Kontaktai‎ > ‎

Gamtos dienoraštis


Data Stebėta rūšis Stebėjimo vieta Stebėtų paukščių skaičius
2020-09-15 Baltoji kielė (Motacilla alba) Pilviškės 30+
2020-09-15 Geltonoji kielė (Motacilla flava) Pilviškės 5+
2020-09-15 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Kirtimai 1
2020-09-15 Vištvanagis (Accipiter gentilis) Žitniškės 1
2020-09-15 Langinė kregždė (Delichon urbicum)
2020-09-15 Mažasis kragas (Tachybaptus ruficollis) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1+1+1
2020-09-15 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Kenos žuvininkystės tvenkiniai ~100
2020-09-15 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 2+1
2020-09-15 Pilkoji žąsis (Anser anser) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 5+2+
2020-09-15 Kuosa (Coloeus monedula) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 50+
2020-09-15 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 70+
2020-09-15 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 100+
2020-09-15 Pilkoji gervė (Grus grus) Rukainiai 2
2020-09-15 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Šatrininkai 100+
2020-09-15 Paprastasis čivylis (Linaria cannabina)
2020-09-14 Didžioji zylė (Parus major) Antakalnis 1
2020-09-14 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Verkių miškas 1
2020-09-13 Langinė kregždė (Delichon urbicum) Antakalnis
2020-09-12 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs)
2020-09-12 Geltonoji kielė (Motacilla flava)
2020-09-12 Tulžys (Alcedo atthis) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1
2020-09-12 Pilkoji pečialinda (Phylloscopus collybita)
2020-09-12 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Grybaulios miškas 1
2020-09-12 Svilikas (Coccothraustes coccothraustes) Grybaulios miškas 12
2020-09-12 Baltoji kielė (Motacilla alba)
2020-09-12 Raudonkojis sakalas (Falco vespertinus) Grybaulia 1
2020-09-12 Šarka (Pica pica) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 6
2020-09-12 Kėkštas (Garrulus glandarius)
2020-09-12 Pilkoji žąsis (Anser anser) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 5
2020-09-12 Dagilis (Carduelis carduelis) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 20+
2020-09-12 Keršulis (Columba palumbus) Kabelių pievos ~40+~120
2020-09-12 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Kabelių pievos 9
2020-09-12 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Kabelių pievos 1+1+1
2020-09-12 Kranklys (Corvus corax) Kabelių pievos 16
2020-09-12 Žalioji meleta (Picus viridis) Kabeliai 1
2020-09-12 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Kabelių tvenkinys 2
2020-09-12 Tulžys (Alcedo atthis) Kabelių tvenkinys 1
2020-09-12 Strazdas giesmininkas (Turdus philomelos) Kabeliai 1
2020-09-12 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Šklėriai 1
2020-09-12 Paprastasis pelėsakalis (Falco tinnunculus) Margionys 1+1
2020-09-12 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Margionys 1
2020-09-12 Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros) Margionys 1
2020-09-12 Sketsakalis (Falco subbuteo) Margionys 1
2020-09-12 Vapsvaėdis (Pernis apivorus) Margionys 1
2020-09-11 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Antakalnis 2+3+2+2
2020-09-11 Pilkoji pečialinda (Phylloscopus collybita) Antakalnis 1+1+1+1+
2020-09-11 Tulžys (Alcedo atthis) Neris, Vilnius 2+1+1+1
2020-09-11 Vištvanagis (Accipiter gentilis) Antakalnis 1
2020-09-11 Baltoji kielė (Motacilla alba) Neris, Vilnius
2020-09-11 Kėkštas (Garrulus glandarius)
2020-09-11 Didžioji zylė (Parus major) Neris, Vilnius
2020-09-11 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) Neris, Vilnius 17
2020-09-09 Žuvininkas (Pandion haliaetus) Nemenčinė 1
2020-09-09 Raudonkojis sakalas (Falco vespertinus) Rudausiai 1
2020-09-09 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Arnionys I 1
2020-09-09 Mažasis kragas (Tachybaptus ruficollis) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 2+2+1+3+2+1
2020-09-09 Mažasis dančiasnapis (Mergellus albellus) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 1+1
2020-09-09 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 25+6+43
2020-09-09 Klykuolė (Bucephala clangula) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai ~100+~20
2020-09-09 Pilkoji antis (Mareca strepera) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 4
2020-09-09 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 5+6+6
2020-09-09 Juodakrūtis bėgikas (Calidris alpina) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 3+2
2020-09-09 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 3
2020-09-09 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 100+
2020-09-09 Upinis kirlikas (Charadrius dubius) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 2
2020-09-09 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 2
2020-09-09 Teminko bėgikas (Calidris temminckii) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-09-09 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 2
2020-09-09 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 5
2020-09-09 Pilkoji pečialinda (Phylloscopus collybita) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 3+
2020-09-09 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-09-09 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 100+
2020-09-09 Sidabrinis kiras (Larus argentatus) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai ~40
2020-09-09 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 1+1
2020-09-09 Dagilis (Carduelis carduelis) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai ~30
2020-09-09 Laukys (Fulica atra) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 60+
2020-09-09 Urvinė antis (Tadorna tadorna) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-09-09 Rudagalvė antis (Aythya ferina) ež.Arinas 42
2020-09-09 Geltonoji kielė (Motacilla flava) Pakrauglė 10+
2020-09-09 Smiltinukas (Calidris alba) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-09-08 Juodagalvė devynbalsė (Sylvia atricapilla) Bezdonys (miestelis) 1
2020-09-08 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 46
2020-09-08 Pilkoji antis (Mareca strepera) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 24
2020-09-08 Šaukštasnapė antis (Spatula clypeata) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 3+
2020-09-08 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 6
2020-09-08 Kranklys (Corvus corax) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 20+
2020-09-08 Paprastasis kūltupys (Oenanthe oenanthe) Balėnai 1
2020-09-08 Paprastasis suopis (Buteo buteo) Varapniškės 6
2020-09-08 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Kareiviškės 1
2020-09-08 Pilkoji gervė (Grus grus) Magūnai 129+
2020-09-08 Paprastasis pelėsakalis (Falco tinnunculus) Magūnai 1
2020-09-08 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Magūnai 7+2+2
2020-09-08 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Karkažiškės tvenkinys 50+
2020-09-08 Laukys (Fulica atra) Karkažiškės tvenkinys 20+
2020-09-08 Dryžagalvė kryklė (Spatula querquedula) Karkažiškės tvenkinys 3
2020-09-08 Kuosa (Coloeus monedula) Kločiūnai 40+
2020-09-08 Uldukas (Columba oenas) Bendrovė 2+2
2020-09-06 Apvaliasnapis plaukikas (Phalaropus lobatus) Kintų žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-09-06 Balnuotasis kiras (Larus marinus) Kuršių marios, Ventės ragas 6
2020-09-06 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) >40+~20
2020-09-06 Dirvinis sėjikas (Pluvialis apricaria) ~40+~50
2020-09-05 Pilkoji pečialinda (Phylloscopus collybita) Kintų žuvininkystės tvenkiniai
2020-09-05 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Kintų žuvininkystės tvenkiniai 1+1+1+2+2+1+1
2020-09-05 Gaidukas (Calidris pugnax) Kintų žuvininkystės tvenkiniai
2020-09-05 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Kintų žuvininkystės tvenkiniai
2020-09-05 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Kintų žuvininkystės tvenkiniai ~2000
2020-09-05 Pilkoji žąsis (Anser anser) Kintų žuvininkystės tvenkiniai ~400
2020-09-05 Didžioji zylė (Parus major) Kintų žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-09-05 Kanadinė berniklė (Branta canadensis) Kintų žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-09-05 Riestasnapis bėgikas (Calidris ferruginea) Kintų žuvininkystės tvenkiniai 1+
2020-09-05 Mažasis bėgikas (Calidris minuta) Kintų žuvininkystės tvenkiniai 1+
2020-09-04 Žaliakojis tulikas (Tringa nebularia) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1+
2020-09-04 Sketsakalis (Falco subbuteo) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-09-04 Pilkoji antis (Mareca strepera) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys 3+
2020-09-04 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys 1+
2020-09-04 Šaukštasnapė antis (Spatula clypeata) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys 32+
2020-09-04 Šarka (Pica pica) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys 17+
2020-09-04 Pilkoji gervė (Grus grus) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys ~30
2020-09-04 Pilkoji žąsis (Anser anser) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys 7
2020-09-04 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys 52+3
2020-09-04 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys 59
2020-09-04 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys 10+
2020-09-04 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus)
2020-09-04 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris)
2020-09-03 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Antakalnis 1
2020-09-03 Žuvininkas (Pandion haliaetus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-09-03 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 6
2020-09-03 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 3
2020-09-03 Pilkoji pečialinda (Phylloscopus collybita) Suktiškių durpynas 1
2020-09-03 Smailiauodegis plėšikas (Stercorarius parasiticus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-09-02 Pietinis purplelis (Streptopelia decaocto) Rudamina 1+2
2020-09-02 Keršulis (Columba palumbus) Marijampolis (Marijampolio sen.) ~150
2020-09-02 Kėkštas (Garrulus glandarius) Marijampolis (Marijampolio sen.) 15+
2020-09-02 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica)
2020-09-02 Keršulis (Columba palumbus)
2020-09-02 Uldukas (Columba oenas) Mištautonys 5
2020-09-02 Baltoji kielė (Motacilla alba) Tarakonys ~40
2020-09-02 Dagilis (Carduelis carduelis)
2020-09-02 Kranklys (Corvus corax) Abolai ~30
2020-09-02 Paprastasis purplelis (Streptopelia turtur) Smaguriai 1
2020-09-02 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Pėpės ~40
2020-09-02 Pievinė lingė (Circus pygargus) Visinčia 1+1
2020-09-02 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Visinčia 17
2020-09-02 Vištvanagis (Accipiter gentilis) Visinčia 1
2020-09-02 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris)
2020-09-02 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Šalčininkų žuvininkystės ūkis 4
2020-09-02 Žuvininkas (Pandion haliaetus) Šalčininkų žuvininkystės ūkis 1
2020-09-02 Mažasis kragas (Tachybaptus ruficollis) Šalčininkų žuvininkystės ūkis 11+
2020-09-02 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Šalčininkų žuvininkystės ūkis 10+
2020-09-02 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Šalčininkų žuvininkystės ūkis 5+4+7+9
2020-09-02 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Šalčininkų žuvininkystės ūkis 20+
2020-09-02 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Šalčininkų žuvininkystės ūkis 7
2020-09-02 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs)
2020-09-02 Laukys (Fulica atra) Šalčininkų žuvininkystės ūkis 60+
2020-09-02 Juodasis peslys (Milvus migrans) Šalčininkų žuvininkystės ūkis 1
2020-09-02 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Šalčininkų žuvininkystės ūkis 300+
2020-09-02 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Šalčininkų žuvininkystės ūkis ~100
2020-09-02 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) Šalčininkų žuvininkystės ūkis 1
2020-09-02 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Šalčininkų žuvininkystės ūkis 47
2020-09-02 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) Šalčininkų žuvininkystės ūkis 6
2020-09-02 Žaliakojis tulikas (Tringa nebularia) Šalčininkų žuvininkystės ūkis 1+1
2020-09-02 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Šalčininkų žuvininkystės ūkis 9
2020-09-02 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Šalčininkų žuvininkystės ūkis 43
2020-09-02 Uldukas (Columba oenas) Pamaraziai 27
2020-09-02 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Totorinė 2
2020-09-02 Raudonkojis sakalas (Falco vespertinus) Rudamina 2
2020-09-02 Kranklys (Corvus corax) Rudamina 30+
2020-08-27 Langinė kregždė (Delichon urbicum) Ozo parkas ~100
2020-08-27 Nendrinė vištelė (Gallinula chloropus) Ozo parkas 3+2
2020-08-27 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Buivydiškės 6+2+5
2020-08-27 Tulžys (Alcedo atthis) Buivydiškės 1+1+1
2020-08-27 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) Buivydiškės 3+3+2+3
2020-08-27 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Buivydiškės 1+2+1+3
2020-08-27 Šaukštasnapė antis (Spatula clypeata) Gineitiškės 1
2020-08-27 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) Gineitiškės 12
2020-08-27 Sidabrinis kiras (Larus argentatus) Gineitiškių ežeras 1
2020-08-27 Laukys (Fulica atra) Buivydiškės ~30+~20+~30
2020-08-27 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Gineitiškių ežeras ~50
2020-08-27 Baltoji kielė (Motacilla alba) Gineitiškės 20+
2020-08-27 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Zujūnai 2
2020-08-27 Kuosa (Coloeus monedula) Zujūnai ~100
2020-08-27 Kovas (Corvus frugilegus) Zujūnai ~100
2020-08-27 Mažoji krakšlė (Acrocephalus scirpaceus) Buivydiškės 1
2020-08-27 Nendrinė vištelė (Gallinula chloropus) Buivydiškės 1
2020-08-27 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Buivydiškės 1+1
2020-08-27 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Gineitiškių ežeras 6
2020-08-27 Tulžys (Alcedo atthis) Salotė 1+1
2020-08-27 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Salotė 11
2020-08-26 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Bezdonys (miestelis) 1
2020-08-26 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 16
2020-08-26 Sketsakalis (Falco subbuteo) Arvydų miškas 1
2020-08-23 Tulžys (Alcedo atthis) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1
2020-08-23 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 6
2020-08-23 Pilkoji pečialinda (Phylloscopus collybita) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1
2020-08-23 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) ~80
2020-08-23 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1
2020-08-23 Ankstyvoji pečialinda (Phylloscopus trochilus) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1
2020-08-23 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs)
2020-08-23 Kukutis (Upupa epops) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1
2020-08-23 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Kabelių pievos ~100+~100
2020-08-23 Putpelė (Coturnix coturnix) Kabelių pievos 1
2020-08-23 Keršulis (Columba palumbus) Kabelių pievos ~50+~30
2020-08-23 Uldukas (Columba oenas) Kabelių pievos 2
2020-08-23 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Kabelių pievos 1+2
2020-08-23 Geltonoji kielė (Motacilla flava) Kabelių pievos 10+
2020-08-23 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Kabelių pievos ~200
2020-08-23 Baltoji kielė (Motacilla alba) Kabelių pievos ~30
2020-08-23 Langinė kregždė (Delichon urbicum) Kabeliai ~60
2020-08-23 Pilkoji pečialinda (Phylloscopus collybita) Kabeliai 1
2020-08-23 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Kabelių tvenkinys 2
2020-08-23 Uldukas (Columba oenas) miškas Golia 1+3+4
2020-08-23 Uldukas (Columba oenas) Timakavo miškas 1
2020-08-23 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Timakavo miškas 50+
2020-08-23 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Šklėriai 3
2020-08-23 Paprastasis pelėsakalis (Falco tinnunculus) Margionys 1
2020-08-23 Žalvarnis (Coracias garrulus) Margionys 1
2020-08-22 Paprastasis griciukas (Limosa limosa) Paluknio pievos 1
2020-08-22 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Paluknio pievos ~200+~100
2020-08-22 Pilkoji gervė (Grus grus) Paluknio pievos 2+3+5
2020-08-22 Perkūno oželis (Gallinago gallinago) Paluknio pievos 2
2020-08-22 Sketsakalis (Falco subbuteo) Paluknio pievos 1
2020-08-22 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Paluknio pievos 1+1
2020-08-22 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) Paluknio pievos 2
2020-08-22 Keršulis (Columba palumbus) Paluknio pievos 1
2020-08-22 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Paluknio pievos ~40
2020-08-22 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Paluknio pievos 1000+
2020-08-22 Uldukas (Columba oenas) Paluknio pievos 2+5
2020-08-22 Žuvininkas (Pandion haliaetus) Paluknio pievos 1
2020-08-22 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Paluknio pievos 1
2020-08-22 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Valkininkai 120+
2020-08-22 Laukys (Fulica atra) ež. Glėbas ~200
2020-08-22 Paprastasis čivylis (Linaria cannabina) Margionys 4
2020-08-22 Juodasis čiurlys (Apus apus) Margionys 2+
2020-08-18 Pietinis purplelis (Streptopelia decaocto) Jokūbavas 1
2020-08-18 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Paliepiai (Paliepių sen.) 12+
2020-08-18 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Blinstrubiškiai ~1000
2020-08-18 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys 1+1
2020-08-18 Paprastasis griciukas (Limosa limosa) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys 1
2020-08-18 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys 2000+
2020-08-18 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys ~20
2020-08-18 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys 30+
2020-08-18 Gaidukas (Calidris pugnax) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys 3
2020-08-18 Laukys (Fulica atra) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys ~100
2020-08-18 Pietinis purplelis (Streptopelia decaocto) Gabšiai 3+1+1
2020-08-18 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys 100+
2020-08-18 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Volai ~500+~1000
2020-08-18 Didžioji kuolinga (Numenius arquata) Kaspariškės (Rumšiškių sen.) 1
2020-08-18 Paprastasis griciukas (Limosa limosa) Kaspariškės (Rumšiškių sen.) 1
2020-08-18 Juodasis čiurlys (Apus apus) Antakalnis
2020-08-17 Žaliakojis tulikas (Tringa nebularia) Baltijos jūra, Šventoji 1
2020-08-17 Gaidukas (Calidris pugnax) Baltijos jūra, Šventoji 1
2020-08-17 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Baltijos jūra, Šventoji 8
2020-08-17 Jūrinis kirlikas (Charadrius hiaticula) Baltijos jūra, Šventoji 7+9
2020-08-17 Juodakrūtis bėgikas (Calidris alpina) Baltijos jūra, Šventoji 6
2020-08-17 Tamsusis tilvikas (Tringa erythropus) Baltijos jūra, Šventoji 1
2020-08-17 Mažasis kiras (Hydrocoloeus minutus) Baltijos jūra, Šventoji ~30+~20
2020-08-17 Kaspijinis kiras (Larus cachinnans) Baltijos jūra, Šventoji 3
2020-08-17 Tikutis (Tringa glareola) Baltijos jūra, Šventoji 2+2
2020-08-17 Smiltinukas (Calidris alba) Baltijos jūra, Šventoji 3
2020-08-17 Margasnapė žuvėdra (Thalasseus sandvicensis) Baltijos jūra, Šventoji 1
2020-08-17 Balnuotasis kiras (Larus marinus) Baltijos jūra, Šventoji 1
2020-08-17 Europinė juodagalvė kiauliukė (Saxicola rubicola) Šventoji 3+
2020-08-16 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Žibininkai 1
2020-08-15 Plėšrioji žuvėdra (Hydroprogne caspia) Karklė 2
2020-08-15 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Karklė 4
2020-08-15 Keršulis (Columba palumbus) Karklė 1+1
2020-08-15 Didžioji kuolinga (Numenius arquata) Karklė 4
2020-08-15 Jūrinis kirlikas (Charadrius hiaticula) Karklė 3+1
2020-08-15 Paprastasis kiras (Larus canus) Karklė ~800
2020-08-15 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) Karklė 1
2020-08-15 Pilkoji pečialinda (Phylloscopus collybita) Karklė 1
2020-08-15 Pietinis purplelis (Streptopelia decaocto) Kretingos parko tvenkiniai (Kretingos parko I-III tvenkinys) 1
2020-08-15 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Kretingos parko tvenkiniai (Kretingos parko I-III tvenkinys) 1
2020-08-15 Pilkoji pečialinda (Phylloscopus collybita) Kretingos parko tvenkiniai (Kretingos parko I-III tvenkinys) 1
2020-08-15 Nendrinė vištelė (Gallinula chloropus) Kretingos parko tvenkiniai (Kretingos parko I-III tvenkinys) 1
2020-08-15 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) Kretingos parko tvenkiniai (Kretingos parko I-III tvenkinys) 5
2020-08-15 Didžioji zylė (Parus major) Lazdininkų tvenkinys 1
2020-08-15 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Lazdininkų tvenkinys 1
2020-08-15 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Žibininkai ~500
2020-08-15 Sidabrinis kiras (Larus argentatus) Žibininkai ~300
2020-08-15 Kuosa (Coloeus monedula) Žibininkai ~100
2020-08-15 Vištvanagis (Accipiter gentilis) Palanga 1
2020-08-15 Uolinis karvelis (Columba livia) Palanga 1
2020-08-14 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Šventosios upė, Šventoji 7
2020-08-14 Keršulis (Columba palumbus) Šventoji 1
2020-08-14 Silkinis kiras (Larus fuscus) Baltijos jūra, Šventoji 1
2020-08-14 Juodakrūtis bėgikas (Calidris alpina) Baltijos jūra, Šventoji 1
2020-08-14 Žaliakojis tulikas (Tringa nebularia) Baltijos jūra, Šventoji 2
2020-08-14 Jūrinis kirlikas (Charadrius hiaticula) Šventosios upė, Šventoji 5
2020-08-14 Plėšrioji žuvėdra (Hydroprogne caspia) Baltijos jūra, Šventoji 2+7
2020-08-14 Laplandinis griciukas (Limosa lapponica) Baltijos jūra, Šventoji 1
2020-08-14 Raudonkojis sakalas (Falco vespertinus) Būtingė 17
2020-08-14 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) Būtingė 3
2020-08-14 Paprastasis kūltupys (Oenanthe oenanthe) Būtingė 1
2020-08-13 Jūršarkė (Haematopus ostralegus) Pirmoji Melnragė 1
2020-08-13 Silkinis kiras (Larus fuscus) Pirmoji Melnragė 1+1+1
2020-08-13 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Pirmoji Melnragė 6+4+1+1+2
2020-08-13 Akmenė (Arenaria interpres) Pirmoji Melnragė 1
2020-08-13 Mažasis kiras (Hydrocoloeus minutus) Pirmoji Melnragė 1
2020-08-13 Juodakrūtis bėgikas (Calidris alpina) Pirmoji Melnragė 1
2020-08-13 Jūrinis kirlikas (Charadrius hiaticula) Kopgalis 4
2020-08-13 Langinė kregždė (Delichon urbicum) Kopgalis
2020-08-13 Juodoji varna (Corvus corone) Kopgalis 2
2020-08-12 Mažasis margasis genys (Dryobates minor) Palanga 1
2020-08-12 Pietinis purplelis (Streptopelia decaocto) Palanga 1
2020-08-12 Jūrinis kirlikas (Charadrius hiaticula) Palanga 1
2020-08-12 Mažasis kiras (Hydrocoloeus minutus) Palanga 1
2020-08-12 Plėšrioji žuvėdra (Hydroprogne caspia) Palangos tiltas 2+3+2
2020-08-12 Didžioji kuolinga (Numenius arquata) Palangos tiltas 1+5+1
2020-08-12 Baltaskruostė žuvėdra (Chlidonias hybrida) Palangos tiltas 1
2020-08-12 Gaidukas (Calidris pugnax) Palangos tiltas 2+5
2020-08-12 Sketsakalis (Falco subbuteo) Palangos tiltas 1
2020-08-12 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Palangos tiltas 8
2020-08-12 Juodakaklis naras (Gavia arctica) Palangos tiltas 2
2020-08-12 Silkinis kiras (Larus fuscus) Palangos tiltas 1
2020-08-12 Jūršarkė (Haematopus ostralegus) Palangos tiltas 1
2020-08-12 Poliarinė žuvėdra (Sterna paradisaea) Palanga 1
2020-08-12 Uolinis karvelis (Columba livia) Palanga 3
2020-08-11 Tulžys (Alcedo atthis) Šventosios upė, Šventoji 1
2020-08-11 Žaliakojis tulikas (Tringa nebularia) Baltijos jūra, Šventoji 2
2020-08-11 Jūrinis kirlikas (Charadrius hiaticula) Baltijos jūra, Šventoji 1+3
2020-08-11 Juodakrūtis bėgikas (Calidris alpina) Baltijos jūra, Šventoji 1+4+3
2020-08-11 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Baltijos jūra, Šventoji 14+
2020-08-11 Baltoji kielė (Motacilla alba) Baltijos jūra, Šventoji 20+
2020-08-11 Didžioji kuolinga (Numenius arquata) Baltijos jūra, Šventoji 1
2020-08-11 Tamsusis tilvikas (Tringa erythropus) Baltijos jūra, Šventoji 1
2020-08-11 Geltonoji kielė (Motacilla flava) Baltijos jūra, Šventoji 1
2020-08-11 Mažasis kiras (Hydrocoloeus minutus) Baltijos jūra, Šventoji 1
2020-08-11 Plėšrioji žuvėdra (Hydroprogne caspia) Baltijos jūra, Šventoji 3+4
2020-08-11 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) Baltijos jūra, Šventoji 2
2020-08-11 Baltoji kielė (Motacilla alba) Šventoji ~30
2020-08-11 Jūršarkė (Haematopus ostralegus) Būtingė 1
2020-08-11 Didžioji kuolinga (Numenius arquata) Būtingė 1
2020-08-11 Pilkoji gervė (Grus grus) Būtingė 9
2020-08-11 Raudonkojis tulikas (Tringa totanus) Būtingė 2
2020-08-11 Europinė juodagalvė kiauliukė (Saxicola rubicola) Būtingė 4+
2020-08-11 Paprastasis pelėsakalis (Falco tinnunculus) Būtingė 9
2020-08-10 Raudonkojis tulikas (Tringa totanus) Palanga 1
2020-08-10 Juodakrūtis bėgikas (Calidris alpina) Palanga 3
2020-08-10 Sketsakalis (Falco subbuteo) Palanga 1
2020-08-10 Gaidukas (Calidris pugnax) Palanga 2
2020-08-10 Smiltinukas (Calidris alba) Palangos tiltas ~20
2020-08-10 Baltaskruostė žuvėdra (Chlidonias hybrida) Palangos tiltas 2
2020-08-10 Jūrinis sėjikas (Pluvialis squatarola) Palangos tiltas 1+6
2020-08-10 Žaliakojis tulikas (Tringa nebularia) Palangos tiltas
2020-08-10 Vidutinė kuolinga (Numenius phaeopus) Palangos tiltas 1
2020-08-10 Vištvanagis (Accipiter gentilis) Palanga 1
2020-08-10 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Palanga 10+
2020-08-10 Žalioji pečialinda (Phylloscopus sibilatrix) Palanga 1
2020-08-10 Tulžys (Alcedo atthis) Palanga 1
2020-08-10 Pilkoji pečialinda (Phylloscopus collybita) Palanga 1
2020-08-10 Uolinis karvelis (Columba livia) Palanga 2
2020-08-10 Juodasis čiurlys (Apus apus) Palanga 5+
2020-08-10 Paprastasis pelėsakalis (Falco tinnunculus) Užpelkiai 1
2020-08-10 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Užpelkiai ~300
2020-08-10 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Dimitravas 1+1
2020-08-09 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Palanga 3+
2020-08-09 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Palanga 11+
2020-08-09 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) Palanga
2020-08-09 Juodakrūtis bėgikas (Calidris alpina) Palanga 1
2020-08-09 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) Palanga 6+
2020-08-09 Lygutė (Lullula arborea) Palanga 1
2020-08-09 Žaliukė (Chloris chloris) Palanga 4+
2020-08-09 Juodoji antis (Melanitta nigra) Palanga 7
2020-08-08 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Rusonys 40+
2020-08-08 Pietinis purplelis (Streptopelia decaocto) Eiguliai 1
2020-08-08 Uldukas (Columba oenas) Cinkiškiai 3
2020-08-08 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Verėduva ~1000
2020-08-08 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Raseinių tvenkiniai (Raseinių I tvenkinys, Raseinių II tvenkinys) ~40
2020-08-08 Laukys (Fulica atra) Raseinių tvenkiniai (Raseinių I tvenkinys, Raseinių II tvenkinys) ~200
2020-08-08 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Raseinių tvenkiniai (Raseinių I tvenkinys, Raseinių II tvenkinys) 100+
2020-08-08 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Raseinių tvenkiniai (Raseinių I tvenkinys, Raseinių II tvenkinys) 1+1
2020-08-08 Paprastasis kiras (Larus canus) Raseinių tvenkiniai (Raseinių I tvenkinys, Raseinių II tvenkinys) 200+
2020-08-08 Juodasis peslys (Milvus migrans) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys 3+
2020-08-08 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys 12+
2020-08-08 Perkūno oželis (Gallinago gallinago) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys 9+
2020-08-08 Tikutis (Tringa glareola) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys 4+
2020-08-08 Upinis kirlikas (Charadrius dubius) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys 3+
2020-08-08 Geltonoji kielė (Motacilla flava) Gabšiai 8+
2020-08-08 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Palendriai 7
2020-08-08 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys ~500+~600+~400
2020-08-08 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys ~2000+~1000
2020-08-08 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Gabšių ("Karpynės") tvenkinys 6
2020-08-08 Pievinė lingė (Circus pygargus) Viduklė (miestelis) 1
2020-08-08 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Kavadoniai ~1000 +~400
2020-08-08 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Kirkliai ~30
2020-08-08 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Endriejavas 1
2020-08-08 Keršulis (Columba palumbus) Kretinga 1
2020-08-08 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Kretingsodis ~50
2020-08-08 Keršulis (Columba palumbus) Palanga 1+1+1
2020-08-07 Sketsakalis (Falco subbuteo) Baronai (Bezdonių sen.) 1
2020-08-06 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Punžonys 14+
2020-08-06 Keršulis (Columba palumbus) Varapniškės ~200
2020-08-06 Uldukas (Columba oenas) Varapniškės 2
2020-08-06 Keršulis (Columba palumbus) Punžonys 1
2020-08-06 Pievinė lingė (Circus pygargus) Prienai 1
2020-08-06 Žuvininkas (Pandion haliaetus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 2
2020-08-06 Žaliakojis tulikas (Tringa nebularia) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-08-06 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-08-06 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 6+7
2020-08-06 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 200+
2020-08-06 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 3
2020-08-06 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 3
2020-08-06 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Bezdonys (miestelis) 2
2020-08-06 Mažasis kragas (Tachybaptus ruficollis) Bezdonys (miestelis) 1+2
2020-08-06 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Bezdonys (miestelis) ~40
2020-08-04 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 7
2020-08-04 Paprastasis kiras (Larus canus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 10+
2020-08-04 Margasis žiogelis (Locustella naevia) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1
2020-08-04 Rudoji devynbalsė (Sylvia communis) Ąžuolinė (Bezdonių sen.) 1
2020-08-04 Juodasis strazdas (Turdus merula) Baronai (Bezdonių sen.) 1
2020-08-02 Uldukas (Columba oenas) Grūto miškas 1+
2020-08-02 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Kabeliai
2020-08-01 Startsakalis (Falco columbarius) Paluknio pievos 1
2020-08-01 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Grūto miškas 1
2020-08-01 Paprastasis kūltupys (Oenanthe oenanthe) Grūto miškas 1+
2020-08-01 Sketsakalis (Falco subbuteo) Grūto miškas 1
2020-08-01 Žalioji meleta (Picus viridis) Grūto miškas 1
2020-08-01 Paukštvanagis (Accipiter nisus) Grūto miškas 1
2020-08-01 Žalvarnis (Coracias garrulus) Grūto miškas 7
2020-08-01 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Nemunas, Druskininkai 1
2020-08-01 Upinis kirlikas (Charadrius dubius) Nemunas, Druskininkai 2+1
2020-08-01 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Švendubrė 6
2020-08-01 Mažoji žuvėdra (Sternula albifrons) Švendubrė 2
2020-08-01 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Švendubrė 5+
2020-08-01 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) Švendubrė 2+1
2020-08-01 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Švendubrė 1+1
2020-08-01 Pilkoji gervė (Grus grus) Raigardo slėnis 10+
2020-07-30 Juodakrūtis bėgikas (Calidris alpina) Baltijos jūra, Šventoji 5+3
2020-07-30 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Baltijos jūra, Šventoji 4+2
2020-07-30 Jūrinis kirlikas (Charadrius hiaticula) Baltijos jūra, Šventoji 1
2020-07-30 Teminko bėgikas (Calidris temminckii) Baltijos jūra, Šventoji 1
2020-07-30 Tulžys (Alcedo atthis) Šventosios upė, Šventoji 1
2020-07-30 Silkinis kiras (Larus fuscus) Šventosios upė, Šventoji 1
2020-07-30 Keršulis (Columba palumbus) Kretinga 2
2020-07-30 Pievinė lingė (Circus pygargus) Viduklė (miestelis) 1
2020-07-30 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Turbinava ~2000
2020-07-30 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Kauno HE 300+
2020-07-30 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) Kauno HE 100+
2020-07-30 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) Kauno HE ~80
2020-07-30 Mažasis kragas (Tachybaptus ruficollis) Salos parkas (Nemuno sala) 2
2020-07-30 Nendrinė vištelė (Gallinula chloropus) Salos parkas (Nemuno sala) 1+1
2020-07-30 Upinis kirlikas (Charadrius dubius) Salos parkas (Nemuno sala) 1
2020-07-30 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Nemuno ir Neries santaka 2+1+1+2
2020-07-30 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Kauno HE 2+1+1+1
2020-07-30 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Nemuno ir Neries santaka 1+1
2020-07-30 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Išlaužo žuvininkystės tvenkiniai 3+2
2020-07-30 Pietinis purplelis (Streptopelia decaocto) Prienai 1+1
2020-07-30 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Prienai 3+
2020-07-30 Žaliakojis tulikas (Tringa nebularia) Nemunas, Prienai 1+1+1
2020-07-30 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Nemunas, Prienai ~80+~50
2020-07-30 Raudonkojis tulikas (Tringa totanus) Nemunas, Prienai 1
2020-07-30 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Nemunas, Prienai 5+2+3
2020-07-30 Upinis kirlikas (Charadrius dubius) Nemunas, Prienai 1+2
2020-07-30 Tulžys (Alcedo atthis) Nemunas, Prienai 1
2020-07-30 Paprastasis kiras (Larus canus) Nemunas, Prienai ~50+~40
2020-07-30 Gaidukas (Calidris pugnax) Nemunas, Prienai 1
2020-07-29 Svilikas (Coccothraustes coccothraustes) Antakalnis 2+
2020-07-29 Keršulis (Columba palumbus) Babtai (miestelis) ~100
2020-07-29 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Būdviečiai ~1000
2020-07-29 Laukys (Fulica atra) Raseinių tvenkiniai (Raseinių I tvenkinys, Raseinių II tvenkinys) 100+
2020-07-29 Pilkoji žąsis (Anser anser) Raseinių tvenkiniai (Raseinių I tvenkinys, Raseinių II tvenkinys) 50+
2020-07-29 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Raseinių tvenkiniai (Raseinių I tvenkinys, Raseinių II tvenkinys) ~400
2020-07-29 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) Raseinių tvenkiniai (Raseinių I tvenkinys, Raseinių II tvenkinys) ~60
2020-07-29 Pilkoji gervė (Grus grus) Raseinių tvenkiniai (Raseinių I tvenkinys, Raseinių II tvenkinys) ~50
2020-07-29 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Raseinių tvenkiniai (Raseinių I tvenkinys, Raseinių II tvenkinys) ~300
2020-07-29 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Raseinių tvenkiniai (Raseinių I tvenkinys, Raseinių II tvenkinys) ~1000
2020-07-29 Kovas (Corvus frugilegus) Iždonai ~600
2020-07-29 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Bytlaukis 5
2020-07-29 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Saulažoliai ~400
2020-07-29 Uolinis karvelis (Columba livia) Palanga 4
2020-07-29 Kuosa (Coloeus monedula) Palanga ~500
2020-07-29 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Palanga ~600
2020-07-29 Juodasis strazdas (Turdus merula) Palanga 1+
2020-07-29 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Palanga 100+
2020-07-28 Uolinis karvelis (Columba livia) Antakalnis 1
2020-07-27 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Bezdonys (miestelis) 1
2020-07-27 Griežlė (Crex crex) Bezdonys (miestelis) 1
2020-07-27 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Bezdonys (miestelis) 4
2020-07-27 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) Suktiškių durpynas
2020-07-27 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 70+
2020-07-27 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 5
2020-07-22 Tulžys (Alcedo atthis) Naujoji Vilnia 1
2020-07-21 Langinė kregždė (Delichon urbicum) Baronai (Bezdonių sen.)
2020-07-19 Svilikėlis (Serinus serinus) 1+1+1
2020-07-18 Juodasis gandras (Ciconia nigra) Pociūnai 1
2020-07-18 Naminis žvirblis (Passer domesticus) Antakalnis 8+
2020-07-18 Juodasis čiurlys (Apus apus) Antakalnis 1+
2020-07-17 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Sliūzai 2
2020-07-17 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 15+4+2
2020-07-17 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 12+11
2020-07-17 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 4+5
2020-07-17 Mažasis kragas (Tachybaptus ruficollis) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 2+2+1
2020-07-17 Laukys (Fulica atra) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 60+
2020-07-17 Pilkoji antis (Mareca strepera) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 3+
2020-07-17 Ežerinė nendrinukė (Acrocephalus schoenobaenus) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 2+
2020-07-17 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 1+1+1
2020-07-17 Raudonkojis tulikas (Tringa totanus) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-07-17 Upinis kirlikas (Charadrius dubius) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-07-17 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 52+
2020-07-17 Juodakrūtis bėgikas (Calidris alpina) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 4+5
2020-07-17 Gaidukas (Calidris pugnax) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 1+2+1
2020-07-17 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai
