Vakken en Leerkrachten

Hoofdschool Stokkel

Henri Vandermaelenstraat 61, 1150 Sint-Pieters-Woluwe

02 773 18 56

Richting muziek

Klassikale vakken

1ste graad en 2de graad

Muziekatelier 1a maandag 16u00 17u00 Inge Fouquaet
  woensdag 12u30 13u30 Inge Fouquaet
Muziekatelier 1b dinsdag 15u45 16u45 Peter Fleerackers
  vrijdag 15u45 16u45 Peter Fleerackers
Muziekatelier 2a maandag 17u00 18u00 Inge Fouquaet
  woensdag 13u30 14u30 Inge Fouquaet
Muziekatelier 2b dinsdag 16u45 17u45 Peter Fleerackers
  vrijdag 16u45 17u45 Peter Fleerackers
Muziekatelier 3  woensdag 17u00 18u00 Annemie Moens
  vrijdag 17u00 18u00 Annemie Moens
Muziekatelier 4 + GM maandag 16u00 18u00 Peter Fleerackers
Muziekatelier volw maandag 18u15 20u15 Peter Fleerackers
Muzispelen(1ste graad) woensdag 14u45 15u45 Jolien Van Ransbeeck
Muzispelen(1ste graad) zaterdag 8u45 9u45Ramon van Merkenstein

3de graad, 4de graad en kortlopende trajecten

Muziekatelier kl. 1 dinsdag 18u00 19u00 Peter Fleerackers
Muziekatelier kl. 2 woensdag 17u00 18u00 Luc Bataillie
Muziekatelier kl.3 woensdag 18u00 19u00 Annemie Moens
Muziekatelier kl. vw 123 woensdag 19u00 20u00 Annemie Moens
Muziekcultuur dinsdag 20u00 22u00 Luc Bataillie
Muziektheorie dinsdag 19u00 20u00 Luc Bataillie
Compositie dinsdag 18u00 19u00 Luc Bataillie
Muziekgeschiedenis woensdag 20u00 22u00 Luc Bataillie
Muziekatelier hogere vrijdag 18u00 20u00 Annemie Moens
Muziekatelier JPR 123 vrijdag 19u30  20u30  Olivier Wery

Instrumenten

Accordeon Sergej Gratchev   woensdag
Altviool Patricia Van Reusel maandag
Blokfluit Jean-Paul De Clerck woensdag
Cello Eve Francois maandag
Dwarsfluit Leen Claessens dinsdag
Gitaar Werner Schurmans maandag
  Philippe La Grappe dinsdag
  Hilde De Clerck zaterdag
Gitaar/elektr/bas JPR Jean-Paul De Clerck woensdag
Harp Amira Metodieva maandag
Hobo/Althobo Elke Meirsman dinsdag
Klarinet/Saxofoon Dirk Descheemaeker dinsdag
Piano Marleen Quix maandag
  dinsdag
  donderdag
  Jeroen Van Lerberghe zaterdag
  Pierre-Marie Van Caenegem zaterdag
  Chantal Levie woensdag
  vrijdag
Piano/Zang Danielle Piana vrijdag
Slagwerk Olivier Wery vrijdag
Trompet/GM instr kl. Luc Goeman maandag
 
Viool Marc Verbist dinsdag
  Peter Fleerackers vrijdag
Zang Jana Pieters dinsdag
GM vocaal klassiek Jana Pieters dinsdag
Zang JPR Katrien Smets donderdag
GM vocaal JPR Katrien Smets donderdag
GM instr JPR Jean Paul De Clerck woensdag
  Olivier Wery vrijdag
GM instr klassiek Paul Everaert woensdag
      zaterdag

