WARSZAWA‎ > ‎

PROGRAM GODZINOWY


PONIEDZIAŁEK 22.02.2010
19:00-19:15 Powitanie
19:15-20:30:
- Dawid Zarzycki
- Joanna Kasperska
- Cezary Kozanecki
- Sylwester Gozdowski
- Monika Quinn
- Ai Kayukawa
- Dagny Baczyńska-Kissas & Bogna Lewtak-Baczyńska
- Nadine Nassar
- Bella Olejnik
20:30-21:20 Lena Ledoff
21:20-22:35 Michał Kozłowski
22:35-22:55 Elisabeth Bati-Harbinson
22:55–22:58 Andrzej Giermakowski
23:30–23:35 Wojciech Golisz


WTOREK 23.02.2010
-----
00:15–00:25 Anna Wolniewicz
00:25–00:40 Katarzyna Hajduk
00:40–00:52 Anna Wieremejczuk
00:52–01:00 Jędrzej Trojanowski
01:00–02:00 Su Yeon Son
02:00–02:30 Katarzyna Łabuś
02:30–02:45 Tomasz Macewicz
-----
05:20-05:45 Michał Korpecki
05:45–06:00 Krzysztof Maliszewski
06:00–06:23 Artur Sokołowski
----
06:30–06:45 Marcin Kaźmierczak
-----
08:30-09:00 Joanna Maklakiewicz
09:0009-07 Bartłomiej Baranowski
 -----
09:29–09:34 Joanna Laszczkowsk
09:35–10:17 Maria Gabryś
10:17–10:20 Kamila Nowak
10:20–10:25 Norbert Satora
10:25–11:00 Magdalena Brzozowska
11:00–11:10 Monika Ulańska
11:10–11:17 Natalia Bielecka
11:17–11:22 Katarzyna Zakrzewska
11:22–11:37 Yuka Susono
----
12:00–12:20 Elizabeth Bati-Harbinson
12:20–12:35 Zofia Monsiorska - Różalska
12:35–12:55 Zuzanna Całka
12:55-13:18 Łukasz Nagórka
13:18-13:23 Piotr Deptuch
13:30–13:33 Diana Kuls
----
14:10–14:25 Piotr Goldstein
14:25–14:40 Sylwester Gozdowski
14:40–15:00 Roksana Gozdowska, Sylwester Gozdowski
15:00–15:30 Marie Kiyone
15:30–16:00 Agnieszka Przemyk-Bryła
16:00–16:20 Elizabeth Bati-Harbinson
16:20–16:30 Jan Zawisza
16:30–17:15 Yuka Satomi
17:15–17:30 Fryderyk Hoang
17:30–18:10 Monika Quinn
-----
18:30–18:50 Aleksander Dębicz
18:50–19:00 Monika Siejkowska
20:00–20:30 Elżbieta Majżuk-Tomaszewska
20:30–20:55 Krzysztof Kicior
20:55–21:25 Dominik Stępiński
21:25–22:00 Marie Kiyone
22:00–22:29 Robert Grudzień & Iwona Jędruch
22:29-22:31 Antonina Wyszyńska
22:31-23:13 Michał Kozłowski
23:13–23:26 Katsiaryna Hushta
23:26–00:00 Dawid Zarzycki


ŚRODA 24.02.2010

00:00–00:10 Barbara Sołtysiak
-----
01:10–01:13 Agata Pankowska
01:13–01:16 Daria Gaj
01:16–02:00 Mateusz Czech
02:00 – 03:15 Michał Kozłowski
----
07:35 – 07:45 Damian Murawiński
07:45–07:50 Barbara Pilat
----
08:10-08:15 Lena Osińca
08:15–09:10 Su Yeon Son
09:10–09:20 Joanna Kacperek
09:20–10:00 Bartosz Stawiarski-Lietzau
----
10:15–11:00 Jan Bieniasz, Krzysztof Jankowski, Maria Róża Suligowska, Maciej Redlich-Michalski, Jakub Kitowski, Artur Jaroń 
(Szkola Muzyczna I i II stopnia w Kielcach)
-----
11:50-12:00 Katarzyna Molak
12:00–12:28 Gabriela Binkowska
----
13:00–13:06 Monika Woźniak
13:06–13:18 Wojciech Pondo, Dominik Drożdż
13:45-13:50 Diana Kuls
-----
14:02–14:07 Magdalena Sawicka
14:07–14:15 Mari Hoshino
14:15–14:37 Jan Zawisza i Andrzej Jasiński
14:37–14:57 Łukasz Nagórka
15:00–16:00 Man Szczepańska
16:00–16:30 Zofia Antes
16:30–16:45 Tomił Tafliński
16:45–17:00 Zuzanna Laszczkowska
17:00–17:25 Rena Tsuzuki
17:25-18:30 Joanna Morska, Lena Ledoff - duet "Sopranoforte"
18:30–18:45 Aleksander Dębicz
18:45–19:00 Jakub Sokołowski
19:00–20:00 Katarzyna Kraszewska
20:00–20:10 Adam Trzpil
20:10-20:15 Ewelina Sielska-Badurek
-----
20:30–20:50 Agata Wronkowska
20:50–21:10 Anna Kubicz
21:10–21:40 Michał Gorczyński
21:40–22:30 Ksawery Wójciński
22:30-22:38 Julia Klimek
22:38-22:58 Monika Rosca
-----
23:00–23:10 Maciej Rewera
23:10–23:30 Krzysztof Moskalewicz
23:30-00:00 .....
-----


