Novinky


Mistrovství Evropy dorostu v OB - štafeta H16 s Lukášem má zlato!!

přidáno: 24. 6. 2018 13:07, autor: Magda Rýdlová   [ Aktualizováno 3. 7. 2018 2:45 uživatelem Magda Rýdlová ]

                                                                                                                            web EYOC
e188a5c31acf7ce32.jpg 1.7. Lukáš svým výborným výkonem pomohl štafetě k vítězství!        
V neděli byly na evropském šampionátu na programu štafety.  V kategorii H16 rozbíhal Kuba 
Chaloupský, předával třetí s 24s  ztrátou na první Francii. Na druhém úseku Lukáš vytáhl svůj úsek 
na první pozici a Šimon Mareček ujistil své vedoucí postavení  a s náskokem 1:20 doběhl pro prvenství!!
Velké drama se odehrálo také v kategorii D16. Po druhém úseku naše štafeta  (Dittrichová, Mulíčková, Karlová) vedla, ale na třetím úseku se |Aničce nepodařilo první místo udržet a skončila ve finiši za Švýcarskem a Finskem třetí. V kategorii D18 podaly holky (Nechanická, Grycová, Peterová) výborné výkony a skončily čtvrté za Švédskem, Norskem a Finskem. V kategorii H18 Zvítězila Francie před 
Finskem a Norskem naši skončili desátí

Všem a hlavně Lukášovi gratulujeme!!

e188a5c31acf7ce32.jpg 1.7. V sobotu se běžela klasika. Náročný i když ne moc dlouhý závod pořadatelé zasadili do pestrého kopcovitého terénu, místy členitém, místy se strmými svahy i s kamenitým podkladem. Lukáš si vedl výborně, obsadil osmnácté místo, vešel se tak do  dvacítky nejlepších a vybojoval si tak start v nedělních štafetách. Nejlepší z našich se umístila v D16 Anna Karlová, která skončila pátá.
Men 16 (100) 5.3 km 335 m 13 C
1 Touko Seppa         Finland Finland                                     41:08 0:00 
2 Daniil Fomin         Russian Federati Russian Federation     42:24 +1:16 
3 Romain Discher     France France                                         43:32 +2:24
7 Jakub Chaloupsky Czech Republic Czech Republic             45:29 +4:21
18 Lukas Vitebsky     Czech Republic Czech Republic         48:43 +7:35
27 Simon Marecek     Czech Republic Czech Republic         50:17 +9:09
43 Jan Rucker         Czech Republic Czech Republic             54:34 +13:26

