Domovská stránka


SEO služby v Plzni & on-line internetový marketing

CO MŮŽE NABÍDNOUT INTERNETOVÝ MARKETING

Internetový marketing nabízí nekonečně mnoho možností pro zviditelnění jakékoliv zajímavé nabídky. Chcete využít služeb internetového marketingu? DOPORUČUJEME
 • Optimalizace webových stránek - pro zviditelnění informací na internetu doporučujeme provést "SEO" Vašich webových stránek.
VIDEONAHRÁVKY VIDEOMARKETING
 • Videonahrávky - pro zvýšení sledovanosti a zvýšení obliby webové stránky doporučujeme umístit na web video s upoutávkou na informace, které webová stránka zveřejňuje. Vaše prezentační videa dále nahrát na kanál YouTube a zviditelnit pro vyhledávače. Dnes již mnoho majitelů "chytrých" SMART TV přijímačů vyhledává nabídky a informace právě pomocí SmartTV. O video upoutávky je na všech sociálních sítích stále větší zájem a sledovanosti stoupají.
WEBOVÉ INFORMAČNÍ PORTÁLY – DŮLEŽITOST
 • Provozujeme: Webové informační portály. Zde zveřejňujeme služby pro dům, byt, zahradu, auto a volný čas i zábavu.
 • Zkuste využít našich služeb - v katalogu informací a firem zveřejňujeme - zviditelňujeme firmy a služby: Pro dům, byt, zahradu, auto, zdraví a krásu, zábavu i volný čas. Zviditelníme jakékoliv AKCE.
ZÁPISY DO KATALOGŮ FIREM A JEJICH KONTROLY
 • Jaké máte zápisy do katalogů firem? Jaké informace jsou o Vás na satelitních webových stránkách? Jsou tyto zápisy a údaje kvalitní a správné? Doporučujeme kontrolu a případné editace těchto prezentací a zápisů - jsou-li špatné a nekompletní tak Vám mohou škodit a ne pomáhat.
YOUTUBE, FACEBOOK, TWITTER…
 • Jsou informace o Vašich firmách vidět na na Youtube, Facebooku, Twitteru a dalších sociálních sítích? Sociální sítě způsobili v posledních letech doslova převrat na internetu. Uvědomili jsme si, že sledování videa na PC, tabletech, ale hlavně na mobilních telefonech nám otevírá velké možnosti. Proto natáčení videí pro komerční účely se stalo naší hlavní činností. Ukázalo se, že je to jeden z nejlepších způsobů, jak atraktivním způsobem zviditelnit firmu či osobnost, a to za použití rozumných finančních prostředků.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ A JEJICH DŮLEŽITOST
 • Jste aktivní na sociálních sítích jako je Facebook, Google Plus, Instagram, Pinterest, YouTube, Linkedin Twitter? Pakliže ne, tak je třeba se zamyslet v čem jsou sociální sítě užitečné pro zviditelnění Vašich www stránek s nabídkou služeb, či produktů. Doporučujeme používat sílu sociálních sítí v internetovém marketingu. Budování zpětných odkazů (neboli linkbuilding) na sociálních sítích je významnou součástí internetového marketingu.
GOOGLE MAPS – MAPY GOOGLE
 • Je Vaše firma správně uvedena v Google Maps - Mapy Google? Zavedení a ověření údajů o vaší firmě je nezbytností, zde máte možnost spravovat svoji firmu v kompletní nabídce od Google, například vytvořit pro svoji firmu informační web, nebo aktuálně moderovat novinky, které nabízíte.
FIRMY.CZ SEZNAMinformační zápis na stránce FIRMY.CZ SEZNAM
 • Máte proveden informační zápis na stránce FIRMY.CZ SEZNAM? Jsou tam uvedeny správné aktuální údaje a informace o Vaší zavedené firmě? Není tomu tak? V tomto případě doporučujeme vše neodkladně aktualizovat.
MICROSITE A INFOSITE
 • Jaké máte satelitní informační webové "MicroSite" a "InfoSite" na dalších doménách Vaší firmy.? Používáte podpůrné GoogleSite? Máte vytvořeny www navštívenky? NEMÁTE? Možná se tím připravujete o získání dalších zákazníků a případných zájemců o nabídky Vašich firem. Doporučujeme tento stav napravit a tyto podpůrné informační webové stránky si vytvořit.
DEFINICE INTERNETOVÉHO MARKETINGU
 • Zdroj Wikipedie >>>Internetový marketing neboli marketing na internetu anebo také on-line marketing je v českých odborných knihách definován různými způsoby. Někdy je za internetový marketing označován i e-marketing, nebo elektronický marketing.
