Kalendarium 2016

styczeń

1.01. Kontrabasista Jerzy Stuhr
Radio Kraków
(słuchowisko)

2.01. To moja Merlin Monroe Ewelina Niewiadomska
Kinoteatr, Lądek Zdrój

3.01. Danuta W. Krystyna Janda
Teatr Polonia, Warszawa

3.01. Roxxy2Hot Paweł Palcat
Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica

4.01. Co modna Pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek
Klub Komediowy, Warszawa

5-6.01. Papieżyca Teresa Budzisz-Krzyżanowska
Scena 61 Teatru Ateneum, Warszawa

8-10.01. Smycz Bartosz Porczyk
Teatr Polski, Wrocław

8-9.01. Prosta historia Mateusz Tymura
Scena Kameralna Opery i Filharmonii, Białystok

9.01. PREMIERA
RYLE.metamorfozy Piotr Mateusz Wach
Teatr Tańca i Ruchu Rozbark, Bytom

9.01. Milena Dorota Landowska
Teatr Polskiego Radia PR 2, Warszawa
(słuchowisko)

9.01. W obronie jaskiniowca Emilian Kamiński
Scena Parter Teatru Kamienica, Warszawa

9.01. Gracz Michał Pustuła
Teatr Ecce Homo, Baza Zbożowa, Kielce

9,24.01. Kolega Mela Gibsona Mirosław Neinert
Teatr Korez, Katowice

9-10,13.01. Mój boski rozwód Anna Demczuk
Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów

9-10.01. Śmieszny staruszek Bernard Krawczyk
Scena Kameralna Teatru Śląskiego, Katowice

9-10.01. Jak zjadłem psa Marek Sitarski
Scena Kameralna Lubuskiego Teatru, Zielona Góra

10.01. Bar pod zdechłym psem Dariusz Bereski
Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny, Toruń

10.01. Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej Wojciech Tremiszewski
Młody Byron, Sopot

10.01. Mój boski rozwód Małgorzata Skoczylas
Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka, Łódź

12-13.20-21.01. PREMIERA
Wojna to tylko kwiat Agnieszka Przepiórska
Teatr WARSawy, Warszawa

12-14,26-27.01. Msza za miasto Arras Janusz Gajos
Scena Studio Teatru Narodowego, Warszawa

13-14.01. Podróż do Buenos Aires Gabriela Muskała
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź

14-15.01. One Mąż Show Szymon Majewski
Och-Teatr, Warszawa

15.01. Promieniowanie. Sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie Ewa Wencel
Teatr Mazowiecki, Warszawa
(gościnnie)

15.01. Rozkwaś Polaka Marcin Kwaśny
Teatr Kwadrat, Warszawa

15.01. Moskwa-Pietuszki Jacek Zawadzki
Teatr Szwalnia, Łódź

15-16.01. Mój boski rozwód Izabela Brejtkop
Scena Kameralna Teatr Powszechnego im. Jana Kochanowskiego, Radom

15,16.01. PREMIERA
Insenso Alexandra Kazazou
Avant Art i Instytut im. Jerzego Grotowskiego, Scena Centrum Technologii Audiowizualnych (CeTA), Wrocław

16.01. PREMIERA
Kobieta, kobietka, kobieciątko Bolesława Falińska
Teatr Kameralny, Szczecin

16.01. Seks, prochy, rock'n'roll Bronisław Wrocławski
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

16.01. Shirley Valentine Krystyna Janda
Pałac Kultury Zagłębia, Dąbrowa Górnicza

16-17.01. O matko z córką Angelika Olszewska
Scena Lubelska 30/32, Warszawa

17.01. Papieżyca Teresa Budzisz-Krzyżanowska
Centrum Kultury Muza, Lublin

17.01. Danuta W. Krystyna Janda
Teatr Mały, Tychy (gościnnie)

17.01. Pewniak Sebastian Cybulski
Klub Old Timers Garage, Katowice

17-18.01. Lady Wa-Wa Magdalena Engelmajer
Pałac Zamoyskich (Pawilon SARP), Warszawa

18.01. Wyznania komiwojażera Tomasz Boruszczak
Dom Literatury, Łódź

19.01. Hotel Babilon Aldona Jankowska
Teatr Ludowy, Scena Pod Ratuszem, Kraków

19-20.01. Rachatłukum Marcin Bosak
Scena Malarnia Teatru Studio, Warszawa

20.01. Mój boski rozwód Krystyna Podleska
Scena Pod Ratuszem Teatru Ludowego, Kraków

21.01. Hantio Jacek Zawadzki
Klub "PIES andaluzyjski", Poznań

22.01. Shirley Valentine Krystyna Janda
Teatr Polonia, Warszawa

22.01. Nic nowego pod słońcem Sławomir Holland
Teatr Ateneum, Warszawa

22.01. Belfer Wojciech Pszoniak
Teat Mazowiecki, Warszawa

22.01. Diva show Kamil Maćkowiak
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

22-23.01. Egzorcyzmy. Święte krowy Tadeusz Janiszewski
Teatr Ósmego Dnia, Poznań

22-24.01. W progu, czyli tajemnica zaniechanych spodni Marian Opania
Scena 69 Teatru Ateneum, Warszawa

22-24.01. Smaki i dotyki Krystyna Maksymowicz
Teatr Mały, Szczecin

23.01. Kolega Mela Gibsona Mirosław Neinert
Scena Pod Ratuszem Teatru Ludowego, Kraków
(gościnnie)

23.01. Ucho, gardło, nóż Krystyna Janda
Mała Scena Teatru Polonia, Warszawa

23.01. Grop Iwo Bochat
Republika Sztuki Tłusta Langusta, Poznań

23-24.01. Czad Aleksandra Listwan
Teatr Powszechny, Łódź

23,29.01. Najpiękniejsza na świecie piosenka o miłości Kinga Kaczor
Teatr Vis a Vis, Spółdzielnia "Ogniwo", Kraków

23,29-31.01. Kolega Mela Gibsona Adam Dzieciniak
Piwnica przy Krypcie Zameku Książąt Pomorskich, Szczecin

23,30.01. One mąż show Szymon Majewski
Och-Cafe, Warszawa

24.01. Kredyt zaufania Iza Kała
Teatr KTO, Kraków

24.01. Rajcula warzy Joanna Wawrzyńska
Pub Oficyna, Zabrze

24.01. Odkąd zniknęła Edward Kotłowski
Miejski Dom Kultury, Stalowa Wola

25.01. Co modna Pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek
Klub Komediowy, Warszawa

25.01. Mały Książę Tadeusz Kwinta
Ośrodek Kultury, Brzeszcze

26.01. Amok Kamil Maćkowiak
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

26-28.01. Zapiski oficera Armii Czerwonej Krzysztof Ławniczak
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok

26-29.01. Czas kobiety Anna Maria Jopek
Teatr Stary, Lublin

27.01. PREMIERA
O zgubnym wpływie palenia tytoniu Luka Kuzmanović
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

28.01. Szekspir Forever! Andrzej Seweryn
Teatr Polski, Warszawa

28,31.01. Jednocześnie Łukasz Simlat
Scena Modelatornia Teatru Studio, Warszawa

29-30.01. Jasieński Michał Majnicz
Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków

29-30.01. Sex, prochy, rock & roll Tomasz Obara
Scena Pod Ratuszem Teatru Ludowego, Kraków
(gościnnie)

30.31.01. PREMIERA
Rok Ryszarda Robert Dudzik
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra

30.01. Zupa rybna w Odessie Sebastian Ryś
Scena Piętro Wyżej - Piwnica na Wójtowskiej, Warszawa

30.01. Grop Iwo Bochat
Teatr Rondo, Słupsk

31.01. 4 tony podłogi Paweł Burczyk
Scena Parter Teatru Kamienica, Warszawa

31.01. Spragniony Marek Tyszkiewicz
Zmiana Klimatu, Białystok

31.01. Nie tyko dla siebie Urszula Szydlik-Zielonka
Kino "Przyjaźń", Dobre Miasto


luty

2,3.02. 4 tony podłogi Paweł Burczyk
Karnawał Komedii, Teatr Korez, Katowice
(gościnnie)

2-3.02. Komornicka. Biografia pozorna Anita Sokołowska
Teatr Polski, Bydgoszcz

2-3.02. Seks, prochy, rock'n'roll Bronisław Wrocławski
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

3-4.02. Wojna to tylko kwiat Agnieszka Przepiórska
Teatr WARSawy, Warszawa

3-7.02. Rok Ryszarda Robert Dudzik
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra

4.02. Jednocześnie Łukasz Simlat
Teatr Korez, Katowice
(gościnnie)

5.02. W obronie jaskiniowca Emilian Kamiński
Scena Oficyna Teatru Kamienica, Warszawa

5-6.02. Mój boski rozwód Izabela Brejtkop
Scena Kameralna Teatr Powszechnego im. Jana Kochanowskiego, Radom

5-6.02. Msza za miasto Arras Janusz Gajos
Teatr Stary, Lublin

5-7.02. Mój boski rozwód Małgorzata Skoczylas
Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka, Łódź

6.02. Smażone zielone pomidory Elżbieta Czerwińska
Pałac Stefana Dobrogosta Grzybowskiego,Chrzęsne

6.02. 3xtak/Rudnicki Wojciech Kowalski
Piwnica Muz, MDK Czechowice-Dziedzice

6.02. toniejestpostawartystyczna! Łukasz Pawłowski
Teatr WARSawy, Warszawa

6-7.02. Głodne dziecko Magdalena Dębicka
Teatr BAZA, Warszawa

6-7.02. One mąż show Szymon Majewski
Och-Cafe, Warszawa

6-7.02. Mój boski rozwód Krystyna Podleska
Scena Pod Ratuszem Teatru Ludowego, Kraków

6-7.02. Marzenie Nataszy Agnieszka Skrzypczak
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź

6-7.02. Jak zjadłem psa Marek Sitarski
Scena Kameralna Lubuskiego Teatru, Zielona Góra

6-7,9.02. Król Matylda Baczyńska
Scena Underground Teatru im. Ludwika Solskiego, Tarnów

7.02. Ucho, gardło, nóż Krystyna Janda
Mała Scena Teatru Polonia, Warszawa

7.02. Bobok Marcin Bortkiewicz
Teatr Za Daleki, Dom Sztuki, Warszawa-Ursynów

7.02. Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej Wojciech Tremiszewski
Klub Młody Byron, Sopot

7.02. Mowa ciała Ireneusz Krosny
Scena Kotłownia MDK, Ostrów Mazowiecka

7.02. Ucho, gardło, nóż Krystyna Janda
Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Przemyśl

7-8.02. Rachatłukum Marcin Bosak
Scena Malarnia Teatru Studio, Warszawa

8.02. Co modna Pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek
Klub Komediowy, Warszawa

8-9.02. Mój boski rozwód Krystyna Podleska
Teatr Muzyczny, Toruń

9-11.02. Zapiski oficera Armii Czerwonej Krzysztof Ławniczak
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok

10,21.02. Shirley Valentine Krystyna Janda
Teatr Polonia, Warszawa

10-11,26-28.02. Msza za miasto Arras Janusz Gajos
Scena Studio Teatru Narodowego, Warszawa

12.02. Seks, prochy, rock'n'roll Bronisław Wrocławski
Klub Old Timers Garage, Katowice

12.02. Jednocześnie Łukasz Simlat
Scena Modelatornia Teatru Studio, Warszawa

12.02. Rozkwaś Polaka Marcin Kwaśny
Teatr Kwadrat, Warszawa

12-13.02. Mój boski rozwód Anna Demczuk
Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów

12-14.02. Kolega Mela Gibsona Adam Dzieciniak
Piwnica przy Krypcie Zameku Książąt Pomorskich, Szczecin

12-14.02. Papieżyca Teresa Budzisz-Krzyżanowska
Scena 61 Teatru Ateneum, Warszawa

12,15.02. Mężczyzna sukcesu Andrzeja Jakubczyk
Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole

13.02. PREMIERA
Lady M Magdalena Waligórska
Teatr Mały, Zabrze

13.02. Od przodu i od tyłu Mateusz Nowak
DDK "Węglin", Lublin

13.02. Kontrabasista Jerzy Stuhr
Teatr Szekspirowski, Gdańsk
(spektakl odwołany)

13.02. Być jak Charlie Chaplin Mateusz Deskiewicz
Wytwórnia Kultury "Bo-Tak", Dzierzgoń

13-14.02. Król Dawid Live! Sambor Dudziński
Teatr Muzuczny Capitol, Wrocław

13-14.02. Śmieszny staruszek Bernard Krawczyk
Scena Kameralna Teatru Śląskiego, Katowice

14.02. Promieniowanie. Sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie Ewa Wencel
Teatr Mazowiecki, Warszawa
(gościnnie)

14.02. Karin Stanek Agnieszka Wajs
Centrum Kultury Śląskiej, Świętochłowice

14.02. Pan Kot Iwo Bachat
Teatr Rondo, Słupsk

15.02. PREMIERA
duszy DNA Magdalena Płaneta
Teatr Rondo, Słupsk

15.02. PREMIERA
Dymna! Dymna! Anna Dymna
Radio Kraków
(słuchowisko)

15.02. Matka Jolanta Juszkiewicz
Hydro(za)gadka, Zielona Góra

15.02. Co modna Pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek
Klub Komediowy, Warszawa

18.02. PREMIERA
Jedność Atsushi Takenouchi
Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Warszawa
(spektakl butoh)

18.02. Marzenie Nataszy Anna Dudziak
Dom Kultury Zameczek, Kielce

18.02. Dominique Dominik Więcek
Mazowiecki Instytut Kultury, Warszawa
(teatr tańca)

18.02. Od przodu i od tyłu Mateusz Nowak
Biesiada Teatralna, Ośrodek Kultury, Horyniec-Zdrój

18-19.02. Smaki i dotyki Krystyna Maksymowicz
Teatr Rondo, Słupsk

19.02. Wraki Kamil Maćkowiak
Biesiada Teatralna, Ośrodek Kultury, Horyniec-Zdrój
(pokaz przedpremierowy)

19.02. Dziewictwo Alina Czyżewska
Centrum Kultury, Kostrzyn nad Odrą

19,20-21.02. PREMIERA
Kobiety bez znaczenia Małgorzata Niemirska i Halina Łabonarska
Teatr Dramatyczny, Warszawa
(dwa monodramy)

19,20.02. Jedna kobieta w projekcie Miłość Elżbieta Walczak
Dom Kultury, Krasnostaw
MOKIS, Bielawa

19-20.02. Moja Piaf Bożena Borowska-Kropielnicka
Teatr Nowy, Poznań

19-20.02. Danuta W. Krystyna Janda
Teatr Polonia, Warszawa

19-20.02. Spragniony Marek Tyszkiewicz
Teatr Dramatyczny im. AleksandraWęgierki, Białystok

