Elmore Stout Meet BVI

Licensed to British Virgin Islands High School
                                       Hy-Tek's Meet Manager 3/29/2010 10:40 AM
               ELMORE STOUTTHIGH SCHOOL - 3/25/2010 to 3/26/2010               
                       2010 TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS                        
                  Road Town, Tortola, British Virgin Islands                   
                                    Results                                    
 
Event 1  Boys Shot Put JUNIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Rodgers, Relando             House 4                           8.60m   10   
  2 Potter, Malik                House 3                           7.69m    8   
  3 Moses, Dylan                 House 1                           6.62m    6   
  4 David, Akimbo                House 3                           6.01m    4   
  5 Brown, Jason                 House 2                           5.55m    2   
  6 Flemming, Malique            House 1                           5.52m    1   
  7 Stevens, Chrisandie          House 2                           4.85m  
  8 Bell, Shaquille              House 4                           4.63m  
 
Event 2  Girls High Jump INTERMEDIATE
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Huggins, Kelisha             House 4                           1.40m   10   
  2 McCall, Ashley               House 3                          J1.40m    8   
  3 Crabbe, K'Deja               House 4                           1.35m    6   
  4 Pickerin, Shonda             House 1                           1.30m    4   
  5 Greenaway, Ayoka             House 2                           1.25m    2   
  6 McCloud, D'Kaisia            House 3                          J1.25m    1   
  7 Daniel, Aiesha               House 1                          J1.25m  
 
Event 3  Girls Javelin Throw INTERMEDIATE
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gumbs, Tynelle               House 1                          21.02m   10   
  2 Potter, Jelisa               House 3                          19.55m    8   
  3 Gumbs, Trevia                House 2                          18.67m    6   
  4 Thomas, Joi-Ann              House 4                          16.80m    4   
  5 Peters, Shian                House 3                          15.87m    2   
  6 Durante, Soraya              House 4                          15.15m    1   
  7 Corea, Latisha               House 2                          12.75m  
  8 Gordon, Anais                House 1                          11.98m  
 
Event 5  Girls 1500 Meter Run INTERMEDIATE
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Richards, Shanea             House 2                         5:34.85   10   
  2 Huggins, Kelisha             House 4                         6:29.30    8   
  3 Hucey, Shanice               House 2                         6:49.54    6   
  4 Baker, Shemorne              House 1                         6:58.73    4   
  5 Riley, Jonelle               House 3                         7:11.08    2   
  6 Blaize, Shaquilla            House 3                         8:01.51    1   
  7 Gordon, Anais                House 1                         8:10.76  
 
Event 6  Boys 1500 Meter Run INTERMEDIATE
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Moses, Tarique               House 2                         4:52.88   10   
  2 Smith, Naje                  House 2                         4:53.48    8   
  3 Smith, Joseph                House 3                         4:54.37    6   
  4 Smith, Yohance               House 3                         5:20.18    4   
  5 Donovan, Andre               House 4                         5:39.31    2   
  6 Joseph, Salem                House 4                         5:45.13    1   
  7 Benjamin, Anson              House 1                         7:29.23  
 
Event 7  Boys 1500 Meter Run SENIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Dagou, Shamoii               House 3                         4:44.52   10   
  2 Nickie, Akil                 House 4                         4:48.33    8   
  3 Francis, Richard             House 2                         5:07.82    6   
  4 Fahie, Brandon               House 1                         5:20.61    4   
  5 Taylor, Raheel               House 3                         5:32.14    2   
  6 Francois, Arondelle          House 4                         6:13.77    1   
  7 Heskey, Javeron              House 2                         6:29.66  
  8 Pickering, Sionel            House 1                         6:35.39  
 
Event 8  Girls 100 Meter Dash JUNIOR
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Huggins, Nelda               House 1                           12.80  -1.6  10   
  2 Niles, Shaundi               House 3                           14.34  -1.6   8   
  3 Collins, Shakeya             House 1                           14.38  -1.6   6   
  4 Phillip, Amarah              House 4                           14.55  -1.6   4   
  5 Fahie, Shoniqua              House 2                           14.65  -1.6   2   
  6 Romney, Danyah               House 4                           14.72  -1.6   1   
  7 Hodge, Shemika               House 2                           15.37  -1.6 
  8 Solomon, Nadia               House 3                           15.64  -1.6 
 
Event 9  Boys 100 Meter Dash JUNIOR
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Douglas, Deshawn             House 4                           12.75   NWI  10   
  2 McMaster, Kyron              House 1                           12.80   NWI   8   
  3 Femming, Akiel               House 3                           13.27   NWI   6   
  4 Osborne, Tahj                House 1                           13.45   NWI   4   
  5 Flemming, Akim               House 2                           13.67   NWI   2   
  6 Todman, Ronique              House 3                           14.43   NWI   1   
  7 Dabreo, Dequante             House 2                           15.08   NWI 
 
Event 10  Girls 100 Meter Dash INTERMEDIATE
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Claxton, Natisha             House 2                           13.08  -0.9  10   
  2 McCall, Ashley               House 3                           13.16  -0.9   8   
  3 Lacey, Jonel                 House 4                           13.82  -0.9   6   
  4 Thomposon, Oshin             House 1                           14.64  -0.9   4   
  5 Antoine, Fayana              House 4                           14.91  -0.9   2   
  6 Pickerin, Shonda             House 1                           15.23  -0.9   1   
  7 Harrigan, Shakima            House 2                           15.61  -0.9 
 
Event 11  Boys 100 Meter Dash INTERMEDIATE
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Andrew, Brandon              House 4                           11.80  -2.2  10   
  2 Stevens, Shacoy              House 2                           12.29  -2.2   8   
  3 David, Royce                 House 4                           12.45  -2.2   6   
  4 Hendrickson, Larry           House 3                           12.60  -2.2   4   
  5 Benjamin, Shaquille          House 1                           12.98  -2.2   2   
  6 Ricketts, Romaine            House 1                           13.09  -2.2   1   
  7 Merritt, Tishawn             House 2                           13.33  -2.2 
  8 Corea, Colen                 House 3                           13.43  -2.2 
 
