Лиш праця світ таким, як є, створила,
Лиш в праці і для праці треба жить.
Іван Франко


Вітаємо Вас на відкритому освітньому сайті
 для вчителів трудового навчання!

               До Вашої уваги пропонуються цікаві й корисні матеріали для якісного і результативного навчального процесу, а саме: методичні рекомендації та досвід коллег, сучасні дидактичні матеріали, розробки занять, виховних заходів, об'єктів проектування, творчі проекти тощо.
            Ми раді бачити Вас у нашому колі - колі однодумців і професіоналів своєї справи. Запрошуємо до співпраці вчителів шкіл, викладачів і майстрів МНВК, керівників гуртків у школах, будинках творчості, клубах, творчих об'єднаннях тощо.Новини на сайті:

Увага вчителям та методистам трудового навчання!
28 серпня об 11 годині
відбувся вебінар-спілкування за темою:
"Нова програма – боятися не треба застосовувати. Де поставити кому?"
Спікер Дятленко Сергій Миколайович - заступник директора департаменту загальної середньої та
дошкільної освіти МОН.
Переглянути відео-матеріали вебінару можна за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=uwV9zWLKCK0&feature=share            28-31 серпня 2017 року Національна академія педагогічних наук України проводить традиційні веб-конференції «Учені НАПН України – українським учителям» в режимі он-лайн трансляції для вчителів з усіх навчальних предметів. Під час цих заходів на підставі методичних рекомендацій, підготовлених спільно МОН і НАПН України, буде висловлено поради вчених академії щодо реалізації концепції «Нова українська школа», оновлених навчальних програм для 5-9 класів, подано коментарі до змісту нових підручників, що запроваджуються цього навчального року, ознайомлено освітян із новітніми результатами науково-педагогічних досліджень.

Для вчителів трудового навчання веб-конференція відбудеться 30 серпня з теми "Технологічна освіта учнів загальноосвітньої школи". Початок заходу о 10.00.

Інформаційне повідомлення
для методистів районних, міських методичних кабінетів, центрів, науково-методичних центрів, керівників методичних об’єднань учителів трудового навчання, вчителів трудового навчання


            З 1 вересня 2017 року учні 5-9 кдасів навчатимуться за оновленою програмою, яка містить ряд інноваційних моментів і орієнтована перш за все на результати практичної діяльності. Крім того, змінено структуру самої програми та модифіковано її наповнення. В оновленій програмі відсутня колонка "Зміст навчального матеріалу" з визначеним переліком тем та описом матеріалу, який належить вивчити. Її замінили "Очікувані результати навчально-пізнавальної діяльності учнів", виписані таким чином, щоб вони були спільними для учнів, які навчаються в класах із поділом на групи і без такого поділу. В них виокремлено знаннєвий, діяльнісний та ціннісний компоненти очікуваних результатів навчально-пізнавальної діяльності учнів. Очікувані результати мають бути досягнуті на кінець навчального року.
            У трудовому навчанні передбачається академічна свобода для вчителя, оскільки прибрано чіткий розподіл годин. Вчитель сам на свій розсуд розподілятиме їх залежно від складності обраних проектів та основних технологій.
            З метою роз'яснення особливостей організації навчально-виховного процесу за оновленою програмою МОНУ та обласними інститутами післядипломної педагогічної освіти було проведено низку семінарів-практикумів, на яких особливий акцент було зроблено на послідовності календарно-тематичного планування.
            До уваги вчителів пропонуємо алгоритм розроблення календарного планування від Лещука Романа Миколайовича, вчителя трудового навчання м.Вінниця.


            Автори Роман Лещук, Оля Медвідь, Юрій Палій та видавництво РАНОК підготували до нового навчального року робочі зошити з трудового навчання для учнів 5, 6, 7, 8 класів за оновленою програмою. Їх можна замовити у видавництві РАНОК через методистів трудового навчання ОІППО чи безпосередньо через групу "Трудове навчання в українській школі" (на Фейсбук), написавши в приват модератору групи Ольга Медвідь (Olga Medvid). Ціна одного зошита 25 грн. Розсилка планується в першій половині вересня.
Умови замовлення через групу:
    - Приймаються замовлення від 20 шт.
    - Кожен 21 зошит безкоштовний.
    - Посібник для вчителя з програмою та календарним плануванням в подарунок на 100+ зошитів
    - Попередні замовлення (зроблені до 5 вересня) обслуговуватимуться в першу чергу.
    - Остаточне оформлення заявки здійснюватиметься після надходження зошитів на склад.
    - Оплата через картку приват (номер картки та суму для оплати буде надіслано Вам у приватному повідомленні після підтвердження замовлення).
    - Відправлення «Новою поштою» на адресу вказану Вами протягом доби після отримання коштів.
    - Відправлення «Новою поштою» за рахунок відправника.
    - Зразок попереднього замовлення: «Петренко Петро Петрович, м. Полтава, 5 кл – 20 шт; 6 кл – 30 шт; 7 кл. – 1 шт; 8 кл. – 8 шт; Контактний номер телефона замовника в форматі +380-ХХ-ХХХ-ХХ-ХХ». В цьому випадку Ви отримаєте 59 зошитів + 2 безкоштовних для класу, який вкажете.
Comments