19-21.02. Pan Ibrahim i kwiaty Koranu Janusz Młyński
Teatr Lubuski im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra

20.02. Diva Wioleta Komar
Biesiada Teatralna, Osrodek Kultury, Horyniec-Zdrój

20.02. Jabłko Adama Paweł Leszkowicz
Teatr Hybrydy UW w Okęckiej Sali Widowiskowej, Warszawa

20.02. Jestem swoją własną żoną Adam Pater
Teatr WARSawy, Warszawa

22.02. Belfer Wojciech Pszoniak
Teat Mazowiecki, Warszawa

22.02. Wieczór w Teatrze Wielkim Anna Seniuk
Centrum Kultury 105, Koszalin

25.02. To nie jest kraj dla wielkich ludzi Rafał Rutkowski
Festiwal Komedii, MOk, Police

25.02. Co modna Pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek
Klub Komediowy, Warszawa

25-26.02. Sex, prochy, rock & roll Tomasz Obara
Scena Pod Ratuszem Teatru Ludowego, Kraków
(gościnnie)

26.02. Medea, moja sympatia Katarzyna Siergiej
Teatr Lalek, Białystok
(chrytatywnie - zbiórka na leczenie Doroty Radomskiej)

26.02. Kontrabasista Krzysztof Rogacewicz
Osiedlowy Dom Kultury, Jelenia Góra

26.02. Roxxy2Hot Paweł Palcat
Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica

26.02. Niech się to wypali... Kacper Lech
(PWST Kraków) Centrum Kultury, Kłodzko

26.02. Diva show Kamil Maćkowiak
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

26-28.02. Kolega Mela Gibsona Jerzy Pal
Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów

26-28.02. Msza za miasto Arras Janusz Gajos
Teatr Narodowy, Warszawa

27.02. PREMIERA
Listy do Michaliny Izabela Noszczyk
Teatr Scena Poczekalnia w Centrum Kultury i Sztuki Kino-Teatr, Leszno

27,28.02. PREMIERA
Jansi, nie ta Janis Valentina Conti
Teatr Nowy, Kraków

27.02. Kobieta Pierwotna Hanna Śleszyńska
Festiwal Komedii, MOK, Police

27.02. Bar pod zdechłym psem Dariusz Bereski
Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny, Toruń

27.02. Kredyt zaufania Iza Kała
Teatr KTO, Kraków

27.02. Salieri Hubert Bronicki
Teatr Rawa, Katowice

27.02. Diva Wioleta Komar
Piwnica na Wójtowskiej, Warszawa

28.02. Ja, Maria Mirella Rogoza-Biel
Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", Lublin

28.02. Rewolucja balonowa Katarzyna Maria Zielińska
Klub Dzika strona Wisły, Warszawa

28.02. Kontrabasista Krzysztof Rogacewicz
Scena Teatralna GRAAL, MOK, Głogów

28.02. Shirley Valentine Magdalena Tomaszewska
Klub Uch, Gdynia

28.02. Ta cisza to ja Jacek Kawalec
Dom Kultury, Ozimek


marzec

1.03. Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej Wojciech Tremiszewski
Pub Spółdzielnia, Gdańsk

1.03. Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek
Klub Komediowy, Warszawa

3.03. Czy to serce pękło? Paweł Drzewiecki
Festiwal Monodramu MOTYF, Klub MCK Wilkowyje, Tychy

3-6.03. Msza za miasto Arras Janusz Gajos
Teatr Narodowy, Warszawa

4.03. Moja mama Janis Jolanta Litwin-Sarzyńska
Teatr Polonia, Warszawa

4.03. Salome Anna Rakowska
Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, Kłodzko

4.03. W obronie jaskiniowca Emilian Kamiński
Scena Oficyna Teatru Kamienica, Warszawa

4.03. Mój boski rozwód Krystyna Podleska
Scena Pod Raatuszem Teatru Ludowego, Kraków

4.03. Kolega Mela Gibsona Mirosław Neinert
Teatr Korez, Katowice

4-5.03. Tu Wolna Europa Janusz Marchwiński
Teatr Nowy, Kraków

4-6.03. Smycz Bartosz Porczyk
Teatr Polski, Wrocław

5.03. PREMIERA
Jak uprawiać, żeby wyszło Kamila Porazińska
Teatr na Plaży, Sopot (teatr tańca)

5.03. Wraki Kamil Maćkowiak
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź
(pokaz specjalny)

5.03. Poczekalnia Grażyna Bułka
Teatr Korez, Katowice

5.03. Seks, prochy i rock and roll Bronisław Wrocławski
Festiwal Monodramu MOTYF, Teatr Mały, Tychy

5.03. Mój boski rozwód Krystyna Podleska
Centrum Kultury, Jelenia Góra

5.03. Od przodu i od tyłu Mateusz Nowak
Dom Kultury Węglin, Lublin

05.03. Ojciec Bóg Marcin Perchuć
Mała Scena Teatru Polonia, Warszawa

5.03. Novecento Mateusz Olszewski
Klub Klimaty, Aleksandrów Łódzki

5.03. maria s. Ewelina Ciszewska
Teatr Sztuk w Sali Biblioteki i Forum Kultury, Oleśnica

5-6,8.03. Kolega Mela Gibsona Adam Dzieciniak
Piwnica Przy Krypcie Zamku Książąt Pomorskich, Szczecin

5-6.03. Wraki Jacek Poniedziałek
Teatr WARSawy, Warszawa

5-6.03. Zapiski oficera Armii Czerwonej Krzysztof Ławniczak
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok

6.03. Oczami mojej żony. Bohumil Hrabal Katarzyna Flader
Festiwal Monodramu MOTYF, MCK, Tychy

6.03. Zapiski oficera Armii Czerwonej Piotr Cyrwus
Scena Teatralna Restauracji Tabun, Otomin

6,8.03. Mój boski rozwód Anna Demczuk
Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów

6.03. Ucho, gardło, nóż Krystyna Janda
Mała Scena Teatru Polonia, Warszawa

6-7.03. Linatendu Anna Krotoska
Monosytuacje 4. Mała Scena Teatru Współczesnego, Wrocław

7.03. Chodź ze mną do łóżka Sonia Bohosiewicz
Dom Kultury, Bartoszyce
(spektakl odwołany)

8,9,11,20.03. PREMIERA
Supermenka Jowita Budnik
Teatr Kamienica, Warszawa

8.03. Mój boski rozwód Małgorzata Skoczylas
Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka, Łódź

8.03. Zofia Małgorzata Pieńkowska
Dom Kultury, Nysa
(spektakl przeniesiony na 25.11.2016)

8.03. Shirley Valentine Magdalena Tomaszewska
Centrum Kultury, Gostynin

8.03. Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek
Klub Komedniowy, Warszawa

8-9.03. Śmieszny staruszek Bernard Krawczyk
Scena Kameralna Teatru Śląskiego, Katowice

8,28.03. Shirley Valentine Krystyna Janda
Teatr Polonia, Warszawa

8,30.03. Jedna kobieta w projekcie Miłość Elżbieta Walczak
Dom Kultury, Żnin
MCK Sokół, Nowy Sącz

9.03. Teatr jest kobietą Barbara Dziekan
Prom Kultury Saska Kępa, Warszawa

9.03. Brel raz jeszcze Janusz Zbiegieł
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

9.03. Szekspir Forever! Andrzej Seweryn
Teatr Polski, Warszawa

9.03. Pokuć Szymon Majchrzak
Studio Artystyczne im. Ziembińskich na Scenie Teatru Propozycji Dialog, Koszalin

9-10.03. Kobiety bez znaczenia Małgorzata Niemirska i Halina Łabonarska
Teatr Dramatyczny, Warszawa
(dwa monodramy)

9-10.03. Marzenie Nataszy Agnieszka Skrzypczak
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź

9-11.03. Sprzedam Małgorzata Szczerbowska
Monosytuacje 4. Mała Scena Teatru Współczesnego, Wrocław

10-11.03. Danuta W. Krystyna Janda
Teatr Polonia, Warszawa

10,11.03. Marzenie Nataszy Anna Dudziak
Niepubliczne Gimnazjum im. St. Konarskiego, Ostrowiec Świętokrzyski, Ośrodek Kultury, Staszów

10,18.03. Lady M. Magdalena Waligórska
Teatr Mały, Zabrze

11,12-13.03. PREMIERA
Stand-Up Maciej Adamczyk
Republika Sztuki Tłusta Langusta, Poznań

11.03. Kredyt zaufania Iza Kała
Teatr KTO, Kraków

11.03. Happy New Day Agnieszka Kołodyńska
4. Spotkania Teatrów Jednego Aktora "Solo", Olsztyn

12.03. Lady M. Agnieszka Skawińska
4. Spotkania Teatrów Jednego Aktora "Solo", Olsztyn

12.03. Uśmiech Dostojewskiego Grzegorz Szlanga
4. Spotkania Teatrów Jednego Aktora "Solo", Olsztyn

12.03. Zofia/matka Anody Małgorzata Pieńkowska
4. Spotkania Teatrów Jednego Aktora "Solo", Olsztyn

12.03. Salome Anna Rakowska
4. Spotkania Teatrów Jednego Aktora "Solo", Olsztyn

12.03. Zupa rybna w Odessie Sebastian Ryś
4. Spotkania Teatrów Jednego Aktora "Solo", Olsztyn

12.03. Salieri Hubert Bronicki
Teatr Rawa, Katowice

12.03. Pewniak Sebastian Cybulski
Teatr Druga Strefa, Warszawa

12.03. duszy DNA Małgorzata Płaneta
Teatr Rondo, Słupsk

12.03. Z domu niewoli Elżbieta Lewak
Zamek Tarnowskich, Dzików

12.03. Sekrety Baronowej Zina Zagner 
Teatr MIST, Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAY, Kraków

12.03. Uwięziona w Teheranie Magdalena Roczymska 
Teatr MIST, Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAY, Kraków

12-13.03. One mąż show Szymon Majewski
Och-Cafe, Warszawa

12-13.03. Byłam wróbelkiem - sekrety Edith Piaf Elżbieta Okupska
Teatr Tańca i Ruchu Rozbark, Bytom

12-14.03. Camille Kamila Klamut
Monosytuacje 4. Mała Scena Teatru Współczesnego, Wrocław

13.03. Pokuć Szymon Majchrzak
4. Spotkania Teatrów Jednego Aktora "Solo", Olsztyn

13.03. toniejestpostawartystyczna! Czyli premiery nie będzie Łukasz Pawłowski
4. Spotkania Teatrów Jednego Aktora "Solo", Olsztyn

13.03. 3xTak Rudnicki Wojtek Kowalski
4. Spotkania Teatrów Jednego Aktora "Solo", Olsztyn

13.03. Sam Wojtek Kowalski
4. Spotkania Teatrów Jednego Aktora "Solo", Olsztyn

13.03. Słowa na piasku Birute Mar
4. Spotkania Teatrów Jednego Aktora "Solo", Olsztyn

13.03. Promieniowanie. Sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie Ewa Wencel
Teatr Mazowiecki, Warszawa (gościnnie)

13.03. Ja jestem Żyd z Wesela Zbigniew Waleryś
Centrum Kultury, Śmigiel

13.03. Zapiski oficera Armii Czerwonej Piotr Cyrwus
Klub Old Timers Garage, Katowice

13.03. duszy DNA Magdalena Płaneta
Teatr Rondo, Słupsk

14.03. Roxxy2Hot Paweł Palcat
Hydro(za)gadka, Zielona Góra

14.03. Mowa ciała Ireneusz Krosny
Teatr Groteska, Kraków

15.03. Tato nie wraca Agnieszka Przepiórska
Teatr WARSawy, Warszawa

15.03. I będą świeta Agnieszka Przepiórska
Teatr WARSawy, Warszawa

15-16.03. Rachatłukum Marcin Bosak
Scena Malarnia Teatru Studio, Warszawa

16.03. Wojna to tylko kwiat Agnieszka Przepiórska
Teatr WARSawy, Warszawa

16.03. Kabaret po tam tej stronie Marcin Ciężki
5. Dni Kultury Żydowskiej Adlojada
DK Słowianin, Szczecin

16.03. Lena Piotr Warszawski
Wojewódzki Dom Kultury, Rzeszów

16,20.03. Scenariusz dla niemożliwego lecz istniejącego aktora instrumentalnego Jan Peszek
Kino Włókniarz, Tomaszów Mazowiecki
Młody Byron, Sopot

16.03. Listy do Skręcipitki Zachariasz Muszyński
Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży XXXI, Warszawa

16.03. Why men cheat Peadar de Burca
Teatr Korez, Katowice

18.03. PREMIERA
Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek
Komediowa Scena Dwójki TVP, Warszawa
(premiera telewizyjna)

18.03. Belfer Wojciech Pszoniak
Teat Mazowiecki, Warszawa

18.03. Pokuć Szymon Majchrzak
Ogólnopolski Festiwal Sztuki Słowa, Scena Na Piętrze, Poznań

18-19.03. Mężczyzna sukcesu Tomasz Jakubczyk
Teatr im. Jana Kochanowskiego, Scena na Parterze, Opole

18,19.03. PREMIERA
Upadek Andrzej Ferenc Teatr Scena, Warszawa

19.03. 4 tony podłogi Paweł Burczyk
Scena Parter Teatru Kamienica, Warszawa

19.03. Wo(ja)czek Michał Karczewski
Klub Dzika strona Wisły, Warszawa

19.03. toniejestpostawartystyczna! Łukasz Pawłowski
Teatr WARSawy, Warszawa

19-20.03. Moja Piaf Bożena Borowska-Kropielnicka
Teatr Nowy, Poznań

20.03. PREMIERA Achmatowa. Anatema
Teresa Budzisz-Krzyżanowska
Teatr Scena, Warszawa

20.03. W niepokoju Urszula Makosz
Old Timers Garage, Katowice
(monodram muzyczny)

20.03. Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek
Klub Komediowy, Warszawa

20.03. Mowa ciała Ireneusz Krosny
Teatr Muzyczny Capitol, Warszawa

20.03. Jordan Dorota Landowska
Muzeum Witolda Gombrowicza, Wsola

20.03. Jestem moją własną żoną Adam Pater
Teatr WARSawy, Warszawa

20.03. Moskwa-Pietuszki Jacek Zawadzki
Bostro Kultura, Wrocław

20.03. Belfer Wojciech Pszoniak
Dom Sztuki SMB Jary, Warszawa

23.03. Zapiski oficera Armii Czerwonej Marek Kępiński
Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów

23.03. Station de corps Tomasz Bazan
Scena Tańca Teatru Studio, Warszawa (solo taneczne)

30-31.03. Jednocześnie Łukasz Simlat
Teatr Studio, Warszawa

31.03. Kontrabasista Jerzy Stuhr
Teatr Polonia, Warszawa


kwiecień

1,10,17.04. PREMIERA
Ojej, kobieta Joanna Wąż
Lubuski Teatr, Zielona Góra
(monodram muzyczny)