Event 12  Girls 100 Meter Dash SENIOR
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Robinson, Darnetia           House 4                           12.50  -2.1  10   
  2 Lloyd, Neisa                 House 1                           14.06  -2.1   8   
  3 Glasco, Dariana              House 4                           14.80  -2.1   6   
  4 Powell, Kennisha             House 3                           15.17  -2.1   4   
  5 Jeffers, Shaira              House 3                           15.49  -2.1   2   
  6 Burke, Shakela               House 2                           15.68  -2.1   1   
  7 Cline, Annesha               House 1                           15.84  -2.1 
  8 Webbe, Jaidene               House 2                           17.33  -2.1 
 
Event 13  Boys 100 Meter Dash SENIOR
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Alexander, Jamal             House 1                           11.60  -2.9  10   
  2 McLogg, Clayton              House 1                           12.05  -2.9   8   
  3 Telemaque, Jeremy            House 3                           12.12  -2.9   6   
  4 Frazer, Tramore              House 3                           12.29  -2.9   4   
  5 Thomas, Dimari               House 4                           12.37  -2.9   2   
  6 Huggins, Tehmahl             House 2                           12.43  -2.9   1   
  7 Rhymer, Jonathan             House 4                           13.02  -2.9 
  7 Arrington, Royanson          House 2                           13.02  -2.9 
 
Event 14  Boys Long Jump INTERMEDIATE
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Andrew, Brandon              House 4                           5.86m   NWI  10   
  2 Kelly, Ryan                  House 4                           5.29m   NWI   8   
  3 Smith, Yohance               House 3                           4.99m   NWI   6   
  4 Brewley, Tray                House 2                           4.82m   NWI   4   
  5 Hendrickson, Larry           House 3                           4.74m   NWI   2   
  6 Desmoulon, Deangelou         House 1                           4.31m   NWI   1   
  7 Ricketts, Romaine            House 1                           4.13m   NWI 
 -- Trim, Shemar                 House 2                              ND   NWI 
 
Event 15  Boys Shot Put SENIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wells, Lon                   House 1                          11.86m   10   
  2 Brathwaite, Jameal           House 4                          11.84m    8   
  3 Arrington, Royanson          House 2                          10.41m    6   
  4 Stoutt, Andrew               House 3                           9.96m    4   
  5 Phillips, Tavon              House 3                           9.43m    2   
  6 Gumbs, Trevon                House 2                           8.90m    1   
  7 Watts, Roshan                House 1                           8.68m  
  8 Vanterpool, Khoy             House 4                           7.14m  
 
Event 16  Girls 400 Meter Dash JUNIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Moses, Tarika                House 3                         1:01.88   10   
  2 Erickson, Deya               House 2                         1:02.53    8   
  3 Warner, Lakeisha             House 4                         1:02.65    6   
  4 Hodge, Chemoia               House 1                         1:15.27    4   
  5 Niles, Shaundi               House 3                         1:16.57    2   
  6 Pierre, Shaniqua             House 2                         1:20.01    1   
 
Event 17  Boys 400 Meter Dash JUNIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hastings, Makeem             House 4                           58.46   10   
  2 Douglas, Deshawn             House 4                         1:00.77    8   
  3 Malone, Tahj                 House 3                         1:02.03    6   
  4 Ophelia, J'Marie             House 3                         1:07.18    4   
  5 Dagou, Jamori                House 1                         1:09.56    2   
  6 McMillan, Shavon             House 1                         1:12.11    1   
  7 Stevens, Chrisandie          House 2                         1:16.80  
  8 Morgan, Dimario              House 2                         1:34.43  
 
Event 18  Girls 400 Meter Dash INTERMEDIATE
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Smith, Nialya                House 3                         1:00.51   10   
  2 Olliver, Shanique            House 2                         1:04.67    8   
  3 Wheatley, Shana-kay          House 1                         1:06.13    6   
  4 George, Shereen              House 3                         1:10.02    4   
 
Event 19  Boys 400 Meter Dash INTERMEDIATE
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Smith, Naje                  House 2                           53.52   10   
  2 Joseph, Ebenezer             House 4                           53.95    8   
  3 Todman, Kenton               House 2                           54.53    6   
  4 David, Royce                 House 4                           54.70    4   
  5 Smith, Joseph                House 3                           54.73    2   
  6 Hendrickson, Larry           House 3                           56.95    1   
  7 Desmoulon, Deangelou         House 1                         1:03.29  
  8 Penn, Shakhoy                House 1                         1:24.83  
 
Event 20  Girls 400 Meter Dash SENIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Robinson, Darnetia           House 4                           59.69   10   
  2 Warner, Tarika               House 4                         1:00.11    8   
  3 Percival, Sabrina            House 3                         1:17.30    6   
  4 Cline, Annesha               House 1                         1:21.09    4   
  5 Frederick, Lauren            House 3                         1:24.79    2   
  6 Charles, Danielle            House 1                         1:30.50    1   
  7 Smith, Bria                  House 2                         1:36.04  
 
Event 21  Boys 400 Meter Dash SENIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Taylor, Raheem               House 4                           52.34   10   
  2 Nickie, Akil                 House 4                           53.53    8   
  3 Dagou, Shamoii               House 3                           54.42    6   
  4 Huggins, Tehmahl             House 2                           54.60    4   
  5 Vanterpool, Travis           House 1                           54.96    2   
  6 Telemaque, Jeremy            House 3                           58.01    1   
  7 Leonard, Jevon               House 1                         1:13.63  
 
Event 22  Girls 4x100 Meter Relay JUNIOR
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Flemming House 3  'A'                                          54.49   10   
     1) Solomon, Nadia                  2) Niles, Shaundi                 
     3) Smith, Dje'Moyia                4) Glasgow, Amalia                
  2 Lettsome House 1  'A'                                          54.56    8   
     1) Hodge, Chemoia                  2) Hopkins, J'Nae                 
     3) Payne, Stephanie                4) Collins, Shakeya               
  3 Carlisle House 4  'A'                                          56.25    6   
     1) Warner, Lakeisha                2) Phillip, Amarah                
     3) Leonard, Monifah                4) Romney, Danyah                 
  4 O'Neal House 2  'A'                                            58.13    4   
     1) Fahie, Shoniqua                 2) Matthew, Daijha                
     3) Erickson, Deya                  4) Pierre, Shaniqua               
 
