Aktuality‎ > ‎

Chcete se stát organizátorem úklidu ve vašem okolí pro letošní Ukliďme Česko?

přidáno: 23. 3. 2018 6:46, autor: Náš Braník   [ aktualizováno 23. 3. 2018 7:03 ]

Náš Braník letos nebude organizovat žádný úklid, ale vy určitě můžete! Letošní uklízecí den připadá na 7. dubna (ale úklid lze zorganizovat i jindy)

O akci:

Ukliďme svět, ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky (a dokonce na pár místech mimo ni). Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek. Srdcem akce jsou dobrovolní organizátoři místních úklidů. To jsou lidé, kteří se chopí zodpovědnosti a zorganizují úklid v místě, které si sami určí. Od začátku až do konce se pak starají o hladký průběh akce. Ukliďme Česko k tomu  poskytuje v době hlavních úklidových vln (předem ohlášených velkých úklidů na jaře a na podzim) také pevné pytle na sesbíraný odpad.

Chcete-li se zapojit jako organizátor úklidu Ukliďme Česko, udělejte to na webu: http://www.uklidmecesko.cz/zapojitse/organizator/

Chcete-li dát o úklidové akci vědět přes Náš Braník (web i Facebook) určitě nám dejte vědět na nasbranik@gmail.com – pošlete text a my ho rádi zveřejníme!

 

 

Comments