1.04. Marzenie Nataszy Anna Dudziak
Dom Kultury, Krasnystaw

1.04. Kontrabasista Jerzy Stuhr
Teatr Polonia, Warszawa

1.04. toniejestpostawartystyczna! czyli premiery nie będzie Łukasz Pawłowski
Teatr na Plaży, Sopot

1-2.04. Supermenka Jowita Budnik
Teatr Kamienica, Warszawa

1,2,9,10,11,17,25,29,30.04. Mowa ciała Ireneusz Krosny
Toruń, Tarnowo Podgórne, Wałcz, Piła,Stargard Szczeciński, Grodzisk Mazowiecki, Kartuzy, Gdańsk,Zielona Góra, Warszawa, Lanckorona, Głuchołazy

2.04. Smaki i dotyki Krystyna Maksymowicz
Teatr Rondo, Słupsk

2.04. 3xTak Rudnicki Wojtek Kowalski
Dom Kultury Kożle, Kędzieżyn-Koźle

2,3.04. PREMIERA
Donna Kamelia Jacek Zienkiewicz
Teatr Na Pustej Podłodze pamięci Tadeusza Łomnickiego w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej, Brwinów

2-3.04. One mąż show Szymon Majewski
Och-Cafe, Warszawa

2,12,14,17.04. Lady M Magdalena Waligórska
Teatr Mały, Zabrze

2,22,28.04. Jedna kobieta w projekcie Miłość Elżbieta Walczak
Centrum Kultury, Kamienna Góra
Dom Kultury, Rybnik
Centrum Kultury, Przemyśl

2,30.04. Mój boski rozwód Krystyna Podleska
Scena Pod Ratuszem Teatru Ludowego, Kraków

3.04. Być jak Charlie Chaplin Mateusz Deskiewicz
Centrum Kulturalno-Biblioteczne, Dobre Miasto

3.04. Ja, Maria Mirella Rogoza-Biel
Dom Kultury Węglin, Lublin

3.04. Mój boski rozwód Krystyna Podleska
Miejski Dom Kultury, Barcin

3,10,24.04. Bóg, ja i pieniądze Hanna Bieluszko
Kawiarnia Mimika Teatru im. Juliusza Słowackiego, Kraków

4.04. Promieniowanie. Sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie Ewa Wencel
Teatr Mazowiecki, Warszawa (gościnnie)

5-6.04. toniejestpostawartystyczna! Łukasz Pawłowski
Teatr WARSawy, Warszawa

7.04. I będą świeta Agnieszka Przepiórska
Teatr WARSawy, Warszawa

7.04. Rachatłukum Marcin Bosak
Scena Malarnia Teatru Studio, Warszawa

7.04. Grop Iwo Bochat
Klub Wilkowyje, Tychy

7,14.04. Danuta W. Krystyna Janda
Teatr im. Aleksandra Sewruka, Elbląg
Teatr Polonia, Warszawa

8.04. Jednocześnie Łukasz Simlat
Scena Modelatornia Teatru Studio, Warszawa

8.04. Kredyt zaufania Iza Kała
Teatr KTO, Kraków

8.04. Wojna to tylko kwiat Agnieszka Przepiórska
Teatr WARSawy, Warszawa

8.04. Od przodu i od tyłu Mateusz Nowak
Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
(60 spektakl)

8-10.04. Zagraj to jeszcze raz... - sam Lech Walicki
Teatr Groteska, Kraków

8-10.04. W progu, czyli tajemnica zaniechanych spodni Marian Opania
Scena 69 Teatru Ateneum, Warszawa

9.04. W obronie jaskiniowca Emilian Kamiński
Scena Oficyna Teatru Kamienica, Warszawa

9,15-16,30.04. PREMIERA
Seks, prochy i rock and roll Marek Walczak
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock

9-10.04. Kontrabasista Krzysztof Rogacewicz
Bielański Ośrodek Kultury, Warszawa

9-10.04. Ja jestem Żyd z Wesela Zbigniew Waleryś
Studio Aktorskie STA, Poznan

10.04. Odchodzimy Mariusz Benoit
Teatr Polskiego Radia PR 2, Warszawa
(słuchowisko)

10.04. Wo(ja)czek Michał Karczewski
Dzika Strona Wisły, Warszawa

10.04. Donna Kamelia Jacek Zienkiewicz
Świetlica Owca, Owczarnia

10.04. Bon Voyage Łukasz Sajnaj
Ogólnopolski Festiwal Teatralny "Blackout", Wołomin

12.04. Belfer Wojciech Pszoniak
Miejskie Centrum Kultury, Płońsk

12.04. Drogi mi się zagubiły Jerzy Zarański
Galeria Punkt, Gdańsk

14.04. PREMIERA Kiedy będę duży Hacen Sahraoui 
Festiwal Inwazja Barbarzyńców Republika Sztuki Tłusta LangustaPoznań

14.04. Danuta W. Krystyna Janda
Teatr Polonia, Warszawa

14-15,21.04. Mój boski rozwód Anna Demczuk
Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów

15.04. PREMIERA
Mamy problem. Monodram macierzyński Magdalena Bochan-Jachimek
Teatr Gdynia Główna, Gdynia

15.04. Mur Ewa Dąbrowska
Dni Kultury Żydowskiej
Ośrodek Kultury, Góra Kalwaria

15.04. Pokuć Szymon Majchrzak
Spotkania Teatralne, Teatr Mały, Tychy

15.04. 3xTak/Rudnicki Wojciech Kowalewski
Centrum Kultury, Gorzów Wielkopolski

16-17.04. Śmieszny staruszek Bernard Krawczyk
Scena Kameralna Teatru Śląskiego, Katowice

16.04. Tu Wolna Europa Janusz Marchwiński
Teatr Nowy, Kraków

16.04. 4 tony podłogi Paweł Burczyk
Scena Parter Teatru Kamienica, Warszawa

16-17.04. Rok Ryszarda Robert Dudzik
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra

17.04. Wyznanie komiwojażera Tomasz Boruszczak
Spotkania Teatralne, Teatr Mały, Tychy

17.04. Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek
Klub Komediowy, Warszawa

17.04. Josela Rakovera Rozmowa z Bogiem Sławomir Holland
Dni Kultury Żydowskiej
Ośrodek Kultury, Góra Kalwaria

17.04. Przyjemne i pożyteczne Klara Bielawka
Teatr na Plaży, Sopot

18.04. Zupa rybna w Odessie Sebastian Ryś
Spotkania Teatralne, Teatr Mały, Tychy

19.04. Shirley Valentine Magdalena Turowska
Spotkania Teatralne, Teatr Mały, Tychy

19.04. Sam Przemysław Wasilkowski
Spotkania Teatralne, Teatr Mały, Tychy

19.04. Tato nie wraca Agnieszka Przepiórska
Spotkania Teatralne, Teatr Mały, Tychy

20.04. Spór o zamek czyli Ostatni zajazd na Litwie Andrzej Jurczyński
Biblioteka im. Jarosława Iwaszkiewicza, Oborniki Śląskie

20.04. Zapiski oficera Armii Czerwonej Marek Kępiński
Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów

20-22.04. Smycz Bartosz Porczyk
Teatr Polski, Wrocław

21.04. Orfeusz i Eurydyka Janusz Stolarski
Teatr Ósmego Dnia, Poznań

21.04. Lataj z Krystyną Aldona Jankowska
Teatr Kwadrat, Warszawa

21.04. Shirley Valentine Krystyna Janda
Teatr Polonia, Warszawa

21-22, 26-27.04. Plama Anna Kramarczyk
Teatr Lalek, Wrocław

22.04. Diva show Kamil Mackowiak
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

22.04. Nie tylko dla siebie Urszula Szydlik-Zielonka
L'amour Maison, Milanówek

22,24.04. Upadek Andrzej Ferenc
Teatr Scena, Warszawa

22.04.
Jabłko Adama Paweł Leszkowicz
Festiwal Teatrów Studenckich Start Sala Teatru Academia, Warszawa

23-24.04. Sex, Prochy, Rock & Roll Tomasz Obara
Scena Pod Ratuszem Teatru Ludowego, Kraków

24.04. Seks, prochy i rock & roll Bronisław Wrocławski
Hydro(za)gadka, Zielona Góra

24.04. Zgaga Dorota Stalińska
Mazowiecki Teatr Muzyczny, Warszawa

24.04. Moja mama Janis Jolanta Litwin-Sarzyńska
Teatr na Plaży, Sopot

24.04. Rozkwaś Polaka Marcin Kwaśny
Miejski Ośrodek Kultury, Józefów

26-29.04. Czas kobiety Anna Maria Jopek
Teatr Stary, Lublin

27-30.04. Zapiski oficera Armii Czerwonej Krzysztof Ławniczak
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok

28-29.04. Marzenie Nataszy Agnieszka Skrzypczak
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź

29-30.04. Msza za miasto Arras Janusz Gajos
Teatr Narodowy, Warszawa

30.04. Salieri Hubert Bronicki
Tear Rawa, Katowice

30.04. Mój boski rozwód Krystyna Podleska
Scena Pod Ratuszem Teatru Ludowego, Kraków

30.04. Medea, moja sympatia Katarzyna Sergiej
Teatr Lalek, Białystok


maj

1-2.05. Medea, moja sympatia Katarzyna Sergiej
Teatr Lalek, Białystok

2.05. Właśnie kocham. Poświatowska Małgorzata Bańka
Centrum Promocji Kultury Praga-Południe, Warszawa

3-4.05. Hotel Babilon Aldona Jankowska
Scena Pod Ratuszem Teatru Ludowego, Kraków

4.05. Diva Wioleta Komar
Scena między Ratuszem a Odwachem, Częstochowa

4.05. Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej Wojciech Tremiszewski
Klub Spółdzielnia, Gdańsk

4-5,7-8.05. Rewolucja balonowa Katarzyna Maria Zielińska
Teatr Szczęście, Kraków

6.05. Belfer Wojciech Pszoniak
Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich, Podkowa Leśna

6-7.05. Seks, prochy i rock & roll Marek Walczak
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock

6-8.05. Koncert Życzeń Danuta Stenka
Teatr Łaźnia Nowa, Kraków

7,8,10.05. PREMIERA
Duszpasterz Hipsterów i Księża Wyklęci Andrzej Konopko
(stand-up) Dzika Strona Wisły, Warszawa

7.05. Moskwa-Pietuszki Jacek Zawadzki
Sala Teatru Ósmego Dnia, Poznań

7.05. Przyjemne i pożyteczne Klara Bielawka
Teatr na Plaży, Sopot

7.05. Donna Kamelia Jacek Ziemkiewicz
Młodzieżowy Dom Kultury, Pruszków

7.05. Wraki Kamil Maćkowiak
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

7-8.05. Śmieszny staruszek Bernard Krawczyk
Scena Kameralna Teatru Śląskiego, Katowice

8.05. Mamy problem. Monodram macierzyński Magdalena Bocian-Jachimek
Teatr Gdynia Główna, Gdynia

8,15,20,21,29.05. Mowa ciała Ireneusz Krosny
Gliwice, Warszawa, Kalisz, PiotrkówTrybunalski, Warszawa

8.05. Kolega Mela Gibsona Mirosław Neinert
Teatr Korez, Katowice

9.05. Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek
Klub Komediowy, Warszawa

10.05. Jedna kobieta w projekcie Miłość Ewa Walczak
Ce ntrum Kultury, Sieradz

11.05. Wojna nie ma w sobie nic z kobiety Danuta Borowiecka
Dom Kultury Zacisze, Warszawa

11.05. Salome Anna Rakowska
6.Dni Teatru na Mokotowie, Teatr Druga Strefa, Warszawa

12.05. Zupa rybna w Odessie Sebastian Ryś
Centrum Kultury, Chojnice

12,21.05. Lady M Magdalena Waligórska
Teatr Mały, Zabrze

12-13.05. Papieżyca Teresa Budzisz-Krzyżanowska
Teatr Ateneum, Warszawa

13.14-15.05. PREMIERA
+1 Sebastian Świerszcz
Mała Scena Teatru Nowego, Słupsk

13.05. Las Angrlika Pytel
6. Dni Teatru na Mokotowie, Teatr Druga Strefa, Warszawa

13.05. maria s. Ewelina Ciszewska
Noc Muzeów, Muzeum Ziemi, Kłodzko

13-14.05. Danuta W. Krystyna Janda
Teatr Polonia, Warszawa

13-14.05. Kredyt zaufania Iza Kała
Dzika Strona Wisły, Warszawa

13-14.05. Kontrabasista Jerzy Stuhr
Teatr Stary, Lublin

13-15.05. Zagraj to jeszcze raz... - sam Lech Walicki
Teatr Groteska, Kraków

13,15.05. Upadek Andrzej Ferenc
Teatr Scena, Warszawa

14.05. Mój duch przyjazny Elżbieta Żłobicka
Teatr Lalki i Aktora, Opole

14.05. Kwiaty dla Algernona Tomasz Błasiak
Piwnica na Wójtowskiej, Warszawa

15.05. PREMIERA
Witajcie/Wekcome Aurora Lubos 
Przestrzeń Sztuki WL4, Gdańsk

15.05. Shirley Valentine Magdalena Tomaszewska
Centrum Muzyki, Teatru i Tańca, Kutno

15.05. Moskwa-Pietuszki Jacek Zawadzki
Bistro Kultura Pub - Nadodrze, Wrocław

16.05. Smycz Bartosz Porczyk
Teatr Polski, Wrocław

16.05. Kobieta pierwotna Hanna Szleszyńska
Teatr im. C.K. Norwida, Jelenia Góra

16.05. Samospalenie Przemysław Bluszcz
Miejski Dom Kultury, Mława
(spektakl odwołany)

17.05. PREMIERA
Solar Plexus Tomasz Bazan
Międzynarodowy Festiwal Tańca Kroki
Teatr im Juliusza Słowackiego, Kraków
(teatr tańca)

17.05. Pacjent Arkadiusz Wrzesień
Teatr WARSawy, Warszawa

19.05. Shirley Valentine Magdalena Tomaszewska
Teatr Nowy, Zabrze

19-20.05. Kolega Mela Gibsona Mirosław Neinert
Scena Pod Ratuszem Teatru Ludowego, Kraków

