17:30:00
822 Nilsen,Jørgen G9 17:30:00
1164 Nilsen,Nicholas F. G8 17:30:00 1164
1132 Nilsen,Scott Ariel GU7 17:30:00
101 Nilsen,Vilde J10 18:25:30
719 Nilssen,Johanne J8 17:30:00
720 Nilssen,Marie JU7 17:30:00
26 Nilssen,Ragna Nergård JU7 18:06:30
472 Norberg,Inga Marie J10 17:30:00
471 Norberg,Vilhelm Elias GU7 17:30:00
494 Norbye,Eirik G13 17:30:00
495 Norbye,Thomas G8 17:30:00
503 Nordeng,Kasper GU7 17:30:00
502 Nordeng,Sivert G8 17:30:00
347 Nordfjell Hætta,Ronja Susanne JU7 17:30:00
812 Nordmo,Annabel M. JU7 17:30:00
813 Nordmo,Kornelius Olaie GU7 17:30:00
934 Nordnes Wikran,August GU7 17:30:00
933 Nordnes Wikran,Mathias GU7 17:30:00
307 Nordøy,Nora Enger JU7 17:30:00
603 Norvang,Simon Aleksander GU7 17:30:00
605 Norvang,Tomas Andre GU7 17:30:00
682 Nygreen,Quinten G9 17:30:00
959 Nylund,Oda Marie Sørensen JU7 17:30:00
488 Nymo,Helene Vekve JU7 17:30:00
487 Nymo,Johanne Vekve J8 17:30:00
905 Nymo,Norah Slettli JU7 17:30:00
904 Nymo,Torje Slettli GU7 17:30:00
2 Nyvold Larssen,William G10 18:00:30
585 Nyyssönen,Are G7 17:30:00
937 Näätsaari-Bratland,Maja Helena JU7 17:30:00
Startliste O Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
396 Oksnes,Signe Serine J11 17:30:00
710 Olaisen,Emma Kristine J9 17:30:00
702 Olaussen,Elea Amalie J7 17:30:00
460 Olsen,David Andre G10 17:30:00
734 Olsen,Geir G11 17:30:00
461 Olsen,Isak GU7 17:30:00
996 Olsen,Johanne Nymo JU7 17:30:00
329 Olsen,Karoline S. J7 17:30:00
1193 Olsen,Michael G7 17:30:00
281 Olsen,Niklas Andrè G12 19:10:30
701 Olsen,Noah Marius GU7 17:30:00
953 Olsen,Robin G11 17:30:00
1192 Olsen,Sander GU7 17:30:00
814 Olsen,Stine Bergman J10 17:30:00
845 Olsen,Sverre Andreas Gauperaa G10 17:30:00
462 Olsen,Synne Oline JU7 17:30:00
661 Olsen,Tor A. G11 17:30:00
809 Ophaug,Jørgen G9 17:30:00
808 Ophaug,Marte J13 17:30:00
1195 Oppheim,Mathea JU7 17:30:00
1196 Oppheim,Mia JU7 17:30:00
1138 Ormark,Emil GU7 17:30:00
899 Osbakk,Fredrik Hancke GU7 17:30:00
1141 Osnes,Annika JU7 17:30:00
975 Osnes,Simon Klingenberg G11 17:30:00
589 Osvaldsen,Marita J8 17:30:00
902 Ottem,Anders Stagrum GU7 17:30:00
580 Ottem,Erik G10 17:30:00
570 Ottem,Kari J7 17:30:00
569 Ottem,Kristian G7 17:30:00
903 Ottem,Oscar Stagrum G10 17:30:00
Startliste P Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
532 Paulsen,Frikk Kofoed G7 17:30:00
627 Paulsen,Marie JU7 17:30:00
1048 Paulsen,Synne JU7 17:30:00
859 Pedersen,Adrian Tveitnes G7 17:30:00
858 Pedersen,Bendik Tveitnes GU7 17:30:00
855 Pedersen,Brynjar G10 17:30:00
362 Pedersen,Celina J12 17:30:00
