Novinky


Tréninky v týdnu 18.-24.11.

přidáno: , autor: Magda Rýdlová   [ Aktualizováno uživatelem Magda Rýdlová ]

Plán 1/4 odpočinkový týden

Pondělí: Skupina A   s Jirkou 16.15  běh v terénu, sraz vždy na Arbesovce, světlo s sebou!
18.11..   Skupina B    s Honzou 16.15 běh v terénu, sraz na Arbesovce světlo s sebou!
                                  
             Skupina C  s Martinem a Renatou v 16.00  běh v terénu, sraz vždy na Arbesovce světlo s sebou!

Na tréninky ven je třeba si zakrýt okrajové části těla ( čepice, tenké rukavice, něco na krk a delší ponožky),
                                         šusťákovou bundu! 
                                         Po doběhnutí si vzít na sebe převlíkáče, teplou zimní bundu, vyměnit ponožky za suché 
                                        a přezout se do zimních bot

            Skupina  D + E  v 15.30 psací potřeby s sebou, jde se do tělocvičny

Úterý :    volno pro sk. B
19..11     sk. A - změna ! individuální trénink  (na Randovce je rodičák) 
                rozklus: 2. přehrada + ABC, 
                trénink : (2. přehrada půlku naplno, druhou půlku výklus)  celé 3x-4x. 
                výklus: 2. přehrada

Středa :  sk. A a B, C  bazén sraz v 16.30 - běh (výklus), v 17.00 - 18.30 bazén
20.11     

Čtvrtek : sk. B -  individuální trénink - 
                rozklus: 2. přehrada + ABC, 
                trénink : (2. přehrada půlku naplno, druhou půlku výklus)  celé 2x. 
                výklus: 2. přehrada
21.11     sk. A - volno
            sk D+E  jde se do tělocvičny pastelky a buzolu s sebou

Pátek  16.00 - 17.30 tělocvična do 18.00 (tréninkové deníky, teorie atd.) 
                                  Ačko se jde před tělocvičnou proběhnout, BC jde hned do tělocvičny
22.11.

Tréninky v týdnu 11.-17.11.

přidáno: 10. 11. 2019 10:58, autor: Magda Rýdlová   [ aktualizováno ]

                                                                                                                                Plán 1/3
Pondělí: Skupina A   s Jirkou 16.15  běh v terénu, sraz vždy na Arbesovce, světlo s sebou!
11.11..   Skupina B    s Honzou 16.15 běh v terénu, sraz na Arbesovce světlo s sebou!
                                  
             Skupina C  s Magdou a Renatou v 16.00  běh v terénu, sraz vždy na Arbesovce světlo s sebou!

Na tréninky ven je třeba si zakrýt okrajové části těla ( čepice, tenké rukavice, něco na krk a delší ponožky),
                                         šusťákovou bundu! 
                                         Po doběhnutí si vzít na sebe převlíkáče, teplou zimní bundu, vyměnit ponožky za suché 
                                        a přezout se do zimních bot

            Skupina  D + E  v 15.30 psací potřeby s sebou, jde se do tělocvičny

Úterý :    volno pro sk. B
12..11     sk. A - 16.30 hala na Střeláku

Středa :  sk. C  tělocvična 15.20 sraz na Arbesovce - tělocvična 15.30-16.30 tužku s sebou!

13.11     sk. A  a B  Nočák  (dobré světlo s sebou)   sraz zde nejpozději v 16.45. 
              Kdo jede napište se do tabulky (kvůli mapám)- zde i domluva  dopravy  tabulka "Doprava na nočáky 2019/20"
                Info - nočák 1.kolo

Čtvrtek : sk. B - 17.15 hala na Střeláku
14.11     sk. A - volno
            sk D+E  jde se do tělocvičny pastelky a buzolu s sebou

Pátek  16.00 - 16.30 pro všechny skupiny výklus, pak tělocvična do 18.00
15.11.     

Tréninky v týdnu 4.- 10.11.

přidáno: 3. 11. 2019 8:07, autor: Magda Rýdlová   [ Aktualizováno 8. 11. 2019 2:19 uživatelem Magda Rýdlová ]

Pondělí: Skupina A   s Jirkou 16.15  běh v terénu, sraz vždy na Arbesovce, světlo s sebou!
4.11..   Skupina B    s Honzou 16.15 běh v terénu, sraz na Arbesovce světlo s sebou!
                                  
             Skupina C  s Magdou a Renatou v 16.00  běh v terénu, sraz vždy na Arbesovce světlo s sebou!
            Skupina  D + E  v 15.30 psací potřeby s sebou, jde se do tělocvičny

Úterý :    volno pro sk. B
5.11     sk. A - 17.15 hala na Střeláku

Středa :  sk. C nakonec tělocvična 15.20 sraz na Arbesovce - tělocvična 15.30-16.30 tužku s sebou!

6.11     sk. A  a B sraz v 16.35 u Rýdlů čelovku s sebou, buzolu s sebou!!

