Головна

 
Школа оптимізму й успіху

 

«Ти можеш!» – повинен нагадувати вчитель учням.

«Він може!» –  повинен нагадувати колектив.

«Я можу!» – повинен повірити в себе учень.

В.Шаталов

Новопразький НВК знають у районі, області, Україні, ОАЕ, Польщі, Німеччині, Франції та на Кіпрі.

Кожний день роботи в закладі – це нова сходинка до пошуку, до творчості, до пізнання себе, дітей і людей. Це наше дитинство і совість, мрії, це наше минуле, теперішнє і майбутнє! Це джерело радості, творчості та успіху. Шкільний корабель впевнено мандрує стежками дитячої думки, фантазій та мрій. Керманичем цього корабля є безкінечна творчість, яка спонукає дітей до постійних злетів, перемог, успіхів. Заходи нашого закладу  –  це завжди несподіванка для гостей: кожен раз нова пісня, новий танець чи виставка образотворчого мистецтва загорається новим яскравим ліхтарем, освітлюючи все нові і нові стежки у світ цікавого.

Новопразький навчально-виховний комплекс знаходиться в центрі восьмитисячного населеного пункту – селища Нова Прага. Охоплює дітей 6–17 років основної його частини, зокрема: північно-східної, південної та центру, а також с. Світлопілля.

У даний час в школі навчається 335 учня – дітей хліборобів, службовців, працівників промисловості та соціальної сфери. Школа має 25 класів-комплектів.

Територія школи 4,33 га, на якій розташовані триповерховий корпус на 520 учнів з автономним водяним опаленням та центральним водопроводом. Тут навчаються учні 1–11 класів.

Крім навчального, в школі є пристосовані господарські приміщення, гараж на два бокси, стадіон на 3 спортивних майданчики з нестандартним обладнанням площею 6712 кв. м, зелені насадження.

У навчальному корпусі 10 кабінетів (фізики, хімії, біології, географії, інформатики, української мови та літератури, англійської мови, спортивний зал (180 кв. м)), актовий зал, бібліотека з книжковим фондом понад 3100 екземплярів, у тому числі 16120 художньої літератури.

Одним із головних завдань шкільної освіти є створення умов для успішного навчального середовища, яке передбачає засвоєння певного базового рівня знань та вироблення вмінь і навичок, що сприятимуть соціалізації особистості.

Вся система роботи НВК спрямована:

  • на створення максимально сприятливих умов для інтелектуального, духовного, морально-естетичного, фізичного розвитку;
  • на виховання національно свідомого громадянина України;
  • на забезпечення індивідуальних освітніх потреб особистості учня, випускника НВК;
  • на визначення та реалізацію світогляду, власної життєвої позиції, життєвого успіху.