Dandelions Praha

Mistr Čech a II.vicemistr České republiky

Naše mažoretková skupina byla založena v roce 1998 pod názvem Pampelišky Praha. V září 2007 byl tento název změněn na Dandelions Prague, což je vlastně doslovný překlad do angličtiny. Pod vedením trenérky a choreografky Pěvy Vosátkové tu trénují děvčata ročníků 1993-97. Každoročně se zúčastňujeme mistrovských soutěží mažoretek s hůlkou. Mimo to, vystupujeme i na různých akcích. Jmenujme třeba dětské dny v mateřských školách, vánoční besídky, oslava 10. výročí  otevření supermarketu Globus, nebo pokřtění 
nové ulice. 
Z množství aktivit mažoretky logicky pramení mocný proud fanoušků, obdivovatelů a příznivců. Je tu roztleskaná neznámá babička, Standa Hložek, Petr Kotvald, platící i neplatící návštěvníci šampionátů mažoretek NBTA, nahodilí lázenští hosté, Karel Gott, kluci na fotbalových hřištích.....  Bez nich by naše radost z mažoretkového života byla poloviční.
                  

Členky skupiny – sezóna 2009/10 
 

Kapitánka:

 Schneiderová Andrea   
 

Členky:
 

 Francová Livie
 Chottová Nikola
 Kovaříková Barbora
 Krásová Eliška
 Nechvátalová Lenka
 Němečková Pavla
 Plesníková Martina
 Růžičková Tereza
 Sadílková Nicola
 Tarabíková Adéla
 Tarabíková Aneta
 Toldeová Markéta
 Troněvová Simona
 Vajsejtlová Anita
 

Naše skupina pravidelně zásobuje i soutěže mažoretek v kategoriích sólo a duo. Tituly jako Mistr či Vicemistr Čech v kategoriích klasická mažoretka a mažoretka s rekvizitou nejsou vzácností.

           naše výsledky
 
 
          vystoupení sólo a duo


       video - skupinová vystoupení
 
 
   video - sóla a dua (připravujeme)


   A tady je taky o nás. Konečně knížka o mažoretkách!!