2020-07-17 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai
2020-07-16 Uolinis karvelis (Columba livia) Antakalnis 4+
2020-07-16 Didžioji zylė (Parus major) Antakalnis 8+
2020-07-16 Tulžys (Alcedo atthis) Pūčkoriai 1
2020-07-16 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Pūčkoriai 1+1+1+1+1
2020-07-16 Baltoji kielė (Motacilla alba) Pūčkoriai 5
2020-07-16 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Pūčkoriai 6
2020-07-16 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Pūčkoriai 8+9
2020-07-16 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Pūčkoriai 1
2020-07-16 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Turniškių Tvenkiniai I-IV 1+1
2020-07-16 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Turniškių Tvenkiniai I-IV 1
2020-07-16 Nendrinė vištelė (Gallinula chloropus) Turniškių Tvenkiniai I-IV 1+1
2020-07-16 Paprastasis suopis (Buteo buteo) Turniškių Tvenkiniai I-IV 4
2020-07-16 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Turniškių Tvenkiniai I-IV 7
2020-07-16 Mažasis kragas (Tachybaptus ruficollis) Turniškių Tvenkiniai I-IV 2
2020-07-16 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) Turniškių Tvenkiniai I-IV 5
2020-07-16 Karklažvirblis (Passer montanus) Turniškių Tvenkiniai I-IV
2020-07-16 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Ožkiniai 8
2020-07-16 Volungė (Oriolus oriolus) Ožkiniai 1+
2020-07-16 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Ožkiniai 1
2020-07-16 Mažoji krakšlė (Acrocephalus scirpaceus) Ožkiniai 1
2020-07-16 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) Ožkiniai 1
2020-07-16 Baltoji kielė (Motacilla alba) Ožkiniai 6
2020-07-16 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Baltupiai 6
2020-07-15 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Magūnai 8
2020-07-15 Dagilis (Carduelis carduelis) Ūta 5+
2020-07-13 Kurapka (Perdix perdix) Musninkai
2020-07-12 Volungė (Oriolus oriolus) Kirneilė 5+
2020-07-12 Didžioji kuolinga (Numenius arquata) Kirneilė
2020-07-12 Žalioji meleta (Picus viridis) Papuntė 1
2020-07-09 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 7
2020-07-09 Žalioji meleta (Picus viridis) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1
2020-07-09 Pievinė lingė (Circus pygargus) Kabelių pievos 1
2020-07-09 Kukutis (Upupa epops) Margionys 1
2020-07-08 Gegutė (Cuculus canorus)
2020-07-08 Slanka (Scolopax rusticola) Margionys 1
2020-07-08 Putpelė (Coturnix coturnix) Margionys 1+1
2020-07-08 Rytinė lakštingala (Luscinia luscinia) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1
2020-07-08 Griežlė (Crex crex) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1+1+1
2020-07-08 Putpelė (Coturnix coturnix) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1
2020-07-08 Paprastoji kiauliukė (Saxicola rubetra) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 5+6
2020-07-08 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 4+
2020-07-08 Didžioji kuolinga (Numenius arquata) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 11
2020-07-08 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 4+
2020-07-08 Europinė juodagalvė kiauliukė (Saxicola rubicola) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 2+
2020-07-08 Keršulis (Columba palumbus) Kabelių pievos ~70
2020-07-08 Putpelė (Coturnix coturnix) Kabelių pievos 1+1+1
2020-07-08 Pilkoji gervė (Grus grus) Kabelių pievos 19
2020-07-08 Griežlė (Crex crex) Kabelių pievos 1+1+1+1
2020-07-08 Žalioji meleta (Picus viridis) Kabelių tvenkinys 1
2020-07-08 Sketsakalis (Falco subbuteo) Kabelių tvenkinys 1
2020-07-08 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Šklėriai 1
2020-07-08 Uldukas (Columba oenas) miškas Golia 1+1+4
2020-07-08 Paprastasis suopis (Buteo buteo) Timakavo miškas 1
2020-07-08 Dirvoninis kalviukas (Anthus campestris) Timakavo miškas 2
2020-07-07 Pilkoji gervė (Grus grus) Ūta 56+
2020-07-07 Juodasis peslys (Milvus migrans) ež.Arinas 1
2020-07-07 Kukutis (Upupa epops) Kabakėlis 1
2020-07-06 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) Šešuolių ežeras 3+6
2020-07-06 Plovinė vištelė (Porzana parva) Šešuolių ežeras 2
2020-07-06 Pievinė lingė (Circus pygargus) Šešuoliai (miestelis) 1
2020-07-06 Pilkoji starta (Emberiza calandra) Šešuoliai (miestelis) 1+2
2020-07-06 Sketsakalis (Falco subbuteo) Mėgučiai 1
2020-07-06 Pievinė lingė (Circus pygargus) ež.Rituškis 1
2020-07-04 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) ež.Arinas 5
2020-07-04 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) ež.Arinas
2020-07-04 Uldukas (Columba oenas) Kūmonys 4
2020-07-04 Langinė kregždė (Delichon urbicum) Kirneilė 3+
2020-07-04 Šiaurinė pilkoji zylė (Poecile montanus) Kirneilė 6+
2020-07-02 Pilkoji gervė (Grus grus) Merešlėnai 3+4
2020-07-02 Uldukas (Columba oenas) Merešlėnai 1
2020-07-02 Urvinė kregždė (Riparia riparia) Merešlėnų karjeras
2020-07-02 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Merešlėnai 6
2020-07-02 Baltoji kielė (Motacilla alba) Merešlėnų karjeras 5
2020-07-02 Raudongalvė sniegena (Carpodacus erythrinus) Didžialaukis 1
2020-07-02 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Didžialaukis 4+
2020-07-02 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) Didžialaukis 2+
2020-07-02 Dagilis (Carduelis carduelis) Didžialaukis 4
2020-07-02 Pilkoji žąsis (Anser anser) Papiškės 7
2020-07-02 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) ež. Papis
2020-07-02 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-07-02 Žuvininkas (Pandion haliaetus) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-07-02 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-07-02 Pievinė lingė (Circus pygargus) Paluknio pievos 1
2020-07-02 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Paluknio pievos 200+
2020-07-02 Uldukas (Columba oenas) Paluknio pievos 13
2020-07-02 Langinė kregždė (Delichon urbicum) Paluknio pievos
2020-07-02 Paprastasis suopis (Buteo buteo) Paluknio pievos 1+
2020-07-02 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Paluknio pievos 1
2020-07-02 Pilkoji gervė (Grus grus) Paluknio pievos 8
2020-07-02 Putpelė (Coturnix coturnix) Paluknio pievos 1+1
2020-07-02 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Šventininkų karjeras 5
2020-07-02 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Šventininkų karjeras 4
2020-07-02 Upinis kirlikas (Charadrius dubius) Šventininkų karjeras 3+
2020-07-02 Mažasis baublys (Ixobrychus minutus) Šventininkų karjeras 1
2020-07-02 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Šventininkų ežeras 4
2020-07-02 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Šventininkų ežeras 4
2020-07-02 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Šventininkų ežeras 2
2020-07-02 Paprastasis pelėsakalis (Falco tinnunculus) Dobrovolė
2020-07-02 Gegutė (Cuculus canorus) 0
2020-07-02 Kurapka (Perdix perdix) Musninkai 1
2020-07-01 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Zujūnai
2020-07-01 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) Zujūnai
2020-07-01 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Zujūnai 11
2020-07-01 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) Gineitiškės 1+1
2020-07-01 Naminis žvirblis (Passer domesticus) Gineitiškės 8+
2020-07-01 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) 300+
2020-07-01 Šaukštasnapė antis (Spatula clypeata) Gineitiškės 1
2020-07-01 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Zujūnai 2
2020-07-01 Urvinė kregždė (Riparia riparia) Zujūnai
2020-07-01 Karklažvirblis (Passer montanus) Buivydiškės 7+
2020-07-01 Šarka (Pica pica) Buivydiškės 5+
2020-07-01 Mėlynoji zylė (Cyanistes caeruleus) Salotė
2020-07-01 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) ež.Baltieša (Balčio) 2+
2020-07-01 Griežlė (Crex crex) Kairėnai 1+1
2020-07-01 Alksninukas (Spinus spinus) Kairėnų miškas 6
2020-07-01 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Kairėnai 3
2020-06-30 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 7+
2020-06-30 Baltoji kielė (Motacilla alba) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1+
2020-06-30 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 10+8+7
2020-06-30 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 4+8
2020-06-30 Klykuolė (Bucephala clangula) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 10
2020-06-30 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 2
2020-06-30 Paprastoji kiauliukė (Saxicola rubetra) Suktiškių durpynas 5+
2020-06-30 Griežlė (Crex crex) Suktiškių durpynas 1+1
2020-06-30 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) Suktiškių durpynas 8+
2020-06-29 Volungė (Oriolus oriolus) Kirneilė 2+
2020-06-27 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) ež.Bebrusai 7
2020-06-26 Sodinė nendrinukė (Acrocephalus dumetorum) Šaukšteliškiai (Luokesos sen.) 1
2020-06-26 Kranklys (Corvus corax) Paškonys 6
2020-06-26 Raudongalvė sniegena (Carpodacus erythrinus) Papuntė 1
2020-06-26 Paprastasis nykštukas (Regulus regulus) Bebrusai (Luokesos sen.) 1+1+1
2020-06-26 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Roputėnai 1+
2020-06-26 Kuosa (Coloeus monedula) Molėtai 30+
2020-06-26 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Kirneilė 1+
2020-06-26 Langinė kregždė (Delichon urbicum) Kirneilė 10+
2020-06-26 Griežlė (Crex crex) Marcinkonys 1
2020-06-25 Nendrinis žiogelis (Locustella luscinioides) Ažuožeriai (Inturkės sen.) 1
2020-06-25 Mažoji krakšlė (Acrocephalus scirpaceus) Ažuožeriai (Inturkės sen.) 1
2020-06-25 Ežerinė nendrinukė (Acrocephalus schoenobaenus) Ažuožeriai (Inturkės sen.) 1
2020-06-25 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) Ažuožeriai (Inturkės sen.) 2+
2020-06-25 Uldukas (Columba oenas) Mackonys 1
2020-06-25 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) ež.Išnarai 12+
2020-06-25 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Laukininkai 1+2
2020-06-25 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) ež.Išnarai 2
2020-06-25 Šarka (Pica pica) Laukininkai 5+
2020-06-25 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Inturkė 2+
2020-06-25 Karklinė nendrinukė (Acrocephalus palustris) Inturkė 1
2020-06-25 Raudongalvė sniegena (Carpodacus erythrinus) Inturkė 1
2020-06-24 Sodinė devynbalsė (Sylvia borin) Kirneilė 1
2020-06-24 Paprastoji raudonuodegė (Phoenicurus phoenicurus) Kirneilė 6
2020-06-24 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) ež.Arinas 7+
2020-06-24 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Skardžiai (Joniškio sen.) 1
2020-06-24 Pilkoji antis (Mareca strepera) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 6+5
2020-06-24 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 40+
2020-06-24 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai ~30
2020-06-24 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai ~40
2020-06-24 Baltaskruostė žuvėdra (Chlidonias hybrida) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 2+
2020-06-24 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 20+
2020-06-24 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 1+1
2020-06-24 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 5+5
2020-06-24 Pilkoji žąsis (Anser anser) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 8+4+6+8
2020-06-24 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 9+8+11
2020-06-24 Žuvininkas (Pandion haliaetus) Arnionių žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-06-23 Gulbė nebylė (Cygnus olor) ež.Juodieji Lakajai 4
2020-06-23 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) ež.Baltieji Lakajai 3+
2020-06-23 Paprastasis čivylis (Linaria cannabina) Pašulniškiai 3
2020-06-23 Žuvininkas (Pandion haliaetus) ež.Išnarai 1
2020-06-23 Eglinis kryžiasnapis (Loxia curvirostra) Kirneilė 5
2020-06-23 Gegutė (Cuculus canorus) 1+1+1
2020-06-23 Volungė (Oriolus oriolus) Kirneilė 2
2020-06-22 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) ež.Galuonai 5+
2020-06-22 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) ež.Galuonai 1
2020-06-22 Žuvininkas (Pandion haliaetus) ež.Galuonai 1
2020-06-22 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) ež.Vašuokas 1+
2020-06-22 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) ež.Vašuokas 20+
2020-06-22 Juodasis strazdas (Turdus merula) ež.Rudesa 1+
2020-06-22 Slanka (Scolopax rusticola) Kirneilė 1+1
2020-06-21 Mažasis apuokas (Asio otus) Bebrusai (Inturkės sen.) 1+
2020-06-21 Paprastoji tošinukė (Hippolais icterina) Kirneilė 1
2020-06-21 Volungė (Oriolus oriolus) Kirneilė 1
2020-06-21 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) ež.Siesartis 1+
2020-06-19 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai ~20
2020-06-19 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 40+
2020-06-19 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 3+
2020-06-19 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-06-19 Tikutis (Tringa glareola) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 2+
2020-06-19 Žuvininkas (Pandion haliaetus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-06-19 Kėkštas (Garrulus glandarius) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 4+
2020-06-19 Griežlė (Crex crex) Pamiškiai (Lavoriškių sen.) 1+1
2020-06-19 Uldukas (Columba oenas) Markiškės (Lavoriškių sen.) 1
2020-06-19 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Skynimai 1
2020-06-19 Uldukas (Columba oenas) Vyžiškės 3
2020-06-19 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Mostiškės 7
2020-06-18 Griežlė (Crex crex) Poškaičiai 1+1
2020-06-18 Rudoji devynbalsė (Sylvia communis) Poškaičiai 3+
2020-06-18 Uldukas (Columba oenas) Poškaičiai 2+2
2020-06-18 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Rėžiai 3+
2020-06-18 Raudonkojis tulikas (Tringa totanus) Aliniškės 1+
2020-06-18 Pilkoji gervė (Grus grus) Aliniškės 12
2020-06-18 Kranklys (Corvus corax) Aliniškės ~50
2020-06-18 Putpelė (Coturnix coturnix) Dailidėnai 1
2020-06-18 Švygžda (Porzana porzana) Dailidėnai 1
2020-06-17 Griežlė (Crex crex) Kurmelionys 1
2020-06-17 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Slabada 2
2020-06-17 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Slabada ~50
2020-06-17 Putpelė (Coturnix coturnix) Akmenynė 1+1
2020-06-17 Paprastasis kūltupys (Oenanthe oenanthe) Akmenynė 1
2020-06-17 Dirvinis vieversys (Alauda arvensis) Abolai 1
2020-06-17 Griežlė (Crex crex) Visinčia 1+1
2020-06-17 Pievinė lingė (Circus pygargus) Visinčia 1
2020-06-17 Pievinė lingė (Circus pygargus) Mikantonys 1
2020-06-17 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Švenčius 1+2
2020-06-17 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Švenčius 4
2020-06-17 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Švenčius 3+
2020-06-17 Žuvininkas (Pandion haliaetus) Švenčius 1
2020-06-17 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Švenčius 1
2020-06-17 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) Karalina 12+
2020-06-17 Sketsakalis (Falco subbuteo) Karalina 1
2020-06-17 Mažasis kragas (Tachybaptus ruficollis) Karalina 1
2020-06-17 Putpelė (Coturnix coturnix) Karalina 1
2020-06-17 Gaidukas (Calidris pugnax) Karalina 1
2020-06-17 Upinis kirlikas (Charadrius dubius) Karalina 2
2020-06-17 Mažoji žuvėdra (Sternula albifrons) Karalina 2+1
2020-06-17 Margasnapė žuvėdra (Thalasseus sandvicensis) Karalina 1
2020-06-17 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Tribonys 2
2020-06-17 Laukys (Fulica atra) Tribonys ~60
2020-06-17 Šaukštasnapė antis (Spatula clypeata) Tribonys 1
2020-06-17 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Tribonys 4+
2020-06-17 Raudonkojis tulikas (Tringa totanus) Karalina 1+1
2020-06-17 Pilkoji antis (Mareca strepera) Karalina 1
2020-06-17 Tikutis (Tringa glareola) Karalina 1
2020-06-17 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) Karalina 1
2020-06-17 Nendrinė vištelė (Gallinula chloropus) Šalčininkėlių tvenkinys 3+
2020-06-17 Pietinis purplelis (Streptopelia decaocto) Rudamina 2
2020-06-17 Kukutis (Upupa epops) Marcinkonys 1
2020-06-16 Griežlė (Crex crex) Pulstakai 1
2020-06-16 Sodinė starta (Emberiza hortulana) Sanginiškės 1+1
2020-06-16 Javinė lingė (Circus cyaneus) Eišiškės 1
2020-06-16 Paprastasis kūltupys (Oenanthe oenanthe) Eišiškės 1
2020-06-16 Putpelė (Coturnix coturnix) Tausiūnai 1
2020-06-16 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Pasalis 2
2020-06-16 Sketsakalis (Falco subbuteo) Tetervinai 1
2020-06-16 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Šalčios miškas 1
2020-06-15 Didžioji zylė (Parus major) Antakalnis 2
2020-06-15 Svilikas (Coccothraustes coccothraustes) Antakalnis 4+
2020-06-15 Pilkoji varna (Corvus cornix) Karoliniškės 5
2020-06-15 Didžioji zylė (Parus major)
2020-06-15 Naminis žvirblis (Passer domesticus)
2020-06-15 Pilkoji gervė (Grus grus) Senosios Naniškės 24
2020-06-15 Baltasis gandras (Ciconia ciconia)
2020-06-15 Keršulis (Columba palumbus)
2020-06-15 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Eišiškių HE tvenkinys 1
2020-06-15 Griežlė (Crex crex) Senosios Naniškės 1
2020-06-15 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Senosios Naniškės 7
2020-06-15 Kovas (Corvus frugilegus) Dainava (Dainavos sen.)
2020-06-15 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Verseka II 6
2020-06-15 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Verseka II 1
2020-06-15 Vapsvaėdis (Pernis apivorus) Naujasėdžiai (Kalesninkų sen.) 1
2020-06-15 Putpelė (Coturnix coturnix) Verseka 1
2020-06-15 Griežlė (Crex crex) Verseka 1
2020-06-15 Kuosa (Coloeus monedula) Eišiškės
2020-06-15 Kurapka (Perdix perdix) Karklinės 1
2020-06-15 Kukutis (Upupa epops) Ancevičiai 1
2020-06-15 Pievinė lingė (Circus pygargus) Liupkiškės 1
2020-06-15 Uldukas (Columba oenas) Šalčios miškas 3
2020-06-15 Paprastasis kūltupys (Oenanthe oenanthe) Mažieji Lygainiai 1
2020-06-15 Griežlė (Crex crex) Mažieji Lygainiai 1
2020-06-15 Upinis kirlikas (Charadrius dubius) Šventininkų karjeras 2+
2020-06-15 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Šventininkų karjeras 6
2020-06-14 Baltasis gandras (Ciconia ciconia)
2020-06-14 Didžioji zylė (Parus major)
2020-06-14 Griežlė (Crex crex) 1+1
2020-06-14 Volungė (Oriolus oriolus) 1+1+1
2020-06-14 Karklažvirblis (Passer montanus)
2020-06-14 Baltoji kielė (Motacilla alba)
2020-06-14 Paprastoji tošinukė (Hippolais icterina) 1+1+1+1
2020-06-14 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Padabčiai 1
2020-06-14 Uldukas (Columba oenas) Stražninkai 2
2020-06-14 Rudoji devynbalsė (Sylvia communis) Baronai (Bezdonių sen.) 1
2020-06-14 Kukutis (Upupa epops) Baronai (Bezdonių sen.) 1
2020-06-14 Didžioji zylė (Parus major)
2020-06-14 Kurapka (Perdix perdix) Porijai 2
2020-06-13 Vištvanagis (Accipiter gentilis) Margionys 1
2020-06-13 Griežlė (Crex crex) Margionys 1
2020-06-13 Paprastasis čivylis (Linaria cannabina) Margionys 2
2020-06-13 Volungė (Oriolus oriolus) 1+1+1+1+1+1
2020-06-13 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Grybaulios miškas 1+
2020-06-13 Upinis žiogelis (Locustella fluviatilis) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1+1+1
2020-06-13 Griežlė (Crex crex) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1+1+1+1+1+1+1
2020-06-13 Raiboji devynbalsė (Sylvia nisoria) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1
2020-06-13 Pilkoji antis (Mareca strepera) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1
2020-06-13 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 2
2020-06-13 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 2
2020-06-13 Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1+
2020-06-13 Europinė juodagalvė kiauliukė (Saxicola rubicola) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1
2020-06-13 Pievinė lingė (Circus pygargus) Kabelių pievos 1
2020-06-13 Dirvinis vieversys (Alauda arvensis) Kabelių pievos 1+
2020-06-13 Geltonoji kielė (Motacilla flava) Kabelių pievos 1+1
2020-06-13 Raudonkojis sakalas (Falco vespertinus) Kabelių pievos 1
2020-06-13 Putpelė (Coturnix coturnix) Kabelių pievos 1+1
2020-06-13 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Kabelių pievos 2
2020-06-13 Baltoji kielė (Motacilla alba) Kabelių pievos 1+
2020-06-13 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Kabelių tvenkinys 8
2020-06-13 Langinė kregždė (Delichon urbicum) Kabeliai 20+
2020-06-13 Sketsakalis (Falco subbuteo) miškas Golia 1
2020-06-13 Uldukas (Columba oenas) miškas Golia 1+1+1
2020-06-13 Paprastasis kūltupys (Oenanthe oenanthe) miškas Golia 1+1
2020-06-13 Paprastoji raudonuodegė (Phoenicurus phoenicurus) miškas Golia 2+
2020-06-13 Kukutis (Upupa epops) miškas Golia 2+1
2020-06-13 Amalinis strazdas (Turdus viscivorus) miškas Golia 2+
2020-06-13 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) miškas Golia 2+2
2020-06-13 Lygutė (Lullula arborea) miškas Golia 1+
2020-06-13 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) miškas Golia 1+
2020-06-13 Tetervinas (Lyrurus tetrix) miškas Golia 1
2020-06-13 Putpelė (Coturnix coturnix) Margionys 1
2020-06-13 Kurapka (Perdix perdix) Barklainiai (Daujėnų sen.) 2+2+2
2020-06-12 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Naujamiestis 2
2020-06-11 Volungė (Oriolus oriolus) 1+1
2020-06-11 Griežlė (Crex crex) Baliniai 1
2020-06-11 Geltonoji kielė (Motacilla flava) 1+1+1+1+1+1
2020-06-11 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) 2+1
2020-06-11 Karklinė nendrinukė (Acrocephalus palustris) Žvynėnai 1
2020-06-11 Langinė kregždė (Delichon urbicum) Šventininkai (Buivydžių sen.) 10+
2020-06-11 Baltoji kielė (Motacilla alba) 5+4
2020-06-11 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Šimonys 1
2020-06-11 Rudoji devynbalsė (Sylvia communis) Brižiškės 1
2020-06-11 Brastinis tilvikas (Tringa ochropus) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1
2020-06-11 Rudoji devynbalsė (Sylvia communis) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1+
2020-06-11 Karklinė nendrinukė (Acrocephalus palustris) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1+1
2020-06-10 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) ež. Ilgės 2
2020-06-10 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) ež. Ilgės 2+
2020-06-10 Geltonoji kielė (Motacilla flava) 2+2+2+2+2+2+2
2020-06-10 Raudongalvė sniegena (Carpodacus erythrinus) 1+1+1+1+1+1
2020-06-10 Volungė (Oriolus oriolus) 1
2020-06-10 Remeza (Remiz pendulinus) 1+1
2020-06-10 Grąžiagalvė (Jynx torquilla) ež. Ilgės 1
2020-06-10 Didysis baublys (Botaurus stellaris) ež. Ilgės 1+1
2020-06-10 Rytinė lakštingala (Luscinia luscinia) 1+1+1+1
2020-06-10 Gulbė nebylė (Cygnus olor) ež. Ilgės ~200
2020-06-10 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) ež. Ilgės 7+
2020-06-10 Gulbė nebylė (Cygnus olor) ež. Ilgės 7
2020-06-10 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) ež. Ilgės 2
2020-06-10 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus)
2020-06-10 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) 2+2+2
2020-06-10 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Pastrėvys 1+1+1
2020-06-10 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) Pastrėvys 16+
2020-06-10 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) Pastrėvys 6+
2020-06-10 Margasis žiogelis (Locustella naevia) Pastrėvys 1+1
2020-06-10 Kovas (Corvus frugilegus) Pastrėvys
2020-06-10 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) Pastrėvys
2020-06-10 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) Pastrėvys
2020-06-10 Urvinė kregždė (Riparia riparia) Elektrėnų marios 20+
2020-06-10 Dagilis (Carduelis carduelis) Pastrėvys 2
2020-06-10 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) Gackų ežeras 2+
2020-06-10 Ūsuotoji zylė (Panurus biarmicus) Gackų ežeras 4+
2020-06-10 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) Gackų ežeras 2
2020-06-10 Mažoji krakšlė (Acrocephalus scirpaceus) Gackų ežeras 1
2020-06-10 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Matukiškės 1
2020-06-10 Mažasis margasis genys (Dryobates minor) Vievininkai 1+
2020-06-10 Kurapka (Perdix perdix) Vievininkai 2+
2020-06-10 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) ež.Dumblaičiai 2
2020-06-10 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Kurkliškės 2
2020-06-10 Klykuolė (Bucephala clangula) ež.Vievis 4
2020-06-10 Juodakaklis kragas (Podiceps nigricollis) ež.Vievis 2
2020-06-10 Urvinė kregždė (Riparia riparia) Vilūniškės 20+
2020-06-10 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) Plomėnų ežeras 14+
2020-06-10 Pilkoji antis (Mareca strepera) Plomėnų ežeras 6
2020-06-10 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Plomėnų ežeras 1
2020-06-10 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Plomėnų ežeras 8
2020-06-09 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Bezdonys (miestelis) 2
2020-06-09 Vapsvaėdis (Pernis apivorus) Bezdonys (miestelis) 1
2020-06-09 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Bezdonys (miestelis) 3+
2020-06-09 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) Suktiškių durpynas 30+
2020-06-09 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) Suktiškių durpynas 1+
2020-06-09 Baltasparnė žuvėdra (Chlidonias leucopterus) Suktiškių durpynas 2
2020-06-09 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 10
2020-06-09 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 7
2020-06-09 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 16
2020-06-09 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-06-09 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-06-09 Paprastasis suopis (Buteo buteo) Arvydų miškas 1
2020-06-09 Keršulis (Columba palumbus) Arvydų miškas 40+
2020-06-09 Žuvininkas (Pandion haliaetus) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1
2020-06-07 Šiaurinė pečialinda (Phylloscopus trochiloides) Pūčkoriai 1
2020-06-07 Juodasis strazdas (Turdus merula) Pūčkoriai 1+
2020-06-07 Kalninė kielė (Motacilla cinerea) Pūčkoriai 1
2020-06-06 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) 2+2
2020-06-06 Mažoji krakšlė (Acrocephalus scirpaceus) Pagiriai (Pagirių sen.) 1
2020-06-06 Margasis žiogelis (Locustella naevia) 1+1+1+1+2
2020-06-06 Griežlė (Crex crex) 1+1+1+1
2020-06-06 Karklinė nendrinukė (Acrocephalus palustris) 1+1
2020-06-06 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Melekonys 4
2020-06-06 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) Valčiūnai 1+1
2020-06-06 Pievinė lingė (Circus pygargus) Merešlėnai 1
2020-06-06 Rytinė lakštingala (Luscinia luscinia) 1+1+1+1+2
2020-06-06 Volungė (Oriolus oriolus) Merešlėnai 1
2020-06-06 Langinė kregždė (Delichon urbicum) Merešlėnai 16+
2020-06-06 Urvinė kregždė (Riparia riparia) Merešlėnų karjeras 50+
2020-06-06 Tulžys (Alcedo atthis) Merešlėnų karjeras 1+
2020-06-06 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) Merešlėnų karjeras 8+
2020-06-06 Uldukas (Columba oenas) Juodoji Vokė 4+7
2020-06-06 Keršulis (Columba palumbus) Juodoji Vokė 60+
2020-06-06 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Juodoji Vokė 2
2020-06-06 Baltoji kielė (Motacilla alba) ež. Papis 4
2020-06-06 Baltaskruostė žuvėdra (Chlidonias hybrida) ež. Papis 1
2020-06-06 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) ež. Papis 3+
2020-06-06 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) ež. Papis 10+
2020-06-06 Pilkoji antis (Mareca strepera) ež. Papis 2+2+2
2020-06-06 Rudagalvė antis (Aythya ferina) ež. Papis 1+1+1+
2020-06-06 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) ež. Papis 1
2020-06-06 Pilkoji antis (Mareca strepera) ež. Papis 4
2020-06-06 Ūsuotoji zylė (Panurus biarmicus) ež. Papis 1
2020-06-06 Pilkoji gervė (Grus grus) Baltoji Vokė 3
2020-06-06 Paprastasis purplelis (Streptopelia turtur) Baltoji Vokė 2
2020-06-06 Pilkoji antis (Mareca strepera) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 4
2020-06-06 Dryžagalvė kryklė (Spatula querquedula) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-06-06 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 7+
2020-06-06 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) 2+
2020-06-06 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Paluknio pievos ~2000
2020-06-06 Putpelė (Coturnix coturnix) Paluknio pievos 1+1
2020-06-06 Pievinė lingė (Circus pygargus) Paluknio pievos 1
2020-06-06 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) Paluknio pievos 1+1
2020-06-06 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Paluknio pievos 100+
2020-06-06 Startsakalis (Falco columbarius) Paluknio pievos 1
2020-06-06 Volungė (Oriolus oriolus) Paluknio pievos 1
2020-06-06 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Paluknio pievos 1+1
2020-06-06 Margasis žiogelis (Locustella naevia) Paluknio pievos 1+1+1+
2020-06-06 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Paluknio pievos 20+
2020-06-06 Baltoji kielė (Motacilla alba) ež.Ilgis 5
2020-06-06 Raudonkojis tulikas (Tringa totanus) ež.Ilgutis 1
2020-06-06 Geltonoji kielė (Motacilla flava) Šventininkų karjeras 2+
2020-06-06 Paprastasis pelėsakalis (Falco tinnunculus) Dobrovolė 1
2020-06-04 Baltoji kielė (Motacilla alba) Pūčkoriai 5+6+4
2020-06-04 Šiaurinė pečialinda (Phylloscopus trochiloides) Pūčkoriai 1+1
2020-06-04 Tulžys (Alcedo atthis) Pūčkoriai 1+1+
2020-06-04 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Pūčkoriai 1+
2020-06-04 Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros) Pūčkoriai 1+
2020-06-04 Paprastoji tošinukė (Hippolais icterina) Pūčkoriai 1
2020-06-03 Kukutis (Upupa epops) Margionys 1
2020-06-03 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Margionys
2020-06-03 Griežlė (Crex crex) Margionys 1
2020-06-03 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) Margionys 2
2020-06-03 Pilkoji gervė (Grus grus) Margionys 3
2020-06-03 Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros) Margionys 5
2020-06-03 Griežlė (Crex crex) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1+1+1+1
2020-06-03 Volungė (Oriolus oriolus) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1+1
2020-06-03 Pievinė lingė (Circus pygargus) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 2+1
2020-06-03 Javinė lingė (Circus cyaneus) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1
2020-06-03 Raudongalvė sniegena (Carpodacus erythrinus) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1+1+1+1
2020-06-03 Upinis žiogelis (Locustella fluviatilis) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1
2020-06-03 Rytinė lakštingala (Luscinia luscinia) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1+1+1+1+1+1+1+1
2020-06-03 Perkūno oželis (Gallinago gallinago) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1+1+1+1
2020-06-03 Pilkoji antis (Mareca strepera) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 2+2
2020-06-03 Šaukštasnapė antis (Spatula clypeata) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1
2020-06-03 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 2+2+2
2020-06-03 Uldukas (Columba oenas) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 2
2020-06-03 Perkūno oželis (Gallinago gallinago) Musteika 4
2020-06-03 Pievinė lingė (Circus pygargus) Kabeliai 1
2020-06-03 Paprastasis pelėsakalis (Falco tinnunculus) Kabeliai 1
2020-06-03 Pilkoji gervė (Grus grus) Kabeliai 3+3
2020-06-03 Uldukas (Columba oenas) Kabeliai 1
2020-06-03 Kukutis (Upupa epops) Kabeliai 1
2020-06-03 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Kabelių tvenkinys 1
2020-06-03 Pilkoji antis (Mareca strepera) Kabelių tvenkinys 6
2020-06-03 Klykuolė (Bucephala clangula) Kabelių tvenkinys 3+
2020-06-03 Sketsakalis (Falco subbuteo) miškas Golia 1
2020-06-03 Volungė (Oriolus oriolus) miškas Golia 1+1+1
2020-06-03 Uldukas (Columba oenas) miškas Golia 1+2+2+5
2020-06-03 Uldukas (Columba oenas) Timakavo miškas 2
2020-06-03 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Timakavo miškas 2
2020-06-03 Kukutis (Upupa epops) Šklėrių miškas 1
2020-06-03 Grąžiagalvė (Jynx torquilla) Šklėrių miškas 1
2020-06-01 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas) 1+
2020-06-01 Juodasis strazdas (Turdus merula) Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas) 6+
2020-06-01 Strazdas giesmininkas (Turdus philomelos) Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas) 3+
2020-06-01 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Zujūnai 4+
2020-06-01 Rudagalvė antis (Aythya ferina) 2+3+5+6
2020-06-01 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) Zujūnai 30+2+2+
2020-06-01 Gulbė nebylė (Cygnus olor) 8+8+4+6+9
2020-06-01 Laukys (Fulica atra)
2020-06-01 Karklinė nendrinukė (Acrocephalus palustris) Zujūnai 1
2020-06-01 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus)
2020-06-01 Juodakaklis naras (Gavia arctica) Gineitiškių ežeras 1
2020-06-01 Karklinė nendrinukė (Acrocephalus palustris) Buivydiškės 1+1
2020-06-01 Mažoji krakšlė (Acrocephalus scirpaceus) Buivydiškės 1
2020-06-01 Raudongalvė sniegena (Carpodacus erythrinus) Buivydiškės 1
2020-06-01 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Pilaitė 2
2020-06-01 Ilgasnapė vištelė (Rallus aquaticus) Salotė 1
2020-06-01 Ilgasnapė vištelė (Rallus aquaticus) ež.Baltieša (Balčio) 1
2020-06-01 Didysis baublys (Botaurus stellaris) ež.Baltieša (Balčio) 1
2020-06-01 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) ež.Baltieša (Balčio) 1
2020-06-01 Mažoji krakšlė (Acrocephalus scirpaceus) ež.Baltieša (Balčio) 1
2020-06-01 Šarka (Pica pica) ež.Baltieša (Balčio) 2+
2020-06-01 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) ež.Baltieša (Balčio) 1
2020-06-01 Didžioji zylė (Parus major) ež.Baltieša (Balčio) 2+
2020-06-01 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) ež.Baltieša (Balčio) ~1000+~800
2020-06-01 Volungė (Oriolus oriolus) Daujėnai 1+1
2020-05-31 Volungė (Oriolus oriolus) Gegužinė (Nemenčinės sen.) 1+1+1
2020-05-31 Rytinė lakštingala (Luscinia luscinia) Gegužinė (Nemenčinės sen.) 1+1
2020-05-31 Perkūno oželis (Gallinago gallinago) Pupiniškės 1
2020-05-31 Geltonoji kielė (Motacilla flava) 1+1+1+1
2020-05-31 Raudongalvė sniegena (Carpodacus erythrinus) Aliniškės 1
2020-05-31 Pilkoji gervė (Grus grus) Dailidėnai 30+
2020-05-31 Kranklys (Corvus corax) Pupiniškės ~30
2020-05-31 Brastinis tilvikas (Tringa ochropus) Aliniškės 1+1
2020-05-31 Kurapka (Perdix perdix) Dailidėnai 1
2020-05-31 Uldukas (Columba oenas) Mėleniai 2
2020-05-31 Baltabruvis nykštukas (Regulus ignicapilla) Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas) 1+1
2020-05-29 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Pūčkoriai 1
2020-05-29 Tulžys (Alcedo atthis) Pūčkoriai 1
2020-05-29 Bukutis (Sitta europaea) Pūčkoriai 2+2
2020-05-29 Baltoji kielė (Motacilla alba) Pūčkoriai 1+1+1
2020-05-29 Šiaurinė pečialinda (Phylloscopus trochiloides) Pūčkoriai 1
2020-05-29 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Pūčkoriai 10
2020-05-29 Raudongalvė sniegena (Carpodacus erythrinus) Pūčkoriai 1
2020-05-29 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Pūčkoriai 12
2020-05-29 Paprastoji tošinukė (Hippolais icterina) Pūčkoriai 1+1
2020-05-29 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) Pūčkoriai 4+5
2020-05-29 Pilkoji musinukė (Muscicapa striata) Pūčkoriai 1+1
2020-05-29 Margasparnė musinukė (Ficedula hypoleuca) Pūčkoriai 1+1+1
2020-05-28 Geltonoji kielė (Motacilla flava) 2+1+1+1+2+1
2020-05-28 Pilkoji devynbalsė (Sylvia curruca) Miškiniai (Nemenčinės sen.) 1
2020-05-28 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) 2+
2020-05-28 Paprastoji tošinukė (Hippolais icterina) Stripūnai 1
2020-05-28 Bukutis (Sitta europaea) Kregžlės miškas 1+
2020-05-28 Sketsakalis (Falco subbuteo) Kregžlės miškas 1
2020-05-28 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) ež.Vienavalkšnys 1
2020-05-28 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Karkažiškės tvenkinys 5
2020-05-28 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) Karkažiškės tvenkinys 2
2020-05-28 Dirvinis vieversys (Alauda arvensis) Kločiūnai 2+
2020-05-28 Nendrinis žiogelis (Locustella luscinioides) Karkažiškės tvenkinys 1+1
2020-05-28 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Karkažiškės tvenkinys 10
2020-05-28 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Karkažiškės tvenkinys 1
2020-05-28 Volungė (Oriolus oriolus) Kločiūnai 1
2020-05-28 Klykuolė (Bucephala clangula) Karkažiškės tvenkinys 14
2020-05-28 Paprastasis purplelis (Streptopelia turtur) Kločiūnai 1
2020-05-28 Grąžiagalvė (Jynx torquilla) Kločiūnai 1
2020-05-28 Pievinė lingė (Circus pygargus) Zatiškės 1
2020-05-28 Kukutis (Upupa epops) Algirdėnai 1
2020-05-28 Sketsakalis (Falco subbuteo) Žaliašilio miškas 1
2020-05-27 Margasparnė musinukė (Ficedula hypoleuca) Baronai (Bezdonių sen.) 2
2020-05-27 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) 2+2+2+2
2020-05-27 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Blūdikalnio miškas 1
2020-05-27 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Ąžuolinė (Bezdonių sen.) 1
2020-05-27 Jerubė (Tetrastes bonasia) Bezdonių miškas 1
2020-05-27 Putpelė (Coturnix coturnix) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1
2020-05-27 Paprastoji tošinukė (Hippolais icterina) Punžionys 1
2020-05-27 Pievinė lingė (Circus pygargus) Prienai 1+1
2020-05-27 Volungė (Oriolus oriolus) Paežeriai 1
2020-05-27 Geltonoji kielė (Motacilla flava) Noselėnai 2+1+1
2020-05-27 Pilkoji musinukė (Muscicapa striata) Čerėnai 2
2020-05-27 Pilkoji musinukė (Muscicapa striata) Arvydai 1
2020-05-27 Tulžys (Alcedo atthis) Arvydai 1
2020-05-27 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 8
