Головна


                        У В А Г А !!!      
        Державною службою України з надзвичайних ситуацій розроблено мобільний додаток “Абетка ДСНС” для смартфонів з операційною системою Android.

Абетка ДСНС” розкриває порядок дій населення під час надзвичайних подій і ситуацій різноманітного походження, а також містить інформацію про вибухонебезпечні предмети (боєприпаси) та актуальний прогноз погоди.

Завантажити мобільний додаток для смартфонів на Android можна в GooglePlay

https://play.google.com/store/apps/details?id=abetka.dsns.gov.ua


_____________________________________________________________________________________________________________________________________


   *  Інформаційні матеріали - "Реагування на загрози хімічної небезпеки" (пам'ятки, відео) >>>
    (розділ сайту  "Методичні  матеріали" -- Матеріали - хімічна небезпека)


    *  ТИПОВІ   ПРОГРАМИ  підготовки працівників до дій у надзвичайних ситуаціях посилання >>>
   
    *  ПОРАДНИК - "Правила, що збережуть тобі життя (для дітей)" >>>
    (розділ сайту  "Методичні  матеріали")

    *  Практичний Порадник - з розробки документів керівним складом органів управління та
    сил цивільного захисту районної та міської ланок цивільного захисту у разі загрози, виникнення
    надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, а також ліквідації їх наслідків  >>>
    (розділ сайту  "Методичні  матеріали")

    *  ПОРАДНИК - "Дії населення на випадок виникнення небезпечних побутових подій" >>>
    (розділ сайту  "Методичні  матеріали")

    * Документи по проведенню протипожежного тренування (Зразки) >>>
    (розділ сайту  "Методичні  матеріали")        Н О В И Н И
   

Середа,  17  жовтня  2018  року

В період з 10.10.18 по 12.10.18 педагогічні працівники Первомайських міських курсів сумісно з керівниками територіальних органів ГУ ДСНС України у Миколаївській області провели зустрічі з керівництвом міста Первомайська де були обговорені питання підготовки керівного складу та фахівців з питань цивільного захисту та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.є

Середа,  17  жовтня  2018  року

На базі Южноукраїнських курсів для працівників Дочірнього підприємства електричних мереж ПрАТ «Атомсервіс» до обов'язків яких належить забезпечення виконання заходів пожежної безпеки педагогічним складом курсів проведені спеціальні навчання з питань ПБ.

ПОЖЕЖНА  БЕЗПЕКА
П'ятниця,  12  жовтня   2018  року


Пам'ятки населенню!

П'ятниця,  12  жовтня   2018  року


Поради населенню!

П'ятниця,  12  жовтня   2018  року

03-05.10.18 року, на базі Баштанської РДА пройшли заняття з посадовими особами району, які підлягають навчанню на обласних курсах удосконалення керівних кадрів.
Проводив заняття викладач обласних курсів Кадимський В.Л.

Середа,  10  жовтня  2018  року

На виконання графіку взаємодії педагогічного складу центру з керівниками територіальних органів ГУ ДСНС України у Миколаївській області з питань навчання керівного складу та фахівців у сфері цивільного захисту 09.10.18 року відбулась зустріч завідувача Южноукраїнських курсів Чулкова М.М. з начальником Братського РС ГУ ДСНС України Миколаї -вський області Турчевским С.Г, начальник районного сектору Головного управління ДСНС України в Миколаївської області Петренко Д.С.(Арбузинського району) та заступником начальника Головного управління ДСНС Українив Миколаївській області Гриб М.Г.
Вівторок,  09  жовтня  2018  року

08-09.10.18 року на базі Арбузинської райдержадміністрації пройшли заняття з фахівцями, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту за програмою: «Методика організації та проведення занять з працівниками щодо основних способів захисту і дій у надзвичайних ситуаціях».
 
Вівторок,  09  жовтня  2018  року

09.10.2018 р. в районі 6-го арсеналу ЗСУ Ічнянського району почалися вибухи.
Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Миколаївської області нагадує населенню порядок дій у разі проведення тимчасової евакуації населення з небезпечного районуПонеділок,  08  жовтня  2018  року

Для посадових осіб КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська” до обов’язків яких належить виконання заходів пожежної безпеки, МВН Южноукраїнських курсів Горбенко О.С. проведено спеціальне навчання з питань пожежної безпеки.

