Головна сторінка

Вітаємо!!!

опубліковано 19 лист. 2018 р., 00:04 Наталья Бережная

Міський семінар

опубліковано 18 лист. 2018 р., 23:18 Наталья Бережная


Тиждень літератури рідного краю

опубліковано 15 лист. 2018 р., 03:57 Наталья Бережная   [ оновлено 15 лист. 2018 р., 09:29 ]

Тиждень літератури рідного краю 
        З метою відродження національної духовної культури, відновлення історичної пам’яті народу, виховання любові до рідного краю, поважного ставлення до його митців слова в закладі пройшов Тиждень літератури рідного краю.
Між учнями 5-6-х класів була проведена гра «Літературне лото». Школярі показали свої знання, уміння, винахідливість, кмітливість, даючи відповіді на запитання про творчість письменників-земляків Д. Білоуса, О. Олеся, П. Воронька, О. Вишні. 
   
   
        Учні 5-8-х класів узяли активну участь у конкурсі «Поезія – шлях до досконалості». Звучали вірші Платона Воронька, Павла Грабовського, Якова Щоголєва. Переможцями стали Міщенко Т., Сопітько Є. (7-Б клас) – І місце, Невдачина А. (5-А клас) – ІІ місце, Грєхова В. (7-А клас) – ІІІ місце. 
  
  
        Семикласники змагалися у вмінні створювати буктрейлери до літературних творів. Темою обрали мистецьку спадщину наших земляків. Найпопулярнішими стали роботи про Остапа Вишню («Моя автобіографія», «Мисливські усмішки»). 
        Учні 8 класу здійснили заочну подорож літературними стежками. Об’єднавшись у творчі групи, вони збирали, систематизували матеріал про Платона Воронька, Івана Багряного, Катерину Квітчасту. Окрему подорож здійснили тими стежками, де проходив маршрут Т. Г. Шевченка в 1843-1849 рр. Зробили відкриття про перебування поета в Охтирці в 1843 році.
        Учні 9-10-х класів презентували творчі проекти «Краяни». Були представлені змістовні, цікаві роботи, присвячені творчому шляху О. Ющенка, Д. Білоуса, Н. Багатої, А. Гризуну, Л. Ромен.
        Старшокласники взяли участь у засіданні «круглого столу» «Трагічна доля українського гумориста», присвяченого творчості Остапа Вишні. Одинадцятикласники досліджували трагічну творчу долю українського гумориста, велику популярність та значення його усмішок.

З Днем української писемності та мови

опубліковано 11 лист. 2018 р., 23:48 Наталья Бережная

З Днем української писемності та мови

Радіодиктант національної єдності

опубліковано 9 лист. 2018 р., 04:00 Наталья Бережная   [ оновлено 10 лист. 2018 р., 09:26 ]

        09 листопада учні та вчителі закладу взяли участь у написанні ХVІІІ радіодиктанту національної єдності «Крила України»

   

Тиждень природничих наук

опубліковано 6 лист. 2018 р., 03:58 Наталья Бережная   [ оновлено 15 лист. 2018 р., 03:49 ]

Калейдоскоп подій і явищ Тижня природничих наук 
        Традиційно Тиждень природничих наук проводиться восени. Якщо красу осінньої природи помножити на нескінченний потенціал дитячої творчості, у результаті отримаємо креативні вироби з природних матеріалів, які були представлені учнями всіх класів на виставці виробів з природного матеріалу «Вернісаж осіннього натхнення». А ще можна було пригадати й узагальнити знання про тварин і рослин учням 5-х та 8 класів під час квесту «У пошуках спільної мови з кімнатними рослинами» та вікторини «Час у теплі краї». 
  
        Предметний тиждень – не лише розважальні заходи. Перш за все, це можливість розширити й узагальнити свої знання. Тому для 11 класу було організовано засідання «круглого столу» з географії «З уроків – до ЗНО» та хімічний КВК «Раптова вдача». Учні 7-А та 7-Б класів мали можливість продемонструвати свої креативні ідеї під час захисту навчальних проектів «Хімічні речовини навколо нас» та «Історичне значення вогню». Школярі 9 класу розвивали навички ведення дискусій під час хіт-параду ідей «Про що мовчать мегаполіси», хімічних дебатів «У світі молекул і речовин» та усного журналу «Сторінками Червоної книги». 
  
  
  
  
     
   
  
        Змістовне наповнення шкільних буднів природничою тематикою дозволило краще пізнати навколишній світ, розширити знання про нього та отримати позитивний досвід роботи в команді. Школярі виявили у себе та своїх товаришів нові таланти, удосконалили майстерність ведення переговорів й отримали заряд гарного настрою на продовження навчального семестру.

