Візитка

 
Сайт є загальнодоступним електронним інформаційним ресурсом бібліотеки, 
                                               який призначений для оперативного задоволення інформаційних запитів усіх категорій користувачів.
                                               

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Напередодні Дня Незалежності в районному будинку культури відбулись урочистості, в яких прийняли участь і працівники Новоархангельської районної бібліотеки. Нами було оформлено книжкову виставку під назвою "Україна - серцю рідна", представлено патріотичну інсталяцію "Я люблю Україну" та проведено акцію "Чому я люблю Україну". 
20 липня відзначається цікаве і поки ще молоде свято – Міжнародний День Торта. Незважаючи на солодку назву, присвячене свято не випічці, а дружбі і миру між людьми, країнами та народами. Втім логічно – з чим же ще ходити до друзів, як не з тортиком? Адже торт - це символ добра, любові та об'єднання людей. Тож районна бібліотека вирішила познайомити новоархангельців з новим святом, яке об’єднує людей та в парку селища 20 липня провела вуличну акцію під назвою «Десерти від казкових героїв». Працівники бібліотеки вітали відвідувачів акції зі святом та дарували їм кулінарно-літературні листівки у вигляді шматочка тортика, який виготовили власноруч.
Пов’язане зображення
    1 червня районна бібліотека традиційно прийняла участь у святкуваннях з нагоди Дня захисту дітей, які відбувались у центральному парку селища. Святкова програма називалася "Розумні, кмітливі, допитливі, сміливі", в ході якої бібліотекарі намагалися зацікавити різноманітними завданнями, іграми та розвагами якомога більше дітей, на якомога довший період часу. 


25 травня до районної бібліотеки завітали учні 1 та 4 класів Новоархангельського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія». Діти прийняли участь у екскурсії під назвою "Запрошуємо у світ книги". З бібліотекою гостей познайомила бібліотекар Алла Коновалова. Розповіла про відділи та правила користування бібліотекою, пояснила як стати читачем бібліотеки.


   Результат пошуку зображень за запитом "кропивницький"
      З метою заохочення до читання, популяризації творчості класика української літератури М.Л. Кропивницького, працівниками Новоархангельської районної бібліотеки, в рамках обласного конкурсу "Читаємо Марка Кропивницького!", було організовано проведення літературно-мистецької алеї «Завіса піднімається, дійство починається!». У заході, який відбувся в центральному парку, прийняли участь голова Новоархангельської районної державної адміністрації Сергій Васильченко, перший заступники голови РДА Тетяна Скрипка, заступник голови РДА Лариса Поліщук, заступник голови районної ради Руслан Садіков, учні 9 та 10 класу Новоархангельського НВК "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія", жителі, гості селища. 
  25 квітня 2018 року до Новоархангельська прибув літературний десант з Кропивницького на чолі з директором департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської ОДА Валентиною Григорівною Животовською. Делегацію письменників-земляків очолив голова обласної спілки письменників України Василь Васильович Бондар. Зустріч з любителями літературного слова відбулася в читальній залі Новоархангельської районної бібліотеки.
    Щороку весною у бібліотеках України проходить тиждень дитячого читання. Сьогодні, у насичений інформаційними технологіями час, дуже важливо дарувати дітям радість спілкування з книгою, знайомити з новими літературними іменами, прищеплювати малечі любов до читання. Тож аби зацікавити наших найменших відвідувачів, згадати улюблені казочки і мультфільми бібліотекар Олена Тригуб провела мультимедійну годину "Казкові герої в мультиках".     Напередодні жіночого свята
у Новоархангельській районній бібліотеці відбувся конкурсно-розважальний вечір під назвою "Жінок прекрасних імена". 
Спочатку ведучі, бібліотекар Алла Коновалова та методист Вікторія Баланівська, вітали всіх присутніх з святом весни – Днем жінок. Працівники бібліотеки присвятили захід жіночому імені, його таємничності.

Comments