19-22.05. Plama Anna Kramarczyk
Teatr Lalek, Wrocław

20,21-22.05. PREMIERA
Jutro będzie za późno Aleksandra Lis
Teatr Muzyczny, Toruń

20.05. W obronie jaskiniowca Emilian Kamiński
Scena Oficyna Teatru Kamienica, Warszawa

20.05. Supermenka Jowita Budnik
Scena Parter Teatru Kamienica, Warszawa

20.05. Stand-up Maciej Adamczyk
Dzika Strona Wisły, Warszawa

20-21.05. Samospalenie Przemysław Bluszcz
Teatr Ateneum, Warszawa
(gościnnie)

21.05. PREMIERA
Cesarz - Redivivus Jolanta Olszewska
Dom Literatury, Warszawa

21.05. Shirley Valentine Krystyna Janda
Teatr Polonia, Warszawa

22.05. PREMIERA
Bohater Maciej Musiałkowski
37. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, Teatr Capitol, Wrocław (monodram muzyczny) 

22.05. Desert Rose TO-EN
Festiwal Dni Sztuki Współczesnej
Ośrodek Kultury, Białystok

22.05. Shirley Valentine Izabela Noszczyk
Miejski Ośrodek Kultury, Głowno

22.05. W progu Marian Opania
Spotkania Teatralne, Kalisz

22.05. Seks, prochy i rock and roll Marek Walczak
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock

22,26.05. Kolega Mela Gibsona Adam Dzieciniak
Teatr Piwnica Przy Krypcie, Szczecin

22,27.05. Katechizm Białego Człowieka Hubert Bronicki
Teatr Korez, Katowice
Teatr TrzyRzecze, Kino Tęcza, Warszawa

23.05. Msza za miasto Arras Janusz Gajos
Dwa Teatry-Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej
Multikino, Sopot

23,30.05. Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek
Klub Komediowy, Warszawa

26.05. Matka Mejra i jej dzieci Caryl Swift
Festiwal Maszyna Pszczyna

26.05. Kolega Mela Gibsona Adam Dzieciniak
Piwnica przy Krypcie, Szczecin

27.05. Hantio Jacek Zawadzki
Spotkania Teatralne InNowica, Nowica

27.05. Salieri Hubert Bronicki
Teatr Rawa, Katowice

27.05. Podwójne solo Jan Peszek
Muzyczny Festiwal Łańcut

27.05. Dostęp Roberto Farías (Chile)
Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Kontakt"
Klub Od Nowa, Toruń

28.05. Grop Iwo Bochat
Teatr Rondo, Słupsk

28-29.05. Śmieszny staruszek Krzysztof Gordon
Cykl "MonoTeatr" Teatr w Oknie, Gdańsk

29.05. Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej Wojciech Tremiszewski
Kawiarnia Artystyczna "Młody Byron", Sopot

30.05. Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek
Klub Komediowy, Warszawa

31.05. W progu Marian Opania
Teatr Ateneum, Warszawa


czerwiec

1.06. Shirley Valentine Krystyna Janda
Teatr Polonia, Warszawa

1-2.06. W progu Marian Opania
Teatr Ateneum, Warszawa

1-2.06. Marzenie Nataszy Agnieszka Skrzypczak
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź

2.06. Danuta W. Krystyna Janda
Teatr Polonia, Warszawa

2.06. Noe Adam Walny
48. Ogólnopolskie Spotkania Lalkarzy
Ośrodek Kultury "Dom Chemika", Puławy

2.06. Nie lubię pana, Panie Fellini Małgorzata Bogdańska
Miejski Dom Kultury, Mińsk Mazowiecki

2-3.06. Ojej, kobieta Joanna Wąż  Scena Kameralna Teatru Lubuskiego, Zielona Góra (monodram muzyczny)

2,17.06. Mój boski rozwód Krystyna Podleska
Scena Pod Ratuszem Teatru Ludowego, Kraków

3.06. Novecento Mateusz Olszewski
21. Imielińskie Spotkania Artystyczne, Centrum Sztuki Współczesnej, Warszawa

3.06. Opowieść o okrutnym rozbójniku Folsztyńskim i nieszczęsnym kacie Holuszce Jarosław Gajewski
Festiwal Monodramu "Sam na Scenie"
Teatr Rondo, Słupsk

3-4.06. Mój boski rozwód Krystyna Podleska
Scena Pod Ratuszem Teatru Ludowego, Kraków

4.06. Jak zjadłem psa Marek Sitarski
Scena Kameralna Teatru Lubuskiego, Zielona Góra

4,5.06. PREMIERA
Novecento Dominik Nowak
(premiera słupska) Mała Scena Teatru Nowego
Festiwal Monodramu "Sam na Scenie", Słupsk

4.06. Walentyna Julia Kijowska
Teatroteka Greatest Hits, Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Warszawa
(spektakl telewizyjny)

4.06. Od przodu i od tyłu Mateusz Nowak
2. Festiwal Teatrów Młodzieżowych "Kalejdoskop"
Dom Kultury, Świdnik

5.06. Die Fremde/ Cudzoziemka Joanna Stanecka Klub Dzika Strona Wisły, Warszawa

5.06. Ucho, gardło, nóż Krystyna Janda
Mała Scena Teatru Polonia, Warszawa

5-6.06. Hotel Babilon Aldona Jankowska
Scena Pod Ratuszem Teatru Ludowego, Kraków

5,15,28-29.06. Zapiski oficera Armii Czerwonej Krzysztof Ławniczak
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok

5,26.06. W obronie jaskiniowca Emilian Kamiński
Scena Oficyna Teatru Kamienica, Warszawa

6.06. Promieniowanie. Sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie Ewa Wencel
Mazowiecki Instytut Kultury, Warszawa

6.06. Nie lubię pana, Panie Fellini Małgorzata Bogdańska
Scena na Piętrze, Poznań

6.06. Marzenie Nataszy Anna Dudziak
Centrum Kultury i Promocji Kraśnik

9-10.06. Kobiety bez znaczenia Małgorzata Niemirska i Halina Łabonarska
Scena im. H. Mikołajskiej Teatru Dramatycznego, Warszawa (dwa monodramy)

10,19.06. Mowa ciała Ireneusz Krosny
Gminny Ośrodek, Pawłowice
Dom Kultury, Imielin

11.06. Cynkweiss Karolina Wojko
Klub Pod Kolumnami, Wrocław

11.06. Salieri Hubert Bronicki
Teatr Rawa, Katowice

11.06. Mamy problem. Monodram macierzyński Magdalena Bochan-Jachimek
Teatr Gdynia Główna, Gdynia

12.06. Noe Adam Walny
Don Kichote Adam Walny
Hamlet Adam Walny
Teatr Szekspirowski, Gdańsk

13.06. PREMIERA
Wanda Wasilewska Kamila Banasiak
Teatr Kontrabanda, Kraków

13,14.06. Kolorowa, czyli biało-czerwona Dominik Rybiałek
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii "Kąt", Warszawa
(pokazy przedpremierowe Teatru Grupa Banina)

14.06. Belfer Wojciech Pszoniak
Festiwal Łódź Miastem Kobiet
Akademicki OIśrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

15.16-19.06. PREMIERA
Żołnierz polski Rafał Rutkowski
Warszawski Teatr Makabry na Scenie Dzikiej Strony Wisły, Warszawa
(one-man show)

15.06. Kolorowa, czyli biało-czerwona Dominik Rybiałek
II L.O im. Zamoyskiego, Lublin
(pokaz przedpremierowy Teatru Grupa Banina)

15-16.06. Smycz Bartosz Porczyk
Teatr Polski, Wrocław

15-17.06. Mój boski rozwód Anna Demczuk
Mała Scena im. Z. Kozieja Teatru im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów

16.06. Byłam wróbelkiem - sekrety Edith Piaf Elżbieta Okupska
Teatr Propozycji Dialog im. Henryki Rodkiewicz, Koszalin

16.06. Donna Kamelia Jacek Zienkiewicz
Scena Kameralna Teatru Lubuskiego, Zielona Góra

16.06. Jutro będzie za późno Aleksandra Lis
Teatr Muzyczny, Toruń

16,18.06. Rachatłukum Marcin Bosak
Scena Malarnia Teatru Studio, Warszawa

17.06. Sex, Prochy, Rock & Roll Tomasz Obara
Scena Pod Ratuszem Teatru Ludowego, Kraków

17.06. Chodź ze mną do łóżka Sonia Bohosiewicz
Festiwal Uczta Teatralna, Brodnica

17-19.06. +1 Sebastian Świerszcz
Mała Scena Teatru Nowego, Słupsk

18.06. Ewa Julia Bugajska
Dom Kultury "Zameczek", Kielce
(pokaz przedpremierowy)

18-19.06. One mąż show Szymon Majewski
Och-Cafe, Warszawa

18-19.06. Śmieszny staruszek Bernard Krawczyk
Scena Kameralna Teatru Śląskiego, Katowice

19.06. Bóg, ja i pieniądze Hanna Bieluszko
Kawiarnia "Mimika" Teatru im. Juliusza Słowackiego, Kraków

19.06. Szekspir Forever! Andrzej Seweryn
Teatr Polski, Warszawa

20.06. Listy do Michaliny Izabela Noszczyk
Festiwal Łódź Miastem Kobiet
Akademicki OIśrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

22.06. toniejestpostawartystyczna! Łukasz Piotrowski
Teatr WARSawy, Warszawa

23.06. PREMIERA
Hamlet Bartosz Budny
Teatr Animacji, Poznań
(gościnnie)

23.06. Kornel Makuszyński. Szczęśliwe godziny Grzegorz Gierak
Czytelnia Naukowa nr 4, Warszawa-Mokotów

23.06. Opowieść o okrutnym zbójniku Folsztyńskim i nieszczęsnym kacie Holuszce Jarosław Gajewski
61. OKR - Finały Turnieju Recytatorskiego i Turnieju "Wywiedzione ze Słowa", CK, Ostrołęka

23-24.06. Moja Piaf Bożena Borowska-Kropielnicka
Teatr Nowy, Poznań

24.06. Pokuć Szymon Majchrzak
61. OKR - Finały Turnieju Recytatorskiego i Turnieju "Wywiedzione ze Słowa", CK, Ostrołęka

24.06. Ksenia Joanna Troc
Teatr w Teremiskach, Białowieża

24,25-26.06. PREMIERA
Wieża z klocków Magdalena Myszkiew

24.06. PREMIERA
Historia księcia H. Błażej Piotrowski Teatr Lalek Białystok

24-25.06. Supermenka Jowita Budnik
Scena Parter Teatru Kamienica, Warszawa

25-26.06. Zofia Małgorzata Pieńkowska
Mała Scena Teatru Polonia, Warszawa

25-26.06. Od przodu i od tyłu Mateusz Nowak
Cykl "MonoTeatr" Teatr w Oknie, Gdańsk

26.06. Patryk K. Krzysztof Grabiński
Teatr Sztuk, Nawa kościoła św. Jerzego, Oleśnica

26.06. Kalina Jagoda Rall
Scena Teatralna Polskiego Radia, Rzeszów

27.06. PREMIERA
Spaghetti Poloneze Monika Mariotti
Festiwal United Solo Europe
(monodram muzyczny) Teatr Syrena, Warszawa

27.06. PREMIERA
Pięknie ładnie Katarzyna Pawłowska
Teatr Porywacze Ciał
26. Festiwal Malta, Republika Sztuki Tłusta Langusta, Poznań

28.06. PREMIERA
Kołysanka dla Ofelii Elżbieta Lewak
Podziemia Kamedulskie, Warszawa

28.06. Namely, Muscles Claire Porter
Festiwal United Solo Europe
Teatr Syrena, Warszawa

29.06. Bio-Hazard Sarah Elizabeth Greer
Festiwal United Solo Europe
Teatr Syrena, Warszawa

30.06. Diva Show Kamil Maćkowiak
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

30.06. Dont' Cry for Me Banks of Wall St. Clyde Engle
Festiwal United Solo Europe
Teatr Syrena, Warszawa

30.06. Diva Show Kamil Maćkowiak
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź


lipiec

1.07. PREMIERA
Cela S Katarzyna Kostrzewa
Teatr Tańca i Ruch Rozbark, Bytom

1.07. The Last Call Alfredo Tauste
Festiwal United Solo Europe
Teatr Syrena, Warszawa

1.07. Salieri Hubert Bronicki
Teatr Rawa, Katowice

1-2.07. Seks polski. Reaktywacja Rafał Rutkowski
Warszawski Teatr Makabry na Scenie Dzikiej Strony Wisły, Warszawa
(one-man show)

2.07. Auditions, Zoe's Auditions Suzanna Geraghty
Festiwal United Solo Europe
Teatr Syrena, Warszawa

2,3.07. PREMIERA
emigracje 1919.reemigracje1945_SEKWENCJE Jolanta Juszkiewicz
Teatr Kropka Theatre, Muzeum Historii Katowic, Nikiszowiec

2.07. Ja, Maria Mirella Rogoza-Biel
12. Ogólnopolski Festiwal Teatrów Niewielkich Wojewódzki Ośrodek Kultury, Lublin

3.07. Kołysanka dla Ofelii Elżbieta Lewak
12. Ogólnopolski Festiwal Teatrów Niewielkich Wojewódzki Ośrodek Kultury, Lublin

3.07. 17 cm Above the Floor Pablo Aran Gimeno
Festiwal United Solo Europe
Teatr Syrena, Warszawa

5.07. Mamy problem. Monodram macierzyński Magdalena Bochan-Jachimek
Scena Letnia, Gdańsk-Orłowo

5.07. Hantio Jacek Zawadzki
MiserArt - strefa kultury w labiryncie wykluczenia, Wrocław

5-6.07. Hotel Babilon Aldona Jankowska
Scena Pod Ratuszem Teatru Ludowego, Kraków

6.07. Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek
Plac Zabaw, Warszawa
(spektakl odwołany)

8.07. Supermenka Jowita Budnik
Scena Parter Teatru Kamienica, Warszawa

9.07. W obronie jaskiniowca Emilian Kamiński
Scena Oficyna Teatru Kamienica, Warszawa

9.07. Cztery tony podłogi Paweł Burczyk
Teatr Kamienica, Warszawa

9.07. Marzycielka, czyli kilka godzin z życia kretynki Małgorzata Duda-Kozera
Willa Port Art & Business, Ostróda

9,16.07. Kolega Mela Gibsona Adam Dzieciniak
Taras Książęcy Zamku Książąt Pomorskich, Szczecin