CO MŮŽEME NABÍDNOUTGrafické studio specializující se na tvorbu webových prezentací, log, grafických manuálů a nově i videí a animací. Nabízíme kompletní služby v oblasti reklamy a propagace marketingu a SEO služeb. Tvoříme grafické návrhy firemních i propagačních materiálů včetně realizace. Dále zajišťujeme polepy aut, plachty a stojany, webové programování a vývoj softwaru. DOPORUČUJEME KE SHLÉDNUTÍ – JAK NA INTERNET
KONTAKTNÍ INFORMACEAdresa Žižkova 2491/66 301 00 Plzeň 3 Provozní doba Pondělí — Pátek: 9:00 – 16:00 Na telefonu: 777 857 021ALFA – OMEGA servis tel: 777 857 022 - 21ALFA – OMEGA servis & spol. projektSEO SLUŽBY V PLZNI – PLNÝ SEO SERVIS >>> Alfa – Omega servis & spol.Marketing-info Plzeň WEB-FOTO-MEDIA-SEO-VIDEO je malý tvůrčí tým se sídlem v Plzni na Borech v bývalém hotelu PLZEŇ v přízemí, s vášní pro budování krásných webových stránek Tvoříme webové stránky pro firmy, živnostníky i neziskové organizace, pořadatele akcí, které jsou dohledatelné vyhledávači a jsou tímto součástí našeho společného úspěchu v podnikání. Marketingové studio Alfa – Omega servis & spol. doporučuje firmám využít možnosti zveřejnění firemních AKCÍ i výhodných nabídek na portálu plzen.cz. Možnosti zveřejnění Vám zdělí redakce portálu >>>> kontakt na redakci portálu plzen.cz. Video prezentace lze po dohodě s redakcí televizního vysílání PLZEŇ TV také zařadit do reklamního spotu televize PLZEŇ TV. Video prezentace lze zveřejnit také zde na portálu plzen.cz v PR článku (PR článek – Public relation – vztahy s veřejností – je nástroj marketingové komunikace).Více informací zodpovíme na telefonu: 777 857 022 - SEO BP – Plzeň
Provádíme: Optimalizace webových stránek pro vyhledávače. Tvorbu webových prezentací. Copywriting. Linkbuilding. SEO.
Naše činnost: Tvorba webových prezentací. Tvorba webových stránek.Zhotovení webových stránek. tvorba webových stránek na platformě wordpress, Internetový on-line marketing. Zhotovení promo videí, videonahrávky akcí a událostí. Zhotovení video navštívenek i fotografií nejen pro webové stránky. Fotografické práce, fota výrobků a produktů. Fotodokumentace akcí a událostí. Fotografie provozoven, objektů a interiérů budov.
Internetový video marketing Plzeň. „WEB-FOTO-MEDIA-SEO-VIDEO“ provádíme propagace firem pomocí video marketingu. Jak to děláme? Nejprve si zpracujeme po dohodě se zákazníky scénář budoucího promo videa následně ve video studiu i v exteriéru zajistíme ve VideoProdukci Plzeň videonahrávku, kterou v postprodukci upravíme dle přání zákazníka a po schválení objednavatelem zviditelníme v médiích, na optimalizovaných www webových stránkách i na sociálních sítích. Takto je zajištěno, že se informace z videonahrávky dostane až k případnému zájemci o téma propagace – o zhlédnutí videí s danou tématikou je ze stany uživatelů, možných budoucích zákazníků, na internetu, v „chytrých TV“, mobilních telefonech i tabletech čím dále větší a větší zájem. Zde jsou další ukázky již zpracovaných videí >>> Videonahrávky – orientační ceník – reference. Zavolejte nám tel: 777 857 021 – poradíme, Vám jaké možnosti Vám můžeme nabídnout – třeba studiové video se slevou za 2500,- Kč.
Provozujeme:
Webový portál: >>> Katalog alfaomegaservisu WWW stránky: >>> Promo Video koktejl z Plzně: Služby pro dům, byt, zahradu, auto, zdraví, krásu, informace o akcích pro volný čas i zábavu. 0ptimalizujeme: >>> Webový informační zpravodajský portál plzen.cz Zviditelňujeme firmy – nabídky – akce: >>> Marketing od SEO BP Zviditelnění a propagace akcí a událostí. WP autor: SEO BP: >>> Internetový marketing
Portál provozuje: Alfa – Omega servis & spol. Adresa: U Borského parku 1213/3 Plzeň tel: 777 857 022


