Візитка


Сайт є загальнодоступним електронним інформаційним ресурсом бібліотеки, 
                                               який призначений для оперативного задоволення інформаційних запитів усіх категорій користувачів.
                                               


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


В рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Новоархангельській районній бібліотеці відбувся захід під назвою "Щоб не трапилось біди, правила дорожні вчи", в якому прийняли участь учні четвертого класу Новоархангельського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. – гімназія».
Щодня в Україні трапляються аварії на дорогах, в яких не лише травмуються, а й гинуть тисячі людей, жертвами дорожньо-транспортних пригод стають і діти. Ведуча заходу О.М. Тригуб, розповіла учням про те, що дотримання правил дорожнього руху,відповідальне ставлення та уважність на шляхах допоможуть не лише уникнути небезпеки, а й врятувати життя. Під час вправи "Дискусія" говорили про правила на дорозі, дорожні знаки, діти ділилися випадками зі свого життя.
Світова спільнота вже не один рік поспіль попереджає про катастрофічні наслідки сучасних проблем довкілля, які потребують негайного вирішення. Забруднення повітря і води, глобальне потепління, деградація природних ресурсів, вирубка лісів – все це результат людської діяльності. Вирішення цих проблем потребуватиме чималих зусиль в багатьох сферах, у той час як стосуються вони виключно кожного.
Новоархангельська районна бібліотека сприяє вихованню екологічної культури молоді селища.
Щороку в третю суботу квітня в Україні відзначається день довкілля. Бібліотекарі Новоархангельської районної книгозбірні занепокоєні станом навколишнього середовища і нашого селища зокрема, тож скористалися нагодою і провели годину сміливих ідей "Відходи - в доходи" для учнів 7-А класу Новоархангельського НВК "зш І-ІІІ ст.-гімназія". Мета даного заходу - продемонструвати підліткам, як можна переробляти сміття, з користю використовувати його повторно, тим самим зменшувати кількість відходів.
Всесвітній день здоров’я відзначається 7 квітня починаючи з 1948 року. Саме тоді була створена Всесвітня організація охорони здоров’я, членами якої поступово ставали різні країни світу. На сьогодні це двісті країн, які зробили свій вибір на користь здоров’я людей. Україна була однією із перших. Починаючи з 1950 року щорічне проведення Всесвітнього дня здоров’я стало доброю традицією. Його мета – допомогти людям зрозуміти цінність свого здоров’я. 5 квітня з учнями 6 класу Новоархангельської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Новоархангельського НВО № 2 районна бібліотека провела мандрівку країною здоров’я «Гармонія душі і тіла».
Бути добрим не так вже й легко. В світі процвітає егоїзм, відчуженість, емоційна скутість. Матеріальні цінності стають найважливішими, з-за яких навіть близькі люди стають чужими. Але для того щоб зробити цей світ кращим, кожен повинен почати з себе. Ось головна ідея заходу «Чарівні зерна доброти», який був проведений з учнями 2-А класу Новоархангельського НВК "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія"/класний керівник І.В. Кожухар/. Ведуча Олена Тригуб, намагалась донести дітям про те, що існують вічні цінності, які не можна придбати за будь-які гроші: любов, милосердя, повага, чесність. 


Ми запросили наших майбутніх читачів, учнів першого класу Новоархангельського НВК "загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія" відвідати нашу бібліотеку та прийняти участь в екскурсії "Лабіринтами бібліотеки". Наші маленькі відвідувачі з перших хвилин почали мандрувати у бібліотечних лабіринтах, адже такої кількості книг вони напевно ще не бачили.

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано у листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі. В Україні цей день відзначають з 2002 року, коли для зміцнення державотворчої функції української мови та сприяння вільному розвитку і використанню інших мов національних меншин України було видане розпорядження «Про відзначення Міжнародного дня рідної мови». Долучилася до святкування районна бібліотека.

        З нагоди 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан у Новоархангельську відбулись урочистості. Працівники районної бібліотечної установи представили в вестибюлі будинку культури книжкову виставку під назвою "Відлуння афганських гір". Афганська війна залишила невиліковні рани в душах та серцях тих, хто пройшов тими пекучими дорогами, хто втратив батьків, синів, друзів. Приємно, що книгами в яких описані події війни в Афганістані зацікавились колишні воїни-інтернаціоналісти та голова районної Спілки ветеранів Олександр Очеретній.
      


В 2019 році Україна і Китай відзначають 25 років вста­новлення дипломатичних стосунків, а тому нинішній рік оголошено роком Ки­таю в Україні.

З цього приводу в читаль­ному залі районної бібліо­теки оформлено постійно-діючу книжкову виставку «Піднебесна імперія».
Завітайте до районної бібліотеки!

Comments