Gabinet fizjoterapii i masażu  POLA 

mgr. fizjoterapii Apolonia Biernacka

Tarnów osiedle Zielone 23/15 tel: 500-89-10-89

Gabinet nieczynny w okresie  30 listopada 2019 - 4 lutego 2020r.
z powodu rekonwalescencji po operacji ręki.
W celu informacji lub rezerwacji późniejszych terminów proszę kontaktować się telefonicznie.

Obowiązuje wcześniejsza telefoniczna rezerwacja terminów: Dostępne są dogodne terminy od wczesnego rana do późnego wieczora również w niektóre soboty. 
 

Pierwsza wizyta 40zł

40zł za pierwszy zabieg terapeutyczny (masażu kręgosłupa lub kończyn)Szczególnie polecam w przypadku gdy nie posiadasz jeszcze pewności z czego wynikają twoje dolegliwości, lub nie jesteś zdecydowany jaki zabieg byłby dla ciebie odpowiedni. Jest to całkowity koszt pierwszej wizyty obejmujący badanie, profesjonalny masaż dostosowany do twojego stanu zdrowia i potrzeb, oraz indywidualną poradę. Otrzymasz wyczerpujące odpowiedzi i opinie dotyczące profilaktyki zdrowotnej, która ogranicza przeciążenia i bóle, oraz zwiększy komfort twojej pracy. Gwarantuje że zastosuje moje najlepsze umiejętności i odpowiednie techniki, bezpieczne, zgodne z nowoczesną wiedzą medyczną na temat terapii układu ruchu. Wizyta obejmująca konsultację i zabieg- trwa do godziny czasu. Gwarantuje że koszt tej pierwszej wizyty nie przekroczy 35 zł, niezależnie od metod jakie w jej trakcie zaproponuje i zastosuje, by rozwiązać twój problem.

Jeśli nie wiesz jaki zabieg był by dla ciebie odpowiedni możesz zapoznać się z informacjami na tej stronie, lub po prostu zadzwoń lub umów się na wizytę- uzyskasz wyczerpujące odpowiedzi na swoje wątpliwości i pytania dotyczące zdrowia i terapii.

Gabinet wykonuje usługi z zakresu terapii manualnej tkanek miękkich, masaży, ćwiczeń usprawniających, kinesiologytapingu, elektroterapii i laseroterapii. Niestety nie dysponuje urządzeniami do magnetoterapii i ultradźwięków.