2 / Rima Labudė


Profesionali dainininkė ir dirigentė, pedagogė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrė, prof. Petro Bingelio klasės absolventė. Tobulinosi ir profesinę kvalifikaciją kėlė Europoje garsių dirigentų - Bob Chilcott (Anglija) ir Johannes Prinz (Austrija) muzikos interpretvimo kursuose. 
Rimtosios, populiariosios, folk muzikos atlikėja, koncertuojanti su skirtingų žanrų programomis, nuolat bendradarbiaujanti su Lietuvos ir užsienio akademinės bei džiazo muzikos atlikėjais. Dainavimo dėstymo patirties įgijo nuo 2000 m. vadovaudama įvairiems vaikų ir jaunimo meno kolektyvms - chorams, vokaliniams, folkloro ansambliams. 
Su kolegomis ir bendraminčiais 2007 m. Kaune įkūrė studiją "MUSICALIS", 2008 m. Vilniuje - Modernaus muzikavimo centrą "GERASGERAS", kuriame vadovauja solinio dainavimo studijai, dėsto vokalą.
Su mokiniais rengia klasikos, džiazo, pop, rock, soul, world muzikos projektus, koncertuoja įvairiose Lietuvos scenose, sėkmingai atstovauja savo šalį prestižiniuose tarptautiniuose renginiuose užsienyje. 
2010 m. su Kauno dainavimo studijos "MUSICALIS" merginų grupe Barselonoje XII tarptautiniame chorų konkurse "Europe And It's Songs" iškovojo Grand Prix - po šio sėkmingo įvertinimo jau Lietuvoje įrašė konkursinę programą ir išleido kompaktinę plokštelę "Live in Barcelona".
Grupės "DUCKY DONE" solistė, Panevėžio muzikinio teatro artistė. 

Comments