790 Pedersen,Chris-André G7 17:30:00
93 Pedersen,David Løkse G12 18:23:30
871 Pedersen,Ida Elvestad JU7 17:30:00
623 Pedersen,Isak Aleksander GU7 17:30:00
376 Pedersen,Jonas G7 17:30:00
247 Pedersen,Jonathan G9 19:02:00
306 Pedersen,Kåre Skogvang GU7 17:30:00
951 Pedersen,Leah Marie JU7 17:30:00
1104 Pedersen,Lill-Rita J8 17:30:00
754 Pedersen,Linus GU7 17:30:00
361 Pedersen,Madelen J9 17:30:00
856 Pedersen,Martin G10 17:30:00
683 Pedersen,Nina J9 17:30:00
274 Pedersen,Sara J12 19:08:30
498 Pedersen,Sarah JU7 17:30:00
541 Pedersen,Sarah Løkse JU7 17:30:00
360 Pedersen,Sunniva JU7 17:30:00
753 Pedersen,Thea JU7 17:30:00
547 Pedersen,Thea Mari J8 17:30:00
237 Pedersen,Tone Lise J8 18:59:30
752 Pedersen,Vilde J10 17:30:00
97 Pettersen,Astrid J9 18:24:30
251 Pettersen,Astrid J9 19:03:00
558 Pettersen,Henrik Johannes G8 17:30:00
1041 Pettersen,Håkon GU7 17:30:00
559 Pettersen,Jørgen Andreas GU7 17:30:00
629 Pettersen,Madelen JU7 17:30:00
96 Pettersen,Morten G7 18:24:00
628 Pettersen,Rebekka JU7 17:30:00
413 Pettersen,Sondre G7 17:30:00
611 Pettersen,Thea JU7 17:30:00
557 Pettersen,Tor-Magnus G12 17:30:00
950 Pettersen,Torkil GU7 17:30:00 950
244 Pettersen,Trym G10 19:01:00
647 Plapp,Erica J8 17:30:00
Startliste R Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
1008 Rabben Gundersen,Karoline Dorothea J9 17:30:00
1120 Rapp,Elisabeth J8 17:30:00
255 Ravna,Anna Sofie J9 19:04:00
736 Reemers-Richardsen,Julian GU7 17:30:00
906 Reinnes,Stine J8 17:30:00
477 Resvoll,Lise JU7 17:30:00
19 Resvoll,Marte J9 18:05:00
1115 Richardsen,Pernille JU7 17:30:00
1116 Richardsen,Sofia JU7 17:30:00
860 Riise-Krogh,Andrea J8 17:30:00
861 Riise-Krogh,Johannes GU7 17:30:00
952 Ringberg,Even G10 17:30:00
737 Rismo,Teodor G7 17:30:00
1103 Rodal Høyer,William GU7 17:30:00
789 Rognmo,Simen E. G10 17:30:00
253 Rognmo,Tobias G10 19:03:30
788 Rognmo,Vilde E. JU7 17:30:00
245 Romsaas,Hallvard G9 19:01:30
335 Romsaas,Ingeborg J7 17:30:00
397 Rudi Brox,Camilla J7 17:30:00
590 Ryvoll,Gustav G11 17:30:00
267 Ryvoll,Trygve G11 19:07:00
188 Rødum,Erlend G9 18:47:00
712 Rønning-Hansen,Håkon GU7 17:30:00
711 Rønning-Hansen,Lotte J7 17:30:00
699 Rørtveit,Theodor Møller G8 17:30:00
700 Rørtveit,Torgrim Møller GU7 17:30:00
1094 Rørtveit-Nesheim,Simon G8 17:30:00
1125 Rørvik,Jo GU7 17:30:00
1105 Rørvik Klausen,Elida JU7 17:30:00
1005 Røvik,Regine J8 17:30:00
Startliste S Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
614 Sagerup,Ottar GU7 17:30:00
615 Sagerup,Ottar GU7 17:30:00
449 Sagerup-Nordkild,Erle JU7 17:30:00
