הזמנת מונית לנתב"ג או לכל מטרה- תקשרו להצעת מחיר 0522949644 מונית גדולה עד 6 אנשים לשדה התעופה או לכל מטרה הזמינו בטלפון או מייל turdeluxe@gmail.com

תקשרו דרך האתר עכשיו! מבצע!!!!

אנו מספקים מוניות מסוג מרצדס בכל הארץ מ 1- 15 איש ניתן לשלם באתר1.  מונית לנתב"ג:

 התחביבים האהובים על ישראלים הוא כמובן לצאת לחו"ל. ברוב המקרים על מנת לממש תחביב זה חייבים לקחת מונית לנתב"ג. מניסיון אישי הרבה יותר כדאי לקחת מונית לנתב"ג מאחר ואם אנו באים לשדה התעופה ברכב שלנו יעלה לנו הרבה מאוד כסף להשאיר את האוטו בחנייה לטווח ארוך.אחת המטרות המרכזיות שלנו הוא לספק לכם מונית זולה עד כמה שאנחנו יכולים. אנו מבינים מונית זולה יותר תיתן לנו אפשרות לקבל יותר לקוחות מאושרים. אנו נשתדל להגיע אליכם ולא פשר לכם נסיעה במונית זולה לשדה התעופה בן גוריון או מונית זולה לנתב"ג או לכל יעד אחר.

 ניתן כמובן גם להגיעה במקום מונית ברכבת לשדה התעופה. יש לקחת בחשבון שרכבת יכולה להתעכב בדרך, לכן הטיפ שלי הוא לקחת את הרכבת כך שתהיו בין 6-8 שעות לפני ההמראה בשדה התעופה. במקרה הטוב ביותר שלא יהיו עיכובים ברכבת תוכלו ליהנות עם הרותי מה DUTY  J.

 הדרך העדיפה שלי להגיעה לנתב"ג היא ע"י קרוב משפחה שיכול להוביל אותי ואת כל חפציי לשדה התעופה בן גוריון . זה בדרך כלל בחינם, אבל תקחו בחשבון שאותו קרוב משפחה או חבר ירצה שתעשו אותו דבר בשבילו בעת הצורך. להגיעה לנתב"ג עם קרוב משפחה או חבר יכול להיות פתרון זול אך לא תמיד זה נוח לחבר להגיעה לנתב"ג. לדוגמה אם זה באמצע השבוע אז החבר צריך לקחת חופש מעבודה וכנראה לעמוד לא מעט זמן בפקקים.2.  אנו מספקים שירותים הבאים : (תגיות)

מונית, מוניות נתב ג, מוניות לשדה התעופה, מוניות נתבג, מונית לשדה התעופה, מוניות לנתבג, מוניות לנתב ג, מוניות עזריאלי,מונית מתל אביב לשדה התעופה, נהגי מוניות, תחנות מוניות, מוניות ספיישל, מוניות בחיפה, מוניות למכירה, מוניות בהרצליה, מוניות אביב, מוניות חולון, מוניות גדולות, מחירון מוניות, מוניות חיפה, מוניות שי, מוניות לירושלים, מוניות בירושלים, תעריף מוניות, מוניות השקם, מוניות השרון, מוניות הרצליה, מוניות רעננה, מוניות אשדוד,  מוניות , אילת, מוניות חדרה, מוניות לוד, מוניות ברחובות, מוניות בטבריה, מוניות אשקלון, מוניות טבריה, מוניות בנתניה, מוניות גבעתיים, מוניות מודיעין, מוניות יהוד, מוניות רחובות, מוניות יבנה, מוניות הוד השרון, מוניות רמלה, מוניות נתניה, תעריפי מוניות, מוניות העיר, מוניות מרכז, מוניות שירות חיפה, מוניות עמל, מחירי,מוניות, מחיר מוניות, מוניות שירות נתניה, מוניות שירות בשבת, מוניות שירות שבת, מוניות מחירים, מוניות שירות חיפה תל אביב, מוניות שירות 66, שירות מוניות לנתב ג, שרות מוניות לנתב ג, מוניות לשדה תעופה, מונית לשדה תעופה, מוניות לשדה התעופה בן גוריון, מונית לשדה, מוניות שדה התעופה, מונית שדה תעופה, מוניות שדה תעופה, מוניות לשדה, מונית לשדה התעופה בן גוריון, מוניות מגוש דן לשדה התעופה, מונית לשדה התעופה מחיר, מונית לבן , גוריון, מוניות לבן גוריון, מוניות בן גוריון, מונית בן גוריון, מוניות לים המלח,מוניות ים המלח,מונית לים המלח

YouTube Video

מציג 0 פריטים
מובלט על ידיבעליםעדיפותבעיהרזולוציה
מיין 
 
מיין 
 
מיין 
 
מיין 
 
מיין 
 
מובלט על ידיבעליםעדיפותבעיהרזולוציה
מציג 0 פריטים
ą
EMANUEL GOLD,
8 בנוב׳ 2015, 13:25
Comments