Голова метод об'єднання 
    Осьмірко Ганна Василівна - 
Вінницький коледж НУХТ.

У Брацлавському агрономічному коледжі ВНАУ

21 листопада 2012 року проведено засідання методичного об’єднання викладачів іноземної мови ВНЗ 1-3 рівнів акредитації. Присутні -30 викладачів.

Викладачами  Родомською Н.М. і Тарасовою В.П. було проведено відкрите заняття-конференцію з іноземної мови за професійним спрямуванням з використанням інноваційних технологій навчання на темуПрацевлаштування . Презентації професій

На занятті використовувались методи :мозковий штурм, мікрофон, метод проектів, рольова гра, проблемний та інформаційний методи.

Обладнання: Мультимедійний проектор, інтерактивна дошка, програмне забезпечення для конференцзвязку, навчальні відеофільми,ноутбук.

В обговоренні взяли участь всі присутні, які дали високу оцінку відкритому заняттю.

 
Методичне об`єднання 2014

     18 листопада 2014 року у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ проведено методичне об’єднання викладачів іноземної мови ВНЗ І-ІІ р.а. Вінницької області.

     На засіданні розглядались питання використання інтерактивних технологій та мультимедійних засобів навчання як шляхів активізації пізнавальної діяльності студентів на заняттях іноземної мови та іноземної мови за професійним спрямуванням.

     Також обговорювалось питання Інтернет-технологій, адже випускник має добре вміти використовувати можливості Інтернету у своїй професійній діяльності.

     З таким методичним спрямуванням викладачами коледжу були проведені майстер-класи на теми:

ü «Робота з відеоматеріалами» - викладач Рудніцька Л.М.

ü «Робота з аудіоматеріалами» - викладач Радудік О.Є.

ü «Робота з інтерактивною дошкою Smartboard» - викладач Побірська І.В.

ü «Робота з Інтернет-ресурсами (навчальні сайти)» - викладач Фальштинська Ю.В.

ü «Робота з Інтернеті (програма Skype - викладач Губрій Н.М.

     В обговоренні цієї актуальної проблеми взяли участь викладачі: Ковальчук Н.Д. – Ладижинський коледж ВНАУ, Апостол Н.В. – Могилів-Подільський медичний коледж, Кобаль О.А. – Вінницьке відділення КФЕК НУ ДПСУ.

     Методики використання інноваційних технологій, зокрема інтерактивних форм і прийомів, отримали високу оцінку колег-викладачів області.


Секретар   метод.об'єднання 
   Білоус Валентина Іванівна - 
Чернятинський коледж ВНАУ