MiniPortál Plzeň: TEL: 777 857 022 Alfa - Omega servis. Bohumír Průcha. Optimalizace webových stránek pro vyhledávače. Copywriting.

Tvorba webových stránek Plzeň. Tvorba webových prezentací Plzeň. Internetové prezentace v Plzeni. Alfa - Omega servis & VFB Media. Tvorba internetových prezentací. Plzeň. V Plzni a okolí.


WEBY, SEO A DALŠÍ...


WFB MEDIA JE MALÝ TVŮRČÍ TÝM SE SÍDLEM V DOBŘANECH, S VÁŠNÍ PRO BUDOVÁNÍ KRÁSNÝCH WEBOVÝCH STRÁNEK... HLEDÁME FIRMY, ŽIVNOSTNÍKY I NEZISKOVÉ ORGANIZACE, KTERÉ CHTĚJÍ BÝT SOUČÁSTÍ NAŠEHO SPOLEČNÉHO ÚSPĚCHU V PODNIKÁNÍ.

PROVÁDÍME PRŮZKUM TRHU, POPTÁVKY A TAKÉ FREKVENCÍ VYHLEDÁVANÝCH SLOV PRO OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ VE VŠECH VYHLEDÁVAČÍCH, SNAŽÍME SE TVOŘIT ELEGANTNÍ DESIGN A FUNKČNÍ KÓD, ABY VAŠE ZNAČKA BYLA NA WEBU NESMAZATELNÁ.

Jak postupovat, když chcete zviditelnit webové stránky?        Zde je postup, jak pracujeme - SEO Plzeň.  Ukázka vytvořených fotografických prací - reference.         WFB Media - webdesign - fotografické práce.

Bohumír Průcha: SEO specialista v Plzni          Alfa - Omega servis telefon: 777 857 022          Optimalizace webu pro internetové vyhledávače. Václav Bartoš: webdesigner         WFB Media telefon: 777 857 021         Tvorba webových stránek, fotogrfické práce,         Zhotovení webových prezentací, Web Foto.


OPTIMALIZACE WEBOVÝCH STRÁNEK JE PROCES, KTERÝM SYSTEMATICKY ZLEPŠUJEME VÝKON VAŠICH WEBOVÝCH STRÁNEK PRO SPLNĚNÍ VAŠICH OBCHODNÍCH CÍLŮ. 
AŤ UŽ JE VAŠÍ SNAHOU ZÍSKAT VÍCE POTENCIÁLNÍCH ZÁKAZNÍKŮ, LEPŠÍ PRODEJ, NEBO PROPAGACE SLUŽEB, SEO OPTIMALIZACÍ VAŠICH WEBOVÝCH STRÁNEK DOCÍLÍME, ABY BYLY ÚČINNĚJŠÍM NÁSTROJEM NA INTERNETOVÉ SÍTI. 
PŘI NAPLŇOVÁNÍ NAŠICH CÍLŮ, KTERÝMI JSOU ZÍSKAT PŘEDNÍ POZICE, ALE TAKÉDLOUHODOBĚ UDRŽET PŘEDNÍ POZICE VE VŠECH VYHLEDÁVAČÍCH , POUŽÍVÁME OVĚŘENÉ A EFEKTIVNÍ POSTUPY, KTERÉ SPOLEHLIVĚ VEDOU K NAPLNĚNÍ VAŠICH POŽADAVKŮ.SEO Plzeň - optimalizace webových stránek pro internové vyhledávače nejen v Plzni

a další:

Taxi Rokycany 

  JAK PRACUJEME 
  1. Nezávazná schůzka V případě Vašeho zájmu o naše služby si nejprve na první nezávazné schůzce promluvíme o tom, jaké by mělo být zaměření, rozsah, charakter a struktura webových stránek a my navrhneme předběžnou cenu a přibližný termín dokončení webových stránek. 

