Vakken en Leerkrachten

Collectieve vakken muziek 2019-2020

Eerste en tweede graad
Kinderen in de eerste graad worden 6 of 7 jaar vóór 31 december 2019
Kinderen in de tweede graad worden 8 jaar of ouder vóór 31 december 2019

Stokkel
Henri Vandermaelenstraat 61, 1150 Sint-Pieters-Woluwe

Muziekatelier 1amaandag16u0017u00Inge FouquaetMooi-Bos
Doorndal 3, 1150 Sint-Pieters-Woluwe
Muziekatelier 1maandag16u0017u00Ramon van Merkenstein
 woensdag12u3013u30Inge Fouquaet woensdag12u3013u30Ramon van Merkenstein
Muziekatelier 1bdinsdag15u4516u45Peter FleerackersMuziekatelier 2maandag17u0018u00Ramon van Merkenstein
 vrijdag15u4516u45Peter Fleerackers woensdag13u3014u30Ramon van Merkenstein
Muziekatelier 2amaandag17u0018u00Inge FouquaetMuziekatelier 3maandag18u0019u00Ramon van Merkenstein
 woensdag13u3014u30Inge Fouquaet woensdag14u3015u30Ramon van Merkenstein
Muziekatelier 2bdinsdag16u4517u45Peter FleerackersMuziekatelier 4 + GMwoensdag15u3017u30Ramon van Merkenstein
 vrijdag16u4517u45Peter Fleerackers
Muziekatelier 3 woensdag17u0018u00Annemie Moens
 vrijdag17u0018u00Annemie Moens
Muziekatelier 4 + GMmaandag16u0018u00Peter Fleerackers
Muziekatelier volwmaandag18u1520u15Peter Fleerackers
Muzispelenwoensdag14u4515u45Jolien Van Ransbeeck
Wezembeek-Oppem
 Heilig-Hartcollege, Albertlaan 44, 1970 Wezembeek-Oppem
Muziekatelier 1woensdag15u0016u00Inge FouquaetKraainem

Emiel Bricoultlaan 61, 1950 Kraainem


Muziekatelier 1dinsdag15u3016u30Inge Fouquaet
 zaterdag10u3011u30Inge Fouquaet vrijdag15u3016u30Inge Fouquaet
Muziekatelier 2woensdag16u0017u00Inge FouquaetMuziekatelier 2dinsdag16u3017u30Inge Fouquaet
 zaterdag09u3010u30Inge Fouquaet vrijdag16u3017u30Inge Fouquaet
Muziekatelier 3woensdag17u0018u00Inge FouquaetMuziekatelier 3dinsdag17u3018u30Inge Fouquaet
 zaterdag08u3009u30Inge Fouquaet vrijdag17u3018u30Inge Fouquaet
Muziekatelier 4 + GMwoensdag18u0020u00Inge FouquaetMuziekatelier 4 + GMmaandag18u3020u30Inge Fouquaet
Muzispelenwoensdag12u4513u45Jolien Van Ransbeeck

Derde en vierde graad
StokkelMuziekatelier kl. 1dinsdag18u0019u00Peter FleerackersWezembeek-OppemMuziekatelier klassiek 123zaterdag10u3011u30Luc Bataillie
Muziekatelier kl. 2woensdag17u0018u00Luc BataillieCompositiezaterdag09u3010u30Luc Bataillie
Muziekatelier kl.3woensdag18u0019u00Annemie Moens
Muziekatelier JPR 123vrijdag19u3020u30Olivier WeryMooi-BosMuziekatelier klassiek 123woensdag14u3015u30Luc Bataillie
Muziekatelier kl. vw 123woensdag19u0020u00Annemie MoensMuziektheoriewoensdag15u3016u30Luc Bataillie
Muziekcultuurdinsdag20u0022u00Luc Bataillie
Muziektheoriedinsdag19u0020u00Luc Bataillie
Compositiedinsdag18u0019u00Luc Bataillie
Muziekgeschiedeniswoensdag20u0022u00Luc Bataillie
Muziekatelier hogerevrijdag18u0020u00Annemie Moens


Individuele vakken muziek 2019-2020

StokkelAccordeonSergej GratchevwoensdagMooi-BosCelloEve Francoismaandag
AltvioolPatricia Van ReuselmaandagDwarsfluitLeen Claessensdinsdag
BlokfluitJean-Paul De ClerckwoensdagGitaar/Elektr gitaarJean-Paul De Clerckmaandag
CelloEve FrancoismaandagPianoJoris Lejeunemaandag
DwarsfluitLeen ClaessensdinsdagChantal Leviedonderdag
GitaarWerner SchurmansmaandagVioolAnne Bontinckwoensdag
 Philippe La GrappedinsdagZang/StemvormingJana Pietersdinsdag
Gitaar/elektr/bas JPRJean-Paul De ClerckwoensdagGM instr klassiekAnne Bontinckwoensdag
HarpAmira MetodievamaandagWezembeek-OppemCelloAurelia Bovenwoensdag
Hobo/AlthoboElke MeirsmandinsdagDwarsfluitLeen Claessensdinsdag
Klarinet/SaxofoonDirk Descheemaekerdinsdagwoensdag
PianoMarleen QuixmaandagFagotPaul Everaertwoensdag
 dinsdagGitaar/elektr/bas JPRJean-Paul De Clerckdinsdag
 donderdagKlarinetDirk Descheemaekerdinsdag
 Pierre-Marie Van CaenegemzaterdagKopersRobby Boonezaterdag
 Chantal LeviewoensdagPianoElena Cochezwoensdag
 vrijdagNancy Folensvrijdag
Piano/ZangDanielle PianavrijdagAmira Metodievazaterdag
SlagwerkOlivier WeryvrijdagPeter Vanhovezaterdag
Trompet/GM instr kl.Luc GoemanmaandagVioolAnne Bontinckdinsdag
TromboneDirk Van LeuvenmaandagZangDaniëlle Pianavrijdag
VioolMarc VerbistdinsdagGM instr klassiekPaul Everaertwoensdag
 Peter Fleerackersvrijdagzaterdag
ZangJana PietersdinsdagGM instr klassiekAnne Bontinckdinsdag
GM vocaal klassiekJana Pietersdinsdag
Kerk Vogelzang

