Novinky


Tréninky v týdnu 10.-16.12.

přidáno: 9. 12. 2018 11:01, autor: Magda Rýdlová   [ aktualizováno 11. 12. 2018 8:44 ]

Pondělí: Skupina A  ( s Jirkou)  v 16.15 u  Arbesovky, světlo s sebou 
10.12.   Skupina B (s Honzou Š) v 16.15 u Arbesovky, světlo s sebou 
             Skupina C  (s Jendou B.)   sraz v 15.45 u Arbesovky, 
             světlo s sebou, v každém počasí 
             Skupina  D + E  (s Magdou a Ivou)  
             sraz v 15.30 u Arbesovky půjdeme do tělocvičny.
                        S sebou oblečení do tělocvičny + pastelky

Úterý :    volno pro sk. B
11.12.     sk. A ( s P. Janderou)  trénink 17.15 -18.45 
               atletická hala boty na dovnitř.


Středa :     Skupina C 15.30 - 16.30. v tělocvičně Arbesovky, sraz v 15.25
12.12.        Skupina B + A Sraz v 16.00 u arbesovky.  
                S sebou oblečení na běh ve sněhu 
                (neklouzavé sportovní boty), čelovka. 
                Buzola nutná není.

Čtvrtek:  Skupina D+E                                

13.12.     sraz v 15.30 u Arbesovky půjdeme do tělocvičny!! 

              S sebou oblečení do tělocvičny + pastelky

              sk A volno

              sk. B (s Honzou Štemberou) trénink 

                       17.15 -18.45   atletická hala boty na dovnitř.


Pátek:     sk. B,C 16.00-17.30  (sk. B klus venku) 

14.12.    + všichni tělocvična Randovka

             sk A 16.00-18.00 klus + tělocvična 

Soustředění v Raspenavě

přidáno: 3. 12. 2018 13:16, autor: Magda Rýdlová

7.-8.12.2018 proběhne soustředění pro tréninkovou skupinu A a B v Raspenavě.Výsledek obrázku pro noční orienťák

Tréninky v týdnu 3.- 9.12.

přidáno: 2. 12. 2018 10:48, autor: Magda Rýdlová   [ aktualizováno 4. 12. 2018 7:18 ]

Pondělí: Skupina A  ( s Jirkou)  v 16.15 u  Arbesovky, světlo s sebou 
26.11.   Skupina B (s Honzou Š) v 16.15 u Arbesovky, světlo s sebou 
             Skupina C  (s Jendou B.)   sraz v 15.45 u Arbesovky, 
             světlo s sebou, v každém počasí 
             Skupina  D + E  (s Magdou a Ivou)  
             sraz v 15.30 u Arbesovky půjdeme do tělocvičny.
                        S sebou oblečení do tělocvičny + pastelky

Úterý :    volno pro sk. B
27.11.     sk. A ( s P. Janderou)  trénink 17.15 -18.45 
               atletická hala boty na dovnitř.


Středa :     Skupina C 15.30 - 16.30. v tělocvičně Arbesovky, sraz v 15.25
28.11.        Skupina B + A Sraz MHD č. 115 Rádlo odbočka v 16.37 mapa
                        konec cca za 1 - 1,5 hod. zde

Čtvrtek:  Skupina D+E                                

29.11.     sraz v 15.30 u Arbesovky půjdeme do tělocvičny!! 

              S sebou oblečení do tělocvičny + pastelky

              sk A volno

              sk. B (s Honzou Štemberou) trénink 

                       17.15 -18.45   atletická hala boty na dovnitř.


Pátek:    v pátek odpadá tělocvična. Pro C skupinu trénink odpadá

30.11.    Nakonec je v jednání víkendovka pro A+B

              plán: odjezd v pátek - nočák, přespíme v místě,

              dáme dva tréninky a v sobotu k večeru zpět

              Info dám nejpozději v úterý vědět.

