Novinky‎ > ‎

Sezóna skončila, největší úspěch - druhé místo dorostenců v ČPŠ 2018

přidáno: 28. 10. 2018 15:28, autor: Magda Rýdlová   [ aktualizováno 28. 10. 2018 16:12 ]
Poslední tečku za sezónou 2018 udělaly závody v České Lípě závodem Žebříčku Ještědské oblasti. Byla to poslední možnost udělení bodů do celoročních soutěží, poslední možnost zisku licencí. Sezóna 2018 skončila pro TJN opět velmi úspěšně.

Dorost:

V celorepublikových soutěžích dosáhli vynikajícího úspěchu  naši dorostenci,  z 39 hodnocených štafet získali druhé místo za štafetou Pardubic. Dorostenky skončily šesté.
V české lize klubů sice dosáhl náš dorost v průběhu na druhé místo, v závěru sezóny se tolik nedařilo a náš tým skončil  nakonec skvělém pátém místě z 32 hodnocených klubů celé České republiky. Zvítězil opět tým Pardubic.
                                                                                                                 Tým dorostenců TJN
Žactvo:                                                                                                             
Vrcholem sezóny pro žactvo se stalo Mistrovství republiky klubů a oblastních výběrů žactva 14.10. v Krajničku.
 Favorizované osmičlenné družstvo JEO A, kam byli nominováni tři naši závodníci Fíla Mairich (H12), Bára Štemberová (D12) a Matěj Tkáč (H14), si vedlo velmi dobře. Po dramatickém průběhu závodu bylo vítězství na dosah, nakonec si doběhlo pro super druhé místo za družstvem Jihomoravské oblasti před týmem Středočechů. Prolomili tak čtyřletou pauzu bezmedailového umístění.
Družstvo našich dorostenců a dorostenek vybojovalo páté místo.
 
                              Kromě vrcholného závodu MČR probíhaly celoročně  dvě soutěže na úrovni JO - Ještědský pohár družstev žáků 2018 a to jarní a podzimní částí. V obou případech naši žáci nedali jiným šanci a zvítězili v obou zápoleních před OK Jiskrou Nový Bor a  Slavií Liberec.  
Výsledky podzimní části JPDŽ                                                                                                                                Úspěšné družstvo JEO A na MČR klubů a oblastních výběrů žactva

Další :
1. nejvyšší celorepubliková soutěž - INOV-8 CUP - žebříček A 2018 v kategoriích DH16-20
Comments