Чернігівський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді працює на новому сайті, що знаходиться за посиланням - http://ocssm.cg.gov.ua.Контактні дані: 
e-mail: oblsocsluzhba@ukr.net
адреса: вул. Шевченка, 21,  м. Чернігів, 14000
тел/факс: (04622) 77-89-84

Директор центру: Алла Анатоліївна Кот
Заступник директора: Ольга Петрівна Старовойт

Нижче коротко про те, хто ми є, для кого працюємо, що корисного для себе Ви можете отримати на цьому сайті.

Хто ми?  

Чернігівський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді – це спеціальний заклад, що забезпечує організацію та проведення в області соціальної роботи із соціально незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді,  які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. Центр створено 23 жовтня 1992 року розпорядженням Представника Президента України в Чернігівській області. Безкоштовну допомогу можна отримати у кожному місті та районі.

Для кого ми працюємо? 

Ми допомагаємо дітям, молодим людям та сім'ям, які потрапили в складні життєві обставини. Якщо Вам до 35 років і  Ви або Ваші близькі  потребують сторонньої допомоги і не знаєте, де  її отримати, зверніться до соціальних служб за Вашим місцем проживання або прямо зараз напишіть соціальному працівнику, натиснувши Отримати допомогу .

Навіщо Вам цей сайт? Тут Ви можете поставити свої запитання психологу, соціальному педагогу, соціальному працівнику, юристу.  Фахівці, студенти, викладачі, журналісти, діяльність яких пов'язана  із соціальною роботою, можуть обговорити тему на форумі, переглянути скриньку, в якій є нормативні акти області, що стосуються соціальної роботи, статті, соціальна реклама, література тощо.