Richting woord

2de graad

Woordatelier zaterdag 10u00 11u00 Dora Detilleux

3de graad

Woordlab spreken en presenteren vw zaterdag 09u00 10u00 Benedikte Vansteenkiste
Woordlab voordracht vw zaterdag 09u00 10u00 Kristien Steegmans
Woordlab theater vw zaterdag 10u00 11u00 Kristien Steegmans
Woordlab drama zaterdag 11u00 12u00 Benedikte Vansteenkiste
Woordlab theater vw zaterdag 11u00 12u00 Kristien Steegmans
Woordlab voordracht zaterdag 12u00 13u00 Benedikte Vansteenkiste

4de graad

Spreken en presenteren vw zaterdag 09u00 10u00 Benedikte Vansteenkiste
Verteltheater stemregie vw zaterdag 09u00 10u00 Kristien Steegmans
Dramalab vw zaterdag 10u00 11u00 Kristien Steegmans
Theater vw zaterdag 11u00 12u00 Kristien Steegmans
Theater zaterdag 12u00 13u00 Kristien Steegmans
Dramalab zaterdag 13u00 14u00 Benedikte Vansteenkiste
Verteltheater stemregie zaterdag 14u00 15u00 Benedikte Vansteenkiste
Spreken en presenteren zaterdag 14u00 15u00 Benedikte Vansteenkiste  

Richting dans

1ste graad

Dansinitiatie (5j) donderdag 16u00 17u00 Michelle Peters
Dansinitiatie 1 en 2 zaterdag 10u00 11u00 Michelle Peters

2de graad

Danslab 1 en 2 donderdag 17u00 18u00 Michelle Peters
  zaterdag 11u00 12u00 Michelle Peters
Danslab 3 en 4 donderdag 18u00 19u00 Michelle Peters
  zaterdag 12u00 13u00 Michelle Peters

3de graad

Danslab klassieke dans donderdag 19u00 20u00 Michelle Peters
  zaterdag 14u30 16u00 Michelle Peters
Danslab hedendaagse dans donderdag 20u00 21u00 Michelle Peters
  zaterdag 13u00 14u30 Michelle Peters


Afdeling Mooi-Bos
 

Doorndal 3, 1150 Sint-Pieters-Woluwe

0485 78 26 61

Richting muziek

Klassikale vakken

1ste en 2de graad

Muziekatelier 1 maandag 16u00 17u00 Ramon van Merkenstein
  woensdag 12u30 13u30 Ramon van Merkenstein
Muziekatelier 2 maandag 17u00 18u00 Ramon van Merkenstein
  woensdag 13u30 14u30 Ramon van Merkenstein
Muziekatelier 3 maandag 18u00 19u00 Ramon van Merkenstein
  woensdag 14u30 15u30 Ramon van Merkenstein
Muziekatelier 4 + GM maandag 18u30 20u30 Inge Fouquaet
Muzispelen maandag 16u00 17u00 Eve Francois

3de graad, 4de graad en kortlopende trajecten

Muziekatelier klassiek 123 woensdag 14u30 15u30 Luc Bataillie
Muziektheorie woensdag 15u30 16u30 Luc Bataillie



Instrumenten

Cello Eve Francois   maandag
Dwarsfluit Leen Claessens dinsdag
Gitaar/Elektr gitaar Jean-Paul De Clerck maandag
Piano Joris Lejeune maandag
  Chantal Levie donderdag
Viool Anne Bontinck woensdag
Zang Jana Pieters dinsdag
GM instr klassiek Anne Bontinck   woensdag

Afdeling Wezembeek-Oppem

Louis Marcelisstraat 134, 1970 Wezembeek-Oppem

02 731 82 84

(Tijdelijk verhuisd naar het Heilig-Hartcollege, Albertlaan 44, 1970 Wezembeek-Oppem)