9.07. Nie lubię pana, Panie Fellini Małgorzata Bogdańska
Zielonogórski Festiwal Filmu i Teatru, Pałac Wiechlice

10.07. Smaki i dotyki Krystyna Maksymowicz
Zielonogórski Festiwal Filmu i Teatru, Kino Norwid, Zielona Góra

11.07. A kaz tyz ta Polska, a kaz ta? Olgierd Łukaszewicz
Teatr w Remizie, Hel

13.07. PREMIERA
DDR Grażyna Marzec
Teatr w Remizie, Hel

13.07. Shirley Valentina Magdalena Tomaszewska
Teatr Minerwa na Scenie Teatru Żelaznego, "Lato w mostOFF 2016", CKŚ Świętochłowice

14.07. Shirley Valentine Agnieszka Kowalczyk Teatrinium Vera, Gdańsk

14.07. Listy do Michaliny Izabela Noszczyk
"Lato w mostOFF 2016", Teatr Scena Poczekalnia na Scenie Teatru Żelaznego, Katowice

15.07. Nie lubię pana, Panie Fellini Małgorzata Bogdańska
Festiwal Lato z Muzami
Dom Kultury, Nowogard

16.07. Danuta W. Krystyna Janda
Teatr Polonia, Warszawa

16.07. Kontrabasista Krzysztof Rogacewicz
Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski

16-17.07. Matka Mejra i jej dzieci Caryl Swift
Cykl "MonoTeatr" Teatr w Oknie, Gdańsk

16-17.07. Kobiety bez znaczenia Małgorzata Niemirska i Halina Łabonarska
Scena im. H. Mikołajskiej Teatru Dramatycznego, Warszawa (dwa monodramy)

18.07. PREMIERA
Dr Janusz Fak: Miastoterapia Oskar Hamerski
Klub Dzika Strona Wisły, Warszawa
(terapeutyczne one man show)

18-20.07. Koba/ Stalin Aleksander Rubinovas
Teatr w Remizie, Hel

20.07. Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowe Wojciech Tremiszewski
Dzika Strona Wisły,Warszawa

21.07. Atrapa i utopia Iwona Konecka
Festiwal Wioska Teatralna, Węgajty

22.07. Zwierzenia bezrobotnego aktora Marcin Zarzeczny
Saska Kępa Francuska 30, Warszawa

22,23.07. PREMIERA
Why Don't You Like Sadness? Katarzyna Chmielewska
Teatr Dada von Bzdülöw na Scenie Malarnia Teatru Wybrzeże, Gdańsk

22,23.07. PREMIERA
Strategia. Mimowolna reaktywacja Leszek Bzdyl
Teatr Dada von Bzdülöw na Scenie Malarnia Teatru Wybrzeże, Gdańsk

22-23.07. Shirley Valentine Krystyna Janda
Teatr Polonia, Warszawa

23.07. Cudzoziemka Joanna Stanecka
Sala Teatralna WZW "Jantar", Jurata

25.07. Być jak Charlie Chaplin Mateusz Deskiewicz
Teatr w Remizie, Hel

25.07. Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek
Plac Zabaw, Warszawa

27.07. Pokuć Szymon Majchrzak
Teatr w Remizie, Hel

27.07. Jutro będzie za późno Aleksandra Lis
Teatr Muzyczny, Toruń

27.07. Od przodu i od tyłu Mateusz Nowak
"Alternatywa między ścianami", Częstochowa

29.07. Goła baba Joanna Szczepkowska
10. Ogród Teatralny, "Sztygarka", Chorzów

29,30,31.07. Letnie małżeństwo Marta Andrzejczyk
3. Międzynarodowy Festiwal Teatralny WERTEP,
Zalew Stary Dwór, Narewka
Przystań kajakowa, Narew
MOK, Kleszczele

28.07. PREMIERA
Frances Małgorzata Kowalska
Festiwal Monodramu MONOart, Sala Widowiskowa BiFK, Oleśnica

30.07. PREMIERA
Woman Power, czyli Święta Hildegarda z Bingen Anna Rakowska
Festiwal Monodramu MONOart, Nawa kościoła św. Jerzego, Oleśnica

30,31.07. PREMIERA
Chamlet Michał Zieliński
Teatr Och-Cafe, Warszawa

31.07. Sam Przemysław Wasilkowski
"SzekspirOFF" 20. Festiwal Szekspirowski, Teatr w Oknie, Gdańsk

31.07. PREMIERA
Melt Helena Ganjalyan
"SzekspirOFF" 20. Festiwal Szekspirowski, Teatr w Oknie, Gdańsk


sierpień

1-2.08. Chamlet Michał Zieliński
Teatr Och-Cafe, Warszawa

1,3.08. Zofia Małgorzata Pieńkowska
Teatr w Remizie, Hel

3.08. Nie lubię pana, Panie Fellini Małgorzata Bogdańska ,"Lato w mostOFF 2016", Teatr w Walizce na Scenie, CKŚ Świętochłowice

3.08. Od przodu i od tyłu Mateusz Nowak
Festiwal Stolica Języka Polskiego, Szczebrzeszyn

4.08. Ecce Homo Janusz Stolarski
Festiwal Stolica Języka Polskiego, Szczebrzeszyn

4.08. Maria S. Ewelina Ciszewska
16. Ogólnopolski Przegląd Sztuki Współczesnej
Dom Kultury, Rawicz

4.08. Kołysanka dla Ofelii Elżbieta Lewak
Festiwal Szekspirowski, Teatr w Oknie, Gdańsk

5.08. Matka Mejra i jej dzieci Caryl Swift
Festiwal Wyżyny Teatralne, Rudka

6.08. To moja Marilyn Monroe Ewelina Niewiadowska
Festiwal Wyżyny Teatralne, Rudka

6.08. Od przodu i od tyłu Mateusz Nowak
Kino Dzięcioł, Zwierzyniec

6-7.08. Gracz Michał Pustuła
Teatr Ecce Homo, Baza Zbożowa, Kielce

7.08. Szklany sufit Przemysław Gąsiorowicz
Festiwal Wyżyny Teatralne, Rudka

7.08.
Mamy problem. Monodram macierzyński Magdalena Bochan-Jachimek
Festiwal Wyżyny Teatralne, Rudka

7.08. Scenariusz dla nieistniejącego, lecz możliwego aktora instrumentalnego Jan Peszek
Teatr Łaźnia Nowa, Kraków

7.08. One mąż show Szymon Majewski
Scena Kulturalna, Darłowo

8.08. Biała bluzka Krystyna Janda
Teatr Muzyczny Dziedziniec Urzędu Miejskiego, Poznań

8-10.08. Daisy. Błękitna tożsamość Aldona Struzik
Teatr w Remizie, Hel

9-10.08. Mamy problem. Monodram macierzyński Magdalena Bochan-Jachimek Jack’s Bar & Restaurant, Gdynia

9,13.08. Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej Wojciech Tremiszewski
Pub Ogarna 107 D, Gdańsk

13.08. Goła baba Joanna Szczepkowska
Teatr Łaźnia Nowa, Kraków
Nowy Bulwar(t) Sztuki, Kraków

13.08. Sex polski. Reaktywacja Rafał Rutkowski
Dzika Strona Wisły, Warszawa
(one man show)

15.08. Die Fremde/ Cudzoziemka Joanna Stanecka Muzeum Nadwiślańskie - Willa Kuncewiczów, Kazimierz

15-17.08. Żołnierz Polski Rafał Rutkowski
Dzika Strona Wisły, Warszawa
(one-man show)

16-17.08. Być jak Charlie Chaplin Mateusz Deskiewicz
Cykl "MonoTeatr" Teatr w Oknie, Gdańsk

17.08. Bar Pod Zdechłym Psem Dariusz Bereski
Letnia Scena Domu Literatury, Łódź

18.08. Listy do Michaliny Izabela Noszczyk
"Lato w mostOFF 2016", Teatr Scena Poczekalnia na na scenie CKŚ, Świętochłowice

20.08. toniejestpostawartystyczna Łukasz Pawłowski
Teatr Studio, Warszawa
(w ramach OPMW)

20.08. I będą święta Agnieszka Przepiórska
Plac Defilad, Warszawa
(w ramach OPMW)

21.08. Rewolucja balonowa Katarzyna Maria Zielińska
Plac Defilad, Warszawa
(w ramach OPMW)

22.08. Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej Wojciech Tremiszewski
Galeria Sowa, Olsztyn

23.08. Wokół Szekspira Andrzej Seweryn
Teatr nad Wisłą, Warszawa

23-24.08. Shirley Valentine Krystyna Janda
Teatr Polonia, Warszawa

24.08. Shirley Valentina Magdalena Tomaszewska
"Lato w mostOFF 2016", Teatr Minerwa na scenie Teatru Żelaznego, Katowice

26.08. Rok Ryszarda Robert Dudzik
Ogólnopolski Przegląd Monodramu Współczesnego, Teatr Studio, Warszawa

26.08. Pięknie ładnie Katarzyna Pawłowska
Ogólnopolski Przegląd Monodramu Współczesnego, Teatr Studio, Warszawa

26.08. Jutro będzie za późno Aleksandra Lis
Ogólnopolski Przegląd Monodramu Współczesnego, Teatr Studio, Warszawa

26.08. W obronie jaskiniowca Emilian Kamiński
Teatr Kamienica, Warszawa

27.08. +1 Sebastian Świerszcz
Ogólnopolski Przegląd Monodramu Współczesnego, Teatr Studio, Warszawa

27.08. Ja, Maria Mirella Rogoza-Biel
Ogólnopolski Przegląd Monodramu Współczesnego, Teatr Studio, Warszawa

28.08. Mury Hebronu Jakub Wieczorek
Ogólnopolski Przegląd Monodramu Współczesnego, Teatr Studio, Warszawa

28.08. Potok Wojciech Jaworski
Ogólnopolski Przegląd Monodramu Współczesnego, Teatr Studio, Warszawa

28.08. Sex prochy i rock&roll Marek Walczak
Ogólnopolski Przegląd Monodramu Współczesnego, Teatr Studio, Warszawa

28.08. Wanda Wasilewska Kamila Banasiak
Ogólnopolski Przegląd Monodramu Współczesnego, Teatr Studio, Warszawa

28.08. Goła baba Joanna Szczepkowska
Centrum Kultury, Wałcz

28.08. Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej Wojciech Tremiszewski
Młody Byron, Sopot

31.08. Byłam sekretarzem marszałka Piłsudskiego Ewa Dałkowska
Letnia Scena Domu Literatury, Łódź


wrzesień

2.09. Ksenia Joanna Troc
Festiwal Wschód Kultury/Inny Wymiar, Scena Akademii Teatralnej, Białystok

2.09. Danuta W. Krystyna Janda
Teatr Polonia, Warszawa

3.09. Las Angelika Pytel
Festiwal Pro Contra 2016, Akademia Sztuki, Szczecin
(monodram muzyczny)

7.09. Salieri Hubert Bronicki
Teatr ŚwiętochłOFFice, Świętochłowice

7-9.09. Jednocześnie Łukasz Simlat
Scena Modelatornia Teatru Studio im. St. I. Witkiewicza, Warszawa

9.09. PREMIERA
Nie lubię pana, Panie Fellini Małgorzata Bogdańska
Teatr Nowy im. Witkiewicza, Słupsk (premiera słupska)

9-10.09. Zofia Małgorzata Pieńkowska
Mała Scena Teatru Polonia, Warszawa

10.09. Ojciec Polski Rafał Rutkowski
Teatr Polonia, Warszawa

10.09. Kołysanka dla Ofelii Elżbieta Lewak
Dom Kultury Śródmieście, Warszawa

10-11.09. Koncert życzeń Danuta Stenka
Teatr Łaźnia Nowa, Kraków

10-11.09. One mąż show Szymon Majewski
Och-Teatr, Warszaw

10-11,20-21.09. Niżyński Kamil Maćkowiak
Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka, Łódź

12.09. Audiencja II Mikołaj Grabowski
Z cyklu: Rezonans Sztuki, Siedziba Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk", Koszęcin

15.09. PREMIERA
Siedem grzechów głównych Mieczysław Franaszek
Galeria Autorska, Bydgoszcz

15-17.09. W progu, czyli tajemnica zaniechanych spodni Marian Opania
Scena 69 Teatru Ateneum, Warszawa

16.09. Kontrabasista Krzysztof Rogacewicz
Centrum Promocji Kultury, Drezdenko

16.09. Z domu niewoli Elżbieta Lewak
Ośrodek Kultury, Marki

16-17.09. Supermenka Jowita Budnik
Teatr Kamienica, Warszawa

16,18,20.09. Zapiski oficera Armii Czerwonej Krzysztof Ławniczak
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok

17-18,23.09. Chamlet Michał Zieliński
Teatr Och-Cafe, Warszawa

17-18.09. Kobiety bez znaczenia Małgorzata Niemirska i Halina Łabonarska
Scena im. H. Mikołajskiej Teatru Dramatycznego, Warszawa (dwa monodramy)

18.09. Leśmian Anna Polony
Studio im. Tadeusza Nalepy Radia Rzeszów Rzeszów
(monodram radiowy)

18.09. Kołysanka dla Ofelii Elżbieta Lewak
Scena na Smolnej, Warszawa

18,21-22.09. Shirley Valentine Krystyna Janda
Filharmonia, Częstochowa
Teatr Polonia, Warszawa

19.09. Moskwa-Pietuszki Jacek Zawadzki
Art Cafe Kalambur, Wrocław

20-21.09. Rachatłukum Marcin Bosak
Scena Malarnia Teatru Studio im. St. I. Witkiewicza, Warszawa

20-21.09. Marzenie Nataszy Agnieszka Skrzypczak
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź

21.09. Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej Wojciech Tremiszewski Klub POZA, Wrocław

21-23.09. Mój boski rozwód Anna Demczuk
Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów

22.09. Mit Wiktoria Szopińska
4. Ogólnopolskie Dni Monodramu - Debiuty "Strzała Północy 2016"
Teatr Propozycji Dialog, Koszalin

22.09. Żmija Dorota Stalińska
4. Ogólnopolskie Dni Monodramu - Debiuty "Strzała Północy 2016"
Teatr Propozycji Dialog, Koszalin

23.09. Sonia Marmieładowa Irmina Liszkowska
4. Ogólnopolskie Dni Monodramu - Debiuty "Strzała Północy 2016"
Teatr Propozycji Dialog, Koszalin

23.09. Maria Stuart i smutne piosenki Joanna Szot
4. Ogólnopolskie Dni Monodramu - Debiuty "Strzała Północy 2016"
Teatr Propozycji Dialog, Koszalin
(teatr tańca)

23.09. Donna Kamelia Jacek Zienkiewicz
4. Ogólnopolskie Dni Monodramu - Debiuty "Strzała Północy 2016"
Teatr Propozycji Dialog, Koszalin

23.09. Amor Omnia Vincit Rafał Domagała
4. Ogólnopolskie Dni Monodramu - Debiuty "Strzała Północy 2016"
Teatr Propozycji Dialog, Koszalin