2020-05-27 Mažoji musinukė (Ficedula parva) Baronai (Bezdonių sen.) 1
2020-05-26 Mažoji musinukė (Ficedula parva) Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas) 1+1
2020-05-26 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) 2+2+2+2+2+2+2
2020-05-26 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Varnalaukis 100+
2020-05-26 Baltoji kielė (Motacilla alba) Varnalaukis 1
2020-05-26 Laukys (Fulica atra)
2020-05-26 Mažasis kragas (Tachybaptus ruficollis) Pikutiškės 1
2020-05-26 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Pikutiškės 2
2020-05-26 Raudongalvė sniegena (Carpodacus erythrinus) Pikutiškės 1
2020-05-26 Paprastasis kūltupys (Oenanthe oenanthe) Pikutiškės 1
2020-05-26 Geltonoji kielė (Motacilla flava) Pikutiškės 2
2020-05-26 Raiboji devynbalsė (Sylvia nisoria) Gilužiai 1
2020-05-26 Grąžiagalvė (Jynx torquilla) Gilužiai 1
2020-05-26 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) Gilužiai 6
2020-05-26 Mažoji musinukė (Ficedula parva) Verkių miškas 1
2020-05-26 Pilkoji meleta (Picus canus) Verkių miškas 1
2020-05-26 Nendrinė vištelė (Gallinula chloropus) Verkių miškas 1
2020-05-26 Didžioji zylė (Parus major) Verkių miškas 2+
2020-05-26 Klykuolė (Bucephala clangula) Verkių miškas 3
2020-05-26 Mažasis kragas (Tachybaptus ruficollis) Verkių miškas 3+
2020-05-26 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Verkių miškas 9
2020-05-26 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Verkių miškas 1
2020-05-26 Didžioji krakšlė (Acrocephalus arundinaceus) Verkių miškas 6+
2020-05-25 Didžioji zylė (Parus major) Antakalnis 2+
2020-05-25 Sodinė devynbalsė (Sylvia borin) Lozoriškės 1+1
2020-05-25 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Lozoriškės 1
2020-05-25 Juodasis strazdas (Turdus merula) Šventininkai (Buivydžių sen.) 2+
2020-05-25 Tulžys (Alcedo atthis) Bezdonamiškiai 1
2020-05-25 Raudongalvė sniegena (Carpodacus erythrinus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-05-25 Lėlys (Caprimulgus europaeus) Arvydų miškas 1+1
2020-05-25 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Suktiškių durpynas 1000+
2020-05-23 Pilkoji meleta (Picus canus) Margionys 1
2020-05-23 Grąžiagalvė (Jynx torquilla) Margionys 1+1
2020-05-23 Slanka (Scolopax rusticola) Margionys 1+1
2020-05-23 Griežlė (Crex crex) Margionys 1
2020-05-23 Karklinė nendrinukė (Acrocephalus palustris) Margionys 1
2020-05-23 Rytinė lakštingala (Luscinia luscinia) Margionys 1+1
2020-05-23 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Margionys
2020-05-23 Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros) Margionys 5
2020-05-23 Svilikėlis (Serinus serinus) Margionys 1
2020-05-23 Paprastoji tošinukė (Hippolais icterina) Margionys 1
2020-05-23 Lygutė (Lullula arborea) Margionys 6+
2020-05-23 Volungė (Oriolus oriolus) Margionys 1
2020-05-23 Raiboji devynbalsė (Sylvia nisoria) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1+1
2020-05-23 Klykuolė (Bucephala clangula) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 9
2020-05-23 Tulžys (Alcedo atthis) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1
2020-05-23 Pilkoji antis (Mareca strepera) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 2+1+2
2020-05-23 Rytinė lakštingala (Luscinia luscinia) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1+1+1+1+1
2020-05-23 Griežlė (Crex crex) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1+1+1
2020-05-23 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1
2020-05-23 Mažoji krakšlė (Acrocephalus scirpaceus) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1+1
2020-05-23 Pilkoji devynbalsė (Sylvia curruca) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1+1+1
2020-05-23 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 2+2
2020-05-23 Slanka (Scolopax rusticola) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 2+1
2020-05-23 Žaliakojis tulikas (Tringa nebularia) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1
2020-05-23 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 2+2
2020-05-23 Perkūno oželis (Gallinago gallinago) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1+1+1+
2020-05-23 Nendrinis žiogelis (Locustella luscinioides) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1+1+1+1+1+1
2020-05-23 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1+1+1+1+1
2020-05-23 Rudoji devynbalsė (Sylvia communis) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1+1+1
2020-05-23 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1
2020-05-23 Jerubė (Tetrastes bonasia) Grybaulios miškas 1
2020-05-23 Europinė juodagalvė kiauliukė (Saxicola rubicola) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 2
2020-05-23 Griežlė (Crex crex) Musteika 1
2020-05-23 Margasis žiogelis (Locustella naevia) Musteika 1+1
2020-05-23 Grąžiagalvė (Jynx torquilla) Musteika 1
2020-05-23 Volungė (Oriolus oriolus) Musteika 1
2020-05-23 Paprastasis pelėsakalis (Falco tinnunculus) Kabeliai 1
2020-05-23 Griežlė (Crex crex) Kabeliai 1
2020-05-23 Geltonoji kielė (Motacilla flava) Kabeliai 1+1+1
2020-05-23 Paprastoji kiauliukė (Saxicola rubetra) Kabeliai 10+
2020-05-23 Kukutis (Upupa epops) Kabeliai 1+1
2020-05-23 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) Kabeliai 2+2
2020-05-23 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Kabeliai
2020-05-23 Langinė kregždė (Delichon urbicum) Kabeliai 20+
2020-05-23 Svilikėlis (Serinus serinus) Kabeliai 1
2020-05-23 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Kabelių tvenkinys
2020-05-23 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Kabelių tvenkinys 1
2020-05-23 Tetervinas (Lyrurus tetrix) miškas Golia 1
2020-05-23 Volungė (Oriolus oriolus) Šklėrių miškas 1+1
2020-05-23 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) Šklėrių miškas 2
2020-05-23 Sketsakalis (Falco subbuteo) Šklėrių miškas 1
2020-05-23 Amalinis strazdas (Turdus viscivorus) Bakanausko ežeras 3
2020-05-23 Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros) Margionys 1
2020-05-23 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Varėna
2020-05-22 Rudagalvė antis (Aythya ferina) ež. Papis 3+6
2020-05-22 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) ež. Papis 30+
2020-05-22 Baltaskruostė žuvėdra (Chlidonias hybrida) ež. Papis 1
2020-05-22 Pilkoji antis (Mareca strepera) ež. Papis 6
2020-05-22 Ūsuotoji zylė (Panurus biarmicus) ež. Papis 2+1
2020-05-22 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) ež. Papis 20+
2020-05-22 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) ež. Papis 30+
2020-05-22 Didysis baublys (Botaurus stellaris) ež. Papis 1
2020-05-19 Juodakaklis naras (Gavia arctica) Gineitiškių ežeras 1
2020-05-19 Rudoji devynbalsė (Sylvia communis) Gilužiai 2
2020-05-19 Griežlė (Crex crex) Gilužiai 1
2020-05-19 Paprastoji kiauliukė (Saxicola rubetra)
2020-05-19 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) Gilužiai 2
2020-05-19 Paprastasis čivylis (Linaria cannabina) Gilužiai 2
2020-05-19 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris)
2020-05-19 Javinė lingė (Circus cyaneus) Zujūnai 1
2020-05-19 Urvinė kregždė (Riparia riparia) Zujūnai ~80
2020-05-19 Kurapka (Perdix perdix) Zujūnai 2
2020-05-19 Kranklys (Corvus corax) Maskoliškės (Zujūnų sen.) 5
2020-05-19 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) Avižieniai 2
2020-05-19 Griežlė (Crex crex) Avižieniai 1
2020-05-19 Grąžiagalvė (Jynx torquilla) Avižieniai 1
2020-05-19 Baltasis gandras (Ciconia ciconia)
2020-05-19 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Užuliūnis 3
2020-05-19 Slanka (Scolopax rusticola) Lozoriškės 2
2020-05-18 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Bezdonys (miestelis) 2
2020-05-18 Didžioji krakšlė (Acrocephalus arundinaceus)
2020-05-18 Mažoji krakšlė (Acrocephalus scirpaceus) Bezdonys (miestelis) 1
2020-05-18 Žuvininkas (Pandion haliaetus) Bezdonys (miestelis) 2
2020-05-18 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Bezdonys (miestelis) 1
2020-05-18 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Bezdonys (miestelis) 2
2020-05-18 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Suktiškių durpynas 50+
2020-05-18 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) Suktiškių durpynas ~50
2020-05-18 Sketsakalis (Falco subbuteo) Suktiškių durpynas 2
2020-05-18 Langinė kregždė (Delichon urbicum) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 40+
2020-05-18 Juodasis čiurlys (Apus apus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai ~100
2020-05-18 Pilkoji musinukė (Muscicapa striata) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1+1
2020-05-18 Klykuolė (Bucephala clangula) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 9
2020-05-18 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 8+
2020-05-18 Urvinė kregždė (Riparia riparia) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 20+
2020-05-18 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 4+
2020-05-18 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 2+
2020-05-18 Vapsvaėdis (Pernis apivorus) Arvydų miškas 1
2020-05-18 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) Bezdonamiškiai 1
2020-05-18 Griežlė (Crex crex) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1
2020-05-15 Raudongalvė sniegena (Carpodacus erythrinus) Ivoniškės 1
2020-05-15 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Šatrininkai 1
2020-05-15 Kranklys (Corvus corax) Šiaudinė (Šatrininkų sen.) 4
2020-05-15 Margasis žiogelis (Locustella naevia) Šatrininkai 1+1
2020-05-15 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Dobromislė ~50
2020-05-15 Griežlė (Crex crex) Šatrininkai 1
2020-05-15 Geltonoji kielė (Motacilla flava) 1+1+1+1+2+1
2020-05-15 Paprastoji kiauliukė (Saxicola rubetra) 1+1+1+1+1+1
2020-05-15 Paprastoji tošinukė (Hippolais icterina) 1+2+1
2020-05-15 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 2
2020-05-15 Pilkoji devynbalsė (Sylvia curruca) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1+1+1
2020-05-15 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 40+
2020-05-15 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 150+
2020-05-15 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 3
2020-05-15 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 2+1
2020-05-15 Pilkoji žąsis (Anser anser) Kenos žuvininkystės tvenkiniai
2020-05-15 Rudoji devynbalsė (Sylvia communis) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1+1
2020-05-15 Pilkoji meleta (Picus canus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 2
2020-05-15 Pilkoji gervė (Grus grus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 3
2020-05-15 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 20+
2020-05-15 Upinis kirlikas (Charadrius dubius) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1+1
2020-05-15 Gaidukas (Calidris pugnax) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 5
2020-05-15 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 10+
2020-05-15 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 50+
2020-05-15 Šaukštasnapė antis (Spatula clypeata) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-05-15 Grąžiagalvė (Jynx torquilla) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-05-15 Tamsusis tilvikas (Tringa erythropus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1+
2020-05-15 Didžioji krakšlė (Acrocephalus arundinaceus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1+1+1+1
2020-05-15 Mažoji krakšlė (Acrocephalus scirpaceus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-05-15 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1+1
2020-05-15 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 11
2020-05-15 Pilkoji žąsis (Anser anser) Černuliškės 42
2020-05-15 Raudongalvė sniegena (Carpodacus erythrinus) Černuliškės 1
2020-05-15 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) Černuliškės 2
2020-05-15 Tulžys (Alcedo atthis) Naujoji Vilnia 1
2020-05-15 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Naujoji Vilnia 9+
2020-05-15 Naminė pelėda (Strix aluco) Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas) 1+
2020-05-14 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Zujūnai 200+
2020-05-14 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) 9+2+3+5+2
2020-05-14 Didžioji krakšlė (Acrocephalus arundinaceus) 1+1+1+1+2+2+2+2+1+1
2020-05-14 Rudagalvė antis (Aythya ferina) 1+1+3+1+2+2+3
2020-05-14 Nendrinė vištelė (Gallinula chloropus) Zujūnai 1
2020-05-14 Langinė kregždė (Delichon urbicum) 100+30+
2020-05-14 Urvinė kregždė (Riparia riparia) Gineitiškės 10+
2020-05-14 Ežerinė nendrinukė (Acrocephalus schoenobaenus) Gineitiškės 1
2020-05-14 Tikutis (Tringa glareola) Gineitiškės 1
2020-05-14 Laukys (Fulica atra)
2020-05-14 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus)
2020-05-14 Kurapka (Perdix perdix) Zujūnai 2
2020-05-14 Rudoji devynbalsė (Sylvia communis) 1+1+1+1
2020-05-14 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) Buivydiškės 1
2020-05-14 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Buivydiškės 10
2020-05-14 Mažoji krakšlė (Acrocephalus scirpaceus) Buivydiškės 1
2020-05-14 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Buivydiškės 2
2020-05-14 Karklinė nendrinukė (Acrocephalus palustris) Buivydiškės 1
2020-05-14 Ilgasnapė vištelė (Rallus aquaticus) Buivydiškės 1
2020-05-14 Laukys (Fulica atra) Buivydiškės 6
2020-05-14 Mažasis baublys (Ixobrychus minutus) Buivydiškės 1
2020-05-14 Gulbė nebylė (Cygnus olor) 2+2+2+2+2
2020-05-14 Ežerinė nendrinukė (Acrocephalus schoenobaenus) Pilaitė 1+1
2020-05-14 Pilkoji devynbalsė (Sylvia curruca) Salotė 1+1+1
2020-05-14 Juodasis čiurlys (Apus apus) 10+12+6+20+30
2020-05-14 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) ež.Baltieša (Balčio) ~50
2020-05-14 Ilgasnapė vištelė (Rallus aquaticus) ež.Baltieša (Balčio) 1
2020-05-14 Remeza (Remiz pendulinus) Kriaučiūnai 1
2020-05-13 Sodinė devynbalsė (Sylvia borin) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1
2020-05-13 Kurapka (Perdix perdix) Kareiviškės 1
2020-05-13 Volungė (Oriolus oriolus) Kareiviškės 1+
2020-05-13 Eglinis kryžiasnapis (Loxia curvirostra) Padabčiai 3+
2020-05-13 Miškinis kalviukas (Anthus trivialis) 1+1+2+1
2020-05-13 Langinė kregždė (Delichon urbicum) Punžonys 6+
2020-05-13 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) Punžonys 1
2020-05-13 Paprastasis kūltupys (Oenanthe oenanthe) Stražninkai 1
2020-05-13 Uolinis karvelis (Columba livia) Antakalnis 3
2020-05-12 Svilikėlis (Serinus serinus) Ozo parkas 2
2020-05-12 Nendrinė vištelė (Gallinula chloropus) Ozo parkas 1
2020-05-12 Laukys (Fulica atra) Ozo parkas 6+5+7
2020-05-12 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Ozo parkas 9
2020-05-12 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Valakupiai 1+1+1+1
2020-05-12 Urvinė kregždė (Riparia riparia) Valakupiai 20+
2020-05-12 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Valakupiai 50+
2020-05-12 Tulžys (Alcedo atthis) Valakupiai 1+1+1
2020-05-12 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Valakupiai 1+1+1
2020-05-12 Pilkoji musinukė (Muscicapa striata) Valakupiai 1+1+1+1
2020-05-12 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) Turniškės 9
2020-05-12 Juodasis strazdas (Turdus merula) Turniškės 1
2020-05-12 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) Turniškės 2
2020-05-11 Juodasis čiurlys (Apus apus) Antakalnis 8+12+
2020-05-11 Juodasis čiurlys (Apus apus) Baronai (Bezdonių sen.) 4+
2020-05-10 Miškinis kalviukas (Anthus trivialis) 1+1+1+1+1+1
2020-05-10 Volungė (Oriolus oriolus) 1+2+
2020-05-10 Juodagalvė devynbalsė (Sylvia atricapilla) 1+2+
2020-05-10 Keršulis (Columba palumbus) 1+1+2+1+2+1+1+1
2020-05-10 Gegutė (Cuculus canorus) 1+1+1+1+1+1+1+1
2020-05-10 Margasis žiogelis (Locustella naevia) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1
2020-05-10 Rytinė lakštingala (Luscinia luscinia) 1+1+2+1
2020-05-10 Riešutinė (Nucifraga caryocatactes) Balėnų miškas 1
2020-05-10 Grąžiagalvė (Jynx torquilla) 1+1+1+1
2020-05-10 Strazdas giesmininkas (Turdus philomelos) 2+2+1+1+1+1+2+2+2+1+1+2
2020-05-10 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Šventininkai (Buivydžių sen.)
2020-05-10 Slanka (Scolopax rusticola) Santakos miškas (Bezdonių sen.) 1
2020-05-10 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) Akuotninkai 1
2020-05-09 Grąžiagalvė (Jynx torquilla) Margionys 1+1
2020-05-09 Kukutis (Upupa epops) Margionys 1
2020-05-09 Gegutė (Cuculus canorus) miškas Golia 1+1+1+1+1
2020-05-09 Amalinis strazdas (Turdus viscivorus) miškas Golia 10+
2020-05-09 Miškinis kalviukas (Anthus trivialis) miškas Golia 6+
2020-05-09 Uldukas (Columba oenas) miškas Golia 2+2
2020-05-09 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) miškas Golia 2+2
2020-05-09 Margasparnė musinukė (Ficedula hypoleuca) Timakavo miškas 1+1
2020-05-09 Lygutė (Lullula arborea) Timakavo miškas 6+
2020-05-09 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Timakavo miškas 5+
2020-05-09 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Timakavo miškas 1+2
2020-05-09 Sketsakalis (Falco subbuteo) Timakavo miškas 2
2020-05-09 Tetervinas (Lyrurus tetrix) Timakavo miškas 1+1+1+
2020-05-09 Paprastoji raudonuodegė (Phoenicurus phoenicurus) miškas Golia 1+1+1
2020-05-09 Paprastasis kūltupys (Oenanthe oenanthe) miškas Golia 1
2020-05-09 Kuoduotoji zylė (Lophophanes cristatus) miškas Golia 1+1+1+1+
2020-05-09 Paprastasis nykštukas (Regulus regulus) miškas Golia 1+1+1+1+1+
2020-05-09 Dirvoninis kalviukas (Anthus campestris) miškas Golia 1
2020-05-09 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Margionys 1
2020-05-09 Kurapka (Perdix perdix) Margionys 2
2020-05-09 Paprastoji medšarkė (Lanius collurio) Margionys 2
2020-05-09 Keršulis (Columba palumbus) Margionys ~70
2020-05-09 Pievinė lingė (Circus pygargus) Margionys 1
2020-05-09 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1
2020-05-09 Didžioji krakšlė (Acrocephalus arundinaceus) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1+1
2020-05-09 Nendrinis žiogelis (Locustella luscinioides) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1+1+1
2020-05-09 Pilkoji antis (Mareca strepera) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 2
2020-05-09 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 2
2020-05-09 Paprastasis kūltupys (Oenanthe oenanthe) Margionys 1
2020-05-09 Perkūno oželis (Gallinago gallinago) Grybaulios tvenkinys (Grybaulios tvenkinys ir Grybaulios žuvininkystės tvenkiniai) 1+1
2020-05-09 Nendrinis žiogelis (Locustella luscinioides) Margionys 1
2020-05-09 Uldukas (Columba oenas) Kukliai 2
2020-05-08 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Dvaras 1
2020-05-08 Geltonoji kielė (Motacilla flava) Valkininkai 1+1+1+
2020-05-08 Paprastoji kiauliukė (Saxicola rubetra) Valkininkai 1+1+1+1+1
2020-05-08 Didysis baublys (Botaurus stellaris) ež. Glėbas 1
2020-05-08 Gulbė nebylė (Cygnus olor) ež. Glėbas 20+
2020-05-08 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) ež. Glėbas ~30
2020-05-08 Gegutė (Cuculus canorus) Margionys 1+1
2020-05-08 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Margionys
2020-05-08 Griežlė (Crex crex) Margionys 1
2020-05-07 Rudasis peslys (Milvus milvus) Elektrėnai 1
2020-05-07 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris)
2020-05-07 Sketsakalis (Falco subbuteo) ež. Ilgės 1
2020-05-07 Urvinė kregždė (Riparia riparia) ež. Ilgės 10+
2020-05-07 Nendrinis žiogelis (Locustella luscinioides) ež. Ilgės 2+
2020-05-07 Didžioji krakšlė (Acrocephalus arundinaceus) 1+1+1+1
2020-05-07 Grąžiagalvė (Jynx torquilla) ež. Ilgės 1
2020-05-07 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) ež. Ilgės 1
2020-05-07 Ūsuotoji zylė (Panurus biarmicus) ež. Ilgės 1
2020-05-07 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) ež. Ilgės 100+
2020-05-07 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) ež. Ilgės 30+
2020-05-07 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) Kietaviškių žuvininkystės tvenkiniai ~70
2020-05-07 Geltonoji kielė (Motacilla flava) 20+
2020-05-07 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Kietaviškių žuvininkystės tvenkiniai 50+
2020-05-07 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Elektrėnų marios 1
2020-05-07 Geltongalvė kielė (Motacilla citreola) Pagrenda 1
2020-05-07 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) Pastrėvys 6
2020-05-07 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) Pastrėvys 12
2020-05-07 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Pastrėvys 1
2020-05-07 Remeza (Remiz pendulinus) Pastrėvys 1+1
2020-05-07 Paprastoji kiauliukė (Saxicola rubetra) 25+
2020-05-07 Ežerinė nendrinukė (Acrocephalus schoenobaenus) 1+1+1+1
2020-05-07 Remeza (Remiz pendulinus) Gackų ežeras 2
2020-05-07 Nendrinis žiogelis (Locustella luscinioides) Gackų ežeras 1+1
2020-05-07 Langinė kregždė (Delichon urbicum) Gackų ežeras ~40
2020-05-07 Tūbuotasis suopis (Buteo lagopus) Karkučiai (šalia Pastrėvio) 1
2020-05-07 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) ež.Dumblaičiai 7
2020-05-07 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) ež.Vievis 100+
2020-05-07 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) ež.Vievis ~30
2020-05-07 Mažasis kiras (Hydrocoloeus minutus) ež.Vievis 12+
2020-05-06 Keršulis (Columba palumbus) Lozoriškės 22
2020-05-06 Gegutė (Cuculus canorus) 1+1+1+1+1
2020-05-06 Pilkoji gervė (Grus grus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 30+
2020-05-06 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 2+2
2020-05-06 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai ~20
2020-05-06 Perkūno oželis (Gallinago gallinago) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-05-06 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 2
2020-05-06 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1+1+1+1
2020-05-06 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai ~70
2020-05-06 Urvinė kregždė (Riparia riparia) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 10+
2020-05-06 Svilikėlis (Serinus serinus) 1+1+1+1+1
2020-05-05 Ežerinė nendrinukė (Acrocephalus schoenobaenus) Melekonys 3
2020-05-05 Paprastoji kiauliukė (Saxicola rubetra) 25+
2020-05-05 Geltonoji kielė (Motacilla flava) 15+
2020-05-05 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Melekonys 2+2
2020-05-05 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Melekonys 1
2020-05-05 Paprastasis kūltupys (Oenanthe oenanthe) Melekonys 1+1
2020-05-05 Nendrinis žiogelis (Locustella luscinioides)
2020-05-05 Kranklys (Corvus corax) Valčiūnai 4
2020-05-05 Javinė lingė (Circus cyaneus) Valčiūnai 1
2020-05-05 Urvinė kregždė (Riparia riparia) Merešlėnų karjeras 12
2020-05-05 Javinė lingė (Circus cyaneus) Merešlėnai 1
2020-05-05 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) Merešlėnų karjeras 2+
2020-05-05 Keršulis (Columba palumbus) Juodoji Vokė ~80
2020-05-05 Vištvanagis (Accipiter gentilis) Juodoji Vokė 1
2020-05-05 Grąžiagalvė (Jynx torquilla) Papiškės (Pagirių sen.) 1
2020-05-05 Pilkoji gervė (Grus grus) Papiškės (Pagirių sen.) ~30
2020-05-05 Kėkštas (Garrulus glandarius) Papiškės (Pagirių sen.) 1
2020-05-05 Mažoji krakšlė (Acrocephalus scirpaceus) Papiškės (Pagirių sen.) 1
2020-05-05 Gegutė (Cuculus canorus) Papiškės (Pagirių sen.) 1
2020-05-05 Ežerinė nendrinukė (Acrocephalus schoenobaenus) ež. Papis 1
2020-05-05 Rudagalvė antis (Aythya ferina) ež. Papis 8+12
2020-05-05 Pilkoji antis (Mareca strepera) ež. Papis 2+2
2020-05-05 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) ež. Papis ~20
2020-05-05 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) ež. Papis 20+
2020-05-05 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) ež. Papis ~100
2020-05-05 Šaukštasnapė antis (Spatula clypeata) ež. Papis 12
2020-05-05 Dryžagalvė kryklė (Spatula querquedula) ež. Papis 1
2020-05-05 Tamsusis tilvikas (Tringa erythropus) ež. Papis 14+16
2020-05-05 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) ež. Papis ~30
2020-05-05 Avocetė (Recurvirostra avosetta) ež. Papis 2
2020-05-05 Didžioji krakšlė (Acrocephalus arundinaceus) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 1+1+1
2020-05-05 Urvinė kregždė (Riparia riparia) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 2+
2020-05-05 Ūsuotoji zylė (Panurus biarmicus) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-05-05 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai ~30
2020-05-05 Nendrinis žiogelis (Locustella luscinioides) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 3+
2020-05-05 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-05-05 Juodakaklis naras (Gavia arctica) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-05-05 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai ~20
2020-05-05 Kranklys (Corvus corax) Žagarinė 2
2020-05-05 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Žagarinė ~20
2020-05-05 Dagilis (Carduelis carduelis) Žagarinė 2
2020-05-05 Javinė lingė (Circus cyaneus) Paluknio pievos 1
2020-05-05 Uldukas (Columba oenas) Paluknio pievos 2+2
2020-05-05 Paprastasis pelėsakalis (Falco tinnunculus) Paluknio pievos 1
2020-05-05 Tulžys (Alcedo atthis) Paluknio pievos 1
2020-05-05 Paprastasis griciukas (Limosa limosa) Paluknio pievos 1+3
2020-05-05 Didžioji kuolinga (Numenius arquata) Paluknio pievos 2
2020-05-05 Keršulis (Columba palumbus) Paluknio pievos ~25
2020-05-05 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Paluknio pievos 1
2020-05-05 Paprastasis pelėsakalis (Falco tinnunculus) Dobrovolė 1
2020-05-03 Karklažvirblis (Passer montanus) Antakalnis 2+2
2020-05-03 Upinis kirlikas (Charadrius dubius) Bezdonamiškiai 2
2020-05-03 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai ~90
2020-05-02 Baltoji kielė (Motacilla alba) Šventininkai (Buivydžių sen.) 2
2020-05-02 Rudoji devynbalsė (Sylvia communis) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1
2020-05-02 Ankstyvoji pečialinda (Phylloscopus trochilus) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1
2020-05-02 Žalioji pečialinda (Phylloscopus sibilatrix) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1
2020-05-02 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Šventininkai (Buivydžių sen.) 30+
2020-05-02 Pilkoji devynbalsė (Sylvia curruca) Šventininkai (Pagirių sen.) 1
2020-05-02 Juodasis strazdas (Turdus merula) Šventininkai (Buivydžių sen.) 2
2020-05-02 Grąžiagalvė (Jynx torquilla) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1+1
2020-05-02 Kukutis (Upupa epops) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1
2020-05-02 Geltonoji kielė (Motacilla flava) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1
2020-05-02 Sketsakalis (Falco subbuteo) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1
2020-05-02 Brastinis tilvikas (Tringa ochropus) Lozoriškės 2
2020-05-02 Baltoji kielė (Motacilla alba) Lozoriškės 1
2020-05-01 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Šatrininkai 1
2020-05-01 Paprastoji kiauliukė (Saxicola rubetra) 2+1+3+2
2020-05-01 Pievinė lingė (Circus pygargus) Kalniškės (Šatrininkų sen.) 3
2020-05-01 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) 3+2+2+5+4
2020-05-01 Kėkštas (Garrulus glandarius) Užupiai ~20
2020-05-01 Geltonoji kielė (Motacilla flava) 1+1+4+1+2
2020-05-01 Ankstyvoji pečialinda (Phylloscopus trochilus) 3+2
2020-05-01 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-05-01 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-05-01 Grąžiagalvė (Jynx torquilla) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-05-01 Žąsys (Anser sp.) Kenos žuvininkystės tvenkiniai ~500
2020-05-01 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 20+
2020-05-01 Tamsusis tilvikas (Tringa erythropus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 3+1
2020-05-01 Gaidukas (Calidris pugnax) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1+1
2020-05-01 Pilkoji gervė (Grus grus) Santakai ~30
2020-05-01 Upinis kirlikas (Charadrius dubius) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 2
2020-05-01 Pilkoji žąsis (Anser anser) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 2+2+2
2020-05-01 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 3+
2020-05-01 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Šakališkės 6
2020-04-30 Svilikėlis (Serinus serinus) Žvėrynas 1+1+1+1
2020-04-30 Šarka (Pica pica) Žvėrynas 2
2020-04-30 Žalioji pečialinda (Phylloscopus sibilatrix) Žvėrynas 1+1+1
2020-04-30 Juodagalvė devynbalsė (Sylvia atricapilla) Žvėrynas 10+
2020-04-30 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) Žvėrynas 1+1
2020-04-30 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Žvėrynas 1
2020-04-30 Margasparnė musinukė (Ficedula hypoleuca) Žvėrynas 10+
2020-04-30 Miškinis kalviukas (Anthus trivialis) Žvėrynas 1
2020-04-30 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Žvėrynas 1+2+1
2020-04-30 Ankstyvoji pečialinda (Phylloscopus trochilus) Žvėrynas 1+1+1+1
2020-04-30 Pilkoji devynbalsė (Sylvia curruca) Žvėrynas 1+1+1
2020-04-30 Pilkoji musinukė (Muscicapa striata) Žvėrynas 1
2020-04-30 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Žvėrynas 1
2020-04-30 Mėlynoji zylė (Cyanistes caeruleus) Žvėrynas 2
2020-04-30 Kėkštas (Garrulus glandarius) Žvėrynas 1
2020-04-30 Svilikas (Coccothraustes coccothraustes) Žvėrynas 2
2020-04-30 Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros) Žvėrynas 1+1+1
2020-04-30 Paprastoji raudonuodegė (Phoenicurus phoenicurus) Žvėrynas 1+1
2020-04-30 Paprastoji kiauliukė (Saxicola rubetra) Žvėrynas 3
2020-04-30 Kovas (Corvus frugilegus) Žirmūnai
2020-04-30 Baltakaktė žąsis (Anser albifrons) Antakalnis 1
2020-04-30 Kukutis (Upupa epops) Balsiai 1
2020-04-29 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Totorinė 2
2020-04-29 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Bruknynė (šalia Ažulomio) 1
2020-04-29 Margasparnė musinukė (Ficedula hypoleuca) 1+1+1+1+1+1
2020-04-29 Geltonoji kielė (Motacilla flava) Jackonys 3
2020-04-29 Pilkoji žąsis (Anser anser) Jackonys 6
2020-04-29 Pilkoji gervė (Grus grus) Jackonys ~30
2020-04-29 Paprastoji kiauliukė (Saxicola rubetra) Jackonys 1
2020-04-29 Amalinis strazdas (Turdus viscivorus) Degsniai 1
2020-04-29 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) 2+3+1+2+4+2
2020-04-29 Urvinė kregždė (Riparia riparia) Rimšiškės 1
2020-04-29 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Rimšiškės 1
2020-04-29 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) Bajorai 1
2020-04-29 Geltonoji kielė (Motacilla flava) Viktarinė 10+
2020-04-29 Žaliakojis tulikas (Tringa nebularia) Viktarinė 2
2020-04-29 Paprastoji kiauliukė (Saxicola rubetra) Viktarinė 3+10
2020-04-29 Javinė lingė (Circus cyaneus) Duksiai 1
2020-04-29 Uldukas (Columba oenas) Tarakonys 1
2020-04-29 Javinė lingė (Circus cyaneus) Pėpės 1+1
2020-04-29 Gegutė (Cuculus canorus) Pėpių miškas 1
2020-04-29 Tūbuotasis suopis (Buteo lagopus) Mikantonys 1
2020-04-29 Geltonoji kielė (Motacilla flava) Mikantonys 1
2020-04-29 Pilkoji gervė (Grus grus) Mažieji Baušiai ~20
2020-04-29 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Mažieji Baušiai 3
2020-04-29 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) Švenčius 2
2020-04-29 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Švenčius 2+1
2020-04-29 Žuvininkas (Pandion haliaetus) Švenčius 1
2020-04-29 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Švenčius 18+6
2020-04-29 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Švenčius ~30
2020-04-29 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Švenčius ~20
2020-04-29 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Švenčius ~40
2020-04-29 Paprastasis griciukas (Limosa limosa) Švenčius 2+2
2020-04-29 Raudonkojis tulikas (Tringa totanus) Švenčius 3
2020-04-29 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) Švenčius 18+~30
2020-04-29 Upinis kirlikas (Charadrius dubius) Švenčius 1
2020-04-29 Urvinė kregždė (Riparia riparia) Švenčius 3
2020-04-29 Langinė kregždė (Delichon urbicum) Švenčius 5
2020-04-29 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Švenčius 6
2020-04-29 Kranklys (Corvus corax) Švenčius ~30
2020-04-29 Mažasis dančiasnapis (Mergellus albellus) Švenčius 1
2020-04-29 Remeza (Remiz pendulinus) Švenčius 1+1
2020-04-29 Sidabrinis kiras (Larus argentatus) Švenčius ~40
2020-04-29 Brastinis tilvikas (Tringa ochropus) Skaidiškės 1
2020-04-29 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Naujoji Vilnia 1
2020-04-28 Javinė lingė (Circus cyaneus) Zuikos 1
2020-04-28 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Būkliškė 2
2020-04-28 Geltonoji kielė (Motacilla flava) Būkliškė 1
2020-04-28 Tikutis (Tringa glareola) Būkliškė 1
2020-04-28 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Didžiasalio pieva 11
2020-04-28 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai ~30
2020-04-28 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 50+
2020-04-28 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 2+14+10
2020-04-28 Pilkoji antis (Mareca strepera) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 2+8+2+6+4
2020-04-28 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 10+~30+~30+~20+~30+~50~20+~30
2020-04-28 Pilkoji žąsis (Anser anser) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 6+2+9
2020-04-28 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 12+
2020-04-28 Langinė kregždė (Delichon urbicum) Galalaukiai 2+1
2020-04-28 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Galalaukiai 2
2020-04-28 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 1+1
2020-04-28 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 5+~30
2020-04-28 Gegutė (Cuculus canorus) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-04-28 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 1+2+5
2020-04-28 Keršulis (Columba palumbus) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai ~50
2020-04-28 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 70+
2020-04-28 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 20+
2020-04-28 Remeza (Remiz pendulinus) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 1+1
2020-04-28 Juodoji žuvėdra (Chlidonias niger) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 100+
2020-04-28 Paprastoji kiauliukė (Saxicola rubetra) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 2
2020-04-28 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) 19+
2020-04-28 Juodasis peslys (Milvus migrans) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-04-28 Geltonoji kielė (Motacilla flava) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 1+9
2020-04-28 Žuvininkas (Pandion haliaetus) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-04-28 Urvinė kregždė (Riparia riparia) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-04-28 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-04-28 Juodasis gandras (Ciconia nigra) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-04-28 Javinė lingė (Circus cyaneus) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-04-28 Tikutis (Tringa glareola) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 1+3
2020-04-28 Žąsys (Anser sp.) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 300+
2020-04-28 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai
2020-04-28 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 2+2
2020-04-28 Gaidukas (Calidris pugnax) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 1+6
2020-04-28 Šaukštasnapė antis (Spatula clypeata) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 5+2+30+12+36
2020-04-28 Žaliakojis tulikas (Tringa nebularia) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 4
2020-04-28 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 40+
2020-04-28 Didžioji krakšlė (Acrocephalus arundinaceus) Birvėtos žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-04-27 Rudoji devynbalsė (Sylvia communis) Antakalnis 4
2020-04-27 Svilikėlis (Serinus serinus) Antakalnis 1
2020-04-27 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) Zujūnai 1
2020-04-27 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Zujūnai 2
2020-04-27 Tūbuotasis suopis (Buteo lagopus) Zujūnai 1
2020-04-27 Paprastasis kūltupys (Oenanthe oenanthe) Gineitiškės 1
2020-04-27 Nendrinė vištelė (Gallinula chloropus) Gineitiškės 1
2020-04-27 Didžioji krakšlė (Acrocephalus arundinaceus) Gineitiškės 1
2020-04-27 Šaukštasnapė antis (Spatula clypeata) Gineitiškės 2
2020-04-27 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Gineitiškės 6
2020-04-27 Geltonoji kielė (Motacilla flava) Gineitiškės 1
2020-04-27 Svirbelis (Bombycilla garrulus) Gineitiškių ežeras 12
2020-04-27 Upinė žuvėdra (Sterna hirundo) Gineitiškių ežeras 3+2
2020-04-27 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Gineitiškių ežeras 4
2020-04-27 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Gineitiškių ežeras 1
2020-04-27 Paprastoji raudonuodegė (Phoenicurus phoenicurus) 1+1+1+1
2020-04-27 Šaukštasnapė antis (Spatula clypeata) Buivydiškės 2
2020-04-27 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Buivydiškės 4
2020-04-27 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Buivydiškės 2
2020-04-27 Ankstyvoji pečialinda (Phylloscopus trochilus) ež.Baltieša (Balčio) 1+1
2020-04-27 Nendrinis žiogelis (Locustella luscinioides) ež.Baltieša (Balčio) 1+1
2020-04-27 Ilgasnapė vištelė (Rallus aquaticus) ež.Baltieša (Balčio) 1
2020-04-27 Didysis baublys (Botaurus stellaris) ež.Baltieša (Balčio) 1
2020-04-26 Rudoji devynbalsė (Sylvia communis) Antakalnis 1
2020-04-26 Pilkoji devynbalsė (Sylvia curruca) Rokantiškės (Antakalnis) 1+1
2020-04-26 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Pūčkoriai 5+