Event 23  Boys 4x100 Meter Relay JUNIOR
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lettsome House 1  'A'                                          51.74   10   
     1) McMaster, Kyron                 2) Osborne, Tahj                  
     3) Dagou, Jamori                   4) Smith, Ashawn                  
  2 Flemming House 3  'A'                                          53.76    8   
     1) Malone, Tahj                    2) Femming, Akiel                 
     3) Victor, Joash                   4) Winter, Khalil                 
  3 O'Neal House 2  'A'                                            55.41    6   
     1) Lewis, Ackim                    2) Flemming, Akim                 
     3) Dabreo, Dequante                4) Dasent, Llewellyne             
  4 Carlisle House 4  'A'                                        1:06.40    4   
     1) Hastings, Makeem                2) Freeman, Jahmaal               
     3) St. Rose, Jamoll                4) King, Kelston                  
 
Event 24  Girls 4x100 Meter Relay INTERMEDIATE
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Flemming House 3  'A'                                          52.34   10   
     1) Smith, Nialya                   2) Samuel, Chenaki                
     3) McCall, Ashley                  4) Potter, Jelisa                 
  2 Carlisle House 4  'A'                                          52.86    8   
     1) Crabbe, K'Deja                  2) Huggins, Kelisha               
     3) Lacey, Jonel                    4) Antoine, Fayana                
  3 O'Neal House 2  'A'                                            53.48    6   
     1) Claxton, Natisha                2) Olliver, Shanique              
     3) Richards, Shanea                4) Smith, Khadijah                
  4 Lettsome House 1  'A'                                          59.25    4   
     1) Thomposon, Oshin                2) Gonzalez, Karen                
     3) Sullivan, Arianna               4) Freeman, Kyrah                 
 
Event 25  Boys 4x100 Meter Relay INTERMEDIATE
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Carlisle House 4  'A'                                          47.46   10   
     1) Joseph, Ebenezer                2) Jennings, Treyshawn            
     3) Andrew, Brandon                 4) Etienne, Kareem                
  2 O'Neal House 2  'A'                                            47.47    8   
     1) Stevens, Shacoy                 2) Todman, Kenton                 
     3) Smith, Naje                     4) Younis, Jared                  
  3 Flemming House 3  'A'                                          49.96    6   
     1) Corea, Colen                    2) Smith, Joseph                  
     3) Hendrickson, Larry              4) Smith, Yohance                 
  4 Lettsome House 1  'A'                                          54.68    4   
     1) Benjamin, Shaquille             2) Ricketts, Romaine              
     3) Benjamin, Anson                 4) Bruce, Jeremy                  
 
Event 26  Girls 4x100 Meter Relay SENIOR
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Carlisle House 4  'A'                                          51.75   10   
     1) Forbes, Shanika                 2) Victor, Jamelia                
     3) Robinson, Darnetia              4) Warner, Tarika                 
  2 Flemming House 3  'A'                                          58.29    8   
     1) Powell, Kennisha                2) Blyden, Dwanya                 
     3) Percival, Sabrina               4) Jeffers, Shaira                
  3 Lettsome House 1  'A'                                          59.05    6   
     1) Cline, Annesha                  2) Lloyd, Neisa                   
     3) Todman, Khalisha                4) Barnes, Tanisha                
  4 O'Neal House 2  'A'                                          1:02.06    4   
     1) Crandall, Altisha               2) Burke, Shakela                 
     3) Stoutt, Kaynesha                4) Webbe, Jaidene                 
 
Event 27  Boys 4x100 Meter Relay SENIOR
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lettsome House 1  'A'                                          45.62   10   
     1) Eddy, Curtis                    2) Smith, Leshaugn                
     3) McLogg, Clayton                 4) Alexander, Jamal               
  2 Carlisle House 4  'A'                                          46.76    8   
     1) Nickie, Akil                    2) Taylor, Raheem                 
     3) Brathwaite, Jameal              4) Thomas, Dimari                 
  3 Flemming House 3  'A'                                          46.89    6   
     1) Smith, Deron                    2) Dagou, Shamoii                 
     3) Telemaque, Jeremy               4) Phillips, Tavon                
  4 O'Neal House 2  'A'                                            47.29    4   
     1) Blyden, Raheem                  2) Gumbs, Trevon                  
     3) Callwood, Damion                4) Phillip, Tyrone                
 
Event 29  Boys Shot Put INTERMEDIATE
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Etienne, Kareem              House 4                          11.50m   10   
  2 Leonard, Dequan              House 4                           9.03m    8   
  3 Hamlet, Lordon               House 3                           8.90m    6   
  4 Cox, Andrew                  House 3                           8.64m    4   
  5 Vanterpool, Kevin            House 2                           8.62m    2   
  6 Challenger, Ofari            House 1                           8.17m    1   
  7 Younis, Jared                House 2                           7.17m  
 
Event 30  Girls Long Jump JUNIOR
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Warner, Lakeisha             House 4                           4.52m   NWI  10   
  2 Huggins, Nelda               House 1                           4.34m   NWI   8   
  3 Choucoutou, Kahlea           House 1                           3.99m   NWI   6   
  4 Solomon, Nadia               House 3                           3.93m   NWI   4   
  5 Matthew, Daijha              House 2                           3.79m   NWI   2   
  6 Glasgow, Amalia              House 3                           3.72m   NWI   1   
  7 Fahie, Shoniqua              House 2                           3.63m   NWI 
 -- Sampson, Nikita              House 4                              ND   NWI 
 