e188a5c31acf7ce32.jpg 29.6.2018    Na pořadu ME dorostu byl dnešní den sprint. Stříbro pro Českou republiku  vybojoval Šimon Mareček v kat H16.
Náš Lukáš Vitebský skončil mezi 100 závodníky v téže kategorii na vynikajícím 17. místě!
Men 16 (100) 2.2 km 105 m 15 C
 1 Touko Seppa            Finland             10:18  0:00
 2 Šimon Mareček          Czech Republic      10:47 +0:29
 3 Vasco Mendes           Portugal            11:04 +0:46
 4 Janis Hutzli           Switzerland         11:08 +0:50
 5 Pablo Ferrando Galan   Spain               11:13 +0:55
 6 Dmitrii Stepanov       Russian Federation  11:14 +0:56
 6 Daniil Fomin           Russian Federation  11:14 +0:56
 8 Gustav Wiren Gonzalez  Spain               11:16 +0:58
 9 Kilian Trummer         Austria             11:19 +1:01
10 Jakub Chaloupský       Czech Republic      11:20 +1:02
17 Lukáš Vitebský         Czech Republic      11:30 +1:12
28 Jan Rücker             Czech Republic      12:12 +1:54
Men 18 (118) 2.5 km 115 m 17 C
 1 Aston Key              Australia           11:58  0:00
 2 Samuel Pihlstrom       Sweden              12:04 +0:06
 3 Mikko Eerola           Finland             12:09 +0:11
 4 Teemu Oksanen          Finland             12:17 +0:19
 5 Jonas Soldini          Switzerland         12:20 +0:22
 6 Riccardo Casanova      Germany             12:29 +0:31
 7 Quentin Andrieux       France              12:32 +0:34
 8 Mattia Scopel          Italy               12:42 +0:44
 9 Manuele Ren            Switzerland         12:46 +0:48
10 Isak Jonsson           Norway              12:47 +0:49
11 Martin Roudný          Czech Republic      12:48 +0:50
56 Jan Rusin              Czech Republic      14:24 +2:26
73 Sebastian Filipek      Czech Republic      15:29 +3:31
Women 16 (99) 2.0 km 85 m 15 C
 1 Megan Keith            Great Britain       10:14  0:00
 2 Lilly Graber           Switzerland         10:48 +0:34
 2 Tamara Miklusova       Slovakia            10:48 +0:34
 4 Niya Georgieva         Bulgaria            10:50 +0:36
 5 Feia Tsyvilska         Ukraine             10:59 +0:45
 5 Alina Niggli           Switzerland         10:59 +0:45
 7 Yasna Petrova          Bulgaria            11:11 +0:57
 8 Tereza Chrástová       Czech Republic      11:12 +0:58
 8 Salla Isoherranen      Finland             11:12 +0:58
10 Elisa Mattila          Finland             11:13 +0:59
15 Markéta Mulíčková      Czech Republic      11:32 +1:18
16 Michaela Dittrichová   Czech Republic      11:33 +1:19
26 Anna Karlová           Czech Republic      12:05 +1:51
Women 18 (92) 2.1 km 90 m 15 C
 1 Csilla Gardonyi        Hungary             11:52  0:00
 2 Katja Bruetsch         Switzerland         12:33 +0:41
 3 Marie Maier            Austria             12:37 +0:45
 4 Ida Haapala            Finland             12:41 +0:49
 5 Andreya Dyaksova       Bulgaria            12:45 +0:53
 6 Venla Taulavuori       Finland             13:11 +1:19
 7 Kateřina Grycová       Czech Republic      13:14 +1:22
 7 Ylvi Kastner           Austria             13:14 +1:22
 9 Melina Lahdenpera      Finland             13:19 +1:27
10 Hanga Szuromi          Hungary             13:20 +1:28
22 Klára Nechanická       Czech Republic      13:44 +1:52
30 Jana Peterová          Czech Republic      13:59 +2:07
53 Adéla Vandasová        Czech Republic      14:59 +3:07

 e188a5c31acf7ce32.jpg 26.6.2018     Na Mistrovství Evropy dorostu bude naši republiku reprezentovat Lukáš Vitebský 
                              Informace a web závodu zde

Držme mu palce!


Tréninky v týdnu 25.6.-1.7.

přidáno: 24. 6. 2018 13:03, autor: Magda Rýdlová

Pondělí:     15.45 - Poslední trénink pro skupinu B
25.6.                       skupiny A (dají si individuálně výklus a strečink) ,CD mají již volno

Úterý :           poslední Otův trénink
26.6.
  
Středa :     skupina A v 17.00 Hraničná, ostatní skupiny volno
27.6.                

Čtvrtek:    volno                                       

28.6.      .          


Pátek:       volno  

29.6.                                                Hezké prázdniny!!


sobota + neděle  tábor Krčkovice

30.6.

Tréninky v týdnu 18.-24.6.

přidáno: 16. 6. 2018 0:22, autor: Magda Rýdlová   [ Aktualizováno 21. 6. 2018 12:27 uživatelem Magda Rýdlová ]

Pondělí:     15.30 - Pro všechny tři skupiny 15.30 u Arbesovky 
                        Poslední trénink pro skupiny C,D!!     
                    Konec je na Kolečku v Břízkách cca v 18.00 s malým občerstvením. Pokud maminky a další kuchaři či 
                    kuchařky chtějí dětem  i všem zúčastněným přispět nějakou dobrůtkou, nechť se tak stane :-)  
                    A budeme určitě moc rádi ! 

Úterý :           Otův trénink
19.6.
  
Středa :      Loučná u kostela 16.00 sk. B, 16.30 sk A ( jděte do lesa na obvyklé místo )křižovatka...

20.6.                

Čtvrtek::      15.30 - 17.00 sraz u Arbesovky                                           

21.6.      .           trénink je přeložen na pondělí...

