Головна‎ > ‎

Наш колектив

 

Завідувач Центру - Кепканова Олена Іванівна,
має звання "психолог- методист" та вищу категорію, багаторічний досвід  практичної роботи в  закладах освіти.
Тренер програм «Соціально-психологічна програма розвитку лідерства» (ООН), проекту ХОУП «Шкільна програма превентивної освіти «Корисні звички» та «Цікаво про корисне»».
Спеціаліст в галузі еко-фасілітаційного підходу у практиці психолого-педагогічної допомоги. Володіє методом тілесно-орієнтованої терапії з елементами Еріксоновського гіпнозу, має сертифікат групової та індивідуальної роботи за методом Еріксоновської терапії, сертифікат «Інтеграція метода М Фельденкрайза за психотерапевтичним напрямком М.Еріксона».  Автор багатьох науково-методичних статей та рекомендацій для практичних психологів системи освіти. 
 
                   
 
Психолог - Олексенко Світлана Валер'янівна,
має І категорію, багаторічний досвід роботи в закладах освіти на різних посадах.
Закінчила аспірантуру в Інституті психології ім. Г.С.Костюка за спеціальністю «Вікова та педагогічна психологія». Автор багатьох наукових статей з питань дитячої психології.
Основний напрямок роботи – організаційне та науково-методичне забезпечення роботи практичних психологів ДНЗ .
Коло інтересів: психомоторика, робота з дітьми раннього віку. 
 
  Соціальний педагог 
-
Письмак Лариса Леонідівна, 

має вищу категорію, багаторічний досвід методичної роботи у позашкільному закладі, а також соціальним педагогом у навчальному закладі. Нагороджена знаком "Відмінник освіти України". 

Пройшла навчання та має досвід практичної роботи у програмі з методики  превентивної освіти в початковій школі «Корисні звички» та «Цікаво про корисне» проекту «ХОУП». Тренер програми "Безпечна школа - школа без насилля". Має науково-методичні публікації з проблем соціально-педагогічної роботи.

Основний напрямок роботи – організаційне та науково-методичне забезпечення роботи соціальних педагогів навчально-виховних закладів освіти м.Києва.

 Коло інтересів: інтерактивні методи роботи в закладах освіти та профілактична робота з сім'єю.  
                  
     
 
Психолог 
 - Хоменко Олена Анатоліївна,
має вищу категорію, багаторічний досвід  практичної роботи в  закладах освіти, викладала навчальних закладах  пізнавальну психологію 5-11 класах. Має  друковані праці.

Основний напрямок роботи – організаційне та науково-методичне забезпечення роботи практичних психологів загальнонавчальних  закладів освіти м. Києва; супроводження експериментальної діяльності навчальних закладів м. Києва. Коло інтересів:  сімейна терапія,  робота з обдарованими дітьми, конфліктологія.

                                
                           

 
 
 Лаборант 


Comments