Event 31  Boys High Jump INTERMEDIATE
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Smith, Joseph                House 3                           1.65m   10   
  2 Moses, Tarique               House 2                           1.61m    8   
  3 Potter, Clyde                House 4                           1.50m    5   
  3 Turnbull, Andre              House 2                           1.50m    5   
  5 Samuel, Daniel               House 3                           1.40m    2   
  6 Kelly, Ryan                  House 4                           1.35m    1   
  7 Benjamin, Anson              House 1                          J1.35m  
 
Event 32  Girls 800 Meter Run JUNIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Moses, Tarika                House 3                         2:35.28   10   
  2 Smith, Dje'Moyia             House 3                         2:43.62    8   
  3 Erickson, Deya               House 2                         2:47.44    6   
  4 Hodge, Chemoia               House 1                         3:16.83    4   
  5 Joseph, Kayla                House 4                         3:29.15    2   
  6 Baird, Renay                 House 4                         3:32.06    1   
  7 Pierre, Shaniqua             House 2                         3:32.32  
 -- Fonseca, Deamber             House 1                             DNF  
 
Event 33  Boys 800 Meter Run JUNIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hastings, Makeem             House 4                         2:24.91   10   
  2 Dagou, Jamori                House 1                         2:30.94    8   
  3 Malone, Tahj                 House 3                         2:33.60    6   
  4 Victor, Joash                House 3                         2:43.18    4   
  5 Smith, Ashawn                House 1                         2:44.87    2   
  6 St. Rose, Jamoll             House 4                         3:07.70    1   
  7 Noel, Deraun                 House 2                         3:16.17  
  8 Morgan, Dimario              House 2                         4:06.87  
 
Event 34  Girls 800 Meter Run INTERMEDIATE
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Smith, Nialya                House 3                         2:28.28   10   
  2 Richards, Shanea             House 2                         2:38.10    8   
  3 Riley, Jonelle               House 3                         3:06.11    6   
  4 Claxton, Natisha             House 2                         3:17.56    4   
  5 Baker, Shemorne              House 1                         3:21.69    2   
  6 Gordon, Anais                House 1                         3:21.90    1   
 
Event 35  Boys 800 Meter Run INTERMEDIATE
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Moses, Tarique               House 2                         2:11.13   10   
  2 Smith, Naje                  House 2                         2:13.22    8   
  3 Smith, Joseph                House 3                         2:13.32    6   
  4 Joseph, Ebenezer             House 4                         2:14.44    4   
  5 Leonard, Dequan              House 4                         2:24.15    2   
  6 Hendrickson, Larry           House 3                         2:31.76    1   
  7 Desmoulon, Deangelou         House 1                         2:45.19  
  8 Bruce, Jeremy                House 1                         3:31.50  
 
Event 36  Girls 800 Meter Run SENIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Warner, Tarika               House 4                         2:46.62   10   
  2 Victor, Jamelia              House 4                         2:55.03    8   
  3 Joseph, Abigail              House 1                         3:22.25    6   
  4 Cline, Annesha               House 1                         3:28.77    4   
  5 Percival, Sabrina            House 3                         3:32.56    2   
  6 Frederick, Lauren            House 3                         3:37.41    1   
  7 Pickiering, Diana            House 2                         4:16.35  
  8 Crandall, Altisha            House 2                         4:56.40  
 
Event 37  Boys 800 Meter Run SENIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Nickie, Akil                 House 4                         2:06.86   10   
  2 Dagou, Shamoii               House 3                         2:12.76    8   
  3 Carey, Nigel                 House 4                         2:26.93    6   
  4 Cain, Marlon                 House 1                         2:28.27    4   
  5 Stoutt, Andrew               House 3                         2:33.62    2   
  6 Frazer, LG                   House 2                         2:36.31    1   
  7 Tyson, Dondre                House 1                         2:37.47  
  8 Pitt, Jeremy                 House 2                         2:37.55  
 
Event 38  Boys Long Jump SENIOR
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Blyden, Dione                House 2                           6.22m   NWI  10   
  2 Smith, Deron                 House 3                           6.14m   NWI   8   
  3 Wells, Lon                   House 1                           6.08m   NWI   6   
  4 Stoutt, Andrew               House 3                           5.67m   NWI   4   
  5 Carey, Nigel                 House 4                           5.65m   NWI   2   
  6 Smith, Leshaugn              House 1                           5.64m   NWI   1   
  7 Gumbs, Trevon                House 2                           5.51m   NWI 
 
Event 39  Boys Javelin Throw INTERMEDIATE
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Etienne, Kareem              House 4                          41.80m   10   
  2 Smith, Joseph                House 3                          40.20m    8   
  3 Vanterpool, Kevin            House 2                          30.81m    6   
  4 Croal, Giovanni              House 3                          27.26m    4   
  5 Challenger, Ofari            House 1                          25.75m    2   
  6 Rodney, Nathan               House 4                          19.13m    1   
  7 Pringle, Tyrel               House 2                          15.00m  
 
Event 40  Girls 200 Meter Dash JUNIOR
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Huggins, Nelda               House 1                           26.18  -2.0  10   
  2 Moses, Tarika                House 3                           26.73  -2.0   8   
  3 Warner, Lakeisha             House 4                           28.29  -2.0   6   
  4 Collins, Shakeya             House 1                           29.83  -2.0   4   
  5 Fahie, Shoniqua              House 2                           31.91  -2.0   2   
  6 Leonard, Monifah             House 4                           32.50  -2.0   1   
  7 Pierre, Shaniqua             House 2                           33.46  -2.0 
  8 Glasgow, Amalia              House 3                           34.80  -2.0 
 
Event 41  Boys 200 Meter Dash JUNIOR
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Hastings, Makeem             House 4                           27.69  -3.5  10   
  2 Wattley, Vincent             House 1                           27.90  -3.5   8   
  3 Femming, Akiel               House 3                           27.98  -3.5   6   
  4 Osborne, Tahj                House 1                           28.15  -3.5   4   
  5 Flemming, Akim               House 2                           28.69  -3.5   2   
  6 Winter, Khalil               House 3                           29.54  -3.5   1   
  7 Lewis, Ackim                 House 2                           29.76  -3.5 
  8 St. Rose, Jamoll             House 4                           29.81  -3.5 
 