П'ятниця,  05  жовтня   2018  року

В Головному управлінні Держпродспоживслужби в Миколаївській області 05.10.2018 році було проведено спеціальне навчання з питань пожежної безпеки начальників, заступників структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та відповідальних осіб за пожежну безпеку в приміщеннях структурних підрозділів.
П'ятниця,  28  вересня   2018  року

27 вересня поточного року проведено спеціальне навчання з питань пожежної безпеки з працівниками управління водного господарства Вітовського району області.


Вівторок,  25  вересня   2018  року

20-21.09.18 року для посадових осіб Арбузинської ЦРЛ до обов’язків яких належить виконання заходів пожежної безпеки, майстром виробничого навчання Южноукраїнських курсів Горбенко О.С. виїзним методом проведене спеціальне навчання з питань пожежної безпеки.

Родинне свято безпеки «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
Понеділок,  24  вересня   2018  року

У суботу, 22 вересня, Миколаївська область святкувала свій день народження – у цьому році їй виповнився 81 рік.
Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області в цей день на вул. Соборній м. Миколаєва було організоване родинне свято безпеки «Запобігти. Врятувати. Допомогти».
Навчально–методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області прийняв активну участь у святковому заході.


Четвер,  20  вересня   2018  року

19.09.2018 в Веселинівському районі, відбулись заходи підготовчого періоду з підготовки проведення тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту району до проведення КШН.Середа,  19  вересня   2018  року

19 вересня завідувач обласного методичного кабінету, приймав участь у семінарі з завідувачами та методистами науково-методичних установ управлінь (відділів) освіти районних рад.

Вівторок,  18  вересня   2018  року

Напередодні Дня рятівника в Навчально-методичному центрі проведено нараду
за підсумками 8 місяців роботи.Середа,  05  вересня   2018  року

На базі Арбузинської РДА пройшли заняття з посадовими особами району, які підлягають навчанню на обласних курсах удосконалення керівних кадрів.
Заняття проводив викладач обласних курсів Толокнов Є.В.


Четвер,  30  серпня   2018  року

Поради населенню!Вівторок,  28  серпня   2018  року

Відповідно до Доручення заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 28.12.2017 №6415/0/05-61/3-17 продовжується складання заявок на навчання керівного складу та фахівців з питань цивільного захисту у 2019 році.Вівторок,  21  серпня   2018  року

Поради населенню!

Дотримуйтесь правил безпечної поведінки під час відпочинку на водних об'єктах.

Середа,  17  серпня   2018  року

Поради населенню!


Середа,  15  серпня   2018  року

Поради населенню!


Вівторок,  14  серпня   2018  року

Як діяти, якщо ви опинилися в осередку пожежі....
Понеділок,  06  серпня   2018  року

З початку року на водних об’єктах Миколаївської області зареєстровано 44 подій внаслідок яких загинуло 31 осіб, з них 5 дітей. Основними причинами загибелі є порушення елементарних правил поведінки.

Щоб уникнути трагедії на воді необхідно дотримуватися наступних правил

Понеділок,  06  серпня   2018  року

Головною умовою безпеки на полюванні - є тверде знання, і чітке виконання правил полювання, дисципліна усіх мисливців при проведенні полювання та виконання розпоряджень і вказівок керівника полювання.
П"ятниця,  13  липня   2018  року

Щодня вогнеборці Миколаївщини мають справу із десятками пожеж, які виникають у лісах, на зернових полях та відкритих територіях.
В більшості випадків причиною масштабних загорянь стає людська недбалість....


П"ятниця,  13  липня   2018  року

Поради населенню!

В самому розпалі літній сезон відпусток. Більшість туристів вирушають на море, щоб відпочивати, розслабитися на пляжі, загорати, плавати і ні про що не думати.
Проте завжди варто пам'ятати про те, що ласкаві хвилі таять в собі немало небезпек...Понеділок,  02  липня   2018  року

26.06.18 року відбулись тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на ВП «Южноукраїнська АЕС».


Середа,  27  червня   2018  року

26 червня 2018 року педагогічними працівниками Центру проводилось навчально–методичне забезпечення та здійснювалися посередницькі функції при проведенні тренуванняП"ятниця,  22  червня   2018  року


На базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту пройшов перший етап тренінгів з питань кризового управління у разі НС радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру.