  2. Grafický návrh a cenová kalkulace Dalším krokem je vytvoření grafického návrhu úvodní strany, cenová kalkulace a stanovení přesného termínu dokončení. Tyto termíny se pohybují v rozsahu od jednoho týdne u nejjednoduších webových prezentací do maximálně šesti týdnů. Vaše případné připomínky se snažíme akceptovat, aby se konečný výsledek co najvíce přiblížil Vašim představám. V případě Vašeho souhlasu s návrhem dochází k podpisu smlouvy. 

  3. Dokončení Následuje nafocení objektů, produktů, kanceláří či výrobních prostor podle předem dohodnutých požadavků, zpracování všech dodaných podkladů a po registraci domény již nic nebrání v představení nových webových stránek na internetu. Jednoduché a cenově výhodné webové stránky jsme schopni vytvořit už do pěti pracovních dní. 
  Neváhejte nás kontaktovat: webfotobartos@seznam.cz tel: 776 250 862


tvorba webovych stranek Plzeň

Tvorba i optimalizace webových stránek nejen Plzeň a okolí.


Tvorba webových stránek Plzeň. Alfa - Omega servis. 

Alfa - Omega servis

Novinky a zajímavosti

Svoláte schůzi, schválíte změny, ale nic neplatí. Nemáte totiž webovky 
Bytová družstva musí mít od ledna 2014 internetové stránky, na kterých minimálně 15 dnů předem zveřejní pozvánku na členskou schůzi. Na družstva se totiž nově vztahuje zákon o obchodních korporacích a ten hovoří jasně. Schůze u družstev bez webových stránek tedy nejsou legitimní. 
Problém je v tom, že většina bytových družstev žádné webové stránky nemá a předsednictvo o této povinnosti často ani neví. Absence internetových stránek komplikuje bytovým družstvům život, protože bez naplnění litery zákona riskují problém s legitimitou usnesení členských schůzí. 
Tvorba webových stránek: VFB Media

Miniportál - služby pro Plzeň a okolí Vám přivede nové zákazníky 
Myslíte si, že poskytujete kvalitní služba, jenom to málokdo ví? Čekat, až se ozve někdo, komu Vás doporučil spokojený zákazník nestačí. Konkurence nespí a často se prosadí ten agresivnější, přesto, že existuje spousta lepších a levnějších. 
Dejte o sobě vědět. Všem živnostníkům a firmám, které poskytují služby v oblasti dům, byt, zahrada a hobby, bychom chtěli nabídnout příležitost, nabídnout svoje umění, zkušenosti a pečlivost na našem miniportálu, který funguje zatím krátce, ale velkou rychlostí si nachází nové příznivce. 
Toto je způsob, jak se dostat svoji firmu na přední místa všech vyhledávačů při vynaložení minimálních nákladů. 
Více informací na tel. 777 857 022 nebo 377 972 169.

Alfa Romeo se stane samostatnou značkou 
Fiat chce vyčlenit značku Alfa Romeo z uskupení Fiat Group Automobiles a dát jí status samostatného subjektu jako má Ferrari a Maserati. 
Deník Automotive News přišel s informací, pocházející údajně ze zdrojů, blízkých společnosti Fiat-Chrysler, podle níž se z Alfy Romeo stane samostatný subjekt. To ovšem neznamená, že by se Fiat snažil milánské značky zbavit, jen se bude Alfa Romeo těšit stejnému statusu, jako značky Ferrari a Maserati. 
V praxi to bude znamenat, že Alfa bude vyčleněna z Fiat Group Automobiles S.p.A., kde je dnes kromě milánské automobilky ještě Fiat, Lancia, Abarth a Fiat Professional. Zatím není známo, co Marchionneho k tomuto rozhodnutí vedlo, ale patrně to souvisí se snahou zvýšit prestiž značky. 
V pzeňském kraji provádí servis této značky firma: Alfa - Omega servis, Vstiš 5, Plzeň Jih