Event 42  Girls 200 Meter Dash INTERMEDIATE
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Claxton, Natisha             House 2                           27.11   NWI  10   
  2 McCall, Ashley               House 3                           27.42   NWI   8   
  3 Crabbe, K'Deja               House 4                           28.27   NWI   6   
  4 Olliver, Shanique            House 2                           28.39   NWI   4   
  5 Lacey, Jonel                 House 4                           28.75   NWI   2   
  6 Samuel, Chenaki              House 3                           29.23   NWI   1   
  7 Pickerin, Shonda             House 1                           32.86   NWI 
 
Event 43  Boys 200 Meter Dash INTERMEDIATE
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Andrew, Brandon              House 4                           24.02   NWI  10   
  2 David, Royce                 House 4                           24.39   NWI   8   
  3 Todman, Kenton               House 2                           24.53   NWI   5   
  3 Stevens, Shacoy              House 2                           24.53   NWI   5   
  5 Hendrickson, Larry           House 3                           25.19   NWI   2   
  6 Ricketts, Romaine            House 1                           26.82   NWI   1   
  7 Corea, Colen                 House 3                           27.43   NWI 
 
Event 44  Girls 200 Meter Dash SENIOR
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Victor, Jamelia              House 4                           29.25  -2.4  10   
  2 Lloyd, Neisa                 House 1                           30.19  -2.4   8   
  3 Robinson, Darnetia           House 4                           30.40  -2.4   6   
  4 Phipps, Samona               House 3                           30.75  -2.4   4   
  5 Jeffers, Shaira              House 3                           33.67  -2.4   2   
  6 Burke, Shakela               House 2                           35.99  -2.4   1   
 
Event 45  Boys 200 Meter Dash SENIOR
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Alexander, Jamal             House 1                           23.52  -3.1  10   
  2 Frazer, Tramore              House 3                           24.37  -3.1   8   
  3 Telemaque, Jeremy            House 3                           24.47  -3.1   6   
  4 Blyden, Raheem               House 2                           24.54  -3.1   4   
  5 Thomas, Dimari               House 4                           25.44  -3.1   2   
  6 McLogg, Clayton              House 1                           25.72  -3.1   1   
  7 Callwood, Damion             House 2                           25.86  -3.1 
  8 Rhymer, Jonathan             House 4                           28.20  -3.1 
 
Event 46  Girls 4x400 Meter Relay JUNIOR
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lettsome House 1  'A'                                        4:58.26   10   
     1) Hodge, Chemoia                  2) Huggins, Nelda                 
     3) Collins, Shakeya                4) Hopkins, J'Nae                 
  2 O'Neal House 2  'A'                                          5:17.82    8   
     1) Erickson, Deya                  2) Pierre, Shaniqua               
     3) Matthew, Daijha                 4) Pierre, Akia                   
  3 Flemming House 3  'A'                                        5:42.74    6   
     1) Niles, Shaundi                  2) Moses, Tarika                  
     3) Smith, Dje'Moyia                4) Glasgow, Amalia                
 
Event 47  Boys 4x400 Meter Relay JUNIOR
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lettsome House 1  'A'                                        4:17.74   10   
     1) McMaster, Kyron                 2) Dagou, Jamori                  
     3) McMillan, Shavon                4) Wattley, Vincent               
  2 Flemming House 3  'A'                                        4:33.79    8   
     1) Malone, Tahj                    2) Femming, Akiel                 
     3) Winter, Khalil                  4) Victor, Joash                  
  3 O'Neal House 2  'A'                                          4:56.40    6   
     1) Dabreo, Dequante                2) Lewis, Ackim                   
     3) Morgan, Dimario                 4) Noel, Deraun                   
 
Event 48  Girls 4x400 Meter Relay INTERMEDIATE
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 O'Neal House 2  'A'                                          4:26.23   10   
     1) Richards, Shanea                2) Smith, Khadijah                
     3) Olliver, Shanique               4) Pope, Kerleen                  
  2 Flemming House 3  'A'                                        4:29.20    8   
     1) Smith, Nialya                   2) Samuel, Chenaki                
     3) McCall, Ashley                  4) George, Shereen                
  3 Lettsome House 1  'A'                                        4:48.87    6   
     1) Pickerin, Shonda                2) Baker, Shemorne                
     3) Wheatley, Shana-kay             4) Freeman, Kyrah                 
  4 Carlisle House 4  'A'                                        4:57.96    4   
     1) Graham, Annecha                 2) Leonard, Korena                
     3) Huggins, Kelisha                4) Carey, Kyana                   
 
Event 49  Boys 4x400 Meter Relay INTERMEDIATE
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 O'Neal House 2  'A'                                          3:35.02   10   
     1) Stevens, Shacoy                 2) Todman, Kenton                 
     3) Moses, Tarique                  4) Smith, Naje                    
  2 Carlisle House 4  'A'                                        3:44.61    8   
     1) Joseph, Ebenezer                2) David, Royce                   
     3) Lewis, Tyler                    4) Leonard, Dequan                
  3 Flemming House 3  'A'                                        3:52.74    6   
     1) Smith, Yohance                  2) Smith, Joseph                  
     3) Hendrickson, Larry              4) Stapleton, Nkosane             
 
Event 50  Girls 4x400 Meter Relay SENIOR
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Carlisle House 4  'A'                                        4:53.01   10   
     1) Warner, Tarika                  2) Victor, Jamelia                
     3) Robinson, Darnetia              4) Glasco, Dariana                
  2 Flemming House 3  'A'                                        5:46.57    8   
     1) Frederick, Lauren               2) Blyden, Dwanya                 
     3) Percival, Sabrina               4) Phipps, Samona                 
  3 Lettsome House 1  'A'                                        5:50.59    6   
     1) Cline, Annesha                  2) Charles, Danielle              
     3) Joseph, Abigail                 4) Lloyd, Neisa                   
 
