Aanbod‎ > ‎Muziek‎ > ‎

Lessenrooster muziek

Collectieve vakken












1ste graad en 2de graad
StokkelMuziekatelier 1amaandag16u0017u00Inge FouquaetMooi-BosMuziekatelier 1maandag16u0017u00Ramon van Merkenstein
 woensdag12u3013u30Inge Fouquaet woensdag12u3013u30Ramon van Merkenstein
Muziekatelier 1b+2bdinsdag16u0017u00Peter FleerackersMuziekatelier 2maandag17u0018u00Ramon van Merkenstein
 vrijdag16u0017u00Peter Fleerackers woensdag13u3014u30Ramon van Merkenstein
Muziekatelier 2amaandag17u0018u00Inge FouquaetMuziekatelier 3maandag18u0019u00Ramon van Merkenstein
 woensdag13u3014u30Inge Fouquaet woensdag14u3015u30Ramon van Merkenstein
Muziekatelier 3 woensdag17u0018u00Annemie MoensMuziekatelier 4 + GMwoensdag16u0018u00Eve Francois
 vrijdag17u0018u00Annemie Moens





Muziekatelier 4 + GMmaandag16u3018u30Peter Fleerackers





 









Muziekatelier volw 1dinsdag18u1520u15Peter Fleerackers





Muziekatelier volw 2+3maandag18u4520u45Peter Fleerackers





Muzispelenwoensdag14u4515u45Ada Maria Hakala





























Wezembeek-OppemMuziekatelier 1woensdag15u0016u00Inge FouquaetKraainemMuziekatelier 1dinsdag15u3016u30Inge Fouquaet
 zaterdag10u3011u30Inge Fouquaet vrijdag15u3016u30Inge Fouquaet
Muziekatelier 2woensdag16u0017u00Inge FouquaetMuziekatelier 2dinsdag16u3017u30Inge Fouquaet
 zaterdag09u3010u30Inge Fouquaet vrijdag16u3017u30Inge Fouquaet
Muziekatelier 3woensdag17u0018u00Inge FouquaetMuziekatelier 3dinsdag17u3018u30Inge Fouquaet
 zaterdag08u3009u30Inge Fouquaet vrijdag17u3018u30Inge Fouquaet
Muziekatelier 4 + GMwoensdag18u0020u00Inge FouquaetMuziekatelier 4 + GMmaandag18u3020u30Inge Fouquaet
Muzispelenwoensdag13u0014u00Ada Maria Hakala





      





3de graad, 4de graad en kortlopende trajecten
StokkelMuziekatelier kl. 1dinsdag17u0018u00Peter FleerackersW-OMuziekatelier klassiek 123zaterdag10u3011u30Luc Bataillie
Muziekatelier kl. 2woensdag17u0018u00Luc BataillieCompositiezaterdag09u3010u30Luc Bataillie
Muziekatelier kl.3woensdag18u0019u00Annemie Moens





Muziekatelier JPR 123vrijdag19u3020u30Olivier WeryMooi-BosMuziekatelier klassiek 123woensdag14u3015u30Luc Bataillie
Muziekatelier kl. vw 123woensdag19u0020u00Annemie MoensMuziektheoriewoensdag15u3016u30Luc Bataillie
Muziekcultuurdinsdag20u0022u00Luc Bataillie





Muziektheoriedinsdag19u0020u00Luc Bataillie





Compositiedinsdag18u0019u00Luc Bataillie





Muziekgeschiedeniswoensdag20u0022u00Luc Bataillie





Muziekatelier hogerevrijdag18u0020u00Annemie Moens







Individueel









StokkelAccordeonSergej Gratchevwoensdag
Mooi-BosCelloEve Francoismaandag
AltvioolPatricia Van Reuselmaandag
Contrabas
Ramon van Merkenstein
maandag/
woensdag
BlokfluitStefanie Troffaes
zaterdag

Gitaar klass. /Elektr gitaar JPRJean-Paul De Clerckmaandag
CelloEve Francoismaandag
PianoPierre-Marie Van Caenegem
maandag
DwarsfluitLeen Claessenswoensdag

 Chantal Leviedonderdag

Heidi Wayenberg
dinsdag

VioolAnne Bontinckwoensdag
Gitaar klass.Werner Schurmansmaandag
ZangJana Pietersdinsdag

Philippe La Grappedinsdag
GM instr klassiekAnne Bontinckwoensdag
Gitaar klass./elektr/bas JPRJean-Paul De Clerckwoensdag
Wezembeek-OppemCelloAurelia Bovenwoensdag
HarpAmira Metodievamaandag
DwarsfluitLeen Claessenswoensdag
Hobo/AlthoboElke Meirsmandinsdag
  
Klarinet/SaxofoonDirk Descheemaekerdinsdag
FagotPaul Everaertwoensdag
Piano Marleen Quixmaandag



  dinsdag
KlarinetDirk Descheemaekerdinsdag
 
donderdag



 Pierre-Marie Van Caenegemzaterdag
PianoElena Cochezwoensdag
  Chantal Leviewoensdag
 Nancy Folensvrijdag


vrijdag
 Amira Metodievazaterdag
Piano/ZangDanielle Pianavrijdag
 Peter Vanhovezaterdag
SlagwerkOlivier Weryvrijdag
VioolAnne Bontinckdinsdag
KopersRobby Boonewoensdag

ZangDaniëlle Pianavrijdag
VioolMarc Verbistdinsdag
GM instr klassiekPaul Everaertwoensdag
 Peter Fleerackersvrijdag
  zaterdag
ZangJana Pietersdinsdag
GM instr klassiekAnne Bontinckdinsdag
GM vocaal klassiekJana Pietersdinsdag
Vogelz kerkOrgelIris Eysermans
maandag
Zang JPRKatrien Smetsdonderdag
 Danielle Pianawoensdag
GM vocaal JPRKatrien Smetsdonderdag
  donderdag
GM instr JPRJean Paul De Clerckwoensdag
GC KontaktHarpAmira Metodievamaandag
 Olivier Weryvrijdag
PianoPierre-Marie Van Caenegemwoensdag
GM instr klassiekPaul Everaertwoensdag
 Amira Metodievavrijdag
  zaterdag

Danielle Pianamaandag
KraainemGitaar klass. Jean-Paul De Clerckmaandag
ZangDanielle Pianamaandag
  dinsdag
GM vocaal klassiek
Klarinet
Danielle Piana
Sabine Schmitz
maandag
dinsdag
PianoLenaart T'jollynmaandag
CentrumPianoPierre-Marie Van Caenegemwoensdag
GM instr klassiekLuc Goemanmaandag




VioolInge Fouquaetvrijdag