Na úvod

                                                                                                               
Verím tomu že sa skladám z duše ducha a tela. Telo je prach a v prach sa obráti.Ale moja duša a môj duch sú nesmrteľné, lebo som bol stvorený na Boží obraz. To čo žijem teraz je len tieňom toho čo ma čaká vo večnosti. Bude to život bez chorôb, bolestí, trápení  - ale naopak plný lásky , radosti, krásy, pokoja ...naveky..  Toto som si nevymyslel ani nevysníval, ale mám to založené na Božom Slove  a môj Stvoriteľ nie je klamár :-) Pre to čomu verím, som sa ale musel dobrovoľne rozhodnúť. uveriť tomu čo je v Biblii a uveriť Ježišovi Kristovi, že všetko čo povedal keď bol na tejto zemi je Pravda. Skúšal so predtým všetko možné,aby som si svoju dušu zachránil, lebo som vo svojom vnútri vedel, že keď neurobím niečo dôležité zo svojim životom, tak dopadnem veľmi zle. Keď som uveril pred dvanástimi rokmi Biblii, Bohu a Ježišovi, všetko sa zmenilo.. Vďaka Bohu..Prajem to aj Vám.. všetkým tým, čo neviete čo s Vami bude, až príde večnosť  :-) 
                                                    
                                                                                                                                           ZNOVUZRODENIE - Harvest Joy (CS)

Video YouTube

                                         
  Most
 Most - krátky film , ktorý pomáha pochopiť akú obeť urobil Boh,
  keď dal svojho jediného Syna - Ježiša, za to, aby sme boli zachránený ..
 

                                                            Ak nejde o život tak nejde o nič ..
                                                                                        Boh má pre teba riešenie
 
                                                     Chvíľu po tom ...
                                                                                       bude hrozné tu zostať ..

                                                                               Za čo by si položil svoj život ?

Video YouTube

Boh nás stvoril na svoj obraz.Naše hriechy,pýcha,sebectvo nás od Neho oddelili..                          
Miluje nás, nechce aby sme zahynuli.. Volá Ťa k sebe .. Ak spravíš jeden krok Nemu, On urobí desať krokov..Dal ti slobodnú vôľu a Ty sa musíš rozhodnúť sám.. Nebo alebo peklo..niet inej voľby. rozhodni sa pre život.
                     

                                                                  Dopis
                               http://www.tv7.cz/moje-tv7?vid=490&page=5

Existencia Boha stvoriteľa je pre mňa tak jasná, ako to, že deň strieda noc, že ľudia sa narodia,dospievajú, starnú a zomrú. Závisi na kvalite
života, ktorý vedieme! Dlho mi to bolo jedno, až kým som skutočne srdcom  prijal nášho spasiteľa a pochopil, ako krásne Biblia do seba
zapadá, vysvetľuje pravidlá života a ukazuje nám cestu. Spolu so skutočnymi vedeckými faktami a hľadanímm Boha za stvorením a vznikom života som sa vydal na cestu jeho hlbšieho spoznávania. Je to užasná cesta, spoznať svojho stvoriteľa a žiť hodnotný život.  Hľadáš tiež Boha a nevieš snáď ako nato? Uver v Ježiša Krista a zmeň  svoj život k lepšiemu.On ťa povedie v duchu. Zahoď pýchu a sklon sa, v pokore pochopíš.
Zmení sa ti život a uvedomíš si užasnú pravdu, ktorú budeš odvtedy plne žiť. Pridaj sa, táto cesta je pre každeho.. :-)  Ak ťa videa zaujali, pridaj si ich prosím ťa do obľúbených, možno si k nim nájdu cestu cez tvoj profil daľší ľudia. ..


kresťanské


Comments