П"ятниця,  22  червня   2018  року


21.06 в Благодатнінській громаді Арбузинського району відбулись заходи підготовчого періоду з підготовки проведення тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на ВП «Южноукраїнська АЕС».
П"ятниця,  14  червня   2018  року


14.06. в м. Южноукраїнськ разом з керівництвом Управління з питань НС та ВПО Южноукраїнського міськвиконкому проведено практичне тренування по розгортанню ЗПЕ №1 та пункту видачі ЗІЗ.


П"ятниця,  08  червня   2018  року

На базі Департаменту соціальних питань та охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради, в рамках проведення протипожежних тренувань з працівниками департаменту проведено семінар – практикум з питань дій персоналу при виникненні пожежі (порядок проведення евакуаційних заходів в ДНЗ).

Четвер,  07  червня   2018  року

07.06.2018 року були проведені заняття з членами комісії з питань евакуації при Доманівський РДА.
Середа,  06  червня   2018  року

5-7 червня ц. р. фахівцями ДСНС України та МОН України проводяться заходи контролю та моніторингу якості підготовки з питань навчання діям у надзвичайних ситуаціях у навчальних закладах Миколаївської області та Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.


П"ятниця,  01  червня   2018  року

31 травня 2018 року у Миколаївському обласному шкірно – венерологічному диспансері проводилось  протипожежне об`єктове тренування за темою «Дії персоналу другого відділення стаціонарного лікування хворих по евакуації хворих та персоналу під час виникнення пожежі».

Четвер,  31  травня   2018  року

30-31.05.2018 на Первомайських міських курсах проведено функціональне навчання з керівниками оздоровчих таборів та таборів відпочинку.


Вівторок,  29  травня   2018  року

За останні кілька десятиліть проблема укусів лісовими кліщами посилилася.
Наприкінці травня — це пік активності для кліщів, оскільки більш високі літні градуси в поєднанні з низькою вологістю повітря їм вже неприємні.

Зараз починається період відпусток, будьте пильні.П"ятниця,  25  травня   2018  року

25.05.2018 року в КП ДЕЗ «Океан» було проведено спеціальне об'єктове тренування за темою «Організація та проведення заходів захисту працівників та відвідувачів підприємства під час загрози та виникнення надзвичайної ситуації».
Середа,  23  травня   2018  року

22.05.18 в м. Южноукраїнськ та в Благодатнівській громаді Арбузинського району, відбулись заходи підготовчого періоду з  проведення тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на ВП «Южноукраїнська АЕС».
Середа,  22  травня   2018  року

Поради населенню!


Понеділок,  21  травня   2018  року

18.05.2018 року в районах міста Миколаєва пройшли показові заходи “Тижня безпеки дитини” з учасниками освітнього процесу. На практичних заходах  були присутні  педагогічні працівники циклу практичної підготовки.


Практичні заходи в рамках проведення "Тижня безпеки дитини"
П"ятниця,  18  травня   2018  року

На базі дошкільного навчального закладу ДНЗ № 2 м. Южноукраїнськ, в рамках проведення Тижня безпеки дитини, проведено семінар–практикум з питань дій персоналу при виникненні пожежі та практичного застосування вогнегасників.


Тиждень безпеки дитини в м.Очаків
Четвер,  17  травня   2018  року

11.05.2018 року на базі навчально-виховного комплексу «Сонечко» м. Очаків було проведено показове спеціальне об’єктове тренування щодо відпрацювання заходу «Тиждень безпеки дитини» з запрошенням завідуючих та відповідальних осіб дошкільних навчальних закладів міста Очаків, Очаківського району та об’єднаних територіальних громад (ОТГ) сіл Куцуруба та Чорноморка.
Підготовка до навчань
П"ятниця,  11  травня   2018  року


В м. Южноукраїнськ, Арбузинському та Братському районах відбулись заходи підготовчого періоду з підготовки проведення тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на ВП «Южноукраїнська АЕС».
Дбаємо про безпеку
Четвер,  03  травня   2018  року

На Трикратській дільниці ПРАТ «Полтавське ХПП» було проведено спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту.
Дане тренування було приурочене Всесвітньому Дню охорони праці.
Адміністрацією підприємства було організовано теоретичне заняття з дітьми працівників на тему: «Дбаємо про безпеку дітей».
День ЦЗ в Южноукраїнську
Середа,  02  травня   2018  року


В  квітні місяці педагогічним складом Южноукраїнських курсів спільно з фахівцями 1 ДПРЗ  м. Южноукраїнська в усіх загальноосвітніх навчальних закладах міста, в рамках  проведення Дня цивільного захисту, проведені заходи щодо важливості дотримання елементарних правил безпеки життєдіяльності.

