Novinky‎ > ‎

Matěj je na LODM v krátké trati zlatý!

přidáno: 28. 6. 2017 5:45, autor: Magda Rýdlová   [ Aktualizováno 29. 6. 2017 6:43 uživatelem Magda Rýdlová ]
Předposlední den  olympiády byl v orientačním běhu věnován závodu na krátké trati.

Matěj si  v konkurenci silných soupeřů v kategorii mladších žáků doběhl s náskokem 8 vteřin pro zlato!!

Druhý Milán (Jihomoravský kraj), třetí Gajda (Praha). V mladších žákyních bodovaly Kristýna Matyášová a Bětka Podrábská na 6. a 7. místě.
V kategorii starších žákyň skončila Anička Karlová za Liberecký kraj druhá za Vandasovou (Kralovéhradecký kraj) a před Bejvlovou ze Středočeského kraje. Body vyběhla i Majda, která doběhla desátá.
Ve starších žácích výborný výkon předvedl Lukáš Link a umístil se na 3. místě za Marečkem (Vysočina) a Richtrem (Plzeňský kraj).
Celkově naše výprava výrazně podpořila i další sportovce Libereckého kraje v celkovém umístění, protože v soutěži jednotlivých sportů za orientační běh zvítězili před ostatními kraji.
Celé výpravě pod vedením Mery Podrábské blahopřejeme!