חברת MSN נדלן - מי אנחנו

ענף הנדל"ן בישראל נמצא במגמת עלייה כבר שנים רבות. המחירים בשווקי הנדל"ן (הן בשוק המכירה והן בשוק השכירות) לא מפסיקים לעלות והירידה לא נראית באופק. למה אנחנו מספרים לכם את זה בעצם? כדי להבהיר עד כמה חשוב לקנות דירה המיועדת למגורים לפני שהמחירים יעלו פעם נוספת. אין זה אומר שצריך לגשת עכשיו ומיד ולרכוש את הדירה הראשונה שמציעים לכם. ממש לא! רכישת דירה היא אחד הדברים הכי חשובים שתעשו בימי חייכם, ועל כן יש לעשותה תוך הפעלת שיקול דעת ובדיקת כל האופציות העומדות לנגד עינינו.

למה לבחור בחברת MSN נדל"ן?

כאמור, קניית דירה היא לא עניין של מה בכך, ומומלץ להיכנס לתהליך כשאתם בטוחים שהחברה שמוכרת לכם היא חברה בעלת שם ומוניטין בישראל. חבל לרכוש נכס מגורם לא מוכר ולהצטער על כך לאחר מכן. לכן חשוב לרכוש דירה מחברה מובילה בתחומה ולשמחתנו כל מי שמכיר אותנו יוכל להעיד שהחברה שלנו היא אכן כזו. אנחנו ב-MSN נדל"ן מעמידים לרשות לקוחותינו את כל המידע שברשותנו אודות הנכס שבכוונתם לרכוש ומספקים תמיכה מלאה, מהרגע בו נוצר הקשר לראשונה ועד לקבלת מפתחות הדירה (ואפילו לאחר מכן). 

פרויקט חברת MSN נדל"ן בראשון לציון

עוד כמה מילים על החברה שלנו

אם טרם הגעתם לבקר אותנו במשרדי החברה ברחוב יגאל אלון 98 בתל אביב, אנו רוצים להזמין אתכם לעשות זאת. הקפה עלינו! במהלך הפגישה נציג לכם את האפשרויות השונות העומדות בפניכם ואת הפרויקטים האטרקטיביים שלנו. ההגעה למשרדינו היא פשוטה יחסית והמיקום המדויק הוא בניין אלקטרה בת"א, קומה 42.

MSN נדל"ן
 

חברת MSN נדל"ן - איך יוצרים איתנו קשר?

מאד פשוט. אפשר ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון שמספרו: 072-2284000. אפשר גם ליצור איתנו קשר בפקס שמספרו: 072-2445000. דרך נוספת לתקשר איתנו היא דרך הדף הזה: http://www.msn-nadlan.co.il/contact.php. ניתן לכתוב לנו גם באמצעות עמוד הפייסבוק שלנו: https://he-il.facebook.com/msn.nadlan, בטוויטר: https://twitter.com/msnnadlan, וכמובן שאפשר להגיע לקפה במשרדים שלנו ברחוב יגאל אלון 98 בתל אביב.

והנה דבר הבעלים של חברת MSN נדל"ן - גיל מולכו

וידאו של YouTube


פרויקטים של החברה שמשווקים כעת:

מידע על פרויקט קוואטרו החדש ברמלה, פרויקט פארק האלף בראשון, מיזם עיר ימים חדרה ופרויקטים נוספים אפשר לקרוא כאן:

ולסיום - סרטון התדמית החדש של MSN נדלן:

וידאו של YouTube


אתר חדש: www.msnnadlan.co.il