Четвер,  26  квітня   2018  року


25.04.18 року відбулась перевірка об’єктового пункту видачі ЗІЗ, створеного на базі Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Захисників Вітчизни.


Середа,  25  квітня   2018  року


На базі опорної загальноосвітньої школи №4 міста Снігурівка відбулася інформаційно-методична нарада керівного складу закладів освіти Снігурівського району: «Організація роботи з питань цивільного захисту у закладах освіти».

Вівторок,  24  квітня   2018  року


Згідно наказу Управління освіти Первомайської міської ради 20 квітня в загальноосвітніх навчальних закладах м.Первомайська відбувся єдиний День цивільного захисту. 


П"ятниця,  20  квітня   2018  року


19.04.18 року у приміщенні будинку культури м. Южноукраїнська відбувся Фестиваль  ДЮП.П"ятниця,  20  квітня   2018  року


На базі Южноукраїнської Гімназії №1 , за зверненням, проведено семінар – практикум з питань дій персоналу при виникненні пожежі та  практичного застосування вогнегасників.


П"ятниця,  20  квітня   2018  року


На базі Вознесенського НВК  «ЗОНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» №3 проведено 
показовий День цивільного захисту.

П"ятниця,  20  квітня   2018  року


На базі Южноукраїнського професійного ліцею (за зверненням відділу освіти) пройшли заняття  з  учнями 3 курсу з метою підвищення рівня знань учнівської молоді щодо запобігання травмування і загибелі дітей від вибухонебезпечних пристроїв.

Понеділок,  16  квітня   2018  року


13.04 .2018 року у 4-х районах міста Миколаєва були проведені показові Дні цивільного захисту.
На практичних заходах «Дня цивільного захисту»  були  присутні  педагогічні працівники НМЦ ЦЗ  та БЖД Миколаївської  області.


П"ятниця,  13  квітня   2018  року


На базі опорного навчального закладу Арбузинського району ЗОШ №2 пройшли заняття для керівників навчальних закладів.Середа,  11  квітня   2018  року


Слід забути про традиції прикрашання могил померлих родичів штучними квітами: використання таких атрибутів кладовища несе серйозну загрозу з точки зору онкологічних захворювань.
Навчання з пожежної безпеки керівників
навчальних закладів Арбузинського району

Четвер,  05  квітня   2018  року


На базі  Арбузинської ЗОШ №2 для керівників навчальних закладів Арбузинського району, до обов’язків яких належить забезпечення виконання заходів пожежної безпеки, педагогічним складом курсів проведені  заняття.

Будьте обережні при паводку чи повені
Середа,  28  березня   2018  року

Поради населенню!


Навчальні заняття з керівниками та заступниками керівників навчальних закладів
Середа,  28  березня   2018  року


На базі обласних та м. Миколаєва курсів за програмою функціонального навчання були проведені навчальні заняття з керівниками та заступниками керівників загальноосвітніх шкіл м. Миколаєва.

Район готується протистояти стихії
Середа,  28  березня   2018  року


В рамках методичного супроводу КШН Єланецької районної ланки ЄДС ЦЗ проведено інструктивно-методичне заняття та інструктажі з керівним складом навчань та служб ЦЗ району, що беруть участь у навчаннях.

Функціональне навчання на Первомайських міських курсах
Вівторок,  27  березня   2018  року


На Первомайських міських курсах проведено функціональне навчання з керівниками навчальних груп з підготовки працівників діям у надзвичайних ситуаціях.


Дії при отриманні повідомлення про повінь
Вівторок,  27  березня   2018  року

Поради населенню!


Кваліфікаційна атестація плавців-рятувальників
Понеділок,  26  березня   2018  року


26.03.18 року педагогічними працівниками Южноукраїнських міських курсів з плавцями-рятувальниками Южноукраїнського міського рятувального посту були відпрацьовані практичні дії та проведена кваліфікаційна атестація.

