Non Stop zámečnictví v Plzni

Zámečnická pohotovost pro Plzeň a okolí
Zámečnická pohotovost  - NonStop Plzeň

Dokážeme otevřít jakýkoliv zámek u Vaší nemovitosti, auta nebo trezoru. Přijedeme k Vám kamkoliv v Plzni do 30 minut. V okolí Plzně do 45 minut. Zavolejte nám kdykoliv, jsme k dispozici NONSTOP.

Tel - klik: 608 079 512 

Zámečník našeho zámečnictví provádí zejména tyto práce: Otevírání bytů, otevírání automobilů, otevírání trezorů. Montáž bezpečnostního kování, opravy po vloupání, opravy zámků. Výměny zámků, výměny kování. NEJEN v PLZNI, ale i třeba v Třemošné, Dobřanech, Stříbře, Starém Plzenci, Nýřanech, Stodě, Přešticích či Klatovech. Otevřeme jakýkoliv zámek, dveře, trezor, nebo třeba i jen zámek u chaty. Otevřeme prakticky cokoliv.


Zámečnická NonStop pohotovost Plzeň

Naše služby poskytujeme jako zámečnická a havarijní pohotovost, kontaktovat nás můžete 24 hodin 7 dní v týdnu. K zakázkám vyjíždíme v Plzni a okolí (města Domažlice, Přeštice, Rokycany, Klatovy, Stříbro a další obce…).  Non stop zámečník v Plzni a okolí, poskytuje veškeré zámečnické služby. Zámečník zajistí otevření zámku dveří bytu, chaty, auta i třeba plotové branky a to nonstop. Veškeré služby zámečníka najdete v naší nabídce. Nyní také nabízíme službu instalace samozamykacího zámku s panikovou funkcí. K otevření dojde pouhým přiložením čipu. Hlavní výhodou systému je samozamykací funkce, odpadají tak problémy s nefungující vložkou, či zlomeným klíčem. Snadná deaktivace odcizeného či ztraceného čipu.

Zámečnická pohotovost Plzeň - NonStop

V nabídce našich služeb najdete především činnosti v oblasti otevírání všech zámků, trezorů, opravy zámků, jejich výměny a další. K zakázkám vyjíždíme v Plzni a okolí (města Domažlice, Přeštice, Rokycany, Klatovy, Stříbro a další obce). Provádíme NONSTOP otevírání bytů, NONSTOP otevírání automobilů, NONSTOP otevírání trezorů, Montáž bezpečnostního kování, Opravy po vloupání, Opravy zámků, výměny zámků, výměny kování, montáže závor a rozvor. Přestavby a jednocení vložek. Opravíme a vyměníme jakýkoliv zámek dveří bytu, chaty, auta i třeba plotové branky. Jako zámečnická pohotovost otevřeme trezory, příruční bezpečnostní schránky i třeba jen poštovní schránku na dopisy.

Zámečnictví Plzeň - Otevírání Zámků, Bytů NonStop

NonStop nouzové havarijní otevření „zabouchnutého“ bytu, otevření „zabouchlého“ auta, trezoru bez klíčů, dveří s poškozeným zámkem po vloupání i všech zámků dveří. K zakázkám vyjíždíme nejen v Plzni, ale i v třeba v Rokycanech, Klatovech, Stříbře, Dobřanech, Třemošné, Stodě, Chotěšově i třeba i ve Zbůchu.  

Zkrátka všud e do 50ti kilometrů od Plzně. Dojezd do 45 ti minut.  Příjezd po Plzni do 30-ti minut.Nabízíme opravy zámků, autozámků a zabezpečení proti vloupaní. Výroba autoklíčů dle zámků včetně čipových klíčů.  Dále provádíme výměny kování, montáže závor a rozvorových zámků, přestavby a sjednocení vložek a ostatní zámečnické práce.

CENU: služeb ZÁMEČNICKÉ POHOTOVOSTI sdělíme i po telefonu a to před výjezdem.

Podřízené stránky (1): Zámečnická pohotovost Plzeň