CZWARTEK 25.02

00:00–01:00 Janusz Olejniczak
-----
01:15–02:05 Piotr Podemski
02:05–02:15 Barbara Sołtysiak
02:15–02:17 Renata Gugałka
----
04:00–04:15 Janusz Niżyński
.....
06:15–06:25 Marta Tondera, Dagmara Tondera
06:30–07:45 Michał Kozłowski
----
08:05–09:00 Su Yeon Son
09:00–09:15 Zofia Monsiorska - Różalska
-----
09:30–10:00 Szymon Szewczyk
-----
10:10–10:30 Łukasz Nagórka
10:30–12:00 Wojciech Świętoński solo i z zespołem
12:00–12:20 Aya Gokita
-----
12:30–13:00 Anna Filipczuk
13:00–13:30 Jan Badaj
13:30–13:45 Kanako Okabe
-----
14:00–14:20 Konrad Dworzaczek, Elżbieta Brodawka, Oskar Szymański, Agnieszka Wlazły, Maja Wlazły, Olga Dereniewicz, Mateusz Grum, prof. Aleksandra Wielochówna (Prywatna Szkola Muzyczna Kielce)
14:20-14:40 Magdalena Bizoń
14:40–15:30 Yuka Satomi
15:30–16:00 Janek Badaj
16:00–16:10 Aleksander Juźków
16:10–16:20 Tymoteusz Bies
16:20–16:30 Mari Hoshino
16:30–17:30 Yasuhiro Natsume
17:30–17:35 Polina Bielajewa
17:35-18:00 Magdalena Bizoń
18:00–19:00 Joanna Maklakiewicz/Wojciech Siemion
19:00–19:45 Przemysław Lechowski
19:45–20:15 Elżbieta Majżuk-Tomaszewska
20:15–20:30 Teresa Franc
20:30–21:00 Bogumiła Dziel - Wawrowska, Irena Podobas, Tomasz Piluchowski
21:00–21:48 Paweł Skrzypek
-----
22:30–22:35 Andrzej Czerniawski
22:35–23:03 Tomasz Pawłowski
23:05–00:00 Tomasz Orlow


PIĄTEK 26.02.2010

00:00–01:00 Adam Misztal
01:00-01:15 Agnieszka Kozło
01:15–01:20 Jacek Chudzik
01:20-01:45 Bartosz Ludkiewicz
01:45–02:45 Tomasz Orlow
02:45-03:05 Miłosz Łubiński
----
08:00-08:10 Piotr Chróściak
08:10-08:20 Anna Szełucka
08:30–09:45 Michał Kozłowski
09:45-09:50 Julia Gagucka
09:50–10:00 Agata Kucharska
11:00–12:00 Su Yeon Son
12:00–12:30 Anna Filipczuk
12:30–13:00 Ewa Tytman
13:00–13:15 Monika Siejkowska
13:15–13:35 Krzysztof Moskalewicz
13:35–15:35 Łukasz Byrdy, Łukasz Mikołajczyk, Jan Stańczyk, Emilia Stańczyk, Jan Porzuczek, Agnieszka Porzuczek, prof. Anna Górecka 
(Zespół Szkół Muzycznych Katowice)
15:35–15:48 Katsiaryna Hushta
15:48-15:58 Patryk Maciejczuk
15:58-16:00 Waldemar Król
16:00–16:05 Karol Radwan
16:05–16:07 Lena Osińska
16:0716:15 Bartłomiej Baranowski
16:1516:20 Alicja Baranowska
16:20-16:40 Marina Timoszenko
16:40–17:15 Dagny Czajkowska, Aleksandra Kolasińska, Adam Świderski, Kinga Stępniewska
17:15–17:45 Marcin Kaźmierczak
17:45–18:00 Aleksander Dębicz
18:00–19:00 Tomasz Orlow
19:00–19:50 Lena Ledoff
19:50–20:05 Tomił Tafliński
20:05–20:35 Piotr Lemański
20:35–20:45 Klaudia Łubian
20:45-21:00 Nadine Nassar, Marina Timoszenko
21:00–21:45 Paweł Skrzypek + Camerata
21:45–22:05 Agata Wronkowska
22:05-22:10 Nina Stiller i Andrzej Jagodziński
22:10–22:40 Dominik Stępiński
23.23-23:50 Bartosz Ludkiewicz


