Група‎ > ‎

Мілош Єліч

(клавішні, аранжування)

Народився 9 вересня 1981 року в м. Нові Сад, Сербія.

Під час навчання в школі, брав участь в дитячих фестивалях, співав. Був учасником групи «Війна і мир». Правда, за словами Мілоша, для групи постійно вигадувалися нові назви, тому вона кожного дня називалася по-різному.

Після школи закінчив музичне училище в Нові Сад та вирішив продовжити навчання в Україні на композиторському факультеті Київської консерваторії (якщо офіційно - Національної музичної академії України).

У 2004 році зустрівся з хлопцями з О.Е. поговорити з приводу аранжувань для струнного квартету до програми «Тихий Океан» - і поговорили ...

Сьогодні Мілош не тільки віртуозний клавішник Океан Ельзи, на його рахунку музика для театру, кіно. Його класичний твір для фортепіано звучав на останньому Львівському фестивалі сучасної академічної музики «Контрасти». Подейкують, що у творчому активі композитора є навіть незакінчена симфонія ...

Природно, що музичним продюсером і автором більшості аранжувань Океан Ельзи, а також автором оркестровок акустичних проектів виступає саме Мілош.

Захоплення: читати книги, дивитися фільми, слухати абсолютно різну музику.

Звички: завжди снідати! Багато жестикулювати, кидати свої речі, де попало, а не класти в шафу. Ненавиджу голитися.

Щось цікаве про себе: здав на права з другого разу, на першому курсі муз. училища не склав іспит з основної теорії музики. В один день тато, брат Кека і я пішли і разом прокололи собі вуха!

Що тебе може вибити з колії: коли не дають договорити до кінця, а також уперті люди.

Що може реанімувати: обійми коханої людини.

Що в житті найдорожче: близькі люди.
Comments