Partneři a kamarádi

Aktuality


Branické Vši
Amatérský divadelní soubor z Braníka (jak napovídá název).
Počet členů je proměnlivý. Někteří jsou Vši od začátku, někteří odešli a noví zase přišli.
Hrajeme tak jednou ročně, většinou na Branickém adventu, zřídka na festivalu Braník Sobě.


Divadlo KUBRT
KUBRT (KUlovna BRaník Teátr) je amatérský, ale autorský divadelní soubor, který má své kořeny v branickém podniku Kulovna.


Periferie Cafe
Příjemná kavárna v samotném srdci Braníka, která je zároveň kulturním centrem a účastníkem většiny akcí, které se v Braníku dějí.


Studio Mísha
Studio Mísha, s rodinnou atmosférou, kde kromě mnoho druhů kosmetických ošetření mohou zákaznice a zákazníci vyzkoušet i báječné masáže, pedikúru a manikúru. Díky Studiu Mísha se v Braníku koná spousta akcí, včetně vánočních sbírek po festival Braník Sobě.


Kulovna Bar
V Kulovně vznikl KUBRT, Kulovna pořádá Kulobraní a volbu branického krále a je to další z center branického života.


Frank Bold
Frank Bold je mezinárodní tým právníků. Od roku 1995 pomáhají občanům i firmám. Nošovic po Brusel, v Brně i v Haagu. Řeší aktuální společenské výzvy. 
Právníci Frank Bold pomáhají aktivním občanům vyznat se v džungli předpisů a řízení tak, aby mohli chránit a spoluvytvářet svět kolem sebe.
Od září 2013 byly branické spolky partnerem Frank Bold, který jim nabídl bezplatnou právní podporu Právě jeho právníci poprvé upozornili na možnost zažalovat úpravu 
územního plánu, na základě které měl na místě bývalých zelinářských zahrad vyrůst osmipatrový Obytný soubor Braník. Žalobu, která byla úspěšná!