SOBOTA 27.02.2010

00:00-00:50 Piotr Podemski
00:50-01:20 Gabriela Binkowska
01:20-01:50 Robert Grudzień & Iwona Jędruch
01:50-02:05 Maciej Zalewski
02:10-02:30 Miłosz Łubiński
02:30-02:55 Stefan Walczykiewicz
02:55-03:02 Piotr Dąbrowski
03:00-03:15 Paulina Kuźnicka
03:30-05:00 Paweł Wakarecy
05:00-05:10 Karol Borkowski
07:00-08:15 Michał Kozłowski
08:15-08:20 Justyna Abramczyk
08:37-08:47 Polina Bielajewa
08:47-08:50 Albina Bielajewa
08:50-09:45 Su Yeon Son
09:45-09:50 Sabina Aftyka
09:50-10:00 Agnieszka Korpyta
10:00-10:02 Agata Weiss
10:02-10:15 Joanna Kozłowska
10:15-10:25 Marina Timoszenko
10:25-10:30 Alicja Kuźma
10:30-10:50 Łukasz Nagórka
10:50-10:52 Renata Gugałka
10:52-11:00 Karol Sawicki
11:00-12:00 Irena Podobas (muzyczne przedstawienie dla dzieci)
11:00-11:20 Ravel Piano Duo
12:00-12:30 Michał Landowski
12:35-13:00 Krzysztof Moskalewicz
13:00-14:00 Kazimierz Gierżod
14:00-14:23 Dagny Baczyńska-Kissas
14:23-14:25 Bogna Lewtak-Baczyńska
14:25-15:00Magdalena Brzozowska
15:00-16:15 Michał Kozłowski
16:15-16:20 Emilia Jankowska
16:20-16:30 Adam Trzpil
16:30-16:50 Zofia Antes
16:50-16:55 Marta Jarczewska
16:55-17:00 Marta Jarczewska i Ewelina Sielska-Badurek
17:00-17:02 Anna Brakoniecka
17:02-17:05 Wiesława Bogaczewicz Bieda
17:05-17:15 Krystian Kowalski
17:15-17:23 Julia Klimek
17:23-17:27 Piotr Piwowarski
17:26-17:30 Wiktoria Tarczyńska
17:30-18:00 Trio Archetto (
Katarzyna Dul, 
Marta Straszyńska, 
Nadia Bojadżijew)
18:00-18:45 duet A.Pacewicz-M.Kwiatkowski
18:45-19:00 Joanna Pękala
19:00-19:42 Kamil Borkowski
19:45-20:00 Anna Witkowska
20:00-21:00 Michał Pietrzak
21:00-21:30 Atsuko Ogawa
21:30-21:45 Przemysław Winnicki
21:45-21:55 Jan Urbański i Irena Noskowska
21:50-21:58 Karolina Ostrowska
21:58-22:03 Karolina Lorf, Michał Sigel
22:03–23:03 Filip Wojciechowski Trio (Filip Wojciechowski, Paweł Pańta, Cezary Konrad)
23:03–23:50 Anna Hajduk
23:50-00:00 Dorota Szwarcman