448 Sagerup-Nordkild,Sivert GU7 17:30:00
419 Sagerup-Nordkild,Vilde J8 17:30:00
963 Salamonsen,Isak Emil G8 17:30:00
920 Salomonsen,Lasse GU7 17:30:00
921 Salomonsen,Patrik G7 17:30:00
266 Samuelsen,Sander Svemo G11 19:06:30
119 Sandes Engvik,Per-Morten G12 18:30:00
1073 Sandnes,Mats Atle Karlsen G10 17:30:00
751 Sandnes Engvik,Ole-Edvin G8 17:30:00
666 Sandnes Halvorsen,Atle GU7 17:30:00
1142 Sandvik,Einar GU7 17:30:00
828 Sandvik,Fredrik GU7 17:30:00
827 Sandvik,Kamilla J9 17:30:00
578 Schjølberg,Magnus Leander G8 17:30:00
381 Schjølberg,Mikael GU7 17:30:00
579 Schjølberg,Thea Elida JU7 17:30:00
798 Schreuder,Live Sofie J7 17:30:00
516 Schrøen,Ivar G7 17:30:00
1213 Schaal,Julie JU7 17:30:00
524 Sebulonsen,Filip GU7 17:30:00
412 Sebulonsen,Ida JU7 17:30:00
523 Sebulonsen,Jonathan GU7 17:30:00
298 Seeger Bjørnerem,Albert G13 19:14:30
231 Seglsten,Sunniva J10 18:58:00
847 Seljeskog,Magne GU7 17:30:00
581 Selnes,Andrea M-E J8 17:30:00
582 Selnes,Dorthea M-E J10 17:30:00
382 Selnes,Iver Koht GU7 17:30:00
1191 Selseth-Olsen,Jakob GU7 17:30:00
295 Severinsen,Olav Lanes G13 19:14:00
940 Sigurdsen,Ingrid JU7 17:30:00
941 Sigurdsen,Vetle G9 17:30:00
977 Simonsen,Aleksander Børstad G9 17:30:00
978 Simonsen,Audun Mathias Børstad GU7 17:30:00
862 Sjøberg,Nora Kristine JU7 17:30:00
1044 Sjøbäck Fagerli,Anna JU7 17:30:00
1043 Sjøbäck Fagerli,Wilhelm GU7 17:30:00
604 Sjøgren,Joachim Nikolai G9 17:30:00
385 Sjøhaug Pettersen,Josef GU7 17:30:00
573 Sjøvik Eidesen,Andrea JU7 17:30:00
574 Sjøvik Eidesen,Johan-Elias GU7 17:30:00
686 Sjåvik,Vegard Robertsen GU7 17:30:00
610 Skaue,Ludvig G7 17:30:00
886 Skaue,Sara J10 17:30:00
99 Skildheim,Sindre G12 18:25:00
98 Skildheim,Vetle G8 18:24:30
296 Skjelmo Sæbø,Vebjørn G13 19:14:00
681 Skjoldvær,Lukas Andreassen G10 17:30:00
680 Skjoldvær,Lukas Andreassen G10 17:30:00
769 Skjærstein,Kristian Andreas GU7 17:30:00
770 Skjærstein,Solveig J11 17:30:00
692 Skog,Henrik GU7 17:30:00
350 Skog,Sondre G11 17:30:00
1123 Skog,William Hoe G8 17:30:00
942 Skoglund,Anja J12 17:30:00
992 Skoglund,Eir J8 17:30:00
943 Skoglund,Emma JU7 17:30:00
991 Skoglund,Åsne JU7 17:30:00
562 Skoglund-Hansen,Ada JU7 17:30:00
656 Skoglund-Larsen,Tiril J7 17:30:00
1159 Skogly Olsen,Lilly JU7 17:30:00
1077 Skogstad,Jonas Malmo GU7 17:30:00
326 Skogvik,Johannes GU7 17:30:00
327 Skogvik,Madeleine J9 17:30:00
889 Skorpe,Tilde Sofie JU7 17:30:00
888 Skorpe,Vegard GU7 17:30:00
262 Skulbru,Yngve G11 19:05:30
293 Skulbru,Åsmund G13 19:13:30
203 Sleipnes,Sigurd G12 18:51:00
