Olejki Dr.Nemo

Ja i wiele innych osób korzystaliśmy z  olejków czy mieszanek ziołowych sporządzonych przez dr.Nemo. Naprawdę te środki pomagają. Jeśli tradycyjna medycyna Cię zawiodła, nie lubisz chemii albo chcesz spróbować metod naturalnych to warto spróbować.
Olejki  można kupić na jego stronie www.essentialoils.pl  Strona będzie uruchomiona w styczniu. Można tam kupić olejki stosowane do walki  z boreliozą, grzybicą i pasożytami. Z tego co wiem to ceny na razie są promocyjne (ja uważam , że przystępne) bo dr.Nemo nie wie czy Polacy będą zainteresowani fitoterapią, za kilkanaście złotych można spróbować czy olejki działają. Można kupować same olejki i nie korzystać z konsultacji dr.Nemo. Składy olejków czy nalewek zawsze są podane, więc wiesz co kupujesz i stosujesz. Zioła które zapisuje można kupować w polskich sklepach czy na Allegro.
Ja osobiście zachęcam do skorzystania z jego porad i konsultacji – wypełnienie  ankiety pomaga przypomnieć sobie o własnych dolegliwościach a jej ocena przez profesjonalistę pomaga w postawieniu właściwej diagnozy. Ta ankieta – wywiad jest strasznie  obszerna (ponad 100 pytań) i jej wypełnienie makabrycznie długo trwa ale z drugiej strony pozwala lekarzowi na uzyskanie maksymalnej ilości informacji. Powiem szczerze nie spotkałem się z czymś takim nigdy wcześniej. Myślę, że postawienie właściwej diagnozy czy też potwierdzenie jej jest bardzo ważne. Zawsze podziwiam niektórych naszych lekarzy którzy już po 3 zdaniach wypowiedzi pacjenta wiedzą co mu jest, znają diagnozę i sposób leczenia. Po drugie i najważniejsze jeśli stwierdzi jakąś chorobę to doradzi i dobierze konkretną kurację ziołową dla konkretnej osoby. Mając tyle danych może precyzyjnie dobrać dawkowanie czy rodzaj zioła czy olejków. Znając inne stosowane leki uniknie błędów, interakcji między nimi. Nie zawsze doradza stosowanie ziół czy olejków, czasem zasugeruje dodatkowe badania.
Dr.Nemo zaleca zawsze dwie konsultacje w miesiącu. Dodatkowo wymaga sprawozdania po każdym tygodniu kuracji. Koszt pierwszej wizyty to 60 zł, drugiej 30zł. Pierwsza wizyta jest droższa bo trzeba ocenić wywiad i postawić lub potwierdzić diagnozę.
90zł za dwie wizyty w miesiącu to wydaje mi się konkurencyjna i chyba promocyjna cena.
Dodatkowym plusem korzystania z porad dr.Nemo jest to, że każdy jego pacjent może bezpłatnie otrzymać nalewkę z ziół do domieszki z olejkiem. Taki wyciąg alkoholowy z ziół zmieszany razem z olejkiem ułatwia szybsze wchłanianie olejku ze skóry oraz dostarcza zioła walczące z danym schorzeniem.
Koszty olejków na jedną kurację miesięczną to często kilkanaście czy góra  kilkadziesiąt złotych.


Comments