2020-04-26 Žalioji pečialinda (Phylloscopus sibilatrix) Pūčkoriai 3+
2020-04-26 Tulžys (Alcedo atthis) Pūčkoriai 2
2020-04-26 Juodagalvė devynbalsė (Sylvia atricapilla) Pūčkoriai 1+2+1+2
2020-04-26 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Pūčkoriai 1
2020-04-26 Margasparnė musinukė (Ficedula hypoleuca) Pūčkoriai 1+1
2020-04-26 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Pūčkoriai 1
2020-04-26 Langinė kregždė (Delichon urbicum) Pūčkoriai 8
2020-04-26 Baltoji kielė (Motacilla alba) Pūčkoriai 2
2020-04-26 Svilikėlis (Serinus serinus) Pūčkoriai 1
2020-04-26 Svilikas (Coccothraustes coccothraustes) Pūčkoriai 2
2020-04-26 Laukys (Fulica atra) Pūčkoriai 4
2020-04-26 Klykuolė (Bucephala clangula) Pūčkoriai 3+
2020-04-26 Strazdas giesmininkas (Turdus philomelos) Pūčkoriai 1
2020-04-26 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Pūčkoriai 1
2020-04-26 Nendrinis žiogelis (Locustella luscinioides) Naujoji Vilnia 1
2020-04-25 Gegutė (Cuculus canorus) Suktiškių miškas 1
2020-04-25 Žalioji pečialinda (Phylloscopus sibilatrix) Suktiškių miškas 1
2020-04-25 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai ~30
2020-04-25 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) Suktiškių durpynas 1
2020-04-25 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Suktiškių durpynas 1
2020-04-25 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1
2020-04-25 Juodasis strazdas (Turdus merula) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1
2020-04-25 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Šventininkai (Buivydžių sen.) ~20
2020-04-25 Brastinis tilvikas (Tringa ochropus) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1
2020-04-25 Kukutis (Upupa epops) Marcinkonys 1
2020-04-25 Gegutė (Cuculus canorus) Musteika 1
2020-04-25 Svirbelis (Bombycilla garrulus) Marcinkonys ~15
2020-04-24 Uldukas (Columba oenas) Mištūnai 1
2020-04-24 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) 1+1
2020-04-24 Ūsuotoji zylė (Panurus biarmicus) Padvarionių tvenkinys 2
2020-04-24 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Padvarionių tvenkinys 1
2020-04-24 Eglinis kryžiasnapis (Loxia curvirostra) Emiliškės 2
2020-04-24 Pievinė lingė (Circus pygargus) Šauliai 1
2020-04-24 Javinė lingė (Circus cyaneus) Rėžiai 1+1
2020-04-24 Miškinis kalviukas (Anthus trivialis) Senosios Rakliškės 1+1
2020-04-24 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Serbentai ~150
2020-04-24 Kranklys (Corvus corax) Žalabiškės 3+
2020-04-24 Remeza (Remiz pendulinus) Pabarės tvenkinys 2
2020-04-23 Margasparnė musinukė (Ficedula hypoleuca) 1+1+1
2020-04-23 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Valakupiai 1+1
2020-04-23 Tulžys (Alcedo atthis) Turniškės 2
2020-04-23 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) Valakupiai
2020-04-22 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Pavariai 2
2020-04-22 Pilkoji pečialinda (Phylloscopus collybita)
2020-04-22 Baltasis gandras (Ciconia ciconia)
2020-04-22 Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros)
2020-04-22 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Senosios Naniškės 1
2020-04-22 Keršulis (Columba palumbus) Senosios Naniškės ~30
2020-04-22 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Pajuodupis 1+2+1
2020-04-22 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Gilviniškės ~100+~400
2020-04-22 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Gilviniškės ~100
2020-04-22 Dirvinis sėjikas (Pluvialis apricaria) Kamičiūnai ~60+~70
2020-04-22 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Samarakiškės 2
2020-04-22 Kovas (Corvus frugilegus) Dainava (Dainavos sen.) ~150
2020-04-22 Kovas (Corvus frugilegus) Samarakiškės ~90
2020-04-22 Dirvinis vieversys (Alauda arvensis) Vėžionys 1
2020-04-22 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Verseka II 1
2020-04-22 Grąžiagalvė (Jynx torquilla) Verseka II 1
2020-04-22 Nendrinis žiogelis (Locustella luscinioides) Panezdilės tvenkinys 1
2020-04-22 Margasparnė musinukė (Ficedula hypoleuca) Eišiškės 1
2020-04-22 Kranklys (Corvus corax) Pulstakai
2020-04-22 Uldukas (Columba oenas) Šalčios miškas 2+2
2020-04-22 Tetervinas (Lyrurus tetrix) Paluknio pievos 1
2020-04-22 Perkūno oželis (Gallinago gallinago) Paluknio pievos 1
2020-04-22 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Gojus 2
2020-04-22 Kurapka (Perdix perdix) Gojus 2
2020-04-22 Žaliakojis tulikas (Tringa nebularia) Gojus 3
2020-04-22 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) Gojus 1
2020-04-21 Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos) Verkiai 1+1
2020-04-21 Margasparnė musinukė (Ficedula hypoleuca) Verkiai 1+1
2020-04-21 Ankstyvoji pečialinda (Phylloscopus trochilus) Verkiai 1
2020-04-21 Laukys (Fulica atra) Naujieji Verkiai 2
2020-04-21 Brastinis tilvikas (Tringa ochropus) Naujieji Verkiai 2
2020-04-21 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) Naujieji Verkiai 1
2020-04-21 Ilgasnapė vištelė (Rallus aquaticus) Naujieji Verkiai 1
2020-04-21 Tulžys (Alcedo atthis) Kryžiokai 1
2020-04-21 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Kryžiokai 2
2020-04-21 Sidabrinis kiras (Larus argentatus) Kryžiokai 2
2020-04-21 Pilkoji gervė (Grus grus) Aliniškės 42
2020-04-21 Baltabruvis strazdas (Turdus iliacus) Aliniškės ~50
2020-04-21 Pilkoji gervė (Grus grus) Poškaičiai 36
2020-04-21 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Poškaičiai ~30
2020-04-21 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Poškaičiai ~100
2020-04-21 Kranklys (Corvus corax) Poškaičiai 1
2020-04-21 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Andrioniškės 1
2020-04-21 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Pupiniškės 1000+
2020-04-21 Želmeninė žąsis (Anser fabalis) Stankai (Nemenčinės sen.) ~50
2020-04-21 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Poškaičiai 4
2020-04-21 Brastinis tilvikas (Tringa ochropus) 1+1+1+1
2020-04-21 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) 2+6+2
2020-04-21 Upinis kirlikas (Charadrius dubius) Dailidėnai 2
2020-04-19 Paprastasis pelėsakalis (Falco tinnunculus) Valkininkai 1
2020-04-19 Uldukas (Columba oenas) Kukliai 3
2020-04-19 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs)
2020-04-19 Uldukas (Columba oenas) Paakmenė 1
2020-04-19 Didysis baublys (Botaurus stellaris) ež. Glėbas 1+1
2020-04-19 Amalinis strazdas (Turdus viscivorus) 37
2020-04-19 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) ež. Glėbas 3
2020-04-19 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) ež. Glėbas ~40
2020-04-19 Rudagalvė antis (Aythya ferina) ež. Glėbas 2
2020-04-19 Miškinis kalviukas (Anthus trivialis) Glėbo miškas 1
2020-04-19 Naminis žvirblis (Passer domesticus) Varėna 2
2020-04-19 Perkūno oželis (Gallinago gallinago) Darželių miškas 2
2020-04-19 Margasparnė musinukė (Ficedula hypoleuca) Margionys 1
2020-04-19 Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros) Margionys 1+1+1
2020-04-19 Paprastoji raudonuodegė (Phoenicurus phoenicurus) Margionys 1
2020-04-19 Šiaurinė pilkoji zylė (Poecile montanus) Margionys 2
2020-04-19 Pilkoji meleta (Picus canus) Margionys 1
2020-04-19 Keršulis (Columba palumbus) Margionys 100+
2020-04-19 Uldukas (Columba oenas) Margionys 2
2020-04-19 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Smalninkų miškas 1
2020-04-19 Amalinis strazdas (Turdus viscivorus) Pirčiupiai 1
2020-04-19 Slanka (Scolopax rusticola) Paluknys 1
2020-04-18 Naminis žvirblis (Passer domesticus) Bezdonys (miestelis) 3
2020-04-18 Nendrinis žiogelis (Locustella luscinioides) ež. Ilgės 1
2020-04-18 Ūsuotoji zylė (Panurus biarmicus) ež. Ilgės 2
2020-04-18 Pilkoji pečialinda (Phylloscopus collybita)
2020-04-18 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Elektrėnų marios 1
2020-04-18 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Elektrėnų marios
2020-04-18 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Pagrenda ~50
2020-04-18 Paprastasis čivylis (Linaria cannabina) Pagrenda ~20
2020-04-18 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Pastrėvys
2020-04-18 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Pastrėvys 1
2020-04-18 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Pastrėvys ~30+10+12
2020-04-18 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) Pastrėvys
2020-04-18 Paprastasis pelėsakalis (Falco tinnunculus) Pastrėvys 1
2020-04-18 Langinė kregždė (Delichon urbicum) Pastrėvys 12
2020-04-18 Remeza (Remiz pendulinus) Pastrėvys 1
2020-04-18 Kovas (Corvus frugilegus) Pastrėvys
2020-04-18 Pilkoji antis (Mareca strepera) Pastrėvys 1
2020-04-18 Dryžagalvė kryklė (Spatula querquedula) Pastrėvys 1
2020-04-18 Ūsuotoji zylė (Panurus biarmicus) Gackų ežeras 2
2020-04-18 Nendrinis žiogelis (Locustella luscinioides) Gackų ežeras 1+1
2020-04-18 Tulžys (Alcedo atthis) Gackų ežeras 1
2020-04-18 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Gackų ežeras 1
2020-04-18 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Gackų ežeras 2+10+2
2020-04-18 Pilkoji meleta (Picus canus) Gackų ežeras 1
2020-04-18 Grąžiagalvė (Jynx torquilla) Gackų ežeras 1
2020-04-18 Nendrinė vištelė (Gallinula chloropus) Gackų ežeras 1
2020-04-18 Brastinis tilvikas (Tringa ochropus) Musteniai 1
2020-04-18 Javinė lingė (Circus cyaneus) Rusakalnis 1
2020-04-18 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) 1+1+1+1+1
2020-04-18 Pilkoji antis (Mareca strepera) Pipiriškės 2
2020-04-18 Nendrinis žiogelis (Locustella luscinioides) ež.Dumblaičiai 1
2020-04-18 Mažasis baublys (Ixobrychus minutus) ež.Dumblaičiai 1
2020-04-18 Nendrinė vištelė (Gallinula chloropus) ež.Dumblaičiai 1
2020-04-18 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) ež.Vievis ~50
2020-04-18 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) ež.Vievis ~40
2020-04-18 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) ež.Vievis ~500
2020-04-18 Rudakaklis kragas (Podiceps grisegena) ež.Vievis 1
2020-04-18 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Trakai 1
2020-04-18 Mažasis kragas (Tachybaptus ruficollis) Plomėnų ežeras 4
2020-04-18 Nendrinė vištelė (Gallinula chloropus) Plomėnų ežeras 1
2020-04-18 Paprastasis pelėsakalis (Falco tinnunculus) Dobrovolė 1
2020-04-17 Mėlynoji zylė (Cyanistes caeruleus) Antakalnis 1
2020-04-17 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) Ivoniškės 1+1
2020-04-17 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Kalniškės (Šatrininkų sen.) 1
2020-04-17 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Šatrininkai ~20
2020-04-17 Paprastasis kiras (Larus canus) Kalniškės (Šatrininkų sen.) ~100
2020-04-17 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1+1
2020-04-17 Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-04-17 Javinė lingė (Circus cyaneus) Kalveliai (Kalvelių sen.) 1
2020-04-17 Žąsys (Anser sp.) Kenos žuvininkystės tvenkiniai ~1000+~500
2020-04-17 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1+1
2020-04-17 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Stauniškės 1000+
2020-04-17 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 2
2020-04-17 Uldukas (Columba oenas) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-04-17 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 3
2020-04-17 Baltabruvis strazdas (Turdus iliacus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 12
2020-04-17 Pilkoji žąsis (Anser anser) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 5
2020-04-17 Smailiauodegė antis (Anas acuta) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 2
2020-04-17 Javinė lingė (Circus cyaneus) Petruliškės 1
2020-04-17 Kukutis (Upupa epops) Pilviškės 1
2020-04-17 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Karužiškės (Buivydžių sen.) ~500
2020-04-17 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 8
2020-04-17 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-04-15 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Antakalnis 1+1+1
2020-04-15 Tulžys (Alcedo atthis) Antakalnis 1+1
2020-04-15 Grąžiagalvė (Jynx torquilla) Antakalnis 1
2020-04-15 Baltoji kielė (Motacilla alba) Antakalnis ~20
2020-04-15 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Antakalnis
2020-04-15 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Antakalnis 10+
2020-04-15 Šarka (Pica pica) Žirmūnai 1
2020-04-15 Juodagalvė devynbalsė (Sylvia atricapilla) Žirmūnai 1
2020-04-15 Pilkoji varna (Corvus cornix) Antakalnis ~30
2020-04-14 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Zujūnai ~300
2020-04-14 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Zujūnai 2+2+2+2
2020-04-14 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Zujūnai 2+2+2+2+8+2
2020-04-14 Laukys (Fulica atra) Zujūnai ~30
2020-04-14 Nendrinė vištelė (Gallinula chloropus) Zujūnai 1
2020-04-14 Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros) Zujūnai 1+1+1
2020-04-14 Pilkoji pečialinda (Phylloscopus collybita) Zujūnai 1+1+1+1+1+1+1
2020-04-14 Kėkštas (Garrulus glandarius) Zujūnai 2
2020-04-14 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Gineitiškės 38
2020-04-14 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) Gineitiškės 1+1+1
2020-04-14 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) Gineitiškės 2
2020-04-14 Juodakaklis naras (Gavia arctica) Gineitiškių ežeras 1
2020-04-14 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) Buivydiškės 7
2020-04-14 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Buivydiškės 12
2020-04-14 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Buivydiškės 1+1
2020-04-14 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) Buivydiškės 3
2020-04-14 Ilgasnapė vištelė (Rallus aquaticus) Buivydiškės 1
2020-04-14 Keršulis (Columba palumbus) Buivydiškės 2
2020-04-14 Baltoji kielė (Motacilla alba) Zujūnai 1+1+1+1+1+1+1
2020-04-14 Kurapka (Perdix perdix) Zujūnai 2
2020-04-14 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Salotė 4
2020-04-14 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Salotė 1
2020-04-14 Remeza (Remiz pendulinus) ež.Baltieša (Balčio) 1
2020-04-14 Ankstyvoji pečialinda (Phylloscopus trochilus) ež.Baltieša (Balčio) 1
2020-04-14 Laukys (Fulica atra) Ozo parkas 1+1
2020-04-13 Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros) Egliškės 1+1
2020-04-13 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Kairėnai 1+1+1+1+1+1
2020-04-13 Šiaurinis kikilis (Fringilla montifringilla) Gailiūnų miškas
2020-04-13 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Vyteniškių miškas
2020-04-13 Paprastasis erškėtžvirblis (Prunella modularis) Gailiūnų miškas 1+2
2020-04-13 Brastinis tilvikas (Tringa ochropus) Gailiūnų miškas 1+1+1+1
2020-04-13 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Gailiūnų miškas 1+1
2020-04-13 Uldukas (Columba oenas) Vyteniškių miškas 2
2020-04-13 Perkūno oželis (Gallinago gallinago) Gailiūnų miškas 1+1+1
2020-04-13 Paukštvanagis (Accipiter nisus) Vyteniškių miškas 1
2020-04-13 Pilkoji pečialinda (Phylloscopus collybita) Gailiūnų miškas 1+1+1+1+1+1+1+1
2020-04-13 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Kairėnai 2
2020-04-12 Naminė pelėda (Strix aluco) Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas) 1
2020-04-10 Brastinis tilvikas (Tringa ochropus) Gailiūnų miškas 1
2020-04-10 Naminė pelėda (Strix aluco) Gailiūnų miškas 1
2020-04-10 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Gailiūnų miškas 1+1
2020-04-10 Kukutis (Upupa epops) Varėna 1
2020-04-09 Perkūno oželis (Gallinago gallinago) Vokė, Melekonys 1+1
2020-04-09 Raudonkojis tulikas (Tringa totanus) Vokė, Melekonys 1+1
2020-04-09 Brastinis tilvikas (Tringa ochropus) Vokė, Melekonys 3
2020-04-09 Uldukas (Columba oenas) Merešlėnų karjeras 1
2020-04-09 Pilkoji gervė (Grus grus) Merešlėnų karjeras 22
2020-04-09 Paprastasis čivylis (Linaria cannabina) Papiškės 15
2020-04-09 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Papiškės 8
2020-04-09 Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros) Papiškės 1+1
2020-04-09 Pilkoji gervė (Grus grus) Papiškės ~100
2020-04-09 Keršulis (Columba palumbus) Papiškės ~20
2020-04-09 Uldukas (Columba oenas) Papiškės 2
2020-04-09 Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica) ež. Papis 2
2020-04-09 Didysis baublys (Botaurus stellaris) ež. Papis 1+1
2020-04-09 Pilkoji pečialinda (Phylloscopus collybita) 1+1+1+1+1
2020-04-09 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) ež. Papis 2+2
2020-04-09 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) ež. Papis
2020-04-09 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) ež. Papis 26
2020-04-09 Smailiauodegė antis (Anas acuta) ež. Papis 4
2020-04-09 Šaukštasnapė antis (Spatula clypeata) ež. Papis 22
2020-04-09 Pilkoji antis (Mareca strepera) ež. Papis 8
2020-04-09 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-04-09 Dryžagalvė kryklė (Spatula querquedula) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 4
2020-04-09 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 8
2020-04-09 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Baltoji Vokė 2
2020-04-09 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 1+1
2020-04-09 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai ~100
2020-04-09 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai ~50
2020-04-09 Ūsuotoji zylė (Panurus biarmicus) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 2
2020-04-09 Brastinis tilvikas (Tringa ochropus) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 1+1
2020-04-09 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-04-09 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Baltoji Vokė ~60
2020-04-09 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Paluknio pievos ~500
2020-04-09 Keršulis (Columba palumbus) ~100
2020-04-09 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Paluknio pievos ~200+~50
2020-04-09 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Paluknio pievos 12
2020-04-09 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Paluknio pievos 2
2020-04-09 Tetervinas (Lyrurus tetrix) Paluknio pievos 1
2020-04-09 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Šventininkų ežeras ~20
2020-04-09 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs)
2020-04-09 Uldukas (Columba oenas) Paluknio pievos 1+1
2020-04-08 Kuosa (Coloeus monedula) Antakalnis 2
2020-04-08 Brastinis tilvikas (Tringa ochropus) Lozoriškės 1+1
2020-04-08 Pilkoji pečialinda (Phylloscopus collybita) Lozoriškės 1+1
2020-04-08 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Lozoriškės 1
2020-04-08 Kurapka (Perdix perdix) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1
2020-04-08 Svirbelis (Bombycilla garrulus) Kryžiokai ~30
2020-04-07 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) Jaglimainys 1
2020-04-07 Vištvanagis (Accipiter gentilis) Mištautonys 1
2020-04-07 Baltasis gandras (Ciconia ciconia)
2020-04-07 Keršulis (Columba palumbus)
2020-04-07 Pievinis kalviukas (Anthus pratensis)
2020-04-07 Baltoji kielė (Motacilla alba)
2020-04-07 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Rimšiškės ~30
2020-04-07 Uldukas (Columba oenas) Smaguriai 2
2020-04-07 Pilkoji pečialinda (Phylloscopus collybita) Pėpės 1
2020-04-07 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) Visinčia 1
2020-04-07 Tūbuotasis suopis (Buteo lagopus) Visinčia 1
2020-04-07 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Visinčia ~100
2020-04-07 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Visinčia ~20
2020-04-07 Pilkoji gervė (Grus grus) Visinčia ~30
2020-04-07 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Visinčia 2
2020-04-07 Didžioji kuolinga (Numenius arquata) Visinčia 2
2020-04-07 Upinis kirlikas (Charadrius dubius) Visinčia 1
2020-04-07 Sidabrinis kiras (Larus argentatus) Kiemeliškės ~60
2020-04-07 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Švenčius ~50
2020-04-07 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Švenčius 4
2020-04-07 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Švenčius ~30
2020-04-07 Šaukštasnapė antis (Spatula clypeata) Karalina 6+6
2020-04-07 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Karalina 6+~20
2020-04-07 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) Tribonys 1
2020-04-07 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Tribonys ~20
2020-04-07 Remeza (Remiz pendulinus) Tribonys 1
2020-04-07 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) Tribonys ~30
2020-04-06 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Guobų miškas 2
2020-04-06 Vištvanagis (Accipiter gentilis) Guobų miškas 1
2020-04-06 Didysis baublys (Botaurus stellaris) ež.Ilgutis 1+1
2020-04-06 Baltoji kielė (Motacilla alba) ež.Ilgutis 3
2020-04-06 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) ež.Ilgutis ~60
2020-04-06 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) ež.Ilgutis ~50
2020-04-06 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) ež.Ilgutis
2020-04-06 Laukys (Fulica atra) ež.Ilgutis
2020-04-06 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Mažieji Lygainiai 1
2020-04-06 Slanka (Scolopax rusticola) Ropėjų miškas 1+1+1+1
2020-04-06 Žvirblinė pelėda (Glaucidium passerinum) Ropėjų miškas 1
2020-04-05 Baltabruvis strazdas (Turdus iliacus) Fabijoniškės
2020-04-04 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Balėnai ~100
2020-04-04 Brastinis tilvikas (Tringa ochropus) Lozoriškės 1
2020-04-04 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai ~70
2020-04-04 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai ~30+~20
2020-04-04 Dryžagalvė kryklė (Spatula querquedula) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 4
2020-04-04 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1+1
2020-04-04 Paukštvanagis (Accipiter nisus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-04-04 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 2
2020-04-04 Eglinis kryžiasnapis (Loxia curvirostra) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 3
2020-04-04 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 22
2020-04-04 Baltoji kielė (Motacilla alba) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1+1+1
2020-04-04 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1+1+1+1
2020-04-04 Paprastasis nykštukas (Regulus regulus) Arvydų miškas
2020-04-04 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Arvydų miškas
2020-04-04 Paprastasis kiras (Larus canus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai ~20
2020-04-04 Ilgauodegė zylė (Aegithalos caudatus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 2
2020-04-04 Kranklys (Corvus corax) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 20+
2020-04-04 Tulžys (Alcedo atthis) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-04-04 Javinė lingė (Circus cyaneus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-04-04 Dryžagalvė kryklė (Spatula querquedula) Arvydų miškas 2
2020-04-04 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Suktiškių durpynas 2
2020-04-04 Tulžys (Alcedo atthis) Bezdonys (miestelis) 1
2020-04-04 Paprastasis čivylis (Linaria cannabina) Bezdonys (miestelis) 3
2020-04-03 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Uosininkai I 1
2020-04-03 Amalinis strazdas (Turdus viscivorus) Saidotiškės 2
2020-04-03 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 2
2020-04-03 Keršulis (Columba palumbus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai ~20
2020-04-03 Pilkoji žąsis (Anser anser) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 12
2020-04-03 Žąsys (Anser sp.) Kenos žuvininkystės tvenkiniai ~1000
2020-04-03 Kuosa (Coloeus monedula) Petruliškės ~40
2020-04-03 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Kenos žuvininkystės tvenkiniai ~20
2020-04-03 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Kenos žuvininkystės tvenkiniai ~400
2020-04-03 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Šakališkės 2
2020-04-03 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Sodybos ~50
2020-04-03 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Pukštėnų miškas 2
2020-04-03 Žuvininkas (Pandion haliaetus) Pukštėnų miškas 1
2020-04-03 Pilkoji gervė (Grus grus) Pukštėnų miškas ~20
2020-04-03 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Pukštėnų miškas ~100
2020-04-03 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Naujoji Vilnia 1
2020-04-03 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Naujoji Vilnia 2
2020-04-02 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Stankai (Nemenčinės sen.) 4+2+2+6+4
2020-04-02 Pilkoji gervė (Grus grus) Stankai (Nemenčinės sen.) 8+~100+~50+~60
2020-04-02 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Gaukštonys 1
2020-04-02 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Poškaičiai ~20+~30
2020-04-02 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Stankai (Nemenčinės sen.) ~100
2020-04-02 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Stankai (Nemenčinės sen.) ~50
2020-04-02 Keršulis (Columba palumbus) Stankai (Nemenčinės sen.) ~30
2020-04-02 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Poškaičiai 100+
2020-04-02 Želmeninė/tundrinė žąsis (Anser fabalis/serrirostris) Stankai (Nemenčinės sen.) ~600
2020-04-02 Baltakaktė žąsis (Anser albifrons) Stankai (Nemenčinės sen.) ~50
2020-04-02 Uldukas (Columba oenas) Stankai (Nemenčinės sen.) 2+2
2020-04-02 Kranklys (Corvus corax) Gaukštonys ~30
2020-04-02 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Veriškės 1
2020-04-02 Pievinis kalviukas (Anthus pratensis) Pakryžė 1+1
2020-04-02 Uldukas (Columba oenas) Pakryžė 2
2020-04-02 Žaliukė (Chloris chloris) Vėgėlynė ~30
2020-04-02 Perkūno oželis (Gallinago gallinago) Sužionių miškas 1
2020-04-02 Amalinis strazdas (Turdus viscivorus) Danilava 1
2020-04-02 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Žingiai 1
2020-04-02 Baltoji kielė (Motacilla alba) Žingiai 1
2020-04-02 Pievinis kalviukas (Anthus pratensis) Bieliškės 1
2020-04-02 Kuosa (Coloeus monedula) Pabradė ~50
2020-04-02 Baltoji kielė (Motacilla alba) Pabradė 1+1
2020-04-02 Šiaurinis kikilis (Fringilla montifringilla) Pabradė 1
2020-04-02 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Zalavas 1
2020-04-02 Didysis baublys (Botaurus stellaris) ež.Kretuonas 1
2020-04-02 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) ež.Kretuonas
2020-04-02 Pilkoji žąsis (Anser anser) ež.Kretuonas 2
2020-04-02 Pievinis kalviukas (Anthus pratensis) ež.Kretuonas 1+1
2020-04-02 Paprastasis kiras (Larus canus) ež.Kretuonas
2020-04-02 Gulbė nebylė (Cygnus olor) ež.Kretuonas ~30
2020-04-02 Sidabrinis kiras (Larus argentatus) ež.Kretuonas
2020-04-02 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) ež.Kretuonas ~100
2020-04-02 Laukys (Fulica atra) ež.Kretuonas 100+
2020-04-02 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) ež.Kretuonas 1+1
2020-04-02 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) ež.Kretuonas 5+10
2020-04-02 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) ež.Kretuonas 1
2020-04-02 Nendrinė lingė (Circus aeruginosus) ež.Kretuonas 1
2020-04-02 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) ež.Kretuonas ~200
2020-04-02 Baltoji kielė (Motacilla alba) Daukšiai 1
2020-04-02 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Zalavas 2
2020-04-01 Baltoji kielė (Motacilla alba) Antakalnis 1
2020-03-31 Baltabruvis strazdas (Turdus iliacus) Verkiai ~150+~100
2020-03-31 Baltoji kielė (Motacilla alba) Verkiai 1+1+4
2020-03-31 Pilkoji meleta (Picus canus) Verkiai 2
2020-03-31 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Verkiai 2
2020-03-31 Mažasis margasis genys (Dryobates minor) Verkiai 2
2020-03-31 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Verkiai 1
2020-03-31 Brastinis tilvikas (Tringa ochropus) Krempliai 2
2020-03-31 Ilgasnapė vištelė (Rallus aquaticus) Krempliai 1+1
2020-03-31 Ūsuotoji zylė (Panurus biarmicus) Krempliai 2
2020-03-31 Amalinis strazdas (Turdus viscivorus) Krempliai 1
2020-03-31 Tulžys (Alcedo atthis) Krempliai 1
2020-03-31 Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros) Ožkiniai 1
2020-03-31 Tulžys (Alcedo atthis) Kryžiokai 1
2020-03-31 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Kryžiokai 2
2020-03-31 Paprastasis nykštukas (Regulus regulus) Kryžiokų miškas 1+1+1+1
2020-03-31 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) ež.Balsys (Žalieji ežerai) 2+2
2020-03-31 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Žvėrynas 1+1
2020-03-31 Pilkoji varna (Corvus cornix) Žvėrynas 5+4
2020-03-31 Kovas (Corvus frugilegus) Tuskulėnų parkas 8
2020-03-30 Baltoji kielė (Motacilla alba) Valakupiai 1
2020-03-30 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Valakupiai 1+1
2020-03-30 Tulžys (Alcedo atthis) Valakupiai 1+1
2020-03-30 Juodagalvė sniegena (Pyrrhula pyrrhula) Valakupiai 2
2020-03-30 Strazdas giesmininkas (Turdus philomelos) Valakupiai
2020-03-30 Baltoji kielė (Motacilla alba) Turniškės 1
2020-03-30 Žąsys (Anser sp.) Turniškės ~40
2020-03-30 Slanka (Scolopax rusticola) Turniškės 1
2020-03-30 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Turniškės
2020-03-29 Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros) Valakupiai 1+1
2020-03-29 Uolinis karvelis (Columba livia) Vilkpėdė 1
2020-03-29 Baltoji kielė (Motacilla alba) Salininkai 1
2020-03-29 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Viršuliškės 1
2020-03-29 Sidabrinis kiras (Larus argentatus) Kirtimai
2020-03-28 Pilkoji žąsis (Anser anser) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 2
2020-03-27 Tetervinas (Lyrurus tetrix) Paluknio pievos 2
2020-03-27 Paprastasis griciukas (Limosa limosa) Paluknio pievos 1
2020-03-27 Kranklys (Corvus corax) Pulstakai 1
2020-03-27 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs)
2020-03-27 Baltoji kielė (Motacilla alba) Eišiškės 2
2020-03-27 Remeza (Remiz pendulinus) Tausiūnų tvenkinys 1
2020-03-27 Keršulis (Columba palumbus)
2020-03-27 Žąsys (Anser sp.) ~100
2020-03-27 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Žvėrynas 1
2020-03-27 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Gudakampis 2
2020-03-27 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Rėžiai ~60
2020-03-27 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Rėžiai ~80
2020-03-27 Baltoji kielė (Motacilla alba) Butrimonys 2
2020-03-27 Paprastasis čivylis (Linaria cannabina) Butrimonys 4
2020-03-27 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Serbentai 9
2020-03-27 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Papiškės 1
2020-03-27 Brastinis tilvikas (Tringa ochropus) Tetervinai 1
2020-03-27 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Šventininkų ežeras 14
2020-03-27 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Šventininkų ežeras ~20
2020-03-27 Pilkoji antis (Mareca strepera) Šventininkų ežeras 2
2020-03-27 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) 2
2020-03-26 Smailiauodegė antis (Anas acuta) ež. Papis 1+6+4
2020-03-26 Didysis baublys (Botaurus stellaris) ež. Papis 1
2020-03-26 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) ež. Papis ~20
2020-03-26 Ūsuotoji zylė (Panurus biarmicus) ež. Papis 2
2020-03-26 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) ež. Papis 6
2020-03-26 Dryžagalvė kryklė (Spatula querquedula) ež. Papis 4
2020-03-26 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Žagarinė 1
2020-03-26 Amalinis strazdas (Turdus viscivorus) Šalčios miškas 2
2020-03-26 Uldukas (Columba oenas) Šalčios miškas 1
2020-03-26 Keršulis (Columba palumbus) Šalčios miškas 4
2020-03-26 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Šalčios miškas ~50
2020-03-26 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Žygmantiškės 1
2020-03-26 Baltoji kielė (Motacilla alba) Tetėnai 1
2020-03-26 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Mištūnai ~50
2020-03-26 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Mištūnai 2
2020-03-26 Baltoji kielė (Motacilla alba) Naniškės 1
2020-03-26 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Daržininkai (Valkininkų sen.) 1
2020-03-26 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Kuršiai 1
2020-03-26 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Naujosios Naniškės 1
2020-03-26 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Eišiškių HE tvenkinys 1
2020-03-26 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Naujadvaris (Dainavos sen.) 2
2020-03-26 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Verseka II 2
2020-03-26 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Šniūrai 2
2020-03-26 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) Purvėnų tvenkinys (Purvėnų Prūdelis) 22
2020-03-26 Remeza (Remiz pendulinus) Purvėnų tvenkinys (Purvėnų Prūdelis) 1
2020-03-26 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Purvėnų tvenkinys (Purvėnų Prūdelis) 1
2020-03-26 Baltoji kielė (Motacilla alba) Purvėnų tvenkinys (Purvėnų Prūdelis) 1
2020-03-26 Paprastasis čivylis (Linaria cannabina) Daugidonys 1
2020-03-26 Paprastasis čivylis (Linaria cannabina) Gumbiškės ~20
2020-03-26 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Geismantai 1
2020-03-26 Tūbuotasis suopis (Buteo lagopus) Verseka 1
2020-03-26 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Purvėnai ~250
2020-03-26 Dirvinis sėjikas (Pluvialis apricaria) Purvėnai ~100
2020-03-26 Kovas (Corvus frugilegus) Eišiškės ~200
2020-03-26 Kurapka (Perdix perdix) Balandžiai 2
2020-03-26 Paprastasis čivylis (Linaria cannabina) Balandžiai 2
2020-03-26 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Panezdilės tvenkinys 2+1
2020-03-26 Kovas (Corvus frugilegus) Dainava (Dainavos sen.) ~120+24
2020-03-26 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Mamavys 1
2020-03-26 Keršulis (Columba palumbus) Vilkpėdė 1
2020-03-25 Svilikas (Coccothraustes coccothraustes) Antakalnis 2+1+1+2+1
2020-03-25 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Antakalnis 2+12+2+2
2020-03-25 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Antakalnis 1+1+1+1+1+1+1
2020-03-25 Strazdas giesmininkas (Turdus philomelos) Antakalnis 1+1+1+1+1
2020-03-25 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Antakalnis 1+1+3+2+1+2+3
2020-03-25 Pilkoji varna (Corvus cornix) Antakalnis 2+1+2+2+2+2+1+1+2+2
2020-03-25 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Antakalnis 1+1+1+1
2020-03-25 Keršulis (Columba palumbus) Žirmūnai 1+1+1+1
2020-03-25 Juodagalvė sniegena (Pyrrhula pyrrhula) Antakalnis 2+2+2+2
2020-03-25 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Antakalnis 1
2020-03-25 Baltoji kielė (Motacilla alba) Antakalnis 1
2020-03-25 Tulžys (Alcedo atthis) Antakalnis 1
2020-03-25 Kėkštas (Garrulus glandarius) Žirmūnai 12
2020-03-25 Vištvanagis (Accipiter gentilis) Antakalnis 1
2020-03-25 Dagilis (Carduelis carduelis) Žirmūnai 2
2020-03-25 Sidabrinis kiras (Larus argentatus) Neris, Vilnius 2+3+4+2+1
2020-03-25 Juodasis strazdas (Turdus merula) Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas)
2020-03-25 Strazdas giesmininkas (Turdus philomelos) Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas)
2020-03-25 Paprastasis nykštukas (Regulus regulus) Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas) 1+1+1+1
2020-03-25 Juodoji zylė (Periparus ater) Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas)
2020-03-25 Didžioji zylė (Parus major) Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas) ~20
2020-03-25 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas) 2
2020-03-25 Kuoduotoji zylė (Lophophanes cristatus) Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas)
2020-03-25 Alksninukas (Spinus spinus) Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas)
2020-03-24 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) 11
2020-03-24 Dagilis (Carduelis carduelis) Ozo parkas 2
2020-03-24 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Zujūnai ~300
2020-03-24 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Zujūnai 2+2+2
2020-03-24 Laukys (Fulica atra) Zujūnai 8+23+19+24
2020-03-24 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) Zujūnai 2+8+6+6
2020-03-24 Juodagalvė sniegena (Pyrrhula pyrrhula) Zujūnai 2
2020-03-24 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Zujūnai 1+2+1+1
2020-03-24 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Zujūnai 1
2020-03-24 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Gineitiškių ežeras 1
2020-03-24 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Gineitiškių ežeras 61
2020-03-24 Laukys (Fulica atra) Gineitiškių ežeras 63
2020-03-24 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Gineitiškių ežeras 3
2020-03-24 Pilkoji antis (Mareca strepera) Gineitiškių ežeras 2
2020-03-24 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) Gineitiškių ežeras 4
2020-03-24 Mažasis kragas (Tachybaptus ruficollis) Gineitiškių ežeras 1
2020-03-24 Šarka (Pica pica) 2+2+2
2020-03-24 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Buivydiškės 2
2020-03-24 Naminė pelėda (Strix aluco) Buivydiškės 1
2020-03-24 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Salotė 100+
2020-03-24 Laukys (Fulica atra) Salotė ~20
2020-03-24 Baltoji kielė (Motacilla alba) Salotė 2
2020-03-24 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) Salotė 3
2020-03-24 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Salotė 4
2020-03-24 Lygutė (Lullula arborea) Salotė 1
2020-03-24 Remeza (Remiz pendulinus) Salotė 1
2020-03-24 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) ež. Gelūžė 9
2020-03-24 Laukys (Fulica atra) ež. Gelūžė ~20
2020-03-24 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) ež. Gelūžė ~60
