МО викладачів математики ВНЗ І-ІІ р.а. Вінницької області

 
          Ви зайшли на сайт голови обласного методичного об'єднання викладачів математики ВНЗ І-ІІ р.а. Вінницької області Овчара Івана Миколайовича.

Сайт створений для викладачів математики, студентів та педагогічних працівників.
 Він може бути цікавим і для більш широкої аудиторії, оскільки на ньому  можуть розглядатись питання не тільки навчання і виховання підростаючого покоління, а й багато інших тем пізнавального характеру, що дасть можливість об`єднати всіх людей, яким цікавий внутрішній світ людини, її прагнення i сподівання, радощі і тривоги, злети і падіння... 

  На сайті студентам буде представлена необхідна інформація навчального характеру з математики, яка розміщена в розділі Навчально-методичні матеріали .
           Кожен учасник сайту в розділі Каталог статей зможе розміщувати свої статті наукового та навчально-методичного спрямування.
В розділі Фотоальбом можна буде завантажити і переглянути фотографії про заходи викладачів математики технікумів та коледжів Вінницької області .
В розділі  Відкриті заняття викладачі  математики області можуть розміщувати сценарії своїх відкритих занять та позаурочних заходів.
В роздіді Олімпіади, конкурси буде розміщено Положення про проведення олімпіади з математики, представництво, переможці, пакети олімпіадних завдань тощо.

 Сайт відкритий для тих, хто має оригінальні ідеї, прагне до цікавого і змістовного спілкування, може надати допомогу.
              Сподіваюсь, що створення даного інформаційного ресурсу допоможе викладачам математики області об'єднати зусилля в плані покращення методики викладання математики, формування підвищеної зацікавленості студентів до вивчення цікавого світу математики.
               Ви можете пропонувати нові розділи і приймати активну участь в розробці даного ресурсу.

Сайт МО викладачів математики до 2016 року:https://sites.google.com/site/movikladacivmatematiki/