Проведення виїзних занять
Четвер,  22  березня   2018  року


На базі Братської РДА пройшли заняття з посадовими особами району, які підлягають навчанню на обласних курсах удосконалення керівних кадрів.


Інструкторсько-методичне заняття з вожатими
дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

Вівторок,  20  березня   2018  року


На базі «Клубу юних моряків» було проведене  інструкторсько-методичне заняття з вожатими комунального підприємства Миколаївської міської ради  «Позаміський навчальний заклад оздоровлення та відпочинку «Дельфін».
Навчання з пожежної безпеки
Вівторок,  20  березня   2018  року


19-20.03.18 року на базі Южноукраїнських курсів для працівників ТОВ "Юг-Спецгідроенергомонтаж" зайнятих на роботах з підвищеною пожежною небезпекою (ПТМ),  педагогічним складом курсів проведені заняття .


Заняття з фахівцями ВП "ЮУ АЕС"
Вівторок,  13  березня   2018  року


На базі Южноукраїнських міських курсів пройшли заняття з майстрами та начальниками дільниць ВП "ЮУ АЕС" ДП НАЕК "Енергоатом" за програмою: «Організація і проведення комплексних об'єктових навчань (тренувань) з відпрацювання дій за планами реагування на надзвичайні ситуації».

Обережно крихкий лід
Середа,  07  березня   2018  року

Поради населенню!Виїзні заняття в Арбузинському районі
Вівторок,  06  березня   2018  року


На базі Арбузинської райдержадміністрації пройшли заняття з секретарями селищних рад за програмою: «Організація і проведення комплексних об'єктових навчань (тренувань) з відпрацювання дій за планами реагування на надзвичайні ситуації».

Що робити при ожеледиці
Понеділок,  05  березня   2018  року

Поради населенню!


Снігопад - дорога - автомобіль
Четвер,  01  березня   2018  року

Поради водіям!

При погіршені погодних умов, необхідно обмежити пересування, особливо на власному транспорті. Але, вирушаючи в дорогу варто дотримуватися декількох простих правил...
Виїзні заняття в Доманівському районі
Середа,  28  лютого   2018  року


На базі Доманівської райдержадміністрації пройшли заняття  з директорами ЗОШ та  старостами  сіл,  за програмою: «Організація і проведення комплексних об'єктових навчань (тренувань) з відпрацювання дій за планами реагування на надзвичайні ситуації».


Засідання місцевої комісії ТЕБ та НС при виконкомі
Первомайської міської ради

Середа,  28  лютого   2018  року


26.02.2018 року відбулося засідання місевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Первомайської міської ради, на якому був присутній завідувач Первомайських міських курсів Галісевич О.А.

Заняття з функціонального навчання керівного складу
і фахівців Вітовського району

Середа,  28  лютого   2018  року


З  26 лютого на базі обласних та м. Миколаєва курсах удосконалення керівних кадрів почалися заняття з функціонального навчання осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту Вітовського району Миколаївської області.
Переохолодження організму
Вівторок,  27   лютого   2018  року

Поради населенню!
   
Будьте обережними в умовах різкого похолодання.
    
Вівторок,  27  лютого   2018  року


Наприкінці лютого на Миколаївщину прийшло значне зниження температури та опади у вигляді снігу.  Рятуючись від холоду, чимало мешканців починають обігрівати свої помешкання та не звертають увагу на дотримання правил пожежної безпеки в побуті.

Семінар - практикум
Четвер,  22  лютого   2018  року


22.02.18 року на базі дошкільного навчального закладу м. Южноукраїнськ ДНЗ № 6 № Світлячок»  проведено семінар – практикум з питань дій персоналу при виникненні пожежі та  практичного застосування вогнегасників.

Африканська чума свиней. Заходи профілактики.
Вівторок,  21   лютого   2018  року


Поради населенню!Безпека - найвища соціальна цінність
П'ятниця,  16  лютого   2018  року


14 лютого 2018 року в приміщенні Миколаївського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» відбувся тренінг «Сучасні інструменти управління громадами».


Виїзні заняття в Братському районі
Четвер,  15  лютого   2018  року


На базі Братської райдержадміністрації пройшли заняття з секретарями селищних рад за програмою: «Організація і проведення комплексних об'єктових навчань (тренувань) з відпрацювання дій за планами реагування на надзвичайні ситуації».

