Краєзнавча панорама

Для вас гарна новина!


Фонди нашої бібліотеки нещодавно поповнились новими книгами письменників краян.

Пропонуємо до вашої уваги літературні новинки.
Кирилюк, Ольга Леонідівна.
Іду на мир
 [Текст] / Ольга Кирилюк. - Харків : Фоліо, 2017. - 191,[1] с. - ISBN 978-966-03-7908-4.

    Книга «Іду на мир». Автор книги Ольга Кирилюк – молода викладачка Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім.В. Винниченка. Їй доводилося часто спілкуватися зі студентами-заочниками, які відслужили у зоні проведення АТО, організовувати з ними зустрічі. Саме зустрічі військових та їх спогади і покладено в основу роману «Іду на мир». Але книга не про війну. Книга про кохання. Війна в ній – як індикатор, що змінює ставлення до життя.


Нікітченко, Катерина.
Будильники з рим 
[Текст] / Катерина Нікітченко. - Кропивницький : Центрально-Українське вид-во, 2017. - 70,[1] с. - ISBN 978-966-130-121-3.
    
      З творчістю молодої поетеси з Новоукраїнки Катерини Нікітченко знайомить збірка «Будильники з рим». Вона у 2015 році є переможниця обласного молодіжного літературного конкурсу імені Валерія Гончаренка (номінація «поезія»). Це друга книга поетеси. 
                  
Барабаш, Світлана Григорівна.
Засвічу тиху свічку надії 
[Текст] : поезія / С. Г. Барабаш. - Кропивницький : Імекс-ЛТД, 2017. - 179,[1] с. : фото. - (Сер. "Поетична бібліотека"). - ISBN 978-966-189-438-8. - ISBN 978-966-189-150-9.

   «Засвічу тиху свічку надії» - збірка зворушливих «жіночих» віршів відомої кіровоградської поетеси Світлани Барабаш. Видання супроводжується передмовою академіка Петра Кононенко в якому він поділився своїм враженням: «Знаком великої Душі і великої Любові позначені поезії Світлани Барабаш». 

Кердіваренко, Олександр Федорович.
Ключі від раю 
[Текст] : вибрані повісті, оповідання, новели, п’єси / Олександр Кердіваренко. - К. : Ярославів Вал, 2017. - 471,[1] с. - ISBN 978-617-605-034-6.

    Видання 2017 року - "Ключі від раю" Олександра Кердіваренка. Це вибрані повісті, оповідання, новели, п’єси письменника, що вийшов із журналістики. «Добра книга від доброго серця» - таку назву має передмова видання, яка належить Василю Бондарю, авторитетному і досвідченому професіоналу в літературних колах.

    Про що книга? Про життя, його невловимі відтінки добра і зла... Про істину і людські слабкості. А ще - про вічні цінності, нехай навіть устами героїв, наших сучасників.


Барановська, Катерина Іванівна.
Півонії [Текст] : оповідання / К. І. Барановська ; худож. Г. І. Сухова. - Київ : Задруга, 2017. - 108 с. - ISBN 978-966-432-172-0
   
     Познайомитися з творчістю Катерини Барановської з м. Гайворон пропонуємо через її збірник оповідань «Півонії». За фахом – вчитель української мови, літератури, журналіст, за покликом душі – літератор, за заповітом матері – цілителька, а за світоглядом – життєлюб.

Ось такими талантами багата Кіровоградщина.

    З поміж них особливе місце займає Жовна Олександр з нетиповим форматом своєї книги, такий собі перевертень. Назва книги для україномовних – « Малюнки з минулого», вона ж для російськомовних – «Из тетради улетевших бабочек». 
     


Жовна, Олександр. 
Малюнки з минулого [Текст]. Из тетради улетевших бабочек / О. Жовна. - Кропивницький : Імекс-ЛТД, 2018. - 100, 108 с., роздільна пагінація. - Текст парал. укр. та рос. мовами. - Книга-перевертень. - ISBN 978-966-189-400-5. 
 
    Автор розповідає, що написати роман його спонукала історія, яка нібито сталася в Монако на початку минулого століття. Таємнича незнайомка обіграла в рулетку найбільше казино Монте-Карло. Потім придбала найбагатшу віллу на березі моря, влаштувала там грандіозну вечірку, а на ранок, покинувши віллу, подарувала її першому зустрічному подорожньому. Після того незнайомку більше ніхто не бачив.

     Запрошуємо до нашої бібліотеки, переглянути книжні новинки більш докладно.

 

Comments