Останні новини

 • Вибори голови учнівського самоврядування 26 жовтня 2018 р. у НВК № 9 імені А.М.Трояна  відбулися вибори голови учнівського самоврядування. Претендентами на посаду голови були Ганасюк Оксана (9-В клас), Капущак Вікторія (9-Б ...
  Опубліковано·7 лист. 2018 р., 01:09 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 • Посвята у козачата Є святкових днів багато,Нам усіх і не згадать…А між ними й наше свято-Вшанування козачат.Вже стало традицією до свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва та Дня ...
  Опубліковано·30 жовт. 2018 р., 02:14 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 • День ООН Свято відзначають з 1947 році. Тоді 31 жовтня Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй (ООН) в резолюції № 168 проголосила 24 жовтня, річницю прийняття Статуту ООН, Днем Організації Об'єднаних Націй ...
  Опубліковано·30 жовт. 2018 р., 02:09 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 • Озеленення 19 жовтня на вулиці Драгоманова, поблизу школи, висаджено кущі самшиту. Породний склад саджанців підібрано не лише з урахуванням їх декоративності. Також взято до уваги здатність зелених насаджень очищувати повітря і ...
  Опубліковано·30 жовт. 2018 р., 02:07 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 • Свято осені У НВК № 9 імені А.М.Трояна  вже давно стало доброю традицією кожної осені влаштовувати виставку осінніх композицій. Так було і цього року. 19 та 22 жовтня школа  замайоріла всіма ...
  Опубліковано·30 жовт. 2018 р., 02:04 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Відображаються 1 - 5 із 775 записів. Переглянути більше »

Вибори голови учнівського самоврядування

опубліковано 7 лист. 2018 р., 01:09 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

26 жовтня 2018 р. у НВК № 9 імені А.М.Трояна  відбулися вибори голови учнівського самоврядування. Претендентами на посаду голови були Ганасюк Оксана (9-В клас), Капущак Вікторія (9-Б клас) та Макаревич Олександра (9-Б клас). Виборам передувала передвиборча агітація, під час якої виборці (учні 5-11 класів) мали можливість познайомитися з кандидатами, їхніми передвиборчими програмами. Представники учнівського самоврядування були присутні на презентаціях програм кандидатів. . 
Голосування  проходило у ІІІ етапи: у актовій залі школи об 11.10 – учні 6-8 кл., о 12.15-9-11 кл., а для учнів 5-х класів організовано голосування у класних кімнатах. Представники учнівського самоврядування кожного класу були відповідальні за протоколи видачі бюлетенів, а групи підтримки стали спостерігачами усіх дій на виборчий дільниці. Після завершення голосування  підрахунком  голосів займалася лічильна комісія. Перевіривши протоколи та бюлетені, підрахувавши усі голоси, голова лічильної комісії оголосила результат. Більшістю голосів обрано Ганасюк Оксану. 
  Вітаємо голову учнівського самоврядування

Посвята у козачата

опубліковано 30 жовт. 2018 р., 02:13 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 30 жовт. 2018 р., 02:14 ]

Є святкових днів багато,
Нам усіх і не згадать…
А між ними й наше свято-
Вшанування козачат.
Вже стало традицією до свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва та Дня захисника  України для учнів 5-х класів проводити «Посвяту у козачата».
    12.10.2018 року хлопці 5-х класів   взяли активну участь у змаганнях, щоб довести всім, що вони можуть називатися козаками. Це були  естафети на швидкість, де демонструвались витривалість,  сила, кмітливість, вміння працювати у команді. Учасники подолали всі випробовування, пройшли всі перешкоди. Кожен клас  старався і вперто боровся за перемогу у конкурсах. Підтримували хлопців дівчатка, які виявилися справжніми вболівальниками.
      В результаті  змагань І місце вибороли  хлопці 5-В класу,  ІІ місце посіли хлопці  5-А класу, ІІІ  місце - хлопці  5-Б класу, ІV місце - хлопці  5-Гкласу.  Але незалежно від розподілу місць  усі учасники змагань   старанно, активно  та  з гордістю пройшли випробування, і тому всі вони - козачата.
     Такі заходи, безсумнівно, виховують у молоді почуття гідності, честі та любові до Батьківщини.


День ООН

опубліковано 30 жовт. 2018 р., 02:09 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Свято відзначають з 1947 році. Тоді 31 жовтня Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй (ООН) в резолюції № 168 проголосила 
24 жовтня, річницю прийняття Статуту ООН, Днем Організації Об'єднаних Націй (United Nations Day). Свято проводиться  з метою ознайомити світову спільноту з досягненнями ООН, а також з метою отримати підтримку своєї діяльності.
 
24 жовтня на класних годинах  розповіли про День ООН, а учні 5-А класу  флешмобом привітали всіх з цим днем.

Озеленення

опубліковано 30 жовт. 2018 р., 02:07 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

19 жовтня на вулиці Драгоманова, поблизу школи, висаджено кущі самшиту. Породний склад саджанців підібрано не лише з урахуванням їх декоративності. Також взято до уваги здатність зелених насаджень очищувати повітря і збагачувати його киснем.
 Одна з важливих функцій рослин - очищення повітря від пилу, сажі, шкідливих газів. Зелені насадження зменшують запиленість повітря у вегетаційний період на 42%, а у безлистий період - на 37%. Рослини позитивно впливають на мікроклімат, понижують температуру повітря влітку, пом'якшують морози взимку, зменшують силу вітру, регулюють вологість повітря, послаблюють міські та виробничі шуми в 4-5 разів. 
Отже, зелені насадження безкоштовно і безкорисливо оберігають наше здоров'я. 
Життя показує, що людина неспроможна знищити або пошкодити дерево, посаджене своїми руками. Тому збереження та примноження зелених насаджень - завдання кожного школяра. Акцію провели хлопці 10-11-х класів.