Семінар-практикум з питань дій персоналу при виникненні пожежі
Понеділок,  12  лютого   2018  року


12.02.18 року на базі ЦДЮТ м. Южноукраїнська,  проведено семінар–практикум з питань дій персоналу при виникненні пожежі та практичного застосування вогнегасників.

Семінар - практикум волонтерів-рятувальників
П'ятниця,  09  лютого   2018  року


На базі ЗОШ № 3 м. Южноукраїнська, відбувся практичний семінар волонтерів-рятувальників клубу "Шершень". 


Короткострокове підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту
Четвер,  08  лютого   2018  року


У період з 22 січня по 2 лютого поточного року в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки Пастух М.Г. проходив короткострокове підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту.Снігові замети
Вівторок,  06   лютого   2018  року


Поради населенню!


Навчальний рік розпочався
Середа,  31  січня   2018  року


З січня 2018 у мережі підрозділів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області почався новий навчальний рік.

Організація заходів цивільного захисту
Вівторок,  30  січня   2018  року


30 січня 2018 року завідувач обласного методичного кабінету Ященко М.Д., приймав участь у заняттях на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС при Южноукраїнській міській раді
Вівторок,  30  січня   2018  року


29 січня в залі Южноукраїнського виконавчого комітету відбулося засідання комісії з питань техногенної і екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті міської ради, в якому прийняв участь завідувач Южноукраїнських міських курсів Чулков М.М.
П'ятниця,  26  січня   2018  року


22-23.01.18 року, на базі Южноукраїнських міських курсів пройшли заняття з керівниками та особами, які очолюють штаби керівництва спеціальних об’єктових навчань, тренувань.

Середа,  24   січня   2018  року


Поради населенню!
Щоб уникнути переохолодження й обмороження, рятувальники рекомендують більше про це дізнатися та дотримуватись основних правил поведінки в умовах низьких температур.

П'ятниця,  19  січня   2018  року


18.01.18 року відбулась зустріч майстра виробничого навчання Южноукраїнських міських курсів Горбенко О.С. з керівництвом Відділу освіти, молоді та спорту Арбузинської РДА.

Середа,  17  січня   2018  року


17 січня методистом обласного методичного кабінету Жежеруном С.П. з персоналом Чорноморського національного університету ім. Петра Могили у м. Миколаєві було проведене спеціальне навчання з питань пожежної безпеки .
Середа,  17  січня   2018  року


17.01.18 року, відбулась зустріч майстра виробничого навчання Южноукраїнських міських курсів Горбенко О.С. з керівником Арбузинської селищної ради.

Вівторок,  16  січня   2018  року


16.01.18 року, за узгодженням з керівництвом Благодатненської об’єднаної громади, відбулась зустріч завідувача Южноукраїнських міських курсів з керівним складом ЦЗ громади.

Вівторок,  16  січня   2018  року


15-16.01.2018 на Первомайських міських курсах  НМЦ ЦЗ та БЖД Миколаївської області  проведено функціональне навчання  з керівниками навчальних груп з підготовки працівників діям у надзвичайних ситуаціях
Середа,  27  грудня  2017  року


Поради населенню!


Вівторок,  26  грудня   2017  року


21 грудня в Центрі проводився День професійної майстерності. Разом з оцінкою діяльності педагогічних працівників за підсумками 2017 року, розглянуто низку проблемних питань підвищення їх  фахового рівня в 2018 році.
Вівторок,  19  грудня   2017  року


Незабаром Новорічні та Різдвяні свята, тож зараз, безперечно думки майже всіх і дорослих  і малих зайняті питаннями підготовки до святкування.
Тож нагадуємо громадянам правила безпечного святкування Новорічних та Різдвяних свят.Понеділок,  18  грудня  2017  року


Поради населенню!


П'ятниця,  15  грудня   2017  року


11 грудня 2017 року в Управління освіти Первомайської міської ради підвели підсумки проведення «Місячника знань правил безпеки життєдіяльності» проведеного в листопаді - грудні 2017 року.
Понеділок,  11  грудня   2017  року


08 грудня  у залі  Южноукраїнського виконавчого комітету відбулося засідання Комісії з питань техногенної і екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті міської ради, в якому прийняв участь завідувач Южноукраїнських міських курсів Чулков М. М.