2020-03-24 Kurapka (Perdix perdix) Kriaučiūnai 1
2020-03-24 Baltoji kielė (Motacilla alba) Kriaučiūnai 1
2020-03-24 Ilgauodegė zylė (Aegithalos caudatus) Jankiškės ~20
2020-03-24 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Grigiškės 1+1
2020-03-24 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Grigiškių tvenkinys ~80
2020-03-24 Žvirblinė pelėda (Glaucidium passerinum) Gailiūnų miškas 1
2020-03-24 Žąsys (Anser sp.)
2020-03-24 Lututė (Aegolius funereus) Vyteniškių miškas 1
2020-03-24 Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros) Zujūnai 1
2020-03-23 Keršulis (Columba palumbus) Šatrininkai 6+5
2020-03-23 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Vėliučionys 5
2020-03-23 Pievinis kalviukas (Anthus pratensis) Šatrininkai 1+1
2020-03-23 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Kalniškės (Šatrininkų sen.) ~50
2020-03-23 Baltoji kielė (Motacilla alba) Užupiai 1
2020-03-23 Dagilis (Carduelis carduelis) Užupiai 1
2020-03-23 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Dvarykščiai (Rukainių sen.) 4
2020-03-23 Šarka (Pica pica) Užupiai 2
2020-03-23 Pilkoji gervė (Grus grus) Dobromislė 14
2020-03-23 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Stauniškės 1
2020-03-23 Mažasis margasis genys (Dryobates minor) Stauniškės 2
2020-03-23 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 2
2020-03-23 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai ~50
2020-03-23 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-03-23 Pilkoji žąsis (Anser anser) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1+2+1+3+1+1
2020-03-23 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1+1
2020-03-23 Baltabruvis strazdas (Turdus iliacus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 4
2020-03-23 Ilgauodegė zylė (Aegithalos caudatus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 2
2020-03-23 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1+1
2020-03-23 Sidabrinis kiras (Larus argentatus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai ~100
2020-03-23 Kėkštas (Garrulus glandarius) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 9
2020-03-23 Laukys (Fulica atra) Kenos žuvininkystės tvenkiniai ~30
2020-03-23 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Kenos žuvininkystės tvenkiniai ~50
2020-03-23 Keršulis (Columba palumbus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 4
2020-03-23 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1+
2020-03-23 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Naujakiemis (Buivydžių sen.) 2
2020-03-23 Pilkoji gervė (Grus grus) Kirtimai 18
2020-03-23 Uldukas (Columba oenas) Kirtimai 2+2
2020-03-23 Žąsys (Anser sp.) ~50+~60
2020-03-23 Uldukas (Columba oenas) Bildžiai 2
2020-03-23 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Lavoriškės ~500
2020-03-23 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Naujoji Vilnia 2
2020-03-21 Svirbelis (Bombycilla garrulus) Kryžiokai ~50
2020-03-21 Keršulis (Columba palumbus) Galgiai 1
2020-03-21 Naminė pelėda (Strix aluco) Kairėnai 1
2020-03-20 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Rokantiškės (Antakalnis) ~50
2020-03-20 Pilkoji meleta (Picus canus) Saidžiai 1
2020-03-20 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Saidžiai 1
2020-03-20 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Saidžiai 1
2020-03-20 Baltabruvis strazdas (Turdus iliacus) Saidžiai 1
2020-03-20 Paprastasis nykštukas (Regulus regulus) Saidžiai 1+1+1+1
2020-03-20 Eglinis kryžiasnapis (Loxia curvirostra) Saidžiai 1
2020-03-20 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Saidžiai 1+1+1+1
2020-03-20 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Saidžiai 1+1
2020-03-20 Tulžys (Alcedo atthis) Saidžiai 1
2020-03-20 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) Saidžiai 2
2020-03-20 Strazdas giesmininkas (Turdus philomelos) Saidžiai 1
2020-03-20 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Vosyliukų malūno tvenkinys 1
2020-03-20 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Vosyliukų malūno tvenkinys ~30
2020-03-20 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Kloniniai Mijaugonys 2+
2020-03-20 Laukys (Fulica atra) ež. Ilgės ~20+~20
2020-03-20 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) ež. Ilgės 1+1+1+2
2020-03-20 Ūsuotoji zylė (Panurus biarmicus) ež. Ilgės 2+
2020-03-20 Keršulis (Columba palumbus) ež. Ilgės 1
2020-03-20 Javinė lingė (Circus cyaneus) ež. Ilgės 1
2020-03-20 Ilgasnapė vištelė (Rallus aquaticus) ež. Ilgės 1
2020-03-20 Baltoji kielė (Motacilla alba) ež. Ilgės 1
2020-03-20 Ilgauodegė zylė (Aegithalos caudatus) ež. Ilgės 2
2020-03-20 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) 3+2+3+4+3
2020-03-20 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Kietaviškių žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-03-20 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Kietaviškių žuvininkystės tvenkiniai 10
2020-03-20 Pilkoji antis (Mareca strepera) Kietaviškių žuvininkystės tvenkiniai 6
2020-03-20 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Elektrėnai 1+1
2020-03-20 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) Kietaviškių žuvininkystės tvenkiniai 1+1
2020-03-20 Baltoji kielė (Motacilla alba) Elektrėnai 1
2020-03-20 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) Elektrėnų marios 3+2+2
2020-03-20 Laukys (Fulica atra) Elektrėnų marios 62+~70+~100+~30
2020-03-20 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Elektrėnų marios 200+
2020-03-20 Paprastasis čivylis (Linaria cannabina) Peliūnai 1+4
2020-03-20 Svirbelis (Bombycilla garrulus) Peliūnai ~30
2020-03-20 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Elektrėnų marios 22+24+13+~40
2020-03-20 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Elektrėnų marios 1
2020-03-20 Baltoji kielė (Motacilla alba) Pastrėvys 3
2020-03-20 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) Pastrėvys 1+1+1
2020-03-20 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Pastrėvys 100+
2020-03-20 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Pastrėvys 1
2020-03-20 Keršulis (Columba palumbus) Pastrėvys 7+4
2020-03-20 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Pastrėvys 1+1+1+1
2020-03-20 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) Elektrėnų marios 100+
2020-03-20 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) Elektrėnų marios 2+3
2020-03-20 Pievinis kalviukas (Anthus pratensis) Vievininkai 1
2020-03-20 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) ež.Vievis 1
2020-03-20 Vištvanagis (Accipiter gentilis) Bukiškės 1
2020-03-20 Lygutė (Lullula arborea) ež.Vievis 1
2020-03-20 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) 1+1
2020-03-20 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) ež.Vievis ~60+~30
2020-03-20 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) ež.Vievis 2+2+4+3
2020-03-20 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) ež.Vievis 200+
2020-03-20 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) ež.Vievis 1
2020-03-20 Rudagalvė antis (Aythya ferina) ež.Vievis 4+6
2020-03-20 Laukys (Fulica atra) ež.Vievis ~50+~40
2020-03-20 Ilgauodegė zylė (Aegithalos caudatus) ež. Galvė 2
2020-03-20 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) ež. Galvė 2+2+2
2020-03-20 Laukys (Fulica atra) ež. Galvė ~100+~50+~20
2020-03-20 Dagilis (Carduelis carduelis) ež.Akmena 2
2020-03-20 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) ež.Akmena 1
2020-03-20 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) ež.Akmena 9
2020-03-20 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) ež.Akmena ~20
2020-03-20 Rudagalvė antis (Aythya ferina) ež.Akmena 6
2020-03-20 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) ež.Akmena 1
2020-03-20 Jerubė (Tetrastes bonasia) Plomėnų ežeras 1
2020-03-20 Ilgauodegė zylė (Aegithalos caudatus) Plomėnų ežeras 2
2020-03-20 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Senieji Trakai ~100
2020-03-20 Dagilis (Carduelis carduelis) Šventininkų karjeras 2
2020-03-20 Paprastasis čivylis (Linaria cannabina) Šventininkų karjeras 5
2020-03-20 Keršulis (Columba palumbus) Šventininkų karjeras ~70
2020-03-20 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Šventininkų karjeras ~300
2020-03-20 Kurapka (Perdix perdix) Šventininkų karjeras 2
2020-03-20 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) Šventininkų ežeras 2
2020-03-20 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Šventininkai 11
2020-03-20 Baltoji kielė (Motacilla alba) Šventininkai 5
2020-03-20 Keršulis (Columba palumbus) Trakų Vokė 1
2020-03-19 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Bezdonys (miestelis) 2
2020-03-19 Eglinis kryžiasnapis (Loxia curvirostra) Bezdonys (miestelis) 1
2020-03-19 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Bezdonys (miestelis) ~20
2020-03-19 Pievinis kalviukas (Anthus pratensis) Bezdonys (miestelis) 1
2020-03-19 Jerubė (Tetrastes bonasia) Bezdonių miškas 2
2020-03-19 Keršulis (Columba palumbus) Bezdonių miškas 1
2020-03-19 Strazdas giesmininkas (Turdus philomelos) Bezdonių miškas 1
2020-03-19 Miškinis liputis (Certhia familiaris) Bezdonių miškas 2
2020-03-19 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) Bezdonys (miestelis) 1+1
2020-03-19 Tulžys (Alcedo atthis) Bezdonys (miestelis) 1
2020-03-19 Lygutė (Lullula arborea) 1+1+1+1
2020-03-19 Ilgauodegė zylė (Aegithalos caudatus) Bezdonys (miestelis) ~20
2020-03-19 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Suktiškių durpynas 1+1+1+1
2020-03-19 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1+1
2020-03-19 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 16+~40+2
2020-03-19 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 6+7
2020-03-19 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai ~50
2020-03-19 Baltoji kielė (Motacilla alba) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-03-19 Amalinis strazdas (Turdus viscivorus) Bezdonių miškas 1
2020-03-19 Paprastasis nykštukas (Regulus regulus) Suktiškių durpynas 1+1+1+1+1
2020-03-19 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Suktiškių durpynas 2
2020-03-19 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Suktiškių durpynas 1
2020-03-19 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-03-19 Eglinis kryžiasnapis (Loxia curvirostra) Arvydų miškas 1
2020-03-19 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 16
2020-03-19 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Bezdonamiškiai 1
2020-03-19 Brastinis tilvikas (Tringa ochropus) Bezdonamiškiai 2
2020-03-19 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Teklionys ~200
2020-03-19 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Šimonys ~100
2020-03-19 Mažasis margasis genys (Dryobates minor) Leoniškės (Buivydžių sen.) 1
2020-03-18 Pilkoji varna (Corvus cornix) Nemenčinė 1
2020-03-18 Keršulis (Columba palumbus) Stankai (Nemenčinės sen.) 1+5+3+21
2020-03-18 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Stankai (Nemenčinės sen.) 50+
2020-03-18 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris)
2020-03-18 Pievinis kalviukas (Anthus pratensis) Poškaičiai 1
2020-03-18 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Didžiosios Kabiškės 1
2020-03-18 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Veriškės 1+1
2020-03-18 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) Minkelių ežeras 5
2020-03-18 Dryžagalvė kryklė (Spatula querquedula) Minkelių ežeras 2
2020-03-18 Slanka (Scolopax rusticola) Sužionių miškas 2
2020-03-18 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Sužionių miškas 2
2020-03-18 Pilkoji meleta (Picus canus) Sužionių miškas 1
2020-03-18 Brastinis tilvikas (Tringa ochropus) Sužionių miškas 1
2020-03-18 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Sužionių miškas 1
2020-03-18 Amalinis strazdas (Turdus viscivorus) Sužionių miškas 1
2020-03-18 Keršulis (Columba palumbus) ež.Vienavalkšnys 1
2020-03-18 Žąsys (Anser sp.)
2020-03-18 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Pabradė 1+1
2020-03-18 Žalioji meleta (Picus viridis) Pabradė 1
2020-03-18 Šarka (Pica pica) Pabradė 2
2020-03-18 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Pabradė 1+1
2020-03-18 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) ~20+~50
2020-03-18 Baltoji kielė (Motacilla alba) Pabradė 1
2020-03-18 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) Karkažiškės tvenkinys 8
2020-03-18 Baltoji kielė (Motacilla alba) Kločiūnai 1
2020-03-18 Keršulis (Columba palumbus) Kločiūnai 4
2020-03-18 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) Karkažiškės tvenkinys 1+1
2020-03-18 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Karkažiškės tvenkinys 2
2020-03-18 Mažasis kragas (Tachybaptus ruficollis) Karkažiškės tvenkinys 1
2020-03-18 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Karkažiškės tvenkinys 1
2020-03-18 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Karkažiškės tvenkinys 2
2020-03-18 Uldukas (Columba oenas) Bendrovė 3
2020-03-18 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Magūnai ~50
2020-03-17 Naminis žvirblis (Passer domesticus) Pagiriai (Pagirių sen.) 1
2020-03-17 Paprastasis fazanas (Phasianus colchicus) Pagiriai (Pagirių sen.) 1
2020-03-17 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Juodoji Vokė 1
2020-03-17 Strazdas giesmininkas (Turdus philomelos) Juodoji Vokė 1
2020-03-17 Pilkoji meleta (Picus canus) Juodoji Vokė 1
2020-03-17 Uldukas (Columba oenas) Juodoji Vokė 1+1+2+2
2020-03-17 Lygutė (Lullula arborea) 1+1+1+1+1+1
2020-03-17 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Merešlėnai 2+2+5+4
2020-03-17 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Merešlėnai 1+2
2020-03-17 Keršulis (Columba palumbus) Merešlėnai 1+7
2020-03-17 Didžioji zylė (Parus major)
2020-03-17 Amalinis strazdas (Turdus viscivorus) Merešlėnai 1+2
2020-03-17 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Papiškės (Pagirių sen.) 6+8+76+12
2020-03-17 Paprastasis čivylis (Linaria cannabina) Papiškės (Pagirių sen.) 1
2020-03-17 Pilkoji gervė (Grus grus) Papiškės (Pagirių sen.) 9+38+21
2020-03-17 Pilkoji žąsis (Anser anser) Papiškės (Pagirių sen.) 22+2
2020-03-17 Želmeninė/tundrinė žąsis (Anser fabalis/serrirostris) Papiškės (Pagirių sen.) ~40
2020-03-17 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Papiškės (Pagirių sen.) 1
2020-03-17 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Papiškės (Pagirių sen.) 1
2020-03-17 Baltoji kielė (Motacilla alba) Papiškės (Pagirių sen.) 1
2020-03-17 Žąsys (Anser sp.) ~40+~60+~70+~40+~50+~50+~40+~40
2020-03-17 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) Mikašiūnai 1
2020-03-17 Pilkoji varna (Corvus cornix) Mikašiūnai 1+1
2020-03-17 Ilgauodegė zylė (Aegithalos caudatus) Mikašiūnai 2
2020-03-17 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) ež. Papis ~600
2020-03-17 Keršulis (Columba palumbus) ež. Papis 1
2020-03-17 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) ež. Papis 28
2020-03-17 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) ež. Papis 1
2020-03-17 Kaspijinis kiras (Larus cachinnans) ež. Papis 2
2020-03-17 Ilgauodegė zylė (Aegithalos caudatus) ež. Papis ~40
2020-03-17 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) ež. Papis 4
2020-03-17 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Baltosios Vokės durpynas 1+1
2020-03-17 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) 1+2+4+1+2+1
2020-03-17 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 1+1+1+1+1+1+1+1
2020-03-17 Ūsuotoji zylė (Panurus biarmicus) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 2+5
2020-03-17 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 1+1+1
2020-03-17 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 100+
2020-03-17 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai ~100
2020-03-17 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 2+2+4
2020-03-17 Mažasis dančiasnapis (Mergellus albellus) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-03-17 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-03-17 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Paluknio pievos ~500+~300
2020-03-17 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Paluknio pievos ~300+~400
2020-03-17 Uldukas (Columba oenas) Paluknio pievos 1+1+1
2020-03-17 Pievinis kalviukas (Anthus pratensis) Paluknio pievos 1+1+1+2
2020-03-17 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Paluknio pievos 1
2020-03-17 Baltakaktė žąsis (Anser albifrons) Paluknio pievos 22
2020-03-17 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Paluknio pievos 6+2
2020-03-17 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Paluknio pievos 29
2020-03-17 Pilkoji gervė (Grus grus) Paluknio pievos 2+2+2+2
2020-03-17 Startsakalis (Falco columbarius) Paluknio pievos 1
2020-03-17 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) Paluknio pievos 1+1
2020-03-17 Pilkoji meleta (Picus canus) Paluknio pievos 1
2020-03-17 Kurapka (Perdix perdix) Paluknio pievos 1
2020-03-17 Baltoji kielė (Motacilla alba) Guopstos 1
2020-03-17 Paprastasis čivylis (Linaria cannabina) Guopstos 1
2020-03-17 Didysis baublys (Botaurus stellaris) ež.Ilgutis 1
2020-03-17 Laukys (Fulica atra) Šventininkų ežeras 35
2020-03-17 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) Šventininkų ežeras 2
2020-03-17 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) Šventininkų ežeras 1
2020-03-17 Keršulis (Columba palumbus) Dobrovolė 62
2020-03-16 Keršulis (Columba palumbus) Belmontas 1+1
2020-03-16 Žąsys (Anser sp.) Belmontas ~30
2020-03-16 Eglinis kryžiasnapis (Loxia curvirostra) Belmontas 2
2020-03-16 Strazdas giesmininkas (Turdus philomelos) Belmontas 3
2020-03-16 Uolinis karvelis (Columba livia) Naujamiestis 1
2020-03-15 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Neris, Vilnius ~100
2020-03-15 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Stirniai 1+1+1
2020-03-15 Paprastasis nykštukas (Regulus regulus) Stirniai 1+1+1
2020-03-15 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Stirniai 1
2020-03-15 Tulžys (Alcedo atthis) Stirniai 1
2020-03-15 Vištvanagis (Accipiter gentilis) Stirniai 1
2020-03-15 Sidabrinis kiras (Larus argentatus) ež.Didžiulis (šalia Moluvėnų) ~60
2020-03-14 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Kalnėnai 8+1+1+11+39+8+4
2020-03-14 Alksninukas (Spinus spinus) Žvėrynas 2+2+2+2
2020-03-14 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Žvėrynas 1+5+1+2
2020-03-14 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Žvėrynas 2
2020-03-14 Tulžys (Alcedo atthis) Žvėrynas 1
2020-03-14 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Viršuliškės 5+3+6+8+4+9
2020-03-14 Pilkoji varna (Corvus cornix) Žvėrynas 1+1
2020-03-14 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Žvėrynas 26
2020-03-14 Vištvanagis (Accipiter gentilis) Žvėrynas 1
2020-03-14 Vištvanagis (Accipiter gentilis) Sapieginės miško parkas (Šveicarijos parkas) 1
2020-03-14 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Kapiniškiai 2
2020-03-13 Pilkoji varna (Corvus cornix) Antakalnis 1
2020-03-13 Žvirblinė pelėda (Glaucidium passerinum) Antakalnio šilo miško parkas 2
2020-03-11 Žąsys (Anser sp.) Šventininkai (Buivydžių sen.) ~20+~50+12+~20+15+~100
2020-03-11 Lygutė (Lullula arborea) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1+1
2020-03-10 Juodasis strazdas (Turdus merula) Valakupiai 1+1+1+1
2020-03-10 Alksninukas (Spinus spinus) ~30+~20+~15+~20
2020-03-10 Juodagalvė sniegena (Pyrrhula pyrrhula) Valakupiai 2+2+2
2020-03-10 Tulžys (Alcedo atthis) Valakupiai 1+1
2020-03-10 Alksninukas (Spinus spinus) 2+2+2+1+2
2020-03-10 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Turniškės 1+1
2020-03-10 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Turniškės 1
2020-03-10 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Turniškės 6
2020-03-10 Mažasis margasis genys (Dryobates minor) Turniškės 2
2020-03-10 Bukutis (Sitta europaea) Turniškės 2
2020-03-10 Lygutė (Lullula arborea) Turniškės 1+1
2020-03-10 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) Valakupiai 26
2020-03-10 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Valakupiai 1+2
2020-03-10 Rudasis peslys (Milvus milvus) Valakupiai 1
2020-03-10 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Kairėnai 1
2020-03-10 Šarka (Pica pica) Kairėnai 2
2020-03-10 Paprastasis suopis (Buteo buteo) Kairėnai 3
2020-03-10 Paprastasis nykštukas (Regulus regulus) Kairėnų miškas 1+1+1+1
2020-03-10 Žąsys (Anser sp.) Kairėnai ~20
2020-03-10 Ilgauodegė zylė (Aegithalos caudatus) Kairėnų miškas ~20
2020-03-10 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Kairėnai 1
2020-03-10 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Kairėnai 14
2020-03-09 Kuosa (Coloeus monedula) Karklėnai 2
2020-03-09 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Ivoniškės 1
2020-03-09 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Šatrininkai 1
2020-03-09 Pilkoji gervė (Grus grus) Šatrininkai 2+2
2020-03-09 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Šatrininkai 1
2020-03-09 Šarka (Pica pica) Šatrininkai 8
2020-03-09 Kurapka (Perdix perdix) Šatrininkai 1
2020-03-09 Dirvinis vieversys (Alauda arvensis)
2020-03-09 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Kalniškės (Šatrininkų sen.) 3
2020-03-09 Paprastasis suopis (Buteo buteo) 8+5
2020-03-09 Juodasis strazdas (Turdus merula) Kalniškės (Šatrininkų sen.) 1
2020-03-09 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Kalniškės (Šatrininkų sen.) 1
2020-03-09 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Kalniškės (Šatrininkų sen.) 1
2020-03-09 Geltonoji starta (Emberiza citrinella)
2020-03-09 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Užupiai ~40
2020-03-09 Juodasis strazdas (Turdus merula) Užupiai 1
2020-03-09 Pilkoji gervė (Grus grus) Dobromislė 26
2020-03-09 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Dobromislė 9+2
2020-03-09 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) 6+5+~30+~25+14+~50+~30
2020-03-09 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Pajuodžiai 8
2020-03-09 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Pajuodžiai 1
2020-03-09 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) 1+4+5
2020-03-09 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 15+12+2+2+4
2020-03-09 Žąsys (Anser sp.) ~50+~30+~100+~20+~50+~70+~50+~20+~60+~40+10+~30
2020-03-09 Lygutė (Lullula arborea) Stauniškės 1
2020-03-09 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-03-09 Paprastasis nykštukas (Regulus regulus) Stauniškės 1
2020-03-09 Šiaurinė pilkoji zylė (Poecile montanus) Stauniškės 1
2020-03-09 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Pakenė (kaimas) 4
2020-03-09 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Mickūnų miškas 1
2020-03-09 Žalioji meleta (Picus viridis) Santaka (Lavoriškių sen.) 1+1
2020-03-09 Lygutė (Lullula arborea) Santaka (Lavoriškių sen.) 1+1
2020-03-09 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Santaka (Lavoriškių sen.) 1+1
2020-03-09 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai ~20+8+~40+14+~40+~30+15
2020-03-09 Pilkoji žąsis (Anser anser) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 4+6
2020-03-09 Pilkoji gervė (Grus grus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 2+2
2020-03-09 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-03-09 Smailiauodegė antis (Anas acuta) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 3
2020-03-09 Eurazinė cyplė (Mareca penelope) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 17+10
2020-03-09 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-03-09 Rudagalvė kryklė (Anas crecca) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 3
2020-03-09 Baltakaktė žąsis (Anser albifrons) Petruliškės ~30
2020-03-09 Pilkoji gervė (Grus grus) Petruliškės 2
2020-03-09 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Naujoji Vilnia 3
2020-03-09 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) Naujoji Vilnia 1
2020-03-09 Baltasis gandras (Ciconia ciconia) Kabeliai 1
2020-03-08 Vištvanagis (Accipiter gentilis) Antakalnis 1
2020-03-07 Naminė pelėda (Strix aluco) Sapieginė 2
2020-03-07 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Paluknio pievos 200+
2020-03-07 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Palygainiai 50+
2020-03-07 Pilkoji gervė (Grus grus) Marcinkonys 2
2020-03-06 Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus) Zujūnai 5
2020-03-06 Laukys (Fulica atra) Zujūnai 3+3+18+4+18+4+1+2+1
2020-03-06 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Zujūnai 2+2+2
2020-03-06 Ilgasnapė vištelė (Rallus aquaticus) Zujūnai 1
2020-03-06 Juodagalvė sniegena (Pyrrhula pyrrhula) Zujūnai 2+2
2020-03-06 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Gineitiškės 51
2020-03-06 Svirbelis (Bombycilla garrulus) Gineitiškės 12
2020-03-06 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Gineitiškės 3+2+2
2020-03-06 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Gineitiškės 2
2020-03-06 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) Gineitiškių ežeras 1
2020-03-06 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Gineitiškių ežeras 3
2020-03-06 Žąsys (Anser sp.) Buivydiškės ~20+~50
2020-03-06 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) Buivydiškės 1
2020-03-06 Dagilis (Carduelis carduelis) Buivydiškės 1
2020-03-06 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Buivydiškės 2
2020-03-06 Miškinis liputis (Certhia familiaris) Buivydiškės 1
2020-03-06 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) Salotė 1
2020-03-06 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) ež.Baltieša (Balčio) 1
2020-03-06 Paprastasis nykštukas (Regulus regulus) Girulių miškas 1+1+1+1
2020-03-06 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Balsiai 3+
2020-03-05 Juodasis strazdas (Turdus merula) 1+1+1+1
2020-03-05 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Krempliai 2+1
2020-03-05 Paprastasis suopis (Buteo buteo) Krempliai 1+1
2020-03-05 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Krempliai ~20
2020-03-05 Ilgasnapė vištelė (Rallus aquaticus) Krempliai 1+1
2020-03-05 Žąsys (Anser sp.) Staviškės ~100+~50+12
2020-03-05 Mažasis margasis genys (Dryobates minor) Staviškės 1
2020-03-05 Alksninukas (Spinus spinus) ~20+~30+~20+~50+~40
2020-03-05 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Ožkiniai 1
2020-03-05 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Ožkiniai 1
2020-03-05 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Ožkiniai 1+1+1
2020-03-05 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Poškaičiai 26+9+36+7+12
2020-03-05 Pilkoji gervė (Grus grus) Poškaičiai 8+2+3
2020-03-05 Tundrinė žąsis (Anser serrirostris) Stankai (Nemenčinės sen.) ~50
2020-03-05 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Stankai (Nemenčinės sen.) 3+5
2020-03-05 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Stankai (Nemenčinės sen.) 6+8
2020-03-05 Žąsys (Anser sp.) Stankai (Nemenčinės sen.) ~2000
2020-03-04 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Trakai 1
2020-03-04 Juodasis strazdas (Turdus merula) Trakai 1+1
2020-03-04 Pilkoji varna (Corvus cornix) Trakai 2
2020-03-04 Laukys (Fulica atra) Totoriškių ežeras 8
2020-03-04 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Plomėnų ežeras 2
2020-03-04 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Plomėnų ežeras 2
2020-03-04 Jerubė (Tetrastes bonasia) Plomėnų ežeras 1
2020-03-04 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Jovariškės 1
2020-03-04 Juodasis strazdas (Turdus merula) Pagulianka 1
2020-03-04 Alksninukas (Spinus spinus) ež.Akmena ~100
2020-03-04 Dagilis (Carduelis carduelis) ež.Akmena 2
2020-03-04 Pilkoji gervė (Grus grus) Jovariškės 2
2020-03-04 Laukys (Fulica atra) ež. Galvė 1+1+1
2020-03-04 Didysis baublys (Botaurus stellaris) ež. Galvė 1
2020-03-04 Laukys (Fulica atra) ež.Šiemetis 2
2020-03-04 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) ež.Šiemetis 1
2020-03-04 Pilkoji gervė (Grus grus) ež.Šiemetis 2
2020-03-04 Pilkoji gervė (Grus grus) ež.Vievis 3
2020-03-04 Alksninukas (Spinus spinus) ež.Vievis ~60
2020-03-04 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) ež.Vievis 1+1
2020-03-04 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) ež.Vievis 1
2020-03-04 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) ež.Vievis 1
2020-03-04 Dagilis (Carduelis carduelis) Vievis 1
2020-03-04 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Lapiakalnis ~40
2020-03-04 Kovas (Corvus frugilegus) Rusakalnis ~90
2020-03-04 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Rusakalnis 12
2020-03-04 Kuosa (Coloeus monedula) Pastrėvys ~60
2020-03-04 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Pastrėvys 1
2020-03-04 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) Elektrėnų marios 15+~50+~100
2020-03-04 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) 1+1+6
2020-03-04 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) ež. Ilgės 1
2020-03-04 Gulbė nebylė (Cygnus olor) ež. Ilgės 24
2020-03-04 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) ež. Ilgės 1
2020-03-04 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) ež. Ilgės ~30
2020-03-04 Laukys (Fulica atra) Elektrėnų marios 6+2+3+2+1
2020-03-04 Sidabrinis kiras (Larus argentatus) Elektrėnų marios ~100+~50
2020-03-04 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Elektrėnų marios 1
2020-03-04 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) ež.Didžiulis (šalia Moluvėnų) 1
2020-03-04 Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo) ež.Didžiulis (šalia Moluvėnų) 9
2020-03-04 Alksninukas (Spinus spinus) Grigiškių tvenkinys 1
2020-03-04 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Grigiškių tvenkinys 1
2020-03-03 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Bezdonys (miestelis) 2
2020-03-03 Juodasis strazdas (Turdus merula) Bezdonys (miestelis) 1
2020-03-03 Juodoji zylė (Periparus ater) 1+1+1
2020-03-03 Pilkoji gervė (Grus grus) Bezdonys (miestelis) 2
2020-03-03 Paprastasis nykštukas (Regulus regulus) Bezdonys (miestelis) 1
2020-03-03 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Bezdonys (miestelis) 1
2020-03-03 Pilkoji gervė (Grus grus) Suktiškių durpynas 2
2020-03-03 Šiaurinė pilkoji zylė (Poecile montanus) Suktiškių durpynas 1
2020-03-03 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Suktiškių durpynas 1+1
2020-03-03 Paprastasis nykštukas (Regulus regulus) Suktiškių durpynas 1
2020-03-03 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai ~50+2+23
2020-03-03 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Suktiškių miškas 1
2020-03-03 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-03-03 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1+1
2020-03-03 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 68
2020-03-03 Juodasis strazdas (Turdus merula) Lozoriškės 1
2020-03-03 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Šventininkai (Buivydžių sen.) 11
2020-03-03 Dirvinis vieversys (Alauda arvensis) Šventininkai (Buivydžių sen.) ~40
2020-03-03 Juodasis strazdas (Turdus merula) Papunžė 1
2020-03-03 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Ribiškės 1
2020-03-03 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Užupis 18+2+5
2020-03-03 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Užupis 1
2020-03-03 Pilkoji varna (Corvus cornix) Užupis 2
2020-03-03 Didžioji antis (Anas platyrhynchos)
2020-03-02 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Pagiriai (Pagirių sen.) 1
2020-03-02 Uldukas (Columba oenas) Valkininkai 1
2020-03-02 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Valkininkai ~40
2020-03-02 Uldukas (Columba oenas) Karpiškės 5
2020-03-02 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Karpiškės 3
2020-03-02 Gulbė nebylė (Cygnus olor) ež. Glėbas 14
2020-03-02 Didysis baublys (Botaurus stellaris) ež. Glėbas 1
2020-03-02 Laukys (Fulica atra) ež. Glėbas 2
2020-03-02 Lygutė (Lullula arborea) Varėna 1
2020-03-02 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Varėna 1+1
2020-03-02 Paprastoji pilkoji zylė (Poecile palustris) Varėna 1
2020-03-02 Kovas (Corvus frugilegus) Varėna ~40
2020-03-02 Pietinis purplelis (Streptopelia decaocto) Varėna 1
2020-03-02 Naminis žvirblis (Passer domesticus) Varėna 1
2020-03-02 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Margionys 1
2020-03-02 Lygutė (Lullula arborea) Margionys 1+1
2020-03-02 Ilgauodegė zylė (Aegithalos caudatus) Margionys ~10
2020-03-02 Pilkoji gervė (Grus grus) Margionys 2+3
2020-03-02 Svirbelis (Bombycilla garrulus) Margionys ~30
2020-03-02 Paprastoji pilkoji zylė (Poecile palustris) Margionys 1
2020-03-02 Keršulis (Columba palumbus) Margionys 1
2020-03-02 Amalinis strazdas (Turdus viscivorus) Margionys 1
2020-03-02 Svilikas (Coccothraustes coccothraustes) Margionys 1
2020-03-02 Žalioji meleta (Picus viridis) Marcinkonys 1
2020-03-02 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) ež.Lavysas 4
2020-03-02 Gulbė nebylė (Cygnus olor) ež.Lavysas 27+5+6
2020-03-02 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) ež.Lavysas 1
2020-03-02 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Žagarinė 1
2020-03-02 Tulžys (Alcedo atthis) Mikašiūnai 1
2020-03-02 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) ež. Papis 5
2020-03-02 Didysis baublys (Botaurus stellaris) ež. Papis 1
2020-03-02 Pilkoji gervė (Grus grus) ež. Papis 2
2020-03-02 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) ež. Papis 6
2020-03-02 Perkūno oželis (Gallinago gallinago) ež. Papis 1
2020-03-02 Ilgasnapė vištelė (Rallus aquaticus) ež. Papis 1
2020-02-29 Kovas (Corvus frugilegus) Antakalnis ~200
2020-02-28 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Žvėrynas 1+1
2020-02-28 Šarka (Pica pica) Žvėrynas 2+2
2020-02-28 Klykuolė (Bucephala clangula) Žvėrynas 2
2020-02-28 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Žvėrynas ~40
2020-02-28 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Žvėrynas 1+1+1
2020-02-28 Juodasis strazdas (Turdus merula) Žvėrynas 1+1
2020-02-28 Paprastasis kiras (Larus canus) Šnipiškės ~70
2020-02-28 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Pūčkorių miško parkas 1
2020-02-28 Svirbelis (Bombycilla garrulus) Pūčkoriai ~30
2020-02-28 Ilgauodegė zylė (Aegithalos caudatus) Pūčkoriai 12
2020-02-28 Miškinis liputis (Certhia familiaris) Pūčkoriai 1
2020-02-27 Želmeninė/tundrinė žąsis (Anser fabalis/serrirostris) Poškaičiai ~500+~100
2020-02-27 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Poškaičiai 19+4+10
2020-02-27 Pilkoji gervė (Grus grus) Poškaičiai 2+2
2020-02-27 Baltakaktė žąsis (Anser albifrons) Poškaičiai ~40
2020-02-27 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Poškaičiai 5
2020-02-27 Kovas (Corvus frugilegus) Mėleniai ~200
2020-02-27 Pilkoji gervė (Grus grus) Veriškės 4+2
2020-02-27 Kuosa (Coloeus monedula) Veriškės ~100
2020-02-27 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Dailidėnai 3+2+7
2020-02-27 Kranklys (Corvus corax) Vėgėlynė 36
2020-02-27 Šarka (Pica pica) Pabradė 2
2020-02-27 Šalminė antis (Netta rufina) Pabradė 1
2020-02-27 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Pabradė 1+1
2020-02-27 Mažasis kragas (Tachybaptus ruficollis) Pabradė 1
2020-02-27 Žalioji meleta (Picus viridis) Pabradė
2020-02-27 Žaliukė (Chloris chloris) Pabradė 1
2020-02-27 Pilkoji gervė (Grus grus) Magūnai 2+2
2020-02-27 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Prienai 1
2020-02-27 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Prienai 2+2
2020-02-27 Tulžys (Alcedo atthis) Punžonys 1
2020-02-27 Vištvanagis (Accipiter gentilis) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1
2020-02-27 Žaliukė (Chloris chloris) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1
2020-02-27 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1
2020-02-27 Juodagalvė sniegena (Pyrrhula pyrrhula) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1
2020-02-27 Žąsys (Anser sp.) Bezdonamiškiai ~25
2020-02-26 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) 2+~100
2020-02-26 Pilkoji gervė (Grus grus) 2+2+2+2+12+1
2020-02-26 Dirvinis vieversys (Alauda arvensis) 2+9+5+7+6+50+15+11+8
2020-02-26 Dagilis (Carduelis carduelis) Merešlėnai 9
2020-02-26 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Merešlėnai 1
2020-02-26 Uldukas (Columba oenas) Merešlėnai 2+5
2020-02-26 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Merešlėnai 4
2020-02-26 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Merešlėnai 1+1
2020-02-26 Paprastasis suopis (Buteo buteo) 2+2
2020-02-26 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Papiškės (Rudaminos sen.) 1
2020-02-26 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Papiškės (Rudaminos sen.) 43+6+4
2020-02-26 Pilkoji žąsis (Anser anser) Papiškės (Rudaminos sen.) 12
2020-02-26 Uldukas (Columba oenas) Papiškės (Rudaminos sen.) 2
2020-02-26 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Mikašiūnai 1
2020-02-26 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Mikašiūnai 1
2020-02-26 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) ež. Papis 1
2020-02-26 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) ež. Papis 23
2020-02-26 Sidabrinis kiras (Larus argentatus) ež. Papis 11
2020-02-26 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) ež. Papis 18
2020-02-26 Pilkoji žąsis (Anser anser) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 2+56
