Новоархангельський ІРЦ

   


    НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР

  Новоархангельський інформаційний центр діє при районній бібліотеці. За даний період роботи маємо певні здобутки та надбання. Основним плюсом вважаємо підняття та закріплення іміджу за нашою установою, як сучасного інформаційного центру району, створення власного веб-сайту в мережі Інтернет.

    Маємо постійних відвідувачів центру, які дуже часто відвідують наш центр,  але як свідчать останні дані  кількість нових користувачів дещо зменшилась, що можна пояснити наявністю у жителів району власних комп’ютерів з підключенням до мережі Інтернет.

    Продовжує зростати кількість запитів та відповідно і  видачі довідок. За допомогою всесвітньої мережі тепер не лише пишуть реферати, і курсові, а й шукають роботу, спілкуються з рідними, друзями, отримують юридичні, медичні консультації тощо.

      Основні завдання  Новоархангельського ІРЦ :

  • повне і оперативне задоволення запитів користувачів інформацією;
  • вільний доступ до інформації;
  • задоволення інформаційних потреб завдяки мережі Інтернет;
  • підтримка правової освіти населення через використання інформативно-правової системи "Законодавство України" та книжкового фонду з правової тематики;
  • підняття авторитету і іміджу бібліотеки серед громадян селища і виконавчої влади.

    Облік роботи інформаційно-ресурсного центру ведеться в читацьких формулярах, в Книзі обліку, та в Щоденнику ІРЦ. З задоволенням користувачі залишають свої враження, думки та побажання у «Зошиті відгуків».

 

                                                          На фото: розміщення ІРЦ в читальному залі

   
Comments