Лиш праця світ таким, як є, створила,
Лиш в праці і для праці треба жить.
Іван Франко


Вітаємо Вас на відкритому освітньому сайті
 для вчителів трудового навчання!

               До Вашої уваги пропонуються цікаві й корисні матеріали для якісного і результативного навчального процесу, а саме: методичні рекомендації та досвід коллег, сучасні дидактичні матеріали, розробки занять, виховних заходів, об'єктів проектування, творчі проекти тощо.
            Ми раді бачити Вас у нашому колі - колі однодумців і професіоналів своєї справи. Запрошуємо до співпраці вчителів шкіл, викладачів і майстрів МНВК, керівників гуртків у школах, будинках творчості, клубах, творчих об'єднаннях тощо.
Новини на сайті:

Інформаційне повідомлення

для методистів районних, міських методичних кабінетів, центрів,  науково-методичних центрів,  керівників методичних об’єднань учителів трудового навчання, вчителів трудового навчання

Доводимо до відома відповідальних і зацікавлених осіб, що вивчення предмету «Трудове навчання» у 5-9 класах у наступному 2017/18 навчальному році планується за оновленою навчальною програмою з трудового навчання. Тому, запрошуємо всіх активно долучатися до ознайомлення та обговорення проекту програми, який можна завантажити за інтернет-адресою:

https://www.facebook.com/groups/1775468302718754/1825301991068718/

Зауваження та пропозиції можна надавати у коментарях до публікацій, а також надсилати на ел. адресу dfn_trudove@ukr.net


https://www.ed-era.com/mon59/
Comments