Останні новини

 • ZERO WASTE SCHOOL 20 вересня 2018 року до екологічної акції «ZERO WASTE SCHOOL»,  ініційованої активістами 10 школи, долучилося чимало школярів міста. Учні 9-А класу НВК № 9 імені А.М.Трояна працювали у ...
  Опубліковано·21 вер. 2018 р., 05:29 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 • Зустріч зі спортсменом 18 вересня 2018 року на Олімпійський урок до НВК № 9 ім. А. М. Трояна був запрошений гість. Ним виявився тренер зі змішаних єдиноборств ДЮСШ № 2  ММА Гунні Винник Н.В ...
  Опубліковано·20 вер. 2018 р., 03:18 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 • інтерактивний тренінг із ефективного запровадження компетентнісного підходу до навчання англійської мови у 5-11 класах 13 вересня у НВК № 9 імені А.М.Трояна відбувся інтерактивний тренінг із ефективного запровадження компетентнісного підходу до навчання англійської мови у 5-11 класах. Учителі англійської мови місцевих закладів ...
  Опубліковано·19 вер. 2018 р., 22:29 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 • Рейд «Чистота»             Шанобливе ставлення до природи є частиною культури людини. Для привернення уваги до проблем навколишнього природнього середовища проведяться заходи. Акцій з охорони природи та дбайливого до неї ставлення маємо в календарі ...
  Опубліковано·14 вер. 2018 р., 05:44 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 • Дня фізичної культури та спорту             Сьогодні здоровий спосіб життя стає все більш популярним у нашому суспільстві, і це не просто данина моді, а бажання людей зберегти молодість і здоров'я.З нагоди відзначення Дня фізичної ...
  Опубліковано·14 вер. 2018 р., 03:30 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Відображаються 1 - 5 із 754 записів. Переглянути більше »

ZERO WASTE SCHOOL

опубліковано 21 вер. 2018 р., 05:29 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

20 вересня 2018 року до екологічної акції «ZERO WASTE SCHOOL»,  ініційованої активістами 10 школи, долучилося чимало школярів міста. Учні 9-А класу НВК № 9 імені А.М.Трояна працювали у парку Героїв Небесної Сотні. Пліч-о-пліч  з нами були екологічні загони НВК № 13, 14, ЗОШ № 15, ліцею. 
 
Учасники акції прибрали територію парку від пляшок, паперу, пластику, знесли в купу пакети з уже посортованим сміттям. Працювали дуже швидко.Приємно відмітити, що школярі та їхні педагоги мають високу громадянську свідомість. Нехай їхня ініціативність та  працелюбність буде гарним прикладом для наслідування.

Зустріч зі спортсменом

опубліковано 20 вер. 2018 р., 03:18 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

18 вересня 2018 року на Олімпійський урок до НВК № 9 ім. А. М. Трояна був запрошений гість. Ним виявився тренер зі змішаних єдиноборств ДЮСШ № 2  ММА Гунні Винник Н.В. Він розповів учням 3-х та 5-го класів про свої досягнення у спорті. Це неодноразові перемоги  на змаганнях  міського, обласного та Всеукраїнського рівня. Діти  уважно слухали розповідь  та  з цікавістю розглядали кубки та медалі,  задавали різні запитання. Винник Назар   побажав дітям займатися спортом,  бо спорт – це здоров’я,  та запросив у свою секцію усіх бажаючих. 

інтерактивний тренінг із ефективного запровадження компетентнісного підходу до навчання англійської мови у 5-11 класах

опубліковано 19 вер. 2018 р., 22:29 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

13 вересня у НВК № 9 імені А.М.Трояна відбувся інтерактивний тренінг із ефективного запровадження компетентнісного підходу до навчання англійської мови у 5-11 класах. 
Учителі англійської мови місцевих закладів загальної середньої освіти щиро зустріли Геннадія Білоуса, представника міжнародного освітньо-методичного центру Дінтернал Ед’юкейшн – ексклюзивного представника британського видавництва Пірсон в Україні та Данила Сазонтова, , які провели науково-методичний семінар та познайомили з новинками видавництва.  
Усі учасники жваво та досконало обговорили системний підхід до планування збалансованих уроків англійської мови, спрямованих на максимальне залучення учнів та забезпечення високого рівня продуктивних навичок у середній школі.

Рейд «Чистота»

опубліковано 14 вер. 2018 р., 05:44 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

            Шанобливе ставлення до природи є частиною культури людини. Для привернення уваги до проблем навколишнього природнього середовища проведяться заходи. Акцій з охорони природи та дбайливого до неї ставлення маємо в календарі року. 15 вересня у світі відзначають День прибирання.
14 вересня 2018 року в НВК № 9 імені А.М.Трояна хлопці 5-Г та 8-В класів ініціювали  рейд «Чистота». Вони прибрали пластикові пляшки, пакети, папірці, гілля, які знайшли на шкільному подвір’ї.
Кожен може зробити свій внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглі території будівель, слідкувати за чистотою помешкання, не залишаться осторонь проявів недбалого ставлення до місць перебування людини…
Навіть незначні, на перший погляд, дії людини по благоустрою допомагають привернути увагу суспільства до екологічних проблем і підкреслити гостру необхідність у належному ставленні людини до  природи.