Event 51  Boys 4x400 Meter Relay SENIOR
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Carlisle House 4  'A'                                        3:45.58   10   
     1) Nickie, Akil                    2) Thomas, Dimari                 
     3) Brathwaite, Jameal              4) Carey, Nigel                   
  2 Lettsome House 1  'A'                                        3:47.00    8   
     1) Vanterpool, Travis              2) McLogg, Clayton                
     3) Cain, Marlon                    4) Fahie, Brandon                 
  3 O'Neal House 2  'A'                                          3:52.19    6   
     1) Huggins, Tehmahl                2) Frazer, LG                     
     3) Gumbs, Trevon                   4) Francis, Richard               
  4 Flemming House 3  'A'                                        4:05.32    4   
     1) Dagou, Shamoii                  2) Wharton, Germaine              
     3) Taylor, Raheel                  4) Stoutt, Andrew                 
 
Event 52  Girls 1500 Meter Run JUNIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Moses, Tarika                House 3                         5:38.72   10   
  2 Warner, Lakeisha             House 4                         5:48.42    8   
  3 Erickson, Deya               House 2                         5:50.09    6   
  4 Smith, Dje'Moyia             House 3                         5:53.85    4   
  5 Hodge, Chemoia               House 1                         7:07.64    2   
  6 Baker, Shemorne              House 1                         8:14.43    1   
  7 Cheltenham, Nekhoya          House 4                         8:19.12  
 
Event 53  Boys 1500 Meter Run JUNIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Douglas, Deshawn             House 4                         5:26.16   10   
  2 Hastings, Makeem             House 4                         5:32.41    8   
  3 Malone, Tahj                 House 3                         5:33.19    6   
  4 Smith, Ashawn                House 1                         5:57.18    4   
  5 Victor, Joash                House 3                         6:03.93    2   
  6 Stevens, Chrisandie          House 2                         6:35.04    1   
  7 McMillan, Shavon             House 1                         6:38.32  
 
Event 54  Girls Long Jump INTERMEDIATE
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Claxton, Natisha             House 2                           4.50m   NWI  10   
  2 George, Shereen              House 3                           4.36m   NWI   8   
  3 McCall, Ashley               House 3                           4.28m   NWI   6   
  4 Smith, Khadijah              House 2                           4.15m   NWI   4   
  5 Meyers, Talisa               House 1                           3.89m   NWI   2   
  6 Pickerin, Shonda             House 1                           3.68m   NWI   1   
 
Event 55  Boys Javelin Throw JUNIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Christopher, Shamoy          House 4                          27.26m   10   
  2 Wattley, Vincent             House 1                          26.51m    8   
  3 Williams, Malique            House 3                          21.28m    6   
  4 David, Akimbo                House 3                          19.83m    4   
  5 Dabreo, Dequante             House 2                          19.47m    2   
  6 David, Tyrelle               House 1                          14.65m    1   
 
Event 56  Girls Shot Put JUNIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gordon, Kiwana               House 2                           7.99m   10   
  2 Sprauve, Rhea                House 2                           7.49m    8   
  3 Thomas, Kailah               House 1                           6.39m    6   
  4 Castello, Shenelle           House 3                           5.49m    4   
  5 Dore, Sherida                House 4                           4.35m    2   
  6 Fonseca, Deamber             House 1                           4.26m    1   
 -- Collin, Kerianne             House 3                            FOUL  
 
Event 57  Girls Shot Put INTERMEDIATE
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gumbs, Tynelle               House 1                           7.79m   10   
  2 Gumbs, Trevia                House 2                           7.45m    8   
  3 Corea, Latisha               House 2                           7.11m    6   
  4 Thomas, Joi-Ann              House 4                           7.03m    4   
  5 Dalmida, Jean                House 3                           6.90m    2   
  6 Durante, Soraya              House 4                           6.53m    1   
  7 Barry, Kia                   House 3                           6.20m  
  8 Barzey, Shanique             House 1                           5.45m  
 
Event 58  Girls Shot Put SENIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Anthony, Candacia            House 3                           7.59m   10   
  2 Smith, Tishema               House 1                           7.21m    8   
  3 Percival, Sabrina            House 3                           6.67m    6   
  4 James, Sheanelle             House 1                           6.53m    4   
  5 Maduro, Jahkema              House 4                           6.36m    2   
  6 Jackson, Shameka             House 4                           4.15m    1   
 
Event 59  Boys Discus Throw JUNIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 David, Akimbo                House 3                          20.42m   10   
  2 Ophelia, J'Marie             House 3                          19.65m    8   
  3 Flemming, Malique            House 1                          16.08m    6   
  4 Davis, Selwin                House 2                          15.33m    4   
  5 King, Kelston                House 4                          15.23m    2   
  6 McMaster, Kyron              House 1                          14.52m    1   
  7 Meyers, Justin               House 2                          12.19m  
  8 Bell, Shaquille              House 4                          11.24m  
 
Event 60  Boys Discus Throw INTERMEDIATE
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Etienne, Kareem              House 4                          31.00m   10   
  2 Leonard, Dequan              House 4                          24.39m    8   
  3 Cox, Andrew                  House 3                          21.82m    6   
  4 Vanterpool, Kevin            House 2                          20.69m    4   
  5 Younis, Jared                House 2                          19.02m    2   
  6 Glasgow, Orran               House 1                          17.97m    1   
 
Event 61  Boys Discus Throw SENIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wells, Lon                   House 1                          32.61m   10   
  2 Stoutt, Andrew               House 3                          29.21m    8   
  3 Alexander, Jamal             House 1                          26.37m    6   
  4 Stevens, Josh                House 2                          25.85m    4   
  5 Charles, Waldo               House 4                          25.37m    2   
 
Event 62  Boys Triple Jump JR-INT
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Andrew, Brandon              House 4                          11.87m   NWI  10   
  2 Matthew, D'Moi               House 4                          11.45m   NWI   8   
  3 Smith, Yohance               House 3                          10.98m   NWI   6   
  4 Moses, Tarique               House 2                          10.83m   NWI   4   
  5 McMaster, Kyron              House 1                          10.29m   NWI   2   
  6 Turnbull, Andre              House 2                           9.91m   NWI   1   
  7 Croal, Giovanni              House 3                           9.90m   NWI 
  8 Dagou, Jamori                House 1                           8.96m   NWI 
 
