Asterie s.r.o.


Asterie - Oddlužení s profesionály

Oddlužení


Rok 2008 byl ve znamení celosvětové finanční krize. Její dopady pocítila i Česká republika v podobě zvýšení nezaměstnanosti a rostoucího trendu zadlužení domácností. Mezi hlavní příčiny patří ztráta zaměstnání a neschopnost splácet finančí závazky. Spousta lidí tento problém řešila dalšími úvěry a půjčkami, čímže se si finanční situaci rapidně zhoršili a dostali se mnohdy do neřešitelné situace. A právě tito lidí jsou našimi klienty a pomáháme jim řešit finanční situaci formou oddlužení

Klasický klient společnosti Asterie s.r.o. má 10 věřitelů a dluží okolo půl milionu korun.


Asterie s.r.o.


Společnost Asterie s.r.o., i přes svůj relativně mladý původ, patří ke špičkám v oblasti oddlužení. Její jádro tvoří  profesionálové s mnohaletými zkušenostmi ve finanční sféře. Jejich doménou jsou především půjčky, nebankovní hypotéky a samozřejmě oddlužení. Asterie je česká společnost bez zahraničního kapitálu.


Proč využít služeb Asterie?


V Česku působí spousta firem, které nabízí oddlužení. Liší se svou kvalitou, úspěšností, cenou, službami a přístupem ke klientovi. Asterie vsází na profesionalitu a komplexní pojetí oddlužení.

Celý proces oddlužení je detailně zpracován pomocí moderních nástrojů za podpory vlastního SW. Asterie má osvědčené metody a postupy, které jsou zárukou pro co nejvyšší úspěšnost a efektivitu. Asterie funguje i jako pracovní agentura, která je registrovaná u Ministerstva práce a sociálních věcí.


Komplexní oddlužení

Komplexnost oddlužení spočívá v tom, že Asterie vychází maximálně vstříc klientovi a provází ho celým procesem. Pokud je klient bez práce a bez příjmu, nemůže uspokojovat pohledávky svých věřitelů. Asterie je schopna mu najít práci jak v ČR tak zahraničí. Mezi nejžádanější destinace patří Švýcarsko. Žadatelům stačí jen znalost němčiny, která je ověřena testem. Ubytování je námi zajištěno první 3 měsíce. Pracovní smlouva může být až na 5 let. Největší zájem je o profese ve zdravotnictví, řeznictví a technicky zaměřené.

Dále Asterie pomáhá klientům se tvorbou strukturovaných životopisů, vyřizuje za ně komunikaci s věřiteli, soudy, úřady a další administrativní záležitosti.


Asterie je spolehlivý partner pro Vaše oddlužení.

Princip oddlužení

Většina nově přichozích klientů si mylně myslí, že oddlužení je jednorázová záležitost, kdy Asterie za ně zaplatí veškeré pohledávky. Asterie v procesu oddlužení funguje jen jako rádce a prostředník mezi věřiteli a úřady. Cílem je dosáhnutí přijatelných kompromisů, odvrácení exekucí a snížení splátek na úsnosnou mez. Nástrojem je komunikace, která bývá většinou velice náročná. Samotný výsledek záleží jen na klientovu přístupu a jeho snaze!

Asterie udržuje a rozvijí dobré vztahy s exekutory a s některými finančními ústavy. Díky tomu má vysokou úspěšnost při vyjednávání. Jako důkaz mohou sloužit naše bohaté reference.


Podřízené stránky (1): GE Money Multiservis