Dünyadaki ilk Cthulhutech fan sitesine hoşgeldiniz =)

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Ana Sayfa

Kavramlar

Hikaye

Tarihçe 

Yeni Dünya Hükumeti 

Ashcroft Vakfı 

Irklar

Meslekler 

Savaş Makineleri

Faydalı Siteler

Ve şimdi, Sonsuz Savaş Sendrom'u hakkında benımle konuşmak ısteyeceksın . Eğer önceden anlatılmamışsa, ben söyleyeyım sana gerçeklerı.

Arkadaşlarımın çoğu savaşta öldürüldü.Bir daha asla gülümseyemecekler. Görüklerimden, yaşadıklarımdan sonra bir daha asla topluma ait hissedemeyeceğim kendimi. Hayati organlarımın her biri en az iki kere değiştirildi, ben yaralandıkça yeniden yaratıldım sonrasında savaşmaya sürüldüm. Geri döndükten sonra en zor şey yaşadıklarımın birer yalan olduğuna inandırılmamdı, yaşadığım her şey kollarımda yiten bütün arkadaşlarım, hepsi yalanmış! Son 9 yılın 4 ünde yoğun bakımdaydım, bir iki yıl daha psikiatri kliniğinde geçti -ki akıl hastaneleri olarak bilinirler. Sonuçta geldiğimde eşim beni terk etmişti, onu kimse suçlayamaz, doğru olanı yaptı. Şimdilerde ise kızımı yılda bir hafta uzaktan görmeme izin veriliyor, onun doğum gününde bir yabancıymışım gibi gidip, orada duruyorum.

Savaş sendromu denilen şey aklınızı kaybetmeniz değildir. Gerçekte o arkadaşlarınızı kaybetmenizdir. Sevdiklerinizi, ailenizi kaybetmenizdir. O sizde kalan bütün umutlarınızı kaybetmenizdir.

Savaşı cehenneme benzetirler. İkisini de gördüm ve biliyorum, emin olun cehennem çok daha kötüydü.”

CthulhuTech'e hoş geldiniz. Hemen önünüzde sizi devasa mechalar, aklınızın sınırlarının ötesinde bir teknoloji, kadim büyüler ve zamanın, tarihin ötesinden gelen büyük bir korku bekliyor.

Gelecekte, hala dünya isimini taşıyan gezegendeyiz. Büyük yıkımlar ve savaşlar atlatılmış. İşgalcilere karşı Yeni Dünya Hükümeti kurulmuş. Garip bir sonsuzlukta, yıldızların ötesinde unutulmuş tanrılar zindanlarından kurtuldular. Bu sonsuzluk savaşıdır, sağ kalanların kendi var oluşlarına, kendi yaptıklarının sonuçlarına karşı verdikleri savaştır. Sadece insanlığı yok etmeyi amaçlayan uzaylılara karşı değil, kayıp ve unutulmuş tanrılara karşı verilen bir savaştır. Aslında bu sonun başlangıcıdır...