23.09. 4 tony podłogi Paweł Burczyk
Teatr Kamienica, Warszawa

23.09. Mój boski rozwód Krystyna Podleska
Prom Kultury Saska Kępa, Warszawa

23-24.09. Tu Wolna Europa Janusz Marchwiński
Teatr Nowy, Kraków

24.09. Czarna Królowa Anna Antoniewicz
4. Ogólnopolskie Dni Monodramu - Debiuty "Strzała Północy 2016"
Pałac Młodzieży,Koszalin

24.09. Hamlet Bartosz Budny
4. Ogólnopolskie Dni Monodramu - Debiuty "Strzała Północy 2016"
Teatr Propozycji Dialog, Koszalin

24.09. Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek
4. Ogólnopolskie Dni Monodramu - Debiuty "Strzała Północy 2016"
Teatr Propozycji Dialog, Koszalin

24.09. DIVA Show, czyli monorewia osobowości borderline Kamil Maćkowiak
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

24.09. Zupa rybna w Odessie Sebastian Ryś
Metropolitalna Noc Teatrów, Teatr Mały, Tychy

24.09. Shirley Valentine Magdalena Tomaszewska
Sala Widowiskowa CK, Starogard Gdański

24-25.09. PREMIERA
Schron Maciej Kowalczyk
Teatr Zamiast, Łódź

24-25.09. Śmieszny staruszek Bernard Krawczyk
Scena Kameralna Teatru Śląskiego, Katowice

24,25,27.09. PREMIERA
Gwiazda Maciej Tomaszewski
Scena na Strychu Teatru Współczesnego, Wrocław

24-26.09. Papieżyca Teresa Budzisz-Krzyżanowska
Scena 61 Teatru Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa

25.09. Pięknie ładnie Katarzyna Pawłowska
Dom Kultury Węglin, Lublin

25.09. Wieczór Beckettowski (Nie ja, Kołysanka) Irena Jun
Teatr Przedmieście, Rzeszów

25.09. Goła baba Joanna Szczepkowska
Teatr Żelazny, Katowice

26.09. Shirley Valentine Magdalena Tomaszewska
Sala Widowiskowa SCK, Stargard Gdański

27.09. Jeszcze słowo Dariusz Kowalski
Dom Kultury Śródmieście, Białystok

27-28.09. Ja j u poli verboju rosła Joanna Troc
Muzeum Białoruskie, Hajnówka

28.09. Ja j u poli verboju rosła Joanna Troc
Festiwal Teatralny "Ode" Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok

29.09. Kolega Mela Gibsona Jerzy Pal
Pałacyk Zielińskiego, Kielce

29,30.09. Promieniowanie. Sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie Ewa Wencel
Centrum Kultury, Iława
Teatr Mazowiecki, Warszawa

30.09. PREMIERA
Porno Edyta Łukaszewska
Teatr Nowy, Poznań

30.09. Belfer Wojciech Pszoniak
Aula Kongresowa Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego UWM, Olsztyn-Kortowo


30.09. Pewniak Sebastian Cybulski
Klub Old Timers Garage, Katowice

30.09. Smycz Bartosz Porczyk
Scena Kameralna Teatru Polskiego, Wrocław





Dom Kultury „Węglin”

2.10. Msza za miasto Arras Janusz Gajo
10. Przegląd Przedstawień Istotnych "Przez Dotyk", Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa 

2.10. Cosi,gdziesi, kajsi, ktosi - z Wesela Stanisława Wyspiańskiego Sławomir Maciejewski 
Scena Miniatura, Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków 

2.10. Mur Ewa Dąbrowska 
Biblioteka Miejska, Sokołów

2.10. Ćma Magdalena Płaneta 
Prywatne mieszkanie na Osiedlu Piastów, Słupsk

2,11,13.10. Zapiski oficera Armii Czerwonej Krzysztof Ławniczak 
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok

2,22-23.10. Porno Edyta Łukaszewska 
Teatr Nowy, Poznań

2,27-30.10. Wieża z klocków Magdalena Myszkiewicz 
Teatr Współczesny, Szczecin 

2,26.10. Chamlet Michał Zieliński 
Teatr Och-Cafe, Warszawa

3.10. Głodne dziecko Katarzyna Gajowniczek 
Miejska Biblioteka Publiczna, Bytom

4.10. Bar Pod Zdechłym Psem Dariusz Bereski 
46. Jeleniogórskie Spotkania Teatralne 
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra

5.10. Spaghetti Poloneze Monika Mariotti 
Teatr Syrena, Warszawa 
(monodram muzyczny)

5.10. Marzenie Nataszy Agnieszka Skrzypczak 
Centrum Kultury, Ostróda

5.10. Żertwa Mateusz Nowak 
Teatr Rondo, Słupsk

6.10. Mój boski rozwód Krystyna Podleska 
Teatr Ludowy, Kraków

6-7.10. Wieża z klocków Magdalena Myszkiewicz 
Scena Wspólna, Szczecin

8.10. PREMIERA 
Odejście głodomora Bogusław Kierc 
Festiwal Kartoteka Rozrzucona, Sky Tower, Wrocław

8.10. Goła baba Joanna Szczepkowska 
Teatr Żelazny, Katowice

8.10. Kwiaty dla Algernona Tomasz Błasiak 
Piwnica na Wójtowskiej, Warszawa

9.10. Belfer Wojciech Pszoniak 
Teatr Mazowiecki, Warszawa

9.10. Nie lubię pana, Panie Fellini Małgorzata Bogdańska Old Timers Garage, Katowice

9.10. Kontrabasista Krzysztof Rogacewicz 
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra

9.10. Gwiazda Maciej Tomaszewski 
Scena na Strychu Teatru Współczesnego, Wrocław
Polskie radio Program 2. (transmisja na żywo)

10.10. A Celebration Of Harold Pinter Julian Sands 
Kino Elektryk, Warszawa

12.10. Danuta W. Krystyna Janda 
Teatr Ziemi Rybnickiej

13.10. Kredyt zaufania Iza Kała 
Teatr KTO, Kraków

14.10. PREMIERA 
Pogodzić się ze światem Bartosz Bandura 
Teatr KotłowniaDrezdenko


15.10. Ojciec Bóg Marcin Perchuć 
Och-Teatr, Warszawa

15.10. Kontrabasista Krzysztof Rogacewicz 
Olimpiada Teatralna, Teatr Lalek, Wrocław

15.10. Moskwa-Pietuszki Jacek Zawadzki 
Olimpiada Teatralna, Olimpia Port, Wrocław

15.10. Zwierzenia bezrobotnego aktora Marcin Zarzeczny 
Prom Kultury Teatr Saska Kępa, Warszawa

15.10. O matko z córką Angelika Olszewska 
Teatr Scena Lubelska, Warszawa

15.10. Grop Iwo Bochat 
Social Club Domówka, Słupsk 

15.10. Duvidha Mandar S. Purandare 
Kawiarnia Jaś & Małgosia, Warszawa

15.10. Belfer Wojciech Pszoniak 
Ośrodek Kultury, Świdnica

15,16.10. PREMIERA 
ORFEO’70 : monoperformance Kamil Adamus Scena LUB/LAB, Warszawa

16.10. Ucho, gardło, nóż Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa

16.10. Supermenka Jowita Budnik 
Dom Kultury Borki, Radom

16.10. Wielki Kolega Halina Królikiewicz-Kwiatkowska 
Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II, Wadowice

16,28.10. Upadek Andrzej Ferenc 
Teatr Scena, Warszawa

16.10. Matka Polka terrorystka Aneta Todorczuk-Perchuć 
Pałac Kultury Zagłębia, Dąbrowa Górnicza

17.10. Goła baba Joanna Szczepkowska 
Dom Kultury, Ustka

17.10. Takaja Anna Skubik 
Olimpiada Teatralna, Teatr Mały, Wrocław

17.10. PREMIERA 
Powrót do źródeł... od Różewicza... i dalej Tadeusz Malak 
50. WROSTJA Piwnica Świdnicka, Wrocław

17,24.10. Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek 
Klub Komediowy, Warszawa

18.10. Insenso Alexsandara Kazazou 
Olimpiada Teatralna, Dworzec Świebodzki, Wrocław

18.10. Dziewczyna jak złoto Agata Kucińska 
50. WROSTJA, Muzeum Miejskie Ratusz, Wrocław

18.10. Złamane paznokcie. Rzecz o Marlenie Dietrich Anna Skubik 
50. WROSTJA, Muzeum Miejskie Ratusz, Wrocław

18.10. Mój trup Bogusław Kierc 
50. WROSTJA, Muzeum Miejskie Ratusz, Wrocław

18.10. Koba/Stalin Aleksander Rubinovas 
Ośrodek Kultury, Świdnica

18.10. Grop Iwo Bochat 
Klub Wilkowyje, Tychy

19.10. Mit Viktoria Szopińska
50. WROSTJA, Muzeum Teatru im. Henryka Tomaszewskiego, Wrocław

19.10. Sonia Marmieładowa Irmina Liszkowska 
50. WROSTJA, Muzeum Teatru im. Henryka Tomaszewskiego, Wrocław

19.10. PREMIERA 
Do źródeł. Głos cichego odmętu Lidia Danylczuk 
50. WROSTJA, Dom Literatury, Wrocław

19.10. PREMIERA 
Anioły Dostojewskiego Birute Mar 
50. WROSTJA Teatr Lalek, Wrocław

19.10. Msza za miasto Arras Janusz Gajos 
Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica

20.10. Msza za Miasto Arras Janusz Gajos 
50. WROSTJA, Biuro Festiwalowe IMPART 2016, Wrocła

20.10. Koba/Stalin Aleksander Rubinovas 
50. WROSTJA, Teatr Stary, Bolesławiec

20.10. Chodź ze mną do łóżka Sonia Bohosiewicz 
Kino Centrum MOK, Jastrzębie

20.10. Porno Edyta Łukaszewska 
Międzynarodowy Festiwal "Demoludy"
Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn

20.10. Siedem grzechów głównych Mieczysław Franaszek 
Galeria Autorska, Bydgoszcz

20-21.10. Supermenka Jowita Budnik 
Teatr Kamienica, Warszawa

20,24,26.10. Shirley Valentine Krystyna Janda 
MOK, Piotrków Trybumalski
Teatr Polonia, Warszawa
Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn

21.10. Promieniowanie. Sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie Ewa Wencel 
Teatr Mazowiecki, Warszawa

21.10. DDR Grażyna Marzec 
Klub Muzyki i Literatury, 50. WROSTJA, Wrocław 
(monodram czytany)

21.10. Żmija Dorota Stalińska 
50. WROSTJA, Biuro Festiwalowe IMPART 2016, Oława (jubileusz artystki)

21.10. Las Angelika Pytel 
MagnetOffOn, Gorzów Wielkopolski

21.10. Jutro będzie za późno Aleksandra Lis
Festiwal Sztuk Autorskich i Adaptacji WINDOWISKO, Teatr Miniatura, Gdańsk

21.10. Salome Anna Rakowska 
Festiwal Sztuk Wszelkich - Zdarzenia Działań Wrażliwych, Dom Zdrojowy, Jastrzębie-Zdrój

21.10. Mój boski rozwód Krystyna Podleska 
Dom Kultury LSM, Lublin

21-23.10. Cesarz - Redivivus Jolanta Olszewska 
Dom Literatury, Warszawa

21-22.10. PREMIERA 
Mianujom mie Hanka Grażyna Bułka 
Teatr Korez, Katowice

21-23.10. Komornicka. Biografia pozorna Anita Sokołowska 
Teatr Polski, Bydgoszcz

22.10. Hamlet Adam Walny 
Festiwal Sztuk Wszelkich - Zdarzenia Dzałań Wrażliwych, Dom Zdrojowy, Jastrzębie-Zdrój

22.10. Być jak Charlie Chaplin Mateusz Deskiewicz 
Festiwal Sztuk Autorskich i Adaptacji WINDOWISKO, Teatr Miniatura, Gdańsk

22.10. Mamy problem.Monodram macierzyński Magdalena Bochan 
Festiwal Sztuk Autorskich i Adaptacji WINDOWISKO, Teatr Miniatura, Gdańsk

22.10. Zupa rybna w Odessie Sebastian Ryś 
Festiwal Sztuk Autorskich i Adaptacji WINDOWISKO, Teatr Miniatura, Gdańsk

22.10. Żmija Dorota Stalińska 
Ośrodek Kultury, Świdnica

22.10. Aktor, to aktor Cezary Morawski 
Biblioteka, Radzymin 

22.10. Stand_up Witkacy Wiesław Cichy 
Scena Kameralna Teatru Polskiego
50. WROSTJA, Wrocław

22.10. Novecento Błażej Wójcik 
50. WROSTJA, Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław

22.10. W obronie jaskiniowca Emilian Kamiński 
Teatr Kamienica, Warszawa

22.10. Ciało obce Piotr Wiśniewski 
Teatr Żelazny, Katowice

23.10. Ja, Maria Mirella Rogoza-Biel 
Teatr Rondo, Słupsk 
(Jubileusz reżysera Stanisława Miedziewskiego)

23.10. Żertwa Mateusz Nowak 
Teatr Rondo, Słupsk 
(Jubileusz reżysera Stanisława Miedziewskiego)

23.10. Żmija Dorota Stalińska 
Spotkania z Teatrem, MDK, Zgorzelec

23.10. Katechizm Białego Człowieka Hubert Bronicki 
Teatr Korez, Katowice 
(gościnnie)

23.10. Zofia Małgorzata Pieńkowska 
Sala Widowiskowo im. gen. F. Gągora, ASzW, Warszawa

23.10. Ja jestem Żyd z Wesela Zbigniew Waleryś 
Festiwal Aktorstwa Filmowego, Centrum Technologii Audiowizualnych, Wrocław

24.10. Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek 
Klub Komediowy, Warszawa

24.10. PREMIERA 
Śmierć myśliwego (Tod eines Jägers) Torsten Münchow 
Tydzień Niemiecki w Teatrze Szekspirowskim,Czarna Sala Teatru Wybrzeże, Gdańsk

24-25.10. Ostatnia taśma Alessandro Curti 
Instytut Grotowskiego, Sala Teatru Laboratorium, Olimpiada Teatralna, Wrocław

25,26.10. PREMIERA 
Cynowa obrączka (The Tin Ring) Jane Arnfield 
Centrum Dialogu im. Marka Edelmana, Łódź