Вітаємо!

опубліковано 5 лист. 2018 р., 02:22 Наталья Бережная


Музей Слави

опубліковано 2 лист. 2018 р., 05:16 Наталья Бережная   [ оновлено 5 лист. 2018 р., 02:23 ]

Музей Слави
        Музей Слави Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 є центром патріотичного виховання в школі та мікрорайоні міста. Матеріали експозицій сприяють формуванню високих моральних якостей громадянина України, вихованню дбайливого ставлення до свого народу, Батьківщини, розширенню та поглибленню знань з історії рідного краю та країни, відтворенню в пам’яті людей імен національних героїв визвольного руху. 
 
 
        Завдяки злагодженій роботі пошукових загонів «Свята спадщина» та «Обеліск», співпраці з волонтерськими організаціями фонди музею систематично поповнюються матеріалами про громадянський подвиг учасників Революції Гідності, Небесної Сотні, українських воїнів, які відстоюють незалежність та територіальну цілісність України від зазіхань агресора. Відповідно до листа МОН «Про приведення у відповідність експозицій музеїв, які перебувають у сфері управління Міністерства освіти і науки» від 20.08.2018 за № 1/9-500 у музеї Слави проводиться оновлення експозицій про героїв антитерористичної операції, волонтерів, громадян, які зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності України. До просвітницької діяльності музею залучена ГО «Ініціатива Охтирки».

Ярмарок-виставка

опубліковано 1 лист. 2018 р., 00:05 Наталья Бережная   [ оновлено 1 лист. 2018 р., 23:38 ]

Ярмарок-виставка «Рясне осіннє золото» 
        З давніх давен в осінню пору, коли все добро із садів, городів, полів і лісів було зібрано, українці збирались на осінній ярмарок. Це були справжні великі торги, де можна було продати лишки продукції, обміняти на інший товар та й навіть похвалитися вирощеними овочами, фруктами, зерновими культурами, медом, хлібом, гончарними і ткацькими виробами... Чого тільки не було на тих ярмарках у незапам’ятні часи в Україні! 
   
     
   
        З метою залучення до українських традицій 19.10 у школі відбувся ярмарок-виставка «Рясне осіннє золото». Усі учні разом з класними керівниками та батьками ретельно готувалися і облаштовували торгові лавки. Там були представлені страви української кухні - велися жваві торги печивом, млинцями, пиріжками. Своїми піснями і танцями створили позитивні емоції та гарний настрій учні 8 та 5 класів, розсмішили веселими гуморесками учні 6 класу.
        Привітні продавці, завзятість покупців, співи, посмішки і жарти створили надзвичайну атмосферність у нашій шкільній родині. Тож цього року ярмарок пройшов на славу!

Тиждень правових знань

опубліковано 29 жовт. 2018 р., 02:28 Наталья Бережная   [ оновлено 29 жовт. 2018 р., 04:35 ]

Тиждень правових знань 
        З метою підвищення рівня правової освіти учнів в закладі протягом Тижня правових знань були проведені наступні заходи:
    - Бібліотекарем школи Невдачиною А.П. організовано тематичну виставку літератури з правової освіти на тему «В країні закону і права».
    - З учнями 1-А та 1-Б класів класними керівниками Болотною Л.В., Бондаренко А.М. проведено гру-подорож «Права в моєму житті».
    - З учнями 2-3-х класів класними керівниками Клименко Л.М., Базаровою В.В., Ткаченко В.І. – вікторину «Права дитини – права людини». 
   
  
  
    - Учні 4 класу взяли участь у рольовій грі «Подорож у країну прав».
    - З учнями 5-А класу класним керівником Лямкіною І.О. проведено ситуативно-рольову гру «Права та обов’язки учнів». 
  
    - Учителем правознавства Черкасіною І.М. з учнями 5-Б класу проведено морально-правову експрес-гру «Подорож країнами закону», з учнями 7-Б класів – рольову гру «Моделювання судового процесу», з учнями 8 класу – інформ-бюро «Причини виникнення та шляхи подолання конфліктів». 
  
    - Учні 9 класу взяли участь у фестивалі учнівських презентацій «Знаємо та реалізуємо свої права». 
    - Учителем історії Дубініною О.М. з учнями 10-11-х класів проведено засідання «круглого столу» на тему «Євросоюз – територія права».
    - Соціальним педагогом Пось В.С. з учнями 6 класу проведено засідання з елементами тренінгу «Права та обов’язки дітей», з учнями 7-А класу – «Конвенція ООН про права дитини та її історія», з учнями 8 класу правовий калейдоскоп на тему «Знаємо права, виконуємо обов’язки».

  
 
  

1-10 of 406