Event 63  Boys Triple Jump SR-INT
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Blyden, Dione                House 2                          12.76m   NWI  10   
  2 Alexander, Jamal             House 1                          12.15m   NWI   8   
  3 Francois, Arondelle          House 4                          12.05m   NWI   6   
  4 Frazer, Tramore              House 3                          11.59m   NWI   4   
  5 Telemaque, Jeremy            House 3                          11.31m   NWI   2   
  6 Fahie, Brandon               House 1                          11.09m   NWI   1   
  7 Forde, Cadeem                House 4                          10.88m   NWI 
 
Event 64  Girls Discus Throw JUNIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Thomas, Kailah               House 1                          17.81m   10   
  2 Dore, Sherida                House 4                          15.05m    8   
  3 Baptiste, Kayliqua           House 1                          14.78m    6   
  4 Gordon, Kiwana               House 2                          13.90m    4   
  5 Castello, Shenelle           House 3                          11.71m    2   
  6 Thomas, Janaia               House 3                           9.91m    1   
 
Event 65  Girls Discus Throw INTERMEDIATE
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Thomas, Joi-Ann              House 4                          22.88m   10   
  2 Claxton, Lakiesha            House 3                          20.39m    8   
  3 Gumbs, Trevia                House 2                          20.02m    6   
  4 Barry, Kia                   House 3                          18.53m    4   
  5 Gumbs, Tynelle               House 1                          18.45m    2   
  6 Corea, Latisha               House 2                          18.10m    1   
  7 Barzey, Shanique             House 1                          15.99m  
  8 Durante, Soraya              House 4                          15.09m  
 
Event 66  Girls Discus Throw SENIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Anthony, Candacia            House 3                          23.47m   10   
  2 Frederick, Lauren            House 3                          20.98m    8   
  3 Leonard, Deanna              House 2                          20.18m    6   
  4 Findlay, Donesha             House 1                          16.77m    4   
  5 Webbe, Jaidene               House 2                          14.59m    2   
  6 Barnes, Tanisha              House 1                          13.18m    1   
 
Event 67  Girls Triple Jump JR-INT
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 McCall, Ashley               House 3                           9.05m   NWI  10   
  2 Pickerin, Shonda             House 1                           8.81m   NWI   8   
  3 Claxton, Natisha             House 2                           8.34m   NWI   6   
  4 Thomas, Yadali               House 4                           7.50m   NWI   4   
  5 Smith, Khadijah              House 2                           7.01m   NWI   2   
 
Event 68  Girls Triple Jump SR-INT
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Warner, Tarika               House 4                           9.69m   NWI  10   
  2 Todman, Khalisha             House 1                           9.49m   NWI   8   
  3 George, Shereen              House 3                           9.29m   NWI   6   
  4 Blyden, Dwanya               House 3                           8.77m   NWI   4   
  5 Huggins, Kelisha             House 4                           8.42m   NWI   2   
  6 Freeman, Kyrah               House 1                           7.54m   NWI   1   
 
Event 69  Girls High Jump JUNIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Huggins, Nelda               House 1                           1.35m   10   
  2 Pierre, Shaniqua             House 2                           1.11m    8   
  3 Fahie, Shoniqua              House 2                           1.10m    6   
  4 Solomon, Nadia               House 3                           1.06m    4   
  5 Parsons, Xorria              House 4                           1.05m    2   
  6 Latchman, Khrisite           House 3                           1.00m    1   
 
Event 70  Boys High Jump JUNIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Flemming, Akim               House 2                           1.41m   10   
  2 Malone, Tahj                 House 3                           1.40m    8   
  3 McMaster, Kyron              House 1                           1.35m    6   
  4 Phillips, Rennie             House 3                           1.27m    4   
  5 Dagou, Jamori                House 1                           1.26m    2   
  6 Dabreo, Dequante             House 2                           1.25m    1   
  7 Esprit, Malachi              House 1                           1.20m  
  8 Freeman, Jahmaal             House 4                           1.15m  
 
Event 71  Girls High Jump SENIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Frederick, Lauren            House 3                           1.30m   10   
  2 Blyden, Dwanya               House 3                           1.26m    8   
  3 Todman, Khalisha             House 1                           1.25m    6   
  4 Hodge, Danielle              House 1                           1.16m    4   
  5 Glasco, Dariana              House 4                           1.15m    2   
  6 Jackson, Shameka             House 4                           1.10m    1   
 
Event 72  Boys High Jump SENIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Blyden, Dione                House 2                           1.95m   10   
  2 Telemaque, Jeremy            House 3                           1.70m    7   
  2 Carey, Nigel                 House 4                           1.70m    7   
  4 Smith, Deron                 House 3                           1.60m    4   
  5 Nickie, Akil                 House 4                           1.50m    2   
 
Event 73  Girls Javelin Throw SENIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Robinson, Darnetia           House 4                          22.70m   10   
  2 Smith, Tishema               House 1                          17.35m    8   
  3 Anthony, Candacia            House 3                          17.22m    6   
  4 James, Sheanelle             House 1                          16.39m    4   
  5 Leonard, Deanna              House 2                          16.20m    2   
  6 Blyden, Dwanya               House 3                          11.06m    1   
 
Event 74  Boys Javelin Throw SENIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Charles, Waldo               House 4                          43.94m   10   
  2 Stoutt, Andrew               House 3                          37.65m    8   
  3 Alexander, Jamal             House 1                          37.00m    6   
  4 Thomas, Dimari               House 4                          32.83m    4   
  5 Stevens, Josh                House 2                          32.21m    2   
  6 Pierre, Makimba              House 2                          24.94m    1   
 