945 Slettmo,Eskil GU7 17:30:00
1179 Smeland,Viljar Falkenberg GU7 17:30:00
278 Snekkevik,Emil Kloster G12 19:09:30
879 Solbakken,Sondre GU7 17:30:00
878 Solbakken,Thea J8 17:30:00
1045 Solberg,Daniel G10 17:30:00
1063 Solberg,Emil Boye GU7 17:30:00
1062 Solberg,Ida Marie JU7 17:30:00
1060 Solberg,Sigve GU7 17:30:00
839 Soleng,Runar G11 17:30:00
1089 Solhaug,Kristoffer Heimberg G12 17:30:00
658 Solli,Marcus GU7 17:30:00
1003 Solli Rones,Bård GU7 17:30:00
786 Solstad-Nøis,Johan GU7 17:30:00
787 Solstad-Nøis,Jostein G7 17:30:00
1087 Sommerlund,Camilla O. J7 17:30:00
1175 Songstad,Andrea Wergeland J7 17:30:00
1170 Stabel,Victoria J10 17:30:00 1170
1171 Stangeland,Aron GU7 17:30:00 1171
426 Stedenfeldt,Mille JU7 17:30:00
1151 Stenersen,Ingrid J8 17:30:00
513 Stensland,Ingrid Irene J8 17:30:00
514 Stensland,Ingvild Terese JU7 17:30:00
515 Stensland,Øyvind Andre GU7 17:30:00
1038 Stiberg,Linnea J7 17:30:00
586 Stiberg Birkelund,Martin GU7 17:30:00
436 Stigen-Udesen,Atle G10 17:30:00
435 Stigen-Udesen,Luna JU7 17:30:00
863 Stokkedal,Lukas Lundstrøm GU7 17:30:00
864 Stokkedal,Thea Lundstrøm J7 17:30:00
464 Storhaug Lorentzen,Helena JU7 17:30:00
840 Stormo,Olav Isak G10 17:30:00
1152 Strand,Henning G8 17:30:00
1153 Strand,Idunn J10 17:30:00
95 Strøm,Mathias G8 18:24:00
587 Strømsnes,Andreas GU7 17:30:00
588 Strømsnes,Benedicte J10 17:30:00
1075 Strømsnes,Sara Lund JU7 17:30:00
880 Stuge,Yulissa Liv JU7 17:30:00
402 Styve,Andreas GU7 17:30:00
403 Styve,Inger J8 17:30:00
576 Størkersen,Andreas Volden GU7 17:30:00
297 Sundheim,August G14 19:14:30
235 Sundheim,Ola Aasmo G11 18:59:00
791 Sundheim,Vetle Aasmo G7 17:30:00
507 Sundquist,Emilie J8 17:30:00
508 Sundquist,Vilde JU7 17:30:00
268 Sundstrøm,Erik Kronstad G11 19:07:00
236 Sundstrøm,Trygve Kronstad G9 18:59:00
1172 Svendsen,Aron GU7 17:30:00 1172
881 Sverdrup,Charlotte J11 17:30:00
882 Sverdrup,Ulrik G7 17:30:00
848 Sæbø,Hannes Skjelmo J11 17:30:00
1102 Sørbøe Jacobsen,Torje GU7 17:30:00
997 Sørensen,Kristian GU7 17:30:00
909 Sørensen,Simen G10 17:30:00
317 Sørensen,Sofie Solvoll J8 17:30:00
420 Sørensen,Tobias GU7 17:30:00
806 Sørlie,Sondre Karlstad GU7 17:30:00
409 Sørslett,Oskar G7 17:30:00
425 Sørum,Erin Martine JU7 17:30:00
1093 Sørvoll,Andreas Hausberg GU7 17:30:00
Startliste T Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
657 Takamine Hansen,Ken Alexander G7 17:30:00
1 Taraldsen,Tord G11 18:00:30
551 Teigen,Lucas Iversen GU7 17:30:00
936 Tennvassås,Thea JU7 17:30:00
913 Teofilusson,Natalie JU7 17:30:00
1046 Teofilusson,Silje J8 17:30:00