Свято осені

опубліковано 30 жовт. 2018 р., 02:04 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

У НВК № 9 імені А.М.Трояна  вже давно стало доброю традицією кожної осені влаштовувати виставку осінніх композицій. Так було і цього року. 
19 та 22 жовтня школа  замайоріла всіма барвами осені  
У виставці взяли участь 2-А, 2-Б, 3-А, 3-В, 4-А, 4-Б, 4-В, 5-А, 5-Б, 6-А, 6-Б, 6-В, 7-А, 7-Б, 8-В, 9-Б класи. Із різноманітних композицій важко було  виділити найкращу. Всі вони оригінальні і цікаві.  Для композицій використовували не тільки квіти, а й овочі, фрукти і декоративні прикраси. Діти та їхні батьки  виявили неабияку фантазію, працюючи над композиціями. 
Виставка  здивувала красою, барвистістю, елементами традицій українського народу.

«Зайчикові пригоди» - на сцені НВК №9

опубліковано 30 жовт. 2018 р., 01:10 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

У рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини»  присвяченого 100-річчю від дня народження В.О.Сухомлинського, у        НВК №9 імені А.М.Трояна для учнів 1-х класів представлено ляльковий театр.  Ця театралізована казочка є інтерпретованою версією казки Василя Сухомлинського «Зайчик і місяць» і має назву «Зайчикові пригоди». 
Акторами лялькового театру були учні 7-А класу, які неперевершено зіграли свої ролі: Їжачка-колючки (Королюк Юлія), Зайчика-пострибайчика (Кулик Олександра), Лисички-сестрички та Дівчинки (Шкіль Анастасія), Вовчика-братика (Соколан Назарій). Підготували декорації та допомогли юним акторам вжитися в роль соціальний педагог, вчитель історії         Королюк Л.М. та бібліотекар Кернична О.П.
Так як В.О.Сухомлинський дуже любив дітей і усе своє життя жив за принципом «Серце віддаю дітям», так і ця театралізована вистава вчить найменших учнів нашої школи добру, поваги та допомоги ближньому.


День п'ятикласника

опубліковано 29 жовт. 2018 р., 01:30 Інна Студенець


26 жовтня у 5-х класах був проведений день п’ятикласника. Під час свята учні взяли участь в різних навчальних та виховних заходах, конкурсах та змаганнях, а саме : «Назви – урок, назви - вчителя»,  вікторина « Моя школа», «Капсула майбутнього 2024» та інші рухливі ігри. Діти презентували себе за допомогою квітки, на якій писали свої риси характеру та уподобання, давали символічну клятву  п’ятикласника. Під час свята була створена дружня та весел атмосфера.
  Учні продемонстрували свої здібності, розум та артистичність, позмагалися за право носити звання учня 5 класу. 

Дозамовлення підручників для учнів 5-х та 10-х класів

опубліковано 22 жовт. 2018 р., 06:12 Інна Студенець


«Формування стратегії створення безпечного освітнього середовища як шлях попередження насилля над дітьми»

опубліковано 19 жовт. 2018 р., 04:18 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

17 жовтня 2018 року в НВК № 9 імені А.М. Трояна відбувся семінар соціальних педагогів ЗЗСО міста на тему «Формування стратегії створення безпечного освітнього середовища як шлях попередження насилля над дітьми».
На семінарі акцентувалось на тому, що сучасне освітнє середовище навчального закладу не є ізольованим від впливу зовнішніх і внутрішніх факторів, які можуть приносити як позитивний результат, так і породжувати загрози, небезпеки та ризики, які призводять до деструктивних змін у ньому. Щоб запобігти таким змінам, необхідно щоб освітнє середовище навчального закладу було захищеним, безпечним. Доповідачем, Королюк Л.М., наголошувалось, що формування безпечного освітнього середовища це складний і тривалий процесс, самовіддана та злагоджена робота всього колективу. Лише тоді буде виконано один  із важливих пріоритетів освітнього процесу в НУШ, а саме створення соціально безпечного простору шляхом формування в учнів вміння правильно поводитись у небезпечних та критичних ситуаціях загрози життю, честі та гідності особистості, булінгу, мобінгу, надавати допомогу собі та іншим. Ми маємо розуміти, що шкільне середовище живить навчальний досвід учня. І усе – від естетики дизайну школи до емоційного фону – покликане створити такі умови, за яких учні зростатимуть як особистості й почуватимуться в повній безпеці.
Мій улюблений світ — без насильства,
Без жорстокості, болю і зла,
Де народом заспівана пісня
Містить тільки хороші слова…

Урочисте відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

опубліковано 18 жовт. 2018 р., 05:55 Інна Студенець   [ оновлено 18 жовт. 2018 р., 05:56 ]

18.10.2018 року в актовій залі НВК №9 імені А.М.Трояна відбулося Урочисте відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Творчий конкурс сприяє популяризації невмирущого Тарасового слова, піднесенню престижу української мови та літератури, вихованню в учнів гордості за свій народ та свою країну.
Участь у конкурсі дає можливість талановитим учням заявити про свій хист до літературної творчості.

1-10 of 775