Richting muziek

Klassikale vakken

1ste graad en 2de graad

Muziekatelier 1 woensdag 15u00 16u00 Inge Fouquaet
  zaterdag 10u30 11u30 Inge Fouquaet
Muziekatelier 2 woensdag 16u00 17u00 Inge Fouquaet
  zaterdag 09u30 10u30 Inge Fouquaet
Muziekatelier 3 woensdag 17u00 18u00 Inge Fouquaet
  zaterdag 08u30 09u30 Inge Fouquaet
Muziekatelier 4 + GM woensdag 18u00 20u00 Inge Fouquaet
Muzispelen woensdag 12u45 13u45 Jolien Van Ransbeeck

3de graad, 4de graad en kortlopende trajecten

Muziekatelier klassiek 123 zaterdag 10u30 11u30 Luc Bataillie
Compositie zaterdag 09u30 10u30 Luc Bataillie

Instrumenten

Cello Aurelia Boven   woensdag
Dwarsfluit Leen Claessens dinsdag
  woensdag
Fagot Paul Everaert woensdag
Gitaar/elektr/bas JPR Jean-Paul De Clerckdinsdag
Klarinet Dirk Descheemaeker dinsdag
Kopers Robby Boone zaterdag
Piano Elena Cochez woensdag
  Nancy Folens vrijdag
  Amira Metodieva zaterdag
  Peter Vanhove zaterdag



Viool Anne Bontinck dinsdag
Piano Daniëlle Piana vrijdag
GM instr klassiek Paul Everaert woensdag
  zaterdag
GM instr klassiek Anne Bontinck   dinsdag
 

Richting woord

2de graad

Woordatelier vrijdag 17u30 18u30 Benedikte Vansteenkiste

3de graad

Woordlab drama vrijdag 18u30 19u30 Benedikte Vansteenkiste
Woordlab voordracht vrijdag 19u30 20u30 Benedikte Vansteenkiste


 

Afdeling Kraainem

Emiel Bricoultlaan 61, 1950 Kraainem


Richting muziek


Klassikale vakken


1ste graad en 2de graad


Muziekatelier 1 dinsdag 15u30 16u30 Inge Fouquaet
  vrijdag 15u30 16u30 Inge Fouquaet
Muziekatelier 2 + 3 dinsdag 16u30 17u30 Inge Fouquaet
  vrijdag 16u30 17u30 Inge Fouquaet
Muziekatelier 4 + GM dinsdag 17u30 19u30 Inge Fouquaet

Instrumenten

Gitaar Jean-Paul Declerck   maandag
  dinsdag
Piano Lenaart T'jollyn maandag
GM instr klassiek Luc Goeman   maandag
Viool Inge Fouquaet   vrijdag

Richting woord

2de graad

Woordatelier vrijdag 15u45 16u45 Dora Detilleux

Afdeling Vogelzang

Vogelzang Kerk

Vogelzanglaan 2, 1150 Sint-Pieters-Woluwe


Richting muziek


Instrumenten

 

Orgel Joris Lejeune   maandag
  Danielle Piana woensdag
  donderdag

 

Afdeling Centrum

Charles Thielemanslaan 26, 1150 Sint-Pieters-Woluwe

 

Richting muziek

Instrumenten

Piano Pierre-Marie Van Caenegem woensdag

 

Richting woord

2de graad

Woordatelier woensdag 13u00 14u00 Dora Detilleux

Afdeling Woluwelaan 

Woluwelaan 18-20, 1150 Sint-Pieters-Woluwe

Richting woord

2de graad

Woordatelier 1 en 2  vrijdag 15u15 16u15 Benedikte Vansteenkiste

Deze lessen zijn enkel voor kinderen van het 3de en 4de leerjaar (8-9 jaar)


Afdeling Gemeenschapscentrum KONTAKT

Orbanlaan 54, 1150 Sint-Pieters-Woluwe

 

Richting muziek

Instrumenten

Harp Amira Metodieva   maandag
Piano Pierre-Marie Van Caenegem woensdag
  Amira Metodieva vrijdag
  Danielle Piana maandag
Zang Danielle Piana maandag
GM vocaal klassiek Danielle Piana   maandag