Filipiinid 2011

 
Kuna seekord ei viitsi ja ei taha tagantjärgi pikka juttu vesta, siis lihtsalt panen niisama üles siia vanad lingid sellest kohutavalt lahedast reisist. Ei suuda ka ütlemata jätta, et soovitan südamest kõikidele inimestele imearmast Fililipiiniriiki.
Reisige sinna!
Miks? Ehhee.. minult on seda kordi küsitud.. olen ka vastanud nii hästi, kui hetkel osanud olen, kuid tegelikult tean täpset vastust ja olen nõnda õel, et jätan selle hetkel välja ütlemata. Aga ainult sellepärast, et kõigil, kes peaksid kunagi sellele lehele sattuma, tekiks suur uudishimu - minna ja avastada ise see lahe lahe fiiling ja hiljem võiks juba lobiseda sellest ja ka võrrelda, kas arvamused põkkuvad. Siiani on põkkunud positiivselt kõikide inimestega, kes on käinud selles riigis ja kellega oleme ülivõrdes lobisenud sellest toredast kogemusest.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Järgmise pildiseeria miksisin täna kibekiiresti kokku nendest piltidest, mis tegime suurema fotokaga Manilas, Boholil, Palawanil ja Busuangal..
 
 
 
 
 
 Ja selle pildiseeria miksisin kokku kunagi eelmisel aastal, kui tulime reisilt - jutt siis sellest, mis toimus vaadatuna läbi pisikese fotosilma allpool ja ülalpool veepinda..
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Comments