                        atletická skupina - volno


Pátek:        16.00 na Randovce, bude kratší, má pršet 

22.6.


sobota + neděle  MČR KT v Chlébském

O víkendu proběhl ŽA, ŽB Čechy, zároveň se bojovalo o nominaci na ME v Bulharsku...

přidáno: 12. 6. 2018 13:11, autor: Magda Rýdlová   [ aktualizováno 12. 6. 2018 13:41 ]

O víkendu proběhly na dvou místech dva důležité závody sezóny. 
V Hrabové na Šumpersku se závodilo o body do ŽA - naší nejvyšší soutěže v ČR, v Hluboké nedaleko Kralovic  probíhal ŽB-Čechy západ.

Zároveň se na Šumpersku v kopcovitých erodovaných svazích rozdávaly body do nominace na Mistrovství Evropy dorostu v Bulharsku, kam odjede výprava reprezentovat ČR pod vedením Máry Cahla začátkem července.
Z našich bojovali o reprezentaci Pepa, Bůďa, Áďa a Lukáš. Zatímco první tři na nominaci nedosáhli, Lukáš přesvědčil o svých kvalitách v kategorii H16 a byl nominován hned za Kubou Chaloupským z HK!!
Držíme palce!

Nejlepší výsledky našich 
ŽA:                                          sobota (KT)   neděle (klasika)
                                                
H16A  Lukáš Vitebský                  4. místo        2. místo
H18A  Pepa Nagy                         8.místo        13. místo
D18A  Áďa Rýdlová                     6. místo        6. místo

ŽB- Čechy západ :                sobota (klasika)    nedělě (KT)
H14    Matěj Tkáč                        1. místo        1. místo
H10C Víťa Štembera                    1. místo
D12C Joča Skalová                                            2. místo
D16B Maruška Podrábská                                  2. místo                                                Fotky
 

      

Tréninky v týdnu 11.-17.6.

přidáno: 10. 6. 2018 21:55, autor: Magda Rýdlová   [ aktualizováno 13. 6. 2018 13:02 ]

Pondělí:     15.30 - 17.00 sraz u Arbesovky  skupina C,D   s Magdou a  Ivou jde se ven
11.6.                    skupina   B 15.45 jdou ven běhat , buzolu s sebou
                             skupina A v 16.10(Arbesovka) jde se výklus                

Úterý :           Otův trénink
12.6.
  
Středa :       16.00 konec 3. přehrady
13.6.                

Čtvrtek::      15.30 - 17.00 sraz u Arbesovky                                           

14.6.      .           skupina C+D   s Magdou, Věrkou a Renatou                  

                    jde se ven

                      družstvo A a B Střelák trénink odpadá


Pátek:         16.00 konec 3. přehrady

15.6.              


OB postupy

přidáno: 5. 6. 2018 8:08, autor: Magda Rýdlová

Nahrávejte své postupy na OB postupy. Každý závod, kde je to umožněno je označen OP.
Více : ORIS

Tréninky v týdnu 4.-10.6.

přidáno: 3. 6. 2018 13:18, autor: Magda Rýdlová   [ aktualizováno 8. 6. 2018 0:31 ]

Pondělí:     15.30 - 17.00 sraz u Arbesovky  skupina C,D   s Magdou a  Ivou jde se ven
4.6.                    skupina   B volno společný trénink odpadá
                             skupina A v 16.10(Arbesovka) jde se výklus                   Konečný termín pro MČR KT

Úterý :           Otův trénink
5.6.
  
Středa :          15.40 Béčko Horní Maxov MHD104 konečná u kostela
6.6.                 16.40 Áčko Horní Maxov MHD104 konečná u kostela

Čtvrtek::      15.30 - 17.00 sraz u Arbesovky                                            Sportovní prohlídky seznam

7.6.      .           skupina C+D   s Magdou, Věrkou a Renatou                    Konečný termín pro OM JO BOR                

                    jde se ven

                      družstvo A a B Střelák 17.15


Pátek:         v 16.00 na Randovce  (hřiště)

8.6.              


Tréninky v týdnu 21.-27.5

přidáno: 20. 5. 2018 23:45, autor: Magda Rýdlová   [ Aktualizováno 24. 5. 2018 17:07 uživatelem Magda Rýdlová ]
Pondělí:     15.30 - 17.00 sraz u Arbesovky  skupina C,D   s Ivou jde se ven
21.5.                    skupina   B 15.45 jdou ven běhat , buzolu s sebou
                             skupina A v 16.10 jde se ven

Úterý :           Otův trénink
22.5.
  