2020-02-26 Didysis baublys (Botaurus stellaris) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-02-26 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-02-26 Klykuolė (Bucephala clangula) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 40+
2020-02-26 Rudagalvė antis (Aythya ferina) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 12
2020-02-26 Šiaurinė pilkoji zylė (Poecile montanus) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-02-26 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 6
2020-02-26 Baltakaktė žąsis (Anser albifrons) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai ~60
2020-02-26 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 4
2020-02-26 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-02-26 Tūbuotasis suopis (Buteo lagopus) Paluknio pievos 1
2020-02-26 Paprastasis suopis (Buteo buteo) 2+2+2+1+2
2020-02-26 Dirvinis vieversys (Alauda arvensis) 20+10+50
2020-02-26 Uldukas (Columba oenas) Paluknio pievos 1+1+2+1
2020-02-26 Kurapka (Perdix perdix) Paluknio pievos 1
2020-02-26 Paprastoji pempė (Vanellus vanellus) Paluknio pievos 1000+
2020-02-26 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Paluknio pievos ~500
2020-02-26 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Paluknio pievos 1
2020-02-26 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Paluknio pievos 76+3
2020-02-26 Žąsys (Anser sp.) Paluknio pievos ~150+~100
2020-02-26 Startsakalis (Falco columbarius) Paluknio pievos 1
2020-02-26 Šiaurinė pilkoji zylė (Poecile montanus) Paluknio pievos 1
2020-02-26 Dirvinis sėjikas (Pluvialis apricaria) Paluknio pievos 18
2020-02-26 Amalinis strazdas (Turdus viscivorus) Ropėjų miškas 2
2020-02-26 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) ež.Ilgutis 22
2020-02-26 Pilkoji gervė (Grus grus) ež.Ilgutis 2+2
2020-02-26 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Šventininkų ežeras 2
2020-02-26 Šarka (Pica pica) Šventininkų ežeras 2
2020-02-26 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Šventininkų ežeras 1
2020-02-25 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Antakalnis 2+4+2
2020-02-25 Klykuolė (Bucephala clangula) Neris, Vilnius 6+6+4+4+2
2020-02-25 Žaliukė (Chloris chloris) Antakalnis 5+6+4+3+1
2020-02-25 Svilikas (Coccothraustes coccothraustes) Antakalnis 3+2
2020-02-25 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Antakalnis 46+2+2+2
2020-02-25 Pilkoji varna (Corvus cornix) Antakalnis 2+2+2+2
2020-02-25 Kovas (Corvus frugilegus) Antakalnis
2020-02-25 Alksninukas (Spinus spinus) Antakalnis 4+~60+1+~20
2020-02-25 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Antakalnis 1+1+1+1
2020-02-25 Bukutis (Sitta europaea) Antakalnis 1+1
2020-02-25 Juodasis strazdas (Turdus merula) Antakalnis 1+1
2020-02-25 Juodagalvė sniegena (Pyrrhula pyrrhula) Antakalnis 2+2
2020-02-25 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Antakalnis 1+2+2+1
2020-02-25 Vištvanagis (Accipiter gentilis) Antakalnis 1
2020-02-25 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) Neris, Vilnius 4+6+6
2020-02-25 Paprastoji pilkoji zylė (Poecile palustris) Antakalnis 1+1+2
2020-02-25 Ilgauodegė zylė (Aegithalos caudatus) Antakalnis 15
2020-02-25 Kėkštas (Garrulus glandarius) Antakalnis 2+2
2020-02-25 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Antakalnis 1+1+1+1
2020-02-25 Šiaurinė pilkoji zylė (Poecile montanus) Antakalnis 2
2020-02-25 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Neris, Vilnius 1
2020-02-25 Pilkoji varna (Corvus cornix) Žirmūnai 1
2020-02-25 Šarka (Pica pica) Žirmūnai 2
2020-02-25 Karklažvirblis (Passer montanus) Antakalnis
2020-02-25 Dagilis (Carduelis carduelis) Tuskulėnų parkas 1
2020-02-25 Sidabrinis kiras (Larus argentatus) Neris, Vilnius 1
2020-02-25 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Neris, Vilnius 1
2020-02-25 Paprastasis suopis (Buteo buteo) Žirmūnai 1
2020-02-24 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Kalniškės (Šatrininkų sen.) ~40
2020-02-24 Paprastasis suopis (Buteo buteo) 2+2+2+2
2020-02-24 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Šatrininkai ~200
2020-02-24 Pilkoji gervė (Grus grus) Užupiai 2
2020-02-24 Dagilis (Carduelis carduelis) Užupiai 4
2020-02-24 Dirvinis vieversys (Alauda arvensis) Užupiai ~40
2020-02-24 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Dobromislė 5
2020-02-24 Pilkoji gervė (Grus grus) Dobromislė 6
2020-02-24 Juodoji zylė (Periparus ater) Užupiai 1
2020-02-24 Dirvinis vieversys (Alauda arvensis) 3+2+4+2+3+2+4+2+3+1+2+3+4
2020-02-24 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Kalveliai (Kalvelių sen.) 1
2020-02-24 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 18+
2020-02-24 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 2+1
2020-02-24 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1+1+1+1
2020-02-24 Šarka (Pica pica) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 2+2
2020-02-24 Pilkoji žąsis (Anser anser) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 2+4
2020-02-24 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-02-24 Želmeninė žąsis (Anser fabalis) Kenos žuvininkystės tvenkiniai ~50
2020-02-24 Želmeninė/tundrinė žąsis (Anser fabalis/serrirostris) Kenos miškas 14+
2020-02-24 Žąsys (Anser sp.) Kenos miškas ~40+~60
2020-02-24 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Kalveliai (Kalvelių sen.) 1
2020-02-24 Juodagalvė sniegena (Pyrrhula pyrrhula) Kalveliai (Kalvelių sen.) 1
2020-02-24 Kurapka (Perdix perdix) Kalveliai (Kalvelių sen.) 1
2020-02-24 Ilgauodegė zylė (Aegithalos caudatus) Kalveliai (Kalvelių sen.) 2
2020-02-24 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Gražuliškės 9
2020-02-24 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Petruliškės 15
2020-02-24 Žaliukė (Chloris chloris) Gražuliškės 4
2020-02-24 Dagilis (Carduelis carduelis) Černuliškės ~20
2020-02-24 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Pabražuolė 1
2020-02-24 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Naujoji Vilnia 1
2020-02-24 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Naujoji Vilnia 1
2020-02-24 Uolinis karvelis (Columba livia) Antakalnis
2020-02-22 Laukys (Fulica atra) Žirmūnai 2+1+1+1+2
2020-02-21 Dirvinis vieversys (Alauda arvensis) Krivėnų (Striūnos) tvenkinys 3+2+2+1+4
2020-02-21 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Krivėnų (Striūnos) tvenkinys 2
2020-02-21 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Krivėnų (Striūnos) tvenkinys ~20+~20
2020-02-21 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Paluknio pievos ~30
2020-02-20 Naminė pelėda (Strix aluco) Fabijoniškės 1+1
2020-02-20 Juodasis strazdas (Turdus merula) Kareiviškės 1
2020-02-20 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Kareiviškės ~50
2020-02-20 Jerubė (Tetrastes bonasia) Suktiškių miškas 1
2020-02-20 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Suktiškių miškas 2
2020-02-20 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Suktiškių miškas 1
2020-02-20 Pilkoji meleta (Picus canus) Suktiškių miškas 1
2020-02-20 Alksninukas (Spinus spinus) Suktiškių miškas ~40+~100
2020-02-20 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Suktiškių durpynas
2020-02-20 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Šnipiškės 24
2020-02-20 Paprastasis erškėtžvirblis (Prunella modularis) Dvarčionių miško parkas 1
2020-02-19 Svirbelis (Bombycilla garrulus) Baltupiai ~80
2020-02-18 Žvirblinė pelėda (Glaucidium passerinum) Antakalnio šilo miško parkas 1
2020-02-18 Jerubė (Tetrastes bonasia) Antakalnio šilo miško parkas 1
2020-02-18 Kuoduotoji zylė (Lophophanes cristatus) Antakalnio šilo miško parkas 1+1+1
2020-02-18 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Antakalnio šilo miško parkas 1
2020-02-18 Paprastasis nykštukas (Regulus regulus) Antakalnio šilo miško parkas 1+1
2020-02-18 Juodoji zylė (Periparus ater) Antakalnio šilo miško parkas 1
2020-02-18 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Antakalnio šilo miško parkas 1+1
2020-02-18 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Antakalnio šilo miško parkas 1
2020-02-18 Šiaurinė pilkoji zylė (Poecile montanus) Antakalnio šilo miško parkas 1
2020-02-18 Kranklys (Corvus corax) Antakalnio šilo miško parkas 2+2
2020-02-18 Kėkštas (Garrulus glandarius) Valakupiai 2+1+2+10
2020-02-18 Juodasis strazdas (Turdus merula) Valakupiai 1+2+1+1+1
2020-02-18 Alksninukas (Spinus spinus) Valakupiai ~100+~30
2020-02-18 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) Valakupiai 7+4+3
2020-02-18 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Valakupiai 3
2020-02-18 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Valakupiai 1
2020-02-18 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Valakupiai 1
2020-02-18 Dirvinis vieversys (Alauda arvensis) Valakupiai 1+1+1+1+1+1+1+1
2020-02-18 Žaliukė (Chloris chloris) Valakupiai 2+2+2
2020-02-18 Svilikas (Coccothraustes coccothraustes) Valakupiai 1
2020-02-18 Mažasis margasis genys (Dryobates minor) Valakupiai 1
2020-02-18 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Valakupiai 2+3
2020-02-18 Tulžys (Alcedo atthis) Valakupiai 1
2020-02-18 Šiaurinė pilkoji zylė (Poecile montanus) Valakupiai 1
2020-02-18 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Turniškės 1
2020-02-18 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Turniškės 1
2020-02-18 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Turniškės ~30
2020-02-18 Klykuolė (Bucephala clangula) Turniškės 8+4+6
2020-02-18 Bukutis (Sitta europaea) 1+1+1+1
2020-02-18 Paprastoji pilkoji zylė (Poecile palustris) Turniškės 1
2020-02-18 Mėlynoji zylė (Cyanistes caeruleus) Turniškės 10+
2020-02-18 Paprastasis suopis (Buteo buteo) Turniškės 1
2020-02-17 Juodasis strazdas (Turdus merula) Buivydiškės 1
2020-02-17 Klykuolė (Bucephala clangula) Buivydiškės 4+5
2020-02-17 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Buivydiškės 1+1+1+1+1
2020-02-17 Mėlynoji zylė (Cyanistes caeruleus) Buivydiškės 1+1+1
2020-02-17 Tulžys (Alcedo atthis) Buivydiškės 1
2020-02-17 Didžioji zylė (Parus major) Buivydiškės 1+2+1+1+1
2020-02-17 Paukštvanagis (Accipiter nisus) Buivydiškės 1
2020-02-17 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Buivydiškės 9+2+2
2020-02-17 Paprastasis kiras (Larus canus) Zujūnai ~90
2020-02-17 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Zujūnai 1
2020-02-17 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Zujūnai ~20
2020-02-17 Šarka (Pica pica) Pilaitė 2+2
2020-02-17 Alksninukas (Spinus spinus) Pilaitė 1+1+1
2020-02-17 Paukštvanagis (Accipiter nisus) Pilaitė 1
2020-02-17 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Pilaitė 1
2020-02-17 Pilkoji žąsis (Anser anser) Pilaitė 26
2020-02-17 Dirvinis vieversys (Alauda arvensis) Pilaitė 1+1+1+1+2+1+1+1
2020-02-17 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Pilaitė 1
2020-02-17 Kuoduotoji zylė (Lophophanes cristatus) Girulių miškas 2
2020-02-17 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Girulių miškas 2+2
2020-02-17 Bukutis (Sitta europaea) Girulių miškas 2+1
2020-02-17 Tulžys (Alcedo atthis) Girulių miškas 1
2020-02-17 Klykuolė (Bucephala clangula) Girulių miškas ~40
2020-02-17 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Girulių miškas 1
2020-02-17 Juodoji zylė (Periparus ater) Girulių miškas 1+1+1+1+2
2020-02-17 Vištvanagis (Accipiter gentilis) Girulių miškas 1
2020-02-17 Paprastoji pilkoji zylė (Poecile palustris) Girulių miškas 1
2020-02-17 Šiaurinė pilkoji zylė (Poecile montanus) Girulių miškas 1
2020-02-15 Svilikas (Coccothraustes coccothraustes) Antakalnis 1
2020-02-14 Paprastasis nykštukas (Regulus regulus) Trakai 1
2020-02-14 Bukutis (Sitta europaea) Trakai 1+1
2020-02-14 Didžioji zylė (Parus major) Trakai 2+1+1
2020-02-14 Šarka (Pica pica) Trakai 2
2020-02-14 Pilkoji varna (Corvus cornix) Trakai 2
2020-02-14 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) ež.Babrukas (šalia Trakų) 2
2020-02-14 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Jovariškės 1
2020-02-14 Dirvinis vieversys (Alauda arvensis) Jovariškės 1
2020-02-14 Kranklys (Corvus corax) Varatniškės 2
2020-02-14 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) ež.Akmena 3+5
2020-02-14 Paprastoji pilkoji zylė (Poecile palustris) ež.Akmena 1
2020-02-14 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) ež.Akmena 1
2020-02-14 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) ež. Galvė 1+1+2
2020-02-14 Vištvanagis (Accipiter gentilis) ež. Galvė 1
2020-02-14 Alksninukas (Spinus spinus) ež. Galvė ~10
2020-02-14 Kuoduotoji zylė (Lophophanes cristatus) ež. Galvė 1
2020-02-14 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) ež.Šiemetis 1
2020-02-14 Tulžys (Alcedo atthis) ež.Šiemetis 1
2020-02-14 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) ež.Šiemetis 1
2020-02-14 Šarka (Pica pica) Keliakiemis 2
2020-02-14 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) ež.Vievis 1+4+3+4+2+2+1
2020-02-14 Rudakaklis kragas (Podiceps grisegena) ež.Vievis 1
2020-02-14 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) ež.Vievis 2
2020-02-14 Mažasis dančiasnapis (Mergellus albellus) ež.Vievis 1
2020-02-14 Alksninukas (Spinus spinus) ež.Vievis ~120+~70
2020-02-14 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Matukiškės 1
2020-02-14 Pilkoji gervė (Grus grus) Matukiškės 6
2020-02-14 Sidabrinis kiras (Larus argentatus) ež.Vievis ~300
2020-02-14 Dagilis (Carduelis carduelis) Pylimai ~60
2020-02-14 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) ež.Didžiulis (šalia Moluvėnų) 1
2020-02-14 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Grigiškių tvenkinys 1
2020-02-14 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Grigiškių tvenkinys 1
2020-02-14 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Grigiškės 1
2020-02-14 Vištvanagis (Accipiter gentilis) Grigiškės 1
2020-02-13 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Bezdonys (miestelis) 2
2020-02-13 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) 1+2+2+2+2+1
2020-02-13 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Suktiškių durpynas 1
2020-02-13 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Suktiškių durpynas 1
2020-02-13 Paukštvanagis (Accipiter nisus) Suktiškių miškas 1
2020-02-13 Ilgauodegė zylė (Aegithalos caudatus) Suktiškių miškas 16
2020-02-13 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 46+
2020-02-13 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 2
2020-02-13 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-02-13 Juodoji zylė (Periparus ater) Suktiškių miškas 1
2020-02-13 Žaliukė (Chloris chloris) Teklionys ~30
2020-02-13 Alksninukas (Spinus spinus) Lozoriškės ~160
2020-02-12 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Užupiai ~200
2020-02-12 Pilkoji gervė (Grus grus) Užupiai 1
2020-02-12 Paukštvanagis (Accipiter nisus) Užupiai 1
2020-02-12 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Dobromislė 2+2
2020-02-12 Keršulis (Columba palumbus) Juodalaukis 1
2020-02-12 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 8+
2020-02-12 Pilkoji žąsis (Anser anser) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 2
2020-02-12 Juodagalvė sniegena (Pyrrhula pyrrhula) Černuliškės 18
2020-02-12 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Naujoji Vilnia ~60
2020-02-12 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Naujoji Vilnia 1
2020-02-12 Klykuolė (Bucephala clangula) Naujoji Vilnia 2
2020-02-12 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Naujoji Vilnia 1
2020-02-11 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Žvėrynas 1
2020-02-11 Žaliukė (Chloris chloris) Žvėrynas 1+1+3+2+1
2020-02-11 Didžioji zylė (Parus major) Žvėrynas 1+1+1+2+1+1+1
2020-02-11 Bukutis (Sitta europaea) Žvėrynas 1+1+1+1+1
2020-02-11 Kramerio papūga (Psittacula krameri) Žvėrynas 1+1
2020-02-11 Paprastoji pilkoji zylė (Poecile palustris) Žvėrynas 1
2020-02-11 Kėkštas (Garrulus glandarius) Žvėrynas 7
2020-02-11 Mėlynoji zylė (Cyanistes caeruleus) Žvėrynas 1+1+1+1+1
2020-02-11 Kranklys (Corvus corax) Žvėrynas 2
2020-02-11 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Žvėrynas 3
2020-02-11 Baltabruvis strazdas (Turdus iliacus) Žvėrynas 1
2020-02-11 Miškinis liputis (Certhia familiaris) Žvėrynas 1
2020-02-11 Pilkoji varna (Corvus cornix) Žvėrynas ~20
2020-02-11 Uolinis karvelis (Columba livia) Žvėrynas 1
2020-02-11 Mažasis margasis genys (Dryobates minor) Žvėrynas 1
2020-02-11 Šarka (Pica pica) Žvėrynas 4
2020-02-11 Kovas (Corvus frugilegus) Žvėrynas 6+
2020-02-11 Naminis žvirblis (Passer domesticus) Žvėrynas 8+
2020-02-11 Karklažvirblis (Passer montanus) Žvėrynas ~20
2020-02-11 Šiaurinė pilkoji zylė (Poecile montanus) Žvėrynas 1
2020-02-11 Pilkoji gervė (Grus grus) Žvėrynas 2
2020-02-09 Svirbelis (Bombycilla garrulus) Paramėlis ~40
2020-02-09 Uldukas (Columba oenas) Paramėlis 1
2020-02-09 Amalinis strazdas (Turdus viscivorus) Paramėlis 1
2020-02-09 Pilkoji gervė (Grus grus) Paramėlis
2020-02-09 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Paramėlis 4
2020-02-09 Kranklys (Corvus corax) Paramėlis 2
2020-02-09 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Paramėlio miškas 1
2020-02-07 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Žirmūnai 1
2020-02-07 Mėlynoji zylė (Cyanistes caeruleus) Verkiai 2
2020-02-07 Bukutis (Sitta europaea) Verkiai 2
2020-02-07 Alksninukas (Spinus spinus) Verkiai ~30
2020-02-07 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Verkiai 2
2020-02-07 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Ožkiniai 1
2020-02-07 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Ožkiniai 2
2020-02-07 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Krempliai 1
2020-02-06 Pilkoji gervė (Grus grus) Viešintos (kaimas) 5
2020-02-05 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Pabradė 1
2020-02-05 Tulžys (Alcedo atthis) Pabradė 1
2020-02-05 Mėlynoji zylė (Cyanistes caeruleus) Pabradė 1+1
2020-02-05 Paprastoji pilkoji zylė (Poecile palustris) Pabradė 1
2020-02-05 Didžioji zylė (Parus major) Pabradė 1+1+1
2020-02-05 Bukutis (Sitta europaea) Pabradė 1
2020-02-05 Šarka (Pica pica) Pabradė 2
2020-02-05 Klykuolė (Bucephala clangula) Pabradė 10+
2020-02-05 Mažasis kragas (Tachybaptus ruficollis) Pabradė 1
2020-02-05 Alksninukas (Spinus spinus) Pabradė ~30
2020-02-05 Žalioji meleta (Picus viridis) Pabradė 1
2020-02-05 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Pabradė ~20
2020-02-05 Uolinis karvelis (Columba livia) Pabradė 5
2020-02-05 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Karkažiškės tvenkinys 8
2020-02-05 Uldukas (Columba oenas) Žaliašilis 2+1
2020-02-05 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Karužiškės (Buivydžių sen.) 1
2020-02-05 Paprastoji pilkoji zylė (Poecile palustris) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1
2020-02-04 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Merešlėnai 2
2020-02-04 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Merešlėnai ~50+~40
2020-02-04 Žaliukė (Chloris chloris) Merešlėnai ~30
2020-02-04 Uldukas (Columba oenas) Merešlėnai 3
2020-02-04 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Merešlėnai 1
2020-02-04 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Merešlėnų karjeras 1
2020-02-04 Šarka (Pica pica) Merešlėnai 7
2020-02-04 Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus) Merešlėnai 1
2020-02-04 Tetervinas (Lyrurus tetrix) Juodoji Vokė 2
2020-02-04 Pilkoji gervė (Grus grus) Papiškės (Pagirių sen.)
2020-02-04 Alksninukas (Spinus spinus) Mikašiūnai ~150
2020-02-04 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Mikašiūnai 1
2020-02-04 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Mikašiūnai 1
2020-02-04 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) ež. Papis 1
2020-02-04 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) ež. Papis 36
2020-02-04 Alksninukas (Spinus spinus) ež. Papis ~40+~20
2020-02-04 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) ež. Papis 1
2020-02-04 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) ež. Papis 1
2020-02-04 Bukutis (Sitta europaea) ež. Papis 1
2020-02-04 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 4+1+2+2
2020-02-04 Šarka (Pica pica) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 4
2020-02-04 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-02-04 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 1+1
2020-02-04 Šarka (Pica pica) Žagarinė 6
2020-02-04 Kranklys (Corvus corax) Paluknio pievos 2
2020-02-04 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Paluknio pievos 1+1
2020-02-04 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Paluknio pievos 22
2020-02-04 Paukštvanagis (Accipiter nisus) Paluknio pievos 1
2020-02-04 Paprastasis suopis (Buteo buteo) Paluknio pievos 2+6
2020-02-04 Šarka (Pica pica) Šventininkai 2
2020-02-03 Jerubė (Tetrastes bonasia) Bezdonių miškas 1
2020-02-03 Šarka (Pica pica) Bezdonys (miestelis) 2
2020-02-03 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 18+8+4+5
2020-02-03 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-02-03 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-02-03 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Bezdonamiškiai 1
2020-02-03 Baltnugaris genys (Dendrocopos leucotos) Šventininkai (Buivydžių sen.) 1
2020-02-01 Eglinis kryžiasnapis (Loxia curvirostra) Antakalnis 2
2020-02-01 Bukutis (Sitta europaea) Antakalnis 1+1+1
2020-02-01 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Antakalnis 1+3
2020-02-01 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Antakalnis 1+1+1+1
2020-02-01 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Antakalnis 2
2020-02-01 Šarka (Pica pica) Antakalnis 2
2020-02-01 Tulžys (Alcedo atthis) Antakalnis 1
2020-02-01 Ilgauodegė zylė (Aegithalos caudatus) Antakalnis 8
2020-02-01 Didžioji zylė (Parus major) Antakalnis
2020-02-01 Mėlynoji zylė (Cyanistes caeruleus) Antakalnis
2020-02-01 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Antakalnis 3+1
2020-02-01 Žaliukė (Chloris chloris) Antakalnis 2
2020-02-01 Alksninukas (Spinus spinus) Antakalnis 1
2020-02-01 Kovas (Corvus frugilegus) Žirmūnai 14+
2020-02-01 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Žirmūnai 1
2020-02-01 Didysis margasis genys (Dendrocopos major) Žirmūnai 2
2020-02-01 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Žirmūnai 1
2020-02-01 Kuosa (Coloeus monedula) Žirmūnai 4+
2020-02-01 Alksninukas (Spinus spinus) Žirmūnai ~30
2020-02-01 Pilkoji varna (Corvus cornix) Žirmūnai 2
2020-02-01 Žaliukė (Chloris chloris) Žirmūnai 40+
2020-01-31 Eglinis kryžiasnapis (Loxia curvirostra) Šveicarijos parkas 5+1
2020-01-31 Mėlynoji zylė (Cyanistes caeruleus) Šveicarijos parkas
2020-01-31 Bukutis (Sitta europaea) Šveicarijos parkas 1+1
2020-01-31 Naminis žvirblis (Passer domesticus) 3+
2020-01-31 Žaliukė (Chloris chloris) 1+1
2020-01-29 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Šiaudinė (Šatrininkų sen.) 1
2020-01-29 Dagilis (Carduelis carduelis) Kalniškės (Šatrininkų sen.) ~80
2020-01-29 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Šatrininkai ~120
2020-01-29 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Šatrininkai ~30
2020-01-29 Dagilis (Carduelis carduelis) Juodalaukis ~60
2020-01-29 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Dobromislė 2
2020-01-29 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Užupis ~20
2020-01-29 Šarka (Pica pica) Kalveliai (Kalvelių sen.) 6
2020-01-29 Žaliukė (Chloris chloris) Kalveliai (Kalvelių sen.) 68
2020-01-29 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Kenos žuvininkystės tvenkiniai 6+
2020-01-29 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Kenos žuvininkystės tvenkiniai ~250
2020-01-29 Šarka (Pica pica) Petruliškės 11
2020-01-29 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Naujoji Vilnia 1
2020-01-29 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Naujoji Vilnia 1
2020-01-28 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Pūčkorių miško parkas 1
2020-01-28 Tulžys (Alcedo atthis) Pūčkorių miško parkas 1
2020-01-28 Ilgauodegė zylė (Aegithalos caudatus) Pūčkorių miško parkas ~15
2020-01-28 Didžioji zylė (Parus major) Pūčkorių miško parkas 2+1+1
2020-01-28 Mėlynoji zylė (Cyanistes caeruleus) Pūčkorių miško parkas 1+1+1
2020-01-28 Klykuolė (Bucephala clangula) Pūčkoriai 4
2020-01-28 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Pūčkorių miško parkas 1
2020-01-27 Juodasis strazdas (Turdus merula) Antakalnio šilo miško parkas 1+1
2020-01-27 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Antakalnio šilo miško parkas 1
2020-01-27 Juodoji zylė (Periparus ater) Antakalnio šilo miško parkas 1+1
2020-01-27 Bukutis (Sitta europaea) Antakalnio šilo miško parkas 1+
2020-01-27 Kuoduotoji zylė (Lophophanes cristatus) Antakalnio šilo miško parkas 1+
2020-01-27 Miškinis liputis (Certhia familiaris) Antakalnio šilo miško parkas 1+
2020-01-27 Eglinis kryžiasnapis (Loxia curvirostra) Antakalnio šilo miško parkas 1+
2020-01-27 Kranklys (Corvus corax) Antakalnio šilo miško parkas 2
2020-01-27 Alksninukas (Spinus spinus) Antakalnis ~30
2020-01-27 Kuosa (Coloeus monedula) Antakalnis 2
2020-01-27 Alksninukas (Spinus spinus) Antakalnis 1+1
2020-01-27 Mėlynoji zylė (Cyanistes caeruleus) Antakalnis 10+
2020-01-27 Didžioji zylė (Parus major) Antakalnis 10+
2020-01-26 Žaliukė (Chloris chloris) Antakalnis 2+1
2020-01-26 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Antakalnis 2+2
2020-01-26 Karklažvirblis (Passer montanus) Antakalnis
2020-01-26 Svilikas (Coccothraustes coccothraustes) Antakalnis 1
2020-01-26 Svilikas (Coccothraustes coccothraustes) Antakalnis 26
2020-01-26 Mėlynoji zylė (Cyanistes caeruleus) Valakupiai 1+1+1
2020-01-26 Didžioji zylė (Parus major) Valakupiai 1+1+1+1
2020-01-26 Tulžys (Alcedo atthis) Valakupiai 1
2020-01-26 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Valakupiai 1+1+1
2020-01-26 Kranklys (Corvus corax) Valakupiai 2+2
2020-01-26 Eglinis kryžiasnapis (Loxia curvirostra) Valakupiai 4
2020-01-26 Ilgauodegė zylė (Aegithalos caudatus) Valakupiai ~15
2020-01-26 Alksninukas (Spinus spinus) Valakupiai ~30
2020-01-26 Žvirblinė pelėda (Glaucidium passerinum) Turniškės 1
2020-01-26 Mažasis margasis genys (Dryobates minor) Turniškės 1
2020-01-26 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Valakupiai 1
2020-01-24 Paukštvanagis (Accipiter nisus) Buivydiškės 1
2020-01-24 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Buivydiškės 2
2020-01-24 Miškinis liputis (Certhia familiaris) Buivydiškės 1
2020-01-24 Juodagalvė sniegena (Pyrrhula pyrrhula) Buivydiškės ~30
2020-01-24 Svirbelis (Bombycilla garrulus) Buivydiškės ~150
2020-01-24 Alksninukas (Spinus spinus) Plytinė ~30
2020-01-24 Svirbelis (Bombycilla garrulus) Gineitiškės ~60
2020-01-24 Paprastasis kiras (Larus canus) Zujūnai ~70
2020-01-23 Paprastasis kiras (Larus canus) Šnipiškės ~70
2020-01-23 Sidabrinis kiras (Larus argentatus) Šnipiškės 6
2020-01-23 Didžioji zylė (Parus major) Žvėrynas 1+1+1+1+1+1+2
2020-01-23 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Žvėrynas ~40
2020-01-23 Bukutis (Sitta europaea) Žvėrynas 1+1
2020-01-23 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Žvėrynas 1
2020-01-23 Kramerio papūga (Psittacula krameri) Žvėrynas 1
2020-01-23 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Žvėrynas 1
2020-01-23 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Žvėrynas 1
2020-01-23 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Žvėrynas 2
2020-01-23 Mėlynoji zylė (Cyanistes caeruleus) Žvėrynas 1+1+1
2020-01-23 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Šnipiškės 12
2020-01-23 Kovas (Corvus frugilegus) Žirmūnai 12
2020-01-22 Mėlynoji zylė (Cyanistes caeruleus) Antakalnis 1
2020-01-19 Svirbelis (Bombycilla garrulus) Antakalnis 30+
2020-01-17 Kranklys (Corvus corax) 2+2
2020-01-17 Kovas (Corvus frugilegus) Antakalnis 5+
2020-01-15 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Keturiasdešimt Totorių ~30
2020-01-15 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Skurbutėnai ~40
2020-01-15 Kranklys (Corvus corax) 2
2020-01-15 Kranklys (Corvus corax) 2+2
2020-01-15 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Šventininkų ežeras 2
2020-01-15 Juodasis strazdas (Turdus merula) Trakai 1
2020-01-15 Svirbelis (Bombycilla garrulus) Trakai ~80
2020-01-15 Balnuotasis kiras (Larus marinus) ež.Akmena 1
2020-01-15 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) ež.Akmena 4
2020-01-15 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) ež.Akmena ~40
2020-01-15 Vištvanagis (Accipiter gentilis) ež. Galvė 1
2020-01-15 Alksninukas (Spinus spinus) ež. Galvė ~50
2020-01-15 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) ež. Galvė 1
2020-01-15 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) ež.Šiemetis 1
2020-01-15 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) ež.Šiemetis 26
2020-01-15 Laukys (Fulica atra) ež.Vievis ~100
2020-01-15 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) ež.Vievis 17
2020-01-15 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) ež.Vievis 21
2020-01-15 Nuodėgulė (Melanitta fusca) ež.Vievis 1
2020-01-15 Alksninukas (Spinus spinus) ež.Vievis ~100
2020-01-15 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) ež.Vievis 1
2020-01-15 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) ež.Vievis 2
2020-01-15 Klykuolė (Bucephala clangula) ež.Vievis ~250
2020-01-15 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) ež.Didžiulis (šalia Moluvėnų) 16
2020-01-15 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Grigiškių tvenkinys 1
2020-01-15 Tulžys (Alcedo atthis) Grigiškių tvenkinys 1
2020-01-15 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Grigiškės 1
2020-01-14 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Pabradė 1+1+1
2020-01-14 Tulžys (Alcedo atthis) Pabradė 1+1
2020-01-14 Šalminė antis (Netta rufina) Pabradė 1
2020-01-14 Mažasis kragas (Tachybaptus ruficollis) Pabradė 2
2020-01-14 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Družiliai ~30
2020-01-14 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Pailgė 1
2020-01-14 Alksninukas (Spinus spinus) Nemenčinė ~200
2020-01-14 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Nemenčinė 1
2020-01-14 Kranklys (Corvus corax) Nemenčinė 2
2020-01-14 Tulžys (Alcedo atthis) Kukutiškės 1
2020-01-13 Paukštvanagis (Accipiter nisus) Antakalnis 1
2020-01-12 Tulžys (Alcedo atthis) Antakalnis 1
2020-01-12 Svirbelis (Bombycilla garrulus) Antakalnis 8
2020-01-12 Mėlynoji zylė (Cyanistes caeruleus) Antakalnis 1+1+1
2020-01-12 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Antakalnis 1
2020-01-12 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Antakalnis 1+1
2020-01-12 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Antakalnis 1+1+1
2020-01-12 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Antakalnis 1
2020-01-12 Eglinis kryžiasnapis (Loxia curvirostra) Antakalnis 3
2020-01-12 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Antakalnis 232
2020-01-12 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) Antakalnis 14
2020-01-12 Didžioji zylė (Parus major) Antakalnis 1
2020-01-12 Klykuolė (Bucephala clangula) Antakalnis 2
2020-01-11 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Merešlėnai 8+2
2020-01-11 Keršulis (Columba palumbus) Merešlėnai 2
2020-01-11 Kranklys (Corvus corax) 2+2
2020-01-11 Liepsnelė (Erithacus rubecula) Mikašiūnai 1
2020-01-11 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Mikašiūnai 4
2020-01-11 Alksninukas (Spinus spinus) ež. Papis ~40+~60+~150+~70
2020-01-11 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) ež. Papis 12
2020-01-11 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) ež. Papis 1
2020-01-11 Paprastasis kiras (Larus canus) ež. Papis 25
2020-01-11 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) ež. Papis 13
2020-01-11 Mažoji gulbė (Cygnus columbianus) ež. Papis 1
2020-01-11 Smailiauodegė antis (Anas acuta) ež. Papis 1
2020-01-11 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 19
2020-01-11 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 6
2020-01-11 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Baltosios Vokės žuvininkystės tvenkiniai 11
2020-01-11 Dagilis (Carduelis carduelis) Paluknio pievos 21+~50
2020-01-11 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Paluknio pievos 13
2020-01-11 Juodagalvė sniegena (Pyrrhula pyrrhula) Paluknio pievos 14
2020-01-11 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) Paluknio pievos 1
2020-01-11 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Guopstos 2
2020-01-11 Gulbė nebylė (Cygnus olor) ež.Ilgutis 16+9
2020-01-11 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Šventininkų karjeras 2
2020-01-09 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Bezdonys (miestelis) 1+1
2020-01-09 Didžioji zylė (Parus major) Bezdonys (miestelis) 1
2020-01-09 Tulžys (Alcedo atthis) Bezdonys (miestelis) 1
2020-01-09 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 17
2020-01-09 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 19
2020-01-09 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Bezdonamiškiai 2
2020-01-09 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Bezdonamiškiai 1
2020-01-09 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-01-09 Kranklys (Corvus corax) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 2+2
2020-01-09 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Arvydų žuvininkystės tvenkiniai 1
2020-01-09 Alksninukas (Spinus spinus) Lozoriškės ~160
2020-01-09 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Balėnai 1
2020-01-09 Tulžys (Alcedo atthis) Stražninkai 1
2020-01-09 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Punžonys 2
2020-01-09 Didžioji antis (Anas platyrhynchos) Nemenčinė ~300
2020-01-08 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Sudervė ~30
2020-01-08 Svirbelis (Bombycilla garrulus) Sudervė ~50
2020-01-08 Šarka (Pica pica) Sudervė 7
2020-01-08 Dagilis (Carduelis carduelis) Sudervė 16
2020-01-08 Juodoji meleta (Dryocopus martius) Sudervės miškas 1+1
2020-01-07 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Verkiai 1
2020-01-07 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Verkiai 1
2020-01-07 Ilgauodegė zylė (Aegithalos caudatus) Krempliai 14
2020-01-07 Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius) Krempliai 1
2020-01-07 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) Staviškės 1
2020-01-07 Tulžys (Alcedo atthis) Ožkiniai 1
2020-01-07 Svirbelis (Bombycilla garrulus) Ožkiniai ~70
2020-01-07 Juodoji zylė (Periparus ater) ež.Balsys (Žalieji ežerai) 1
2020-01-07 Svirbelis (Bombycilla garrulus) Kryžiokai ~120
2020-01-07 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Kryžiokai 1
2020-01-06 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Pilaitė 7
2020-01-06 Gulbė nebylė (Cygnus olor) Pilaitė 9
2020-01-06 Alksninukas (Spinus spinus) Vaičiūniškės ~120
2020-01-05 Šiaurinis kikilis (Fringilla montifringilla) Dvarčionys 2
2020-01-05 Juodagalvė sniegena (Pyrrhula pyrrhula) Dvarčionys 15
2020-01-05 Juodasis strazdas (Turdus merula) Dvarčionys 1
2020-01-05 Alksninukas (Spinus spinus) Dvarčionys ~20
2020-01-05 Svirbelis (Bombycilla garrulus) Dvarčionys ~30
2020-01-05 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Dvarčionys 1
2020-01-04 Vištvanagis (Accipiter gentilis) Antakalnis 1
2020-01-04 Paprastasis kiras (Larus canus) Senamiestis ~70
2020-01-04 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) Paluknio pievos 8
2020-01-04 Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus) ež. Glėbas 5
2020-01-04 Rudagalvė antis (Aythya ferina) ež. Glėbas 6
2020-01-04 Gulbė nebylė (Cygnus olor) ež. Glėbas 9
2020-01-04 Svirbelis (Bombycilla garrulus) Varėna ~20
2020-01-04 Vištvanagis (Accipiter gentilis) Varėna 1
2020-01-03 Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs) Trakai 2
2020-01-03 Juodagalvė sniegena (Pyrrhula pyrrhula) Trakai 12
2020-01-03 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) ež.Akmena 16
2020-01-03 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) ež.Akmena 8
2020-01-03 Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla) ež.Akmena 1+1
2020-01-03 Paprastasis kiras (Larus canus) ež.Akmena ~50
2020-01-03 Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus) ež.Akmena 11
2020-01-03 Didysis baltasis garnys (Ardea alba) ež. Galvė 1+1
2020-01-03 Kuoduotoji antis (Aythya fuligula) ež. Galvė 19
2020-01-03 Balnuotasis kiras (Larus marinus) ež. Galvė 1
2020-01-03 Didysis dančiasnapis (Mergus merganser) ež. Galvė 21
2020-01-03 Tulžys (Alcedo atthis) ež. Galvė 1
2020-01-02 Karietaitė (Troglodytes troglodytes) Antakalnis 1+1+1
2020-01-02 Svirbelis (Bombycilla garrulus) Antakalnis ~150
2020-01-01 Smilginis strazdas (Turdus pilaris) Naujoji Vilnia ~50
2020-01-01 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Naujoji Vilnia ~30
2020-01-01 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Užupiai 1
2020-01-01 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Kalniškės (Šatrininkų sen.) 1
2020-01-01 Pilkasis garnys (Ardea cinerea) Šatrininkai 1
2020-01-01 Geltonoji starta (Emberiza citrinella) Šatrininkai ~100
2020-01-01 Žaliukė (Chloris chloris) Kalveliai (Kalvelių sen.) ~70
2020-01-01 Plėšrioji medšarkė (Lanius excubitor) Kalveliai (Kalvelių sen.) 1
2020-01-01 Šarka (Pica pica) Kalveliai (Kalvelių sen.) 7
2020-01-01 Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris) Gražuliškės ~20



