Truhlářství MK Marek kuchyně a interiéry: úvod


MK Marek kuchyně a interiéry Vyrábíme? Kuchyně, bytový nábytek, koupelnový nábytek, kancelářský nábytek,šatní skříně, vestavěné skříně, včetně montáže a dopravy.

Nábytek na míru pro Váš dům a byt
 • Pokud hledáte krásně navrženou kuchyni pro svůj domov, jste na správném místě. Moderní a stylové kuchyně a vestavěné skříně jsou hlavní náplní naší činnosti, máme ale také dlouholeté zkušenosti s výrobou všech typů nábytku, včetně koupelnového i kancelářského.

 • Rádi se přizpůsobíme Vašim požadavkům na cenově dostupnou, moderní, elegantní kuchyni podle Vašich představ. Zakázka u nás probíhá nejprve vytvořením 3D návrhu a základní cenové nabídky. Následuje zaměření prostoru a vytvoření konečné ceny zakázky včetně případné úpravy rozvodů elektřiny, vody, plynu, dopravy za zakázku a konečné montáže.

 • Co všechno vyrábíme v našem truhlářství? V truhlářství MK Marek převážně vyrábíme kuchyně na míru, bytový nábytek, koupelnový nábytek, kancelářský nábytek, výroba šatních skříní, výroba vestavěných skříní, včetně montáže a dopravy.

 • Důvody proč si vybrat pro výrobu nábytku a kuchyně naše truhlářství?Zakázkové truhlářství MK Marek kuchyně pracuje takzvaně od A do Z. Po oslovení našeho truhlářství zákazníkem vypracujeme zákazníkovi postup i nabídku pro provedení požadované výroby nábytku či kuchyně. Následuje schůzka v naší provozovně, nebo i na místě montáže a instalace hotového truhlářského výrobku. Se zákazníkem se dohodneme na požadovaném materiálu, ceně, termínu dodání i termínu konečného předání po montáži. Provedeme zaměření následně 3D vizuální návrh. Po odsouhlasení zákazníkem a případné úpravě 3D návrhu nábytek – kuchyni následně vyrobíme, přepravíme na místo montáže, namontujeme, u kuchyní provedeme veškeré elektro i vodovodní instalace, odzkoušíme, odvezeme staré vybavení a předáme zákazníkovi.


Truhlářství: Výroba kuchyní: Nábytek na zakázku:
Zakázkové truhlářství - nový web
  

       
Výroba kuchyní
TRUHLÁŘSTVÍ 
    MK Marek kuchyně a  interiery
zakázkové truhlářství
KUCHYNĚ
Zakázkové truhlářství  MK Marek kuchyně a interiéry 
výroba a montáž kuchyní,  výroba vestavěného nábytku, 
výroba vestavěných skříní, výroba nábytku na míru, 
Jiří Marek
sídlo provozovny: MK Marek kuchyně 
dílny Průcha 
Vstiš 5 
33441
Dobřany Plzeň Jih
zakázkové truhlářství 
MK Marek kuchyně a interiéry
majitel firmy: Jiří Marek 
mobil: 734 262 864 
tel: 377 917 986 

Jiří Marek

 
Jsme zakázkové truhlářství, které se zabývá veškerou výrobou nábytku do interiéru. Naší přední prioritou je spokojený zákazník proto k výrobě používáme kvalitní materiály a kování od předních výrobců. Pro lepší představu vašeho interiéru vám zpracujeme 3D vizualizaci. Doporučíme vám vhodné kombinace materiálů a vyřešíme interiér tak aby technicky , prakticky a designově byl pro vás co nevhodnější .Především u kuchyňských linek je důležité aby perfektní design zároveň splňoval praktické využití kuchyně. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně podle potřeb zákazníka. Budeme rádi když nás navštívíte u nás v provozovně kde pro vás právě připravujeme expozici našich výrobků – Kuchyně, Vestavné skříně, obývací stěna, vzorky dekorů a použitých kování.  Jsme zakázkové truhlářství, které se zabývá veškerou výrobou nábytku do interiéru. Naší přední prioritou je spokojený zákazník proto k výrobě používáme kvalitní materiály a kování od předních výrobců. Pro lepší představu vašeho interiéru vám zpracujeme 3D vizualizaci. Doporučíme vám vhodné kombinace materiálů a vyřešíme interiér tak aby technicky , prakticky a designově byl pro vás co nevhodnější .Především u kuchyňských linek je důležité aby perfektní design zároveň splňoval praktické využití kuchyně. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně podle potřeb zákazníka. Budeme rádi když nás navštívíte u nás v provozovně kde pro vás právě připravujeme expozici našich výrobků – Kuchyně, Vestavné skříně, obývací stěna, vzorky dekorů a použitých kování.  Jsme zakázkové truhlářství, které se zabývá veškerou výrobou nábytku do interiéru. Naší přední prioritou je spokojený zákazník proto k výrobě používáme kvalitní materiály a kování od předních výrobců. Pro lepší představu vašeho interiéru vám zpracujeme 3D vizualizaci. Doporučíme vám vhodné kombinace materiálů a vyřešíme interiér tak aby technicky , prakticky a designově byl pro vás co nevhodnější .Především u kuchyňských linek je důležité aby perfektní design zároveň splňoval praktické využití kuchyně. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně podle potřeb zákazníka. Budeme rádi když nás navštívíte u nás v provozovně kde pro vás právě připravujeme expozici našich výrobků – Kuchyně, Vestavné skříně, obývací stěna, vzorky dekorů a použitých kování.

Zakázkové truhlářství MK Marek kuchyně a interiéry


výroba kuchyní, montáž kuchyní, 
výroba vestavěného nábytku, výroba nábytku na míru,
výroba vestavěných skříní, 
 nábytek na míru, zakázková výroba nábytku na míru, 
truhlářství v Plzni, truhlářství v Dobřanech, 
v Plzni a okolí, Plzeň, Plzeň Jih, Dobřany.

MK Marek kuchyně a interiéry                  gsm: 734 262 864 tel: 377917986                  výroba montáž kuchyní v Plzni a okolí                  vestavěný nábytek a nábytek na míru Plzeň,                  trulářství Plzeň, truhlářství v Plzni,                  truhlářství v Dobřanech, zakázkové truhlářství                  výroba zakázkového nábytku na míru
,
truhlářství
výroba nábytku na míru
               http://marek.kuchyne.sweb.cz/?kap=vyroba%20kuchynihttp://marek.kuchyne.sweb.cz/?kap=vyroba%20vestavenych%20skriniMK Marek kuchyně a interiéry.                  Výroba moderních kuchyní


Comments