Головна

                                                                       Вас на сайті нашої бібліотеки
                                                           і запрошуємо до користування її ресурсами!
                                                                              Сайт є загальнодоступним електронним інформаційним ресурсом бібліотеки,
                                    який призначений для оперативного задоволення інформаційних запитів усіх категорій користувачів.


8 липня – День родини, відносно молоде свято, яке відзначається з 2012 року. 
Напередодні свята, Новоархангельська районна бібліотека провела вуличну акцію «Щаслива родина – майбутнє України».


     Працівники районної бібліотеки запросили дітей, які відвідують пришкільний табір Новоархангельського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія», прийняти участь у конкурсно-розважальній програмі "Розумники та розумниці". 

детальніше


    Щороку 31 травня весь світ відзначає Міжнародний день боротьби з тютюнопалінням. Саме в цей день працівники районної бібліотеки у парку селища провели акцію «Палінню скажемо «Ні!».

детальніше

     У День Європи та з нагоди підписання угоди про безвізовий режим України з ЄС в Новоархангельській районній бібліотеці відбулась гра-конкурс "Європа без таємниць"участь у якій взяли учні 9-х класів Новоархангельського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія».

детальніше 


18 травня – Всесвітній день вишиванки – свято, яке має на меті зберегти народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. В цей день працівники районної бібліотеки запросили гостей на народознавчі посиденьки «Українська вишиванка, як сонечко на світанку». 

     15 травня 2017 року в обласній  універсальній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського відбулася презентація каталогу «Григорій Гнатюк. Небелівські пасторалі. Живопис. Графіка.», виданого в рамках обласної програми розвитку книговидання  і книгорозповсюдження на 2016-2020 роки видавництвом «Імекс -ЛТД».

      Від Новоархангельського  району делегацію очолила заступник голови Новоархангельської районної державної адміністрації Лариса Леонтіївна Поліщук.

     Презентація каталогу творів нашого славетного земляка проходила  в  відділі мистецтв обласної бібліотеки. На презентації виступили  директор департаменту культури туризму та культурної спадщини обласної державної адміністрації  Животовська В.Г.,  друзі та колеги Григорія Гнатюка, мистецтвознавці, художники.  

детальніше


2017 рік за ініціативою президента України оголошено Роком Японії в Україні. Працівники бібліотеки запросили учнів восьмого класу Новоархангельського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія" до знайомства з цією загадковою країною.

                                                                                                                детальніше
        
           Саме 22 квітня в усіх куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. Новоархангельська районна бібліотека також провела екологічну акцію «Я – частина цього світу» у парку селища.


Напередодні Великодня, одного з найбільших свят християн, у районній бібліотеці відбувся майстер-клас «Ідеї для прикрашання великодніх яєць».  Бібліотекар Олена Тригуб розповіла про історію виникнення свята, обряди та звичаї, пов’язані з ним.