Дня фізичної культури та спорту

опубліковано 14 вер. 2018 р., 03:30 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

            Сьогодні здоровий спосіб життя стає все більш популярним у нашому суспільстві, і це не просто данина моді, а бажання людей зберегти молодість і здоров'я.
З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту в нашій  школі пройшли Олімпійські уроки для учнів 1-11-х класів.
        Вчителі фізичної культури  Везнюк В.В., Прийдун В.М. та  Демчук Д.І. 
організували та провели цікаві ігри, естафети , спортивні змагання. Хлопчики 2-3 класів зіграти товариську    гру  з «Футзалу»,  а дівчатка  цих класів грали у «Піонербол». Учні 5-Г класу (дівчата)  також розіграли між собою гру з «Футзалу». А  хлопці 9-х класів зіграли внічию у великий футбол. 
      Боротьба під час змагань  була досить напруженою. Палкими оплесками учасників підтримували вболівальники. 
Вітаємо всіх учасників змагань! Бажаємо нових досягнень у спорті та навчанні.

«Я маю право!»

опубліковано 13 вер. 2018 р., 06:08 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

            Сьогодні, як ніколи є актуальною співпраця школи з працівниками правоохоронних органів, адже профілактична робота дає можливість приймати правильні рішення, знати свої права та обов’язки,  володіти навичками самозбереження, а також  виробляє у дітей уміння діяти в різних ситуаціях правильно. 
12 вересня 2018 року на класну годину до учнів  9-А класу (класний керівник Сидорук В.В.) завітав заступник начальника сектору превенції поліції Стельмах В.М.
Під час зустрічі  Вадим Миколайович   ознайомив  учнів класу з правилами поводження у громадських місцях, з видами правопорушень, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці, з правилами безпечного поводження    в Інтернеті та звернув увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення.

       Адміністрація школи вдячна представникам правоохоронних органів за високий професіоналізм,  співпрацю  в реалізації завдань проекту Міністерства юстиції України  «Я маю право!»  та сподівається на подальші зустрічі.

День пам’яті жертв фашизму

опубліковано 13 вер. 2018 р., 06:03 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

День пам’яті жертв фашизму — міжнародна дата, яка відзначається щорічно у другу неділю вересня, і присвячена десяткам мільйонів жертв фашизму.
Цей день був визначений у 1962 році. Вибір припав на вересень, тому що на цей місяць припадають дві пов’язані з Другою світовою війною дати — її початок (1 вересня 1939 року) та її закінчення (2 вересня 1945 року). Фашизм, немов страшна епідемія, пройшов усім світом, змітаючи за собою мільйони ні в чому не винних людей. Ця трагедія і зараз живе в пам’яті людей, яким вдалося пережити ті страшні роки геноциду. А нащадки знають про ці жахливі події з розповідей, засобів масової інформації, творів мистецтва. Міжнародний день пам’яті жертв фашизму відзначається щороку у всіх тих країнах, які боролися за право жити в світі. У цей день скасовуються всі розважальні святкування і заходи. І люди мовчки йдуть до пам’ятників, меморіалів, кладовищ і там згадують усіх загиблих і знищених війною та фашистами. 
Представники учнівського самоврядування  нашої школи Баштан Дарія та Заїка Анастасія відвідали  сквер Танкістів  і поклали квіти біля пам’ятних гранітних дощок з переліком прізвищ мешканців міста, що загинули у роки Другої Світової війни.

Оригінал-макети підручників для 10-го класу

опубліковано 7 вер. 2018 р., 03:57 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах загальної середньої освіти

опубліковано 7 вер. 2018 р., 03:56 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

З метою упорядкування навчальної літератури, що рекомендується для використання в навчально-виховному процесі навчальних закладівМіністерство освіти і науки України розміщує на офіційному веб-сайті Міністерства: 

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібниківрекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання у початкових класах закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою, (https://goo.gl/Zgfw1C);

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в основній і старшій школі закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою, (https://goo.gl/93BNko); 

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання у закладах загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин,

(https://goo.gl/wEfgey).

 Із зазначеними переліками можна ознайомитися за вказаними посиланнями.

Окрім цього, звертаємо увагу на те, що вказані переліки постійно доповнюватимуться новими назвами навчально-методичних    посібників    за результатами розгляду відповідними предметними комісіями Науково-методичної ради з питань освіти МОН України, оновлюватимуться з урахуванням терміну дії грифів, наданих навчальній літературі Міністерством освіти і науки України, і будуть доступними для ознайомлення в режимі онлайн

День першого шкільного дзвоника

опубліковано 3 вер. 2018 р., 05:02 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Ось і настав він, довгоочікуваний день для всієї дітвори — день зустрічей, день усмішок, День першого шкільного дзвоника. Стало доброю традицією зустрічати початок нового навчального рогу  як велике та радісне свято.
Дев’ята школа радо зустріла першокласників.
    Директор НВК № 9 імені А.М.Трояна Осадчук Н.В  привітала усіх присутніх з початком нового навчального року, розповіла про здобутки школи та висловила щирі слова подяки  усьому колективу за плідну працю.
Пісню «Материнська любов»   подарував  учень 7-Б класу Березовський Вадим.
     Одинадцятикласники вручили кожному 1-му класу кулю з цукерками. 
     Родзинкою свята став флешмоб «Анімашка» для учнів 1-х класів та всієї школи. 
     1-й дзвоник  дали учениці  перших класів Гаврилюк Катерина, Желізник Софія, Білик Марія, Братенко Домініка, Марущак Ольга, Тімофеєва Асія та одинадцятикласники Боршуляк Нікіта, Блюсюк Юрій, Левицький Іван, Варчак Олександр, Мішакін Даніїл,  Дідишин Мирослав.
Наш спільний дім — велика Україна –
        Сьогодні всіх дітей скликає на урок.
        Щаслива буде хай  кожнісінька дитина
        І впевнено в науку робить крок!            
       

1-10 of 754