2019.02.24

Vilniaus rajone pirmieji pavasrio paukščiai. Dirvinis vieversys (1), Pilkoji gervė (1), Pilkosios žąsys (apie 20) . Ubauja Naminė pelėda (1).


2019.02.16

Neryje Vilniuje sutikau Baltakaktę žąsy (1) jauniklę.


2019.01.23

Vilniuje pavasrinės nuotaikos. Girdisi pavasarinės giesmės: Didžiūjų zylių,Mėlynūjų zylių, Žaliukių, Karklažvirblių, Naminių žvirblių, Kovų, Kuosų, Pilkūjų varnų.


2019.01.08

Vilniuje tilindžiuoja pirmosios Didžiosios zylės.


2018.12.16

Ties Lozoriškių km. stebėjau apie 1000 Smilginių strazdų būrį . (tokio dydžio būrio, žiemos metu, nebuvau matęs per visą savo gyvenimą.)


2018.11.11

Margionyse stebėjau Prėšriają medšarkę.


2018.10.22

Su orų permainomis "prapuolė" ir Varnėnai Vilniuje.


2018.10.19

Vilniuje vis dar čiulba Varnėnai (60).


2018.10.14

Lietuvoje pasirodė Žąsys iš šiaurės Europos. Margionyse Varėnos raj. stebėjau apie (250)


2018.10.07

Vilniaus rajone pasirodė Svirbeliai (30). Tai gana ankstyvas laikas jiems.


2018.09.30

Šventininkuose stebėjau skrendančias Gerves (120) Tai viešnios iš šiaurinių kraštų. Mšsiškės Gervės jau paliko mūsų kraštus prieš pora savaičių.


2018.09.23

Margionyse stebėjau Alksninukų (250 -300) būrį. Maitinosi Beržų sėklomis.

Orams staiga atšalus, prasidėjo intensyvi paukščių migracija.


2018.09.21

Vilniuje Kuosos ir Kovai intensyviai maitinasi Ąžuolų gilėmis.


2018.09.19

Vilniuje vis dar gausu Varnėnų (1000-2000) jauniklių ir senų paukščių. Įdomu stebėti kaip jauni varnėnai keičia savo " rūbą" dabart jie pusiau rusvi pusiau juosvi su baltais taškeliais. Palaipsniui iki pavasario jie pasipuoš tuoktuvių apdaru ir taps juodi su metalo žvilgesiu.


2018.09.09

Vilniuje nebeliko langinių kregždžių. (išskrido  link žiemaviečių).

Arvydų tvenkinyje stebėjau: Baltieji garniai (9) Didžiosio antys (apie 100) Gulbės nebylės (4) Rudagalvės antys (8)


2018.09.07

Šventininkuose jauni Krankliai (30) vis dar laikosi toje pačioje nakvynės vietoje (nuo 07 mėn.)

 Ant kelio sutikau betupintį Lėlį (1).


2018.09.03

Vilniuje vis dar pilna Varnėnų. Vakare renkasi į gausesnius pulkus (1000 - 2000) o dieną išsiskirsto mažesniais (50- 300)


2018.08.29

Šventininkų Gervės vis dar laikosi šeimomis ir nakvoja savo lizdų teritorijoje. Dvi šeimos šiemet užaugino po 1 jauniklį.


2018.08.17

Iš Lietuvos išskrido Baltieji Gandrai. Šventininkuose mačiau 60 jų būrį.


2018.08.12

Vilniuje ir kitur nebeliko Čiurlių. Išskrido link savo žiemaviečių. (Pietų Afrika)


2018.08.06

Vilniuje ties "Kuro aparatūra" aukštos įtampos laidais ir pastote, galima išvysti įspūdingus varnėnų pulkus (1000-2000).


2018.08.02

Zujūnų tvenikinyje dar likę 3 (iš 19) upinių Žuvėdrų poros baigia maitinti jauniklius. Gulbės Nebylės  agresyvios iš tolo pamatę žmogų per visą tvenkinį greitu tempu artinasi prie jo. Gulbiukų nesimato , gal pasislėpę nendrynuose. Čia pamačiau Nendrinę Vištelę. Dar plaukioja 3 Rudagalvių kirų jaunikliai, senų paukščių nematyti.


2018.07.27

Vilniuje Zujūnuose blindynuose  mačiau Nendinių lingių šeimyną (5)


2018.07.24

Skraido Gervių jaunikliai. Nebesimato ir nebesigirdi Gegučių.


2018.07.20

Margionyse švilpauja Volungė. Kitų giesmininkų paukščių jau nebesigirdi. Dzūkijoj stebėtuose Baltūjų gandrų visuose lizduose (8) po 2 gandriukus (dar lizduose, bet po keletos dienų jau pasklis aplinkiniuose laukuose).


2018.07.17

Vilniuje pasirodė migruojantys Varnėnų būriai . Jaunikliai atskirai, seniai atskirais būriais.


2018.07.12

Zujūnų tvenkinyje nebeliko Rudagalvių kirų. Su jaunikliais jie paliko gimtąsias vietas ir iškeliavo.


2018.07.01

Didžiosios zylės jau išperėjo ir antrą vadą jauniklių. (2)


2018.06.23

Prie Bebrusų ežero kaip ir pernai gyvena Volungių pora.


2018.06.18

Margionyse stebėjau Lėlių porą.


2018.06.16

Zujūnų tvenkinyje Rudagalvių kirų jaunikliai dydžiu jau sulig tėvais. Tiesa yra porų kurios dar peri. (pakartotinai po nesėkmingų dėčių)


2018.06.05

Zujūnų tvenkinyje Gulbių nebylių pora išperėjo net 12 gulbiukų.


2018.06.02

Gamtoje tikras vaikų darželis.... pilni miškai ir laukai paukščių jauniklių...  pilnatvė...


2018.05.29

Pradeda perėti Langinės kregždės.


2018.05 25

Uoksus ir inkilus palieka ir Zyliukai.


2018.05.23

Inkilus palieka pirmieji Varnėnų jaunikliai. Jiems išskridus inkilus su mielu noru užima Čiurliai, dabar jų eilė vaikus perėti....


2018.05. 16

Griežia griežlė.


2018.05.14

Išsirito Rudagalvių kitų jaunikliai. Upinių žuvėdrų jau 17 porų peri.


2018.05.12

Girdėjau Putpelę. Išperėjo Varnėnai.


2018.05.10

Sugrįžo Urvinės kregždės ir Čiurliai. Praktiškai sulig šiais paukščiais galima sakyti kad pavasarinė migracija baigėsi. Dabar prasidės birželio mėnesį vasaros migracija (klajonės). 


2018.05.08

Gieda Lakštingalos (2). Stebėjau Sketsakalį (1). Upinės Žuvėdros jau suka lizdus.


2018.05.04

Į Zujųnų ežerėlį jau sugrįžo Upinės Žuvėdros (8 poros.) Jau išperėjo Varnėnai.


2018.04.30

Lizdus palieka pirmieji Balandžiukai (2). Miške aptikau Naminės Pelėdos lizdą su jaunikliais.


2018.04.29

Parskrido Grąžiagalvės, Sodinės devynbalsės. Lizdus suka Karklažvirbliai.


2018.04.28

jau peri: Varnėnai, Strazdai,Gervės,Liepsnelės,Kielės,Antys, Rudagalviai Kirai, Vieversiai,Kikiliai,Pempės,Karklažvirbliai.


2018.04.25

Vilniuje pasirodė Langinės kregždės. Peri Laukiai. Jau kukuoja pirmosios Gegutės.


2018.04.20

Varnėnai pradėjo dėti kiaušinius. Peri Gulbės.


2018.04.15

Vilniuje pasirodė Dūminės raudonuodegės (3) ir Ankstyvosios Pečialindos (4). Zujūnų tvenkinyje Rudagalviai kirai jau stato lizdus. 


2018.04.14

Vilniuje pasirodė Šelmeninės kregždės (2). Tikučiai užėmę perėjimo teritorijas (6).


2018.04.12

Maršrutu Vilnius - Panevėžys - Šiauliai stebėjau: Gandrai (24) Gervės (9) Baltakaktės Žąsys ( apie 4000) Pievinė lingė (1) Nendrinė lingė (1)

Suopiai (7) Gulbės giesmininkės (23)

 Jau peri Pilkosios Varnos, Kovai. O Krankliai po 2-3 dienų jau išperės jauniklius. Pradėjo krauti lizdus Zujūnų tvenkinio Rudagalviai Kirai, Gulbės nebylės dar ne. Pasirodė Kragai (3). Daugėja : Rudagalvės antys (9) Laukiai (14)


2018.04.08

Margionyse parskridę 5 varnėnų šeimos iš 17 pernai perėjusių. Šiuo metu vyksta labai intensyvi paukščių migracija. (intensyviai migruoja tie kurie turėjo parskristi dar Kovo mėnesį)


2018.04.04

Zujūnuose šiandien ledo kaip ne būta. Kirai jau pešasi dėl perėjimo vietų. Pagausėjo Laukių (12). Atsirado ir Rudagalvė antis (1).

Vilniuje pasirodė: Žąsys (60) Baltoji kielė (1). Varnėnai jau intensyviai čiulba prie pasirinktų inkilų (8)

Šiandien tiesio vasara + 18C. Todėl gamta nesnaudžia ir vejasi išsiderinusį grafiką...