služby pro Vaše auto

služby pro Váš volný čas

služby PLZEŇ

Na dovolenou? Jde to i bez stresu! 
Ráno vstát, uvařřit si ranní kávu a posadit se na prosluněnou terasu s výhlem na moře. To je chvíle, na ktarou se všichni těšíme už dlouho před odjezdem na dovolenou. Mnozí z nás ale mají hrůzu ze všeho, co tomu předchází. Balení zavazadel, bloudění v zácpách na dálnici, problémy se zaparkováním na letišti a podobně. Jde to ale i jinak. Přepravní firma AB Autoblum pro letošní léto připravila akci - přeprava osob na letiště nebo přímo na místo pobytu Vaší dovolené za zvýhodněnou cenu, a to pro rodiny nebo skupiny až do počtu 6 osob .....více

Sobotka a Faymann odmítli plány SRN na zpoplatnění silnic 
Premiér Bohuslav Sobotka a rakouský kancléř Werner Faymann, který ve čtvrtek navštívil Prahu, kritizovali záměr Německa na plošné zpoplatnění silnic pro zahraniční řidiče. „To je něco, co v České republice nevítáme. Není to dobrý nápad. Znamenalo by to určitou diskriminaci pro české řidiče,” prohlásil Sobotka na společné tiskové konferenci. 
Podle Faymanna není možné, aby byl členský stát EU, který se při úvahách, jak vyřešit problémy v dopravě, rozhodne, že zavede mýto jen pro cizince. Pokud by německý plán odporoval evropské legislativě, půjde prý Rakousko „cestou žaloby“. „Německý návrh ještě nebyl předložen, ale je dobré vyjádřit názor předem, abychom nepřišli příliš pozdě,“ dodal kancléř.

služby pro Vaši zahradu

služby pro Váš byt

miniportál - úvod

Firmy, které Vám poskytnou služby které potřebujete.

služby pro Váš dům

mini portál plzeň

Mini portál Služby, Plzeň - okolí Plzně, portál, Dům, byt, zahrada, auto, Plzeň, služby v Plzni, Bohumír Průcha, Plzeň Jih, Alfa - Omega servis, Optimalizace webových stránek pro vyhledávače, Výroba kuchyní, Truhlářství, Truhlářství Plzeň, MK Marek kuchyně, Pokládka podlah, Položení podlahy Plzeň, Podlahy Pressl, Oprava střechy, opravy střech, čištění střech, Střechy Baštář, Elektro Bártík, opravy elektroinstalací Pleň, Ubytování v Železné Rudě, Apartmány Železna Rida, Pavel Miklovíč, Autoservis Plzeň, autoservis Alfa Romeo Plzeň, autoservis - dílny Průcha,

" mini portál ": Služby. Plzeň - okolí Plzně.

Kvalitní webové stránky zvýší obrat vaší firmy 
Máte malou firmu se stálou klientelou a myslíte si, že firemní web nepotřebujete? Můžete se mýlit. Pokud si totiž konkurence pořídí profesionální internetové stránky a nabídne prostřednictvím nich zákazníkům nějakou výhodu, je velmi pravděpodobné, že vaši klienti dají přednost jí. 
Webová prezentace je v dnešní době důležitým marketingovým nástrojem. I když podnikáte jako švadlena nebo kadeřnice, nabízíte lidem vždy něco navíc oproti konkurenci, ať už jde o slevu, věrnostní program či nadstandardní servis. Abyste byla ještě úspěšnější, potřebujete svou nabídku veřejnosti sdělovat, a právě k tomu je webová prezentace ideálním prostředkem.spolupracujeme s firmou : Alfa - Omega servis dílny Průcha
Alfa - Omega servis: optimalizace WWW Bohumír Průcha & Václav Bartoš
VFB Media: Tvorba webových prezentací.  Tvorba webových stránek v Plzni 
Plzeň - a nejen pro Plzeň.