Čipy

Zemská šelma
11 Potom som videl inú šelmu vystupovať zo zeme; mala dva rohy, podobné Baránkovým, ale hovorila ako drak. 12 Ajhľa, vykonáva všetku moc prvej šelmy pred jej očami a pôsobí, aby sa zem a jej obyvatelia klaňali prvej šelme, ktorej smrteľná rana sa zahojila. 13 Robí veľké znamenia pred zrakmi ľudí, takže aj oheň zostupuje z neba na zem. 14 Obyvateľov zeme zavádza znameniami, ktoré jej bolo dovolené konať pred očami šelmy. Nahovára obyvateľov zeme, aby zhotovili obraz šelme, ktorá má ranu od meča, ale ožila. 15 Dostala moc dať ducha do obrazu šelmy, aby tak obraz šelmy aj hovoril a spôsobil, aby boli usmrtení všetci, ktorí by sa neklaňali obrazu šelmy. 16 Pôsobí aj to, aby všetci - malí aj veľkí, bohatí aj chudobní, slobodní aj otroci - dali si znak na pravé ruky alebo na čelá, 17 aby nemohol kupovať ani predávať nikto, kto nemal znak mena šelmy alebo číslo jej mena. 18 V tomto je múdrosť: Kto má rozum, nech spočíta číslo šelmy, lebo je to číslo človeka. Jeho číslo je šesťsto šesťdesiatšesť.          BIBLIA  Zjavenie Jána  11 - 18 
 
Martin Herzán - TOTALITNÍ SVETOVLÁDA
http://www.knihy.own.cz/totalitni_svetovlada.pdf

Vážení přátelé, dostáváte do rukou knihu, která může být zdrojem Vašeho procitnutí v dnešní době, která je labilní vůči lidským hodnotám, Bohu i morálce jako takové.
Lidem je to neustále tajeno, ale přitom se jim to každý den vkrádá do jejich životů. Mnozí si to neuvědomují a mnozí před tím úmyslně zavírají oči. Jedno je jisté - lidstvo jde poslušně jako stádo a slepě se řítí do doby, kdy se budeme muset zříci světa v podobě, v jaké ho známe dnes a budeme se muset brzy klanět fanatickým ideálum jedné globální světovlády.
Dlouho jsem tomu nevěnoval pozornost a když jsem o tom později slýchal, nevěřil jsem. Ale nebyla to vůbec otázka víry. Život sám začínal odkrývat, že ne vše je v takovém pořádku, jak se nám říká a byl jsem svědkem toho, jak jsme my lidé v mnohých věcech vyloženě obelháváni. Když jsem později získal kontakty a stal se také předsedou oné světové organizace pro odhalování zločinů proti lidskosti, dostaly se mi do rukou fakta a důkazy. Musel jsem se tím zabývat a přiznám se, že v té době jsem k tomu měl už i svůj velmi osobní důvod. Přímo v mém životě se totiž začal odehrávat scénář již tolik známý. Od sledování, přes cenzury mých článků, až po zákazy prodeje mých knih. To me utvrdilo v názoru, že někdo "tam nahoře" má zájem na tom, aby se lidé nedozvěděli pravdu, a že je mnoho utajeného, co vlády úzkostlivě drží jako černé svědomí v archivech své moci.
V této knize si nekladu za cíl, přesvedčovat Vás o katastrofických scénářích nebo o svetovládném spiknutí. Všechno má svá pravidla. Chci Vám jen nastínit na základě skutečných případů, provalených afér, svědectví mocných a na základě odtajněných nebo uniklých vládních dokumentů z celého světa, že tento svět směřuje k vytvoření jedné celosvětové vlády a člověk, jako takový, tam bude mít pouze dvě
Pokud si ale myslíte, že identifikačními kartami končí plány světovlády, mýlíte se. Plán je mnohem morbidnejší. Cipové karty jsou zde pouze proto, abychom si zvykli na bezhotovostní transakce a naše neustálé sledování. Až se tak stane a už to není daleko, světovláda prijde s tím, že karty se dají ztratit a zneužít, že je jich mnoho a nejsou po ruce. Začnou propagovat, ale zároven tvrde zavádet nový systém. Totiž spojení platební a identifikacní karty s naším telem. O co jde ?
Všem lidem na světě se má vytetovat neviditelným laserovým tetováním na pravou ruku nebo celo cárový kód o 18. číslicích. Každému cloveku na svete pridelí jedno císlo a to mu prakticky vytetují. Kód bude obsahovat nejen celý Váš bankovní kredit, ale i tisíce soukromých dat a záznamu o Vaší osobe k Vaší identifikaci. Chtejí nás oznacit jako dobytek. Jako Hitler tetoval na rukou čísly uvězněné v koncentračních táborech. Náš cárový kód se nám má snímat infračervenými snímaci z našeho tela v místech, kde budeme platit nebo nakupovat, pri identifikaci, prakticky všude, kde to bude povinné nebo požadované. Systém je stejný jako s platebními a identifikacními kartami, hotovost je pouze elektronická a odepisuje se a pricítá prímo z konta. Nosíte s sebou zároven až stovky kilogramu dokumentu a záznamu o Vás, které jsou v kódu uloženy. Už nebude úniku. Půdete klidně po ulici, vláda si usmyslí, a aniž byste to tušili, náhle jste na ulici identifikováni a celý Váš život odhalen. Čárové kódy z našich tel budou snímatelné i na dálku a bez našeho vedomí. Budeme otroky spoutaní v dokonalém totalitním systému. Identifikacní karty musely prijít, kdyby nás vlády chteli označt přmo kódem na těle, vznikalo by príliš mnoho otázek a protestu. Dnes jsme schopni zcela klidne prijít opet blíže k peklu. Uvědomují si lidé vůbec, jak dalekosáhlé dusledky to prinese pro jejich životy ? Bohužel, většinou ne, ale vlády naopak dobre vedí, proc potrebují oznacit, identifikovat a totálne kontrolovat pohyb svých obcanu. Ale nejen občanů.