Tréninky v týdnu 26.11.-2.12.

přidáno: 25. 11. 2018 10:54, autor: Magda Rýdlová   [ Aktualizováno 29. 11. 2018 7:21 uživatelem Magda Rýdlová ]

Pondělí: Skupina A  ( s Jirkou)  v 16.15 u  Arbesovky, světlo s sebou 
26.11.   Skupina B (s Honzou Š) v 16.15 u Arbesovky, světlo s sebou 
             Skupina C  (s Jendou B.)   sraz v 15.45 u Arbesovky, 
             buzolu, světlo s sebou, v každém počasí 
             Skupina  D + E  (s Magdou a Ivou)  
             sraz v 15.30 u Arbesovky půjdeme do tělocvičny.
                        S sebou oblečení do tělocvičny + pastelky

Úterý :    volno pro sk. B
27.11.     sk. A ( s P. Janderou)  trénink 17.15 -18.45 
               atletická hala boty na dovnitř.


Středa :     Skupina C 15.30 - 16.30. v tělocvičně Arbesovky, sraz v 15.25
28.11.        Skupina B + A sraz na Královce v 16.30.  Mapa
                  Prosím rodiče,   vypomozte s dopravou.   
                  Kdo dopravu nemá (dejte vědět), příjeďte MHD do Bedřichova 
                 v 16.16 busem č. 101, budu s autem, 
                 když tak to 2x autem na Královku otočím .
                  čelovky, buzoly a hodinky  s sebou!!

Čtvrtek:  Skupina D+E                                

29.11.     sraz v 15.30 u Arbesovky půjdeme do tělocvičny!! 

              S sebou oblečení do tělocvičny + pastelky

              sk A volno

              sk. B (s Honzou Štemberou) trénink 

                       17.15 -18.45 Jde se ven !! Kvůli fotbalu.. Sraz  mapa


Pátek:    sk. B,C 16.00-17.30  (sk. B klus venku) 

30.11.    + všichni tělocvična Randovka

             sk A 16.00-18.00 klus + tělocvična 

                 

Tréninky v týdnu 19.-25.11.

přidáno: 18. 11. 2018 10:52, autor: Magda Rýdlová   [ Aktualizováno 22. 11. 2018 6:03 uživatelem Magda Rýdlová ]

                                                    Plán (odpočinkový týden) 1/4
Pondělí:    Skupina A  ( s Jirkou)  v 16.15 u  Arbesovky, světlo s sebou 
19.11.           Skupina B (s Honzou Š) v 16.15 u Arbesovky, světlo s sebou 
                   Skupina C  (s Jendou B.)   sraz v 15.45 u Arbesovky, buzolu, světlo s sebou, v každém počasí 

                   Skupina  D + E  (s Magdou a Ivou)  sraz v 15.30 u Arbesovky půjdeme do tělocvičny!! 
                        S sebou oblečení do tělocvičny + pastelky

Úterý :           volno pro sk. B
20.11.             sk. A ( s P. Janderou)  trénink 17.15 -18.45 atletická hala boty na dovnitř.


Středa :        sraz v 16.00 u bazénu, jde se běhat (16.-17.00)
21.11.          pro sk. B+A v 17.00 bazén. Pro C nepovinné, jen pro zájemce

Čtvrtek:     Skupina D+E                                

22.11.    .     sraz v 15.30 u Arbesovky půjdeme do tělocvičny!! 

                        S sebou oblečení do tělocvičny + pastelky

                    sk A volno

                   sk. B (s Honzou Štemberou) trénink 17.15 -18.45 atletická hala, boty na dovnitř.


Pátek:        V pátek bohužel společný trénink odpadá kvůli trenérskému semináři v Plzni,.

23.11.        

Tréninky v týdnu 12.-18.11.

přidáno: 11. 11. 2018 7:53, autor: Magda Rýdlová   [ Aktualizováno 14. 11. 2018 1:34 uživatelem Magda Rýdlová ]

                                                                                                                      plán1/3
Pondělí:    Skupina A  ( s Jirkou)  v 16.15 u  Arbesovky, světlo s sebou 
12.11.           Skupina B (s Honzou Š) v 16.15 u Arbesovky, světlo s sebou 
                   Skupina C  (s Jendou B.)   sraz v 15.45 u Arbesovky, buzolu, světlo s sebou, v každém počasí 
                   Skupina  D + E  (s Magdou a Ivou)  sraz v 15.30 u Arbesovky půjdeme ven
                     Už se teple oblečte!

Úterý :           volno pro sk. B
13.11.             sk. A ( s P. Janderou)  trénink 17.15 -18.45 atletická hala boty na dovnitř.