Čtvrtek : sk. B - 17.15 hala na Střeláku
7.11     sk. A - volno
            sk D+E  jde se do tělocvičny pastelky a buzolu s sebou

Pátek   16.00-17.30 sk. BC tělocvična , v 17.30 převážně pro B - elektronický tréninkový deník
8.11.     16.00 - 16.30 sk A výklus, pak tělocvična

Tréninky v týdnu 28.10.-3.11.

přidáno: 27. 10. 2019 23:25, autor: Magda Rýdlová   [ aktualizováno 27. 10. 2019 23:25 ]

Pomalu začíná nový tréninkový rok :-)

Pondělí: Skupina A   společný trénink není - výklus indiv. cca 30´
28.10.   Skupina B   společný trénink není - výklus indiv. cca 30´
                                  
             Skupina C  odpadá je svátek :-)
            Skupina  D + E  odpadá je svátek :-)

Úterý :    volno pro sk. B
29.10     sk. A volno - ještě volno, nabírejte sílu na trénování v dalších týdnech

Středa   bazén v 16.30 

Čtvrtek:  Skupina D+E   jde se ven (trénink s Věrkou)                 

 31.10.   

              sk A volno

              sk. B  Randovka  v 17.15 schůzka na nový tréninkový rok na Randovce (pro všechny ze sk. B)

Pátek     sk. A,B,C sraz v 16.00 - 17.00 trénink  na hřišti, 
                                         v 17.00 pouze sk A schůzka nový tréninkový rok na Randovce
1.11..  

Objednávka oblečení GASSO a BAGHEERA

přidáno: 25. 10. 2019 11:55, autor: Magda Rýdlová

do vánoc stihneme ještě objednávku u GASSA (nutno objednat do 30.10.) a za výhodné ceny Bagheery (do  11.10.).
Pište se do těchto termínů do tabulek:


Trénink v týdnu 21.-27.10.

přidáno: 20. 10. 2019 9:55, autor: Magda Rýdlová   [ aktualizováno 22. 10. 2019 9:50 ]

Pondělí: Skupina A   s Jirkou 16.15  běh v terénu, sraz vždy na Arbesovce
21.10.   Skupina B   s Honzou 16,.15 sraz vždy na Arbesovce
                                  
             Skupina C  16.00  u Arbesovky trénink veden Jendou Baloghem

            Skupina  D + E  sraz v 15.30 u Arbesovky, jde se ven (trénink s Ivou a Věrkou)

Úterý :    volno pro sk. B
22.10     sk. A volno - odpočinkové období - volno

Středa   Mapový trénink -  sraz 15.30 sk. C, 16.00 sk B + A  
                   mapa v místě startu bude trénink, v místě cíle parkujte, pokud možno ne moc v louce
23.10. 

Čtvrtek:  Skupina D+E   jde se ven (trénink s Věrkou)                 

 24.10.   

              sk A volno

              sk. B  Randovka odpočinkové období - volno


Pátek     sk. A,B,C sraz v 16.00 
25.10.        

Švédsko 2020 spěchá!!

přidáno: 19. 10. 2019 23:23, autor: Magda Rýdlová   [ aktualizováno 20. 10. 2019 8:04 ]

Je možno využít s STK pobyt - soustředění ve Švédsku. Můžeme jet busem. 10.-17.8.2020

Napište se nejlépe hned - spěchá!
Nejpozději do 24.10.!!!


Seznam přihlášených - Mísečky

přidáno: 17. 10. 2019 11:10, autor: Magda Rýdlová

Nominační kriteria pro ZODM 2019

přidáno: 14. 10. 2019 12:46, autor: Magda Rýdlová   [ aktualizováno 14. 10. 2019 12:47 ]

Tréninky v týdnu 14.- 20.10.

přidáno: 13. 10. 2019 10:47, autor: Magda Rýdlová   [ aktualizováno 17. 10. 2019 11:03 ]

Pondělí: Skupina A   s Jirkou 16.15  běh v terénu, sraz vždy na Arbesovce
14.10.       Skupina B   s Honzou 16,.15 sraz vždy na Arbesovce
                                  
             Skupina C  16.00  u Arbesovky trénink veden Jendou Baloghem

            Skupina  D + E  sraz v 15.30 u Arbesovky, jde se ven (trénink s Ivou a Věrkou)

Úterý :    volno pro sk. B
15.10     sk. A volno - odpočinkové období, pokud máte zájem je trénink u Kitty, hledání pokladu :-)

Středa   Mapový trénink -  sraz 15.30 sk. C, 16.00 sk B + A u Vitebských  mapa
16.10. 

Čtvrtek:  Skupina D+E   jde se ven (trénink s Věrkou)                 

 17.10.   

              sk A volno

              sk. B  Randovka  s Honzou 17.15


Pátek     sk. A,B,C sraz v 16.00 na Randovce na ovále. dáme hry a orienťák

18.10.        
              

1-10 of 610