Vogelzanglaan 2, 1150 Sint-Pieters-Woluwe


OrgelJoris Lejeunemaandag
Zang JPRKatrien SmetsdonderdagDanielle Pianawoensdag
GM vocaal JPRKatrien Smetsdonderdag  donderdag
GM instr JPRJean Paul De ClerckwoensdagGC Kontakt
Orbanlaan 54, 1150 Sint-Pieters-Woluwe
HarpAmira Metodievamaandag
 Olivier WeryvrijdagPianoPierre-Marie Van Caenegemwoensdag
GM instr klassiekPaul EveraertwoensdagAmira Metodievavrijdag
  zaterdagDanielle Pianamaandag
KraainemGitaarJean-Paul De ClerckmaandagZangDanielle Pianamaandag
 dinsdagGM vocaal klassiekDanielle Pianamaandag
PianoLenaart T'jollynmaandagCentrum
Charles Thielemanslaan 26, 1150 Sint-Pieters-Woluwe
PianoPierre-Marie Van Caenegemwoensdag
GM instr klassiekLuc Goemanmaandag
VioolInge Fouquaetvrijdag

Woord 2019-2020

Tweede graad
CentrumWoordatelierwoensdag13u0014u00Dora Detilleux
Woluwelaan
Woluwelaan 18-20, 1150 Sint-Pieters-Woluwe
Woordatelier 1 en 2 vrijdag15u1516u15Benedikte Vansteenkiste
KraainemWoordateliervrijdag15u4516u45Dora Detilleux
StokkelWoordatelierzaterdag10u0011u00Dora Detilleux
Wezembeek-OppemWoordateliervrijdag17u3018u30Benedikte Vansteenkiste

Derde graad
StokkelWoordlab spreken en presenteren vwzaterdag09u0010u00Benedikte Vansteenkiste
Woordlab voordracht vwzaterdag09u0010u00Kristien Steegmans
Woordlab theater vwzaterdag10u0011u00Kristien Steegmans
Woordlab dramazaterdag11u0012u00Benedikte Vansteenkiste
Woordlab theater vwzaterdag11u0012u00Kristien Steegmans
Woordlab voordrachtzaterdag12u0013u00Benedikte Vansteenkiste
Wezembeek-OppemWoordlab dramavrijdag18u3019u30Benedikte Vansteenkiste
Woordlab voordrachtvrijdag19u3020u30Benedikte Vansteenkiste

Vierde graad
StokkelSpreken en presenteren vwzaterdag09u0010u00Benedikte Vansteenkiste
Verteltheater stemregie vwzaterdag09u0010u00Kristien Steegmans
Dramalab vwzaterdag10u0011u00Kristien Steegmans
Theater vwzaterdag11u0012u00Kristien Steegmans
Theaterzaterdag12u0013u00Kristien Steegmans
Dramalabzaterdag13u0014u00Benedikte Vansteenkiste
Spreken en presenterenzaterdag14u0015u00Benedikte Vansteenkiste
Wezembeek-OppemVerteltheater stemregievrijdag 20u3021u30Benedikte Vansteenkiste


Dans 2019-2020

Eerste graad
Dansinitiatie (5j)donderdag16u0017u00Michelle Peters
Dansinitiatie 1.1zaterdag10u0011u00Michelle Peters
Dansinitiatie 1.2zaterdag11u0012u00Michelle Peters
                                                                              
Tweede graad
Danslab 2.1donderdag17u0018u00Michelle Peters
zaterdag12u0013u00Michelle Peters
Danslab 2.2 + 2.3donderdag18u0019u00Michelle Peters
zaterdag13u1514u15Michelle Peters
Danslab 2.4donderdag19u0020u00Michelle Peters
zaterdag14u1515u15Michelle Peters

Derde graad
Danslab hedendaagse dansdonderdag20u0021u00Michelle Peters
zaterdag15u1516u45Michelle Peters


Afdeling Gemeenschapscentrum KONTAKT


 

Richting muziek

Instrumenten

Harp Amira Metodieva   maandag
Piano Pierre-Marie Van Caenegem woensdag
  Amira Metodieva vrijdag
  Danielle Piana maandag
Zang Danielle Piana maandag
GM vocaal klassiek Danielle Piana   maandag