Středa :         15.40 pro sk.C, 16.10 pro sk. B ,16.40 pro sk. A
14.11.            MHD č. 101 Janov transformátor mapa
                       začíná se v Janově  u transformátoru a přebíhá se až k Arbesovce 
                      (konec nejdříve v 16.45 u Arbesovky)
                       buzolu, světlo (nabité) a hodinky s sebou!

Čtvrtek:     Skupina D+E                                

15.11.    .      sraz v 15.30 u Arbesovky

                  Trénink proběhne venku, ještě má být hezky (ale zima)

                    

                    sk A volno

                   sk. B (s Honzou Štemberou) trénink 17.15 -18.45 atletická hala, boty na dovnitř.


Pátek:        sk. B,C 16.00-17.30  (sk. B klus venku) + všichni tělocvična Randovka

16.11.         sk A 16.00-18.00 klus + tělocvična 

                 Důležité! skůzka pro sk. A v 17.30 v zasedačce Randovky. Přijďte i vy, co v pátek nechodíte. Důležité !!

Tréninky v týdnu 5.-11.11.

přidáno: 4. 11. 2018 10:48, autor: Magda Rýdlová   [ aktualizováno 8. 11. 2018 21:14 ]

                                                                                                                      plán1/2
Pondělí:    Skupina A  ( s Jirkou)  v 16.15 u  Arbesovky, světlo s sebou 
5.11.           Skupina B (s Honzou Š) v 16.15 u Arbesovky, světlo s sebou 
                   Skupina C  (s Jendou B.)   sraz v 15.45 u Arbesovky, buzolu, světlo s sebou, v každém počasí 
                   Skupina  D + E  (s Magdou a Ivou)  sraz v 15.30 u Arbesovky půjdeme ven
                     Už se teple oblečte!

Úterý :           volno pro sk. B
6.11.             sk. A ( s P. Janderou)  trénink 17.15 -18.45 atletická hala boty na dovnitř.


Středa :         15.45 pro skupiny B a C
7.11.             17.00 pro skupinu A (noční) viz mapa
                        Všechny skupiny si vezměte s sebou buzolu a světlo.

Čtvrtek:     Skupina D+E                                

8.11.    .      sraz v 15.30 u Arbesovky

                    Nejmenší děti budou vyzvednuty z družiny, napište jim prosím lísteček,

                   ať je z družiny pustí. Trénink proběhne venku, končí (pro nejmenší) v 17.00 u školy  

                    

                    sk A volno

                   sk. B (s Honzou Štemberou) trénink 17.15 -18.45 atletická hala, boty na dovnitř.


Pátek:        Sraz v 15.45 za novým  Kauflandem  mapa Společný start v 16.00. Ćelovky (nabité) a hodinky (!!) s sebou 

9.11.         Konec v cca 17.00

Termínovka 2019

přidáno: 29. 10. 2018 14:50, autor: Magda Rýdlová

Je připravena termínovka závodů a soustředění pro rok 2019. Termíny závodů JO se teprve  tvoří....

Sezóna skončila, největší úspěch - druhé místo dorostenců v ČPŠ 2018

přidáno: 28. 10. 2018 15:28, autor: Magda Rýdlová   [ aktualizováno 28. 10. 2018 16:12 ]

Poslední tečku za sezónou 2018 udělaly závody v České Lípě závodem Žebříčku Ještědské oblasti. Byla to poslední možnost udělení bodů do celoročních soutěží, poslední možnost zisku licencí. Sezóna 2018 skončila pro TJN opět velmi úspěšně.

Dorost:

V celorepublikových soutěžích dosáhli vynikajícího úspěchu  naši dorostenci,  z 39 hodnocených štafet získali druhé místo za štafetou Pardubic. Dorostenky skončily šesté.
V české lize klubů sice dosáhl náš dorost v průběhu na druhé místo, v závěru sezóny se tolik nedařilo a náš tým skončil  nakonec skvělém pátém místě z 32 hodnocených klubů celé České republiky. Zvítězil opět tým Pardubic.
                                                                                                                 Tým dorostenců TJN
Žactvo:                                                                                                             
Vrcholem sezóny pro žactvo se stalo Mistrovství republiky klubů a oblastních výběrů žactva 14.10. v Krajničku.
 Favorizované osmičlenné družstvo JEO A, kam byli nominováni tři naši závodníci Fíla Mairich (H12), Bára Štemberová (D12) a Matěj Tkáč (H14), si vedlo velmi dobře. Po dramatickém průběhu závodu bylo vítězství na dosah, nakonec si doběhlo pro super druhé místo za družstvem Jihomoravské oblasti před týmem Středočechů. Prolomili tak čtyřletou pauzu bezmedailového umístění.
Družstvo našich dorostenců a dorostenek vybojovalo páté místo.
 