25.10. W podróży do... Grażyna Kaznowska.. 
Festiwal 42-200 MONODRAM, Teatr From Poland, Częstochowa

25.10. Zwierzenia bez/robotnego aktora Marcin Zarzeczny 
Centrum Kultury, Piaseczno

25-30.10. Historia księcia H. Błażej Piotrowski 
Teatr Lalek, Białystok

26.10. Od przodu i od tyłu Mateusz Nowak 
Jesień Teatralna, Dom Kultury, Zamość

26.10. Shirley Valentine Krystyna Janda 
Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn 
(charytatywnie)

26.10. Marzenie Nataszy Anna Dudzik 
Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin

27.10. Why Don't You Like Sadness? Katarzyna Chmielewska 
Teatr Dada von Bzdülöw na Scenie Malarnia Teatru Wybrzeże, Gdańsk

27.10. Strategia. Mimowolna Reaktywacja Leszek Bzdyl 
Teatr Dada von Bzdülöw na Scenie Malarnia Teatru Wybrzeże, Gdańsk

28, 29-30.10. PREMIERA 
Kalina® Anna Mierzwa 
Teatr Nowy, Poznań 
(monodram muzyczny)

29-30.10. Złamane paznokcie. Rzecz o Marlenie Dietrich Anna Skubik 
Cykl "MonoTeatr" Teatr w Oknie, Gdańsk

29-30.10. Zofia Małgorzata Pieńkowska 
Mała Scena Teatru Polonia, Warszawa

30.10. Ta cisza to ja Jacek Kawalec 
Scena Kotłownia, Ostrów Mazowiecka

30-31.10. Jutro będzie za późno Aleksandra Lis 
Teatr Loch Camelot, Kraków


listopad

2,18-20,26-27.11. Kalina® Anna Mierzwa 
Teatr Nowy, Poznań 
(monodram muzyczny)

3.11. Być jak Charlie Chaplin Mateusz Deskiewicz 
MDK, Rumia

3.11. Samospalenie Przemysław Bluszcz 
Teatr Ateneum, Warszawa (gościnnie)

3.11. Ostatni list biskupa Heidenryka do wielkiego mistrza Anno von Sangerhausen Janusz Kamiński 
Biblioteka Miejska, Grudziądz

4.11. PREMIERA 
Całe życie w dresach Justyna Tomczak-Boczko 
Teatr Ba-Q, Poznań

4.11Spaghetti Poloneze Monika Mariotti 
Teatr Syrena, Warszawa 
(monodram muzyczny)

4.11. Amor Omnia Vincit Rafał Domagała 
Festiwal Monodramu "Monoblok", Teatr w Blokowisku, Gdańsk

4.11. Od przodu i od tyłu Mateusz Nowak 
Festiwal Monodramu "Monoblok", Teatr w Blokowisku, Gdańsk

4.11. Ksenia Joanna Troc 
Uniwersyteckie Centrum Kultury, Białystok

4.11. Upadek Andrzej Ferenc 
Teatr Scena, Warszawa

4-5.11. Rozkwaś Polaka Marcin Kwaśny 
Teatr Kwadrat, Warszawa

4-6,9.11. Zapiski oficera Armii Czerwonej Krzysztof Ławniczak 
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok

4,19.11. Jutro będzie za późno Aleksandra Lis 
Teatr Muzyczny, Toruń

5.11. Orfeo 70 Kamil Adamus 
Sala Szkoły Podstawowej, Bisztynek

5.11. W obronie jaskiniowca Emilian Kamiński 
Teatr Kamienica, Warszawa

5.11. Medea moja sympatia Katarzyna Siergiej 
Festiwal Monodramu "Monoblok", Teatr w Blokowisku, Gdańsk

5.11. Mamy problem. Monodram macierzyński Magdalena Bochan-Jachimek 
Festiwal Monodramu "Monoblok", Teatr w Blokowisku, Gdańsk

5.11. 3XTak/Rudnicki Wojciech Kowalski 
Festiwal Monodramu "Monoblok", Teatr w Blokowisku, Gdańsk

5.11. Goła baba Joanna Szczepkowska 
Ogólnopolski Festiwal Rzemiosła Aktorskiego, Dom Kultury, Rawicz

5-6.11. Ostatnia taśma Krappa Robert Wilson
Teatr Współczesny, Olimpiada Teatralna, Wrocław

5-6.11. Koniec Bartosz Mazurkiewicz 
Cykl "MonoTeatr" Teatr w Oknie, Gdańsk

5,26.11. Shirley Valentine Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa

6.11. PREMIERA Pan Karma Marek Kłobuk Teatr MOMO, Galeria Teatr From Poland, Częstochowa

6.11. Chamlet Michał Zieliński 
Teatr Och-Cafe, Warszawa

6.11. Belfer Wojciech Pszoniak 
Teatr Mazowiecki, Warszawa

6.11. Amor Omnia Vincit Rafał Domagała 
Teatr Scena, Warszawa

6.11. Ucho, gardło, nóż Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa

6-7.11. Czekaj, czekaj, czekaj... Cédric Charron (Belgia) 
Olimpiada Teatralna, Centrum Technologii Audiowizualnych (CeTA), Wrocław

6,10.11. Zapiski oficera Armii Czerwonej Krzysztof Ławniczak 
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok

6,20,27.11. Smażone zielone pomidory Elżbieta Czerwińska 
ZASP, Warszawa (spektakl i warsztaty Szczęśliwa Kobieta 50 plus)

7.11. Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek 
Klub Komediowy, Warszawa

7.11. Kolorowa, czyli biało-czerwona Dominik Rybiałek 
Scena Wspólna, Poznań

7,8.11. PREMIERA 
Tysiąc języków Nini Julia Bang 
Olimpiada Teatralna, Instytut Grotowskiego, Studio Na Grobli, Wrocław

8.11. Lataj z Krystyną Aldona Jankowska
Spotkania z Teatrem, MDK, Zgorzelec

8.11. Stara Kastylijka Katarzyna Brzoza
Festiwal 42-200 MONODRAM, Teatr From Poland, Częstochowa

8.11. Promieniowanie. Sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie Ewa Wencel 
Teatr Mazowiecki, Warszawa

9.11. PREMIERA 
Aparat, który dała mi matka Anna Maksym 
Teatr Nowej Sztuki, Scena Teatru ŚwiętochłOOFice, Świętochłowice

9.11. Seks, prochy i rock&roll Hubert Jarczak 
Centrum Kultury "Kłobuk", Mikołajki

10.11. Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej Wojciech Tremiszewski 
Pub Parter, Toruń

10.11. Salieri Hubert Bronicki 
Pałac Młodzieży, Katowice

10.11. Od przodu i od tyłu Mateusz Nowak 
Teatr Stary, Lublin

10.11. 3xTak Rudnicki Wojciech Kowalski 
16. Przegląd Teatrów Alternatywnych, Baza Zbożowa, Kielce

10.11. Mój boski rozwód Krystyna Podleska Teatr Komedii Nowoczesnej Domu Środowisk Twórczych, Kielce

10-11.11. Podróż do Buenos Aires Gabriela Muskała 
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź

11.11. Przyj dziewczyno przyj Wioleta Komar 
16. Przegląd Teatrów Alternatywnych, Baza Zbożowa, Kielce

11.11. Goła baba Joanna Szczepkowska 
16. Przegląd Teatrów Alternatywnych, Galeria "W przejściu", Kielce

11.11. Moskwa-Pietuszki Jacek Zawadzki 
Piwiarnia Warka, Wrocław

11-12.11. Biała bluzka Krystyna Janda 
Och-Cafe, Warszawa

12.11. Ecce Homo Janusz Stolarski 
16. Przegląd Teatrów Alternatywnych, Baza Zbożowa, Kielce

12.11. Sex, prochy i rock&roll Bronisław Wrocławski 
Pałac Kultury Zagłębia, Dąbrowa Górnicza

12.11. Zgaga Dorota Stalińska 
Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin

12.11. Kobiety bez znaczenia Małgorzata Niemirska i Halina Łabonarska 
Scena im. H. Mikołajskiej Teatru Dramatycznego, Warszawa (dwa monodramy)

12.11. Cztery tony podłogi Paweł Burczyk 
Teatr Kamienica, Warszawa 

12.11. Smaki i dotyki Krystyna Maksymowicz 
Klub Delta MOK, Szczecin

12,13.11. PREMIERA 
Momo Ewa Kubiak 
Teatr Rawa na scenie Teatru Gry i Ludzi, Katowice

12,13.11. PREMIERA 
Ja i Beatrix Marek Sitarski 
Scena Kameralna Teatru Lubuskiego, Zielona Góra

12-13.11. Smycz Bartosz Porczyk 
Scena Kameralna Teatru Polskiego, Wrocław

12-13.11. One mąż show Szymon Majewski 
Och-Teatr, Warszawa

13.11. Karin Stanek Agnieszka Wajs 
Spotkania z Teatrem, MDK, Zgorzelec 
(monodram muzyczny)

13.11. Pewniak Sebastian Cybulski 
Scena Old Timers Garage, Katowice

15.11. Diva Wioleta Komar. 
Festiwal 42-200 MONODRAM, Teatr From Poland, Częstochowa

15-16.11. Punkt Wyjścia Attila Pessyani (Iran) 
Instytut im. Jerzego Grotowskiego, 50. WROSTJA, Wrocław

15-18.11. David's Formidable Speech on Europe Małgorzata Gałkowska 
Sala Modrzejewskiej, Narodowy Stary Teatr, Kraków

16.11. PREMIERA 
Kolorowa, czyli biało-czerwona Dominik Rybiałek 
Miejsce Chwila, Warszawa (premiera warszawska)

16-17.11. Niżyński Kamil Maćkowiak 
Mała Scena Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka, Łódź (gościnnie)

17.11. Opowieść o okrutnym zbójniku Folsztyńskim i nieszczęsnym kacie Holuszce Jarosław Gajewski 
Teatr Rondo, Słupsk

17.11. Wokół Szekspira Andrzej Seweryn 
Dom Kultury im. B. Klimczuka, Kozienice

17.11. Jedna kobieta w projekcie miłość Elżbieta Walczak 
Sala Kina Gwiazda, Kętrzyn

17-18.11. Ja, Feuerbach Zdzisław Kuźniar 
50 WROSTJA, Sala Teatru Laboratorium, Instytut Grotowskiego, Wrocław

18.11. O matko z córką Angelika Olszewska 
Kawiarnia L'amour Maison, Milanówek

18.11. Czarna Królowa Anna Antoniewicz 
Forum Młodej Reżyserii, PWST, Kraków

18.11. Amor Vinci Omnia Łukasz Domagała 
Teatr Scena, Warszawa

18,19.11. PREMIERA 
Szał-Time Aleksandra Kowalczyk 
Teatr Nowe Przedmieście, Scena w Warsztacie, Kraków

18.19-20.11. PREMIERA 
Horses 75 Aleksandra Maj 
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok

18,19.11. PREMIERA 
Ego te Absolvo Hubert Kułacz 
Muzeum Tradycji Niepodległościowych, Łódź

18-20.11. 
Porno Edyta Łukaszewska 
Teatr Nowy, Poznań

18-20,26-27.11. Kalina® Anna Mierzwa 
Teatr Nowy, Poznań 
(monodram muzyczny)

19.11. PREMIERA 
Malina Magdalena Woleńska 
Forum Młodej Reżyserii, PWST, Kraków

19.11. PREMIERA 
Po tamtej stronie Joanna Nadrowska 
Teatr na Plaży, Sopot (teatr tańca)

19.11. Rozmowy z diabłem. Wielkie kazanie księdza Bernarda Jerzy Trela 
Teatr Stary, Lublin

19.11. Diva Show Kamil Maćkowiak 
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

19.11. Nie tylko dla siebie Urszula Szydlik-Zielonka 
MCK Świeszyno

19.11. 5 rzeczy albo kilka twierdzeń o choreografii Marta Ziółek 
Galeria BWA, Zielona Góra (performance/wykład)

19-20.11. W progu Marian Opania 
Teatr Ateneum, Warszawa

20.11. Moda na gender Iwona Olszowska 
Jesienna Scena Tańca, DK GryfinO (teatr tańca)

20.11. Mój dzikus Justyna Sieńczyłło
Ogólnopolski Festiwal Rzemiosła Aktorskiego, Dom Kultury, Rawicz

20.11. Patty Diphusa Ewa Kasprzyk 
Sala Malinowa Hotelu Bohema, Bydgoszcz

20.11. Żertwa Mateusz Nowak 
14. FANABERIE Teatralne, Scena Kameralna Teatru Dramatycznego, Wałbrzych

20-21.11. Papieżyca Teresa Budzisz-Krzyżanowska 
Teatr Ateneum, Warszawa

20,21.11. Diwa For Rent Alicja Węgorzewska Mazowiecki Teatr Muzyczny, Warszawa
Teatr Dramatyczny, Płock

21.11. Jan Peszek. Podwójne solo Jan Peszek
14. FANABERIE Teatralne, Duża Scena Teatru Dramatycznego, Wałbrzych

21.11. Co modna pani wiedzieć powinna? Katarzyna Kołeczek 
Klub Komediowy, Warszawa

21,25-26.11. Superenka Jowita Budnik 
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
Teatr Kamienica, Warszawa

22.11. Całe życie robiłem rzeczy, których nie umiałem Juliette Plumecocq-Mech
14. FANABERIE Teatralne, Scena Kameralna Teatru Dramatycznego, Wałbrzych

22.11. Patty Diphusa Jagoda Rall 
Festiwal 42-200 MONODRAM, Teatr From Poland, Częstochowa

22,23,28.11. Kolorowa, czyli biało-czerwona Dominik Rybiałek 
Liceum Ogólnokształcące nr 2, Kwidzyn 
Społeczne Liceum Ogólnokształcące, Kwidzyn 
Zespół Szkół, Strachówka

23-30.11. Calineczka Anna Kramarczyk 
Teatr Lalek, Wrocław

24.11. Matka Meyra i jej dzieci Caryl Swift 
Teatr Propozycji Dialog im. Henryki Rodkiewicz, Koszalin 

25.11. PREMIERA 
Czarny pistolet Krzysztof Bochenek 
(spektakl muzyczny) Teatr Barakah, Kraków

25.11. Chodź ze mną do łóżka Sonia Bohosiewicz 
Spotkania z Teatrem Miejski Dom Kultury, Zgorzelec

25.11. Lataj z Krystyną Aldona Jankowska 
Dom Kultury, Ruda Śląska

25.11. Sex, prochy i rock&roll Hubert Jarczak 
Dom kultury, Bartąg

25.11. Kredyt zaufania Iza Kała 
Teatr KTO, Kraków

25.11. Amok Kamil Maćkowiak 
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź

25.11. Msza za miasto Arras Janusz Gajos 
31.Spotkania Teatru Jednego Aktora, Teatr Baj Pomorski, Toruń

25.11. Żmija Dorota Stalińska 
31.Spotkania Teatru Jednego Aktora, CKK Jordanki, Toruń