NIEDZIELA 28.02.2010 - DZIŚ

00:00-00:03 Anna Hajduk
00:03-01:00 Paweł Wakarecy
01:00–01:30 Fryderyk Hoang
01:30–02:00 Monika Kolasińska, Aleksandra Kolasińska, Karolina Karpińska
02:00–02:15 Monika Kolasińska
02:15-02:37 Monika Rosca
02:37–02:53 Paulina Kuźnicka
02:53–03:00 Piotr Dąbrowski
-----
03:40-03:45 Roman Czarniecki
-----
05:45-06:30 Kamil Borkowski
06:30–07:45 Michał Kozłowski
07:45-07:52 Piotr Chróściak
07:52-08:00 Karolina Ostrowska
08:00–08:12 Leticia Victoria Valverde Montilla
08:12–08:22 Luba Skiba
08:25–09:20 Su Yeon Son
09:20–10:00 Maria Gabryś
10:00–10:13 Jakub Koterba
10:15–10:45 Trio Archetto 
(
Katarzyna Dul, 
Marta Straszyńska, 
Nadia Bojadżijew)
10:45–10:51 Majka Babyszka
10:53–11:00 Weronika Chodakowska
11:00–12:00 Irena Podobas i Julia Karłowa-Antczak
12:00–12:30 Ai Kayukawa
12:30–13:00 Lidia Kozubek
13:00–13:45 duet Artur Pacewicz i Mateusz Kwiatkowski
13:45–14:05 Rihwa Cho
14:05–14:35 Mariko Goto
14:35–15:45 Mika Okumura
15:45–15:50 Aleksandra Leśniak
15:50–15:56 Weronika Stalowska
15:56–16:10 Agnieszka Kurowska
16:10–16:15 Aleksandra Leśniak
16:15–16:20 Kacper Kapuśniak
16:20-16:25 Wojciech Rajczak
16:25–16:30 Tomasz Wacikowski
16:30–16:45 Piotr Gębski
16:4516:55 Adam Trzpil
16:55-17:00 Anna Kalman-Tokarska
17:00–17:30 Akiko Hoshina
17:30–18:00 Andrzej Pikul
18:00–19:00 Tadeusz Robaszyński- Janiec i Helena Mazur
19:00–19:45 Przemysław Lechowski
19:45–20:30 Kamil Borkowski
20:30–20:40 Bella Olejnik
20:40–21:00 Łukasz Krupiński
21:00–21:30 Rostislaw Wygranienko
21:30–21:45 kwartet klarnetowy Poco Leggiero (Adrian Janda, Bogdan Kraski, Anna Kalska, Leszek Pietroń)
21:4522:20 Tomasz Pawłowski
22:20-22:28 Julia Klimek
22:28–22:33 Martyna Wiśniewska
-----
22:42–22:50 Artur Sokołowski
22:50–23:03 Katsiaryna Hushta
23:03–23:13 Katarzyna Modrzejewska 
23:25–00:00 Yuka Hattori

PONIEDZIAŁEK 1.03.2010 - DZIŚ

00:00-01:15 Michał Kozłowski
01:15-01:30 Dorota Karp
01:30-01:50 Florian Nowicki
01:51-02.50 Tadeusz Robaszyński-Janiec
02:50–03:00 Piotr Dąbrowski
03:00–03:15 Paulina Kuźnicka
03:15-03:18 Piotr Buda
03:20-03:30 Anna Wiereniejczuk
03:30-05:20 Tadeusz Robaszyński-Janiec
05:20-05:40 Tadahisa Ishiguro
05:40-06:30 
Chopiniana (Beata Nowicka, Antonina Kokszar, Milena Lorkiewicz, Andrzej Bohdanowicz, Józef Siemiński, Piotr Skupniewski)
06:30–07:45 Michał Kozłowski
07:45-08:00 Nicole Kudełka, Agata Margiewicz, Katarzyna Kuklińska, Adrianna Szyndrowska, Julia Zimna, Daniel Lewicki
08:00–08:12 Leticia Victoria Valverde Montilla
08:15-08:35 Anna Jadach
08:35-08:55 Marzena Kowalska
08:55-09:20 Jerzy Owczarz
09:20–09:30 Aleksandra Chacińska
09:30-09:50 Justyna Reczeniedi & Trio Con Passione (Kamila Szalińska-Bałwas, Michał Pindakiewicz, Jerzy Cembrzyński)
09:50–10:30 Maria Gabryś
10:30–11:00 Julia Marczuk
11:00–11:20 Aleksandra Soboń
11:20–12:05 Kamil Borkowski
12:05–12:15 Aleksander Przeradowski
12:15–13:00 Kamil Grabowski
13:00–13:30 Tomasz Kaczmarek
13:30–13:50 Anna Jadach
13:50–14:20 Jerzy Owczarz
14:20–14:40 Marzena Kowalska
14:40–14:55 Olga Rusina
14:55–15:00 Sławomir Krysa
15:00–15:25 Zofia Zbroja
15:25–15:45 Paweł Krzysztofczyk
15:45–15:58 Michalina Gąsior
16:00–16:15 Aleksandra Draus
16:15–16:25 Maciej Czarkowski
16:25–17:00 Kamil Grabowski
17:00–17:30 Tomasz Grabowski
17:30-18:00 Jerzy Owczarz
18:00-18:35 Mariusz Ciołko, Anna Jeremus-Lewandowska, Agata Przewłocka, Monika Sasinowska (Warszawski Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina - Wydział w Białymstoku)
18:35–19:30 Kazimierz Gierżod
19:30–20:00 Anna Karasińska & Krystyna Borucińska
20:0020:40 Jerzy Derfel
21:00–22:00 Janusz Olejniczak
Comments