Семінар-нарада голів ПК та профорганізаторів

опубліковано 20 трав. 2015 р., 07:15 Ірина Джунь   [ оновлено 20 трав. 2015 р., 07:18 ]
                                                               19 травня 2015 року
                       
На базі районного методичного кабінету проведено семінар-нараду голів профспілкових організацій закладів і установ освіти, у якій взяли участь в.о. начальника управління праці і соціального захисту населення Машівської райдержадміністрації  
Орос Людмила Миколаївна, заступник начальника управління Пенсійного фонду в Машівському районі Шеванова Людмила Іванівна та начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Машівської райдержадміністрації Сергієнко Євген Володимирович.
                    У ході наради розглянули актуальні питання профспілкового руху, порядок призначення субсидії, зміни у пенсійному законодавстві, оптимальність мережі освітніх закладів та відповідність асигнуванням на освіту у 2015 році.

                    Також обговорили перспективи оздоровлення членів Профспілки та їх дітей влітку 2015 року, затвердили фінансово-господарську діяльність райкому за 4 місяці поточного року.
                
Голова РК Профспілки Джунь І.О. вручила профспілковому організатору Базилівщинського ДНЗ "Ромашка" диплом за зайняте І місце в обласному конкурсі на кращий колективний договір та премію Полтавського обкому Профспілки працівників освіти і науки України.

Comments