מי אנחנו?
 שמי מזל בללו, יועצת מס מוסמכת, בעלת ניסיון של שלושים שנים בחשבונאות וכעשר שנים במיסים. בתוקף עבודתי עבדתי כמנהלת חשבונית בכל ענפי העסקים, יבוא ויצוא, שיווק ויצור. לצד הנהלת החשבונות הפיננסית אני אורכת חשבונאות ניהולית, בה אני מטמיעה את תרבות ניהול העסק ליעול הפעילות וניצול המשאבים המירבי.
 
 

בעל עסק/עצמאי במקצוע חופשי

 

אתה תשקיע את זמנך בקידום העסק והרחבתו, ואנו נטפל עבורך בכל הענייניים החשבונאיים השוטפים, החל מהנהלת חשבונות ,משכורות וליווי חשבונאי שוטף וכלה בתכנוני-מס והגשת דו"ח שנתי לשלטונות המס.

ובנוסף:

* אפשרות לאיסוף החומר מבית העסק

*הטמעת תרבות ניהול העסק לייעול הפעילות וניצול משאבים מרבי.

* הבראת הפעילות העסקית.

*בדיקת התאמת ניהול החשבונות להוראות החוק.

*בדיקת התנהלות הבנק.

*בדיקת רישום ומעקב בהתאמה כנגד חברות האשראי ומרכזי הסליקה .

*בדיקת ניהול ורישום בספרי עו"ד כרטסי לקוחות פיקדונות/הוצאות .

*ניהול חשבונות לעסקים בינוניים וחברות  בבית העסק.

* חודש חינם ל 20 הראשונים – כדאי לבדוק!!

 

מבצע לקראת סוף שנת המס 2009:

 

בדיקה וחוות דעת חינם: האם הנך מנצל כראוי את כל הזכויות והטבות המס המגיעות לך?

 

מזל בללו – יועצת מס מוסמכת, בעלת ניסיון של שנים רבות בייעוץ, שירותי הנהלת חשבונות, תכנוני מס וייצוג נישומים מול משרדי מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי. התמחות בעסקים קטנים ובינוניים,משרדי עו"ד,חנויות,מתווכים,מספרות,מכוני יופי,יוצרים ,מוסכים,ויבואני ים.               

                תוך מתן טיפול אישי ודיסקרטי לכל לקוח!

הוצאות מוכרות לצורכי מס.


החוק קובע: הוצאה מוכרת חייבת להיות הוצאה שנעשתה במסגרת העסק ולצורך ייצור הכנסה  שוטפת או  הכנה להכנסות בעתיד.

בבחינת ההוצאות המוכרות ,הנקראות גם הוצאה מותרת,

יש להבחין בין הוצאות עסקית(לצורך יצור הכנסה)  להוצאות פרטיות ,בעוד שהוצאה פרטית באופן מובהק אינה מוכרת לצורכי מס,הרי בהוצאות שניתן לייחס אותם גם כעסקית  וגם כפרטית ,הוצאה זו מותרת בניכוי באופן חלקי ובשיעורים הקבועים בחוק,הוצאה כנ"ל נקראת "הוצאה מעורבת".

הוצאה מוכרת,מותרת לניכוי מן ההכנסה לצורך חישוב  הרווח של העסק ושמימינו נגזר החוב לשלטונות המס. יוצא שככל שההוצאות המוכרות בעסק גבוהות יותר סכום המס קטן והרווח הנקי לעסק גבוה יותר.לרוב יש חפיפה בין ההוצאות המוכרות למס הכנסה ,מע"מ וביטוח לאומי.אך יש הוצאות המוכרות אצל רשות אחת ואצל השנייה לא או שלא במלאה ואל כן יש באלו להקפיד ברישום ובדרישה.