                              Kromě vrcholného závodu MČR probíhaly celoročně  dvě soutěže na úrovni JO - Ještědský pohár družstev žáků 2018 a to jarní a podzimní částí. V obou případech naši žáci nedali jiným šanci a zvítězili v obou zápoleních před OK Jiskrou Nový Bor a  Slavií Liberec.  
Výsledky podzimní části JPDŽ                                                                                                                                



Úspěšné družstvo JEO A na MČR klubů a oblastních výběrů žactva

Další :
1. nejvyšší celorepubliková soutěž - INOV-8 CUP - žebříček A 2018 v kategoriích DH16-20

Tréninky v týdnu 29.10.- 4.11.

přidáno: 28. 10. 2018 13:17, autor: Magda Rýdlová   [ Aktualizováno 31. 10. 2018 5:28 uživatelem Magda Rýdlová ]

Pondělí:   Jsou prázdniny :-) Jděte si sami po závodech zaklusat...
29.10.      
    
Úterý :           volno
30.10.             sk. A ( s P. Janderou) atletický trénink ještě není, nabírejte síly do nového tréninkového roku 


Středa :        Sraz v 16.00 viz mapa skupina B+C, 16.30 sk. A 
31.10.              Skupina B  - schůzka (i s rodiči) k nastávajícímu tréninkovému roku v 17.30  na Tatranu se netopí
                                                                                                                                   Pozor změna ! Na Randovce!!
                                                                                                                           Tréninkové deníky s sebou, kdo má
Čtvrtek:     Skupina D+E s  Věrkou a Renatou                                 

1.11.    .      sraz v 15.30 u Arbesovky

                    

                       Skupina  A  - schůzka k nastávajícímu tréninkovému roku v 17.30 na Tatranu  


Pátek:        Sk A společný trénink odpadá (někteří odjíží na HROB), ostatní se běžte vyklusat)

2.11            SK. B + C 16.00-17.00 u hřiště  Randovky            

                      Skupina C  -  schůzka i s rodiči k nastávajícímu tréninkovému roku v 17.30 na Randovce

Skupina A
AdamecMartin
BudskáAnna
BudskýOndřej
DejnožkaVojtěch
LesákOndřej
LinkováLucie
MašínováAnna
NedomlelováLucie
PavelMartin
PesničákováSoňa
PodrabskaMarie
PokornýJan
RůtaMatyáš
RydlovaAdela
RýdlováMagdaléna
ŘehořVojta
ŠklíbováMichaela
TkáčMatěj
VitebskaEliska
VitebskýLukáš
Skupina B
BrožkováKateřina
DejnožkaMartin
Dušková Viktorka
HákováEliška
HarakalAntonín
HavlíkJosef
HruškaJakub
KottíkováLucie
KovářováLucie
MachačnýJan
MairichFilip
Marek Matěj
MastníkOndřej
MíkaAlbert
NagyováKateřina
PěničkaJan
PitraJan
PodoubskáAdéla
PotměšilMatyáš
ProuskováVeronika
RomaniukVojtěch
SavrukováAdéla
SkalováJolana
ŠtemberováBára
ŠtolbováMiroslava
VaňuraLukáš
ZaňkováNatálie
ZoubkováŠárka
ZurynekJan
Skupina C
BaloghováMilena
CicvárkováKlára
GrofováBarbora
HavelTonda
HonsováAndera
JakubíkJaromír
JežkováJulie
KrálMatyáš
KrejčíJaroslav
KubíkováBarbora
LesákMarek
MairichMartin
MastníkováLenka
NesvadbováVanesa
NožičkaJan
NožičkováEva
OravecViktor
Pavlová Lenka
PíchováKarolína
PodoubskáKlára
PražákováNella
RyšaváKateřina
ŘehořHynek
ŠtemberaVítek
VokušováVeronika
VondráčkováSára
ZaňkaAlbert

1-10 of 524