25.11. Moja mama Janis Jolanta Litwin-Sarzyńska 
Centrum Kultury, Łomianki

25.11. Zofia Małgorzata Pieńkowska 
Dom Kultury, Nysa

25-26.11. Supermenka Jowita Budnik 
Teatr Kamienica, Warszawa

26.11. maria S. Ewelina Ciszewska 
MOK Kino Włókniarz, Tomaszów Mazowiecki

26.11. Tato nie wraca Agnieszka Przepiórska 
31.Spotkania Teatru Jednego Aktora, Teatr Baj Pomorski Toruń

26.11. Daisy - błękitna tożsamość Aldona Struzik 
31.Spotkania Teatru Jednego Aktora, Teatr Baj Pomorski Toruń

26.11. DDR Grażyna Marzec 
31.Spotkania Teatru Jednego Aktora, Teatr Baj Pomorski Toruń

26.11. Wojna to tylko kwiat Agnieszka Przepióraska 
31.Spotkania Teatru Jednego Aktora, Teatr Baj Pomorski Toruń

26.11. Rajcula warzy Joanna Wawrzyńska 
Dom Kultury, Ruda Śląska

26.11. Moja Piaf Bożena Borowska-Kropielnicka 
Teatr Nowy, Poznań 
(pożegnanie z tytułem) 

26-27.11. Porozmawiajmy po niemiecku Zofia Wichłacz 
Mała Scena Teatru Polonia, Warszawa

26-27.11. Mój boski rozwód Krystyna Podleska 
Scena Pod Ratuszem Teatru Ludowego, Kraków

27.11. Mężczyzna sukcesu Andrzej Jakubczyk 
Finał 7. Obserwatorium Artystycznego Entrée, Mała Scena Teatru Rozrywki, Chorzów

27.11. Zofia Małgorzata Pieńkowska 
31.Spotkania Teatru Jednego Aktora, Teatr Baj Pomorski, Toruń

27.11. Pokuć Szymon Majchrzak 
31.Spotkania Teatru Jednego Aktora, Teatr Baj Pomorski,Toruń

27.11. Opowieść o okrutnym zbójniku Folszyńskim Jarosław Gajewski
Dzielnicowy Dom Kultury Węglin, Lublin 

27.11. Novecento Mateusz Olszewski 
Centrum Kultury, Łomianki

27.11. Melduję Tobie Polsko. Rotmistrz Pilecki Przemysław Tajkowski 
Studio im. Tadeusza Nalepy Polskiego Radia, Rzeszów

27.11. Odkąd zniknęła Edward Kotłowski 
Festiwal 42-200 MONODRAM, Teatr From Poland, Częstochowa

27.11. Żołnierz Polski Rafał Rutkowski 
Festiwal Komedii SZPAK, Scena Teatru Lalki Pleciuga, Szczecin

29.11. Maria Mirella Rogoza-Biel 
Festiwal 42-200 MONODRAM, Teatr From Poland, Częstochowa

30.11. Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej Wojciech Tremiszewski 
Pub Spółdzielnia, Gdańsk

30.11. Promieniowanie. Sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie Ewa Wencel 
Prom Kultury Saska Kępa, Warszawa


grudzień

1.12. Kobieta pierwotna Hanna Śleszyńska 
Sala Koncertowa, Szczecin

1,7,12,13,14,15.12. Kolorowa, czyli biało-czerwona Dominik Rybiałek 
Zespół Szkół Gastronomicznych, Łódź 
Społeczne Gimnazjum (ul. Solec), Warszawa 
Centrum Kultury i Promocji, Kraśnik 
Gimnazjum nr 1 Społeczne Gimnazjum, Ostrowiec Świętokrzyski 
ZSP nr 2 i ZSP nr 3, Włoszczowa 
Collegium Gostomianum, Sandomierz

2.12. Zapiski oficera Armii Czerwonej Piotr Cyrwus 
Scena Old Timers Garage, Katowice

2.12. Zupa rybna w Odessie Sebastian Ryś 
Teatr Druga Strefa, Warszawa

2.12. Strategia. Mimowolna reaktywacja Leszek Bzdyl 
Scena Tańca Teatru Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa

02.12. Supermenka Jowita Budnik 
Teatr Kamienica, Warszawa

2,3.12. PREMIERA 
Sam Przemysław Wasilkowski 
Studium Teatralne S/T na Scenie Lubelska 30/32, Warszawa

2-3.12. Podróż do Buenos Aires Gabriela Muskała 
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź

2-3.12. Mój boski rozwód Krystyna Podleska 
Scena Pod Ratuszem Teatru Ludowego, Kraków

2-3.12. Rozkwaś Polaka Marcin Kwaśny 
Teatr Kwadrat, Warszawa 

2,3-4.12. PREMIERA 
Sól Maja Luxenberg-Łukowska 
(performance) Pracownia Duży Pokój, Warszawa

2-4,6-7.12. Plama Anna Kramarczyk 
Teatr Lalek, Wrocław

2-4.12. Ja i Beatrix Marek Sitarski 
Scena Kameralna Teatru Lubuskiego, Zielona Góra

3.12. Z domu niewoli Elżbieta Lewak 
Polski Teatr Ludowy z Lwowa na Scenie Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana, Warszawa

3.12. Zapiski oficera Armii Czerwonej Edward Kiejzik 
Studio Teatralne z Wilna na Scenie Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana, Warszawa

3.12. Hamlet Adam Walny 
Białostocki Teatr Lalek (gościnnie)

3.12. Całe życie w dresach Justyna Tomczak-Boczko 
Magiel Kultura Fizyczna, Gniezno

3.12. PREMIERA 
Solarium Karolina Czarnecka 
I Festiwal One Man Show PARANOJE 2016, Dzika Strona Wisły, Warszawa

3,4.12. PREMIERA 
Grubaska Izabela Noszczyk 
Teatr Miejski, Leszno

3,10.12. Sekret Panny Kazimiery Beata Malczewska 
Teatr Loch Camelot, Kraków

3,11.12. One mąż show Szymon Majewski 
Och-Teatr, Warszawa

4.12. Wieczór w Teatrze Wielkim Anna Seniuk 
Centrum Kultury, Piaseczno

4.12. Lataj z Krystyną Krystyna Podleska
Ogólnopolski Festiwal Rzemiosła Aktorskiego, Dom Kultury, Rawicz

4.12. Całe życie w dresach Justyna Tomczak-Boczko 
Republika Sztuki Tłusta Langusta, Poznań

4.12. Seks polski Rafał Rutkowski 
I Festiwal One Man Show PARANOJE 2016, Dzika Strona Wisły, Warszawa

4,11.12. Smażone zielone pomidory Elżbieta Czerwińska 
ZASP, Warszawa 
(spektakl i warsztaty Szczęśliwa Kobieta 50 plus)

4,17.12. Chamlet Michał Zieliński 
Teatr Och-Cafe, Warszawa

5.12. PREMIERA 
Goła baba Joanna Szczepkowska 
Teatr Telewizji, 1 Program, Warszawa 
(premiera telewizyjna)

5.12. Kredyt zaufania Iza Kała 
Klub Muzyczny Browar Polski, Szczecin

6.12. PREMIERA 
Szatan show - pilot Rafał Rutkowski 
I Festiwal One Man Show PARANOJE 2016, Dzika Strona Wisły, Warszawa

7.12. To nie jest kraj dla wielkich ludzi Rafał Rutkowski 
I Festiwal One Man Show PARANOJE 2016, Dzika Strona Wisły, Warszawa

8.12. Żołnierz polski Rafał Rutkowski 
I Festiwal One Man Show PARANOJE 2016, Dzika Strona Wisły, Warszawa

8.12. Sam Przemysław Wasilkowski 
Sala Teatru Laboratorium, Wrocław

8.12. Moja mama Janis Jolanta Litwin-Sarzyńska 
Teatr Polonia, Warszawa 
(spektakl muzyczny)

8,19.12. Marzenie Nataszy Anna Dudziak 
Gimnazjum, Ruda-Huta 
Zespół Szkół nr 2, Lubartów

8,16.12. Nic nowego pod słońcem Sławomir Holland 
Teatr Ateneum, Warszawa

9.12. Wo(ja)czek Michał Karczewski 
10. Festiwal Plus Literatury, Dom Literatury, Łódź

9.12. Mamusiu, co to za ptaszek? Iga Jambor-Skupniewicz 
Barka Lemara, Bydgoszcz

9.12. Dr Janusz Fak: Miastoterapia Oskar Hamerski 
I Festiwal One Man Show PARANOJE 2016, Dzika Strona Wisły, Warszawa

9.12. Goła baba Joanna Szczepkowska 
Centrum Kultury, Węgorzewo

9.10-11.12. PREMIERA 
Czerń - odsłony TO-EN Butoh Company 
Teatr w Oknie, Gdańsk 
(gdańska premiera spektaklu tańca butoh)

9-11.12. Zapiski oficera Armii Czerwonej Krzysztof Ławniczak 
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok

9,11,12. Smycz Bartosz Porczyk 
Scena Kameralna Teatru Polskiego, Wrocław

10.12. PREMIERA 
Per-sona Katarzyna Sitarz 
(teatr tańca) Studio Słodownia +3, Stary Browar, Poznań

10.12. Danuta W. Krystyna Janda 
Centrum Kultury, Tarnów

10.12. Goła baba Joanna Szczepkowska 
NCK Ratusz Staromiejski, Gdańsk

10.12. Pewniak Sebastian Cybulski 
13. Spotkania z Monodramem "O Złotą Podkowę Pegaza", Sala Kameralna, SOK, Suwałki

10.12. Skur-Wienia Łukasz Dąbrowski 
13. Spotkania z Monodramem "O Złotą Podkowę Pegaza", Sala Kameralna, SOK, Suwałki

10.12. Mamusiu, co to za ptaszek? Iga Jambor-Skupniewicz
13. Spotkania z Monodramem "O Złotą Podkowę Pegaza", Sala Kameralna, SOK, Suwałki

10.12. Z mroku ciszy Stanisław Bożek
13. Spotkania z Monodramem "O Złotą Podkowę Pegaza", Sala Kameralna, SOK, Suwałki

10.12. Matka Jolanta Juszkiewicz 
13. Spotkania z Monodramem "O Złotą Podkowę Pegaza", Sala im. Andrzeja Wajdy SOK, Suwałki

11.12. Przeżyłem cud Jozef Bajnok (Słowacja) 
13. Spotkania z Monodramem "O Złotą Podkowę Pegaza", Sala Kameralna SOK, Suwałki 

11.12. Pamiętnik Wendy Katarzyna Pawłowicz
13. Spotkania z Monodramem "O Złotą Podkowę Pegaza", Sala Kameralna SOK, Suwałki 

11.12. Lekarz ogólny Jaroslav Janiček (Słowacja)
13. Spotkania z Monodramem "O Złotą Podkowę Pegaza", Sala Kameralna SOK, Suwałki 

11.12. Amor Omnia Vincit Rafał Domagała 
13. Spotkania z Monodramem "O Złotą Podkowę Pegaza", Sala im. Andrzeja Wajdy SOK, Suwałki

11.12. Marina Olga Belowa (Łotwa) 
13. Spotkania z Monodramem "O Złotą Podkowę Pegaza", Sala Kameralna SOK, Suwałki 

11.12. Madonny Polskie Krystyna Wolańska 
Teatr Scena Warszawa

11.12. Listy do Michaliny Izabela Noszczyk 
Ogólnopolski Festiwal Rzemiosła Aktorskiego, Dom Kultury, Rawic

12.12. Aszkenazy, menel z Łodzi Robert Latusek 
Centrum Kultury, Sieradz 
(pokaz przedpremierowy)

12,13,14,16.12. Istnieję tylko w lustrzanym odbiciu Maxi Blaha (Austria) 
Teatr Ochoty, Warszawa 
Scena na Piętrze, Poznań 
Uniwersytet Opole, Klub Studencki Kultury, Opole 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4, Rzeszów 

13.12. Shyrley Valentine Krystyna Janda 
Ośrodek Kultury, Suwałki

13.12. Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej Wojciech Tremiszewski 
Klub Łaźnia, Radom

13.12. Goła baba Joanna Szczepkowska 
Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki, Ciechanów

13.12. Istnieję tylko w lustrzanym odbiciu Maxi Blaha (Austria) 
Scena na Piętrze, Poznań

16.12. Spaghetti Poloneze Monika Mariotti 
Teatr Syrena, Warszawa 
(monodram muzyczny)

16.12. Jedna kobieta w projekcie miłość Elżbieta Walczak 
Scena Kamienica, Wrocław

16.12. Danuta W. Krystyna Janda 
Centrum Kultury, Tarnów

16,17.12. PREMIERA 
Aszkenazy, menel z Łodzi Robert Latusek 
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź

16-17.12. Solarium Karolina Czarnecka 
Dzika Strona Wisły, Warszawa 
(one women musical)

16-17.12. Supermenka Jowita Budnik 
Teatr Kamienica, Warszawa

17.12. Głodne dziecko Magdalena Dębicka 
Teatr Baza, Warszawa

17.12. Ojciec Polski Rafał Rutkowski 
Teatr Polonia, Warszawa

18.12. PREMIERA 
Być jak u siebie Aleksandra Kugacz 
Sala Centrum Inicjatyw Artystycznych, Wrocław

18.12. PREMIERA 
Faszystowska mać Piotr Rogaliński 
Sala Centrum Inicjatyw Artystycznych, Wrocław

18.12. PREMIERA 
Rozmowy z diabłem Marek Wrona 
Teatr Witkacego na Scenie La Scandale Club, Zakopane

20-21.12. Papieżyca Teresa Budzisz-Krzyżanowska 
Teatr Ateneum, Warszawa

20,22.12. Porno Edyta Łukaszewska 
Teatr Nowy, Poznań

22.12. Zgaga Dorota Stalińska 
Dom Kultury, Kozienice

24.12. PREMIERA 
W imię matki Viktorija Gorodeckaja 
Teatr Polskiego Radia, PR 1, Warszawa 
(słuchowisko)

26-27.12. Shirley Valentine Krystyna Janda 
Teatr Polonia, Warszawa

28-30.12. W progu Marian Opania 
Teatr Ateneum, Warszawa

29.12. W obronie jaskiniowca Emilian Kamiński 
Teatr Kamienica, Warszawa

29.12. Jedna kobieta w projekcie miłość Elżbieta Walczak
Klub Wilkowyje MCK, Tychy

29.12. Ojciec polski Rafał Rutkowski
Scena Domu Środowisk Twórczych - Pałac Tomasza Zielińskiego, Kielce

30.12. Mój Dzikus Justyna Sieńczyłło 
Teatr Kamienica, Warszawa

30.12. Cudzoziemka Joanna Stanecka 
Teatr Mały Manufaktura, Łódź