371 Teslo,Johanne JU7 17:30:00
768 Theodorsen,Per-Martin G8 17:30:00
530 Thomassen,Mikael G9 17:30:00
531 Thomassen,Ulrik GU7 17:30:00
774 Thoresen,Bror GU7 17:30:00
227 Thoresen,Thale J12 18:57:00
775 Thoresen,Tia JU7 17:30:00
228 Thoresen,Tiril J13 18:57:00
1054 Tjosaas,Charlotte J7 17:30:00
1055 Tjosaas,Mathilde J9 17:30:00
575 Tomassen,Morten G9 17:30:00
316 Torbergsen,Ane JU7 17:30:00
976 Torgersen,Martine JU7 17:30:00
257 Torsteinsdottir,Berglind J11 19:04:30
1004 Torvanger,Kristoffer GU7 17:30:00
1169 Toyong,Trinity J8 17:30:00 1169
1037 Trane Paulsen,Noa GU7 17:30:00
1134 Triumf,Jonas Léander GU7 17:30:00
1135 Triumf,Mika Mathéo GU7 17:30:00
499 Trulsen,Matteus Nymo GU7 17:30:00
831 Trulsen,Maya Nymo J7 17:30:00
1061 Trældal,Marielle C. J13 17:30:00
663 Tunstrøm,Magnus G11 17:30:00
1113 Tveiterås,Leo GU7 17:30:00
1069 Tveiterås,Markus G7 17:30:00
1114 Tveiterås,Niklas GU7 17:30:00
601 Tveraa,Theo A Ellingsen GU7 17:30:00
600 Tveraa,Tim Ellingsen GU7 17:30:00
866 Tyler,Hannah J7 17:30:00
865 Tyler,Ingfrid JU7 17:30:00
452 Tøllefsen,Magnus Liset G10 17:30:00
1095 Tøllefsen,Torn G8 17:30:00
820 Tønnesen,Johanne Kilmark J10 17:30:00
819 Tønnesen,Jørgen Kilmark G7 17:30:00
Startliste U Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
691 Uleberg,Idun Vileid JU7 17:30:00
690 Uleberg,Martin Vileid G7 17:30:00
124 Urdal,Georg Olsen G8 18:31:00
Startliste V Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
986 Valen,Ask G8 17:30:00
1124 Valle,Torbjørn G8 17:30:00
305 Valøy,Endre Nikolai G10 17:30:00
493 Vang,Nora J7 17:30:00
755 Vangberg Hansen,Halvard GU7 17:30:00
1209 Varmedal,Helen J14 17:30:00
1208 Varmedal,Martin G7 17:30:00
957 Varmedal,Solveig J8 17:30:00
616 Vassbotn,Henrik GU7 17:30:00
617 Vassbotn,Sivert GU7 17:30:00
261 Vatne,Kristian G11 19:05:30
346 Vatne,Silje JU7 17:30:00
599 Vatne,Silje JU7 17:30:00
705 Vercruysse,Jeff GU7 17:30:00
713 Vereide,Anna Helene JU7 17:30:00
1018 Vik,Lotte J7 17:30:00
804 Viken,Vetle G11 17:30:00
286 Viklund,Hanne J14 19:11:30
238 Viklund,Jakob G8 18:59:30
13 Viklund,Jakob G8 18:03:30
504 Vittring,Emma Hermine J7 17:30:00
505 Vittring,Sigurd Johan GU7 17:30:00
757 Voie,Mia Jennie J7 17:30:00
698 Vold,Eivind G8 17:30:00
697 Vold,Kjell Petter G10 17:30:00
363 Vorren,Eirik Kristian GU7 17:30:00
364 Vorren,Håkon Tobias GU7 17:30:00
388 Vaadal,Kristian Vangberg GU7 17:30:00
14 Vaadal,Martin Vangberg G7 18:03:30
283 Vaadal,Sigurd Vangberg G12 19:11:00
638 Vaaja Aspaas,Bendik G7 17:30:00
639 Vaaja Aspaas,Liv JU7 17:30:00
