Serdecznie witamy w ośrodku AKŻ90 Nakielno koło Wałcza.


Ośrodek znajduje się w malowniczym i spokojnym miejscu. Położony jest on w otulinie rezerwatu jeziora Bytyń Wielki. Jezioro ma powierzchnię ponad 800 ha natomiast linia brzegowa to ponad 40 km. Akwen słynie ze swojej krystalicznej wody i dużej, smacznej ryby. W pobliżu rezerwatu znajduje się kilka oznakowanych szlaków turystycznych, dzięki którym można odkryć i zwiedzić wiele ciekawych okolicznych  miejsc.


Ośrodek wyposażony jest w sześćdziesiąt miejsc noclegowych w pokojach kilku osobowych oraz osobne pomieszczenia sanitarne (toalety,umywalki i prysznice). Na terenie ośrodka znajdują się także pola namiotowe i campingowe oraz zorganizowane kąpielisko niestrzeżone z którego na bieżąco w okresie letnim korzystają okoliczni mieszkańcy i turyści. Dla naszych pociech polecamy dużą piaskownicę i zjeżdżalnie przy plaży oraz plac zabaw. Na terenie ośrodka znajduje się także boisko do piłki nożnej oraz mini siatkówki a także specjalnie wyznaczone miejsce na ognisko i grillowanie. 


Duża zaletą ośrodka jest posiadanie własnego portu żeglarskiego z bazą czterdziestu jachtów oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego ( rowerki wodne, kajaki, łódki wiosłowe ).  Życie w ośrodku koncentruje się wokół  „Tawerny Pod Sielawą” w której można mile spędzić letnie dni i wieczory.