Головна

                                                                 
                                                                       Вас на сайті нашої бібліотеки
                                                           і запрошуємо до користування її ресурсами!

                                                                               Сайт є загальнодоступним електронним інформаційним ресурсом бібліотеки,
                                    який призначений для оперативного задоволення інформаційних запитів усіх категорій користувачів.Напередодні Великодня, одного з найбільших свят християн, у районній бібліотеці відбувся майстер-клас «Ідеї для прикрашання великодніх яєць».  Бібліотекар Олена Тригуб розповіла про історію виникнення свята, обряди та звичаї, пов’язані з ним. 


З нагоди Всесвітнього дня здоров'я в Новоархангельській районній бібліотеці відбувся тематичний урок "Слово про здоров'я", учасниками якого стали учні 8-В класу Новоархангельського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія".
31 березня до нас завітали бібліотечні працівники району аби прийняти участь у семінарі на тему: «Бібліотека, як складова туристичного простору». Як відомо, 2017 рік Генеральною Асамблеєю ООН проголошений Міжнародним роком сталого туризму, цю ініціативу було підтримано і в Україні.


    В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання в районній бібліотеці відбулися заходи, мета яких популяризація книги і заохочення дітей до систематичного читання.

     23 березня учні 7 класу Новоархангельського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія», які завітали до нашої бібліотеки, разом з бібліотекарем Г.М. Бевзенко подорожували бібліоекспресом «Бібліотека: мандрівка у часі». Учасники заходу дізналися про найдавніші з відомих бібліотек, побували у бібліотеці Ашшурбаніпала (заснована 668-627 рр. до н.е.), Александрійській бібліотеці (заснована на початку 3 ст. до н.е.), Ватиканській бібліотеці (заснована 1475 року), бібліотека заснована Ярославом Мудрим (1037 року заснування)...Пропонуємо вашій увазі нову відео роботу створену колективом Новоархангельської районної бібліотеки.
 Вірш Євгена Маланюка "Під чужим небом" читають: 
Сергій Шевчук, Іван Коновалов, Вадим Вовнянко, Владислав Шимченко.
 


6 березня працівники районної бібліотеки запросили в приміщення книгозбірні своїх колег, подруг, читачів, гарних знайомих на вечірку в стилі ретро "Ваша величносте, жінко!". Організовуючи даний захід ми мали на меті зробити усім приємний подарунок і запросили здійснити невеличку подорож в часі.

                                                                                                


1 лютого відзначається 120-річчя з дня народження поета-емігранта, поета патріота, нашого відомого земляка Євгена Филимоновича Маланюка. Поет «завжди народжується нацією. І чим міцніш його істота зв’язана з нацією, тим більшим, тим могутнішим є поет». 
Для того, щоб вшанувати пам’ять студентів, які загинули в бою під Крутами у Новоархангельській районній бібліотеці відбулася година історичної пам’яті 
«Під Крутами пішли в безсмертя».