צור קשר‏ > ‏

מדיניות החזרת מוצרים

סטודיו תלתן תכשיטים מעצבים תכשיטים בעבודת יד, תכשיטי כסף, תכשיטי גולדפילד במגוון שרשראות, עגילים, צמידים, עבור נשים, נערות וגם גברים, מחומרים איכותיים כסף סטרלינג 925 וגולדפילד, משובצי חרוזים של מורנו, סברובסקי, פנינים, אבני חן.

 

התכשיטים נשלחים על ידי תלתן תכשיטים ללקוח באמצעות דואר רשום, לאחר שנבדקו בקפדנות, נמצאו תקינים, כשהם ארוזים וצמודה אליהם תווית מקוריות של תלתן תכשיטים.

 

ניתן להחזיר תכשיט שנרכש אצל תלתן תכשיטים בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר אצל הלקוח, כשהוא ארוז באריזתו המקורית, בתנאי שלא הוסרה ממנו תווית המחיר, בתנאי שלא נפגם ולא נעשה בו כל שימוש ובצירוף חשבונית או פתק החלפה.

 

במידה והחזיר הלקוח תכשיט, בהתאם לתנאי ביטול העסקה, תלתן תכשיטים תבצע החזר כספי של שווי התכשיט (לא כולל דמי טיפול ומשלוח בדואר) בתוך 7 ימי עסקים מיום קבלת התכשיט לרשותה.

 

הלקוח יישא בדמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר התכשיט או 100 ₪ על פי הנמוך מביניהם. במקרה והעסקה בוצעה באמצעות פייפל תנוכה מסכום ההחזר עמלת סליקה.

 

לא ניתן להחזיר תכשיט שנעשה בו שימוש. הסרת תווית המקוריות מהתכשיט תהווה ראיה, כי נעשה בו שימוש ולא ניתן יהיה להחזירו ולקבל זיכוי תמורתו.

 

תלתן תכשיטים רשאית, מכל סיבה שהיא, בטרם נשלח התכשיט ללקוח לבטל את העסקה. במקרה זה, תחזיר תלתן תכשיטים ללקוח את מלוא הסכום ששולם על ידו (כולל דמי טיפול ומשלוח).

 

במקרה של ביטול עסקה, על ידי תלתן תכשיטים או הלקוח, הלקוח לא יהיה זכאי לכל החזר כספי ו/או פיצוי מעבר לקבוע לעיל.

תלתן תכשיטים clover jewellery תכשיטי גולדפילד עגילים שרשראות