1 / Linas Labudis


Įvairiapusis menininkas ir talentingas pedagogas, universalus būgnininkas, subtilaus garso meistras, atliekantis ne tik įvairių džiazo stilių, bet ir funk, pop, rock, world, blues, country muziką. Būgnais groti mokėsi pas Arvydą Jofę, perkusiniais instrumentais - pas Vidjaj More (Indija). 
Buvęs Kauno bigbendo, R.Grabšto džiazo ansamblio, A.Jakaičio džiazo trio, "Jazz Time Quartet", D.Praspaliauskio kvarteto narys - su minėtais ir kitais kolektyvais dalyvavęs daugelyje tarptautinių džiazo festivalių, koncertavęs beveik visose Europos šalyse. 
Nuolatinis įvairių muzikos projektų Lietuvoje dalyvis, bendradarbiaujantis ir su lietuvių, ir su JAV džiazo muzikos atlikėjais, akompanuojantis beveik visiems žinomiausiems Lietuvos estrados dainininkams. 
2003 m. įkūrė jaunimo mušamųjų instrumentų orkestrą "Geras", su kuriuo įrašė CD, dalyvavo respublikiniuose festivaliuose, koncertavo įvairiuose renginiuose. 
Nuo 2009 m. vadovauja Vilniuje su kolegomis įkurtam Modernaus muzikavimo centrui "GERASGERAS", kuriame dėsto mušamuosius instrumentus. 
Grupės "DUCKY DONE" įkūrėjas, vadovas ir būgnininkas.

Demo:


   

YouTube:
http://www.youtube.com/watch?v=QJaE4r5tLic

   


Comments