Понеділок,  04  грудня   2017  року


З 6 листопада по 6 грудня 2017 року у загальноосвітніх навчальних закладах, школах – інтернатах, ПТНЗ  та дошкільних закладах області  проводиться «Місячник знань правил безпеки життєдіяльності».  Педагогічні працівники Центру разом з працівниками підрозділів ДСНС і громадських організацій приймають участь у відкритих уроках з питань безпеки життєдіяльності.Четвер,  30  листопада   2017  року


24 листопада 2017 року в Миколаївському обласному шкірно–венерологічному диспансері під керівництвом в.о.головного лікаря проводилося комплексне об`єктове тренування за темою «Дії формувань ЦЗ та персоналу при виникненні надзвичайної ситуації соціального характеру у поліклінічному відділенні  диспансеру».
Четвер,  30  листопада   2017  року


10 листопада проведено планове тактико-спеціальне навчання на базі Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.


Вівторок,  21  листопада   2017  року


21.11.17 року в рамках проведення Місячника знань правил безпеки життєдіяльності, майстром виробничого навчання Южноукраїнських курсів Горбенко О.С. в Гімназії №1 м. Южноукраїнська проведено відкритий урок.
Четвер,  16  листопада   2017  року


16.11.17 року в рамках проведення «Місячника знань правил безпеки життєдіяльності», майстром виробничого навчання Южноукраїнських курсів Горбенко О.С в Державному навчальному закладі «Южноукраїнський професійний ліцей» проведено відкритий урок з питань щодо запобігання травматизму та загибелі дітей внаслідок пожеж, правил поведінки на льоду, та інших небезпечних подій.Середа,  15  листопада   2017  року


З 13-15.11.2017 року на базі  КУ «БРЦ фінансово-господарського забезпечення» Братської районної державної адміністрації Миколаївської області для посадових осіб до обов’язків яких належить виконання заходів пожежної безпеки (керівники навчальних закладів) педагогічним складом Южноукраїнських курсів проведені  заняття з питань пожежної безпеки.Середа,  15  листопада   2017  року


15.11.17 року завідувачем Южноукраїнських курсів Чулковим М.М. в Гімназії Братського району проведено відкритий урок з питань щодо запобігання травматизму та загибелі дітей внаслідок пожеж, дорожньо-транспортних пригод, харчових отруєнь, отруєнь хімічними речовинами, правил поведінки на льоду, при виявленні вибухонебезпечних предметів, при користуванні побутовим газом та інших небезпечних подій.Понеділок,  13  листопада   2017  року


Поради населенню!


Понеділок,  06   листопада   2017  року


Поради населенню!
Насичення квартир, приватних будинків різноманітними газовими, електропобутовими приладами і хімічними препаратами представляє значну небезпеку виникнення пожежі в квартирі або будинку у разі навіть найменшого порушення встановлених правил пожежної безпеки.  Це призводить до того, що у житлових будинках пожежі виникають значно частіше, ніж у громадських або виробничих будівлях...
П'ятниця,  03  листопада  2017  року


На базі ДП « Хлібна база № 76» для посадових осіб, до обов’язків яких належить виконання заходів пожежної безпеки та членів ДПД підприємства педагогічними працівниками курсів проведені заняття з питань пожежної безпеки.
П'ятниця,  27  жовтня   2017  року


Поради населенню!


Понеділок,  23  жовтня   2017  року


З 19.10 по 20.10.2017 року на базі Врадіївського району було проведено багатоступеневе командно-штабне навчання за темою: «Дії органів управління та сил цивільного захисту Врадіївської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та  природного характеру та виконання завдань під час осінньо-зимового періоду 2017-18 років».


Вівторок,  17  жовтня   2017  року


6 жовтня 2017 року на базі Березнегуватської РДА Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області було проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту.Четвер,  12  жовтня   2017  року


12 жовтня завідувач обласного методичного кабінету Ященко М.Д. приймав участь у засіданні предметної методичної комісії викладачів та методистів районних методичних кабінетів предмету «Основи здоров'я».

Четвер,  12  жовтня   2017  року


Поради населенню!