Bylo zjištěno, že pomocí techto mikrocipu napojených na nervová centra, lze plně ovládat cloveka, jeho telesné funkce i jeho myšlení a chování. V plné míre to potvrdily práve masové pokusy na lidech. Jakmile byla potvrzena tato skutečnost, že mikročip dokáže manipulovat lidským myšlením a chováním, vláda USA okamžite investovala 1,5 milionu dolaru na vyhledávání místa na tele, kam by bylo nejvhodnější mikročip voperovat, aby měl maximální účinnost. Byly určeny dva body. Čelo a hřbet pravé ruky

Ľudský čipový implantát v predaji

Americká spoločnosť Applied Digital Solutions ukončila výskum čipového implantátu určeného pre človeka a začiatkom budúceho roka ho začne predávať v Južnej Amerike. Po získaní kontrolného povolenia sa dostane ľudský implantát na trh aj v samotných Spojených štátoch, informovali v stredu noviny Los Angeles Times.

Podľa autorskej spoločnosti sa bude čipová technológia spočiatku využívať na nahrávanie lekárskych informácií v tele pacientov. Možno ju však využiť aj na sledovanie nepriateľských cieľov satelitnými systémami. Nakoniec možno čipové implantáty vyvinúť až do konečného identifikačného zariadenia, ktoré je schopné plniť úlohy podobné tým, aké dnes plnia identifikačné detektory a čipové bankomatové karty.

„Bol by som šokovaný, ak by ste si o desať rokov nemohli dať naimplantovať čip, ktorý by vám odomkol dom, naštartoval auto či vydal peniaze,“ hovorí Chris Gray, autor čipovej technológie Cyborg Citizen.

Spoločnosť Applied Digital Solutions zatiaľ predávala čipové implantáty pre farmárov na sledovanie zdravotného stavu ich zvierat. Jej experti sú však autormi aj takého vynálezu ako napríklad tzv. monitorovacie náramky, ktoré pomáhajú rodinám vystopovať ich príbuzných s Alzheimerovou chorobou, ak sa náhodou stratia. Rozmach teroristických aktivít vo svete však podľa spoločnosti Applied Digital Solutions výrazne mení preferencie a akákoľvek vízia spojenia človeka a počítača, ktorá bola donedávna tak zatracovaná, dnes už nie je automaticky zmietnutá zo stola.

Čip v tele - Video
http://www.tv7.cz/moje-tv7?vid=520
 
 


Comments