Startliste W Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
331 Walderhaug-Johnsen,Adrian GU7 17:30:00
332 Walderhaug-Johnsen,Benjamin GU7 17:30:00
800 Walnum,Eline Næss JU7 17:30:00
801 Walnum,Oda Rebekka Næss J9 17:30:00
802 Walnum,Sigve Næss G11 17:30:00
883 Waltenberg,Gaute GU7 17:30:00
884 Waltenberg,Indianne J11 17:30:00
1165 Wang,Enya Skjesol JU7 17:30:00 1165
1156 Wang Nøstvold,Hans G7 17:30:00
807 Wara,Simon Reidar G10 17:30:00
1096 Wassbakk,Magnus GU7 17:30:00
619 Wedset-Lilleng,Aksel G7 17:30:00
620 Wedset-Lilleng,Tarjei GU7 17:30:00
919 Weenås Meyer,Adele JU7 17:30:00
929 Weiland,Arianne JU7 17:30:00
928 Weiland,Marte J8 17:30:00
323 Wensel,Brage GU7 17:30:00
437 Westh Hammer Kaasa,Lucas G7 17:30:00
825 Whålberg,Markus Andre G10 17:30:00
824 Whålberg,Marthe Johanne J13 17:30:00
533 Wiborg,Aslak GU7 17:30:00
534 Wiborg,Lodin GU7 17:30:00
27 Wiesener,Vilde Marí J9 18:07:00
676 Wiik,Maja Elise Fjellheim J7 17:30:00
675 Wiik,Sigrid Marie Fjellheim J8 17:30:00
966 Wikmark,Astrid Johanne JU7 17:30:00
969 Wikmark,Lars Isak B G10 17:30:00
965 Wikmark,Tor Erik B GU7 17:30:00
964 Wikmark,Trygve B G8 17:30:00
1071 Wilhelmsen,Håkon GU7 17:30:00
797 Wilhelmsen,Nathalie J11 17:30:00
1070 Wilhelmsen,Petter GU7 17:30:00
792 Wilsgård,Mathilde Tveit JU7 17:30:00
1186 Woie,August William GU7 17:30:00
308 Workinn,Kevin GU7 17:30:00
1174 Worum,Hedvig JU7 17:30:00
Startliste Y Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
607 Yri,Helene Naemi JU7 17:30:00
Startliste Z Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
482 Zachariassen,Aleksander Engstad GU7 17:30:00
898 Zachariassen,Aslak Lunde GU7 17:30:00
480 Zachariassen,Kristian Engstad G7 17:30:00
481 Zachariassen,Kristian Engstad G7 17:30:00
896 Zachariassen,Sigri Lunde J8 17:30:00
897 Zachariassen,Tuva Lunde JU7 17:30:00
Startliste Ä Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
389 Ärnström,Johanne Mikkola JU7 17:30:00
390 Ärnström,Oskar Mikkola GU7 17:30:00
Startliste Ø Return
Startnr Navn Klasse                 Tid Brikke
636 Ødegård,Ane J12 17:30:00
637 Ødegård,Sara J9 17:30:00
1011 Ørbeck Sørheim,Ida J11 17:30:00
1012 Ørbeck Sørheim,Kristine J8 17:30:00
292 Ørnes,Sander Finnset G13 19:13:00
1001 Øvergaard,Luna Sofie JU7 17:30:00
1119 Øverli,Sofie Larsen J7 17:30:00
826 Øvernes,Tora JU7 17:30:00
584 Øvervoll,Håkon GU7 17:30:00
583 Øvervoll,Kristian G7 17:30:00
989 Øydvin,Viljar Knudsen G13 17:30:00
885 Øye,Andreas Stokke G8 17:30:00
1110 Øyie Andreassen,Ina J7 17:30:00

31.03.11 17:26:21

Comments