Startpagina‎ > ‎

Lestijden

Dinsdag 11 december

Op Dinsdag 11 december kan ik helaas in verband met ziekte geen les geven.

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 uur Robert v T
19.40 Jihad L
20.10 Koos Reynaldo afgemeld
20.50 .................................

Woensdag 12 december

Op Woensdag 12 december kan ik helaas in verband met ziekte geen les geven.

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Jacqueline
20.00 Joost M
20.40 Marian B K
21.40 ..............................


Dinsdag 18 december

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 Caroline R
19.40 uur Robert v T
20.20 Jihad L
20.10 Reynaldo Koos afgezegd
20.40 Marian B K of toch op Wo 19 dec ?
21.40 ...................................

Woensdag 19 december

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Bart S
20.00 Jacqueline
21.00 Joost M
21.40 Marian B K
22.40 ........................................

Dinsdag 25 december

Kerstvakantie

Woensdag 26 december

Kerstvakantie

2019

Dinsdag 1 januari

Kerstvakantie

Woensdag 2 januari

Kerstvakantie

Dinsdag 8 januari

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 uur Robert v T
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................


Woensdag 9 januari

11.00 Rob W (muziektheorie compositie)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Jacqueline
20.00 Joost M
20.40 ..............................

Dinsdag 15 januari

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 Caroline R
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................


Woensdag 16 januari

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Bart S

Dinsdag 22 januari

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 uur Robert v T
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................


Woensdag 23 januari

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Jacqueline
20.00 Joost M
20.40 ..............................

Dinsdag 29 januari

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 Caroline R
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................


Woensdag 30 januari

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Bart S

Dinsdag 5 februari

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 uur Robert v T
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................


Woensdag 6 februari

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Jacqueline
20.00 Joost M
20.40 ..............................


Dinsdag 12 februari

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 Caroline R
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................


Woensdag 13 februari

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Bart S

Dinsdag 19 februari

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 uur Robert v T
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................


Woensdag 20 februari

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00Jacqueline
20.00 Joost M
20.40 ..............................


Dinsdag 26 februari

Voorjaarsvakantie

Woensdag 27 februari

Voorjaarsvakantie

Dinsdag 5 maart

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 Caroline R
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................

Woensdag 6 maart

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Jacqueline
20.00 Joost M

Dinsdag 12 maart

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 uur Robert v T
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................

Woensdag 13 maart

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Bart S

Dinsdag 19 maart

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 Caroline R
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................

Woensdag 20 maart

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Jacqueline
20.00 Joost M

Dinsdag 26 maart

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 uur Robert v T
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................

Woensdag 27 maart

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Bart S


Dinsdag 2 april

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 Caroline R
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................

Woensdag 3 april

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Jacqueline
20.00 Joost M

Dinsdag 9 april

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 uur Robert v T
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................

Woensdag 10 april

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Bart S

Dinsdag 16 april

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 Caroline R
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................

Woensdag 17 april

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Jacqueline
20.00 Joost M

Dinsdag 23 april

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 uur Robert v T
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................

Woensdag 24 april

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Bart S

Dinsdag 30 april

Meivakantie

Woensdag 1 mei

Meivakantie

Dinsdag 7 mei

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 Caroline R
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................

Woensdag 8 mei

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Jacqueline
20.00 Joost M

Dinsdag 14 mei

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 uur Robert v T
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................

Woensdag 15 mei

19.00 Bart S

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Bart S


Dinsdag 21 mei

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 Caroline R
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................

Woensdag 22 mei

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Jacqueline
20.00 Joost M

Dinsdag 28 mei

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 uur Robert v T
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................

Woensdag 29 mei

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Bart S

Dinsdag 4 juni

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 Caroline R
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................

Woensdag 5 juni

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00Jacqueline
20.00 Joost M

Dinsdag 11 juni

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 uur Robert v T
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................

Woensdag 12 juni

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Bart S

Dinsdag 18 juni

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 Caroline R
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................

Woensdag 19 juni

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Jacqueline
20.00 Joost M

Dinsdag 25 juni

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 uur Robert v T
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................

Woensdag 26 juni

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Bart S

Dinsdag 2 juli

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 Caroline R
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................

Woensdag 3 juli

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Jacqueline
20.00 Joost M

Dinsdag 9 juli

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 uur Robert v T
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................

Woensdag 10 juli

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Bart S
20.00 Joost M

Dinsdag 16 juli

17.30 Nils E
18.00 Pauze
18.30 Hildebrand
19.00 Caroline R
19.40 Jihad L
20.10 Koos en Reynaldo
20.50 .................................

Woensdag 17 juli

17.30 Nick C
18.00 Pauze
18.30 Almar
19.00 Jacqueline

Zomervakantie