Event 75  Girls Long Jump SENIOR
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Robinson, Darnetia           House 4                           5.23m   NWI  10   
  2 Warner, Tarika               House 4                           4.85m   NWI   8   
  3 Todman, Khalisha             House 1                           4.72m   NWI   6   
  4 Blyden, Dwanya               House 3                           4.27m   NWI   4   
  5 Ryan, Kaila                  House 3                           4.21m   NWI   2   
 
Event 76  Girls 3000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Smith, Nialya                House 3                        12:47.10   10   
  2 Moses, Tarika                House 3                        12:51.07    8   
  3 Warner, Lakeisha             House 4                        13:05.96    6   
  4 Richards, Shanea             House 2                        13:57.05    4   
  5 Erickson, Deya               House 2                        15:46.81    2   
  6 McKie, Alanda                House 4                        18:31.85    1   
  7 Dalmida, Jasmine             House 1                       J19:21.07    1   
  8 Gordon, Anais                House 1                       J24:49.59    1   
 
Event 77  Boys 5000 Meter Run OPEN
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Dagou, Shamoii               House 3                        19:28.09   10   
  2 Moses, Tarique               House 2                        19:33.80    8   
  3 Smith, Naje                  House 2                        19:46.09    6   
  4 Taylor, Raheel               House 3                        20:06.77    4   
  5 Nickie, Akil                 House 4                        21:32.68    2   
  6 Smith, Ashawn                House 1                        26:39.51    1   
  7 Carey, Nigel                 House 4                       J28:27.30    1   
  8 McMillan, Shavon             House 1                       J34:27.19    1   
 
Event 78  Girls Javelin Throw JUNIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Thomas, Janaia               House 3                          13.57m   10   
  2 Baptiste, Kayliqua           House 1                          13.45m    8   
  3 Thomas, Kailah               House 1                          12.42m    6   
  4 Castello, Shenelle           House 3                          11.65m    4   
  5 Gordon, Tyanna               House 2                          11.33m    2   
  6 Sprauve, Rhea                House 2                           9.44m    1   
 
Event 79  Girls 1500 Meter Run SENIOR
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Warner, Tarika               House 4                         6:32.60   10   
  2 Cline, Annesha               House 1                         7:20.20    8   
  3 Frederick, Lauren            House 3                         8:00.80    6   
  4 Joseph, Abigail              House 1                         8:09.20    4   
  5 Glasco, Dariana              House 4                         8:10.90    2   
  6 Smith, Bria                  House 2                         9:00.00    1   
 
Event 80  Boys Long Jump JUNIOR
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 McMaster, Kyron              House 1                           5.09m   NWI  10   
  2 Wattley, Vincent             House 1                           4.99m   NWI   8   
  3 Femming, Akiel               House 3                           4.81m   NWI   6   
  4 St. Rose, Jamoll             House 4                           4.59m   NWI   4   
  5 Flemming, Akim               House 2                           4.53m   NWI   2   
  6 Malone, Tahj                 House 3                           4.51m   NWI   1   
  7 Dabreo, Dequante             House 2                           4.38m   NWI 
  8 Freeman, Jahmaal             House 4                           4.14m   NWI 
 
Event 82  Boys 4x100 Meter Relay
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Althea Scatliffe Primary  'A'                                  57.43  
  2 St. Georges Primary  'A'                                       58.48  
  3 Alexandrina Maduro Primary  'A'                                59.27  
  4 Willard Wheatley Primary  'A'                                  59.49  
  5 Leonora Delville Primary  'A'                                  59.74  
  6 Joyce Samuel Primar  'A'                                     1:00.24  
  7 Enis Adams Primar  'A'                                       1:00.29  
  8 Isabella Morris Primary  'A'                                 1:05.23  
 
               Women - JUNIOR - Team Rankings - 12 Events Scored
===============================================================================
    1) Lettsome House 1           120        2) Flemming House 3          107   
    3) O'Neal House 2              78        4) Carlisle House 4           57   
 
            Women - INTERMEDIATE - Team Rankings - 12 Events Scored
===============================================================================
    1) O'Neal House 2             119        2) Flemming House 3          115   
    3) Carlisle House 4            72        4) Lettsome House 1           57   
 
               Women - SENIOR - Team Rankings - 12 Events Scored
===============================================================================
    1) Carlisle House 4           134        2) Flemming House 3          110   
    3) Lettsome House 1           100        4) O'Neal House 2             17   
 
                Women - JR-INT - Team Rankings - 1 Events Scored
===============================================================================
    1) Flemming House 3            10        2) O'Neal House 2              8   
    2) Lettsome House 1             8        4) Carlisle House 4            4   
 
                Women - SR-INT - Team Rankings - 1 Events Scored
===============================================================================
    1) Carlisle House 4            12        2) Flemming House 3           10   
    3) Lettsome House 1             9                                           
 
                Men - JUNIOR - Team Rankings - 12 Events Scored
===============================================================================
    1) Flemming House 3           117        2) Lettsome House 1          110   
    3) Carlisle House 4            97        4) O'Neal House 2             38   
 
             Men - INTERMEDIATE - Team Rankings - 12 Events Scored
===============================================================================
    1) Carlisle House 4           144        2) O'Neal House 2            119   
    3) Flemming House 3            86        4) Lettsome House 1           13   
 
                Men - SENIOR - Team Rankings - 12 Events Scored
===============================================================================
    1) Flemming House 3           108        2) Carlisle House 4          100   
    3) Lettsome House 1            96        4) O'Neal House 2             60   
 
                Men - JR-INT - Team Rankings - 1 Events Scored
===============================================================================
    1) Carlisle House 4            18        2) Flemming House 3            6   
    3) O'Neal House 2               5        4) Lettsome House 1            2   
 
                Men - SR-INT - Team Rankings - 1 Events Scored
===============================================================================
    1) O'Neal House 2              10        2) Lettsome House 1            9   
    3) Carlisle House 4             6        3) Flemming House 3            6   
 
                  Men - OPEN - Team Rankings - 1 Events Scored
===============================================================================
    1) Flemming House 3            14        1) O'Neal House 2             14   
    3) Carlisle House 4             3        4) Lettsome House 1            2  
Comments