 

Середа,  11  жовтня   2017  року


За 9 місяців 2017 року в області зареєстровано 2884 пожежі.
Пам’ятайте - виконання заходів пожежної безпеки – запорука збереження людських життів та значних матеріальних цінностей.
Вівторок,  10  жовтня   2017  року


Поради населенню!

Сезон грибних отруєнь у розпалі. Гриби - це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння...Понеділок,  09  жовтня   2017  року


6 жовтня 2017 року в приміщенні будинку творчості дітей та юнацтва міста Снігурівка відбулися навчальні заняття з цивільного захисту, у якому взяли участь понад сто представників установ та організацій Снігурівського району.
Середа,  04  жовтня   2017  року


03.10.2017р. відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Вознесенській районній державній адміністрації.

П'ятниця,  29  вересня   2017  року


Поради населенню!

Шкода від спалювання листя і сухої трави надзвичайно небезпечна...
П'ятниця,  29  вересня   2017  року


28.09.2017р. в актовому залі Врадіївської райдержадміністрації було проведено інструктивно-методична нарада з керівним складом  Врадіївської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області щодо підготовки до участі та участь  в багатоступеневому командно-штабному навчанні.Четвер,  28  вересня   2017  року


У загальноосвітніх навчальних закладах, школах-інтернатах, дошкільних начальних закладах м. Первомайська, та Первомайського району в вересні проведений місячник «Увага! Діти на дорозі!».

Четвер,  21  вересня  2017  року


Поради населенню!

Як діяти, якщо ви опинилися в осередку пожежі...Середа,  20  вересня   2017  року


Поради населенню!П'ятниця,  15  вересня   2017  року


З 11 по 14 вересня 2017 року проводилась комплексна перевірка оцінки діяльності Доманівської районної адміністрації та органів місцевого самоврядування щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки.
Вівторок,  05  вересня   2017  року


04.09.17 року, на базі Арбузинської РДА пройшли заняття з посадовими особами району, які підлягають навчанню на обласних курсах удосконалення керівних кадрів.

Навчання членів ДПД
Четвер,  31  серпня   2017  року


На базі Людмилівського елеватору Братського району пройшли навчання членів добровільної пожежної дружини підприємства.

Зберегти ліси від пожежі
Середа,  30  серпня   2017  року


Лісова пожежа – це стихійне некероване поширення  вогню по лісових площах. Майже 80% всіх лісових пожеж виникає у результаті порушення населенням заходів пожежної безпеки та використання у процесі роботи в лісі несправної техніки. Тому необхідно дотримуватись виконання відповідних попереджувальних закладів
Спека - небезпека
Понеділок,  28  серпня   2017  року


Тривала спекотна погода в Україні призвела до виникнення в Миколаївській області 1472–х пожеж на відкритих територіях...

Багато знати - вміло діяти
Понеділок,  21  серпня   2017  року


В Центрі реінтеграції бездомних громадян в Інгульському районі міста Миколаєва проведено планове протипожежне тренування за темою: «Гасіння пожежі в електро- щитовій з елементами евакуації підопічних».

Понеділок,  14  серпня   2017  року


01-02.08.2017 року на базі Южноукраїнських курсів для працівників ТОВ «ГЕЛІОС–2012 ЮК» зайнятих на роботах з підвищеною пожежною небезпекою проведені заняття з питань пожежної безпеки (пожежно–технічного мінімуму).
Безпека купання та відпочинку на водоймі
Вівторок,  25  липня   2017  року


В липні місяці педагогічні працівники Первомайських міських курсів спільно з плавцями-рятувальниками рятувального посту міського пляжу «Радуга», що розташований на березі річки «Південний Буг» , провели профілактично-інформаційний рейд на території пляжу.
Правила поведінки під час спеки
Понеділок,  24  липня   2017  року


Поради населенню!

Літня спека - справжнє випробування, особливо для тих, хто змушений залишитися в місті.
З метою попередження виникнення небезпечних для здоров’я та життя людини наслідків впливу високої температури повітря Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Миколаївський області пропонує дотримуватися наступних правил поведінки....

Комплексна перевірка Арбузинського району
Четвер,  20  липня   2017  року


На виконання вимог ст.65 Кодексу цивільного захисту України, у період з 17 по 20 липня 2017 року проводилась комплексна перевірка оцінки діяльності Арбузинської районної адміністрації та органів місцевого самоврядування