Trumpas, labai trumpas prisistatymas...

Kolekcionavimo liga prasidėjo senokai, nuo lengviausiai tuo metu prieinamų TSRS pašto ženklų gal 35 metai atgal.. ir tęsiasi su įvairiom pertraukom lyg šiol.
O šiuo metu pagrindinis mano dėmesys tai šiuolaikinės Lietuvos teritorijoje cirkuliavusių pašto ženklų kolekcijos rinkimas. Į ją įeina:
 *

*Postgebiet Ob. Ost. - I Pasaulinio karo metų Vokiečių okupacija 1916 - 1918 metai

Nepriklausomos Lietuvos ženklai - 1918 - 1940 metai
 *Memelgebiet - Klaipėdos kraštas Aliantų administracijos valdomas iš vokiečių perimtas 1920 - 1923, o nuo 1939 iki 1944 metu vokiečių "išlaisvintas"
*Litwa Srodkowa - Lenkų nuo Lietuvos 1920 - 1922 metų ženklų laidos "išlaisvinto" Vilniaus krašto, pats "išlaisvinimas" tęsėsi aišku ilgiau, tol kol rusai "neišlaisvino" 1940 metais..
*Ostland - II pasaulinio karo metu vokiečių atneštos "laisvės" nuo rusų 1941 - 1944 metais naudojami ženklai
 
*SSSR - 1944 - 1990 metais rusų atneštos "laisvės" metų su Lietuva susije ženklai, ruošiama
*Klišių klaidos, abartai, bandomieji Memelio bei Lietuvos ženklai, ruošiama
 
Tušti juodi laukai vietoje ženklo demonstruojamojoje kolekcijoje reiškia, kad ženklas ieškomas. Jeigu kas iš kolegų jį turite... laukiu pasiulymų :)
 
Be šitų kolekcijų yra susikaupusių ženklų kuriuos galiu keisti į man reikalingus ar parduoti, bet.. deja ne dovanoti.. Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos bei kitų šalių pavieniais, serijomis ar teminiais rinkinias pašto ženklus.
*
DĖMESIO!!!!
*

Be ženklų pardavimo, apsikeitimo galiu kolegom pasiūlyt mano pačio maketuoto albumo lapu, visa manoji kolekcija būtent ir yra tame pavidale. Taip mano nuomone ir pati kolekcija solidžiau atrodo, o ir ženklas labiau apsaugotas nuo įvairių nelaimių... negu kaip  eiliniame albume kur gali iškrist bevartant ar kokiam žiūrovui atsiradus norui apžiūrėt iš arčiau...
 Kadangi maketuoju pats, o spausdinama spaustuvėje, yra galimybe sumaketuot pagal kiekvieno kolekcininko individualų pageidavimą, pagal turimus ženklų kiekius bei jų dydžius ir t.t.
Turit klausimų, pasiūlymų ar pageidavimų?
 
 
Gero pasivaikščiojimo po virtualią parodą,

Montekristo

 
P.S. Virtualioji paroda palaipsniui pilnės
 
Albertas Einšteinas yra pasakęs: „Jeigu idėja iš pirmo žvilgsnio neatrodo absurdiška, ji yra beviltiška“.
 
 
 

Comments