Навчально-методичний комплект Інформатика-10

Шановні колеги!
Пропонуємо до вашої уваги навчально-методичний комплект з інформатики для учнів 10 класу за редакцією Н.В.Морзе, що складається з підручника, робочого зошита у двох частинах та CD-диску.

Колектив авторів:

Морзе Наталія Вікторівна, професор, доктор педагогічних наук, проректор з навчально-наукових питань інформатизації та телекомунікаційних систем Національного аграрного університету. Керівник авторського колективу викладачів, що створив та постійно вдосконалює навчально-методичний комплект з інформатики. Має більш ніж 160 наукових праць, з них понад 50 підручників та посібників, зокрема "Методика навчання інформатики" в 4-х частинах. Автор власних методик навчання інформатики, впровадження дистанційних технологій навчання, використання інформаційно-комунікаційних  технологій у навчально-виховному процесі середніх навчальних закладів та вищої школи. Науковий керівник, автор адаптації і головний тренер освітньої програми навчання вчителів та майбутніх вчителів щодо ефективного використання ІКТ у навчальному процесі "Intel Навчання для майбутнього" та програми Microsoft "Партнерство в навчанні".
 
Вембер Вікторія Павлівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформаційних технологій та математичних методів Академії праці та соціальних відносин Федерації профспілок України.
 
Кузьмінська Олена Геронтіївна, кандидат педагогічних наук, вчитель інформатики ліцею "Наукова зміна" м.Києва, вчитель-методист, відмінник освіти України.
 
 Переглянути зміст підручника
 Ознайомитись з особливостями навчально-методичного комплекту
 Особливості використання навчально-методичного комплекту за умов класно-урочної системи навчання
 Додати власні коментарі про ваші враження та побажання щодо використання навчально-методичного комплекту „Інформатика - 10”
 
 Замовляйте навчально-методичний комплект за тел. 8 (044) 599-64-48
 Ваші зауваження та пропозиції надсилайте на адреси: morze.inform@gmail.com, morze_inform@ukr.net.