Středa :          16.00 Béčko
23.5.                16.30 Áčko Srnčák sraz  za  novým Kauflandem

Čtvrtek::      15.30 - 17.00 sraz u Arbesovky                                            Sportovní prohlídky seznam

 24.5.      .           skupina C+D   s Magdou, Věrkou a Renatou                    

                    jde se ven

                      družstvo A a B Střelák 17.15


Pátek:        Odjezd na závody

Tréninky v týdnu 28.5.-3.6.

přidáno: 27. 5. 2018 13:18, autor: Magda Rýdlová   [ aktualizováno 1. 6. 2018 3:43 ]

Pondělí:     15.30 - 17.00 sraz u Arbesovky  skupina C,D   s Ivou jde se ven
28.5.                    skupina   B 15.45 (Arbesovka) jdou ven běhat , buzolu s sebou
                             skupina A v 16.10(Arbesovka) jde se výklus + plavání v přehradě

Úterý :           Kobříkův trénin (Bedřichov)
29.5.
  
Středa :          16.00 Béčko
30.5.               Trénink vyjímečně odpadá
Čtvrtek::      15.30 - 17.00 sraz u Arbesovky                                            Sportovní prohlídky seznam

 31.5.      .           skupina C+D   s Magdou, Věrkou a Renatou                    

                    jde se ven

                      družstvo A a B Střelák 17.15


Pátek:         Příprava na závody, sraz v 16.00 na Randovce

1.6.              Proklus + koupání, vezměte si plavky!

Sobota + neděle   Pořádáme závody!! Rozpis, informace, rozvržení funkcí


Tréninky v týdnu 21.-27.5

přidáno: 20. 5. 2018 14:45, autor: Magda Rýdlová   [ Aktualizováno 24. 5. 2018 8:07 uživatelem Magda Rýdlová ]

Pondělí:     15.30 - 17.00 sraz u Arbesovky  skupina C,D   s Ivou jde se ven
21.5.                    skupina   B 15.45 jdou ven běhat , buzolu s sebou
                             skupina A v 16.10 jde se ven

Úterý :           Otův trénink
22.5.
  
Středa :          16.00 Béčko
23.5.                16.30 Áčko Srnčák sraz  za  novým Kauflandem

Čtvrtek::      15.30 - 17.00 sraz u Arbesovky                                            Sportovní prohlídky seznam

 24.5.      .           skupina C+D   s Magdou, Věrkou a Renatou                    

                    jde se ven

                      družstvo A a B Střelák 17.15


Pátek:        Odjezd na závody

25.5.            Odjez:        - dorost TJN 12.30 Ostrý roh, 12.40 Horní náměstí

                                        - žactvo s Mery 17.00 Decathlon (Liberec), 17.15 Hodkovice na ččerpací sta

                                        S sebou :    spacák karimatku, 205,- za dopravu pro dorost, ať jedou autem

                                                             busem či busem s Mery, dospělí 265,-(žactvo neplatí)

                                                            Jídlo 175,-

                                         Celková cena:     dorost 380,- (doprava + večeře + snídaně)

                                                                      žáci:   0,-      (mají hrazeno z SCM)

                                                                      dospělí: 440,- (doprava + večeře + snídaně)

Sobota + neděle   Český pohár štafet informace


Tréninky v týdnu 14.-20.5.

přidáno: 13. 5. 2018 12:14, autor: Magda Rýdlová   [ aktualizováno 15. 5. 2018 13:13 ]

Pondělí:     15.30 - 17.00 sraz u Arbesovky  skupina C,D   s Ivou a Magdou jde se ven
                    skupina   B 15.45 jdou ven běhat , buzolu a červenou fixu s sebou
                    skupina A v 16.10

Úterý:         Individuální trénink - výklus 3-5km

Středa:        16.00 Sokolovna v Břízkách pro sk. B, 16.30 pro sk. A

Čtvrtek::      15.30 - 17.00 sraz u Arbesovky

        .           skupina C+D   s Magdou, Věrkou a Renatou

                    jde se ven

                      družstvo A a B Střelák 17.15


Pátek:        hřiště Randovky 16.00        


1-10 of 493