2018.04.03

Zujūnuose atgijo Rudagalvių kirų kolonija. Nors dar ledas, ant ledo tupi daug kirų, priskaičiavau apie 460 paukščių. Taip pat ir Gulbių nebylių pora jau pasirodė. yra ir Laukių (8)


2018.04.02

Vilniaus raj. Gervės jau savo perimvietėse (4) gieda Ligutės (3)  Varnėnų  Šventininkuose jau (8).


2018.03.31

Vilniuje jau gieda pirmieji Kikiliai (2) Pilkosios varnos intensyviai krauna lizdus (4) pasirodė Sidabriniai kirai (22) gausėja Varnėnų (26)


2018.03.29

Maršrutu: Vilnius- Panevėžys - Pakruojis - Šiauliai priskaičiavau: Varnėnai (apie 500) Žąsys (apie 5000) Suopiai (8) Vieversiai ( apie 150) Pempės ( apie 200) Rudagalviai kirai ( apie 100) Gulbės giesmininkės (10)  Nendrinė lingė (1) Kovai ( apie 200) Kuosos ( apie 60) Gervės (6)

Beje važiuojant autostrada gretimai skrido žąsų būrys, pamatavau jų greitį gavosi 95 km./h  (pavėjui).


2018.03.22

Maršrutu: Vilnius-Ukmergė-Anykščiai-Rokiškis-Utena stebėjau: Gerves (8) Želmenines žąsis (30) Suopius (9) Juodasis strazdas (1) Amalinis strazdas (2) Vieversiai (8) . Ukmergėje Kovų kolonija jau pilnu tempu remontuoja lizdus.


2018.03.16

Vilniuje kai kurie Balandžiai jau deda kiaušinius ir peri.


2018.03.15

Maršrutu Vilnius-Panevėžys-Šiauliai stebėjau šiuos paukščius: Gervės (3); Žąsys 2 pulkus (apie 120); Pempės 6 pulkeliai (apie 80); Varnėnai 4 pulkeliai (apie 100); Suopiai (14); Kovų-Kuosų 6 būrius (apie 300). Pavasaris prasideda... :)


2018.03.14

Krankliai jau baigė krauti lizdus. Prasideda kiaušinių dėjimas ir perėjimas.


2018.03.11

Pirmieji Vieversiai (3) jau pasirodė ir Vilniuje. Taip pat ir Rudagalviai kirai (7).


2018.03.09

Pasirodė pirmieji Vieversiai (8) Marijampolės savivaldybėje. Vilniuje dar ne. Suwalkuose (Lenkija) Kovų kolonija jau atgijus, krauna naujus ir remontuoja senus lizdus.


2018.03.06

Vilniuje žiemojantys paukščiai jau jaučia pavasarį. Šiandien šviečiant saulei intensyviai čiulbėjo: karklažvirbliai,naminiai žvirbliai, didžiosios zylės, mėlynosios zylės, kranksėjo kovai.


2018.02.23

Saulėtomis ir nevėjuotomis dienomis Vilniuje intensyviai "čiulba" žvirbliai ir karklažvirbliai.

Vilniuje stebėjau Amalinius strazdus (3) visus atskirai. Sausio mėnesį jų nesimatė.


2018.02.12

Vilniuje Mėlynosios zylės gražiomis dienomis jau "groja" pavasario trėles.


2018.02.01

Vyksta intensyvi Kranklių vestuvės. Šio mėnesio pabaigoje jie jau pradės remontuoti savo lizdus.


2018.01.29

Alytaus rajone stebėjau Kilnūjį erelį (1). 


2018.01.22

Vilniuje kaip ir kiekvienais metais žiemoja dideli Kovų- Kuosų - Pilkųjų Varnų  pulkai. Justiniškėse, Antakalnyje, Viršuliškėse jos nakvoja.

Vakarais saulei leidžiantis ir rytais saulei kylant galima matyti įspūdingus jų pulkus.


2018.01.07

Vilniuje jau pradėjo tilindžiuoti Didžiosios zylės (3)  


2018.01.02

Vilniuje stebėjau Svirbelių būrį (36).

 

2017.12.30

Šventininkuose stebėjau skrendančias Gulbes Giesmininkes (3)


2017.12.22

Maršrutu: Vilnius-Panevėžys-Šiauliai stebėjau Suopius (12)  Tūbuotajį suopį (1). Svirbelius (70).


2017.12.13

Ties Marijampole stebėjau Pempių pulką (60).


2017.11.26

Šventininkuose sutikau jaunus Kėkštus (3) Jie mėgdžiojo Suopio balsą. Kai aš jiems atsakiau tuo pačiu, netruko prisistatyti ir intensyviai pasipiktinę ieškojo to niekadėjo kuris į jų valdas įsiveržė. Labai nustebo pamatę mane, pasipiktino ir kurį laiką paspoksoję ėmėsi ieškoti maisto netoliese.


2017.11.19

Vilniuje Antakalnyje, Balandžius, Varnas,Kuosas ir Kovus medžioja Vištvanagis (1).


2017.11.16

Maršrutu Vilnius-Ukmergė-Panevėžys, laukuose vis dar nemažai Pempių (2000) ir Varnėnų (1000).


2017.11.07

Vilniuje, jau pradėjau maitinti paukščius balkono lesykloje. Nuolatiniai "klientai" Didžiosios zylės (12) Karklažvirbliai (4) Mėlynoji zylė (1).


2017.11.05

Vilniaus rajone stebėjau didelį (300) Dagilių būrį. Taip pat pirmuosius Svirbelius (60).


2017.10.31

Vilniuje Kuosos, Kovai ir Pilkosios Varnos puotauja po Ąžuolais.... Prinoko gilės....


2017.10.20

Maršrutu Vilnius-Panevėžys-Pakruojis-Šiauliai Stebėjau nemažai paukščių: Žąsys (800) Varnėnai (400) Pempės (1000) Kirai rudagalviai (400) Gervės (300) Suopiai (9) Perkūno oželiai (12) Kovai (300).



2017.10.19

Virš Vilniaus skrido Gervės (65) pietvakarių kryptimi.

Vilniuje jau renkasi į įprastines nakvynės (žiemos) vietas Kuosų - Kovų pulkai.


2017.10.17

Lenkijoje ties Seiniais stebėjau Baltąjį gandrą (1). 



2017.10.14

Prasidėjo intensyvi paukščių migracija. Per dieną pastebėjau: Želmeninės žąsys (460) Kikiliai (200) Dirviniai Vieversiai (140) Strazdai (70) Pempės (240) Varnėnai (400) Zylės (160).... Gulbės Giesmininkės (2 suaugę ir 6 jaunikliai) Gervės (45) Tūbuotasis Suopis (1) Startos (30) Keršuliai (60).


2017.09.30

Intensyviai migruoja: Vieversiai (30), Varnėnai (240), Smilginiai ir amaliniai strazdai (50).


2017.09.23

Šventininkų apylinkėse stebėta gervių pulkas (45).


2017.09.14

Vilniuje vis dar pilna migruojančių varnėnų. (priskaičiavau apie:1000)

Kadangi orai geri paukščiai niekus neskuba.


2017.08.22

Lietuvoje jau nebesimato Baltųjų Gandrų. Prieš savaitę laukuose jų dar buvo nemaži pulkai. Gandai paliko mūsų žemę ir pasileido žiemaviečių link.


2017.08.20

Šiuo metu dauguma paukščių palikę savo perėjimo vietas migruoja, vieni netolimus atstumus kiti didesnius. Vieni intensyviai ruošiasi migracijai į žiemavietes o kiti artėjančiai žiemai.


2017.08.16

Vilniuje jau nebesimato Čiurlių. Tai įprastas laikas jiems palikti Lietuvą ir traukti link žiemaviečių.


2017.07.20

Vilniuje pasirodė migruojantys Varnėnai (jaunikliai su tėvais) iš svečių šalių (greičiausiai iš Estijos, Rusijos, Suomijos). Gi mūsiškiai varnėnai šiuo metu maždaug jau Vokietijoje, Olandijoje (jaunikliai).


2017.07.18

Zujūnų tvenkinyje gyvenančių gulbių šeimyna teturi tik 1 gulbiuką ( buvo 4). Rudagalvių kirų kolonijos jaunikliai jau intensyviai skraido. Taip pat skraido ir upinių žuvėdrų jaunikliai. Gausios Laukių vados (po 3-5 jauniklius). 


2017.07.12

Vis dar gieda Kikiliai, Ligutės, kai kurie Strazdai. Bet nepalyginsi su Birželio pradžia ar tuo labiau su Gegužės mėnesiu. Viskas rimsta. Bet užtat šiuo metu gamtoje paukščių 2-3 ar net 4 kartus daugiau negu pavasarį... :)  Tik juos reikia pamatyti, nes jie slapsto savo vaikus ir patys slapstosi. Gamtoje viskam savas laikas.


2017.07.09

Stebėjau Volungę (1) Molėtų raj. Giedojo patinas o netoliese radau ir lizdą.


2017.06.22.

Rudagalvių kirų kolonijoje šiuo metu galima įšvysti jau pradedančių skaraidyti ir ką tik išsiritusių jauniklių. Kai kurios poros dar peri. Išperėjo Upinės Žuvėdros (8).


2017.06.03

Inkilus paliko ir užmiestyje gyvenantys varnėniukai.


2017.05.28

Išsirito gulbių jaunikliai. (4)


2017.05.26

Išsirito ir Rudagalavių kirų pirmieji jaunikliai. Krankliukai jau paliko savo lizdus.


2017.05.23

Vilniuje varnėnai jau išvedė vaikus iš inkilų. O užmiestyje dar inkiluose bus 1-2 savaites. Gandrai jau susilaukė gandriukų.


2017.05.16

Ties Lozoriškių kaimu  stebėjau  Erelių Žuvininkų porą. Gervių pora perėjusi netoliese, laukuose jau kuris laikas vaikšto kartu, tai ženklas kad šiemet jie gerviukų neturės.


2017.05.13

Varnėnams prasidėjo darbymetis. Intensyviai maitina savo vaikus. Ryte maistą neša kas 2-3 min. Pradeda maitinti saulei kylant o baigia saulei leidžiantis. Daro trumpas pertraukas pailsi, pačiulba, plunksnas pakedena ir vėl į maisto paieškas. Po kelių dienų jų giesmių jau visai nebeliks.


2017.05.11

Maršrutu Vilnius-Panevėžys-Šiauliai  priskaičiavau Pievines Linges (3) Rudagalvius Kirus (apie 600) Gulbės Nelylės laukuose (7) Gervės (5)

Migracija jau išblėsusi. Didžioji dauguma paukščių jau sugrįžę ir peri. Dabar migruoja pagrinde smulkūs paukščiai, ir kaip taisyklė naktimis (Musinukės, Devynbalsės,Kregždės, Pečialindos, ir kt.)


2017.05.08

Zujųnų ežerėlyje pasirodė Upinės Žuvėdros (6), ieško lizdui vietos Kirų kolonijos viduje. Visi Rudagalviai Kirai peri. Priskaičiavau 78 lizdus.


2017.05.06

Vilniuje šiandien parskrido Čiurliai (3). Taip pat Vilniuje jau išsirito Varnėnų jaunikliai.


2017.05.05

Vilniuje pasirodė Langinės kregždės (6).Prie Neries parskrido ir čiulba Lakštingala (1).


2017.05.03

Vilniuje parlėkė Šelmeninės Kregždės (2)


2017.05.02

Zujūnų ežerėlyje suskaičiavau 67 Rudagalvių Kirų lizdus. Sugrįžo Margaspanės musinukės (3). Peri Varnėnai, Bukučiai.


2017.04.30

Margionyse Varnėnai (42) jau peri,  lyginant su Vilniaus raj. Šventininkų kaimo Varnėnais jie juos lenkia 4-5 dienomis. Pralėkė Sakalas keleivis (1). Ir čia Gegutės jau kukuoja  (3). Amaliniai strazdai (2) jau turi vaikų, mačiau nešančius  vaikams maistą. Migruoja jaunos Baltųjų Gandrų poros (30) kurie šiemet ieško tik vietos lizdui, o perės tik kitais metais, tai įprastas dalykas Gandrams. 

Žydi: Klevai, Uosialapiai Klevai, Žilvičiai, Purienos, Šalpusniai.


2017.04.29

Kukuoja Gegutės(2).  Varnėnai jau deda kiaušinius ( pernai 04.20 pradėjo).

 Šventininkuose: iš 38 inkilų užimti 35 (iš viso apie 68 varnėnų) gieda Grąžiagalvė (1)

Šiai dienai  Sodyboje ir šalia gyvena: Varnėnai (68)  Kikiliai (2)  Juodieji strazdai (4) Didžioji zylė (2) Mėlynoji zylė (2) Pilkoji zylė (2) Kielė (2) Karklažvirblis (2) Svilikas (2)  Kėkštas (2) Kranklys (2) Pečialinda (2) Vieversys (4)  Javinė lingė (2) Suopis (2) Geltonoji Starta (2)  Pilkoji starta (2) Liepsnelė (2)


2017.04.28

Maršrutu: Vilnius - Panevėžys - Pakruojis - Šiauliai  priskaičiavau (28) lizdus kuriuose peri Baltieji gandai. (4) Lizdai buvo neužimti.

Taip pat suskaičiavau Linges: Javinės (7)  Pievinės (3) Nendrinės (2).

Zujūnų ežerėlio Rudagalvių kirų kolonijoje jau maždaug pusė lizdų sudėti pirmieji kiaušiniai. Jau išsirito Kranklių jaunikliai (1) (maždaug prieš savaitę). 

Šiuo metu jau peri: Pilkosios varnos, Kovai, visi Strazdai, Šarkos,Kuosos, Gervės, Gulbės, Žąsys,Suopiai, Jūriniai ereliai,   Ereliai žuvininkai, Jerubės,Paukštvanagiai, Vištvanagiai, visos Pelėdos, Apuokai,Kėkštai.


2017.04.26

Maršrutu: Vilnius - Valkininkai - Alytus - Suwalki (PL) priskaičiavau (36) lizdus kuriuose peri Baltieji gandai. (6) Lizdai buvo neužimti.

Vilniuje pasirodė Paparastoji Raudonuodegė (2). 


2017.04.21

Rudagalviai kirai jau įpusėjo krauti lizdus. (62)  


2017.04.17

Prisnigo kaip reikalas, Šventininkuose 8-10 cm. Nors Vilniuje sniego beveik nėra 1-2 cm. O išvažiavus į užmiestį iš karto patenki į žiemą...  Ryte buvau 7:00 nei vienas paukštis nečiulba.... varnėnai į inkilus sulindę, einant pro juos išlekia po 2. Įdienojus truputį pačiulbėjo ir išskrido kažkur maisto ieškoti. Paukščiams  bus sunku maisto susirasti, galimos ir žūtys. 



2017.04.15

Šventininkuose Varnėnų jau (46) iš pernai perėjusių (60).  Intensyviai čiulba Strazdai Giesmininkai (3). Sugrįžę praktiškai visos Baltosios Kielės (6). Svilikai(2) suka lizdą  netoliese . Atsirado Liepsnelė (1) Pečialinda (1). Kėkštai (2) krauna lizdą.


2017.04.13

Maršrutu Vilnius-Panevėžys-Pakruojis-Šiauliai  priskaičiavau  Gulbė nebylės (60) neperintys paukščiai lesinėjo laukuose. Nendrinė Lingė (1)

Pievinė Lingė (1). Javinės lingės (2). Želmeninės Žąsys (260). Suopiai (8). Gervės (18). Rudagalviai Kirai (460) Sidabriniai Kirai (120)

Jau peri: Gandrai (12) Gulbės (4)  Gervės (12).


2017.04.10

Gulbės Nebylės jau deda kiaušinius (2).


2017.04.09

Jau peri: Gervės (3), Pilkosios Varnos (2) Kovai (60). Žydi Žalčialunkiai.


2017.04.07

Vis dar skrenda Žąsys (220). Varnėnai  valosi inkilus. 


2017.04.06

Intensyviai gieda Kikiliai (26). Lizdus suka Juodieji Strazdai (3) Baltieji gandrai (12) jau tupi lizduose, ruošiasi dėti kiaušinius. 


2017.04,03

Zujūnų ežerėlyje Rudagalviai Kirai pradeda krauti lizdus. Ten pat atsirado Kragų pora. Taip ta priskaičiavau Laukių (23). Verda pavasarinis gyvenimas.


2017.04.01

Parskrido didžioji dalis Baltųjų Kielių (30) jau užėmę savo perėjimo teritorijas (6). Pasirodė Dūminės Raudonuodegės (2) jau gieda. Juodagalvės Sniegenos jau pradeda krauti lizdus (4). Ūbauja kukučiai (1). Ties Valkininkais saulei leidžiantis laukuose ganėsi migruojantys Baltieji Gandrai (100).


2017.03.30

Važiavau maršrutu: Vilnius-Panevėžys-Šiauliai. Užlietuose laukuose jau nelikę gausių būrių Žąsų. Iš viso jų priskaičiavau (1500) prieš 2 savaites buvo (15000-20000). Stebėjau būrį Baltųjų Gandrų (20). Žąsis pakeitė migruojantys Kirai pagrinde Rudagalviai (6000) Sidabriniai (1000). 


2017.03.26

Iš pernai Šventininkuose perėjusių Varnėnų (60) jau sugrįžę (24).


2017.03.24

Parskrido pirmasis Baltasis Gandras (1). Daug migruojančių Kikilių (1500) Varnėnų (2000). Girdėti ūbaujantys jau pirmieji Keršuliai (2).


2017.03.23

Zujūnų Rudagalvių Kirų kolonija, jau dalinasi lizdo teritorijas. Ežerėlis jau išsivadavo iš ledo šarvų. Gulbių pora pradėjo krauti savo lizdą Kirų teritorijoje, Kirai nepatenkinti ir bando gulbes išvyti. Ateityje pamatysime kuo viskas baigsis. Intensyviai migruoja Žąsys. Gieda jau nemažai Kikilių (16). Kėkštai krauna lizdus (2). Kovai jau tupi lizduose, matomai tuoj dės kiaušinius.


2017.03.20

Vilniuje Zujūnuose į savo perimvietes sugrįžo Rudagalviai kirai (150-200) . Tik vienas niuansas ežerėlis dar po ledu, tik kraštai atitirpę... Tai Kirai vestuves kelia ant ledo šalia pernai buvusių lizdų. Vilniuje jau daug parskridusių Varnėnų (200). Šiandien išgirdau jau nedrąsiai čiulbantį Kikilį (1). Naminiai Žvirbliai jau pradeda sukti lizdus (3).


2017.03.19

Vilniuje stebėjau Baltąją Kielę (1) reiškia ir Baltieji Gandrai kažkur jau netoli... (Pietų ir Vidurio Lietuvoje jie jau matyti prieš savaitę).  Taip pat Didžiųjų Dančiasnapių porą (2) Neryje. Kai kur jau lenda pirmosios Žibutės.


2017.03.16

Važiavau maršrutu: Vilnius-Panevėžys-Šiauliai. Pakelėse priskaičiavau: Želmeninės ir Baltakaktės Žąsys apie (15000-20000) net pats nepatikėjau savo akimis. Vyksta intensyvi jų migracija. Didžiausi susitelkimo taškai (3) buvo tarp Ukmergės ir Panevėžio užlietuose laukuose. Pasakiškas vaizdas ir pojūtis kai matai pilną lauką Žąsų kurios skraido ilsisi ar maitinasi. Taip pat priskaičiavau Pempių (5000-6000) Gervių (50-60) Suopių (8-10) Dirvinių Vieversių (200-300) Gulbės nebylės (40-50) Gulbės giesmininkės (10-15). Fantastika..... :)  Dabar pats nuostabiausias metas.....


2017.03.14

Ties Antaviliais stebėjau įspūdingą reginį kaip Pilkosios Varnos (2)  "Kulia" Kranklį(1). Pilkosios Varnos  labai aršiai gina savo lizdo teritoriją, ir veja nuo jo bet kokį paukštį kuris jų nuomone kelia grėsmę ir nesvarbu kokio dydžio jis būtų. Šį kartą pora Pilkųjų Varnų nepasigailėjo Kranklio :)


2017.03.13

Vilniuje Justiniškėse prie inkilų jau gieda pirmieji Varnėnai (3). 

Vilniuje Zujūnuose stebėjau Šarkų "susirinkimą" viso 22 šarkos. Paprastai jos laikosi poromis ar pavieniui, bet kartais būna išimčių.

Ten pat ežerėliose į nendrynus rinkosi nakvoti pirmieji Varnėnai (30)


2017.03.12

Skrenda Želmeninės Žąsys (200) link Arvydų tvenkinių. Virš miškų jau skraido ir gieda Ligutės (6). Pempės (4) jau kelia vestuves. Gervės (4) jau laikosi lizdavietėse. Varnėnų prie inkilų dar nesimato. Pragydo pirmieji Juodieji Strazdai (2) tiesa dar nedrąsiai. Žydi Amalai, Snieguolės.


2017.03.09

Vilniuje ir Ukmergėje šiandien pasirodė pirmieji Varnėnai (6). Maršrutu Vilnius-Ukmergė-Anykščiai-Rokiškis-Utena  suskaičiavau (8) Suopius.

Kovų kolonijoje Ukmergėje darbymetis, kraunami nauji ir taisomi seni lizdai (80-90). Krankliai jau peri (3). Vieversiai (8) kelia vestuves.

Žydi  Alksniai.


2017.03.05

Ties Kaunu mačiau skrendančias Pempes (4). Pražydo Lazdynai.


2017.03.04

Ties Rumšiškėmis stebėjau skrendančią Gervių porą. Pakelės laukuose nuo Vilniaus iki Kauno suskaičiavau (9) Suopius.


2017.03.02

Vilniuje Justiniškėse vis dar nakvoja Kuosų-Kovų didelis būrys (3000-4000). Vakare stebėjau jų viražus. Įspūdingas vaizdas, kai toks didelis būrys paukščių renkasi nakvynės vietą. Iš pradžių suka ratus rajone, paskui nusileidžia ant vieno daugiaaukščio stogo, staiga pakyla ir vėl suka ratus, paskui nusileidžia ant kito daugiaaukščio, kiek pailsėję vėl pakyla ir suka ratus. Taip tęsiasi iki nakties, kol galų gale apsisprendžia kur šiąnakt nakvos. Kaip taisyklė vis ant kito pastato.

Alksninukai Antakalnyje vis dar nesitraukia nuo lesyklų. Karklažvirbliai taip pat jau kelia vestuves.


2017.03.01

Vilniuje pasirodė pirmieji Dirviniai Vieversiai (6). Suopiai jau užėmė perėjimo teritorijas (2). Neryje vestuves kelia Didieji Dančiasnapiai (6)

Kėkštai taip pat nusiteikę pavasariškai (4). 

Šalia Zujūnų  mažame  ežerėlyje sugrįžo pora (2) Gulbių nebylių. (jos ir pernai čia perėjo)  Tik vienas niuansas, ežerėlis vis dar po ledo šarvu. Gulbės tepsi ant ledo ir laukia kada ištirps ledas. Staiga į jų ežerėlį atskrido dar  viena Gulbė. Šeimininkai papūtė savo sparnus, taip rodydami kad teritorija užimta.


2017.02.28

Vilniuje pasirodė Sidabriniai kirai(12).


2017.02.24

Ties Kaunu stebėjau skrendančią Gervę (1). Gulbės Nebylės jau grįžta į savo perėjimo vietas.


2017.02.22

Lenkijoje maždaug ties Andrzejewo kaimu (nuo sienos su Lietuva 3-4 km.), stebėjau Jūrinį Erelį (1) medžiojantį Kranklius . Praskrido virš galvos (važiavau automobiliu) iš šviesių  plunksnų matėsi kad tai senas paukštis. O Suwalki mieste Kovai (kolonija 100 -150 lizdų) jau taiso savo lizdus. Jiems jau pavasaris galvoje. :)


2017.02.19

Vilniaus raj. ties Nerimi netoli Nemenčinės stebėtas Jūrinis erelis (1). Ties Lozoriškių kaimu stebėtas didelis būrys (200) Žaliukių. Krankliai jau krauna lizdus ir tuoj jau perės, stebėjau (1) lizdą. Jiems tai įprastas laikas. Taip pat labai, nustebino Varnėnų pulkelis (30) skraidantis virš lauk, tai labai ankstyvas ir netikėtas vizitas. Po truputėlį gamtoje juntamas pavasaris.


2017.02.16

Margionyse stebėti žiemojantys (5) Smilginiai strazdai ir būrys (60) Svirbelių.



2017.02.12

Vilniuje Antakalnyje stebėtas didelis būrys (150) Alksninukų. Paukščiai maitinosi lesykloje ir traukė pavasarines trėles.

2017.01.22

Vilniuje Antakalnyje Didžiosios zylės jau traukia pavasarines trėles. (Tai įprastas laikas joms)


2017.01.18

Justiniškėse, Vilniuje ir toliau nakvoja Kovų - Kuosų - Pilkūjų Varnų būrys tik gerokai didesnis (2000). Nakvoja ant 3-4  šešiolikaaukščių  o ryte saulei kylant susijungę  visos kartu lekia į Kazokiškių sąvartyną maitintis. Vakare maždaug likus porai valandų iki saulės laidos grįžta į nakvynės vietas.


2016.12,15

Ties Ukmerge  šalikelėje stebėjau Kurapkų (12) šeimyną. Šiais laikais  Kurapka tapo retu paukščiu. Bet matosi ženklų kad populiacija po truputį mažais žingsneliais atsigaudinėja. Jau eilę metų Kurapkų nebuvau nei matęs nei girdėjęs, tik pernai pavasarį girdėjau patiną , o šiemet pavasarį mačiau patelę su patinu.  

Utenoje stebėjau Kuosų pulką (800)ir atskirai Pilkųjų varnų (30).


2016.12.10

Justiniškėse ant  aukščiausių pastatų nakvoja Kovų - Kuosų - Pilkųjų varnų didelis būrys (1500).


2016.12.03

Verkių regioniniame parke prie lesyklų lankosi Svilikų šeimyna (6-8) Juodagalvės sniegenos taip pat Bukučiai, Didžiosios zylės, Mėlynosios zylės, Pilkosios zylės, Lipučiai, Didysis margasis genys.


2016.11.26

Šventininkų km. Vilniaus raj. stebėtas Žaliukių (100) Amalinių strazdų (20) būrys. Aplinkiniuose laukuose medžioja Suopiai (4). Taip pat laikosi Kranklių poros (2).Juodagalvių Sniegenų (6)  šeimyna lesė lanksvų sėklas. 


2016.11.20

Šventininkų km. Vilniaus raj. stebėti (2) medžiojantys Sakalai keleiviai.   

 Kranklių pora laikosi netoli savo lizdavietės. 

Vilniuje Antakalnyje Amaliniai strazdai (26) lesė šermukšnius.


2016.11.18

Netoli Šiaulių laukuose stebėtas Sidabrinių kirų būrys (200). Taip pat apie (30) Gulbių nebylių pulkas besiganatis ražienose.


2016.11.12

Vilniaus rajone, maždaug ties Palukniais stebėjau apie (30) Varnėnų būrelį. 

 Varėnos miete stebėjau (50) Svirbelių pulką.


2016.10.30 - 2016.11.06

Teko pabuvoti Ispanijoje Malagos regione.  Ten pat stebėjau ir pulką (500) Varnėnų matomai iš Rytų Europos, nes vietiniai Varnėnai šiuo metu švilpauja prie savo pasirinktų "Inkilų" tai yra ventiliacijos kaminų. Šiuo metu pas juos kaip ir pas mus beveik žiema Dieną +20 +25   o naktį +12 +16. Praktiškai stebėjau tokius pačius paukščius kaip ir Lietuvoje tik gyvenančius šiltuoju metų laiku: Strazdai, Kregždės,Purpleliai, Liepsnelės, Raudonuodegės, Musinukės,Kielės,Kirai, Kikiliai it t.t. Išsiskyrė ir keletas vietinių rūšių: Alpinės kuosos, Žaliosios papūgos.


2016.10.26

Vilniaus mieste Justiniškių ir Viršuliškių mikrorajonuose kaip ir kiekvienais metai taip ir šiemet ant aukščiausių daugiaaukščių namų stogų jau renkasi nakvoti mišrūs Kuosų - Kovų  dideli būriai (500 -1500) Užfiksavau 3 nakvynių vietas. Ta pati situacija ir Antakalnyje į tą pačią vieta (1) renkasi Kuosos- Kovai - Pilkosios varnos (1000). Dar Zujūnuose stebėtas ir Varnėnų pulkelis (200).  Didžiosios zylės pradėjo jau belstis į langus, jos tai daro kiekvienais metais. Tai ženklas ir priminimas mums kad jau laikas jas  maitinti nes gamtoje jau stipriai sumažėjo maisto. Nuo šiol iki tikro šilto pavasario,  aš jas maitinu saulėgrąžomis.


2016.10.20

Šiaulių ir Panevėžio apskrityje arimuose, vis dar laikosi nemaži būriai (200-600) Pempių, kai kur prie jų prisijungę nedideli (50 - 200) Varnėnų būriai . Šiaulių raj. stebėtos Želmeninės žąsys (60-70) skrido pietvakarių kryptimi.Laukuose nemažai pavieniai medžiojančių Suopių (23).


2016.10.18

Marijampolės apskrityje, jau nebeliko labai didelių Varnėnų-Pempių būrių. Dabar liko tik nedideli būreliai. Taip pat pasirodė dideli Sidabrinių, Paprastųjų ir Rudagalvių kirų būriai. Intensyviai migruoja Kikiliai.


2016.10.16

Mūsų sodyboje perėję Didžiųjų zylių pora, Mėlynųjų zylių pora ir Pilkųjų  zylių pora su šių metų jaunikliais sudarė bendrą pulką (20-30) ir pastoviai lankosi sodyboje. Skrido Kikilių pulkeliai po 30-50 paukščių. Į žiemavietes jau atskrido ir Sniegenų šeimyna (6), jos čia žiemoja jau 5-6 metai. Kranklių pora ir toliau reguliariai  lankosi savo lizde. Aplinkiniuose laukuose medžioja 5 suopiai (atskirai).


2016.10.11

Vilniuje stebėta keletas (3) varnėnų giedantys prie inkilų (greičiausiai savo). Taip paukščiai atsisveikina su savo namais iki kitų metų.


2016.10.08

Vilniaus raj. Šventininkų km. Stebėta migruojantis pulkas (150-200) Amalinių strazdų, skrido neaukštai pietvakarių kryptimi. Taip pat intensyviai migruoja Dirviniai vieversiai, būreliais po 5-20 paukščių. Apylinkėse skraido Žaliukių (100) ir Dagilių (60) būriai. Vyksta intensyvi migracija. Ant elektros laidų tupintis suopis, džiovinosi plunksnas, vaizdelis buvo  juokingas ir kartu įdomus, gaila kad fotoaparato nepasiėmiau.

,

2016.10.01

Vilniaus raj. Šventininkų km. Stebėtas pirmas šiemet želmeninių žąsų trikampis (10) . Skrido į Arvydų tvenkinių pusę.Matomai ten nakvos ir telksis  daugiau žąsų ir vėliau ruošis tolimesnei kelionei. Taip pat sutvarkiau ir suremontavau visus čia esančius inkilus.Iš viso dabar inkilų čia yra: Varnėnams: 37; Zylėms - Musinukėms - Žvirbliams -Raudonuodegėms:10 ; Kukučiams:2; Pelėdoms:2; Kielėms: 2; Šikšnosparniams:1.

Varėnos raj. Margionių km. Iš viso dabar inkilų  yra: Varnėnams: 23; Zylėms - Musinukėms - Žvirbliams -Raudonuodegėms:5


2016.09.30

Marijampolės apskrities laukuose ir arimuose, gausu (bendrų ir atskirų) pempių ir varnėnų būrių.  Vienas įspūdingas pulkas 3 kartus (09.20, 09.30, 10.03)  stebėtas prie   "Via baltic" magistralės ties posūkiu į Liudvinavą. Jį sudarė  Pempės ir Varnėnai, vizualiai maždaug apie 40-50 tūkstančių paukščių. Vaizdas labai įspūdingas.... :)  Belesdami varnėnai čiulba, taip sudarydami tokią įdomią kakofoniją kurios gyvenime nesu girdėjęs. O kai visi staiga pakyla, susidaro įspūdingi keli debesys...panašiai kaip šiame video:

 https://www.youtube.com/watch?v=uVu4z3xUPK0


2016.09.28

Ties Šventosios upe  Širvintų raj. stebėtas migruojančių 30-40 kėkštų būrys.  Taip pat  Anykščių rajone stebėtas 20-30 migruojančių kėkštų būrys.


2016.09.25 

Vilniaus raj.  Šventininkų km. dar matyta šelmeninių kregždžių šeimyna ( 3+2). Praskrido gervių trikampis (10), vakarų kryptimi.               Intensyviai migruoja dirviniai vieversiai (po 3-10). Stebėti 3 varnėnai (čia jų nebuvo nuo Joninių). Iš tvenkinio pabaidytas pilkasis garnys.  Apylinkėse skraido dagilių pulkas ( 20-30). Kranklių pora, visą vasarą gyvenusi priešgaisriniame bokšte, pastoviai jame lankosi.                        Stebėti (3) suopiai kartu suko ratus virš laukų. 


2016.09.03

Vilniuje skraido varnėnų pulkai (4) po 200 - 500  paukščių. Tai migruojantys ne mūsų kraštų paukščiai.                                                          Pagrinde jaunikliai, bet yra ir vyresnių paukščių.

2016.08.23

Margionių kaime.Varėnos raj.  stebėtos 3 Riešutinės. Jas  čia matau jau ne pirmi metai. Todėl manau kad kažkur jos netoliese perėjo. Riešutinės kaip ir pridera stebėtos Lazdyne, beriešutaujančios.


2016.08.21

Lietuvą jau palieka gandrai. Paprastai jie tai darbo po 08.24 šv. Baltramiejaus. Bet šiemet matomai palankus oras ir vėjas kelionei pasitaikė ankščiau. Lauksim jų po 7 mėnesių sugrįžtant.

2016.08.12

Prieš žolinę mus paliko padangių skrajūnai Čiurliai. Tai jiems įprastas laikas. Jie yra vieni pirmųjų paukščių kurie  palieka  Lietuvą.